ja i jego komórka - co robić? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 16:35   #181
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
(...)
Specyficzne poczucie humoru to on ma z pewnością. Zresztą sam mi mówi, że bawi go moja ciekawość jego telefonu. I tak już staram się jak tylko mogę nie zwracać uwagi na tą komórkę, ale kiedy dzwoni któryś tam raz, to uważam za normalne zapytać się kto dzwonił lub kto przysyła 3 smsa. No kurcze taka już jestem. Nie uważam tego za nie wiadomo jaką wścibskość, że zapytam z kim rozmawiał. Razem jadamy, razem sypiamy, robimy wiele rzeczy razem, a komórka ma być tematem tabu w związku, w którym w zasadzie nie ma tematów zakazanych. Jakoś nie mogę tego pojąć. Może przestanę w ogóle zwracać uwagę na ten telefon i w końcu coś się zmieni.
No to masz odpowiedź.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:43   #182
_s_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
pewnie, że tak, zgadzam się z tym.
Tylko dziwi mnie to, że kiedy facet mówi Ci, że nie sprawdzacie sobie nawzajem telefonów to po prostu tego nie robicie i już. Może dla niego takie zachowanie nie było dziwne, ale Ty widząc, że tel. nie leży na wierzchu zaczęłaś się nakręcać, że jak go chowa to na pewno coś jest nie tak. Nie twierdzę, że ty tu jesteś winna, czy on. Oboje nie postepujecie fer wobec siebie. Jego bawi (?!) to że się złościsz, czy jesteś zazdrosna, a Ty nie potrafisz uszanować jego decyzji. No tak to widzę.
Jeśli jemu przyjdzie sms lub ktoś zadzwoni, ja nie mam prawa wiedzieć kto to był. Ale jeśli mi zabrzęczy komórka to już jest pytanie a kto to? Ja odpowiadam bez problemu, bo dla mnie to ani żadna tajemnica, ani też żadna zabawa, aby nie mówić. Nigdy bym mu nie sprawdziła telefonu, nie czytała itd. kiedy na moje pytanie kto dzwonił lub pisał padłaby normalna odpowiedź. Wiadomo, że nie atakuje go od razu kiedy ktoś dzwoni, często po prostu wcale o nic nie pytam. Ale raz na jakiś czas się zwyczajnie zapytam. No nie wiem, ale ja w tym nic złego nie widzę.
Co do chowania telefonu, to nie tak. On go nie chowa jakoś specjalnie. Po prostu się z nim nie rozstaje. W ciągu dnia non stop w kieszeni, w nocy na wyciągnięcie ręki.
_s_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:47   #183
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
Jeśli jemu przyjdzie sms lub ktoś zadzwoni, ja nie mam prawa wiedzieć kto to był.
(...)
To rzeczywiście jest dziwne (dla mnie, bo może dla kogoś innego nie) i w pewnie przez to zrodziły się te Twoje podejrzenia - facet je sam niejako prowokuje. Nie będzie to łatwe, ale może zacznij zachowywać się dokładnie tak samo, jak on - niech pewne zasady obowiązują oboje, a nie tylko Ciebie - czyli nie mów mu kto właśnie do Ciebie napisał, kto zadzwonił? Nie zmusi Cię, a może w końcu zacznie Ci mówić sam z siebie kto do niego napisał / zadzwonił.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:56   #184
_s_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście jest dziwne (dla mnie, bo może dla kogoś innego nie) i w pewnie przez to zrodziły się te Twoje podejrzenia - facet je sam niejako prowokuje. Nie będzie to łatwe, ale może zacznij zachowywać się dokładnie tak samo, jak on - niech pewne zasady obowiązują oboje, a nie tylko Ciebie - czyli nie mów mu kto właśnie do Ciebie napisał, kto zadzwonił? Nie zmusi Cię, a może w końcu zacznie Ci mówić sam z siebie kto do niego napisał / zadzwonił.
Dokładnie. Kiedyś w ogóle nie interesowałam się jego telefonem. Mógł nie istnieć. Ale po pewnym czasie takie nie odpowiadanie na pytanie kto dzwonił daje do myślenia. Tylko uśmiech, nic poza tym. Być może w którymś momencie stałam się zbyt natarczywa i to jego obrona. Kurczę nie wiem. Chyba najlepszą metodą będzie oko za oko. I do tego zerowe zainteresowanie jego komórką.
_s_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:56   #185
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
Jeśli jemu przyjdzie sms lub ktoś zadzwoni, ja nie mam prawa wiedzieć kto to był. Ale jeśli mi zabrzęczy komórka to już jest pytanie a kto to? Ja odpowiadam bez problemu, bo dla mnie to ani żadna tajemnica, ani też żadna zabawa, aby nie mówić. Nigdy bym mu nie sprawdziła telefonu, nie czytała itd. kiedy na moje pytanie kto dzwonił lub pisał padłaby normalna odpowiedź. Wiadomo, że nie atakuje go od razu kiedy ktoś dzwoni, często po prostu wcale o nic nie pytam. Ale raz na jakiś czas się zwyczajnie zapytam. No nie wiem, ale ja w tym nic złego nie widzę.
Co do chowania telefonu, to nie tak. On go nie chowa jakoś specjalnie. Po prostu się z nim nie rozstaje. W ciągu dnia non stop w kieszeni, w nocy na wyciągnięcie ręki.
kurcze, jak tak sobie teraz pomyślałam to w sumie mój luby też ma tel. ciągle schowany tzn. praktycznie z kieszeni w kurtce go nie wyciąga, czy tam w torbie lezy jak z pracy wraca, i jakoś mnie nigdy nie zastanowiło dlaczego tak robi , moze pownnam zacząć?

