nie jesteśmy same w tym szaleństwie:))) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 10:09   #661
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A mnie się udało w osiedlowej drogeryjce kupić za śmieszne pieniądze Garniera w sprayu filtr 30 - sprawdzony i skuteczny - 200ml za... niecałe 20zł Chyba nie wiedzą co mają - w Tesco cena o drugie 20zł wyższa
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:25   #662
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez kamaO
A mnie się udało w osiedlowej drogeryjce kupić za śmieszne pieniądze Garniera w sprayu filtr 30 - sprawdzony i skuteczny - 200ml za... niecałe 20zł Chyba nie wiedzą co mają - w Tesco cena o drugie 20zł wyższa
Wczoraj w lubelskim tesco doznalam szoku - 100ml za mleczko l'oreal 50+ kosztuje 55zl, czyli tyle co zestaw Avene!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:31   #663
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

No cóż... Skoro sprzedają tylko w sezonie letnim, to muszą nabić kieszenie Ja jestem zadowolona z tego zakupu, bo na codzień to do ciała filtr idealny I nie trzeba wmasowywać - samo się wchłania - no i ta pojemność Jedno małe ale: zawiera w składzie alkohol - i to na samym początku Nie można mieć wszystkiego...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 10:36   #664
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez kamaO
A mnie się udało w osiedlowej drogeryjce kupić za śmieszne pieniądze Garniera w sprayu filtr 30 - sprawdzony i skuteczny - 200ml za... niecałe 20zł Chyba nie wiedzą co mają - w Tesco cena o drugie 20zł wyższa
Ale fajnie Fuksiara Pewnie za tyle go sprzedają,bo wszyscy kupują filtry z przedziału od 2 od 15

To jest zwykły czy dla dzieci?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:32   #665
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

ja widziałam Solar experitse'a (tak to sie pisze) L'Oreal w Rossmanie 100 ml za 30 zł był na wyprzedaży....ale spray był już po 41 zł
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:35   #666
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez natii4
Ale fajnie Fuksiara Pewnie za tyle go sprzedają,bo wszyscy kupują filtry z przedziału od 2 od 15

To jest zwykły czy dla dzieci?
Ten zwykły - dla dzieci też był, ale on się strasznie lepi Dlatego wybrałam "dorosłą" wersję. Swoją drogą w Carrefourze te spraye są w cenie ok. 32zł (żeby było dziwniej, to mleczka o niższym faktorze są droższe o ponad 10zł)
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 11:36   #667
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ten zwykły - dla dzieci też był, ale on się strasznie lepi Dlatego wybrałam "dorosłą" wersję. Swoją drogą w Carrefourze te spraye są w cenie ok. 32zł (żeby było dziwniej, to mleczka o niższym faktorze są droższe o ponad 10zł)

W Rossmanie za 35 zł,ale mają ograniczone faktory
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 13:44   #668
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Hej, to znów ja z kompletnie laickimi pytaniami. Czytałam już dużo wątków, ale... no ale wolę się jeszzce raz upewnić.

Dostałam z Allegro (od paoli_byd, polecam) mleczko Avene 50+. Pierwsza próbna aplikacja była bardzo przyjemna, mleczko ślicznie pachnie, ma lekką konsystencję, bardzo ładnie się wchłania, chociaż oblepia, i ten odblask. No ale akurat na to byłam przygotowana.

Nakładając je na twarz lepiej wklepywać, a nie wcierać, żeby nie uszkodzić filtra? Puder/ róż też nakładać jak najmniej "ekspansywnymi" ruchami pędzla?

I ostatnie, najważniejsze - jeszcze nie dorobiłam się miarki. Czym odmierzacie przepisową ilość? Strzykawką?

Pozdrawiam.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 14:51   #669
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

podpinam się pod pytania midori I dodaję jeszcze jedo swoje: czy skrobię mam delikatnie nakładać pędzelkiem, czy przyciskać gąbęczkę do twarzy? Dużo lepsze są efekty tą druga metodą, ale czy to nie uszkadza filtra?

No a tak poza tym to dzisiaj pierwszy raz uzyłam filtra (Avene), drogie Filtromaniaczki Dostałam 4 próbki od przemiłej pani w super pharmie w Arkadii. Jutro będę testować Biodermę
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:02   #670
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez midori
Nakładając je na twarz lepiej wklepywać, a nie wcierać, żeby nie uszkodzić filtra? Puder/ róż też nakładać jak najmniej "ekspansywnymi" ruchami pędzla?

