Masażysta - czyli polecamy, odradzamy i pytamy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 08:07   #361
Sylwia_Chmielewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

no właśnie... nie każdy dobrze masuje, chyba że kończąc rehabilitacje nastawia się na to, że głównie masażem będzie się zajmował..

Wiedza o układzie ruchu jest niezbędna, masz racje i właśnie to m.in dają studia

myślę, że doszłyśmy już do jakiegoś konsensusu.. najważniejsze żeby masaż był wykonywany z sercem i zaangażowaniem, które poparte jest wiedzą na temat ludzkiego ciała

ja z mojego masażysty, o którym wspomniałam kilka postów wcześniej jestem bardzo zadowolona i go nie zmienię, każda z Was ma swoje wymagania ale najważniejsze, żebyśmy po takim zabiegu czuły że wiemy za co płacimy.

Miłego dnia
Sylwia_Chmielewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:51   #362
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: szukam dobrego gabinetu masażu w warszawie

Ja mogę polecić najlepszy w Warszawie, korzystam głownie z masaży leczniczych i jest to do tej pory najlepszy, gdzie podejście jest wyjatkowo profesjonalne. Jest to 5 gabinet z jakiego korzystam i nie zamierzam zmieniać oferta jest duża dlatego podaję link http://www.odnowaizdrowie.pl/masaze.php , korzystam od 2008 roku i jak dla mnie są najlepsi w tym co robią. Mam nadzieję,że pomogłam Pozdrawiam.
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:19   #363
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
poszukuje pilnie jakiegos dobrego i sprawdzonego masażysty w Warszawie...Mój TŻ ma bole kregoslupa a masaze mu pomagaja tylko w tym problem ze przeprowadzil sie do wawy a tam niestety żadno z Nas nie orientuje sie gdzie mozemy znalezć wykwalifikowanego masażyste ktory pomoze ....prosze WAS o pomoc...i z gory za nia dziekuje
Ja Wam mogę polecić najlepszego masażystę, pana Piotra Filanowskiego w Warszawie , korzystam od 2008 roku, po operacji mam rozeznanie i w porównaniu do innych ( jest 6 osobą do której trafiłam ) jest najbardziej profesjonalną osobą do jakiej trafiłam , możliwy jest również dojazd do domu ,więc jest to duży plus dla Nich jako podejścia do klientakorzystam głównie z leczniczych masaży na kręgosłup ,są praktycznie wszystkie masaże ,dlatego dla zainteresowanych podaję link, gabinet mieści się na Żoliborzu http://www.odnowaizdrowie.pl/index.php , tel., kontaktowy 602 650 202 . Mam nadzieję,że pomogłam Pozdrawiam.
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 14:36   #364
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

ja masuję się w Kręg-Clinic na ul. Strzeszyńskiej. Świetni masażyści, za każdym razem czuje sie jak nowo narodzona i plecy mnie juz tak nie bolą jak kiedyś. Klinika sympatyczna, zabiegi zawsze punktualnie, ceny rozsądne, ogólnie polecam to miejsce http://www.kreg.com.pl/
__________________
http://nuue.pl <-- blog jak blog
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:23   #365
Kallinna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: masaż Kraków-gdzie, do kogo?

Kiedyś, jak jeszcze mieszkałam w Krakowie, na masaż chodziłam do Ludmił Petrenko, do Medicoru. Ale z tego, co wiem, ona już tam nie pracuje. Lubię też różne egzotyczne masaże, mauri, hawajski, ajurwedyjski, balijski, itp. I na balijskim byłam w ramach fantastycznego prezentu w Thai Bali na Floriańskiej.
Kallinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 23:42   #366
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie
 
Avatar amatorka_slodkich_jablek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

a ja polecam pana Andrzeja Nawrota. jest świetny, usprawnił mi juz kilka osób w rodzinie. Firma nazywa sie REHAN, dojezdza do klienta, w stosunku do konkurencji ma bardzo atrakcyjne ceny, testowalam wczesniej kilku innych masazystow.
najlepiej zadzwonic i spytac o konkrety tel. 603 602 795
Można śmiało oddać sie w jego ręce, na stronie ma opisane czym sie zajmuje dokladnie, jest tam tez cennik. www.masazpoznan.pl
a jak ktos nie chce w domu byc masowany to mozna sie umowic na glogowskiej w salonie.
ja tam jestem mega zadowolona i z czystym sumieniem moge polecic

