Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 20:09   #3121
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a ja tam korzystam z tego,że te Panie tam są testuję ich cierpliwość prosząc o to by wymalowały mnie co najmniej 5-cioma pomadkami(jeśli zamierzam kupić pomadkę)
Nigdy żadna nawet nie burknęła
patrząc na to co się dzieje teraz w sklepach to ich cierpliwość jest wypróbowywana do granic
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:12   #3122
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

właśnie uporządkowałam szufladę z kosmetykami
prócz paru niepotrzebnych cieni i kilku balsamów antycellulitowych, które to balsamy powedrowały do kosza, nie mam już mnóstwa zapasów z nietrafionych kosmetyków, te parę miesięcy odwyku się opłaciło
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:12   #3123
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Czesc Dziewczyny pokłocilam sie z moim TZ za to ze moich przyjaciol na jutro do nas zaprosilam i z nim nie przedyskutowalam LOL, jaki burak z niego wychodzi. Ale nic to, nie trace dobrego humoru

Chcialam sobie w S dzis jeszcze kupic ten zestaw Strivectin za 139 ale oczywiscie nie mieli
Kupilam za to Opika i pędzla a Co!!

A jutro ide kupic wizazankom kilka paletek naked 2 Panie z S beda sie na mnie patrzec jak na goopią Uwielbiam to

A ja z uporem maniaka uzywam podkladu shiseido z filtrem +30 oraz BB 02, na to sypanca la prairie i meteorkami wykanczam Moja stara gęba jakoś musi to znosić
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:13   #3124
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
patrząc na to co się dzieje teraz w sklepach to ich cierpliwość jest wypróbowywana do granic
no i oni chyba co chwilę mają wymianę personelu?nigdy jak tam wdepne to nie ma tych samych babeczek,zawsze widzę nowe twarze.Oprócz tego czarnego chłopaka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:15   #3125
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no i oni chyba co chwilę mają wymianę personelu?nigdy jak tam wdepne to nie ma tych samych babeczek,zawsze widzę nowe twarze.Oprócz tego czarnego chłopaka
a ja myślałam, ze za rzadko tam chodzę, skoro się nikt z personelu nie powtarza
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:21   #3126
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dostałam dzisiaj szeroko chwalony Lushowy krem do biustu. Się okaże, ze jest on rzeczywiście taki dobry, jak o nim piszą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:35   #3127
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już żałuję, że tylko jednego Chubby Sticka wzięłam. Może następnym razem wezmę go sobie w zestawie z różową kosmetyczką .
Ultra Rose widziałam w D. wśród przecenionych produktów, ale kolor wydał mi się wściekle różowy, a tester gdzieś się zawieruszył i nie było jak sprawdzić na buzi.


Frakcja faktycznie rośnie w siłę, tylko może zmieńmy nazwę - "młode duchem" albo "młode inaczej" .
Wiem, że po 30-tce to już na pewno nie pierwsza młodość, zmarchy wyłażą i w ogóle, ale ja tam się staro nie czuję .
Przetestuj Ultra Rose, koniecznie, to bardzo ciekawy kolor . Rzeczywiscie w opakowaniu straszy, ale na policzkach zupełnie inaczej się prezentuje, doskonale można go stopniować. Mam chyba z kilkadziesiąt róznych róży, głownie z Maca, ale takiego jeszcze nie dorwałam. To zimny, lodowaty, wręcz podszyty błękitem odcień fuksji, który zdumiewająco dobrze, bo kontrastowo się prenzentuje na mojej ciepłej, żółtawobeżowej skórze.
"Młode duchem" - może być! Oczywiście o tych starszych paniach to było z przekąsem, bo pomimo metryki ja się czuję wciąż jak dwudziestka. Co tam zmarszczki (nie mam ich zresztą znów tak wiele), liczy się to, na ile się czujemy . Ale powinnyśmy się trzymać razem, może wypadałoby jakiś wąteczek założyć z poradami dla tych, których cera już nie nastoletnia?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Są jakieś słuchy odnośnie nowej kolekcji MACowej? (coś mi się zdaje, że mignął mi jakiś post na ten temat, ale teraz nie mogę znaleźć).
Tak, zobacz w wątku macowym - od 2 stycznia mają wejść nowe rzeczy, Apres Chic, Pressed Pigments, a w Galmoku w W-wawie jeszcze i Strength. A i jeszcze kolekcje z nowymi podkładami i produktami do brwi są właśnie wprowadzane, ale nie jestem pewna, czy i kiedy będą w PL.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 20:37   #3128
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj szeroko chwalony Lushowy krem do biustu. Się okaże, ze jest on rzeczywiście taki dobry, jak o nim piszą
Ja Ci powiem Eve. Posmaruj pare dni i zapytaj Małża, On Ci powie
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:39   #3129
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny pokłocilam sie z moim TZ za to ze moich przyjaciol na jutro do nas zaprosilam i z nim nie przedyskutowalam LOL, jaki burak z niego wychodzi. Ale nic to, nie trace dobrego humoru