I ostatnie, najważniejsze - jeszcze nie dorobiłam się miarki. Czym odmierzacie przepisową ilość? Strzykawką?
Osobiście nie wyobrażam sobie nakładania mleczka Avenki przez wklepywanie, musiałabym to chyba robić cały dzień Najpierw paćkam 2,5ml na twarz i szyję i masuję twarz przez ok 5 min., żeby nie zostały żadne białe smugi.
Co do pudru, zgadza się, że trzeba go nałożyć jak najbardziej delikatnie, by nie zetrzeć filtra
Filterek odmierzam strzykawką. Odcinam końcówkę i miarka gotowa

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
I dodaję jeszcze jedo swoje: czy skrobię mam delikatnie nakładać pędzelkiem, czy przyciskać gąbęczkę do twarzy? Dużo lepsze są efekty tą druga metodą, ale czy to nie uszkadza filtra?
Jeśli metoda nakładania skrobii puszkiem bardziej Ci odpowiada, możesz ją stosować Pamiętaj, żeby nie przesuwać puszkiem po twarzy, tylko delikatnie nim "stemplować"
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:09   #671
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez mckabi
Jeśli metoda nakładania skrobii puszkiem bardziej Ci odpowiada, możesz ją stosować Pamiętaj, żeby nie przesuwać puszkiem po twarzy, tylko delikatnie nim "stemplować"
A ja lubię metodę mieszaną - najpierw nakładam pędzlem, bo tak jest równomiernie i bez "placków", a potem dociskam gąbeczką, wtedy puder nie "fruwa" i nie osiada na meszku na skórze, tylko wtapia się idealnie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 22:18   #672
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Dzięki za odpowiedzi No a teraz zdaję relacje: rano użyłam Avene 50 i jestem baardzo zadowolona. Nic nie podrażnia. Potem wklepałam mąkę ziemniaczaną i... stał się cud - do końca dnia nie świeciłam się - chyba pierwszy raz w życiu!!! Wieczorkiem przetestowałąm Biodermę 50, taką delikatnie barwioną i też jest świetna. Może trudno w to uwuerzyc, ale w ciągu jednego (!) dnia poprawiła mi się cera - jakoś poznikały drobne krostki i buzia była gładka i matowa.

I jeszcze jedno: słyszałam, że filtru uva są szkodliwe, bo coś tam robią i skóra się nagrzewa, co ją niszczy.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:30   #673
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Dzięki za odpowiedzi No a teraz zdaję relacje: rano użyłam Avene 50 i jestem baardzo zadowolona. Nic nie podrażnia. Potem wklepałam mąkę ziemniaczaną i... stał się cud - do końca dnia nie świeciłam się - chyba pierwszy raz w życiu!!!
Oj, to gratuluję. I zazdroszczę troszkę tego matu.
Wprawdzie filtr Avenki zapowiada się jak dla mnie cudownie, ale wolałabym nie oślepiać przechodniów tym blaskiem.

Eksperymenty ze skrobią ziemniaczaną dały efekt, jakbym sobie faktycznie wytarzała twarz w mące, była na twarzy widoczna, biała, okropna i ogólnie fuj.
Puder dał ładny efekt, ale tylko na 3 godziny. Potem starałam się zrobić poprawki, to się zrolował i miałam płaty tynku, trzeba było wszystko zmywać i nakładać od nowa.

Ale i tak myślałam, że będzie gorzej, wszystko jest kwestią wyćwiczenia.
Wysmarowałam się też raz próbkami Dermedicu (wiem, ze niestabilne, ale póki co nie miałam innego) i to dopiero był dramat. Doskonały demakijaż, wszystko spłynęło w 15 minut.

Ale wciągam się w to, wciągam. Jutro kolejne próby.

