WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 17:52   #3181
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

w necie znalazłam. do masażu głowy. ja tego nie probuje
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 19:59   #3182
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A ja sie skusze Chyba jak cos moze pomoc to nie zaszkodzi:P
pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:44   #3183
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Otóż włosy wypadają mi od lipca tamtego roku. Stosowałam wiele, mało pomogło. Jestem trochę już przewrażliwiona, boj się nakładać na włosy cokolwiek - obawiam się, że stracę ich więcej niż gdybym ich nie ruszała. Mam zamiar zrobić badania na poziom hormonów tarczycy, jutro albo po jutrze wybiorę się do lekarza, tylko czy mam udać się do ogólnego, czy do endokrynologa? Ile za takie badania się płaci?
I najważniejsze: czy którejś z Was wypadają te małe, niedawno odrośnięte włoski? Mnie wypadają nawet te o długości 3-4cm. Nie wiem, co to oznacza, ale boję się całkowitej utraty włosów.
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 23:05   #3184
niwelca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam!!!
Problem z wypadającymi włosami zaczął sie u mnie jakies 10 lat temu na początku bagatelizowałam problem sądząc ze sa to przejsciowe problemy ale kiedy utrata włosów z pojedyńczych włosków zmienił się w garscie włósów wyrywane z każdym zagarnięciem ręki wpadłam w panikę!!!było tylko gorzej i gorzej!!! potem zaszłam w ciąże bla bla bla... i na krótko stan mojego fryzu jakby sie lekko poprawił aż przyszło karmienie dziecka i tutaj ....istny koszmar tego nawet nie można nazwac łysieniem !!! ogon myszy był chyba grubszy od mojego "kucyka" i...do sedna szukając ratunku w necie natknęłam się na specyfik o nazwie NISIM który niestety nie jest dost ępny w aptekach i kosztuje sporo ale przysięgam ze daje rezultaty. od listopada stosuję szampon ok.45zł i ekstrat stymulujący ok.160zł (smierdzi denaturatem ) na początku lipa!!! juz miałam przerwac b tyle kasiorki i zero rezultatu az tu nagle w lutym patrze na swoj gigantyczny przedziałek a ja mam na nim pełno 2cm włosków no i co najważniejsze włosy ZNAcznie przestały wypadac z mycia na mycie coraz mniej. naprawde polecam bo to jedyne co podziałało na moje włoski ...a dodam jeszcze ze w dalszym ciągu jestem obciążona wypadaniem bo moje dziecko wysysa ze mnie wszystkie siły witalne ale mój kochany nisim nawet z tym daje rade pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

aaa..wejdzcie sobie na strone www.nisim.pl i poczytajcie
niwelca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:51   #3185
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niwelca Pokaż wiadomość
Witam!!!
Problem z wypadającymi włosami zaczął sie u mnie jakies 10 lat temu na początku bagatelizowałam problem sądząc ze sa to przejsciowe problemy ale kiedy utrata włosów z pojedyńczych włosków zmienił się w garscie włósów wyrywane z każdym zagarnięciem ręki wpadłam w panikę!!!było tylko gorzej i gorzej!!! potem zaszłam w ciąże bla bla bla... i na krótko stan mojego fryzu jakby sie lekko poprawił aż przyszło karmienie dziecka i tutaj ....istny koszmar tego nawet nie można nazwac łysieniem !!! ogon myszy był chyba grubszy od mojego "kucyka" i...do sedna szukając ratunku w necie natknęłam się na specyfik o nazwie NISIM który niestety nie jest dost ępny w aptekach i kosztuje sporo ale przysięgam ze daje rezultaty. od listopada stosuję szampon ok.45zł i ekstrat stymulujący ok.160zł (smierdzi denaturatem ) na początku lipa!!! juz miałam przerwac b tyle kasiorki i zero rezultatu az tu nagle w lutym patrze na swoj gigantyczny przedziałek a ja mam na nim pełno 2cm włosków no i co najważniejsze włosy ZNAcznie przestały wypadac z mycia na mycie coraz mniej. naprawde polecam bo to jedyne co podziałało na moje włoski ...a dodam jeszcze ze w dalszym ciągu jestem obciążona wypadaniem bo moje dziecko wysysa ze mnie wszystkie siły witalne ale mój kochany nisim nawet z tym daje rade pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