Edytowane przez amatorka_slodkich_jablek
Czas edycji: 2012-09-03 o 23:45
amatorka_slodkich_jablek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:09   #367
kubson23
Przyczajenie
 
Avatar kubson23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Masażu raczej nie ma się co obawiać
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/konkursy/pokaz/pow...banka-chinska/
__________________
"W byciu szalonym jest taka uciecha,
której nie zna nikt oprócz szaleńca"
kubson23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 08:28   #368
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez kubson23 Pokaż wiadomość
Oj, ja się z tym nie zgadzam. Niekompetentni i niedouczeni masażyści mogą zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Trzeba nawet bardzo uważać i chodzić wyłącznie do sprawdzonych masażystów. Ja od lat chodzę do tego samego. Już polecałam wcześniej - Jacek Kutrzepa - technik masażu leczniczego, ma gabinet przy ul. Skarbka z Gór (tel. 531 015 015). Jest polecany szczególnie do masaży leczniczych. Ja jestem bardzo zadowolona i kilkoro moich znajomych też do niego chodzi. Wczesniej był trenerem odnowy biologicznej w Polskim Związku Bokserskim, więc raczej ma doświadczenie i "czuje się" to po masażu
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:27   #369
princessa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Masaż relaksacyjny - Poznań ???

Szukam zaufanego salonu/osoby gdzie można się zrelaksować Znacie jakieś dobre miejsca i korzystne ceny?
princessa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 09:31   #370
jwztw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Cytat:
Napisane przez zarunia Pokaż wiadomość
Poszukuje masażysty w Poznaniu lub okolicy. Może ktoś mi "cos" poleci? Z góry dziękuję.
I jak, aktualne? Jeśli miałabym Ci jeszcze coś podpowiedzieć to wysłałabym Cię do Pani Dominiki z Oliwkowego Sadu. Dużo serca włożyła w urządzenie swojego salonu, na Wołodyjowskiego. Wiesz, świeczki, aromaty, metafizyka, itp. Nie wiem czy mają dojazd do klienta, bo ja tam bywam u nich w studiu, ale przy następnej okazji zapytam może polecę Cię jako znajomą, obydwie dostaniemy jakiś rabat ?!
jwztw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:10   #371
trinitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Masaż relaksacyjny - Poznań ???

Cytat:
Napisane przez princessa_23 Pokaż wiadomość
Szukam zaufanego salonu/osoby gdzie można się zrelaksować Znacie jakieś dobre miejsca i korzystne ceny?
Oj.. relaks by się przydał szczególnie na jesienna chandre ... no w Poznaniu jest wiele salonow. Ja sama korzystalam z 2 - jeden to w gabinecie kosmetcznym Wenys i drugi w Mona Lisie. Mnie sie bardziej podobalo w tym drugim ze wzgledu na atmosfere i klimat ale poczytaj sobie na forach i stronach
trinitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 18:14   #372
trinitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Masaż relaksacyjny - Poznań ???

ee... cos sie dzieje chyba z forum :/ no wiec ja bylam na 2 masazach w roznych miejscach - jeden w gabinecie kosmetycznym Wenus, a drugi raz w Mona Lisie. ogolnie masaz zdecydowanie polecam, szczegolnie na jesien z oby bylam bardzo zadowlona, ale ze wzgledu na klimat i atmosfere to wybralabym Mona Lise. pozdrawiam
trinitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 09:11   #373
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Dobry Fizjoterapeuta Wrocław

Dziękuję za propozycje terapeutów...
Niestety, większość postów piszą osoby mające 1-3 wpisy(czyżby czysta reklama?).
Może będziemy pisać też kogo nie polecamy-niestety, na rynku jest wielu nierzetelnych rehabilitantów... Czego parokrotnie sama padłam ofiarą....
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 11:40   #374
Ela80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam sprawdzonego masażysty w Łodzi

Jasne... zapomniałeś dopisać, że jesteś najlepszy i najtańszy, a Twoje dłonie czynią cuda

