Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 13:07   #2701
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam-mam rumianą cerę, blado - różowiutką Opalam się natomiast na czerwono- różowo
Kurczę
Też chciałam być kiedyś ruda. Ścięłam włosy z długich na chłopaka i wybierałam farbę. Ale siostra odradziła mi mówiąc, że będę wyglądała jak poparzona w rudym na głowie i młodzieńczym trądzikiem na twarzy Ale to było sto lat temu. I rudego nigdy na głowie nie miałam.

A co do opalania to ja moment na brązowo.
I czasami mnie to wkurza.
Taka skwara z blond włosami....

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
niestety duzo Ci nie podpowiem, dopiero 4ty raz farbowalam calosc farbką, dopiero sie ucze Dziewczyny z wątku duzo mi pomogly
I dlatego tu jestem jako kolejna blondyna z mnóstwem wariacji na temat swoich włosów

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Możesz na początek spróbować Palette - skandynawski 100, albo c12, lub A10 - one są najsilniejsze.
Nie pamiętam już dokładnie daty - ale koło 5 grudnia była niezła awaria serwera i pogineły wszystkie fotki i my w tym wątku ale w poprzedniej zdaje się części wstawiałyśmy historię swoich farbowań - żeby jakoś to odtworzyć. To pooglądaj sobie jaka farba jak wychodzi
A dziękuję za podpowiedź

Boże, nocami trzeba Was będzie nadrabiać.....
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:08   #2702
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
ojej biedactwo
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:10   #2703
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
No to bida mała Ty tez się pewnie nieźle strachu najadłaś

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatko, ojej zapomniałam o tymTwoim radicalu. No, ale 2cm to naprawde ok

yatta, ja sobie robie przedziałek i podnosze pasmowłosów, zeby dokłądnie widziec granice odrostu i przystawiam linijke. Jak mierzysz wyrwany czy tam wypadniety włos, to wiadomo, ze te 2mm siedzi pod skórą.
Ok więc według tej metody jest tylko 1,5 cm ale i tak dobre i to
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:19   #2704
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
mialam kiedys podobna sytuacje maly upadl buzia na samochodzik jezdzik rozcial warge i spuchlo mu wszystko odrazu pojechalismy na pogotowie zobaczyc czy nie naruszyl zabkow masakra byla wiem co przezywasz trzymaj sie dzielnie pozniej przez kilka dni goraczkowal
dobrze ze wargi nie bylo trzeba mu szyc bo bym chyba umarla jestem wrazliwa jak mu cos sie dzieje
trzymaj sie


a ja spowrotem na wizazu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:23   #2705
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
Może Twój mały będzie kaskaderem

A teraz jak z nim?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:25   #2706
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ja też nie wiem dokładnie i nie wiem jak to liczyć. Bo jak wyrwę włoska i zmierzę linijką to mi wychodzi ponad 2 cm. Odejmę te 2 mm na cebulkę ale i tak jest 2 cm. A jak patrze w lustrze to ja nie widzę 2 cm tylko mniej - więc podałam 1,5

Jak to jest - jak wy liczycie?
Ja wogóle nie wiem jak liczyć... zazwyczaj biore pasmo z grzywki, podnosze do góry, przykładam linijke i mierze. Ale u mnie to jest wogóle dziwnie bo np patrze na włosy przy skroniach i jak mame kocham ani mm odrostu jaśniutkie włosy od samej skóry. Na grzywce mam ten centymetr mniej wiecej, a na reszcie nie wiem ile bo nie mierzyłam.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Stosuję cały czas Radical mgiełkę co mycie czyli co 2 dni. Poza tym nic.
Mam zamiar za jakieś 2 tyg kupić znowu jakieś kapsułki i może zrobię sobie kurację ampułkami Radicala miesiączną.
A może to że obcinałam włosy przed pełnią ma wpływa na porost?





Ja uwielbiam rudy



Ja linijką na głowie
Dlatego mówię około bo to się ciężko mierzy.
Też swojego czasu chciałam rudy Już farbe miałam wybrana, ale bałam sie ze wlasnie jak prosiaczek bede wygladac bo cere mam chlodna wpadajaca w rozowy
A u niektórych podobno obcinanie przed pełnią działa Ja osobiscie nie sprawdzałam nigdy.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to lipa - tak nie zmierzę bo w lustrze jak patrzę to nie widać odrostu.

