Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 13:38   #3241
shillia
Przyczajenie
 
Avatar shillia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Dolnośląskie-Lubin
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Potrzebuję pomocy
Od jakiegoś czasu farbuje farbą Loreal Prodigy 10.21. Porcelana.
Zamówiłam te włosy w kolorze 613 i pasowało. Jednak po farbowaniu kolejnym zauważyłam, że moje są bardziej siwe, a dopinki żółte. Wolę ten ciepły żółty odcień i stąd moje pytanie.
Jaką farbą, dokładnie kolorem zafarbować włosy aby miały kolor jak te clip in 613??
W grę wchodzą tylko farby na bazie olejków :/
shillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:32   #3242
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam pytanie... Doczepiam na taśmy tape on mam 2 rodzaje włosów z emodna.pl i grzechhair... i te drugie zrobiły mi psikusa, pewnego razu mocno się poplątały podczas mycia w wannie. Na prawdę mocno się splątały nie wiem czemu bo te drugie wcale, zdjęłam je i wyglądały jak po karbownicy. Nawilżyłam maskami, olejkami wyschły sobie same wyprostowałam z serum itp i było ok. Poszłam do fryzjera założyła mi taśmy i włosy zaczęły się strasznie plątać mimo że są gładkie po wyprostowaniu to ich struktura chyba została naruszona... Czy jest opcja żeby coś z nimi zrobić czy dać sobie spokój i kupić nowe?

Może polecicie mi sklep gdzie znajdę dobrej jakości grube pasma?

A kolejne pytanie czy któraś z Was używała kiedyś liqiud gold? czy on reaguje na kosmetyki do włosów, lub wodę?
Chętnie zrobiłabym sobie sama taśmy ale nie wiem czym połączyć włosy, używałam przeznaczonego do tego kleju ale to nie to samo po odklejeniu taśmy z klejem pasma się psują i włosy po 1 - 2 razach są do wyrzucenia Firmy używają do profesjonalnego wykonania taśm chyba silikonu tak piszą ale co to jest nie wiadomo... Może któraś z Was przedłuża włosy i ma dostęp do takiej wiedzy u producentów?
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 10:38   #3243
shillia
Przyczajenie
 
Avatar shillia
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Dolnośląskie-Lubin
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Doczepiam na taśmy tape on mam 2 rodzaje włosów z emodna.pl i grzechhair... i te drugie zrobiły mi psikusa, pewnego razu mocno się poplątały podczas mycia w wannie. Na prawdę mocno się splątały nie wiem czemu bo te drugie wcale, zdjęłam je i wyglądały jak po karbownicy. Nawilżyłam maskami, olejkami wyschły sobie same wyprostowałam z serum itp i było ok. Poszłam do fryzjera założyła mi taśmy i włosy zaczęły się strasznie plątać mimo że są gładkie po wyprostowaniu to ich struktura chyba została naruszona... Czy jest opcja żeby coś z nimi zrobić czy dać sobie spokój i kupić nowe?

Może polecicie mi sklep gdzie znajdę dobrej jakości grube pasma?

A kolejne pytanie czy któraś z Was używała kiedyś liqiud gold? czy on reaguje na kosmetyki do włosów, lub wodę?
Chętnie zrobiłabym sobie sama taśmy ale nie wiem czym połączyć włosy, używałam przeznaczonego do tego kleju ale to nie to samo po odklejeniu taśmy z klejem pasma się psują i włosy po 1 - 2 razach są do wyrzucenia Firmy używają do profesjonalnego wykonania taśm chyba silikonu tak piszą ale co to jest nie wiadomo... Może któraś z Was przedłuża włosy i ma dostęp do takiej wiedzy u producentów?
Ja nosząc włosy na ringi, kupiłam w cosmoshop. Powiem Ci, że jakieś 20 pasemek mam jeszcze w domu mimo tego, że zmieniłam kolor włosów Pasemka były noszone, a wyglądają jak nowe.
Z tamtymi dałabym sobie spokój, grzechhair nie ma dobrej opinii.
shillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 22:17   #3244
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shillia Pokaż wiadomość
Ja nosząc włosy na ringi, kupiłam w cosmoshop. Powiem Ci, że jakieś 20 pasemek mam jeszcze w domu mimo tego, że zmieniłam kolor włosów Pasemka były noszone, a wyglądają jak nowe.
Z tamtymi dałabym sobie spokój, grzechhair nie ma dobrej opinii.
Ja z Grzechhair jestem bardzo zadowolona co do włosów dziewiczych. Nie wiem skąd pomysł, że mają słabą opinię.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 19:51   #3245
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, z którego dobrego sklepu najszybciej dojdzie wysyłka z włosami? Miałam włosy z grzechhair i byłam zadowolona ale niestety je zgubiłam i musze kupić nowe. Problem w tym, ze przesyłka musiałaby dojść najpóźniej do końca przyszłego tygodnia. Co polecacie?