Prawda jest taka, że dobry masażysta nie musi szukać pracy i się reklamować. Działa "poczta pantoflowa".
Przykładem jest ten który przyjeżdża do mnie. Dostałam jego tel. od kolegi, którego żona gdzies go wyszukała... znała ze szkoły... Coś w tym stylu. W każdym razie na pierwszą wizytę czekałam niemal 2 tygodnie. Teraz oczywiście mam karnet więc inaczej to wygląda.
Ela80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:12   #375
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Cytat:
Napisane przez kinjac Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o masaż leczniczy i nastawianie kręgosłupa to mogę polecić mojego masażystę - Przemka Rybczyńskiego. Ma gabinet na Grunwaldzkiej 75. Facet zna się "na rzeczy" a na dodatek traktuje pracę z pasją. Nie mam strasznych problemów z kręgosłupem, po prostu coś tam mi strzyknęło ale po kilku masażach poczułam się jak nowo narodzona polecam
Jakie są ceny u tego pana??
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 22:56   #376
tir10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Ja równiez z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o nastawianie kręgosłupa i masaże to p. Maksymilian Kwiatkowski. Ten pan dojeżdża do ludzi i to jest dość wygodne. Efekty wspaniałe!
tir10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 23:01   #377
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Cytat:
Napisane przez tir10 Pokaż wiadomość
Ja równiez z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o nastawianie kręgosłupa i masaże to p. Maksymilian Kwiatkowski. Ten pan dojeżdża do ludzi i to jest dość wygodne. Efekty wspaniałe!
a cena jaka?
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:39   #378
angelina96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Cytat:
Napisane przez rakzo Pokaż wiadomość
Już w jednym wątku pisałam, że miałam "przygody" z facetami masażystami. Od lat cierpię na dyskopatię i stale korzystam z usług masażystów, więc znam ten światek Od niedawna przyjeżdż do mnie Pani Emilka, i powiem wam, że jest po prostu świetna! Robi mi przeważnie klasyczny grzbietu i drenaż limfatyczny twarzy(BOSKI). Po drenażu kończyn dolnych po miesiącu (2x w tygodniu) z obwodu uda zeszło mi 2 cm! Nawet nie wiedziałam, że mam tyle obrzęków :/ W kożdym razie gorąco polecam tą panią. To namiary: www.emimassage.webnode.co m i tel 881323666
Kogo wy polecacie, babka wogle sie nie zna na masażu... wiem zamówiłam ją... (niestety uczyłam sie masaży w szkole i miałam kurs- więc wiem co piszę)... Niestety bolał mnie kręgosłup po przeciązeniu.... nie przebadała pacejnta nie zrobiła wywiadu, jeszcze na dodatek łóżko zamiast z dezynfekować to przetarła chusteczkami dla dzieci... Po jej masażu miałam jeszcze gorzej i niestety moj mąz też.. Skasowała 130 zł. Znowu musialam pojść do Pana Rudzińskiego do którego jest cięzko sie umówić.
angelina96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:52   #379
M4dz14
Raczkowanie
 
Avatar M4dz14
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

znasz sie na masazu i nie wiesz ze po masazu mozna czuc sie gorzej niz przed ? heh dziwne moze znasz sie na jakis innych masazach? Mgr Rudziński jest bardzo dobry takze mnie uczy i moge go smialo polecic
M4dz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 05:04   #380
rakzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Cytat:
Napisane przez angelina96 Pokaż wiadomość
Kogo wy polecacie, babka wogle sie nie zna na masażu... wiem zamówiłam ją... (niestety uczyłam sie masaży w szkole i miałam kurs- więc wiem co piszę)... Niestety bolał mnie kręgosłup po przeciązeniu.... nie przebadała pacejnta nie zrobiła wywiadu, jeszcze na dodatek łóżko zamiast z dezynfekować to przetarła chusteczkami dla dzieci... Po jej masażu miałam jeszcze gorzej i niestety moj mąz też.. Skasowała 130 zł. Znowu musialam pojść do Pana Rudzińskiego do którego jest cięzko sie umówić.
No nie wiem, jakiego Pani uczyła się masażu, ona moim zdaniem zna się na rzeczy. Poza tym od badania zdaje się jest lekarz, a nie masażystka?
Co do wywiadu, to ja miałam, nawet przy każdej wizycie pyta mnie, czy coś się nie zmieniło. Po co psuje pani opinie dziwczynie? 130zł + dojazd za 2 osoby to dużo?!