Ja właśnie nic nie stosuje - a wręcz chora byłam i brałam leki - więc tym bardziej jestem zaskoczona
Ja teraz tez juz nic nie stosuje. Biore tylko tran, brałam skrzyp i pokrzywe ale odstawiłam i robie przerwe bo bardzo długo byłam chor ai nie chciałam za duzo tabletek brać.
Do tego pije zieloną herbate, 2-3 kubki dziennie ale watpie zeby ona jakos na porost włosów działała
Ale od grudnia słabiutko mi te włosy rosną Tzn słabiutko, tak standardowo...
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
O matko, biedactwo Ale dobrze ze sobie nie powybijał, całe szczescie.

Ja pamietam jak byłam mała to jesli chodzi o zeby to byłam mały wojownik bo sobie sama jak tylko cos sie ruszało, rozruszałam jeszcze bardziej. Nawet niektore wyrywałam sama No i niestety za szybko i przez to mi sie tez dolne ząbki pokrzywiły
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:26   #2707
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

apropo rudego to uważam , że jej jest bardzo do twarzy nie wiem jak się nazywa dlatego wrzucam zdjęcie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 13:28   #2708
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
apropo rudego to uważam , że jej jest bardzo do twarzy nie wiem jak się nazywa dlatego wrzucam zdjęcie
Kasia Zielińska

Racja, ona wygląda bosko
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:29   #2709
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wogóle nie wiem jak liczyć... zazwyczaj biore pasmo z grzywki, podnosze do góry, przykładam linijke i mierze. Ale u mnie to jest wogóle dziwnie bo np patrze na włosy przy skroniach i jak mame kocham ani mm odrostu jaśniutkie włosy od samej skóry. Na grzywce mam ten centymetr mniej wiecej, a na reszcie nie wiem ile bo nie mierzyłam.

Ja teraz tez juz nic nie stosuje. Biore tylko tran, brałam skrzyp i pokrzywe ale odstawiłam i robie przerwe bo bardzo długo byłam chor ai nie chciałam za duzo tabletek brać.
Do tego pije zieloną herbate, 2-3 kubki dziennie ale watpie zeby ona jakos na porost włosów działała
Ale od grudnia słabiutko mi te włosy rosną Tzn słabiutko, tak standardowo...
Mam to samo z włosami przy skroniach zero odrostu a im dalej w głąb tym bardziej widać. Już jakiś czas temu dziewczynom się skarżyłam, że mi nie równo włosy rosną

No ja od m-ca już nic nie biore ani vitapilu ani pokrzywy czy skrzypu ani nawet tranu.
A zielona herbata wpływa korzystnie na porost także pij dalej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:30   #2710
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka no cena kurtki powala,dlatego szukam tańszego odpowiednika, jakby któraś z was gdzieś widziała coś takiego, tylko jaśniejszą wersję taką kremową to dajcie mi znać
no i troche tanszą niż 700 zł

Dziewczyny,a ja nie wiem ile mi rosną,ja mam już taki dziwny kolor tego odrostu,że nie wiem gdzie to odrost gdzie farbowane
ale tydzień temu robiłam tą londą wiec za dużego odrostu to ja nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z8321644X,Ramoneska-Venezia--699-zl.jpg (40,0 KB, 10 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:30   #2711
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Kasia Zielińska

Racja, ona wygląda bosko
A no tak, właśnie Dziękuję
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 13:35   #2712
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a mi nie podobaja sie rude kolory juz jakbym miala wybrac to moze czerwien przynajmniej wyglada to ekscentrycznie
a wogole to albo blond albo ciemny braz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yattamanka no cena kurtki powala,dlatego szukam tańszego odpowiednika, jakby któraś z was gdzieś widziała coś takiego, tylko jaśniejszą wersję taką kremową to dajcie mi znać
no i troche tanszą niż 700 zł