I jeszCze mam pytanie, gdzie dostanę włosy falowane? Proste niestety nie do końca sie układają z moimi..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013

Edytowane przez spaghettii
Czas edycji: 2015-08-22 o 19:55
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:24   #3246
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie, jak można zgubić komplet clipow? Tak z ciekawości :-D. Z Cosmoshop mi szybko przyszły.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 14:10   #3247
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

z doczepiane przyszły mi w dwa dni
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 14:40   #3248
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja też polecam doczepiane, zawsze od nich przesyłkę mam w góra 2 dni u siebie
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 18:56   #3249
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zamowilam z docZepiane bo na cosmoshop karta nie moglam placic, a szkoda, bo falowane wlosy maja.. Zgubilam poprzednie, bo mialam je ze sobą w reklamowce, a spieszylam sie do pracy i zoatawilam reklamowke w toalecie w centrum handlowym jak pózniej zauważyłam, ze jej nie ma to juz było za późno
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 16:34   #3250
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Aaa, w ten sposób :-D. Musiałam zapytać, niezła historia.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 07:26   #3251
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z Was farbowała clipy henną Khadi? Jakiś czas temu farbowałam tą farbą swoje włosy i byłam bardzo zadowolona z efektu. Chciałabym zrezygnować z farb chemicznych i zostać przy Khadi. Żeby uzyskać ten sam odcień na swoich i clipach chciałabym używać tej samej farby.
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 09:57   #3252
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedzi... spróbuję cosmoshop, mam kilka sztuk z emodna.pl i jestem MEGA zadowolowa noszone ponad pół roku non stop a po umyciu i odżywce wyglądają jak nowe... Dziś przyjdzie kilka sztuk i dobiorę z cosmoshop zobaczymy...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:50   #3253
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc. Tydzień temu przedłużyłam włosy po raz pierwszy w życiu - na keratynę z przodu i po bokach - bo miałam "wygryzione" włosy po cieniowaniu. Z jednej strony trzymają się super - za to z drugiej (tej na której śpię i tej która była krótsza i od zawsze bardziej zniszczona) wypadają trochę te przedłuzone. Czy to normalne, że przedłużone włosy wypadaja? Czy powinnam sie martwic?
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 13:17   #3254
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kilka wypaść może. Jeśli jednak lecą masowo, ewidentnie coś jest nie tak.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 08:14   #3255
Nbd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 47
Włosy clip - in