Ech ci ludzie, ja też pracuję w podobnej branży i wiem, że wśród klientów panuje ogólne niezadowolenie- czepiają się bo lubią i chcą ponarzekać.
rakzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 14:20   #381
Majra80
Przyczajenie
 
Avatar Majra80
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Posty długo się ładują
__________________
Myślisz, że jesteś za mały by mieć wpływ na cokolwiek? To spróbuj zasnąć w pokoju, w którym lata komar...

Edytowane przez Majra80
Czas edycji: 2012-10-16 o 08:45 Powód: Post długo nie został opublikowany i napisałam drugi o prawie identycznej treści
Majra80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 15:05   #382
ladymakbeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Cytat:
Napisane przez angelina96 Pokaż wiadomość
Kogo wy polecacie, babka wogle sie nie zna na masażu... wiem zamówiłam ją... (niestety uczyłam sie masaży w szkole i miałam kurs- więc wiem co piszę)... Niestety bolał mnie kręgosłup po przeciązeniu.... nie przebadała pacejnta nie zrobiła wywiadu, jeszcze na dodatek łóżko zamiast z dezynfekować to przetarła chusteczkami dla dzieci... Po jej masażu miałam jeszcze gorzej i niestety moj mąz też.. Skasowała 130 zł. Znowu musialam pojść do Pana Rudzińskiego do którego jest cięzko sie umówić.
Co ty za bzdury opowiadasz? Mam wrażenie, że mówisz kompletnie nie o tej osobie! Mam koleżanki, które również p.Emilka masuje i są tak jak ja bardzo zadowolone. Ja sama korzystam z masaży od kilku lat (dyskopatia, chroniczne bóle) i masowało mnie już wiele osób. Zostałam przy tej masażystce ponieważ mi autentycznie pomogła. Pytała mnie jak się czuję podczas masażu, czy nie boli, czy nie za mocno uciska, zebrała wywiad (ankieta) i za każdym razem, kiedy się spotykamy pyta mnie o zdrowie, chociaż mi już zbrzydło odpowiadać, że nic nowego się nie dołączyło, ale odpowiadam, bo wiem, że musi o to pytać. Po prostu nie wierzę, że było tak jak mówisz. Ale wierzę, że ludzie są bezinteresownie złośliwi tylko po to, aby poczuć się lepszymi od innych.
No właśnie, M4dzi4 ma rację- po pierwszym masażu zawsze jest gorzej, wiem to z doświadczenia. Dopiero po 2-3 zabiegach czuję ulgę. Jaką ty kończyłaś szkołę? Bo o masażu nic chyba nie wiesz.
ladymakbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:41   #383
Majra80
Przyczajenie
 