Wiesz lepiej jak się dzieje w Twoim związku i nie mnie Cię pouczać, ale naprawdę jak sobie tak przeczytałam tego posta to mi się słabo zrobiło. Bo zobacz do czego doszło od momentu, jak powiedział, że nie sprawdzacie sobie telef., potem Twoje domysły, a dlaczego, a po co, a co ukrywa, po sprawdzanie, wyszukiwanie, czytanie.
Wiem, że każdy ma swoje problemy, a życie byłoby prostsze bez nich, ale kurcze, dwie kochające się osoby tak sobie życie utrudniają, szkoda...
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:47   #186
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
Ale po pewnym czasie takie nie odpowiadanie na pytanie kto dzwonił daje do myślenia. Tylko uśmiech, nic poza tym.
Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
ale kiedy dzwoni któryś tam raz, to uważam za normalne zapytać się kto dzwonił lub kto przysyła 3 smsa. No kurcze taka już jestem. Nie uważam tego za nie wiadomo jaką wścibskość, że zapytam z kim rozmawiał.
nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie to zupełnie nie interesuje kto i z czym dzwonił. Zresztą tż sam mówi z kim gadał lub kto napisał. To samo ja. Tak jakoś zupełnie naturalnie to wychodzi.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:10   #187
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie to zupełnie nie interesuje kto i z czym dzwonił. Zresztą tż sam mówi z kim gadał lub kto napisał. To samo ja. Tak jakoś zupełnie naturalnie to wychodzi.
No właśnie - najczęściej sam Ci mówi, nie robi z tego tajemnicy. W przypadku _s_ problem leży głównie w tym, że on jej nie mówi (ale sam ją pyta za każdym razem kto dzwonił do niej) i robi z tego tajemnicę. Mój TŻ również najczęściej sam mi mówi, a czasami ja pytam i odpowiada - normalne pytanie, normalna odpowiedź. Ja również nie robię tajemnicy z tego, kto do mnie dzwonił (nie równa się to przecież relacjonowaniu rozmowy).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 18:50   #188
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

ja dołączam do tych, które uważają, że pytanie "kto dzwonił" jest najnormalniejsze w świecie. przecież w związku ma się tych samych znajomych, zna się swoje rodziny i taka rozmowa, czy sms może dotyczyć jakichś wspólnych spraw.
poza tym rozmawia się często o wspólnych znajomych, opowiada sobie różne rzeczy na ich temat i takie pytanie może być przejawem takiej zwykłej ciekawości, że może usłyszy się jakąś nowinkę np.

