Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 21:42   #1801
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez malinka_gd Pokaż wiadomość
Seela operacje chce zrobić pod koniec pazdziernika, narazie zmagam się z dietą pozostało mi jeszcze pare kilo do zrzucenia.
ufff to dobrze!


Cytat:
Napisane przez anna_ivy Pokaż wiadomość
Hello, Slonka Czy mnie jeszcze ktos tutaj pamieta? Widze, ze watek aktywny, ale gdzie tam te stare gadatliwe czasy

buziaki dla Wszystkich ...
ja!!!! ja!!! ja Cię pamiętam Kochana!
...choć przyznaję, że tak lekko przez mgłę

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o patrz pani kto się zjawił....

jak tam Twoje mikruskowate 360? wpasowały się w tę wąską klatę??
mikrusowate... aha... jasne...
pamietam te foty na drzewie... toż gałęzie były niżej niż ONE!!!

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Marczilada Pokaż wiadomość
Miskaa nie wierze, jak zobaczę na żywo to uwierzę Z resztą jeszcze trochę i przekonam się sama...
A tak w ogóle to chyba ten efekt bez stanika liczy się najbardziej... Już nie mogę się doczekać, najbardziej zależy mi, żeby mężowi się podobało (on też nie chciał małych), chyba rozbiorę się w aucie od razu jak po mnie przyjedzie he he żartuję oczywiście pewnie nie w głowie mi będą amory... A pro po, po jakim czasie można się bzykać?? Są jakieś ale? A taki konkretny sex (bardziej aktywny, kiedy można) he he, czy lekarza zapytać i pozycje pokazać?
Miskaa wracając do Twoich cycuszków to dam sobie paznokieć uciąć, że dla Ciebie wydają się mniejsze, bo już do nich przywykłaś...
Młoda!
Ja już po dwóch dniach...
...delikatnie...
po ściągnieciu szwów pytałam czy mogę tak lekko rozbujać to i owo i dr powiedział, że lekko... tak
a po miesiącu już total normal!!!
Jest super!
Uwierz mi!


Cytat:
Napisane przez ilma79 Pokaż wiadomość


SEELA ale sie bedę cieszyć jakby udało sie spotkać.
Mam nadzieję, ze się uda.
Postaram się!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:52   #1802
magera
Rozeznanie
 
Avatar magera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 770
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
BTW ja też miałam i mam asymetrię mam te same wielkościowo wkładki i wcale nie poglębiła się po powiększeniu. Na poczatku ok miesiąca po operacji widac było bardziej ( ale wtedy zapakowana byłam w stanik pooperacyjny więc mi to wisiało) a teraz looz
Miśka kochana, jak dużą asymetrię miałaś?? i jak to się teraz przedstawia?
__________________





.
magera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 10:38   #1803
lusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej
Ja również miałam asymetrię wyglądało to tak, że jednego cycka miałam praktycznie płaskiego a drugie to takie A może było ale różnica widoczna, lekarz w jedną pierś wsadził mi 400 a w druga 375
teraz jestem hmmm niedługo będzie 4 tygodnie po operacji więc jeszcze nie widze zeby były równe;P
cycek tam gdzie jest wsadzone więcej dłużej sie jakby goił, te mięśnie są niesforne;P
ogólnie niestety miałam zapalenie węzła chłonnego ale już przychodzi (ponieważ miałam cięcie pachowe) ale teraz jest już wszystko wporządku
pozdrawiam
__________________
10.05.2010 dr Niemkiewicz
lusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:14   #1804
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