aaa..wejdzcie sobie na strone www.nisim.pl i poczytajcie
czyzby reklama......masz tylko jeden post i dajesz linka na nisim...ciekawe
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 12:13   #3186
niwelca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jak nie chcesz to nie wierz ! Ja wiem jedno próbowałam bardzo wielu rzeczy które mogłyby choc troszke pomóvc moim włosom róznego rodzaju tabletek z witaminami masaże szampony ....ach niech strace nawet własnego moczu!!! i niccccc. Nisim to jedyny środek który mi pomógł przysięgam!!! z reszta poszperaj w necie ze to nie tylko moja opinia jest nawet strona chyba kanadyjska która sobie mozesz przetłumaczyc i tam jest full opinii...z reszta co ja sie tłumacze jak nie chcesz to nie kupuj twoja strataa link wysłałam ponieważ wczesniej kupowałam na allegro i było drożej o jakies 5 zł a bezpośrednio od importera wychodzi poprostu taniej ... ale z drugiej strony to Cie rozumiem bo jak ja byłam juz prawie łysa to też wkurzały mnie takie kryptoreklamy pozdrawiam
niwelca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 14:46   #3187
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niwelca Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz to nie wierz ! Ja wiem jedno próbowałam bardzo wielu rzeczy które mogłyby choc troszke pomóvc moim włosom róznego rodzaju tabletek z witaminami masaże szampony ....ach niech strace nawet własnego moczu!!! i niccccc. Nisim to jedyny środek który mi pomógł przysięgam!!! z reszta poszperaj w necie ze to nie tylko moja opinia jest nawet strona chyba kanadyjska która sobie mozesz przetłumaczyc i tam jest full opinii...z reszta co ja sie tłumacze jak nie chcesz to nie kupuj twoja strataa link wysłałam ponieważ wczesniej kupowałam na allegro i było drożej o jakies 5 zł a bezpośrednio od importera wychodzi poprostu taniej ... ale z drugiej strony to Cie rozumiem bo jak ja byłam juz prawie łysa to też wkurzały mnie takie kryptoreklamy pozdrawiam
no własnie wypada mi około 30 wlosów dziennie i nie jestem łysa , daze do doskonalosci, jestes niegrzeczna i mozesz innych walczacych o kazdy włos obrazić....i twój pierwszy post z linkiem-podejrzane, zreszta inni moga to potwierdzic,pozdrawiam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-15 o 14:49
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 16:43   #3188
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ohh moja przygoda z wypadającymi włosami jest bardzo długa. lecą mi od zawsze garściami na dzień. mam kręcone włosy i nie rozczesuję ich codziennie i to jedynie ratuje kolejną garść.
wypróbowałam:
1. Skrzypovita-nic mi nie dała. do tego droga. nawet paznokci mi nie wzmocniła
2. wyciąg ze skrzypu w tabletkach(kupiony w aptece)- cena w miarę, stan paznokci się poprawił, włosy się tylko zregenerowały, dalej leciały jak szalone.
3. Belissa- minimalna poprawa kondycji włosów, a potem powrót do normy
4. oczywiście przy każdym myciu głowy odżywka, masaż...
Od 2 tygodni piję codziennie czasem co dwa dni herbatę z pokrzywy, napój drożdżowy, pryskam co 2 dni włosy Pokrzepolem i co dwa dni (na zmianę) Radicalem. I..nie lecą trochę to dla mnie za dużo na raz (jestem leniwa) wiec sprobuje metodą prób i błędów wyhaczyć co ma na mnie tak zbawienny wpływ. A pokrzepol polecam... w ciągu dwóch tygodni włosy mi urosły 0,5cm kiedy dawniej rosły tyle na miesiąc! poleciła mi farmaceutka, mowila ze ma stałą klientkę która z drugiego konca miasta specjalnie po niego przyjeżdża. wiec i ja chyba zrobie zapas;D