i tak sobie myślę, że jeśli ktoś ma tak daleko posuniętą potrzebę prywatności jak TŻ -S-, to powinien się poważnie zastanowić nad sensem wiązania się z kimś.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:04   #189
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez _s_ Pokaż wiadomość
Jeśli jemu przyjdzie sms lub ktoś zadzwoni, ja nie mam prawa wiedzieć kto to był. Ale jeśli mi zabrzęczy komórka to już jest pytanie a kto to? Ja odpowiadam bez problemu, bo dla mnie to ani żadna tajemnica, ani też żadna zabawa, aby nie mówić. Nigdy bym mu nie sprawdziła telefonu, nie czytała itd. kiedy na moje pytanie kto dzwonił lub pisał padłaby normalna odpowiedź. Wiadomo, że nie atakuje go od razu kiedy ktoś dzwoni, często po prostu wcale o nic nie pytam. Ale raz na jakiś czas się zwyczajnie zapytam. No nie wiem, ale ja w tym nic złego nie widzę.
Co do chowania telefonu, to nie tak. On go nie chowa jakoś specjalnie. Po prostu się z nim nie rozstaje. W ciągu dnia non stop w kieszeni, w nocy na wyciągnięcie ręki.
Tobie nie wolno a jemu już tak? Sorki ale co za buraczany listek....
Ja bym zaczęła się z nim podobnie bawić. Ale jeszcze jak da rade załóż kod zabezpieczający telefon. Że gdy chcesz odblokować musisz wbić kod (który ustalasz sama). Takie zabezpieczenie jakby chciał wykorzystać siłę (wykrecanie ręki) wobec słabszego. I do WC z telefonikiem bym chodziła a co pograć sobie nie wolno? Nagle mi się zachciało pograć coś w telefonku na tronie.

Ja bym się chętnie tak pobawiła i patrzyła czy będzie się równie fajnie bawił. Wtedy dopiero czułabym "obopólną" radość.

Ja wiem, że to głupia rada ale ja bym tak właśnie robiła.

Edytowane przez Brookit
Czas edycji: 2011-03-15 o 19:05
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:14   #190
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie to zupełnie nie interesuje kto i z czym dzwonił. Zresztą tż sam mówi z kim gadał lub kto napisał. To samo ja. Tak jakoś zupełnie naturalnie to wychodzi.

Też tak mam, ale jakby nie chciał odpowiedzieć, to albo bym nabrała podejrzeń, albo bym pomyślała, że ześwirował do reszty. Po co kogoś specjalnie wkurzać?
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:40   #191
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
o co kogoś specjalnie wkurzać?
no własnie to jest strasznie głupie. I w pewnym sensie okrutne. Tak się nie robi ukochanej osobie. Na miejscu _s_ mnie by nie tyle interesowało z kim tak facet smsuje lub gada, ile to czemu się nade mną znęca.
Czasem ma się po prostu złego partnera i stąd wszelkie problemy i problemiki.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No właśnie - najczęściej sam Ci mówi, nie robi z tego tajemnicy.
może jakbym się stale pytała, to by zaczął
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 20:09   #192
_s_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
kurcze, jak tak sobie teraz pomyślałam to w sumie mój luby też ma tel. ciągle schowany tzn. praktycznie z kieszeni w kurtce go nie wyciąga, czy tam w torbie lezy jak z pracy wraca, i jakoś mnie nigdy nie zastanowiło dlaczego tak robi , moze pownnam zacząć?
Samo trzymanie gdziekolwiek telefonu to wg mnie jeszcze nic takiego. Gorzej jak właśnie robi tajemnicę z tego z kim rozmawia lub pisze.

