Dwa pytanka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-12, 08:58   #1
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176

Dwa pytanka :)


Czy jedynym wyjsciem na zniszczone koncowki jest ich sciecie,czy sa moze inne sposoby na regeneracje wlosa?I drugie pytanie czy szampon nalezy zmieniac,czy stosowac ciagle jeden a sprawdzony?Bo spotkalam sie z roznymi opiniami fryzjerow i nadal nie wiem jak to powinno byc.
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 11:02   #2
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: Dwa pytanka :)

Moi zdaniem szampony powinno się zmieniać, poniewaz włosy się przyzwyczajają. To tak jak z kremami do twarzy.
Jeśli chodzi o końcówki - miałam taki sam problem i straszliwie wzbraniałam się przed ich ścięciem - używałam różnych kosmetyków aby je zregenerować, wydałam kupe kasy i efektów nie było widać Teraz wiem, że włoski należy co jakiś czas podciąć, aby właśnie pozbyć się rozdwojonych końców a także celem odświeżenia fryzury. Ja np. chodzę na podcinanie tak co 1-2 miesiące. Oprócz tego używam przynajmniej raz w tygodniu maseczek/balsamów regeneracyjnych. NIGDY nie suszę włosów suszarką - to najbardziej im szkodzi i powoduje osłabienie, zniszczenie, rozdwajanie.
Wydaje mi się że przydało by Ci się podciąć włoski a potem intensywna pielęgnacja.
Pozdrawiam
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 14:18   #3
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176
Re: Dwa pytanka :)

Dzieki za odp.Niestety ja musze suszyc wlosy suszarka,gdyz inaczej bede strasznie wygladac,musze je wymodelowac szczotka,jednak nigdy nie susze do calkowitego wyschniecia,a takze nie farbuje wlosow.Myslalam juz nad kupnem specjalnej suszarki do wlosow,ktora niby za pomoca czujnika zmniejsza poziom ciepla i tak nie wysusza wlosa.Ale czy to jest faktycznie skutecznego,tego nie wiem.
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.