Powiększenie piersi w Czechach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 20:14   #1
zakochanaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 269

Powiększenie piersi w Czechach


Witam. Czy któraś może powiększała piersi w Czechach ? słyszałam tylko, że kosztuje tam ok 6 tys.. szczegółow nie znam dlatego pisze
jesli ktos ma jakies informacje to bylabym wdzięczna
zakochanaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:34   #2
anulaa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

witaj tez obilo mi sie to o uszy.zadalam juz w innej tematyce to pytanie i czekam na odzew,wic jesli cos bedde wiedziec dam znac.
anulaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:32   #3
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Słyszałam dobre opinie o lekarzu Libor Polak no i ponoć taniej...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 08:55   #4
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez zakochanaa91 Pokaż wiadomość
Witam. Czy któraś może powiększała piersi w Czechach ? słyszałam tylko, że kosztuje tam ok 6 tys.. szczegółow nie znam dlatego pisze
jesli ktos ma jakies informacje to bylabym wdzięczna
Ja miałam w Listopadzie 2009r. u Doktora Polaka z małego A na C wkładki 390 PIP, jestem zadowolona - Cena 50000 Tys. Koron
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:32   #5
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziewczyny, pozwolę sobie na zamieszczenie tu ciekawego artykułu ze strony Papilot.pl na ten temat:
Jak donosi Polska Times, powołując się na badania TNS OBOP, aż 84% Polek nie jest zadowolonych z własnego wyglądu. Marzymy o poprawieniu niedoskonałości – korekcie nosa, liposukcji pośladek, a przede wszystkim powiększeniu piersi.
Dr Libor Polak z kliniki chirurgii plastycznej z przygranicznej, czeskiej miejscowości Frydek Mistek, z której usług często korzystają nasze rodaczki, zauważa, że mamy jasne wymagania co do wyglądu nowego biustu. Zależy nam praktycznie tylko na jednym – „aby był wielki”. Z kolei dr Jerzy Wilgus z Eurokliniki w Katowicach podkreśla, że za wzór piersi idealnych, jego klientki najczęściej wskazują imponujący biust Dody.
W Polsce zabieg powiększania piersi kosztuje od około 10 do nawet 15 tysięcy zł, w zależności od zastosowanej metody. W Czechach, koszt tego typu zabiegu oscyluje wokół 7-8 tysięcy, więc po nowy biust Polki coraz częściej udają się za naszą południową granicę.
Na tego typu rewolucję w wyglądzie decydujemy się najczęściej w pierwszych miesiącach roku, by zaprezentować piękny dekolt na popularnych wiosną uroczystościach rodzinnych oraz latem, podczas wakacji.

Czekam na jeszcze jakieś opinie na temat Dr. Libora Polaka

Edytowane przez Dog-Rose
Czas edycji: 2010-05-12 o 09:43
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:11   #6
boomalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

na necie pisze o nim że "rzeźnik"

Edytowane przez boomalina
Czas edycji: 2010-05-14 o 11:16
boomalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:45   #7
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez boomalina Pokaż wiadomość
na necie pisze o nim że "rzeźnik"
A mogłabyś podać źródło tych opinii?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 16:05   #8
boomalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać źródło tych opinii?

czytałam na kafeterii , pisało też że ma procesy w Czechach...ale są też zadowolone dziewczyny...trudno powiedzieć czy watro ryzykować bo mniej kosztuje to wkońcu ciało...wybór Twój......
boomalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:39   #9
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

cześć dziewczyny, ja również planuje opercje biustu w Czechach Sporo juz sie naczytałam, teraz wertuje czeskie forum o operacjach. Co do Libora Polaka dużo jego klientek jest niezadowolonych chociaż biusty spod jego ręki które widziałam w większości bardzo mi się podobały. Największym problemem było to, że na potęge używał wkładek PIP które jakis czas temu zostały wycofane z rynku ze względu na niedozwolony składnik silikonu; pisałam do niego jakis czas temu i w chwili obecnej używa Eurosiliconów a koszt to ok 50 tys koron choć dziewczyny pisały ze faktycznie wychodzi troszke wiecej. No i ponoć juz po operacji zmienia podejscie do swoich klientek niestety. Ale z tego co widziałam to piersi robi ładne