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Wiesz lepiej jak się dzieje w Twoim związku i nie mnie Cię pouczać, ale naprawdę jak sobie tak przeczytałam tego posta to mi się słabo zrobiło. Bo zobacz do czego doszło od momentu, jak powiedział, że nie sprawdzacie sobie telef., potem Twoje domysły, a dlaczego, a po co, a co ukrywa, po sprawdzanie, wyszukiwanie, czytanie.
Wiem, że każdy ma swoje problemy, a życie byłoby prostsze bez nich, ale kurcze, dwie kochające się osoby tak sobie życie utrudniają, szkoda...
Moje domysły nie zaczęły się w kolejności, w której piszesz. Kiedyś było normalnie, czyli nie było z tego tajemnic, kto dzwoni itp. Mój tż wie, że należę do osób ciekawych z natury. I chyba rzeczywiście po jakimś czasie zaczął to wykorzystywać. Bo nie było wcześniej mowy o tym, że nie patrzymy sobie w telefony. Moje domysły zaczęły się od tego, jak nie chciał mi powiedzieć kto do niego dzwonił lub pisał - wtedy po kilku takich razach zapaliła mi się czerwona lampka - coś jest nie tak. A wtedy już ta myśl stawała się coraz bardziej natrętna, zresztą pewnie niejedna z Was wie doskonale jak to jest.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie to zupełnie nie interesuje kto i z czym dzwonił. Zresztą tż sam mówi z kim gadał lub kto napisał. To samo ja. Tak jakoś zupełnie naturalnie to wychodzi.
I tu jest zasadnicza różnica - nie interesuje Cię to, bo Twój tż sam Ci mówi.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
(...)Mój TŻ również najczęściej sam mi mówi, a czasami ja pytam i odpowiada - normalne pytanie, normalna odpowiedź. Ja również nie robię tajemnicy z tego, kto do mnie dzwonił (nie równa się to przecież relacjonowaniu rozmowy).
Właśnie do takiego stanu w moim związku chciałabym doprowadzić, tylko nie wiem czy mi się to uda...


Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Tobie nie wolno a jemu już tak? Sorki ale co za buraczany listek....
Ja bym zaczęła się z nim podobnie bawić. Ale jeszcze jak da rade załóż kod zabezpieczający telefon. Że gdy chcesz odblokować musisz wbić kod (który ustalasz sama). Takie zabezpieczenie jakby chciał wykorzystać siłę (wykrecanie ręki) wobec słabszego. I do WC z telefonikiem bym chodziła a co pograć sobie nie wolno? Nagle mi się zachciało pograć coś w telefonku na tronie.

Ja bym się chętnie tak pobawiła i patrzyła czy będzie się równie fajnie bawił. Wtedy dopiero czułabym "obopólną" radość.

Ja wiem, że to głupia rada ale ja bym tak właśnie robiła.
Nie muszę zakładać kodu, bo on mojego telefonu nie bierze raczej, tylko pyta. A jeśli pyta ja najnormalniej w świecie odpowiadam. I najwyższy czas to zmienić. Niech poczuje to co ja. Tylko, że wiecie co, może ja mam zbyt miękkie serce, czy jak tam to nazwać, bo mi się na dłuższą metę nie chce udawać kogoś kim tak na prawdę nie jestem. Wiem, że będę musiała, ale po prostu nie będzie mi łatwo, bo mi to żadnej radości nie sprawi.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Też tak mam, ale jakby nie chciał odpowiedzieć, to albo bym nabrała podejrzeń, albo bym pomyślała, że ześwirował do reszty. Po co kogoś specjalnie wkurzać?
Dokładnie dlatego ja tak się zachowałam, że sprawdziłam to, co mogłam. Wiem, że to chamskie, nie fair itp itd. Ale gdyby on zachował sie w porządku i normalnie odpowiedział, NIGDY bym tego nie zrobiła.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
no własnie to jest strasznie głupie. I w pewnym sensie okrutne. Tak się nie robi ukochanej osobie. Na miejscu _s_ mnie by nie tyle interesowało z kim tak facet smsuje lub gada, ile to czemu się nade mną znęca.
Czasem ma się po prostu złego partnera i stąd wszelkie problemy i problemiki.
Zgadzam się z Tobą. Jednak co mogę zrobić? Ot tak rozstać się? I powodem rozpadu 7-letniego związku ma być to, że nie chciał mi (chyba dla zabawy?) powiedzieć z kim rozmawiał. Po prostu muszę to olać (najprościej mówiąc) i przejść nad tym do porządku dziennego.