Avatar Majra80
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Cytat:
Napisane przez angelina96 Pokaż wiadomość
Kogo wy polecacie, babka wogle sie nie zna na masażu... wiem zamówiłam ją... (niestety uczyłam sie masaży w szkole i miałam kurs- więc wiem co piszę)... Niestety bolał mnie kręgosłup po przeciązeniu.... nie przebadała pacejnta nie zrobiła wywiadu, jeszcze na dodatek łóżko zamiast z dezynfekować to przetarła chusteczkami dla dzieci... Po jej masażu miałam jeszcze gorzej i niestety moj mąz też.. Skasowała 130 zł. Znowu musialam pojść do Pana Rudzińskiego do którego jest cięzko sie umówić.
Dziewczyny- nie ma się co unosić. Mnie to "pachnie" konkurencją.
Po pierwsze: pogardliwy ton "zamówiłam ją", "babka"- zero kultury, angelina96- "zamówiłam ją" mogłabyś się wyrazić np. o pizzy lub taxi na Sylwestra. A "babka" główną rolę gra w Wielkanoc.
Po drugie: pierwsze słyszę, że masażysta ma badać pcjenta. Od tego jest lekarz w zależności od dolegliwości- ortopeda, angiolog, psychiatra, ginekolog, internista, pediatra, neurolog- i ten wydaje zlecenie na masaż lub poprostu słownie zaleca. Jeżeli szkoła, którą, jak twierdzisz, skończyłaś daje ci uprawnienia do BADANIA kogokolwiek, to cieszę się że akurat mieszkam w Katowicach i nawet przypadkiem do ciebie nie trafię jako ta badana.
Po trzecie: spodziewasz się poprawy od razu po zabiegu? Gratuluję wiedzy odnośnie masażu. Wydaje mi się, że jest ona na poziomie bliskim zeru.
Po czwarte: a propos dezynfekcji- mogłabyś mieć pretensje na przykład gdyby masazystka nie umyła rąk. Albo gdyby stół był brudny. A że umyła go chusteczkami? One również zawierają detergenty. Masażyści często używają chusteczek w przypadku, gdy jadą do pacjenta, a stoły płynem dezynfekcyjnym dezynfekują w domu- bo to trwa (nawet do 30 minut-w zależności od płynu) a wiedziałabyś o tym, gdybys skończyła PRAWDZIWĄ szkołę dla masażystów. Poza tym, żeby zabieg był higieniczny, a pacjent pewien, że zostanie wymasowany przy zachowaniu zasad higieny, masażysta często prosi pacjenta o wykorzystanie jego własnego prześcieradła lub ręcznika- wtedy ten ma pewność 100%, że jest czysty ponieważ sam go wyprał. Nie widzę w tym nic złego, sama tak robiłam w czasach gdy "dojeżdżałam", moi znajomi masażyści nadal tak robią i nikt na to nie narzeka. Obwożenie się z wyposażeniem całego salonu to jakaś pomyłka.
Po piąte: podanie alternatywnego nazwiska- klasyk! Nie idźcie do tego, bo jest beznadziejny- idźcie do tamtego (pewnie kolega, znajomy, mąż, brat itp) Nie umniejszam umiejętności "alternatywy" ale fakty mówią za siebie- większość przedsiębiorców wie, o czym mówię.
Po szóste: dlaczego nie wymasowałaś męża sama, skoro tak świetnie znasz się na masażu tylko "zamówiłaś ją"?
I wreszcie po siódme: jeżeli pacjenta coś boli po masażu, czegoś nie jest pewien, jest niezadowolony-to przede wszystkim dzwoni do osoby która masowała, a nie od razu obsmarowuje na internecie. Tak robi tylko nieuczciwa konkurencja. Mam silną alergię na takie... babki. Sama miałam nieraz z takimi do czynienia, co to im się wszystko nie podobało, kręciły nosem, wszystko wiedziały lepiej... potrafią napsuć zdrowia- stąd mój post.
Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
__________________
Myślisz, że jesteś za mały by mieć wpływ na cokolwiek? To spróbuj zasnąć w pokoju, w którym lata komar...
Majra80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:15   #384
angelina96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

1)Napisałam że ukończyłam kurs ale tym sie nie zajmuję!
2)Niestety nie chwaliłam Rudzińskiego tylko napisałam ze do niego poszłam- zasadnicza róznica!
3) co do bólu to dobry masażysta uprzedza ze następnego dnia bedzie bolało albo przez cały tydz..
4) chodziłam do 2 masażystów w swoim życiu (jeden był w Warszawie taki Maciek) a drugi tu w Bialym.. Zawsze był wywiad i wstępne wykonywanie ruchów oraz rozmowa (to też nazywa sie badanie, albo jak napisałaś wywiad)
5) zamówiłam masaż bo kobieta przyjeżdza do domu, wiec jest na zamówienie jak taksówka- nie miałam nic złego na myśli...
6) skasowanie 130 zł to lekka przesada!!!!!!!!!!!!!!!! nie wystawiamy rachunku i pracujemy bez gabinetu...WSZYSTKO MOJE
7)preparaty do dezynfekcji powierzchni znalazłam (czas od 2 min do 30 min)...chyba mozna znaleść odpowiedni preparat...
8) To prawda że konkurencja jest czujna... ale chyba nie w tym wypadku (nie jestem masażystką i nigdy nie byłam)... Niestety nie wiem czyja to koleżanka... i mało mnie to interesuje
Jest to moja opinia o Pani Emili.... Moim zdaniem NIE JEST GODNA POLECENIA Jeżeli ktoś tej Pani broni to niech zacznie od swoich obserwacji a nie krytyki wypowiedzi innych... . Pozdrawiam

Edytowane przez angelina96
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:19
angelina96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:40   #385
ladymakbeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry masazysta - Bialystok...?