Cześć dziewczyny, ostatnio kupiłam sobie doczepy clip in w Cosmoshopie i byłam ogólnie mega zadowolona z efektu - włosy wyglądały super i w ogóle nie było widać, że przedłużane, a bardzo się tego obawiałam, bo to była metamorfoza z krótkich na długie. No ale do rzeczy. Dzięki temu, że udało mi się je kupić w sklepie stacjonarnym, to nie martwiłam się o dobór koloru włosów i w efekcie te, które kupiłam niczym nie różniły się od moich - uniknęłam więc farbowania, z którym na razie postanowiłam skończyć w ramach regeneracji tego, co na mojej głowie zostało. Niestety doczepy zniszczyły mi się baaardzo szybko - ledwie miesiąc się nimi nacieszyłam i teraz są suche jak siano i połamane. ;/ Nie wiem czy to wina moja czy włosów, ale chciałam w związku z tym spróbować teraz jakichś z innej firmy i tu zaczynają się schody - w moim mieście nie ma innych stacjonarnych sklepów z włosami niż Cosmoshop, a bardzo się boję, że przez internet nie dobiorę koloru. Czy jeśli z Cosmo miałam włosy w kolorze #2 to jak wezmę ten sam numer w innym sklepie to będzie on odpowiadał temu samemu kolorkowi? Czy lepiej nie ryzykować? Bo naprawdę nie zamierzam farbować włosów... Z góry dzięki za odpowiedzi!
Nbd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:19   #3256
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Na próbę kupiłam taśmy w różnych miejscach i zobaczę z biegiem czasu jak to wygląda. Niestety panicznie boję się, że będą się kołtunić... czy Wasze długie włosy też się plączą? W sumie moje naturalne chyba tez po jakimś czasie chodzenia w rozpuszczonych też się plączą dlatego non stop zaplatałam luźny warkocz. Ale te plączą się już po 30 minutach albo i szybciej. Czy macie jakieś metody lub kosmetyki które temu zapobiegają?
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 18:24   #3257
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy clip - in

Cytat:
Napisane przez Nbd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ostatnio kupiłam sobie doczepy clip in w Cosmoshopie i byłam ogólnie mega zadowolona z efektu - włosy wyglądały super i w ogóle nie było widać, że przedłużane, a bardzo się tego obawiałam, bo to była metamorfoza z krótkich na długie. No ale do rzeczy. Dzięki temu, że udało mi się je kupić w sklepie stacjonarnym, to nie martwiłam się o dobór koloru włosów i w efekcie te, które kupiłam niczym nie różniły się od moich - uniknęłam więc farbowania, z którym na razie postanowiłam skończyć w ramach regeneracji tego, co na mojej głowie zostało. Niestety doczepy zniszczyły mi się baaardzo szybko - ledwie miesiąc się nimi nacieszyłam i teraz są suche jak siano i połamane. ;/ Nie wiem czy to wina moja czy włosów, ale chciałam w związku z tym spróbować teraz jakichś z innej firmy i tu zaczynają się schody - w moim mieście nie ma innych stacjonarnych sklepów z włosami niż Cosmoshop, a bardzo się boję, że przez internet nie dobiorę koloru. Czy jeśli z Cosmo miałam włosy w kolorze #2 to jak wezmę ten sam numer w innym sklepie to będzie on odpowiadał temu samemu kolorkowi? Czy lepiej nie ryzykować? Bo naprawdę nie zamierzam farbować włosów... Z góry dzięki za odpowiedzi!
Spróbuj z Doczepiane.pl, odcienie powinny być identyczne.
A co do tamtych- może nieodpowiednia pielęgnacja?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Na próbę kupiłam taśmy w różnych miejscach i zobaczę z biegiem czasu jak to wygląda. Niestety panicznie boję się, że będą się kołtunić... czy Wasze długie włosy też się plączą? W sumie moje naturalne chyba tez po jakimś czasie chodzenia w rozpuszczonych też się plączą dlatego non stop zaplatałam luźny warkocz. Ale te plączą się już po 30 minutach albo i szybciej. Czy macie jakieś metody lub kosmetyki które temu zapobiegają?
Te na karku szczególnie zawsze mi się bardzo platały.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:54   #3258
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Włosy clip - in

