Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które s± na diecie. Rozmawiamy o zdrowym od¿ywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczno¶æ dobowa diet - musz± one mieæ ponad 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-02, 20:21   #2041
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Poka¿ wiadomo¶æ
Jest ³adnie, ale znów smutno.. Rodzyno, co siê dzieje? Jakby co to pw.










No to ja siê namêczy³am
M³a P:
¦: Jajecznica z 3 jaj na ma¶le, 2 kromki z ziarnami z mas³em, z sa³at± z szynk±, papryk± i rzodkiewk±, pomarañcza. bardzo ³adnie
II¶: dro¿d¿ówka z budyniem, jogurt pitny ¿urawinowy mi tu sie wydaje ze tez super, ale mam nadzieje ze dro¿dzówka porz±dna ??
Ob: 2 pyzy z sosem do bitek wieprzowych, kaczka w jab³kach i pomarañczy, kapusta czerwona. ³adnie
P: muffinka czekoladowa ze skórk± pomarañczy, jog.nat. z wkrojonymi 2platstrami ananasa, bananem, nerkowcami. kocham nerkowce, tu rownie¿ ¶licznie

jeszcze cieplutki rogalik z czekolada z orzechami...sama piek³amhttp://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/drozdzowe_wypieki/rogaliki_drozdzowe/przepis.html

K: grahamka 100g na pó³: z serkiem zio³owym do smarowania, z mas³em i wêdlin±. obie z pomidorem i bazyli± ¶wie¿± i suszon±. i tu tez slicznie

i chyba sobie zjem jeszcze rogalika z mas³em orzechowym..... zjedz, zjedz

co wy na to?
Ja chcê wiêcej wolnego!
Super...mega . tak trzymac. Urozmajcone i smakowite ! Inspiruj±ce równie¿

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez blablablablabla55555 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze P:
I. owsianka z 75 g p³atków owsianych z po³ow± szklanki mleka
-trochê z kakao
-trochê z cynamonem i cukrem
-pozosta³a czê¶æ z dorzuconymi dwoma gar¶ciami rodzynek
+ miseczka orzechów nerkowca ³adnie ale mo¿e jaki¶ owoc ? hmm?
II. du¿a bu³ka z ziarnami s³onecznika z mas³em i :
-szynk±
-szynk±, sa³at± i pomidorem
2 kromki chleba z ziarnami z mas³em i :
-serem, sa³at± i pomidorem
-serem i sa³at±
+jab³ko ³adnie
III. 50 gram kaszy jêczmiennej i micha kapusty kiszonej z marchewk±, jab³kiem , ogórkiem kiszonym i cebul±
+ du¿a fili¿anka kakao z 2 ³y¿kami cukru na mleku 3% a jakie¶ miêsko ? ryba ? jajko ?
IV. 3 kromki chleba z mas³em i :
-miodem
-d¿emem truskawkowym
-serem i sa³at±
+ 250 g jogurtu pitnego o smaku czerwonej pomarañczy b. ³adnie

Jutro prawdopodobnie bêdzie:
I. owsianka z 75 g p³atków z po³ow± szklanki mleka 2% z 2 gar¶ciami rodzynek i 3 gar¶ciami orzechów ziemnych i jakis owoc ?
II. 2 kromki chleba z mas³em, serem i sa³at±
+ jogurt pitny morelowy 500g
+ jab³ko mo¿e byc
III. 16 pierogów ruskich podsma¿anych ³adnie, ale moze jeszcze jakis soczek do popicia ?
IV. 4 kromki chleba z mase³kiem i jeszcze czym¶ super

Ogolnie elegancko tylko jeszcze jednego owocka gdzies bym dorzucila witaminki :P a i zastrze¿enia mam do dzisiejszego obiadku gdzie miesko ??

Mam nadzieje ze na moje tez ktos rzuci okiem ???)
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "

Edytowane przez Agashia
Czas edycji: 2011-05-02 o 20:24
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:21   #2042
kinkong
Raczkowanie
 
Avatar kinkong
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Dekas Poka¿ wiadomo¶æ
rany, a wy swoje. Ko³o wzajemnej adoracji...jakie¶ czy co? Nowe twarze trzymaj± sztamê? wasza rzecz... 'za moich wiza¿owych czasów' by³o inaczej.