Dziewczyny,a ja nie wiem ile mi rosną,ja mam już taki dziwny kolor tego odrostu,że nie wiem gdzie to odrost gdzie farbowane
ale tydzień temu robiłam tą londą wiec za dużego odrostu to ja nie mam
fajna kurtka tylko mi gora taka nie podoba sie tez dzis ogladalam kurtki i chyba wkoncu musze jutro kupic jakas
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:40   #2713
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
dobrze ze to mleczne to czeka go wizyta u dentysty i pewnie ci coś poradzą, będzie dobrze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:41   #2714
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Co do tej rudej kurteczki to ja mam w tym kolorze pantofelki i marzę właśnie o takiej kurtce albo o torbie w identycznym kolorze.....
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:42   #2715
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mam to samo z włosami przy skroniach zero odrostu a im dalej w głąb tym bardziej widać. Już jakiś czas temu dziewczynom się skarżyłam, że mi nie równo włosy rosną

No ja od m-ca już nic nie biore ani vitapilu ani pokrzywy czy skrzypu ani nawet tranu.
A zielona herbata wpływa korzystnie na porost także pij dalej
No ja zieloną bardzo lubie także nikt mnie nie musi zmuszać do jej picia Poranek bez zielonej herbaty - zły poranek
Podobno to normalne ze włosy nierówno rosną, no ale zeby przez miesiąc nawet ciutki odrostu?

Ja bede musiała pomyslec jakie witaminki brać, potrzebuje coś co działa i na cere i na włosy Ale to tak od marca zaczne, narazie odpoczywam.

Ale z tego co pamiętam to brałam kiedyś cynk z jakąś witaminą. I pamietam ze włosy to mi szły jak burza Ale ze sie nie interesowałam tym to wogóle nie zwracałam uwagi. Rosną to rosną
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:42   #2716
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
apropo rudego to uważam , że jej jest bardzo do twarzy nie wiem jak się nazywa dlatego wrzucam zdjęcie
mi też sie rudy nie podoba co rude to wredne a mi sie podobają balejaże różne z blondami, pasenka różowe, od spodu brąz a na górze blond
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:49   #2717
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi też sie rudy nie podoba co rude to wredne a mi sie podobają balejaże różne z blondami, pasenka różowe, od spodu brąz a na górze blond
Też wielokrotnie takie opinie słyszałam Ale czy farbowane tez się liczy ? żartujęe

Nie każdemu musi przecież podobać się to samo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:56   #2718
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi też sie rudy nie podoba co rude to wredne a mi sie podobają balejaże różne z blondami, pasenka różowe, od spodu brąz a na górze blond
fuj
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:57   #2719
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a mi roz na glowie tez sie nie podoba moze to kwestia wieku no gdzie do groma ja z rozowymi pasemkami bym wyszla kojarzy mi sie to z doda i barbi
ale jak mowie kwestia gustu i wieku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 14:02   #2720
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Opuszczam Was na razie

I kiedyś nadrobię od I wątku
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:07   #2721
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a mi roz na glowie tez sie nie podoba moze to kwestia wieku no gdzie do groma ja z rozowymi pasemkami bym wyszla kojarzy mi sie to z doda i barbi
ale jak mowie kwestia gustu i wieku
Miałam kiedyś róż na głowie Ale to była głupota wieku młodzieńczego - teraz bym się w życiu na to nie zdecydowała
Szkoda, że nie mam, żadnej fotki to bym wam pokazałam żebyście mogły się pośmiać - ale kiedyś nie było cyfrówek więc i zdjęć nie robiłam tak często :P
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:17   #2722
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja się jakaś niefotogeniczna zrobiłam
na każdym zdjęciu wyglądam jak debil i chciałam zrobić taką fotkę,żeby pokazać wam różnice miedzy moimi,a przedluzanymi i nie umiem
albo wychodza tak,ze kolor jest taki sam,albo tak,że moje są jaśniejsze. A moje sa ciemniejsze, takie bardziej zolte,a przedluzane sa takie popielato szare
i nie wiem czy Stockholm czy C12
a co do kolorowych pasemek to ja bym sobie nie zrobiła, u niektórych to ładnie wygląda,ale jak już to wolalabym doczepić kilka kolorowych pasemek niż farbować swoje na takie dziwne kolory