Pozdrawiam.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:45   #674
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Midori, przed nami długa droga prób i błędów, mnie jeszcze czeka spotkanie z Vichy i LPR Przyznam się, że ja nadal nie wiem co to znaczy, że filtr jest fotostabilny i po prostu stosuję konkretne filtry, które dziewczyny polecają Ale i tak zrobiłam niezłe postępy, bo o filtrach dowiedziałam się... parę dni temu... wstyd przyznac
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:52   #675
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

a dla mnie -posiadaczki skóry-suchej-tarki filrty są zbawieniem.Zawsze miałam problemy z podkładem (a mam co korygować-naczynka...fuj),bo wszystkie kremy były dla mnie "za suche" i po krótkim czasie miałam pięknie podkreślone wszystkie suche miejsca dzięki fluidowi.

A teraz (używam avenki 50+ creme)w końcu moge sobie porządny makijaż zrobić,bo avenka sie dość ładnie wchłania i zostawia przyjemny dla mojej buźki film z którym może sie stopic fluid.

I chyba jestem jedyna (???) filtromaniaczka która lubi ten lekki błysk,który u mnie wygląda po prostu zdrowo...(bom suchar) a puderek sypki czasem używam żeby musnąć leciutko buzię żeby mi sie dłużej makijaż trzymał....

Gdybym miala tłusta skóre to nie wiem czy dałabym radę...dlatego bardzo was,właścielki bardziej błyszczących cer, podziwiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:08   #676
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Evitko, ależ ja nie mam nic przeciwko Avenkom, wprost przeciwnie.
Też mam suchą skórę (teraz już udało mi się ją uspokoić, ale jeszcze niedawno temu miałam suche placki i podrażnienia, koszmar) i widzę że Avenka ślicznie wygładza i nawilża i za to bedę ją chyba szczerze uwielbiać.

No ale niestety błysk w te upały "wychodzi" spod pudru zbyt szybko nawet przy mojej cerze. I przeradza się w niezdrowy, latarniowy, nowe zjawisko w moim wypadku. Muszę opracować indywidualne-metody-matowienia-bez-efektu-maski.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:12   #677
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez evitka21
I chyba jestem jedyna (???) filtromaniaczka która lubi ten lekki błysk,który u mnie wygląda po prostu zdrowo...(bom suchar) a puderek sypki czasem używam żeby musnąć leciutko buzię żeby mi sie dłużej makijaż trzymał....
Oj nie jedyną Wiele z nas lubi ten filtrowy błysk, niektóre nawet w ogóle się nie skrobiują ani pudrują
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:14   #678
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez mckabi
Oj nie jedyną Wiele z nas lubi ten filtrowy błysk, niektóre nawet w ogóle się nie skrobiują ani pudrują
Dokładnie, jak dla mnie to taki całkiem "zdrowy" błysk
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 23:30   #679
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez evitka21

I chyba jestem jedyna (???) filtromaniaczka która lubi ten lekki błysk,który u mnie wygląda po prostu zdrowo...(bom suchar) a puderek sypki czasem używam żeby musnąć leciutko buzię żeby mi sie dłużej makijaż trzymał....
Nie, nie jestes jedyna
*Lubie ten poslizg i ten blysk.. WRESZCIE.. moja buzka zawsze byla sucha, wiorowata.. Juz kiedys pisalam, ze u mnie avenka WSIAKA NATYCHMIAST (!), inne niestety musza odczekac te feralne 20 minut, u mnie sladu nie pozostaje, a i moge kilka ml nalozyc
W kazdym razie lubie ten efekt, na poczatku mnie przerazil, zakupilam puder EL Translucidity, ale w koncu go nie uzywam (ktoras chetna? ), bo podoba mi sie taki zdrowy wyglad. A i tu gdzie mieszkam jest to modne, wiec sama sobie sie podobam.. jest tak.. ZDROWO!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 01:00   #680
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A ja nie lubię blasku filtrowego
No chyba, że jestem w domu i jedyne stwory, które mnie widzą, to mój kocur, czy inne tam bażanty/sarenki. Przy Teżecie czasem tak paraduję, ale wolę się chociaz minimalnie przyskrobiować.
a na co dzien to pełen rynsztunek - nikt by się nie domyślił, że na mojej paszczy znajduję się łyżeczka filtrów
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 06:40   #681
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez justyce
Dokładnie, jak dla mnie to taki całkiem "zdrowy" błysk
Ja też uważałam to za "zdrowy" błysk, ale kiedy kolega zapytał sie czemu czasami mi się twarz świeci i ja odpowiadziałam dlaczego to sie ucieszył, bo myślał, że mam zarówkę w głowie czy coś wole, żeby nikt nie myślał, że mam żarówkę w głowie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 07:13   #682
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Sandija
A ja nie lubię blasku filtrowego
No chyba, że jestem w domu i jedyne stwory, które mnie widzą, to mój kocur, czy inne tam bażanty/sarenki. Przy Teżecie czasem tak paraduję, ale wolę się chociaz minimalnie przyskrobiować.
a na co dzien to pełen rynsztunek - nikt by się nie domyślił, że na mojej paszczy znajduję się łyżeczka filtrów
tyż nie lubię i robię pełny mat - również dlatego, że chodzę w rozpuszczonych włosach i uwielbiają się wprost lepic naznaczyła mnie też pewnie trauma trądzikowa z wiecznym błyskim sebum nawet rozświetlenie na policzkach robię specjalnymi do tego kosmetykami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 07:41   #683
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A u mnie z tym matem różnie bywa. W domowym i przydomowym zaciszu to zwykle pełen błysk (jak to nazywacie - latarnia morska tudzież zdrowy błysk), na wyjścia do ludu - mat albo półmat. Zwykle też spinam ostatnio włosy, bo: za gorąco mi z włosami na szyi, niezmatowiony filtr trochę się lepi przez co włosy przyklejają się do twarzy .