cześć Dziewczyny mam do Was pytanie. Jestem po jednej konsultacji u dr Jarlińskiego, na której wstępnie utalono mi rozmiar 275 cc okrągłe ( mój wyjściowy rozmiar to A, jestem szczupła i mam 160 cm wzrostu) drugą konsultację mam 09.06 i będziemy rozważać anatomki, a operacja jest już ustalona na 20 września moje pytanie jest następujące ... czy te 275 cc to nie jest za mało, bo czytałam wasze wypowiedzi na forum i wydaje mi się , że jakiegoś szału nie będzie... a jeśli zdecyduję się na anatomki to mniej więcej nad jakim rozmiarem powinnam się zastanawiać ??? Moim wymarzonym rozmiarem jest duże, piękne C lub ewentualnie malutkie D i nie wiem czy ta pierwsza opcja 275 cc mi to zapewni.w każdym bądż razie jestem teraz na etapie zastanawiania się nad kształtem i rozmiarem, chcę być zadowolona z wyników operacji , a Wy jesteście już zaprawione w tym boju podzielicie się ze mną opinią
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:47   #1805
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez lusia87 Pokaż wiadomość
Hej
Ja również miałam asymetrię wyglądało to tak, że jednego cycka miałam praktycznie płaskiego a drugie to takie A może było ale różnica widoczna, lekarz w jedną pierś wsadził mi 400 a w druga 375
teraz jestem hmmm niedługo będzie 4 tygodnie po operacji więc jeszcze nie widze zeby były równe;P
cycek tam gdzie jest wsadzone więcej dłużej sie jakby goił, te mięśnie są niesforne;P
ogólnie niestety miałam zapalenie węzła chłonnego ale już przychodzi (ponieważ miałam cięcie pachowe) ale teraz jest już wszystko wporządku
pozdrawiam
Wielkie GRATULACJE dla Ciebie!
Super! Śliczny rozmiarek klask i:

Opisz swoje wrażenia dotyczące tego cięcia! Jest tu kilka osób, które z całą pewnością chciałyby trochę więcej o tym wiedzieć.

Wszystkiego najlepszego i pięknego układania!

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny mam do Was pytanie. Jestem po jednej konsultacji u dr Jarlińskiego, na której wstępnie utalono mi rozmiar 275 cc okrągłe ( mój wyjściowy rozmiar to A, jestem szczupła i mam 160 cm wzrostu) drugą konsultację mam 09.06 i będziemy rozważać anatomki, a operacja jest już ustalona na 20 września moje pytanie jest następujące ... czy te 275 cc to nie jest za mało, bo czytałam wasze wypowiedzi na forum i wydaje mi się , że jakiegoś szału nie będzie... a jeśli zdecyduję się na anatomki to mniej więcej nad jakim rozmiarem powinnam się zastanawiać ??? Moim wymarzonym rozmiarem jest duże, piękne C lub ewentualnie malutkie D i nie wiem czy ta pierwsza opcja 275 cc mi to zapewni.w każdym bądż razie jestem teraz na etapie zastanawiania się nad kształtem i rozmiarem, chcę być zadowolona z wyników operacji , a Wy jesteście już zaprawione w tym boju podzielicie się ze mną opinią
Podaj dokładnie swoje wymiary.
Pozdrawiam
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:52   #1806
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

dziewczyny, mam już termin operacji na 8 lipca i prosze powiedzcie ile dni mniej więcej potrzeba żeby czuć się już dobrze, tak jak przed operacja?? ok.10 dni wystarczy? bede miała wkładki 325 i 350 pod mięsień. pozdrawiam!
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 13:57   #1807
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
275 cc okrągłe ( mój wyjściowy rozmiar to A, jestem szczupła i mam 160 cm wzrostu) drugą konsultację mam 09.06 i będziemy rozważać anatomki, a operacja jest już ustalona na 20 września moje pytanie jest następujące ... czy te 275 cc to nie jest za mało, bo czytałam wasze wypowiedzi na forum i wydaje mi się , że jakiegoś szału nie będzie...
Anatomki wychodzą mniejsze niż ta sama pojemnośc okrąglasków..

ja mam 161/45kg i 420cc dało mi rozmiar duże C małe D
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 13:59   #1808
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

pod biustem 71 , w biuście takie marne 78 albo i nawet 77, waga 49 kg, 160 cm ....
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:01   #1809
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Ciekawe kiedy sie zdecyduje na Dr moze za pare lat zrobie wkoncu oper. ...