Chcialam sobie w S dzis jeszcze kupic ten zestaw Strivectin za 139 ale oczywiscie nie mieli
Kupilam za to Opika i pędzla a Co!!

A jutro ide kupic wizazankom kilka paletek naked 2 Panie z S beda sie na mnie patrzec jak na goopią Uwielbiam to

A ja z uporem maniaka uzywam podkladu shiseido z filtrem +30 oraz BB 02, na to sypanca la prairie i meteorkami wykanczam Moja stara gęba jakoś musi to znosić
Chłopu parę klapsów, to zaraz mu przejdzie. Jak to mi mamusia mówi: trzeba trochę z włosem, a trochę pod włos i będzie chodził jak nowy.

Jaka stara gęba? Przecież my tu na Wiżażu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki...

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:48   #3130
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak, zobacz w wątku macowym - od 2 stycznia mają wejść nowe rzeczy, Apres Chic, Pressed Pigments, a w Galmoku w W-wawie jeszcze i Strength. A i jeszcze kolekcje z nowymi podkładami i produktami do brwi są właśnie wprowadzane, ale nie jestem pewna, czy i kiedy będą w PL.
Uff, dzięki, pytam bo ktoś już chyba wrzucał swatche i trochę zwątpiłam jak to z tą datą w końcu jest
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:49   #3131
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem Eve. Posmaruj pare dni i zapytaj Małża, On Ci powie
Dobre Elizko
Ale nie, nie ma tak łatwo, gdybym testowała kosmetyki zawierzając małżowi, to nie byłyby to opinie miarodajne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 20:50   #3132
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Jaka stara gęba? Przecież my tu na Wiżażu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki...