We¼cie przestañcie je¼dziæ po Irish, albo nie zwracajcie na ni± uwagi (macie tak± opcje i sobie j± zablokujcie) albo dopu¶cie do siebie fakt, ¿e nie ka¿dy wie co je i jak je i po co je i nie porównuje swojego jad³ospisu z wczorajszym, ¿eby podliczyæ BTW czy kcal.... I przestañcie byæ takie ironiczne ... i z³o¶liwe (taaak Irish ty te¿!)
jest pewna ró¿nica, Irish prosi o skomentowanie codziennie tego samego jad³ospisu, nic nie wnosi z tych komentarzy, dodatkowo przypomina siê na kolejnych stronach gdy kto¶ nie skomentuje wiêc nie uwa¿am, ¿e moje s³owa nie by³y bezpodstawne
A do ironii i z³o¶liwo¶ci to chyba przygania³ kocio³ garnkowi co?
Ka¿dy ma prawo do swojej opinii, to jest forum
kinkong jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:25   #2043
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez kinkong Poka¿ wiadomo¶æ
jest pewna ró¿nica, Irish prosi o skomentowanie codziennie tego samego jad³ospisu, nic nie wnosi z tych komentarzy, dodatkowo przypomina siê na kolejnych stronach gdy kto¶ nie skomentuje wiêc nie uwa¿am, ¿e moje s³owa nie by³y bezpodstawne
A do ironii i z³o¶liwo¶ci to chyba przygania³ kocio³ garnkowi co?
Ka¿dy ma prawo do swojej opinii, to jest forum
WIesz, poniekad Dekas ma razje, bo wlasnie PO TO Irish tu wrzuca to beznadziejne jadlo, zebysmy na nia zwrocily uwage. Podstawa kazdego niemal ED jest chec bycia w centrum uwagi. Takze nie pomagamy jej w ten sposob. Daaawno daaawno temu byla tu podobna laska i sporo dziewczyn wlasnie wzucilo ja do ignorowanych. Nie kojarze jak sie to skonczylo, nawte jej nicka, ale bylo takie cos. Pewnei nie raz.
Co do zlosliwosci to sie zgodze
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:41   #2044
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

utrzymanko
  • jajecznica z 3 jajek na boczku, 2-3 grzanki z pomidorem, serem brie , jab³ko
  • 1/2 tuñczyka w oleju + 1/2 homo = ogórek zielony, sok z pomarañczy, kilka paluszków s³onych
  • zawijasy: szynka parmeñska, rukola,ser kozi, w formie gor±cych "kieszonek", barszcz Knorra
  • ³oso¶ na szpinaku, puree ziemniaczane, sa³atka z ogórków i pomidora, cebulka
  • 1/2 makreli wêdzonej, papryka czerwona,...+ kanapka z jasnego chleba: szynka,ogórek,majonez

mo¿na prosiæ o ocenkê?
Magdalena0603 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:53   #2045
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Utrzymanie
(znowu pó¼no wsta³am... )

¦niadanie: 8 ³y¿ek domowego musli (mieszanina ró¿nych p³atków, otrêbów i suszonych owoców) na szklance mleka sojowego z serkiem wiejskim (100 g), gar¶ci± truskawek i wiórkami kokosowymi; kakao z miodem na mleku sojowym

II ¶niadanie: 2 podwójne tosty z chleba razowego z serem ¿ó³tym, szynk± drobiow±, ananasem i s³odkim sosem chilli; gar¶æ nerkowców; skrzypopokrzywa z torebk± herbaty malinowej i ³y¿eczk± miodu

Obiad: makaron pe³noziarnisty z pieczonymi warzywami, grillowanym indykiem i startym parmezanem; ¶wie¿o wyci¶niêty sok marchewkowy

Inka karmelowa z mlekiem i miodem; ki¶æ winogron

Kolacja: sa³atka chilli z br±zowego ry¿u, sma¿onego kurczaka i warzyw; czarna herbata z syropem klonowym

+ 2l wody
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:55   #2046
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

U/P:

I. kromka razowca z mas³em, pieczonym schabem i ogórkiem, jajko na twardo, herbata z cukrem

II. 100g czekoladowego "deseru z koron±" z wkrojonym bananem, kawa³ek bu³ki z mas³em, d¿emem i twarogiem, czekolada do picia

III. (grill) pieczona kie³baska, 2 kromki razowca z mas³em i ¿ó³tym serem (grubo) podpieczone na grillu, pomidor, trochê ketchupu, potem nabierka zupy jarzynowej

IV. kawa z cukrem, puding waniliowy 125g, 3 kruche ciastka z czekolad±

V. kromka zwyk³aego chleba z mas³em, twarogiem i ogórkiem, kromka z d¿emem

VI. jogurt wi¶niowy 115g, banan, pasek czekolady, harbata
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:07   #2047
blablablablabla55555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Ogolnie elegancko tylko jeszcze jednego owocka gdzies bym dorzucila witaminki :P a i zastrze¿enia mam do dzisiejszego obiadku gdzie miesko ??

Wielkie dziêki za ocenê
A miêsko pojecha³a razem z mam± . Sama nie umiem siê zabraæ za przygotowanie miêska na obiad wiêc nie by³o. Ale raczej codziennie jest, bo mam twierdzi, ¿e powinnam je¶æ du¿o bia³ka, czyli miêsa ( dobrze mówi? ).