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:50
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:44   #3189
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
ohh moja przygoda z wypadającymi włosami jest bardzo długa. lecą mi od zawsze garściami na dzień. mam kręcone włosy i nie rozczesuję ich codziennie i to jedynie ratuje kolejną garść.
wypróbowałam:
1. Skrzypovita-nic mi nie dała. do tego droga. nawet paznokci mi nie wzmocniła
2. Apteczny wyciąg ze skrzypu- cena w miarę, stan paznokci się poprawił, włosy się tylko zregenerowały, dalej leciały jak szalone.
3. Belissa- minimalna poprawa kondycji włosów, a potem powrót do normy
4. oczywiście przy każdym myciu głowy odżywka, masaż...
Od 2 tygodni piję codziennie czasem co dwa dni herbatę z pokrzywy, napój drożdżowy, pryskam co 2 dni włosy Pokrzepolem i co dwa dni (na zmianę) Radicalem. I..nie lecą trochę to dla mnie za dużo na raz (jestem leniwa) wiec sprobuje metodą prób i błędów wyhaczyć co ma na mnie tak zbawienny wpływ. A pokrzepol polecam... w ciągu dwóch tygodni włosy mi urosły 0,5cm kiedy dawniej rosły tyle na miesiąc! poleciła mi farmeceutka, mowila ze ma stałą klientkę która z drugiego konca miasta specjalnie po niego przyjeżdża. wiec i ja chyba zrobie zapas;D
co to jest ten Apteczny wyciąg ze skrzypu..?
tez sie zastanawiam nad pokrzepolem-znów ide na zakupki
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:49   #3190
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
co to jest ten Apteczny wyciąg ze skrzypu..?
tez sie zastanawiam nad pokrzepolem-znów ide na zakupki
po prostu poprosiłam w aptece o jakieś tabletki z jak najwieksza zawartoscia skrzypu. nie są to komercyjne rozreklamowane tabletki, nie pamietam jak sie nazywaly dlatego tak je wlasnie nazwałam juz edytowalam zeby bylo zrozumiale

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:50
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 17:55   #3191
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niwelca Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz to nie wierz ! Ja wiem jedno próbowałam bardzo wielu rzeczy które mogłyby choc troszke pomóvc moim włosom róznego rodzaju tabletek z witaminami masaże szampony ....ach niech strace nawet własnego moczu!!! i niccccc. Nisim to jedyny środek który mi pomógł przysięgam!!! z reszta poszperaj w necie ze to nie tylko moja opinia jest nawet strona chyba kanadyjska która sobie mozesz przetłumaczyc i tam jest full opinii...z reszta co ja sie tłumacze jak nie chcesz to nie kupuj twoja strataa link wysłałam ponieważ wczesniej kupowałam na allegro i było drożej o jakies 5 zł a bezpośrednio od importera wychodzi poprostu taniej ... ale z drugiej strony to Cie rozumiem bo jak ja byłam juz prawie łysa to też wkurzały mnie takie kryptoreklamy pozdrawiam
No rzeczywiście, strata ogromna...

Jak Ci Nisim pomógł, to świetnie, ale Twoja arogancka reakcja nadaje się do zgłoszenia do moderatora. Jeśli nie zauważyłaś, tutaj dziewczyny radzą sobie życzliwie i takich przemądrzałych osóbek nie potrzebujemy.

Miło, że sama zauważyłaś, że to kryptoreklama
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 17:59   #3192
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niwelca Pokaż wiadomość
Witam!!!
Problem z wypadającymi włosami zaczął sie u mnie jakies 10 lat temu na początku bagatelizowałam problem sądząc ze sa to przejsciowe problemy ale kiedy utrata włosów z pojedyńczych włosków zmienił się w garscie włósów wyrywane z każdym zagarnięciem ręki wpadłam w panikę!!!było tylko gorzej i gorzej!!! potem zaszłam w ciąże bla bla bla... i na krótko stan mojego fryzu jakby sie lekko poprawił aż przyszło karmienie dziecka i tutaj ....istny koszmar tego nawet nie można nazwac łysieniem !!! ogon myszy był chyba grubszy od mojego "kucyka" i...do sedna szukając ratunku w necie natknęłam się na specyfik o nazwie NISIM który niestety nie jest dost ępny w aptekach i kosztuje sporo ale przysięgam ze daje rezultaty. od listopada stosuję szampon ok.45zł i ekstrat stymulujący ok.160zł (smierdzi denaturatem ) na początku lipa!!! juz miałam przerwac b tyle kasiorki i zero rezultatu az tu nagle w lutym patrze na swoj gigantyczny przedziałek a ja mam na nim pełno 2cm włosków no i co najważniejsze włosy ZNAcznie przestały wypadac z mycia na mycie coraz mniej. naprawde polecam bo to jedyne co podziałało na moje włoski ...a dodam jeszcze ze w dalszym ciągu jestem obciążona wypadaniem bo moje dziecko wysysa ze mnie wszystkie siły witalne ale mój kochany nisim nawet z tym daje rade pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