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość



Te na karku szczególnie zawsze mi się bardzo platały.
.
U mnie podobnie, nie przy samej skórze ale jakieś 5 cm poniżej skóry głowy dramat... robią się jak po tapirowaniu... czy można tego uniknąć czy Wasze przedłużane też tak reagują? Czasami mam ochotę to wszystko rzucić w cholerę i obciąć na krótko...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:35   #3259
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Widzę, że nie tylko ja mam problem z kołtunieniem się włosów, wyglądają właśnie jak natapirowane.
Mam włosy naturalne, słowiańskie, szyte na taśmie, przedłużone metodą tissage-doszyte do warkoczyka zaplecionego przy skórze głowy. Na samym początku było wszystko ok, ale z każdym kolejnym tygodniem coraz gorzej. Włosy mam dopiero 2 miesiące, a żeby wyglądały dobrze musiałabym je czesać co 5-10min makabra. Próbowałam je regenerować maskami, ampułkami, olejkami itp... nic nie pomaga. Pani, która przedłużyła mi włosy twierdzi, że musiałam popełnić jakiś błąd w czasie pielęgnacji, obstawia szampon. I tu moje pytanie, jakich szamponów Wy używacie? I czy faktycznie niewłaściwym szamponem mogłam je zniszczyć? Mówi się, że włosy naturalne można pielęgnować zwykłymi kosmetykami, nie muszą być koniecznie do włosów przedłużanych, ważne żeby były nawilżające, do włosów suchych i zniszczonych. Używam tylko kosmetyków nawilżających, do włosów zniszczonych, gdyż swoje włosy mam w średniej kondycji przez rozjaśnianie. Gdzie popełniłam błąd i czy da się te włosy jeszcze uratować?

Edit:
A czy może farbowanie mojego naturalnego odrostu mogło spowodować taki stan włosów? Mam swoje ciemne bardzo i rozjaśniam do bardzo jasnego blondu, niestety rozjaśniaczem, bo żadna farba nie łapie moich włosów, zawsze po farbie miałam żółtko na głowie.

Edytowane przez amalke
Czas edycji: 2015-09-04 o 08:48
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 11:00   #3260
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A czy odrost miał styczność z Doczepionymi włosami? Jeśli tak to jak najbardziej. Jakich szamponów używasz? Suszysz? Poprawnie czeszesz?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:01   #3261
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ale w jakim sensie czy odrost miał styczność z doczepionymi włosami, bo nie bardzo rozumiem? włosy są szyte na taśmie, można je też farbować, ale farbowałam sam odrost. Na samym początku użyłam garnier fructis oleo repair, później kallos milk i używałam zgodnie z zaleceniami pani, która przedłużała mi włosy maski latte. Później kupiłam szampon i odżywkę artego, ale jak się okazało nie są dobre do włosów przedłużanych i kupiłam szampon rapuntzel do włosów przedłużanych. Raz umyłam szamponem loreal z olejkami i raz wygładzającym. Ostatnio używam Balmain szampon i odżywka do włosów przedłużanych. Kupiłam też wczoraj szampon Gliss kur, który poleciła mi dziewczyna, która ma te same włosy co ja i jej na ten szampon reagują świetnie, poleciła mi również odżywkę indola regenrującą i tą maskę latte, o której już wspomniałam. Włosy suszę średnim nawiewem, nie bardzo gorącym, ale też nie zimnym, są długie, więc trochę czasu mi to zajmuje. Czy czeszę poprawnie, chyba tak, nic mi nie mówiono o jakimś specjalnym sposobie czesania, mam szczotkę z włosiem dzika i tangle teezer. Dzielę włosy na partie i każdą dokładnie i delikatnie rozczesuję, mimo to wyczesuje się w mojej ocenie dużo włosów. Na wilgotne włosy nakładam jeszcze jedwab Chi i później na suche olejek SP Welli, żeby włosy dobrze nawilżyć i wygładzić.

A może prostownica? Mam z jonizacją, może ona się nie nadaje?

Edytowane przez amalke
Czas edycji: 2015-09-04 o 13:05
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 15:56   #3262
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej ;-D, znacie i polecacie jakąś firmę, która robi clipy na włosach słowiańskich?
Chciałam znowu kupić jeszcze jeden komplet tj. miałam, ale 70cm. - 50 dziewiczych teraz kosztuje 360zł., a nie 290zł.... aż mi się humor popsuł.