A to czy ma się złego partnera, czy takiego na całe życie, trudno stwierdzić. Problemy są po to, by je starać się rozwiązać. Po to właśnie tu napisałam, co kilka głów to nie jedna
_s_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:56   #193
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

_s_ to chyba najbardziej jest niepokojące: ta zmiana. Co innego, gdyby od początku nie mówił. Jednakże wcześniej mówił. Pytanie tylko: czy przestał, bo zbyt natarczywie się pytałaś o to, kto dzwoni / pisze, czy też dlatego, że ma jakieś tajemnice. Na dwoje babka wróżyła. _s_ może jeszcze raz, ale tak od serca mu powiedz, wytłumacz o co dokładnie Ci chodzi - że nie o jakąś chorą kontrolę, ale o zwykłe "jesteśmy w związku, więc jestem ciekawa, zwracam jednak uwagę na to z kim masz kontakt i dlaczego, poza tym Ty zawsze o to pytasz i dostajesz odpowiedź".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 23:30   #194
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna, ale mnie to zupełnie nie interesuje kto i z czym dzwonił. Zresztą tż sam mówi z kim gadał lub kto napisał. To samo ja. Tak jakoś zupełnie naturalnie to wychodzi.
łatwo się mówi bo masz faceta, który melduje, to raz. Zrób test, przez 2 tygodnie nie mów ani słowem z kim gadałaś czy od kogo masz esa, ot, milczenie, i ciekawe po ilu dniach a może godzinach padnie pytanie, kto dzwonił/napisał.
3, a w naturalne wychodzenie osobiście nie wierzę, wierzę w wynikające z podświadomości tłumaczenie się partnerowi, z kim się rozmawiało. Paniom w sklepie chyba nie mowisz, od kogo właśnie odebrałaś komórkę, więc skoro to są kompletnie nieinteresujące dla partnerów informacje, to po co w ogóle wspominać o czymś takim, jak: z kim się pogawędziło.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 00:12   #195
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
łatwo się mówi bo masz faceta, który melduje, to raz. Zrób test, przez 2 tygodnie nie mów ani słowem z kim gadałaś czy od kogo masz esa, ot, milczenie, i ciekawe po ilu dniach a może godzinach padnie pytanie, kto dzwonił/napisał.
3, a w naturalne wychodzenie osobiście nie wierzę, wierzę w wynikające z podświadomości tłumaczenie się partnerowi, z kim się rozmawiało. Paniom w sklepie chyba nie mowisz, od kogo właśnie odebrałaś komórkę, więc skoro to są kompletnie nieinteresujące dla partnerów informacje, to po co w ogóle wspominać o czymś takim, jak: z kim się pogawędziło.
trafnie na maksa
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 06:15   #196
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Pokaż wiadomość
trafnie na maksa
Prawda .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 06:39   #197
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
łatwo się mówi bo masz faceta, który melduje, to raz. Zrób test, przez 2 tygodnie nie mów ani słowem z kim gadałaś czy od kogo masz esa, ot, milczenie, i ciekawe po ilu dniach a może godzinach padnie pytanie, kto dzwonił/napisał.
no napisałam wyżej, że niewykluczone, że gdybym mu stale truła bułę kto zacz zadzwonił, to facet zacząłby w drugą stronę.
Byc może fakt, że dobrowolnie melduje wynika po części właśnie z tego, że nie pytam.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
3, a w naturalne wychodzenie osobiście nie wierzę, wierzę w wynikające z podświadomości tłumaczenie się partnerowi, z kim się rozmawiało. Paniom w sklepie chyba nie mowisz, od kogo właśnie odebrałaś komórkę, więc skoro to są kompletnie nieinteresujące dla partnerów informacje, to po co w ogóle wspominać o czymś takim, jak: z kim się pogawędziło.
z podświadomosci czy nie-dość, że nie zwraca się na to uwagi. Przychodzi to w łatwy sposób. Teraz dobór slów pasuje?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Paniom w sklepie chyba nie mowisz, od kogo właśnie odebrałaś komórkę
ee, czasem mówię, jak jestem z jakąś w dobrej komitywie
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:03   #198
_s_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
_s_ to chyba najbardziej jest niepokojące: ta zmiana. Co innego, gdyby od początku nie mówił. Jednakże wcześniej mówił. Pytanie tylko: czy przestał, bo zbyt natarczywie się pytałaś o to, kto dzwoni / pisze, czy też dlatego, że ma jakieś tajemnice. Na dwoje babka wróżyła. _s_ może jeszcze raz, ale tak od serca mu powiedz, wytłumacz o co dokładnie Ci chodzi - że nie o jakąś chorą kontrolę, ale o zwykłe "jesteśmy w związku, więc jestem ciekawa, zwracam jednak uwagę na to z kim masz kontakt i dlaczego, poza tym Ty zawsze o to pytasz i dostajesz odpowiedź".
Myślę, że chyba najlepszym wyjściem byłoby w ogóle teraz nie zaczynać tematu telefonu. Może on faktycznie jest przewrażliwiony na tym tle. A może zacząć jednak rozmowę, kuć żelazo póki gorące i mieć to z głowy raz na zawsze?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
łatwo się mówi bo masz faceta, który melduje, to raz. Zrób test, przez 2 tygodnie nie mów ani słowem z kim gadałaś czy od kogo masz esa, ot, milczenie, i ciekawe po ilu dniach a może godzinach padnie pytanie, kto dzwonił/napisał. (...)
Samo sedno
_s_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 00:43   #199
MuchaNaDziko
Raczkowanie
 