* zapsu³am cytowanie, no !
blablablablabla55555 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 21:07   #2048
Nora_Grey
Raczkowanie
 
Avatar Nora_Grey
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

No dobra ;p
Cytat:
Napisane przez Agashia Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiejsze Peee

¦. 3 kromki chleba z soj±:
Wszystkie z mas³em sa³at± i pomidorem. Jedna z serem zó³tym z papryk±. Dwie z polêdwic± drobiow±. daj tu owoc albo kakao

II¦. Owsianka malinowa (gotowa z lidla) z wkrojonym bananem <- wysz³a mega porcja + cappuccino z magnezem [by³am mega objedzona] kiedy¶ jad³am takie owsianki i my¶lê, ¿e s± ma³e. ;p

O. kotlet z piersi z indyka (sznycel) w panierce (z jajka i bu³ki tartej) sma¿ony na oleju + 2 ziemniaki z sosem smietanowym + broku³ (du¿o) ladnie, ale ziemniaków daj tu wiêcej, a jak nie dajesz rady to mo¿e sok jaki¶? albo deser w formie czekolady?

P. [W³asnie zaraz ide zrobic musze cos wykombinowac, bo jeszcze nie byli po zakupy.] jogurt brzoskwiniowy bobo wita z garcia mieszanki studenckiej + jab³ko du¿o jesz tych bobivit sama kiedy¶ jad³am takie musy np. ale to jak przewa¿nie wraca³am ze szko³y z ciasteczkami tu mog³a¶ daæ jaki¶ spokojnie wiêkszy jogurt

K. Bêd± na pewno 3 kromki :
1 chleba z soj± i 2 chleba owsianego.
Kazda z mas³em sa³at± i pomidorem. I z sa³atk± z tuñczyka z chili taka z puszki :P pomidor na tuñczyka? nigdy nie próbowa³am xd mam nadziejê, ¿e tuñczyka sporo.

i jak ujdzie ??
No có¿.. chyba jest lepiej, ale nadal za ma³o. Ale rozkrêcisz siê. jedzenie jest przyjemno¶ci± i musimy korzystaæ z tego, ¿e teraz mo¿emy bezkarnie jadaæ wszyyyyystko na co mamy ochotê! i nic sobie nie odmawiaæ, bo to grzech najwiêkszy!
No, tak¿e dodawaj
__________________
zapuszczam siê
www.bananowysong.blogspot .com
www.sniadaniowewariacje.b logspot.com
Nora_Grey jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:09   #2049
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez kinkong Poka¿ wiadomo¶æ
jest pewna ró¿nica, Irish prosi o skomentowanie codziennie tego samego jad³ospisu, nic nie wnosi z tych komentarzy, dodatkowo przypomina siê na kolejnych stronach gdy kto¶ nie skomentuje wiêc nie uwa¿am, ¿e moje s³owa nie by³y bezpodstawne
A do ironii i z³o¶liwo¶ci to chyba przygania³ kocio³ garnkowi co?
Ka¿dy ma prawo do swojej opinii, to jest forum
ludzie siê zmieniaj±.

a twoje zacytowa³am bo koñczy³o dyskusje, wybacz.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspania³± rzecz±, jest to czê¶æ przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by ¿yli ¿yciem, które akurat tobie wydaje siê najw³a¶ciwsze. To jest egoizm. ¯yæ swoim ¿yciem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Ciê ¿ycie!
Dekas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:14   #2050
blablablablabla55555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Dziewczyny mam pytanie (ta.. znowu)
Ostatnio widzia³am, ¿e pojawia³ siê tu temat zaparæ. A ja chcia³am siê zapytaæ co mo¿e powodowaæ wzdêcia? Podobno za du¿a ilo¶æ jedzenia, tak? Ale podobno nie jem za du¿o. No ale niedawno zwiêkszy³am ilo¶æ jedzenia. Wiêc mam j± zmniejszyæ czy organizm siê przyzwyczai? A mo¿e co¶ innego jest tego powodem? Za du¿e ilo¶ci orzechów, chleba, miêsa?
blablablablabla55555 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:16   #2051
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

W stresowym okresie przedmaturalnym redukcja nie przechodzi, wiêc R/U

1. owsianka na mleku 2% pó³ na pó³ z Muller Milk Bananowym (trzy ³y¿ki p³atków, jedna otrêbów) z gar¶ci± s³onecznika ³uskanego, zbo¿ówka waniliowa z mlekiem

pomiêdzy: jab³ko, dwie mandarynki

2. kurczak po koreañsku, kasza i sa³ata z oliw±, szklanka Green Tea Mango Liptona

3. twaróg pó³t³usty z ogórkiem kiszonym, pomidorem i filetem drobiowym. herbata zielona o smaku grejpfrut - granat

4. wie¶niak z filetem, jajkiem i szczypiorkiem, herbata czarna o smaku mango - truskawka

+ 2l wody, du¿a paczka Tic Taców o smaku winogrono - liczi, parê Tic Taców Cherry Passion

AlekzFragile, znam ten ból, powodzenia ¿yczê
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszê o przeczytanych ksi±¿kach