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-01-26 o 14:18
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 15:10   #2723
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja się jakaś niefotogeniczna zrobiłam
na każdym zdjęciu wyglądam jak debil i chciałam zrobić taką fotkę,żeby pokazać wam różnice miedzy moimi,a przedluzanymi i nie umiem
albo wychodza tak,ze kolor jest taki sam,albo tak,że moje są jaśniejsze. A moje sa ciemniejsze, takie bardziej zolte,a przedluzane sa takie popielato szare
i nie wiem czy Stockholm czy C12
a co do kolorowych pasemek to ja bym sobie nie zrobiła, u niektórych to ładnie wygląda,ale jak już to wolalabym doczepić kilka kolorowych pasemek niż farbować swoje na takie dziwne kolory
a jaki był kolo tych pasemek przed tą plukanką?? a własnie jakbym kupowała te włosy to jaki kolor byś mi poleciła? ten 24 czy 613 ??

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a mi roz na glowie tez sie nie podoba moze to kwestia wieku no gdzie do groma ja z rozowymi pasemkami bym wyszla kojarzy mi sie to z doda i barbi
ale jak mowie kwestia gustu i wieku
ja miałam pasemko przy twarzy różowe,fioletowe,czarne ale zdjecie mam tylko fioletowego mi sie bardzo podobalo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:18   #2724
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Tak wygląda ta Róża Pustyni - Wellaton. (jakby to kogoś tam kiedys interesowało)

Zdj.1 Przed farbowaniem - platynowy blond z palette
Zdj.2 Po farbowaniu - Róża Pustyni - Wellaton
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.1.przed farbow.jpg (28,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj.2 wellaton roza pustyni.jpg (14,2 KB, 67 załadowań)
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:25   #2725
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ale wy dziewczyny się zamartwiacie,że wam włosy wolno rosną. Ja to bym chciała,żeby one 1 cm na ooo 3 miechy rosły. Mniej farbowania chociaż. Krew mnie zalewa,jak tylko o tym pomyślę! Nienawidzę tego tak,jak zmywania naczyń.
No chyba,że u fryzjera

mysia m
kurcze blade no ładny ten kolorek właśnie się wydaje. Też bym wolała farbować bezamoniakowymi,ale póki co mam kaszanę na głowie i tak mi się wydaje,że lepiej i mocniej zadziałają ostrzejsze farby.

Jaką wodę ma ta wella? Czy ona jest rozjaśniająca czy cuś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WELLA Wellaton Farba do włosów Jasny popielaty blond ( 81 ).jpg (8,5 KB, 12 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-01-26 o 16:27
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:32   #2726
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wiecie co, ja nie wiem co ja mam ale ja wogóle nie moge uzywac tych farb bez amoniaku Koszmarnie wypadaja mi po nich włosy. Po żadnej farbie, nawet po Palette nie lecą mi z głowy tak włosy. Po tych bez amoniaku to przy samym płukaniu juz sporo trace
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:33   #2727
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ale wy dziewczyny się zamartwiacie,że wam włosy wolno rosną. Ja to bym chciała,żeby one 1 cm na ooo 3 miechy rosły. Mniej farbowania chociaż. Krew mnie zalewa,jak tylko o tym pomyślę! Nienawidzę tego tak,jak zmywania naczyń.
No chyba,że u fryzjera

mysia m
kurcze blade no ładny ten kolorek właśnie się wydaje. Też bym wolała farbować bezamoniakowymi,ale póki co mam kaszanę na głowie i tak mi się wydaje,że lepiej i mocniej zadziałają ostrzejsze farby.

Jaką wodę ma ta wella? Czy ona jest rozjaśniająca czy cuś?
wode 9% - ale to chyba jakieś ciemne wyjdzie...lepiej 10/0 użyć.
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:48   #2728
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a jaki był kolo tych pasemek przed tą plukanką?? a własnie jakbym kupowała te włosy to jaki kolor byś mi poleciła? ten 24 czy 613 ??