Ja prawdopodobnie wybiorę sie do MUDr Vresky w Ostravie, jak bede wiedziała więcej to dam znać jeśli ktos bedzie zainteresowany; pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:30   #10
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
Ja prawdopodobnie wybiorę sie do MUDr Vresky w Ostravie, jak bede wiedziała więcej to dam znać jeśli ktos bedzie zainteresowany; pozdrawiam
No właśnie ja jestem zainteresowana. Mogłabyś napisać jakieś ogólne informacje na temat tego lekarza? Jakieś linki na opinie i jego stronę?
Jakie wykorzystuje implanty, jaki koszt operacji i jakie kolejki? No i gdzie znajduje się klinika?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 12:56   #11
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

co do opinii i zdjęć to musiałabyś prześledzić czeskie forum, wysle Ci na priva link do tematu o nim bo nie wiem czy tutaj można "reklamować" inne fora.
MUDr Vresky przyjmuje w Ostravie, stosuje wkładki Mentor i Nagor, co do terminów to narazie nie ustaliłam szczegółów bo dr będzie miał urlop ale z tego co pisały Czeszki to od konsultacji czeka się 1-2 miesiące. Koszt to ok 50 tys koron (ok 8tys zł).
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 22:08   #12
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

byłam juz u dr Vresky na konsultacji, lekarz przesympatyczny i bardzo kompetentny, super mi wszystko wytłumaczył, wymierzył mnie dokładnie poprzymierzałam implanty, byl tak mily i ludzki ..no jestem pod wrażeniem ,juz wiem skąd tyle pozytywów o nim wsród czeszek. Byłam juz wczesniej na konsultacji u dr Kasprzyka w Krk i u Brzuchańskiego w Trincu (Czechy) i jestem pewna ze teraz znalazłam swojego lekarza, konsultacja bez porównania z wyzej wymienionymi. Operacje mam 8lipca a koszt 50 tys koron (8 tys). Bede miała okrągłe Mentory 325/350 ml. Pozdrawiam i gdyby ktos chciał sie dowiedziec wiecej to słuze pomocą
Dodam ze w przeciwieństwie do Kasprzyka i Brzuchańskiego MUDr Vresky pokazał mi cały albym swoich prac i wytłumaczył mi dlaczego w konkretnym przypadku jest dany efekt , poświęcił mi duzo czasu i chetnie wszystko sam tłumaczył, nie musiałam pytać o wszystko sama

Edytowane przez madzialenaKrk
Czas edycji: 2010-06-06 o 22:10
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 06:43   #13
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
byłam juz u dr Vresky na konsultacji, lekarz przesympatyczny i bardzo kompetentny, super mi wszystko wytłumaczył, wymierzył mnie dokładnie poprzymierzałam implanty, byl tak mily i ludzki ..no jestem pod wrażeniem ,juz wiem skąd tyle pozytywów o nim wsród czeszek. Byłam juz wczesniej na konsultacji u dr Kasprzyka w Krk i u Brzuchańskiego w Trincu (Czechy) i jestem pewna ze teraz znalazłam swojego lekarza, konsultacja bez porównania z wyzej wymienionymi. Operacje mam 8lipca a koszt 50 tys koron (8 tys). Bede miała okrągłe Mentory 325/350 ml. Pozdrawiam i gdyby ktos chciał sie dowiedziec wiecej to słuze pomocą
Dodam ze w przeciwieństwie do Kasprzyka i Brzuchańskiego MUDr Vresky pokazał mi cały albym swoich prac i wytłumaczył mi dlaczego w konkretnym przypadku jest dany efekt , poświęcił mi duzo czasu i chetnie wszystko sam tłumaczył, nie musiałam pytać o wszystko sama
Też byłam u dr.Kasprzyka
Super, że już masz termin To czekamy tutaj na relacje pooperacyjne Powodzenia!
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:31   #14
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, ja również planuje opercje biustu w Czechach Sporo juz sie naczytałam, teraz wertuje czeskie forum o operacjach. Co do Libora Polaka dużo jego klientek jest niezadowolonych chociaż biusty spod jego ręki które widziałam w większości bardzo mi się podobały. Największym problemem było to, że na potęge używał wkładek PIP które jakis czas temu zostały wycofane z rynku ze względu na niedozwolony składnik silikonu; pisałam do niego jakis czas temu i w chwili obecnej używa Eurosiliconów a koszt to ok 50 tys koron choć dziewczyny pisały ze faktycznie wychodzi troszke wiecej. No i ponoć juz po operacji zmienia podejscie do swoich klientek niestety. Ale z tego co widziałam to piersi robi ładne

Ja prawdopodobnie wybiorę sie do MUDr Vresky w Ostravie, jak bede wiedziała więcej to dam znać jeśli ktos bedzie zainteresowany; pozdrawiam
Cześć. Bardzo jestem zainteresowana informacjami na temet pierwszej wizyty u doktora Vresky. Ile kosztuje wizyta, jakie trzeba zrobić badania, ile czeka się na operację. Pozdrawiam.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:55   #15
euphoria86
Przyczajenie
 