Avatar MuchaNaDziko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Kiedyś regularnie przechowywałem w swojej skrzynce odbiorczej jakąś pikantną wiadomość na użytek szperaczy (czasem tylko wysyłałem ją na umówiony numer, by mogła powrócić z aktualniejszą datą). Był to niewątpliwie zabieg zaoszczędzający czas - wiadomość była tak skonstruowana, by ewentualnego szpiega mocno zapiekła wyczytana wiedza (tak, by nie był w stanie tego ukryć)
MuchaNaDziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 18:22   #200
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

zostaw go dziewczyno,jednak mialas dobre przeczucie. jesli z nim bedziesz to nadal bedziesz sie martwic gdzie on jest co robi na imprezie i bedziesz miala wieczna chec zajrzec do jego komorki,. oszczedz tego sobie, poczekaj az pojawi sie ktoe,kto nie bedzie Ci odwalal takich numerow i latal na imprezy bez Ciebie
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:33   #201
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Kiedyś regularnie przechowywałem w swojej skrzynce odbiorczej jakąś pikantną wiadomość na użytek szperaczy (czasem tylko wysyłałem ją na umówiony numer, by mogła powrócić z aktualniejszą datą). Był to niewątpliwie zabieg zaoszczędzający czas - wiadomość była tak skonstruowana, by ewentualnego szpiega mocno zapiekła wyczytana wiedza (tak, by nie był w stanie tego ukryć)
tiiaa

mój znajomy wysyłał sobie z bramki internetowej pikantne sms-y jako dziewczyna z tekstem jakoby był bogiem sexu i pokazywał znajomym.wielu dało się nabrać na sex maszinę

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-29 o 20:34
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 01:04   #202
MuchaNaDziko
Raczkowanie
 
Avatar MuchaNaDziko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tiiaa

mój znajomy wysyłał sobie z bramki internetowej pikantne sms-y jako dziewczyna z tekstem jakoby był bogiem sexu i pokazywał znajomym.wielu dało się nabrać na sex maszinę
Jak byłem w wieku Twojego kolegi, to nie było jeszcze telefonów komórkowych, ponadto nie przypominam sobie abym był aż tak żałosny w wieku 12 lat...