Tak poza tematem błysku, skłaniając się raczej ku właściwościom przyciągająco-lepiącym . Jakiś czas temu odkryłam tę właśność filtrów, jedząc chrupkie pieczywo jak zwykle bez talerzyka (mając ubraną bluzkę z dużym dekoltem, który to dekolt wysmarowałam chwil kilka wcześniej filtrem). Po spożyciu owej kromki, żaden z okruchów nie osiadł na podłodze , bo filtr na dekolcie wyłapał wszystkie .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:44   #684
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez jowisia
Nie, nie jestes jedyna
*Lubie ten poslizg i ten blysk.. WRESZCIE.. moja buzka zawsze byla sucha, wiorowata.. Juz kiedys pisalam, ze u mnie avenka WSIAKA NATYCHMIAST (!), inne niestety musza odczekac te feralne 20 minut, u mnie sladu nie pozostaje, a i moge kilka ml nalozyc
W kazdym razie lubie ten efekt, na poczatku mnie przerazil, zakupilam puder EL Translucidity, ale w koncu go nie uzywam (ktoras chetna? ), bo podoba mi sie taki zdrowy wyglad. A i tu gdzie mieszkam jest to modne, wiec sama sobie sie podobam.. jest tak.. ZDROWO!
Taak... Zawsze się lubi to, czego się z natury nie ma "Sucharki" marzą o błyszczącej cerze, a takie jak ja "tłuścioszki" tego nienawidzą Błyszcząca tłusta skóra to moja zmora od zawsze, do tego stopnia, że jak np. przesadzę z kwasami i mam taką ściągniętą, "za małą", czyli - suchą - skórę, to nie macie pojęcia, jak mi wtedy przyjemnie
A filtry pudruję zawsze, nawet jak jestem w domu, bo nie mogę znieść przyklejania się włosów oraz wszystkiego innego do twarzy czy szyi.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:45   #685
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Tak poza tematem błysku, skłaniając się raczej ku właściwościom przyciągająco-lepiącym . Jakiś czas temu odkryłam tę właśność filtrów, jedząc chrupkie pieczywo jak zwykle bez talerzyka (mając ubraną bluzkę z dużym dekoltem, który to dekolt wysmarowałam chwil kilka wcześniej filtrem). Po spożyciu owej kromki, żaden z okruchów nie osiadł na podłodze , bo filtr na dekolcie wyłapał wszystkie .
niezłe , chociaz zamiatac nie musiałas

Fajnie że nie tylko ja lubię filtrowy glow.....
Ale w sumie u mnie podobnie jak u Jowisi avenka prawie cała sie wchłania i ten błyszczek jest bardzo delikatny, nawet jak jest upał i mimo że pod filterek kładę antirougeur w wersji creme riche....

a matu takiego całkiego nie lubie też dlatego że wtedy buzia jest taka płaska...