Edytowane przez krtek_
Czas edycji: 2011-05-02 o 21:17
krtek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 21:27   #2052
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 778
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez blablablablabla55555 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie (ta.. znowu)
Ostatnio widzia³am, ¿e pojawia³ siê tu temat zaparæ. A ja chcia³am siê zapytaæ co mo¿e powodowaæ wzdêcia? Podobno za du¿a ilo¶æ jedzenia, tak? Ale podobno nie jem za du¿o. No ale niedawno zwiêkszy³am ilo¶æ jedzenia. Wiêc mam j± zmniejszyæ czy organizm siê przyzwyczai? A mo¿e b
co¶ innego jest tego powodem? Za du¿e ilo¶ci orzechów, chleba, miêsa?
U Ciebie napewno niema nieczego za du¿o-to po pierwsze.
O ile siê oriêtujê miêso nie powoduje zaparæ?-po drugie.
zaparcia mo¿e powodowaæ
-za ma³a ilo¶æ p³ynów
-zbyt szybkie jedzenie
-popijanie w trakcie jedzenia (ja tak robiê od zawsze, co có¿)
-zby ma³a ilo¶æ b³onnika (jednak zbyt du¿a, ma dzia³anie odwrotne od zamie¿onego)
-razowy chleb
-bardzo t³uste potrawy(nie, nie u Ciebie s³oñce)
-choroby o który mog³abym pisaæ przez godznê.

chyba tyle, choæ mog³am co¶ pomin±æ
__________________
"Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±. "
¶w. Augustyn


zarêczona 30.03.2012
mama maleñkiego Mi³oszka 17.07.2012
nied³ugo ¿ona
nied³ugo matura
wygra³am swoje ¿ycie !
zielona_zabcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:42   #2053
blablablablabla55555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Poka¿ wiadomo¶æ
U Ciebie napewno niema nieczego za du¿o-to po pierwsze.
O ile siê oriêtujê miêso nie powoduje zaparæ?-po drugie.
zaparcia mo¿e powodowaæ
-za ma³a ilo¶æ p³ynów
-zbyt szybkie jedzenie
-popijanie w trakcie jedzenia (ja tak robiê od zawsze, co có¿)
-zby ma³a ilo¶æ b³onnika (jednak zbyt du¿a, ma dzia³anie odwrotne od zamie¿onego)
-razowy chleb
-bardzo t³uste potrawy(nie, nie u Ciebie s³oñce)
-choroby o który mog³abym pisaæ przez godznê.

chyba tyle, choæ mog³am co¶ pomin±æ
Tak te¿ my¶la³am, ale mo¿e zwiêkszenie ilo¶ci by mog³o spowodowaæ tak± reakcjê organizmu.
A miêso- no có¿ nie znam siê i wymieni³am przyk³adowe produkty, które mi przysz³y do g³owy .
My¶la³am, ¿eby mo¿e do mojej owsianki dodaæ otrêby pszenne, tylko nie wiem czy u mnie to da dobre efekty, poniewa¿ s³ysza³am, ¿e p³atki owsiane górskie te¿ maj± du¿o b³onnika i nie chcê przesadziæ w drug± stronê. To dodaæ te otrêby? Ile?
blablablablabla55555 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:49   #2054
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez emelie Poka¿ wiadomo¶æ
Utrzymanie
(znowu pó¼no wsta³am... )

¦niadanie: 8 ³y¿ek domowego musli (mieszanina ró¿nych p³atków, otrêbów i suszonych owoców) na szklance mleka sojowego z serkiem wiejskim (100 g), gar¶ci± truskawek i wiórkami kokosowymi; kakao z miodem na mleku sojowym ja mleko sojowe lubiê samo i w kawie - w owsiance - tylko waniliowe. i robiê sama, kupujê w proszku. ale pysznie.

II ¶niadanie: 2 podwójne tosty z chleba razowego z serem ¿ó³tym, szynk± drobiow±, ananasem i s³odkim sosem chilli; gar¶æ nerkowców; skrzypopokrzywa z torebk± herbaty malinowej i ³y¿eczk± miodu mniam.

Obiad: makaron pe³noziarnisty z pieczonymi warzywami, grillowanym indykiem i startym parmezanem; ¶wie¿o wyci¶niêty sok marchewkowy tu te¿ super.

Inka karmelowa z mlekiem i miodem; ki¶æ winogron

Kolacja: sa³atka chilli z br±zowego ry¿u, sma¿onego kurczaka i warzyw; czarna herbata z syropem klonowym uuu. nie lubiê czarnej a klonowy to do pancake'sów!

+ 2l wody

pysznie i zdrowo, choæ przez ten brak podwieczorku ( nie liczê winogron ) wydaje mi siê, ¿e troszkê mniej ni¿ zwykle.
pozytywna-wariatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:51   #2055
maniulka0405
Raczkowanie
 