aaa..wejdzcie sobie na strone www.nisim.pl i poczytajcie
Baaaardzo nieciekawe zwyczaje (link, post pochwalny, agresja) - zwykle traktuję takie osoby siekierką...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:08   #3193
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

oj !a ja chcialam łorcykiem aleś mnie uprzedzil
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:36   #3194
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej dziewczynki! Moja historia z wypadaniem wlosow trwa ok. 2-3 lata. W tym momencie jestem juz na skraju zalamania, bo NIC mi nie pomaga. Badania tarczycy w porzadku.
Wzmozone wypadanie zauwazylam, kiedy odstawilam na ok. 2 miesiace tabletki antykoncepcyjne. W tym czasie schudlam ok. 8 kg i zaczely leciec wlosy... potem zaczelam lykac ponownie tabletki, nie zmienilo to juz sytuacji. I tak trwa do dzis. Stosowalam już: Inneov, Placente, Dermene, Pokrzepol, rozne suplementy diety (Radical itp.), Kamiwaze, szampon Vichy i wiele innych... Obecnie dermatolog zapisal mi ampulki Klorane Quinafort. Nie musze dodawac, ze wszystkie te specyfiki kosztowaly mnie mnostwo pieniedzy. Ale gdyby mialo mi cos pomoc, bylabym w stanie wiele zaplacic Narazie przez 2 tyg. uzywam tych apulek i licze na cud. wykupilam juz kuracje na 3 miesiace. Jesli to nie pomoze, sprobuje byc moze jakiegos nowego specyfiku La Roche Kerium - moze ktoras z Was stosowala? Lub Nerilu, gdyz tego tez nie probowalam.
Dodam, ze mam wlosy za lopatki, ktore niestety bede musiala niedlugo sciac bo konce wygladaja wrecz tragicznie Wypada mi dziennie ok. 50, ale ubytek jest widoczny... Az mi sie plakac chce, kiedy patrze na stare zdjecia. Lekarze nie podchodza do tego zbyt powaznie, gdyz nie sa to ogromne ilosci wypadajacych wlosow... Ech... Moze w koncu pomoze mi, ze komus sie wyzale
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:50   #3195
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

mnie również wypadają włosy, już to kiedyś przechodziłam i doprowadziłam je do stanu gdy wypadały jedynie w znikomej ilości, powiedzcie mi, czy mogę zastosować taka kurację, że rano 1 specyfik a wieczorem inny np rano neril a wieczorem ampulki radical?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 22:10   #3196
marlenka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Moja historia jest tez bardzo dluga dlatego postaram sie napisac jak najprosciej
Moje włosy to tragedia wszystko trwa jakies połtora roku zamiast rosnac one sie poprostu skracaja tak sie krusza i wypadaja...z dnia na dzien jest ich coraz mniej...;(
Przez ten czas stosowałam:
-Wax-włosy sie błyszczały
-Dermene(ponad poł roku)-nie powiem pomogła,nie leciało mi az tyle włosków
-ampułki na porost włosow i L'oreal niby dobre-mojej siostrze pomogły-mi niestety nie
-tabletki Vitapil-niby troszke widziałam roznice-wiekszy odrost ale nie zauwazyłam zmiany długosci..
A teraz najwazniejsze-poszłam do lekarza na komputerowe badanie włosow-okazało sie,ze mam łupiez tłusty-W życiu nie myslałam,ze mam łupiez-byłam w szoku!! jedyne co to przetłuszczały mi sie włosy.
Na badaniu dowiedziałam sie,ze łupiez tłusty(jest bezobjawowy-jedyne co to swedzenie skory głowy i przetłuszczanie sie włosow) zalepia tak skore głowy,ze wszystkie srodki,ktore stosowałam nie miały szansy przebicia sie do wnetrza mieszka włosa.Włosy,ktore wyrastaja sa tak zmeczone przebijaniem,ze od poczatku sa słabe i dlatego nie mam mozliwosci zapuszczenia włosów.Osłabione włosy wypadaja,krusza sie i sa strasznie cieniutkie...
Jestem w trakcie kuracji intensywnej-mam zamiar pozbyc sie tej zmory!! 12 maja mam wizyte kontrolna-mam nadzieje,ze bedzie widoczna poprawa...
p.s Pani skrytykowała WAX-powiedziała,ze jeszcze bardziej zalepiałam sobie skore głowy ta maska...
Takze dziewczyny sprawdzie,czy czasami nie jestescie w podobnej sytuacji... wiem jak to jest tracic kupe kasy-a nie widziec efektu...:/