Cytat:
Napisane przez angelina96 Pokaż wiadomość
1)Napisałam że ukończyłam kurs ale tym sie nie zajmuję!
2)Niestety nie chwaliłam Rudzińskiego tylko napisałam ze do niego poszłam- zasadnicza róznica!
3) co do bólu to dobry masażysta uprzedza ze następnego dnia bedzie bolało albo przez cały tydz..
4) chodziłam do 2 masażystów w swoim życiu (jeden był w Warszawie taki Maciek) a drugi tu w Bialym.. Zawsze był wywiad i wstępne wykonywanie ruchów oraz rozmowa (to też nazywa sie badanie, albo jak napisałaś wywiad)
5) zamówiłam masaż bo kobieta przyjeżdza do domu, wiec jest na zamówienie jak taksówka- nie miałam nic złego na myśli...
6) skasowanie 130 zł to lekka przesada!!!!!!!!!!!!!!!! nie wystawiamy rachunku i pracujemy bez gabinetu...WSZYSTKO MOJE
7)preparaty do dezynfekcji powierzchni znalazłam (czas od 2 min do 30 min)...chyba mozna znaleść odpowiedni preparat...
8) To prawda że konkurencja jest czujna... ale chyba nie w tym wypadku (nie jestem masażystką i nigdy nie byłam)... Niestety nie wiem czyja to koleżanka... i mało mnie to interesuje
Jest to moja opinia o Pani Emili.... Moim zdaniem NIE JEST GODNA POLECENIA Jeżeli ktoś tej Pani broni to niech zacznie od swoich obserwacji a nie krytyki wypowiedzi innych... . Pozdrawiam
Ja właśnie na podstawie swoich obserwacji mówię, że PISZESZ BZDURY. Mnie masowało nie tylko dwóch masażytów, ale wielu, możesz mi wierzyć. Mam teraz dobrą, uczciwą masażystkę, i nie zamierzam wystawać w kolejkach do Rudzińskiego, skoro jestem zadowolona z usługi, którą mam w domu.
I zgadzam się z Mojra80, że jak nie byłaś zadowolona, trzeba była zadzwonić do niej i o tym powiedzieć, zażądać zwrotu pieniędzy, a nie wylewać jad. Oczywiście masz prawo do własnego zdania, ale poziom, język i merytoryka wypowiedzi- żenada. Świadczy tylko o tym, jak "prawdziwa" jest to opinia. Co za świat, co za ludzie.
ladymakbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 11:58   #386
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Gdzie w Lublinie pójść na masaż? proszę o polecenie kogoś dobrego :)

Cytat:
Napisane przez Kiera123 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy zrozumiałeś/łaś ten POST - po co masażysta musi być sympatyczny ? Poza tym, jeśli kogoś personalnie odradzasz na forum Internetowym, to należałoby wziąć odpowiedzialność za takie słowa i konsekwentnie powiedzieć co znaczy "nieudany" ???? Szczególnie tym co pytają kogo polecamy by wybrać się na masaż. Jeśli rzeczywiście chodzisz na takie zabiegi to po prostu doradzaj - kto jest dobry wg Ciebie i dlaczego ? Ktoś poprosił o POLECENIE KOGOŚ a nie odradzenie.... - to nie praktyka ani szkolenie _chyba nie oceniamy osobowości tylko działanie. Ja osobiście jestem uczulona na tego typu wypowiedzi, bo nie jesteś autorytetem w tej sprawie skoro nie umiesz podać szczegółów - kiedy czytałam te opinie, tak samo nie wiedziałam gdzie się wybrać. Pomyślałam: " Miałabym iść na masaż bo, Ty polecasz Panią Sylwię albo Bartka nie określając dlaczego ?" - piszę do Ciebie bo to sprawdziłam - niestety Pan Bartek gdzieś zniknął , już nie pracuje tam / dlaczego ? hmmm ... /natomiast od Pani Sylwi mogłabym oczekiwać większego zaangażowania i powiem szczerze, że nie zauważyłam efektów, na które czekałam , czyli odprężenia, relaksu i zadowolenia - uważam że straciłam kasę sugerując się Twoją subiektywną opinią ! Nie narzekam na zdrowie i dlatego może szukam wyłącznie relaksu przy masażu bo z tym właśnie mnie osobiście się on kojarzy_ a nie powiem, jestem osobą bardzo wymagającą.
Teraz czas na Pana Radka chętnie porównam jakie on ma umiejętności , dodatkowo co mnie to obchodzi czy się np uśmiecha ? - ma być po prostu, skuteczny w tym co robi bo do tego akurat powinien mieć kwalifikacje _ skoro pracuje w SPA. Teraz to jakaś fobia we wszystkich się budzi - wszyscy chcieliby, by ktoś był sympatyczny zamiast dobry w tym co robi. Spotykam się z tym na co dzień i wkurza mnie to jak cholera / może uśmiech za uśmiech ? Sprawdzę czy działa i wrócę tu jeszcze, pozdrawiam Jeśli będę miała taką możliwość opowiem Wam o tym kogo mogę polecić w Lublinie ;-)
hmmm ja osobiście jakbym miała wybierać między masażystami o podobnym poziomie kompetencji to zdecydowanie wolałabym pójść do sympatycznego niż niesympatycznego
u masażysty nie kupuję ziemniaków - daję się dotykać obcej osobie i jeśli mam się zupełnie zrelaksować, to oczekuję atmosfery, która mi na to pozwoli, a jeśli ktoś jest niemiły/niesympatyczny to relacja masażysta - klient pozostaje raczej napięta
dlatego minimum uprzejmości i uśmiechu jest jak najbardziej na miejscu
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:39   #387
czarna382
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Masaz i Akupunktura.