Avatar maniulka0405
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

U
I: szklanka p³atków kukurydzianych z 250ml mleka, jab³ko,kawa z mlekiem
II: ro¿ek truskawkowy z chrupi±cym wafelkiem ( zakupy na mie¶cie)
III: 2 michy zupy szczawiowej z jajkiem i wo³owin± ( naprawdê michy)
IV: 1/4l lodów bakaliowych z bakaliami- tak, wiem znowu te lodyy
V: 2 jajka na twardo, sa³atka (sa³ata lodowa, pomidor, rze¿ucha, rzodkiewka, oliwki)
W ci±gu dnia kilka herbat zielonych z pigw± ( najkochañsza:P), kilka(dziesi±t)?? paluszków s³onych podjadanych w ci±gu dnia
Jak to wygl±da?
Dodam, ¿e od kilku miesiêcy brak @, by³am u lekarza, waga prawid³owa (BMI ok. 20, chocia¿ wcze¶niej 0 t³uszczów w diecie, od kilku miesiêcy jem wszystko), USG nic nie wykaza³o, lekarz nie wie od czego,kaza³ mi zrobiæ badania, dzisiaj odebra³am wyniki ( prolaktyna -7 -niby idealnie, a poziom tarczycy 4,15), ju¿ sama nie wiem, od czego brak tego @:/
maniulka0405 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:23   #2056
kinkong
Raczkowanie
 
Avatar kinkong
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Dekas Poka¿ wiadomo¶æ
ludzie siê zmieniaj±.

a twoje zacytowa³am bo koñczy³o dyskusje, wybacz.
Mnie by siê te¿ zmiana przyda³a.
Dziewczyny na swoim z³ym przyk³adzie apeluje o wiêcej pokory i zrozumienia dla innych
kinkong jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:39   #2057
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Poka¿ wiadomo¶æ
ooo kochana znam ten ból! Bardzo Ci wspó³czujê, ja mia³am to samo nie wypró¿nia³am siê po 2tygodnie i brzuch taki ¿e wstyd wyj¶æ z domu!
polecam piæ suszone ¶liwki na czczo! rewelka! co prawda trzeba d³u¿szego czasu na regulacjê tego wszystkiego ale sposób jest tani i bezpieczny!
wieczorem zalewasz gor±c± wod± 8suszonych ¶liwek (ja mam z Biedry, lub z bazarku) rano zaraz jak wstaniesz pijesz i zjadasz owoce, jak Ci ju¿ troszkê ul¿y (u mnie po 7dniach) zmiejsz ilo¶æ ¶liwej o po³owê.
ja teraz codziennie jem sobie 4¶liwki, w czasie dnia pijê wodê z cytryn± i wypró¿niam siê codziennie (nawet 2-3 razy niekiedy)
Tylko cierpilwo¶ci nie pakuj siê w ¿aden senes.
Dzieki za odpowiedz
Nie mialam nigdy problemu z wyproznianiem,3 razy dziennie to u mnie minimum!A tu od kilku dni takie cos:/ Jezeli chodzi o sliwki suszone to wcinam je codziennie i czesto daje je wlasnie do sniadania.W ogole jezeli chodzi o suszone owoce to nie brakuje ich u mnie,sliwki,morele,zurawi na,rodzynki jablka,figi i tak w kolko
Tak myslalam o moim jadlospisie i wydaje mi sie,ze moze...owsianka.Dlatego jutro z niej rezugnuje,w ogole odstawie ja na pare dni i zobacze jaki bedzie efekt.Blonnika w diecie mam duzo,wiec jego brak napewno nie jest przyczyna.Moze nadmiar?Ale z drugiej strony z nim nie przesadzam W kazdym razie na kilka dni postawie na NIE SMAZENIE i na gotowane warzywa i lekkie posilki.

I tak sobie mysle o moim jutrzejszym leczniczym R

Sniadanie:

Buleczka ciemna z ziarnami,to tego 1/2 wiesniaka z rozgniecionymi truskawkami,jablko,pare suzonych sliwek

IISniadanie:
(zalezy,o ktorej sie obudze,bo moze bedzie odrazu obiad)
Banan,kiwi,jogurt tuskawkowo figowy,moze dosypie lyzke otrebow pszennych?

Obiad:
gotowane warzywa(brokuly,brukselka ,marchewka),jajo gotowane

Podwieczorek i kolacja:
nie mam pojecia na co bede miala ochote ale napewno na wieczor wpadnie wiesniak,pomidor i co dalej to wyjdzie w praniu

Stwierdzam,ze ciezko mi planowac tak z wyprzedzeniem
karola11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:44   #2058
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego ¦l±ska.
Wiadomo¶ci: 1 892
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Poka¿ wiadomo¶æ
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11517
sorry! .


Cytat:
Napisane przez emelie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za ocenê
Wymieszany z jogurtem naturalnym majonez wcale nie jest taki z³y
Hot - dog te¿ naprawdê du¿y, przede wszystkim du¿y kawa³ bagietki, tak z po³owê
Kromki te¿ du¿e - z takiego wielkiego, okr±g³ego bochenka
A sprawa otr±b i otrêbów ju¿ wyja¶niona
A Ty zarzuæ swoim jad³ospisem mo¿e
a mówi³am z tym majonezem
wybacz za wprowadzenie w b³±d z tymi otrêbami ;-)
a jad³em zarzucê mo¿e jutro, bo dzi¶.. nie by³o najpiêkniej