Znowu wyszukałam paru lekarzy ,dalej szukam ...dalej sie zastanawiam
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:03   #1810
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

ale masz okrągłe prawda ??? i jak wygladają , jesteś z nich zadowolona ??? bo mi lekarz powiedział, że przy mojej wadze i figurze będą wygladały jak dwie piłki... a Ty w sumie jesteś szczuplejsza niz ja
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:11   #1811
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
ale masz okrągłe prawda ??? i jak wygladają , jesteś z nich zadowolona ??? bo mi lekarz powiedział, że przy mojej wadze i figurze będą wygladały jak dwie piłki... a Ty w sumie jesteś szczuplejsza niz ja
okrągłe

i nie mam dwóch piłek na klacie jestem mega zadowolona
rozmiar idealny chociaż zanim sie ułożyły jęczałam o większe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 14:11   #1812
lusia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

co do cięcia to naprawde jest niewielkie pod lewa pacha mam taka mala (z 3/4 cm) kreske czerwona prawa dłużej się goi troche spuchnięta jest ale naprawde nie wygląda żle wręcz przeciwnie myślałam, że będzie znacznie gorzej
przez pierwsze dni bylo okropnie bo miałam dreny pod pachą co mi uniemożliwiało niektóre ruchy ale jak już je zdjeli to normalnie ulga i już się nie czuło tego
troche rany mogą być podrażnione ponieważ ten stanik kończy sie zaraz przy tych cięciach i czasami może podrażnić ale mając plastry nie powinno być problemu
po 14 dniach zdjęcie szwów i wtedy można zacząc używać antyperspirant i się golić (bo niestety przez pierwsze 14 dni jest to niewskazane z wiadomoch powodów) ale nie jest to uciążliwe...
aha po 7 dniach zdejmowane sa opatrunki wokół piersi, które były robi się to samemu w domu( trche boli;P) i dopiero wtedy tak naprawdę widzisz w całej okazałości swoje cycki a wtedy mdlejesz ze szczęścia;P
teraz jak już mówiłam w poniedziałek będę miała 4 tygodnie po operacji czuje sie naprawde dobrze co prawda muszę jeszcze poczekać do eksponowania ich ale chyba nigdy tak prosto z podniesiona głową nie chodziłam
naprawde warto wszystkim przed życze powodzenia
__________________
10.05.2010 dr Niemkiewicz
lusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:17   #1813
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
okrągłe

i nie mam dwóch piłek na klacie jestem mega zadowolona
rozmiar idealny chociaż zanim sie ułożyły jęczałam o większe

już Ci zazdroszczę czyli podsumowując te moje 275 cc będę niesamowicie nędzne... dobrze, że idę na drugą konsultację ... poproszę doktora o większe nie chciałaś anatomicznych ???
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:26   #1814
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
już Ci zazdroszczę czyli podsumowując te moje 275 cc będę niesamowicie nędzne... dobrze, że idę na drugą konsultację ... poproszę doktora o większe nie chciałaś anatomicznych ???
kształt wkładek dobierał mi dr ale ja chciałam żeby były wypełnione u góry
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:26   #1815
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Dziewczyny słyszałyscie cos o tych dr A. Biońkowski,A.Barański,E.B arańska lub o Linea corpolis ?

a i Jan Stępniewski,T.Kasprzyk ...nad nimi narazie sie zastanawiam
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:18
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:27   #1816
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Happy_hour Pokaż wiadomość
Tak w ogole to witajcie dziewczynki.