a właśnie przypominało mi sie: czy znacie jakiś puderek np. w kuleczkach który nie ma ma pseudo-rozświetlających-brokatowych drobinek tylko daje taki jakby perłowy,satynowy efekt. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi,ale na fotkach reklamowych zawsze babeczki maja takie ładne policzki,a na ogół produkt który reklamują to jakiś brokatowy kit.Wiem ,wiem że photoshop....
ale może znacie coś fajnego......
Może byc rozświetlający (perłowaty) i troche brązujący (ale nie koniecznie).....

ale mam wymagania......
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:30   #686
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez evitka21
a właśnie przypominało mi sie: czy znacie jakiś puderek np. w kuleczkach który nie ma ma pseudo-rozświetlających-brokatowych drobinek tylko daje taki jakby perłowy,satynowy efekt. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi,ale na fotkach reklamowych zawsze babeczki maja takie ładne policzki,a na ogół produkt który reklamują to jakiś brokatowy kit.Wiem ,wiem że photoshop....
ale może znacie coś fajnego......
Może byc rozświetlający (perłowaty) i troche brązujący (ale nie koniecznie).....
W dużej mierze to jednak photoshop - niestety.
Ale żeby taki efekt osiągnąć trzeba użyć kilku kosmetyków, jedyn brązerem nawet najlepszym nigdy się takiego efektu zdrowej świetlistej cery nie osiągnie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:40   #687
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez jowisia
A i tu gdzie mieszkam jest to modne, wiec sama sobie sie podobam.. jest tak.. ZDROWO!
Jowisiu, ty nasz szpiegu nad Sekwaną, Francuzki lubią nie-matowe buzie? Dla mnie babnki z Francji to chodzące kwintesencje elegancji, zawsze mnie inspirowały, a teraz lejesz miód na moje serce. SPtrzedaj tu kilka paryskich patentów
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:50   #688
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez evitka21
a właśnie przypominało mi sie: czy znacie jakiś puderek np. w kuleczkach który nie ma ma pseudo-rozświetlających-brokatowych drobinek tylko daje taki jakby perłowy,satynowy efekt. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi,ale na fotkach reklamowych zawsze babeczki maja takie ładne policzki,a na ogół produkt który reklamują to jakiś brokatowy kit.Wiem ,wiem że photoshop....
ale może znacie coś fajnego......
Może byc rozświetlający (perłowaty) i troche brązujący (ale nie koniecznie).........
Z czego pamiętam to Kate pisała iż Nu Skin kuleczki brązujące dają taki efekt .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:57   #689
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez evitka21
niezłe , chociaz zamiatac nie musiałas

Fajnie że nie tylko ja lubię filtrowy glow.....
Ale w sumie u mnie podobnie jak u Jowisi avenka prawie cała sie wchłania i ten błyszczek jest bardzo delikatny, nawet jak jest upał i mimo że pod filterek kładę antirougeur w wersji creme riche....

a matu takiego całkiego nie lubie też dlatego że wtedy buzia jest taka płaska...

a właśnie przypominało mi sie: czy znacie jakiś puderek np. w kuleczkach który nie ma ma pseudo-rozświetlających-brokatowych drobinek tylko daje taki jakby perłowy,satynowy efekt. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi,ale na fotkach reklamowych zawsze babeczki maja takie ładne policzki,a na ogół produkt który reklamują to jakiś brokatowy kit.Wiem ,wiem że photoshop....
ale może znacie coś fajnego......
Może byc rozświetlający (perłowaty) i troche brązujący (ale nie koniecznie).....

ale mam wymagania......
ja pod tym względem lubię kulki APC - zrobiłam sobie mix z dwóch opakowań, ale teraz wzięłabym jednokolorwe i sama wymieszała: białe, beżowe i brązowe lub złote - nie wiem, nie oznaczyli ich dobrze na stronie
http://www.apc-cosmetics.com/podstrona02.htm
można fajnie stopnować rozświetlenie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 09:57   #690
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

A ja sie nabłyszczam kuleczkami Vollare - mam beżowe, różowe i brązowe - za 6,50 zł . Beż jest li tylko satynowy, a brąz i róż pięknie perłowy, nie drobinkowy.
Problem tylko w tym, że przez to, że nakładam na filterek, to nie wtapiaja sie tak ładnie w skórę, jak przy nałożeniu na czystą paszczę.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.