O to to to to!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:56   #3133
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A za mną ostatnio chodzą pryzmy sypane
Na razie nie podchodzę do standu, aby sie nie nakręcić na wszelki wypadek
Pryzmy są cudne Strasznie się rozczarowałam nic nie robiącymi Meteorytami, ale pryzmy to inna bajka. W ogóle lubię Givenchy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:59   #3134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pryzmy są cudne Strasznie się rozczarowałam nic nie robiącymi Meteorytami, ale pryzmy to inna bajka. W ogóle lubię Givenchy.
Się bedę musiała im przyjrzeć, Nie wiem tylko, jaki kolor by mi pasował. Tu będzie zagwostka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:59   #3135
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mi pani w kasie w Superpharmie odmówiła nabicia rabatu na lakier Essie. Mówię jej, że przecież jest napisane "makijaż", czyli również makijaż paznokci, bo w końcu tak to się nazywa. A ona - średnio miło - "nie, nie ma czegoś takiego, makijaż o tego [klepie się po policzkach], twarzy makijaż, bo tu się robi makijaż!"
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:01   #3136
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A ja się wkurzyłam na dragona prasowańca, bo wykończyłam nim makijaż, miałam robione zdjęcia i wyszłam blado jak trup. Jedyne co zmieniłam w dotychczasowym makijażu to właśnie dragony.
Ale się wkurzyłam.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:10   #3137
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Się bedę musiała im przyjrzeć, Nie wiem tylko, jaki kolor by mi pasował. Tu będzie zagwostka.
Moim zdaniem warto Może nie tyle o sam kolor chodzi, tylko o efekt, jaki chcesz uzyskać, bo pryzmy tworzą taki woal na twarzy, mimo wszystko pół transparentny, ale kwestia, co chcesz podkreślić, czy skorygować w kolorycie cery. Ocieplić, ochłodzić itd. Ja mam azjatycką białą wersję i 01 Light Pastelle - ślicznie koryguje naczynka, uszlachetnia bladą cerę.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
A ja się wkurzyłam na dragona prasowańca, bo wykończyłam nim makijaż, miałam robione zdjęcia i wyszłam blado jak trup. Jedyne co zmieniłam w dotychczasowym makijażu to właśnie dragony.
Ale się wkurzyłam.
Miałam taką niespodziankę rok temu na Sylwestra Faktycznie efekt może być straszny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:13   #3138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto Może nie tyle o sam kolor chodzi, tylko o efekt, jaki chcesz uzyskać, bo pryzmy tworzą taki woal na twarzy, mimo wszystko pół transparentny, ale kwestia, co chcesz podkreślić, czy skorygować w kolorycie cery. Ocieplić, ochłodzić itd. Ja mam azjatycką białą wersję i 01 Light Pastelle - ślicznie koryguje naczynka, uszlachetnia bladą cerę
Pryzmy miałyby u mnie po prostu dofotoszopować już wykonany makijaż ryjka. Ocieplać w zadnym razie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:15   #3139
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Chyba jutro pojadę obczaić te promocje.
Narobiłyście mi smaka na puder Diorskin Nude Jak ciemny jest ten 020? Pewnie się nie nada dla truposza?

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pryzmy miałyby u mnie po prostu dofotoszopować już wykonany makijaż ryjka. Ocieplać w zadnym razie.
No to dadzą radę, może nawet te Light Pastelle.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:16   #3140
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Corii, z kolorem pryzm to jest największy problem
ja miałam 02 i był trochę różowy, część dziewczyn zaklejało różowy kwadracik
ja się przyzwyczaiłam i bardzo lubiłam za efekt wygładzenia, ale kolory to mają do
następnym razem spróbuję jaśniejszej wersji
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:17   #3141
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny pokłocilam sie z moim TZ za to ze moich przyjaciol na jutro do nas zaprosilam i z nim nie przedyskutowalam LOL, jaki burak z niego wychodzi. Ale nic to, nie trace dobrego humoru
Nie kloc sie. Nie warto psuc relacji i swoich nerwow. Tym bardziej, ze duzo ostatnio przeszlas. Oszczedzaj sie


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi pani w kasie w Superpharmie odmówiła nabicia rabatu na lakier Essie. Mówię jej, że przecież jest napisane "makijaż", czyli również makijaż paznokci, bo w końcu tak to się nazywa. A ona - średnio miło - "nie, nie ma czegoś takiego, makijaż o tego [klepie się po policzkach], twarzy makijaż, bo tu się robi makijaż!"
Trzeba bylo pognac pania po regulamin .


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto Może nie tyle o sam kolor chodzi, tylko o efekt, jaki chcesz uzyskać, bo pryzmy tworzą taki woal na twarzy, mimo wszystko pół transparentny, ale kwestia, co chcesz podkreślić, czy skorygować w kolorycie cery. Ocieplić, ochłodzić itd. Ja mam azjatycką białą wersję i 01 Light Pastelle - ślicznie koryguje naczynka, uszlachetnia bladą cerę.
Mojej nie uszlachetnil y. Musialam za to zakleic tasma rozowe otworki, bo roz robil ze mnie swinke, niebieskie bo byl efekt Smerfa i zielone bo Shreka. Koniec koncow opakowanie bylo cale poklejone tasma i tylko z bialego koloru korzystalam, ktory, o ironio, w porownaniu do reszty koloru dac nie chcial. Szalu tez nie robil.

