mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-19, 14:25   #1
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19

mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)


Smoczku, no wlasnie jakie cwiczenia moglabys polecic osobom o takiej budowie. Bylo o wysmuklaniu dolu juz wiele razy, ale w moim przypadku jakos niewiele pomaga. Gore mam bardzo drobniutka - zero tluszczyku, waskie ramiona, maly biust, dobra talie, a biodra dosyc szerokie (choc to jeszcze ujdzie w tlumie) i silne nogi. Znac mocno zarysowane miesnie, szczegolnie na lydkach. Chcialabym jakis zestaw cwiczen do wykonywania w domu, by troche te miesnie wysmuklic. Cwicze od poltora roku - te zestawy na wysmuklenie nog, ktore byly podawane tutaj na wizazu. (byly podawane linki) ale efekty nie sa zadowalajace. Czy wesprzec to jakas dieta? Choc chudnac nie chce, bo reszta jest dobra Prosze goraco o rade
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:33   #2
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

podciagam sie
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:35   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

Hmm, wiesz ja mam podobną figurę i łączę wolne, długodystansowe biegi z intensywnym rozciąganiem i tańcem -na efekty nie narzekam Możesz tak spróbować Niestety nie zmienisz swojej budowy jakoś spektakularnie-po prostu tak nas Natura stworzyła ale poprawić zawsze coś można Możesz też zainteresowac się zajęciami typu BPU(biodra, pośladki, uda) one pomogą wyrzeźbić to co sprawia największy problem i spalić trochę tłuszczyku Dbaj też o to, żeby dobrze funkcjonował przepływ limfy-odpoczywaj z uniesionymi nogami, nie noś ekstremalnie obcisłych spodni(ten typ sylwetki ma duże skłonności do cellulitu a takie ubranie sprzyja jego powstawaniu ), dużo pij, unikaj soli(to zmiejszy tendencje do opuchlizn, które takiej sylwetce też często się zdarzają) Funduj sobie masaż pod prysznicem, tak często jak tylko masz czas. Ostatnio spotkałam się też opiniami, że aerobik z elementami boksu, a więc z wysokimi wykopnięciami pomaga też wyszczuplić nogi-warto przetestować Ja zamierzam
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:46   #4
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

Dziekuje Smoczus za odpowiedz a zatem dolaczam intensywniejsze rozciaganie, taniec (na marginesie - po calej przetanczonej ostatnio nocy moj Ukochany stwierdzil, ze schudly mi posladki , masaz pod prysznicem, duzo picia - rozumiem, ze wody mineralnej. Mam nadzieje, ze picie kawy nie wplywa tutaj zle. Pochlaniam ja calymi litrami
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:50   #5
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

Wody mineralnej, ale nie tej wysoko zmineralizowanej, bo do picia w ilściach hurtowych nie nadaje się na co dzień .Najlepsza będzie średnio i nisko zmineralizwoana, a wysoko to po treningu dla uzupełnienia soli mineralnych Kawa niestety zwiększa tendencje do cellulitu-podobnie jak mocna czarna herbata. Pozatym mocno odwadnia, więc picie jej "litrami" nie jest dobrym przyzwyczajeniem
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 15:54   #6
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

buuuuuuuu to niedobrze, bo kawa przyspiesza przemiane materii - przynajmniej u mnie. I ciezko sie odzwyczaic
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 16:52   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: mocne nogi, drobna góra - do Smoczka :-)

Przyspiesza, przyspiesza, ale niestety to używka jak każda inna. Oprócz tego co napisałam w dużych ilościach może powodowac też niedobór magnezu.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.