Edytowane przez marlenka777
Czas edycji: 2009-04-16 o 22:14
marlenka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 06:49   #3197
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

możesz napisać coś więcej o tym badaniu? do jakiego lekarza należy się udać, ile trzeba zapłacić, jak to wygląda? no i czy Ciebie swędziała skóra głowy? kiedyś nawet podejrzewałam u siebie łupież tłusty-przetłuszczają mi się włosy i jak podrapię się po głowie, to pod paznokciami zostaje taka dziwna maź (może to coś w rodzaju sebum?). będę bardzo wdzięczna
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683

Edytowane przez kurtyzana
Czas edycji: 2009-04-17 o 06:52
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 12:34   #3198
marlenka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A wiec-badanie było bezpłatne w aptece w moim miescie-dermokonsultacja przeprowadza ja firma Dora -badaja włosy i skore głowy komputerowo.Powiem tak -wiadomo babki chca sprzedac swoj produkt,takze szłam z nastawieniem,ze posłucham co powiedza,a produktu nie musze kupic.Jednak jak zobaczyłam swoja skore to sie sama przeraziłam... produkt kupiłam i 12 maja mam konsultacje-nadal bezpłatnie-zobacze czy sa efekty.
Dodam,ze moja siostra tez była z chłopakiem i babki chyba sa uczciwe bo jej chłopak ma całkowcie zdrowa skore poleciła im tylko cos na wzmocnienie włosow.
Podam Ci strone jesli chcesz(tam sa wymienione apteki,w ktorych badanie jest przeprowadzane) moze trafisz w swoim miescie.
Mnie głowa w sumie nie swedziała.Ale pewnie nie miała kiedy .Włosy myłam codziennie rano-nadal myje...
Pozdrawiam
marlenka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:00   #3199
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

he a ja teraz myje radicalem blask koloru i są włosy takie ładne.
smaruje teraz takimi ampułkami czy jak im tam co się nazywają "tonic canticaduta". na razie rezultatów nie widać, ale mojej znajomej meszek na głowie powstał po tym haha
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 09:27   #3200
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez marlenka777 Pokaż wiadomość
A wiec-badanie było bezpłatne w aptece w moim miescie-dermokonsultacja przeprowadza ja firma Dora -badaja włosy i skore głowy komputerowo.Powiem tak -wiadomo babki chca sprzedac swoj produkt,takze szłam z nastawieniem,ze posłucham co powiedza,a produktu nie musze kupic.Jednak jak zobaczyłam swoja skore to sie sama przeraziłam... produkt kupiłam i 12 maja mam konsultacje-nadal bezpłatnie-zobacze czy sa efekty.
Dodam,ze moja siostra tez była z chłopakiem i babki chyba sa uczciwe bo jej chłopak ma całkowcie zdrowa skore poleciła im tylko cos na wzmocnienie włosow.
Podam Ci strone jesli chcesz(tam sa wymienione apteki,w ktorych badanie jest przeprowadzane) moze trafisz w swoim miescie.
Mnie głowa w sumie nie swedziała.Ale pewnie nie miała kiedy .Włosy myłam codziennie rano-nadal myje...
Pozdrawiam

Ja bym prosila o link tej strony
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:17   #3201
marlenka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

http://dorapharm.eu/dora_it.html prosze
marlenka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:12   #3202
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

słuchajcie czytam o tym lysieni uandrogenowym i jestem przerazona
mam niedoczynnosc taryczy, lecze się, hormony w normie, stwierdzono u mnie lekki hirsutyzm i co? wlosy leca jak szalone, kiedys byly takie grube i ladne
Mniej jest ich na czubku glowy- tak mi się wydaje..bylam u endokrynologa z jego strony wszystko wyglada dobrze jesli chodzi o tarczycę...i nie wiem gdzie isc, do jakiego specjalisty, co zrobic, zeby dostac jakis konkretny lek załamka
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 13:31   #3203
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

guantanamera- Mam podobny problem. Byłam u dermatologa- ten kazał się zgłosić do endokrynologa. E. z kolei powiedział, żebym poszła do ginekologa. A gin stwierdził, że z takim problemem do dermatologa. Takie zamknięte koło. W sumie musiałam wyciąć grzywkę z połowy głowy i z tyłu bo z mojej niewiele zostało i zrobić przedziałek na bok. Na razie próbuję działać dostępnymi bez recepty specyfikami- Seboradin lotion, Radical ampułki, suplementy diety. Mniej włosów wypada, ale tam gdzie wypadły wcale nie rosną . Jak dalej nie pomoże pofatyguję się do Poznania do gin. endokrynologicznego.