A ty Maceratka sie w koncu pokaz,bo cos cie wcielo na Amen.Tesknimy za toba.
witaj Happy
ano, widzisz, zabiegana trochę jestem ostatnimi czasy

pozdrawiam i buziam wszystkie piękne panie
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:32   #1817
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kształt wkładek dobierał mi dr ale ja chciałam żeby były wypełnione u góry
Mi doktor zasugerował anatomki, mówiąc ,że okrągłe nie będą wyglądały naturalnie ... co zrobię i tak nie będzie to naturalnie a znajomi i tak się domyślą a mogłabym prosiać Cię o podesłanie jakiegoś linka na Twoje fotki przed i po operacji ??? chciałabym zobaczyć jaki jest efekt, bo chyba jesteśmy podobnie szczupłe
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:01   #1818
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Naomi znajomi wcale nie musza sie domyslic .
Moi sie nie domyslili
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 17:08   #1819
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Naomi znajomi wcale nie musza sie domyslic .
Moi sie nie domyslili
w moim przypadku zmiana będzie widoczna hihih a z jakiego rozmiaru na jaki zmieniałaś ? strasznie zastanawia mnie fakt jaki mam wybrać kształt ... to nie jest taka łatwa sprawa jak mi się na początku wydawało
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 17:15   #1820
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
w moim przypadku zmiana będzie widoczna hihih a z jakiego rozmiaru na jaki zmieniałaś ? strasznie zastanawia mnie fakt jaki mam wybrać kształt ... to nie jest taka łatwa sprawa jak mi się na początku wydawało
w ciuchach będziesz wyglądać tak jak dotychczas w push-upie
to nie jest jakaś meeeeeeeega zmiana .. ot większe
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:03   #1821
Naomi_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, pomogłaś mi rowiać wątpliwości co do rozmiaru a czy Twoim wyjściowym było również A ?

Edytowane przez Naomi_85
Czas edycji: 2010-06-03 o 19:14
Naomi_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:03   #1822
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Naomi_85 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, pomogłaś mi rowiać wątpliwości co do rozmiaru a czy Twoim wyjściowym było również A ?
mnie pytasz?
ja miałam takie A/B (ja po ciąży jestem) ale już ich nie pamiętam
staniki nosiłam 70B
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 21:59   #1823
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

ach, i jeszcze jedno..

Czekoladowa_Sowo

suuuper wieści
bardzo się cieszę, że tak szybko pokonałaś uparciucha
3 tygodnie..no rewelacja
trochę wysiłku, ale myślę, że było warto
no i kciuki silnie trzymane przez kilka życzliwych Ci osób
z pewnością nie były bez znaczenia

Pooozdrowionka


Gigo-co tam słychać? jak piersiaki?

Lusia-mam zadzieję, że wkrótce pochwalisz się ślicznościami

Kocurek- zobaczysz, że urosną
one podmięśniowo to są z początku znacznie bardziej przygniecione tymi mięśniami, i trochę dłużej to trwa,
ale zobaczysz, że będą śliczne i wcale nie malutkie..
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 08:46   #1824
magdalenka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warminsko mazurskie
Wiadomości: 122
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

hej kobitki. Czy wy wiecie co u KUBUŚ? ona chyba niedługo albo już ma dzidzię. ciekawa jestem jak się miewają jej cycuchy,
__________________
16 sierpień dr J. Jarliński
magdalenka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 08:58   #1825
magdakaczmarek
Raczkowanie
 
Avatar magdakaczmarek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 108
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez lusia87 Pokaż wiadomość
co do cięcia to naprawde jest niewielkie pod lewa pacha mam taka mala (z 3/4 cm) kreske czerwona prawa dłużej się goi troche spuchnięta jest ale naprawde nie wygląda żle wręcz przeciwnie myślałam, że będzie znacznie gorzej
przez pierwsze dni bylo okropnie bo miałam dreny pod pachą co mi uniemożliwiało niektóre ruchy ale jak już je zdjeli to normalnie ulga i już się nie czuło tego
troche rany mogą być podrażnione ponieważ ten stanik kończy sie zaraz przy tych cięciach i czasami może podrażnić ale mając plastry nie powinno być problemu
po 14 dniach zdjęcie szwów i wtedy można zacząc używać antyperspirant i się golić (bo niestety przez pierwsze 14 dni jest to niewskazane z wiadomoch powodów) ale nie jest to uciążliwe...
aha po 7 dniach zdejmowane sa opatrunki wokół piersi, które były robi się to samemu w domu( trche boli;P) i dopiero wtedy tak naprawdę widzisz w całej okazałości swoje cycki a wtedy mdlejesz ze szczęścia;P
teraz jak już mówiłam w poniedziałek będę miała 4 tygodnie po operacji czuje sie naprawde dobrze co prawda muszę jeszcze poczekać do eksponowania ich ale chyba nigdy tak prosto z podniesiona głową nie chodziłam
naprawde warto wszystkim przed życze powodzenia