Avatar euphoria86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Jestem prawie 2 tyg. po operacji powiększenia piersi u Doktora Polaka w Czechach .Normalnie od tygodnia funkcjonuję .Mam 400cc okrągłe eurosilicone.Cięcie pod piersią jutro jadę zdjąć szwy.Jestem bardzo zadowolona.Wyjśćiówka prawie zero tj.78 cm max a teraz 90.Wyglądają bardzo naturalnie nie są gigantyczne akurat do mojego wzrostu 177/54kg.Zadecydowało o wyborze:
Pozytywne opinie na forum beauty ...
Cena 4300 koron + 300 e zaliczka tj. ok 8000
Bliskie położenie szybki dojazd max 45 min
Siedząc w poczekalni spotkałam 3 inne polki na powiększenie
Doktor świetnie mówi po polsku.Jeśli macie jakieś pytania piszcie
euphoria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:59   #16
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez euphoria86 Pokaż wiadomość
Jestem prawie 2 tyg. po operacji powiększenia piersi u Doktora Polaka w Czechach .Normalnie od tygodnia funkcjonuję .Mam 400cc okrągłe eurosilicone.Cięcie pod piersią jutro jadę zdjąć szwy.Jestem bardzo zadowolona.Wyjśćiówka prawie zero tj.78 cm max a teraz 90.Wyglądają bardzo naturalnie nie są gigantyczne akurat do mojego wzrostu 177/54kg.Zadecydowało o wyborze:
Pozytywne opinie na forum beauty ...
Cena 4300 koron + 300 e zaliczka tj. ok 8000
Bliskie położenie szybki dojazd max 45 min
Siedząc w poczekalni spotkałam 3 inne polki na powiększenie
Doktor świetnie mówi po polsku.Jeśli macie jakieś pytania piszcie
i jaki teraz będziesz miała rozmiar biustonosza z takimi wymiarami?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:04   #17
euphoria86
Przyczajenie
 
Avatar euphoria86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

kupiłam dziś 75d 75dd tez jest ok zależy od firmy narazie tylko pancernik + sportowy stanik
euphoria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:25   #18
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez euphoria86 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś 75d 75dd tez jest ok zależy od firmy narazie tylko pancernik + sportowy stanik
No to ekstra! Gratuluję
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 08:56   #19
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

przyroda jeśli chodzi o dr Vresky to czeszki pisały na swoim forum że konsultacja kosztuje u niego 300 kc ale ode mnie nic nie brał. On prowadzi kons w 2 miejscach w Ostravie i na tzw Silesii chyba się płaci a już w samym szpitalu nie. Dla osób z pobliża są przewidziane chyba 2 kons przed op. najpierw w Silesii a dopiero później z przymierzaniem wkładek w Nemocnice(szpitalu) Natomiast jeśli dr wie, że ktoś ma daleko to odrazu każe przyjechać do szpitala. A ja nawet zapomniałam o tym swoją drogą żeby zapytać czy mam coś zapłacić. Co do badań to musze zrobić badania krwi. Wszystko co masz zrobić/nie robić, co zabrać i dokładne rozpisanie ceny dostajesz na karcie po konsultacji wraz z terminem, godziną. Ja byłam u niego na konsultacji na pocz czerwca i dostałam termin na "za miesiąc" i podobno mniej więcej tyle się czeka, czasem troche dłużej. Musiałam niestety przesunąć termin o 2 tyg i ostatecznie jadę na operacje 22 lipca więc zdam relacje napewno A co ciekawe kiedy czekałam na dr w poczekalni przeglądałam księge gości, w której pacjentki mogły napisać kilka słów i było też kilka podziękowań od polek szkoda ze nie piszą nigdzie o doktorze.
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 20:42   #20
aguusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zielona Góra/Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cześć dziewczynki

Też myślę o powiększaniu piersi w Czechach,a dokładnie u Polaka. Przerażają mnie te negatywne opinie, ale wiele pozytywnych też czytałam, więc już sama nie wiem. Głównie zachęca mnie cena około 8 tyś, to nie 15 jak mi "zaproponowano" w Polsce. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby, które już takie operacje przeszły u Polaka bądź innego plastyka w Czechach.
aguusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:03   #21
aguusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zielona Góra/Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co jeschać do Czech, jeśli w Polsce mamy najlepszych chirurgów i to ludzie z Zachodu przyjeżdżają do nas. U wiatorszaka Marcolane kosztuje 7-8 tysi w zależności od zużytego preparatu, nie sądzę by był sens jechać aż do Czech. Chyba, że chcesz silikon, to do tego dochodzą jeszcze koszty pobytu w szpitalu...