Cytat:
Napisane przez karola11 Poka¿ wiadomo¶æ
podbijam,zmienilam jadlospis bo dosc pozno zjadlam drugie sniadanie a przez to musze wyeliminowac podwieczorek.
Bylam w aptece i pani w aptece polecila mi ulgix na wzdecia i regulax na wyproznienia(takie pastylki do zucia w skladzie ze senesem i suszonymi owocami).Dziewczyny mialyscie wzdecia po blonniku albo po owsiance?Bo ja juz sama nie wiem co jest grane,ledwo zjadlam sniadanie i mi tak brzuch wysadzilo,ze wygladam jakbym byla w zaawansowanej ciazy a brzuszek mam raczej na ogol plaski
znam ten ból!
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 23:05   #2059
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 262
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
pysznie i zdrowo, choæ przez ten brak podwieczorku ( nie liczê winogron ) wydaje mi siê, ¿e troszkê mniej ni¿ zwykle.
Dziêki za ocenê
Dzisiaj d³ugo spa³am, zjad³am pó¼ny obiad i po prostu nie mia³am ochoty na podwieczorek
Domy¶lam siê, ¿e mo¿e wydawaæ siê mniej, g³ównie ze wzglêdu na kaloryczno¶æ moich podwieczorków
emelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 02:06   #2060
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomo¶ci: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
Omg obslinilam sie! rewelacaj! Zamien sie ze mna! Hehehe

moje dziesiejsze U


Sniadanie w biegu

Activia naturalna do picia
Pol paczuszki fistaszkow solonych 180 kcal
Garsc nerkowocw
Yakult (a la actimel chyba)

obrzydliwa kawa (u klienta, nie wiem ,jak to mozliwe, ze daja 10329193 bonusow, a kawe maja strrraszna )

Brunch

Sluszny plaster pasztetu domowego, tego samego od trzech czy tam ilu dni hehe
Salata zielona
Kielki lafalfa
Troche awokado
Troche pomidora i ogorka
Kilka oliwek zielonych
2 lyzki duszonego szpinaku w jogurcie


Cappuchino mocne



odzywka bialkowa, pol muffinki czekoladowej

Trening kardio 1h (30 min biegu + 25 min brzuch+plecy + rozciagnie etc)

Kolacja

Kroma duza zytniego chleba (ten niemiecki mokry w kromkach z folii), grubo posmarowana ww pasztetem, z kielkami alfalfa
1.5 Muffinki czekoladowej przecietej na pol i z nutella


1x witaminki, 3x glukozamina w tabletkach.Procz kawy pijam tylko wode, czasem herbate mix karczoch
OK. WIem, ze monotonnie z tym pasztetem, ale juro juz go skoncze jesc (po 4 dniach hehe) uff . Ale super :Pdobry byl. I zdrowy, domowje roboty, jajka, watrobki, piers kurza.... Ktos chce przepis? ;-)

Ktos sie pokusi o ocenke?
up?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 05:29   #2061
AlekzFragile
Raczkowanie
 
Avatar AlekzFragile
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Poka¿ wiadomo¶æ
gdybym ja, 5 minut przed matura pisa³a "pomarañcz" lub "nie nawidzê", te¿ nie kocha³abym maja))

Ka¿dy pope³nia b³êdy, ty pewnie te¿
Koniec dyskusji ! :P
__________________
There is a whole world outside of LA.
I'm a terrible person ^^

Edytowane przez AlekzFragile
Czas edycji: 2011-05-03 o 05:51
AlekzFragile jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 08:53   #2062
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

jesz lepiej ni¿ wcze¶niej serio !
diametralna zmiana!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
up?
komentarz u góry ^^
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspania³± rzecz±, jest to czê¶æ przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by ¿yli ¿yciem, które akurat tobie wydaje siê najw³a¶ciwsze. To jest egoizm. ¯yæ swoim ¿yciem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Ciê ¿ycie!
Dekas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:03   #2063
Bloody_
Rozeznanie
 
Avatar Bloody_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 676
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Wczorajsze UTRZYMANIE:

1. Owsianka (5 ³y¿ek p³atków owsianych, 1/2 szklanki gor±cego mleka 3,2%, rozpuszczona w nim ³y¿eczka mas³a orzechowego, wkrojone 2 mandarynki, ³ycha p³atków migda³owych, ³ycha suszonej ¿urawiny)

2. Pudding rabarbarowy (50g p³atków ry¿owych, szklanka wody, 2 laski rabarbaru, s³odzik- w przepisie by³o na wodzie, nastêpnym razem spróbujê mo¿e na mleku, ale w takiej wersji te¿ bardzo smaczne ) z gar¶ci± orzechów w³oskich

3. 3 kulki ziemniaków ze ¶wie¿ym koperkiem, jajo sadzone, miseczka sa³aty lodowej z ³y¿k± ¶mietany 30%

4. Serek wiejski (175g) z rozmro¿onymi truskawkami, ³y¿eczk± miodu i start± gorzk± czekolad± (pó³ paska)

5. 1/2 wêdzonej makreli (ok. 100g); kromka chleba graham z serkiem ¶mietankowym, pomidorem i suszon± bazyli±

Wklejam jeszcze raz. Mo¿e kto¶ oceni?
__________________
It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.