Wciaz szukam idealnego sypanca: Kanebo niedostatecznie matowal, Lucidity, ktorego najjasniejszy odcien jest niedostepny u nas z kolei podsuszal. Z kazdym innym cos bylo nie tak . U Diora, Chanel czy Smashboxa nie mam czego szukac, bo za ciemne.
Z niesprawdzonych a "dajacych nadzieje" zostal mi tylko puder z tarka YSL.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:19   #3142
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, Jeśli w któryś Sephorach na Rexaline Hydra - Force serum nie ma zniżki podejdźcie do kasy i niech sprawdzą w systemie. Oni mają ogólnie wielki bałagan. Wczoraj jak przeczytałam że kosztuję z 379zł -> 59zł rano od godziny 9 zaczęłam dzwonić do wszystkich S w Krakowie W tylko 1 były ale Pani poinformowała mnie że na nie nie ma zniżki. Postanowiłam dzisiaj kupić sobie 2 zestaw z Rexeline i podjechałam do jednej S i uzyskałam informacje że w promocji sprzedają wszystkie które mają na stanie a nie kilka sztuk np. z krótszą datą ważności. No to pojechałam do S. w której serum było. Oczywiście podeszłam do kasy i chciałam sprawdzić cenę. Sprzedawczyni od razu z wielkim fochem „a nie ma tam ceny?” . I oczywiście serum było po 59zł. Widząc jej zdziwioną minę od razu poleciałam do pułki wzięłam ostatnie 3sztuki do koszyka. W ogóle w S. w CH Krokus na 70% rzeczach z przeceny nie ma obniżonych cen. 80% rzeczy z Fekkai czy Rene Furterer jest -50% a u nich żadnej informacji. Zestawy z masłem/peelingiem/kremem do rąk + kosmetyczka z P%R tak samo…
Od grudnia wydałam majątek na kosmetyki. I chyba od 1stycznia odwyk. Bo zapasów zrobiłam tyle że na 2 lata mi wystarczy.
Przy tych -70% i więcej w S. -30% na makijaż w S. wydawało mi się śmieszne


Co do lakierów Essie w SP.
Jak byk dzisiaj jak oglądałam rajstopy w sprayu SH dziewczyna rozmawiała z sprzedawczyni. I ogólnie jest teraz -25% na lakiery w SP a jak ma się kartę Life Style to -30%.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:21   #3143
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Corii, z kolorem pryzm to jest największy problem
ja miałam 02 i był trochę różowy, część dziewczyn zaklejało różowy kwadracik
ja się przyzwyczaiłam i bardzo lubiłam za efekt wygładzenia, ale kolory to mają do
następnym razem spróbuję jaśniejszej wersji
Patrzac na zestawienia pryzm tak własnie myślałam, ze byłby problem z wyborem koloru.
Może w takim razie za Twoją radą i Miss przyjrzę się jasniejszym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:22   #3144
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mnie z kolei Light Pastel trochę pobiela. Następny w kolejności Delicate Beige jest z kolei chyba trochę za różowy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:24   #3145
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dodatkowo makijaż w Real też jest do 31 grudnia -25% tak odnośnie promocji
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:25   #3146
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie z kolei Light Pastel trochę pobiela. Następny w kolejności Delicate Beige jest z kolei chyba trochę za różowy
Wole wybielenie niźli przyciemnienie bądź ześwinkowanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:26   #3147
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Chłopu parę klapsów, to zaraz mu przejdzie. Jak to mi mamusia mówi: trzeba trochę z włosem, a trochę pod włos i będzie chodził jak nowy.

Jaka stara gęba? Przecież my tu na Wiżażu wszystkie jesteśmy najpiękniejsze 20-tki, 30-tki, 40-tki, 50-tki...

Juz dostał klapa i kare - zero sexa w tym roku

Masz racje kochana, my tu wszystkie piękne jesteśmy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38362004]Nie kloc sie. Nie warto psuc relacji i swoich nerwow. Tym bardziej, ze duzo ostatnio przeszlas. Oszczedzaj sie




Trzeba bylo pognac pania po regulamin .