Lusia Mogłabyś wkleić zdjęcie swoich blizn
magdakaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:01   #1826
malinka_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 90
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam już termin operacji na 8 lipca i prosze powiedzcie ile dni mniej więcej potrzeba żeby czuć się już dobrze, tak jak przed operacja?? ok.10 dni wystarczy? bede miała wkładki 325 i 350 pod mięsień. pozdrawiam!
MadzialenaKrk jeżeli chodzi o dochodzenie do siebie po operacji to sprawa jest bardzo indywidualna. Mi lekarz powiedział, że od 3 tyg do 3 m-cy. Wiec 10 dni to raczej chyba niemożliwe żeby czuć się tak samo jak przed powiększeniem biustu!!
Szkoda ze nie wziełaś terminu powakacyjnego...w wakacje miałabyś spokój mogłabyś korzystać z uroków, a na jesień spokojnie zrobić sobie biuścik
Ale napisz po operacji jak poszło i jak się czujesz!!!!
malinka_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 09:58   #1827
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Post Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez anna_ivy Pokaż wiadomość
tiaaaaa ... wez i jedz na pierwsza lepsza poludniowa plaze i pogadamy Makabreska co tam kobialki pokazuja Owszem, owszem jest tez klasa premium, ale jak mniemam kazda "bromowka" rowniez sie do niej zalicza Wypasiony lezak pod tylek, drink z palemka w reke i olejek na cycuchy i juz mamy full lansik

Ania, łobuzie, znęcasz się nad nami (no, nade mną na pewno)


co do dochodzenia do siebie - ja miałam 3 tyg zwolnienia, ale po dwóch zrezygnowałam z niego bo już mnie nosiło w domu
jest różnica między czuć się już całkiem normalnie jak przed op, bo to trwa dłużej, niż czuć się ok i móc funkcjonować normalnie ale do jakiejś lżejszej pracy etc ten stan moim zdaniem jest wystarczający
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:21   #1828
malinka_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 90
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

MadzialenaKrk, w zależności co chcesz robić po tych 10 dniach. Żeby nie bolało i odpoczywać na urlopie to ok. Ale jeżeli ciężko pracować to odradzam.....zresztą sama zobaczysz jak będziesz się czuć
Ja sobie na wszelki wypadek już w pracy zaklepałam 2 tyg wolnego ( może 3 tyf, zobaczymy).... żeby taka obolała nie siedzieć w robocie.
malinka_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 10:50   #1829
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

malinka chodzi mi o to żeby juz nie bolało jakos bardzo i zeby normalnie się poruszać, wstawac, podnosić ręce,nie garbic się i nie miec spowolnionych ruchów bede miała prawie miesiac po operacji urlopu chodzi tylko o to aby nie rzucało sie w oczy po tych ok 10 dniach ze miałam operacje
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:18   #1830
malinka_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 90
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

MadzialenaKrk, a no to jasne...ja tez mam taką nadzieję, że w miarę krótkim czasie będę wstanie robić podstawowe rzeczy bez bólu!
ja na razie wzielam dwa tygodnie urlopu ale jak bedzie trzeba to przedłużę...chociaż moja praca jest przy biurku, także nie jest najgorzej
malinka_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.