Metoda o której piszesz utrzymuje się jedynie do 12 miesięcy i powiększenie jest o jeden góra dwa rozmary, jak dla mnie żadna satysfakcja wydawać co roku 8 tysięcy bez zadowalających efektów.
aguusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:43   #22
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez aguusiia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Też myślę o powiększaniu piersi w Czechach,a dokładnie u Polaka. Przerażają mnie te negatywne opinie, ale wiele pozytywnych też czytałam, więc już sama nie wiem. Głównie zachęca mnie cena około 8 tyś, to nie 15 jak mi "zaproponowano" w Polsce. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby, które już takie operacje przeszły u Polaka bądź innego plastyka w Czechach.
Obsługa przemiła, fachowiec dobry, polecam
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:08   #23
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
ostatecznie jadę na operacje 22 lipca więc zdam relacje napewno
Już pewnie po
Wracaj szybko i pisz jak poszło i jak się czujesz
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 19:15   #24
kachaphil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

ja miesiac temu robilam u Dr Polaka i jestem bardzo zadowolona!!! pielegniarki swietnie sie opiekuja pacjentka po operacji... a lekarz, widac ze ma "charakter" ale i w pelni oddany zwojemu zawodowi...
__________________
30.05.2015 nieudane in-vitro
kachaphil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 23:54   #25
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziewczyny , ja zadam pytanie , ktore mnie intresuje a dla Was moze okazac sie smieszne a mianowicie jak wyglada konsultacja w Czechach , w jakim jezyku lekarz z nami rozmawia ?

Rowniez z niecierpliwoscia czekam na pojawienie sie na forum MadzialenyKrK

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-07-30 o 23:55
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 07:24   #26
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ja zadam pytanie , ktore mnie intresuje a dla Was moze okazac sie smieszne a mianowicie jak wyglada konsultacja w Czechach , w jakim jezyku lekarz z nami rozmawia ?
Nie byłam na konsultacji, ale wiem, że Polak mówi po polsku

Edytowane przez Dog-Rose
Czas edycji: 2010-07-31 o 09:20
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:56   #27
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ja zadam pytanie , ktore mnie intresuje a dla Was moze okazac sie smieszne a mianowicie jak wyglada konsultacja w Czechach , w jakim jezyku lekarz z nami rozmawia ?

Rowniez z niecierpliwoscia czekam na pojawienie sie na forum MadzialenyKrK

MadzialenaKrK czemu nic nie piszesz??? przecież logujesz się i zaglądasz na forum. Nie trzymaj nas w niepewności, chyba że nie miałaś operacji
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:03   #28
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co jeschać do Czech, jeśli w Polsce mamy najlepszych chirurgów i to ludzie z Zachodu przyjeżdżają do nas. U wiatorszaka Marcolane kosztuje 7-8 tysi w zależności od zużytego preparatu, nie sądzę by był sens jechać aż do Czech. Chyba, że chcesz silikon, to do tego dochodzą jeszcze koszty pobytu w szpitalu...
Chciałam tylko zauważyć że efekt macrolane znika po ok. 1,5 roku a za 7-8 tys. to może jeden rozmiar więcej się uzyska.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Mam pytanko odnośnie Dr Vresky. Czy on potrafi mówić po polsku ??
Znalazłam stronkę z jego kliniką ale niestety mówią tylko po czesku ew. ang.
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:05   #29
kachaphil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ja zadam pytanie , ktore mnie intresuje a dla Was moze okazac sie smieszne a mianowicie jak wyglada konsultacja w Czechach , w jakim jezyku lekarz z nami rozmawia ?

Rowniez z niecierpliwoscia czekam na pojawienie sie na forum MadzialenyKrK
Ja rozmawialam z lekarzem po polsku... takze on dobrze mowi.
pielegniarka jedna dobrze mnie rozumiala a ja ja, ale byla jeszcze jedna, ktora juz ciezko miala ze zrozumieniem..np nie wiedziala co to dreszcze, bo je mialam po narkozie i pytalam dlaczego mam te dreszcze, probowalam naprowadzic ja, i zamiast slowa dreszcze uzylam ... dlaczego sie tak trzese?- ale nie roumiala..
__________________
30.05.2015 nieudane in-vitro
kachaphil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:36   #30
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kachaphil Pokaż wiadomość
ja miesiac temu robilam u Dr Polaka i jestem bardzo zadowolona!!! pielegniarki swietnie sie opiekuja pacjentka po operacji... a lekarz, widac ze ma "charakter" ale i w pelni oddany zwojemu zawodowi...
A możesz napisać jak wygląda rekonwalescencja po operacji? Co można a czego nie? Ile trzeba i czy trzeba być na L4? Gdzie robią nacięcia przy powiększaniu? tzn gdzie będą blizny?
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 22:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.