Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 13:41   #1
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65

Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...


Dziewczyny nie wiem co robić, 3 dni temu rozstalam się z chłopakiem, kłociliśmy się często, wracaliśmy do siebie ciągle ale w koncu uznałam że to nie ma sensu, podjęłam ostateczną decyzję o rozstaniu. Najgorsze jest to że wykupliliśmy wspólne wakacje, wspólny pokój, wyjazd jest za miesiąc. Jedziemy z innymi polakami, boję się tego jak to będzie, czy nie zostanę sama ze sobą, podejrzewam że mogą to być najgorsze wakacje w moim życiu Jakieś rady jak je przeżyć?
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:43   #2
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem co robić, 3 dni temu rozstalam się z chłopakiem, kłociliśmy się często, wracaliśmy do siebie ciągle ale w koncu uznałam że to nie ma sensu, podjęłam ostateczną decyzję o rozstaniu. Najgorsze jest to że wykupliliśmy wspólne wakacje, wspólny pokój, wyjazd jest za miesiąc. Jedziemy z innymi polakami, boję się tego jak to będzie, czy nie zostanę sama ze sobą, podejrzewam że mogą to być najgorsze wakacje w moim życiu Jakieś rady jak je przeżyć?
Ale dlaczego musicie? Nic nie musicie. Czy jedno z Was nie może odsprzedać "swojej części" wycieczki jakiemuś znajomemu?
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:50   #3
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

nie, gdyż ten wyjazd jest ze znajomymi , a nikt z pozostałych znajomych nie chce/nie może sobie pozwolić na taki wyjazd
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:52   #4
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Po prostu nie jedz, pieniedzy i tak juz nie ma. Po co masz sobie psuc humor.
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:54   #5
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Wolałabym odpuścić kasę i nie jechać, niż jechać i się męczyć, a potem źle wspominać wakacje
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:56   #6
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

czyli mam po prostu 2 tys złotych puścic w niepamięć? zwłaszcza ze w moim studenckim portfelu świecą pustki, te pieniądze w całości poszły na wyjazd który miał być czymś wspaniałym
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:58   #7
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
czyli mam po prostu 2 tys złotych puścic w niepamięć? zwłaszcza ze w moim studenckim portfelu świecą pustki, te pieniądze w całości poszły na wyjazd który miał być czymś wspaniałym
Każdy ma swoje kółko zainteresowań. Pieniądze nie są najważniejsze. Dla mnie ważniejsze są uczucia i nie robiłabym z siebie masochistki. Ale co kto lubi.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Zresztą jeśli w kółko zrywacie i wracacie do siebie to w ciągu tego miesiąca jeszcze 5 razy możecie się zejść i rozejść.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 14:01   #8
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Tak, zależy mi na pieniądzach, jestem z ubogiej rodziny, na wszystko muszę sobie zapracować sama a będąc studentem kokosów nie zbijam. Dlatego możecie mnie uznać za materialistkę ale szkoda mi moich ciężko zarobionych pieniędzy.
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:03   #9
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Tak, zależy mi na pieniądzach, jestem z ubogiej rodziny, na wszystko muszę sobie zapracować sama a będąc studentem kokosów nie zbijam. Dlatego możecie mnie uznać za materialistkę ale szkoda mi moich ciężko zarobionych pieniędzy.
No to jedź, nie wiem jakich rad oczekiwałaś po tym wątku -.-

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Tak w ogóle... jedziesz za miesiąc a już pełną kwotę wpłaciłaś?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:06   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Tak, zależy mi na pieniądzach, jestem z ubogiej rodziny, na wszystko muszę sobie zapracować sama a będąc studentem kokosów nie zbijam. Dlatego możecie mnie uznać za materialistkę ale szkoda mi moich ciężko zarobionych pieniędzy.
To zrozumiałe, ale po prostu jeśli masz jechać na te wakacje i tam płakać, to jest to bez sensu. Wydałaś pieniadze na to żeby się dobrze bawić, a nie na to żeby zmarnować czas i cierpieć.

