Akademia Zdrowia w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 08:51   #1
Olifka
Raczkowanie
 
Avatar Olifka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 65
Question

Akademia Zdrowia w Łodzi


Mam pytanie do Wizażanek-łodzianek- czy któraś z Was brała udział w kursie dla instruktorów aerobiku organizowanym przez łódzką Akademię Zdrowia??
Jeśli tak, to opiszcie proszę swoje wrażenia, czy jesteście zadowolone z kursu itd.!!!
Buziaki
Olifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 22:06   #2
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Ale się dokopałam, wątek sprzed 6 lat

Mam pytanie odnośnie Akademii Zdrowia i kursów, jakie tam tworzą - wybór całkiem, całkiem.
Czy znacie tę szkołę? Mają jakiś rozsądny poziom i nie ma problemów, machlojek itd?
Będę wdzięczna za każdą opinię na temat Akademii Zdrowia.
Pozdrawiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 16:14   #3
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Ja chodzę tam do szkoły ale na Opiekuna Medycznego. Szkoła ok, wymagająca, nie wiem co prawda jak jest na kursach ale dziewczyny które chodziły na kursy od nich też sobie chwalą
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:53   #4
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Ooo, Marcheweczko dzięki za odpowiedź.
Zastanawiałam się czy poziom jest ok, czy cokolwiek wymagają, często w tego typu szkołach chodzi się na zajęcia i zderza się z kiepską postawą nauczycieli, którzy jeszcze nie w sosie że muszą tam być.
Bardzo fajnie, że odpisałaś i że jesteś zadowolona.
Dziękuję
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 16:20   #5
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Co prawda mówiłam to w doniesieniu do swojego kierunku czyli do opiekuna medycznego, u mnie poziom naprawdę jest wysoki, ale kadra wspaniała bardzo zaangażowana na moim kierunku ale i wymagająca. Jak jest na innych nie jestem w stanie stwierdzić, ale z tego co widzę też wymagają. choć by minimum, nie stwarzając co prawda problemów ale coś umieć musisz, dlatego dla mnie warto

Pozdrawiam!
Ps. Może się kiedyś na korytarzu spotkamy
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:34   #6
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Bardzo jeszcze raz dzięki za odpowiedź Marcheweczko
ja szukałam na necie jakichkolwiek opinii na temat tej szkoły, ku memu zdziwieniu nie ma żadnych! Ani dobrych ani złych. Nie jestem z Łodzi i nie znam nikogo, kto uczęszczałby na zajęcia do tej szkoły, dlatego każda opinia ma dla mnie znaczenie, tym bardziej, że do najtańszych nie należy...
Ja swego czasu namiętnie chodziłam na różne zajęcia, kursy itp.do ŻAKÓW, ap edukacja, TEB edukacja i muszę przyznać, że nie za ciekawie to wyglądało. Nie we wszystkich, bo żak w gdańsku był spoko nawet. Reszta, to naprawdę porażka. TEB mnie nawet oszukał na kasę, sprawa miała wylądować nawet w sądzie.
Boję się że kolejna szkoła - tym bardziej taka o której nic nie wiem i nigdzie nie mogę się niczego dowiedzieć, zwyczajnie znowu będzie jakimś przekrętem, zwykłą maszynką do pieniędzy.
Marcheweczko, a jak z zajęciami? Nie macie problemów np. z przesuwaniem zajęć z dnia na dzień? Albo z jakimiś niespodziankami z brakiem materiałów dydaktycznych na zajęcia? Albo nagłe odwoływanie zajęć, czy niespodziewane opłaty za coś...
Chodzi mi o takie kwiatki, które niektóre szkoły stosują i które są wynikiem totalnego braku kompetencji

Cmok
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:46   #7
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Nie odwołują, nie przesuwają, jak chcesz mieć przesunięte coś to zgłaszasz się do opiekuna grupy i się dogadujesz, jak nie dajesz rady to co dwa tygodnie na zjazdach jest dyrektorka, która jest tak przesympatyczna i tak uczynna, że na pewno się dogadać da, ze wszystkim. Co do opłat, 100zł miesięcznie i to wszystko. Wiem, że ostatnio była opłata za ubezpieczenie bodajże 37zł, ale ja osobiście nie płaciłam.
Z materiałami u nauczycieli, cóż podstawą są notatki Twoje własne, jesteśmy dorośli to wedle uznania albo robimy albo nie. Czasem dają kserówki (ale to już od nauczyciela zależy), jeden da drugi nie da, co do książek możesz kupić możesz nie kupować, Twoja sprawa , jedyne co u mnie np na kierunku jest wymagane, to kitel (lub po prostu ciuch na zmianę, byle by wygodny) i wygodne buty, jak jest na reszcie kierunków, nie mam pojęcia, ale pewnie też coś w ten deseń. Widziałam kosmetyczki na zajęciach i chyba podobnie jak my mają ubiór na zmianę.
Tak, że nie ma co się martwić, wszystko da się załatwić .
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 18:03   #8
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Akademia Zdrowia w Łodzi

Marchewcia, dzięki!
Fantastycznie jest przeczytać choć jedną opinię. I w dodatku tak dobrą.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.