Bloody_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:33   #2064
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 855
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez santos Poka¿ wiadomo¶æ
WIesz co, ja rosumiem, ze to watek zdominowany przez ED< ale czytaj, co i kogo komentujesz...

1. Czy ty widzialas, ile ja jem tluszczy do posilkow, wlaczajac nnk?!
2. Widzisz gdzies u mnie w jadlo brak luzu i roznorodnosci?
3. Juz mi sie raz zdazylo, ze schudlam przy przeprowadzce do cieplego klimatu. Wtedy stracilam tez duzo z masy. Przeszlam na przytycie, po kolku kg na trening na mase. to byl KOSZMAR. Nienawidze wpychac w siebie jedzenia na sile. Teraz jem, ile mi sie chce. Juz nie chudna wiec nie widze potrzeby tego zmieniac zwlaszcza, ze...
4. Mam BMI w dormie. 20.6. To nawet nie jest jakas dolna granica

Wszystko ok, ten komentarz przecie¿ nie by³ konkretnie do Ciebie i nie jest ¿adnym atakiem na nikogo, spokojnie
wiem ile jesz t³uszczy, czyta³am jedz sobie ile chcesz mnie to szczególnie nie interesuje to by³a tylko taka ogólna rada, z reszt± niewa¿ne nie chce mi siê tego ju¿ komentowaæ, usprawiedliwiaæ itp.
pozdrawiam kochana
tylko mi powiedz co ma do tego ED bo czytaj±c pierwsze Twoje zdanie nie odebra³am tego zbyt pozytywnie.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Poka¿ wiadomo¶æ
Têczowa, ale nikt nie napisa³, ¿e ma nie je¶æ nnkt. Dziewczyna nie ma niedowagi , ma wagê w normie, dobrze siê z tym czuje, wiêc je¶li nie chce tyæ, a okres jest po prostu mniejszy to w czym problem? Wystêpowanie okresu jest zwi±zane z obecno¶ci± tkanki t³uszczowej w odpowiednim procencie, poniewa¿ jest to miejsce gdzie znajduj± siê hormony estrogenowe, bla bla, no ka¿dy przecie¿ wie. Je¶li nie ma siê jej wystarczaj±co du¿o to nie ma okresu, dziewczyna mo¿e je¶æ kilo orzechów dziennie i kostke mas³a a je¶li nadal bêdzie szczup³a i bêdzie æwiczyæ to siê nic nie zmieni. ; ]

tak, tak mi chodzi³o o to po prostu ¿e jê¶li chcia³aby/by¶ mieæ bardziej obfity/wiêkszy okres to jedynym sposobem jest w³a¶nie przybraæ trochê t³uszczu
teczowa dlolinka 21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:47   #2065
Becia012
Raczkowanie
 
Avatar Becia012
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Phynn Poka¿ wiadomo¶æ
niesamowicie mi siê podoba ten jad³ospis choæ bigosu z ziemniakami bym nie zjad³a, to jednak wszystko jest takie weso³e i spontaniczne, ¿e oceniam na du¿y du¿y plus
a podwieczorek bym wszama³a na wej¶ciu serek wiejski z sezamkami to genialne po³±czenie
Ja te¿ nigdy nie by³am za po³±czeniem ziemniaków i bigosu ale zosta³y ze wczorajszego obiadu, szkoda ¿eby siê zmarnowa³y. W ka¿dym razie dobre by³o ale nie ma to jak bigos ze ¶wie¿± bu³k±.
__________________
Mój blog. ZDJÊCIA Zapraszam!c
Becia012 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:18   #2066
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomo¶ci: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez morphine88 Poka¿ wiadomo¶æ


znam ten ból!
masakra!Ale to jednak wina owsianki,dzisiaj jej nie bylo do sniadania a brzuszek pozostal taki,jakim byc powinien.Ufff!
karola11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:42   #2067
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

a mój jad³ospis...??
oceni kto¶?...
Magdalena0603 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:27   #2068
Agashia
Raczkowanie
 
Avatar Agashia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Cytat:
Napisane przez Nora_Grey Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra ;p