...ostatnią rzeczą, której sobie bym życzył, to żyć z kimś, kto mnie inwigiluje.
Mam sporo bliskich osób, większość to kobiety, dlatego nie widzę innej możliwości związku, jak tylko poprzez zaufanie. Moja obecna kobieta, pomieszkiwała w moim pokoju na studiach pod moją nieobecność, pomimo tego nie skusiła się na poczytanie historii mojego gg, gdzie również czyhała wiadomość-pułapka.
Nie chodzi tu już nawet o moją wolność osobistą (którą wysoko sobie cenię), ale również o naruszanie prywatności osób trzecich. Niejednokrotnie bowiem rozmawiam z ludźmi na bardzo osobiste tematy i nie chciałbym, aby kiedykolwiek się okazało, iż jestem niegodzien zaufania, ze względu na niezdrową ciekawość moich bliskich (którym zaufałem).
MuchaNaDziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:56   #203
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Jak byłem w wieku Twojego kolegi, to nie było jeszcze telefonów komórkowych, ponadto nie przypominam sobie abym był aż tak żałosny w wieku 12 lat...

...ostatnią rzeczą, której sobie bym życzył, to żyć z kimś, kto mnie inwigiluje.
Mam sporo bliskich osób, większość to kobiety, dlatego nie widzę innej możliwości związku, jak tylko poprzez zaufanie. Moja obecna kobieta, pomieszkiwała w moim pokoju na studiach pod moją nieobecność, pomimo tego nie skusiła się na poczytanie historii mojego gg, gdzie również czyhała wiadomość-pułapka.
Nie chodzi tu już nawet o moją wolność osobistą (którą wysoko sobie cenię), ale również o naruszanie prywatności osób trzecich. Niejednokrotnie bowiem rozmawiam z ludźmi na bardzo osobiste tematy i nie chciałbym, aby kiedykolwiek się okazało, iż jestem niegodzien zaufania, ze względu na niezdrową ciekawość moich bliskich (którym zaufałem).
A skąd wiesz, że nie przeczytała? Może Twoje wiadomości- pułapki, które pozostawiałeś w każdym możliwym miejscu były tak nierealne, że wzięła je za żart
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:23   #204
MuchaNaDziko
Raczkowanie
 
Avatar MuchaNaDziko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
(...) - wiadomość była tak skonstruowana, by ewentualnego szpiega mocno zapiekła wyczytana wiedza (tak, by nie był w stanie tego ukryć)
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie przeczytała? Może Twoje wiadomości- pułapki, które pozostawiałeś w każdym możliwym miejscu były tak nierealne, że wzięła je za żart
Wiem to stąd, iż każda moja kobieta zdecydowanie lepiej od Ciebie czytała/czyta ze zrozumieniem. Ponadto jeśli tylko chcę - potrafię dobrze kłamać ...na ćwiczeniach z komunikacji pozawerbalnej udało mi się okłamać (mało realną historią) całą grupę
MuchaNaDziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:22   #205
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Wiem to stąd, iż każda moja kobieta zdecydowanie lepiej od Ciebie czytała/czyta ze zrozumieniem.
wow, a kim Ty jesteś, żeby oceniać czyjś poziom inteligencji?

btw.rozumiem, że ich niezwykła inteligencja przydaje/przydawała Ci splendoru
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:33   #206
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Wiem to stąd, iż każda moja kobieta zdecydowanie lepiej od Ciebie czytała/czyta ze zrozumieniem. Ponadto jeśli tylko chcę - potrafię dobrze kłamać ...na ćwiczeniach z komunikacji pozawerbalnej udało mi się okłamać (mało realną historią) całą grupę
O, jak na tacy- typowy król Julian.. wielbcie stopę, bo jestem najlepszy, najmądrzejszy

Czego nie przeczytałam ze zrozumieniem? Bo jak na razie Twoje wypowiedzi niosły przekaz iż jesteś mistrzem w zastawianiu pułapek, w postaci pikantnych smsów i wiadomości na gg, które miały ostro zaboleć.. no faktycznie..