No ale jeśli chcesz tam miło spędzić czas, to po prostu jedź i nie dopuść do tego, żeby te wakacje były porażką. Nie spędzaj czasu z chłopakiem, tylko z innymi, a z nim się będziesz widywała jak będziecie w grupie. De facto nie musicie w ogóle spędzać ze sobą czasu ani rozmawiać. Dlaczego to akurat Ty masz zostać sama, a on ma się bawić z resztą? Nie rozumiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:07   #11
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Taki był regulamin wyjazdu, w tamtym momencie byłam pewna że pojadę, nie wiedziałam że tak to się skończy, zresztą pytałam was o rady JAK PRZEŻYĆ ten wyjazd jakoś, gdybym była gotowa zrezygnowac z pieniedzy na ktore ciezko pracowałam to nie zakładałabym tego wątku. Ale wiadomo ze zawsze się znajdą ludzie którzy zamiast pomoc to jeszcze zdołują bardziej
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 14:08   #12
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Dziwię Ci się bo nie dość, że wydałaś kasę to jeszcze za ciężko zrobione pieniądze będziesz sobie fundować mordęgę zamiast relaksu. A skoro jedziecie grupą to może dałoby się po prostu zamienić pokoje żebyś choć spać z byłym nie musiała?
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:09   #13
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Taki był regulamin wyjazdu, w tamtym momencie byłam pewna że pojadę, nie wiedziałam że tak to się skończy, zresztą pytałam was o rady JAK PRZEŻYĆ ten wyjazd jakoś, gdybym była gotowa zrezygnowac z pieniedzy na ktore ciezko pracowałam to nie zakładałabym tego wątku. Ale wiadomo ze zawsze się znajdą ludzie którzy zamiast pomoc to jeszcze zdołują bardziej
Normalnie przeżyć, olewając faceta i nie szukając z nim kontaktu. Chyba innego wyjścia nie ma właściwie?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:11   #14
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

postaram się zamienić pokoje i być z kimś przypadkowym.
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:12   #15
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Tak, zależy mi na pieniądzach, jestem z ubogiej rodziny, na wszystko muszę sobie zapracować sama a będąc studentem kokosów nie zbijam. Dlatego możecie mnie uznać za materialistkę ale szkoda mi moich ciężko zarobionych pieniędzy.
Ja też nie jestem z bogatej rodziny, więc jako studentka nie jeździłam na wczasy za 2 koła (tym bardziej, że to nie jest chyba jakieś tanie last minute), a właściwie - w ogóle nie jeździłam za granicę, bo "kokosów nie zbijałam" Ale co kto lubi. Nie wiem, co mogłybyśmy Ci poradzić, skoro 100% wypowiadających się wolałoby odpuścić kasę - w tym ja.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:17   #16
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Macie jeszcze miesiąc czasu, może sytuacja między Wami się uspokoi?

Nie wiem, o co dokładnie się kłociliście i jakie są między Wami relacje, ale z postu wnioskuję, że rozstaliście się bo nie pasowaliście do siebie na tyle by tworzyć związek - nie może po prostu pojechać zachowując jakieś zwykłe relacje koleżeńskie??

Spróbuj poszukać kogoś na zastępstwo, nie pytaj tylko po swoich znajomych, ale także popytaj innych, może ktoś coś....
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:19   #17
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Możecie zrezygnować. Przy rezygnacji miesiąc przed można często odzyskać 80% wpłaconej kwoty.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:19   #18
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Ja sama nie mam dużo kasy i na swoje wakacje musiałam oszczędzać ponad pół roku, ale gdybym była w Twojej sytuacji to bym nie pojechała.
Na 80% to nie będą udane wakacje, nawet jak postarasz się być w innym pokoju to i tak chyba z bylym będziecie spędzać czas ze względu na znajomych.
Jeszcze masz jedną możliwość aby kompletnie się odciąć od grupy i spędzić cały wypad samotnie, wracać tylko na noc do pokoju.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:20   #19
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

nie 100% ja bym nie odpuściła tylko dlatego że się z chłopem rozstalam [ chyba że by mnie zdradził - wtedy bałabym się ze cos mu może zrobie, zdrada wzbudza we mnie agresje ]

jedziesz ze znajomymi - zmien pokoje, piszesz ze z kims przypadkowym to może uda Ci się komuś obcemu odsprzedać ?

ja bym pojechała i starała się dobrze bawić

Może były też myśli nad rezygnacją? Pokój łatwiej odsprzedać niż miejsce
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 14:23   #20
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
nie 100%
W momencie w którym pisałam posta. To chyba akurat detale, przyszłości jeszcze nie przewiduję
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:29   #21
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Powiedział że możemy zachować zwykłe koleżenskie relacje, on nie jest złą osobą, po prostu nie czuję już do niego tego co kiedys, nie zrobił mi żadnego świństwa.
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:45   #22
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Dlaczego czujesz więc, że to mogą być najgorsze wakacje?
Mówisz, że obydwoje możecie iść na zwykłe koleżeńskie relacje a w dodatku nie czujecie do siebie urazy (o ile dobrze zrozumiałam..). Masz pewność, że już jest Ci obojętny? Nadal kochasz? Tęsknisz, walczysz ze sobą?
Poza tym powiedzmy, że jest jeszcze miesiąc. W tym czasie może się dużo zmieni?
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:48   #23
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Powiedział że możemy zachować zwykłe koleżenskie relacje, on nie jest złą osobą, po prostu nie czuję już do niego tego co kiedys, nie zrobił mi żadnego świństwa.
No to nie widzę problemu, spróbuj zamienić pokój żeby być z jakąś koleżanką, a z byłym będziesz się widywała w ciągu dnia. Skoro nie ma żadnego punktu zapalnego, to nie marnuj kasy i jedź na wakacje. Szczerze mówiąc gorzej by było gdybyście jechali tylko we dwoje...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:50   #24
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
nie 100%

ja bym pojechała i starała się dobrze bawić
Ja tak samo. I nie widze powdów dla ktorych mialabys rezygnowac. Rozstaliście sie w zgodzie,jedzie was cała paczka-może byc milo i wesolo.Na miejscu tez pewnie poznacie fajna ekipe,wiec nie ma co z góry zakładać,że będą to najgorsze wakacje,bo mogą to byc Twoje "najlepsze najgorsze wakacje"