No có¿.. chyba jest lepiej, ale nadal za ma³o. Ale rozkrêcisz siê. jedzenie jest przyjemno¶ci± i musimy korzystaæ z tego, ¿e teraz mo¿emy bezkarnie jadaæ wszyyyyystko na co mamy ochotê! i nic sobie nie odmawiaæ, bo to grzech najwiêkszy!
No, tak¿e dodawaj
Dziekuje no mam nadzieje ze sie rozkrece. a co do pomidora z tunczykiem to ja lubie ;P
__________________
wzrost 167, waga - zbyt niska
"Anoreksja nigdy nie bêdzie m± przyjació³k±, poniewa¿ nie zwyk³am wchodziæ w relacje z jednostkami chorobowymi (za bardzo zagra¿a memu ¿yciu). . . WALKA "
Agashia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:52   #2069
Klaudyna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Witajcie, piszê, poniewa¿ chcia³abym siê Was poradziæ.
Od jakiego¶ czasu jestem na redukcji, absolutnie siê nie g³odzê i staram siê dopasowaæ do przedstawionych zasad od¿ywiania i zdrowej redukcji. Jednak mija ju¿ ponad miesi±c mojej zmiany od¿ywiania na ,,redukcyjn±" i powiem tyle - absolutnie nic nie schud³am, co wiêcej, nawet troszkê ciuszki bardziej cisn± ni¿ przed redukcj±. I mówiê ca³kiem powa¿nie, co strasznie mnie zmartwi³o i zdemotywowa³o do dalszej walki. Mam 172 cm, wa¿ê oko³o 66 kg. Dodam, ¿e to waga sprzed rozpoczêcia redukcji, od tamtej pory siê nie wa¿y³am, bo nie mam wagi w domu, a po za tym bardziej zale¿y mi na poprawieniu wymiarów i mniej obciskaj±cych ciuchach. Chcia³abym po prostu zrzuciæ, by lepiej czuæ siê w swoim ciele. Ale co robiê nie tak?
Przedstawiê swój przyk³adowy jad³ospis. Dodam, ¿e nie jest on monotonny, jedzenie, które jem naprawdê mi smakuje, nie przymuszam siê do czego¶, czego nie lubiê. Jeszcze jeden fakt jest wa¿ny, ¿e zawsze jem do syta. Posz³am za radami, ¿e powinna byæ solidna porcja i tak te¿ czyni³am. Nigdy nie odchodzi³am od sto³u g³odna, a mój ¿o³±dek raczej nie nale¿y do tych miniaturowych.
1 ¶niadanie: owsianka z 5 ³y¿ek na wodzie + serek homo naturalny 150 gram+ ¿urawina, gar¶æ orzechów, trochê rodzynek + czasami jakie¶ jab³ko/cytrus
2 ¶niadanie: przewa¿nie s± to 2 kromki chleba razowego + ciutka mas³a, sporo chudej indyczej wêdliny, plastry pomidora/ogórka.
Obiad: Du¿a, solidna porcja sa³atki: broku³y, sa³ata, papryka, ogórek, pomidor + sos jogurtowy w³asnej produkcji bez majonezu, spora pier¶ kurczaka pieczona, do tego czasami jakie¶ wêgle o wysokim IG.
Podwieczorek: serek homo naturalny 200 gram albo serek wiejski, albo jajecznica (2 jaja+ 1 bia³ko), do tego jakie¶ warzywo
Kolacja: Ca³a makrela wêdzona / pieczona pier¶ z kurczaka z warzywami lub co¶ wypisanego w podwieczorku, o ile tego w³a¶nie nie jad³am na podwieczorek.

Wypijam te¿ 2-3 kawy rozpuszczalne bez cukru z mlekiem oraz oko³o 1,5 l. wody niegazowanej a tak¿e sporo zielonych herbat bez cukru.
Co robiê nie tak? Czemu nic nie schud³am? Ba, tak jak napisa³am wcze¶niej czujê ciut wiêksze obciskanie bluzeczek i spodni.
Je¶li chodzi o moj± aktywno¶æ trybu ¿ycia to jest ona raczej umiarkowana. Kilka razy w tygodniu biegam po 30 minut, trochê te¿ spacerujê, æwiczê w domu brzuszki, interwa³y na skakance. Mo¿e nie jest tego jako¶ bardzo du¿o, ale na tyle ile mam czas i ochotê to staram siê ruszaæ.
Dodam jeszcze fakt, ¿e kiedy¶ schud³am, jednak jak ograniczy³am sporo ilo¶æ spo¿ywanego jedzenia, w ten sposób , ¿e odchodzi³am od sto³u g³odna. To sprawi³o, ¿e schud³am ³adnie- ale jojo mnie dopad³o w czasie kilku miesiêcy - po prostu po diecie zaczê³am ,,rzucaæ" siê na jad³o....
Proszê, dorad¼cie co¶, jak schudn±æ i co robiê ¼le?

Edytowane przez Klaudyna22
Czas edycji: 2011-05-03 o 12:10
Klaudyna22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:36   #2070
asia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Nasze Codzienne Jad³ospisy XIV

Hej dziewczyny, jestem na redukcji, moglybyscie oceniæ?

sniadanie: owsianka 3 ³y¿ki owsianych, 1 ³y¿ka otr±b, na wodzie-mleku 3,2% pó³ na pó³, truskawki, pó³ ma³ego banana

2sniadanie: jogurt naturalny Danone z ziarnami

obiad: ma³a karkówka z grilla, pó³ sporego pieczonego ziemniaka, 3 ³y¿ki duszonej m³odej kapusty, pare pomidorków, troche roszponki, ogórka i papryki

kolacja: filet z wêdzonego pstr±ga, chrupki chlebek typu wasa, pomidorki

i jak?
asia95 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Dietetyka


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.