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



ja miałam pasemko przy twarzy różowe,fioletowe,czarne ale zdjecie mam tylko fioletowego mi sie bardzo podobalo
poka poka fote
ja brałam 22 i 613,ale na twoim miejscu bym brala 613

Cytat:
Napisane przez Blond Wenus Pokaż wiadomość
Tak wygląda ta Róża Pustyni - Wellaton. (jakby to kogoś tam kiedys interesowało)

Zdj.1 Przed farbowaniem - platynowy blond z palette
Zdj.2 Po farbowaniu - Róża Pustyni - Wellaton
a ten platynowy blond z Palette to który to dokładnie? Bardzo ładny kolor
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:02   #2729
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Heej


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

snowhitee ja byłam w HM i w sumie nic mi w oko nie wpadło. Coś widzialas konkretnego?
Kosmetyków zaupiłam troszkę, akurat w Sephorze i kupiłam Diora.
Zobaczymy jak się będzie spisywał, mam nadzieję że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto
oj ja dużo widziałam 3 fajne bluzeczki jakieś tam falbaniaste i bufiaste, balerinki (które zresztą już mam ), tregginsy, bluzeczke "koszulową" z żabocikiem takim małym na dekolcie, no jest tego trochę


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a to Ty nie mówiłaś,że garnier 9,13 podobnie wychodzi?
Teraz będę czaić się na kurtkę, chciałabym coś takiego http://www.groszki.pl/groszki/1,9594...a_Venezia.html
tylko jaśniejsza, chciałabym taką kremową
i zrobiłam sobie listę must have
fajna lista ja wymieniłabym tylko te haremki na tregginsy


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

snow w tym filmiku kobieta naklada na mokre calkowicie odzywke bs i odgniata recami wode z nich i to wszystko poznoej idzie w ruch bawelna ja tez nakladam odzywke w ten sposob jak ona nad wanna na bardzo mokre wlosy

a z ta isana nie znam sie jakie one sa tylko mam pytanie ty nakladasz isane bs i jeszcze na to pantene????????????? bo sa to dwie odzywki bs????
nie nie, ta isana z olejkiem babassu jest d/s b/s mam tylko pantene i kropelkę jedwabiu dla połysku
A powiedz mi jak suszę z głową w dole to też mam ugniatać w między czasie? Bo tak robię ale nie wiem czy to dobrze?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Już wróciłam
Kupiłam balsam do spłukiwania gingko do farbowanych z mrs. potters i do tego szampon z tej samej linii- szampon kiedyś miałam i był super, wlosy myłam raz w tyg. po nim i nieźle sie czesały więc myśle że będzie ok.
Ma tylko silikon zmywalny wodą dimethicone copolyol
ja mam szampon mrs. potters z melisą, jest bardzo fajny tylko ma sls, kurcze teraz tak cieżko znaleźć jakiś szampon bez niego.. Chyba babydream mi pozostał

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyzny, moje dziecko prawie sobie dzis wybiło 4 dolne zęby.. ma az sinoczerwone nasady zabków. Upadł na podłodze w kuchni i palnał zabkami w kafle. Płakał mi 2 godziny. dopiero nurofen dla dzieci mu pomógł. Jestem taka zmartwiona, ale nawet calkeim wybite zabki mleczne po włozeniu w dziasło wrastaja, wiec licze, ze bedzie dobrze. On to zawse cos sobie zrobi, na wiosen w zesżłym roku miał złamana raczke w łokciu
ojej to ładnie mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a mi nie podobaja sie rude kolory juz jakbym miala wybrac to moze czerwien przynajmniej wyglada to ekscentryczniea wogole to albo blond albo ciemny braz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


fajna kurtka tylko mi gora taka nie podoba sie tez dzis ogladalam kurtki i chyba wkoncu musze jutro kupic jakas
ja już też mam upatrzone 3 kurteczki, teraz tylko się muszę zastanowić którą kupić

Ja też nie lubię rudych kolorów

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi też sie rudy nie podoba co rude to wredne a mi sie podobają balejaże różne z blondami, pasenka różowe, od spodu brąz a na górze blond
oo dokładnie i u mnie sprawdza się to w 100%, miałam 2 rude "koleżanki"

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a mi roz na glowie tez sie nie podoba moze to kwestia wieku no gdzie do groma ja z rozowymi pasemkami bym wyszlakojarzy mi sie to z doda i barbi
ale jak mowie kwestia gustu i wieku
oj no co Ty przecież Doda to teraz dama jest
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-26 o 17:03
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:32   #2730
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow mozesz ugniatac tylko caly czas bawelna
a ja wczoraj tak ugniotlam ze mam baranie loki na glowie im dluzsze tym mocniej sie skrecaja w spirale musze je naciagac zeby sie nie skrecaly az tak
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.