Drogie Wizazanki,poszukuje w Bielsko-Biala profesjonalnego i nie drogiego gabinetu masazu lub akupunktury,jesli ktoras z pan ma namiary na cos takiego prosze o podanie chociaz numeru telefonu.Dziekuje!!!:cmok :Bylo by milo gdyby ktoras z pan miala dobre wspomnienia z takiego gabinetu!!!
__________________
czarna382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 13:08   #388
napdynmit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Cytat:
Napisane przez jwztw Pokaż wiadomość
I jak, aktualne? Jeśli miałabym Ci jeszcze coś podpowiedzieć to wysłałabym Cię do Pani Dominiki z Oliwkowego Sadu. Dużo serca włożyła w urządzenie swojego salonu, na Wołodyjowskiego. Wiesz, świeczki, aromaty, metafizyka, itp. Nie wiem czy mają dojazd do klienta, bo ja tam bywam u nich w studiu, ale przy następnej okazji zapytam może polecę Cię jako znajomą, obydwie dostaniemy jakiś rabat ?!
też potwierdzam. byłam na kilku sesjach u tej dominiki i faktycznie mają czym się chwalić, także oliwkowy sad w poznaniu jest chyba najlepszy. wiem, co mówię, bo sama studiuję fizjoterapię i dwóch takich "popularnych" salonach miałam praktyki i wiedząc jak to wygląda od wewnątrz...idźcie do oliwkowego sadu
napdynmit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:12   #389
napdynmit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Masaż relaksacyjny - Poznań ???

Cytat:
Napisane przez princessa_23 Pokaż wiadomość
Szukam zaufanego salonu/osoby gdzie można się zrelaksować Znacie jakieś dobre miejsca i korzystne ceny?
Na pewno nie ma co inwestować w masażystów, którzy robią to z dojazdem do domu. Tacy fizjoterapeuci to przeważnie młodziaki, którzy dopiero uczą się fachu, takie jest moje zdanie a jeśli chodzi o dobry masaż w Poznaniu, jakiś salon to ja chodzę do Oliwkowego Sadu tam na Wołodyjowskiego (numeru niestety nie pamiętam, poszperaj, a znajdziesz Naprawdę dobra atmosfera, zawsze po masażu jeszcze zostaję na herbatce z pracownicami, co po prostu powoduje, że lubię tam chodzić. Umów się, poproś o Panią Dominikę, a będziesz tak samo zadowolona jak ja
napdynmit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:19   #390
napdynmit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Masaż wyszczuplający w Poznaniu. Pomóżcie :))

Na masażach świetnie zna się p. D. Wojtecka. Uczyła się na go na AWF-ie w Poznaniu, certyfikaty, dyplomy, zna wiele technik i wiele poprawiających krążenie, czy kondycję. Przyjmuje na Wołodyjowskiego. Tel. do gabinetu: (61) 624 2993 (trzeba zadzwonić wcześniej bo ma dużo klientów)
napdynmit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-08 09:15:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.