A tak poza tym , skoro Ty jesteś taki najlepszy w kłamaniu to może Twoja partnerka też ?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2011-03-30 o 13:34
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:35   #207
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Czego nie przeczytałam ze zrozumieniem? Bo jak na razie Twoje wypowiedzi niosły przekaz iż jesteś mistrzem w zastawianiu pułapek, w postaci pikantnych smsów i wiadomości na gg, które miały ostro zaboleć.. no faktycznie..
Ale nie wydaje Wam się, że takie postępowanie jest równie żałosne co szperactwo? Bo mnie to przypomina jakieś zabawy rodem z gimnazjum... zastawianie pułapek? Jezu
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:50   #208
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ale nie wydaje Wam się, że takie postępowanie jest równie żałosne co szperactwo? Bo mnie to przypomina jakieś zabawy rodem z gimnazjum... zastawianie pułapek? Jezu
To jest zdecydowanie bardziej żałosne niż szperactwo I wolałabym być z partnerem, który mi szpera niż z takim co mi zostawia pikantne pułapki ( nie wiem, w celach dowartościowania się?)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:23   #209
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Jak byłem w wieku Twojego kolegi, to nie było jeszcze telefonów komórkowych, ponadto nie przypominam sobie abym był aż tak żałosny w wieku 12 lat...

...ostatnią rzeczą, której sobie bym życzył, to żyć z kimś, kto mnie inwigiluje.
Mam sporo bliskich osób, większość to kobiety, dlatego nie widzę innej możliwości związku, jak tylko poprzez zaufanie. Moja obecna kobieta, pomieszkiwała w moim pokoju na studiach pod moją nieobecność, pomimo tego nie skusiła się na poczytanie historii mojego gg, gdzie również czyhała wiadomość-pułapka.
Nie chodzi tu już nawet o moją wolność osobistą (którą wysoko sobie cenię), ale również o naruszanie prywatności osób trzecich. Niejednokrotnie bowiem rozmawiam z ludźmi na bardzo osobiste tematy i nie chciałbym, aby kiedykolwiek się okazało, iż jestem niegodzien zaufania, ze względu na niezdrową ciekawość moich bliskich (którym zaufałem).
mój kolega ma 38 lat i wiek nie ma wiele wspólnego z mądrością.
ot,czasem trzeba się dowartościować.no nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:40   #210
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: ja i jego komórka - co robić?

Cytat:
Napisane przez MuchaNaDziko Pokaż wiadomość
Wiem to stąd, iż każda moja kobieta zdecydowanie lepiej od Ciebie czytała/czyta ze zrozumieniem. Ponadto jeśli tylko chcę - potrafię dobrze kłamać ...na ćwiczeniach z komunikacji pozawerbalnej udało mi się okłamać (mało realną historią) całą grupę

no to inna sprawa! mamy do czynienia z człowiekiem, który przeszedł/przechodzi szkolenie z dobrego kłamstwa. jednym słowem: profesjonalista.

uważam, że uprawianie gierek typu pikantny sms oznacza właśnie brak zaufania do najbliższej osoby. no bo chyba nie robimy tego rodzaju testów komuś, komu ufamy. jednym słowem widzę tu brak konsekwencji i pomylenie dwóch filozofii. otóż: albo bezgranicznie ufamy, albo ufamy (w sposób ograniczony) i sprawdzamy. a kolega wymaga od partnerki bezwzględnego zaufania, a sam sprawdza.

jak dla mnie sprawdzanie, czy nie jest się sprawdzanym to szczyt podejrzliwości i jeszcze parę innych szczytów
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.