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2015-09-04 o 16:02
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 22:50   #3263
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wczoraj dostałam moje włosy z doczepiane.pl, jestem zadowolona, kolor o dziwo dobralam idealnie do moich włosów, clipy dobrze sie trzymają i ogólnie jest wszystko ok, tylko problem w tym, ze moje włosy sa falowane i niestety bez prostowania dość mocno sie odznaczają od doczepow. Szukałam włosów falowanych ale ciężko Cos. Znaleźć.. Możecie polecić jakaś stronę gdzie znajdę naturalne włosy falowane? Ważne, zeby dało sie płacić karta a nie przelewem, bo na cosmoshop znalazłam idealne ale niestety nie ma opcji płacenia karta..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013

Edytowane przez spaghettii
Czas edycji: 2015-09-04 o 22:52
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:05   #3264
kolorowa_krowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny,
jestem kompletnie zielona w temacie przedłużania włosów. Wczoraj przez zupełny przypadek trafiłam w internecie na opis metody clip in... i oszalałam ze szczęścia
Oczywiście zaczęłam szukać, czytać... musiałam je mieć. Na "już". Pobiegłam do Rossmana i zakupiłam takie o to coś http://www.rossnet.pl/Produkt/Elite-...0264,6534,5436
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest to produkt dobry jakościowo i najwyższych lotów, ale zależało mi głównie na tym, żeby zobaczyć czy w ogóle jest sens "bawić" się w takie doczepiane włoski. No i spodobało mi się bardzo. W związku z tym poszukuję teraz czegoś porządniejszego, w rozsądnej cenie (100% naturalne) a włosy z Rossmana traktuję jako punkt odniesienia.
No i tu mam do Was kilka pytań:
1. Orientujecie się możne jaka jest gramatura tych włosów? Niestety na opakowaniu nie było takiej informacji
2. Odcień włosów z Rossmana jest idealnie taki sam jak moje włosy w związku z tym czy wiecie jakiemu numerkowi on odpowiada? Na moje oko 613, ale nie jestem pewna
3. Czy gramatura 75g jest odpowiednia do przedłużenia włosów o jakieś 15-20 cm, czy to za mało?
4. Czy różnica pomiędzy włosami z Rossmana, a naturalnymi jest naprawdę duża? Zastanawiam się czy kupić nowe włoski już teraz czy ponosić te rossmanowe i zobaczyć jak to będzie...
Pomożecie?
kolorowa_krowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:13   #3265
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Różnica jest duża. Jednak na początek możesz spróbować ponosić te, skoro dobrze się w nich czujesz. 75g to o wiele za mało, bo to jakieś 60g samych włosów. Dobre do zagęszczenia. Do przedłużenia to 120g co najmniej by się przydało, no chyba, że masz bardzo rzadkie włosy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:18   #3266
kolorowa_krowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Swoje mam dość rzadkie, ale tragedii nie ma
Łatwiej byłoby mi zdecydować się na coś konkretnego gdyby udało mi się dowiedzieć jaką gramaturę mają te rossmanowe... no i ten kolor...
kolorowa_krowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 13:02   #3267
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Popatrz tutaj, może średni blond? Są też tam u nich gdzieś zdjęcia osób, które kupiły włosy, warto poszukać. Lub choćby recenzji konkretnych kolorów poprzez Google na blogspotach. http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-140-gram.html Szukałam czegoś o tych Twoich włosach odnośnie ilości gramów, ale niestety.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 22:00   #3268
_Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hejj,dziewczyny miała ktoraś z was te clipy co są dostępne w rossmanie ?
_Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:53   #3269
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyna wyżej o nich pisała. ;-)

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 09:55   #3270
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No i mam nowe tape on... z różnych źródeł i dzieje się dokładnie to samo. Do pierwszego mycia było super... Potem jedno plątanie za drugim.
Może ktoś kto nosił przedłużane włosy typu microringi itp. co robił jak je pielęgnował i mu się nie plątały? Może kosmetyki nie te? Sama nie wiem. używam różnych od masek waxa po kemon przez zwykły syoss i tak samo się plączą...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.