Często gęsto po rozstaniach jest tak,że facet jako TŻ jest do bani,a okazuje sie całkiem fajnym kumplem.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:53   #25
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Dlaczego czujesz więc, że to mogą być najgorsze wakacje?
Mówisz, że obydwoje możecie iść na zwykłe koleżeńskie relacje a w dodatku nie czujecie do siebie urazy (o ile dobrze zrozumiałam..). Masz pewność, że już jest Ci obojętny? Nadal kochasz? Tęsknisz, walczysz ze sobą?
Poza tym powiedzmy, że jest jeszcze miesiąc. W tym czasie może się dużo zmieni?
Nie czujemy do siebie urazy, obojętny mi nie jest, są dni kiedy wmawiam sobie że już nic nie czuję do niego, ale są też takie kiedy tęsknię za nim niesamowicie, jestem strasznie rozdarta w swoim myśleniu. Teraz się nie widujemy bo on mieszka za miastem, boję się tylko tego co może stać sie na wyjezdzie, że poniesie nas i stanie się coś co nic nie będzie znaczyło tak naprawdę a znów namiesza mi w głowie. Ale jestem praktycznie pewna że osobno było by nam lepiej.
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 16:53   #26
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
czyli mam po prostu 2 tys złotych puścic w niepamięć? zwłaszcza ze w moim studenckim portfelu świecą pustki, te pieniądze w całości poszły na wyjazd który miał być czymś wspaniałym
Już nie da się tego wycofać?
Faktycznie kiepsko :/ A jak jedziecie znajomymi to nie mozecie w pokojach się osobami pozamieniać? Moze dla znajomych to by nie był taki problem?
Faktycznie psychicznie to trudny wyjazd,ale jak serio szkoda Ci pieniędzy to tak bym pokombinowała a potem się cieszyła,że na to zapracowałam i starałabym się jak najwięcej z tego wyjazdu wyciągnąć!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 16:58   #27
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Znajoma miała w zeszłym roku identyczną sytuację. Przepłakała cały wyjazd bo było trochę nieprzyjemnych sytuacji.
Nie ma sensu, i tak kasa stracona jak Twój wyjazd mógłby wyglądać podobnie. Koleżanka do dziś mówi, że wyjazd był największym błędem jaki zrobiła.
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 17:14   #28
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Zależy, moim zdaniem, od kilku czynników:

1. Jak duża to jest grupa znajomych? Jak 3-4 osoby może być trudno "zgubić się w tłumie" i spędzać czas nie oglądając exa; im więcej osób, tym lepiej

2. Czy w tej grupie masz jakieś bliższe koleżanki, z którymi dobrze Ci się spędza czas i plotkuje? To zawsze jakieś wsparcie;

3. Dziwne, że piszesz "zamienię się i będę w pokoju z kimś przypadkowym"; to jak to w końcu: jesteście zgraną paczką, czy jadą przypadkowi ludzie, których nie znasz (a więc nieznajomi)? Nie wiem, czy uśmiechałoby mi się jechać na wakacje z dalekimi znajomymi w takiej sytuacji.

4. Co na to chłopak? Oboje jesteście w takiej niekomfortowej sytuacji, jemu uśmiecha się być z Tobą w pokoju? Nie możesz spytać, czy jakiś jego kolega nie zająłby Twojego miejsca, a Ty poszukałabyś lokum z jakąś koleżanką?

5. Ile trwa wyjazd? Co innego "męczyć się" (w razie, gdyby atmosfera bardzo siadła) 7 dni, a co innego 14.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 17:30   #29
RenataR23
Raczkowanie
 
Avatar RenataR23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 222
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Z własnego doświadczenia radzę nie jechać na te wakacje, bo może Ci namieszać w głowie, atmosfera zrobi swoje i może dojść do tego, że znów siebie zapragniecie. Niedawno się rozstaliście, więc jeszcze możecie do siebie wrócić. Uczucia tak szybko nie wygasają niestety...
RenataR23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 18:15   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozstałam sie z chłopakiem ale musimy jechać razem na wakcje...

Zrezygnuj / znajdź kogoś na swoje miejsce. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.