Mojej nie uszlachetnil y. Musialam za to zakleic tasma rozowe otworki, bo roz robil ze mnie swinke, niebieskie bo byl efekt Smerfa i zielone bo Shreka. Koniec koncow opakowanie bylo cale poklejone tasma i tylko z bialego koloru korzystalam, ktory, o ironio, w porownaniu do reszty koloru dac nie chcial. Szalu tez nie robil.

Wciaz szukam idealnego sypanca: Kanebo niedostatecznie matowal, Lucidity, ktorego najjasniejszy odcien jest niedostepny u nas z kolei podsuszal. Z kazdym innym cos bylo nie tak . U Diora, Chanel czy Smashboxa nie mam czego szukac, bo za ciemne.
Z niesprawdzonych a "dajacych nadzieje" zostal mi tylko puder z tarka YSL.[/QUOTE]

Staram sie nie kłocic, ale my obydwoje mamy cięzkie charaktery, a moj stary dodatkowo z tych foszastych jest Jednak nie trace dobrego humoru i naprawde oszczędzam się.
Dziekuje
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:29
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:28   #3148
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba jutro pojadę obczaić te promocje.
Narobiłyście mi smaka na puder Diorskin Nude Jak ciemny jest ten 020? Pewnie się nie nada dla truposza?.
Za ciemny będzie. Na mnie jest za ciemny, to na ciebie tym bardziej.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:28   #3149
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A odnośnie nowej macowej kolekcji, z której Porcelain Pink jest tak wyczekiwany - w Krakowskim macu dopiero 2 będa sprzedawać i koniec, ale Pani może juz teraz chętnie odłożyć na kilka dni, jakby ktos sie bał, ze mu zabraknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:29   #3150
MZZZ2
Raczkowanie
 
Avatar MZZZ2
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Jeśli w któryś Sephorach na Rexaline Hydra - Force serum nie ma zniżki podejdźcie do kasy i niech sprawdzą w systemie. Oni mają ogólnie wielki bałagan. Wczoraj jak przeczytałam że kosztuję z 379zł -> 59zł rano od godziny 9 zaczęłam dzwonić do wszystkich S w Krakowie W tylko 1 były ale Pani poinformowała mnie że na nie nie ma zniżki. Postanowiłam dzisiaj kupić sobie 2 zestaw z Rexeline i podjechałam do jednej S i uzyskałam informacje że w promocji sprzedają wszystkie które mają na stanie a nie kilka sztuk np. z krótszą datą ważności. No to pojechałam do S. w której serum było. Oczywiście podeszłam do kasy i chciałam sprawdzić cenę. Sprzedawczyni od razu z wielkim fochem „a nie ma tam ceny?” . I oczywiście serum było po 59zł. Widząc jej zdziwioną minę od razu poleciałam do pułki wzięłam ostatnie 3sztuki do koszyka. W ogóle w S. w CH Krokus na 70% rzeczach z przeceny nie ma obniżonych cen. 80% rzeczy z Fekkai czy Rene Furterer jest -50% a u nich żadnej informacji. Zestawy z masłem/peelingiem/kremem do rąk + kosmetyczka z P%R tak samo…
Od grudnia wydałam majątek na kosmetyki. I chyba od 1stycznia odwyk. Bo zapasów zrobiłam tyle że na 2 lata mi wystarczy.
Przy tych -70% i więcej w S. -30% na makijaż w S. wydawało mi się śmieszne


Co do lakierów Essie w SP.
Jak byk dzisiaj jak oglądałam rajstopy w sprayu SH dziewczyna rozmawiała z sprzedawczyni. I ogólnie jest teraz -25% na lakiery w SP a jak ma się kartę Life Style to -30%.

Jeśli się okaże że te sera mają bardzo króciutką datę ważności i stwierdzisz że nie zdążysz ich wykorzystać to z miłą chęcią odkupię od Ciebie jedno opakowanko u mnie w dwóch sephorach ni mo
MZZZ2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.