Proponuję wybrać się do ginekologa endokrynologicznego. Powinien dać skierowanie na badania krwi i dobrać leczenie. Ewentualnie kompetentny i wyrozumiały dermatolog mógłby pomóc.
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:21   #3204
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jestem zalamana kompletnie

ale od jutra zaczynam walkę.. czuje, ze wypadanie wlosow ma zwiazek z tą moja chorobą tarczycy a to juz nie jest smieszne
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:59   #3205
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej Guantanamera, a napisz nam, jakie dokładnie masz T3,T4 i TSH, ja też mam niedoczynność, ale są dwa rodzaje niedoczynności. Ja mam prawdopodobnie centralną, co oznacz, że problem jest z przysadką. Przy takiej niedoczynności wyniki zwykle są dobre, a niedoczynność jest i daje objawy.

tu masz ciekawy link:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ca,t10828.html
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:58   #3206
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

moj problem polega na wolu Hashimoto
"Zapalenie tarczycy Hashimoto (wole limfocytarne, choroba Hashimoto, przewlekłe limfocytowe zapalenie tarczycy) (Thyfooiditis Hashimoto Struma lymphomatosa) należy do zapaleń przewlekłych tarczycy o podłożu immunologicznym. Zmiany chorobowe mogą równomiernie obejmować cały narząd lub ograniczają się do części tarczycy. W swoim przebiegu początkowo jest niezauważalna występuje niezależnie od wieku i płci, jednak częściej na ten typ zapalenia tarczycy chorują kobiety między 40 a 50 rokiem życia. W późnym okresie swojego rozwoju choroba Hashimoto prowadzi do zmniejszenia wymiarów tarczycy i jej zwłóknienia doprowadzając do przewlekłej niedoczynności gruczołu.

Objawy choroby Hashimoto
- tylko w początkowej fazie choroby występuje symetryczne powiększenie gruczołu wraz z upływem czasu trwania choroby tarczyca stopniowo zmniejsza się
- ograniczenie aktywności hormonalnej tarczycy
- postępujące niszczenie tkanki tarczycy
- zwłóknienie narządu, z zanikiem pęcherzyków
- zapalenie limfocytarne (obfite nacieki z limfocytów, z rozsianymi ogniskami rozmnażania)
- obecność szkodliwych przeciwciał (głównie przeciwko tyreoglobulinie i peroksydazie tarczycowej)

Przyczyna choroby Hashimoto
Choroba Hashimoto zaliczana jest do grupy zapaleń z czynnikiem autoimmunizacji. Przyczyną choroby Hashimoto jest samoutrwalana reakcja łańcuchowa, w toku, której uwalniane antygeny wywołują powstanie autoprzeciwciał, powodujących uszkodzenie pęcherzyków gruczołu. Zjawisku temu towarzyszy inwazja limfocytów i komórek plazmatycznych oraz narastająca hiperimmunizacja.

Dotychczas wykryte szkodliwe przeciwciała to przeciwciała reagujące z antygenami komórkowymi, zlokalizowanymi w cytoplazmie komórek nabłonka pęcherzykowego (antygen mikrosomalny) i w jądrach tych komórek (antygen jądrowy) oraz przeciwciała wobec koloidu tarczycy, t j. przeciw wymienionej już tyreoglobulinie oraz przeciw drugiemu antygenowi koloidu, zwanym inaczej proteazą tarczycową.

Leczenie choroby Hashimoto
Leczenie wola Hashimoto polega na podawaniu tyreoidyny, kortyzonu lub jego pochodnych obniżających intensywność odczynu między antygenem i przeciwciałem.

Leczenie tyreoidyną jest długotrwałe i bezwzględnie wymagane przy przewlekłej niedoczynności tarczycy."
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:00   #3207
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cosmaaaaaaa jak Twoje włoski?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:48   #3208
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

bylam w skslepie zielarskim: mam skrzyp, zelazo, cynk czekam na maseczke z placentą
bede walczyc
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:04   #3209
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez marlenka777 Pokaż wiadomość
W woj. lodzkim w ogóle tego nie ma;(
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:22   #3210
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny ile wam wypada dziennie włosów?
Czy 10 podczas mycia to dużo ? Jeśli ktoś myje codziennie ?
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.