Wizażanki z Wielkopolski II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-04, 22:25   #2401
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Witam wszystkich w Nowym Roku!! Oby był conajmniej lepszy od poprzedniego

Camilla
Ja mam torebkę David Jones. Kupiłam ją na Wielkopolskiej Giełdzie Odzieżowej. (Dałam jakieś 80 zł) Jakiś tydzień po zakupie byłam w Plazie i tam moja torebka kosztowała 160zł!!
A jak sprawdzałam na allegro była chyba za 90 zł Sama się zdziwiłam Więc nie wiem czy na targowiskach nie zdzierają czasem więcej.
__________________
Z głową w chmurach...
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 10:00   #2402
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Masiek jesteś w moim wieku i już mowisz ze zegar tyka?
Ja to sobie jeszcze z 5 lat na to daje, nie nadaje się póki co
Strasznie się wkurzałam, jak nam wszyscy na sylwestra życzyli ślub bo oni albo już hajtnięci albo w tym roku to zrobią. Porażka totalna
E mi ślubu już nie życzą bo wiedzą jakie jest moje podejście. A zresztą każdy związek szybko się kończy jak facet zaczyna mi mędzić o ślubie, a mówią, że to kobiety ciągną
No a z dzieckkiem, może jeszcze to te emocje, ale na prawdę smutno mi się zrobiło jak już wiedziałam, że złapałam jakiegoś wirusa. Bo mimo, że spanikowałam, to po jak rozmawiałam z faetem, to oboje stwierdziliśmy, że fajnie by było gdyby w moim brzuszku kiełkowała istotka.
A realizację odkładam najwcześniej na koniec roku, bo muszę przecierz uporządkować swoje życie za nim kogoś zaproszę
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 11:24   #2403
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

masz racje masiek - napierw uporzadkuj swoje sprawy, zrob prawo jazdy, skoncz studia , pomyslcie czy na pewno tego chcecie (Ty i Twoj tz), ucieknijcie na swoje, usamodzielnijcie sie i wtedy dopiero podejmujcie decyzje. dziecko to praca 24 godziny na dobe; nie ma, ze boli. wiem, ze bylas opiekunka, ale to co innego. Ty mozesz sobie wyjsc o tej 17:00 z pracy, a bedac rodzicem tak nie ma. cale zycie jest podporzadkowane temu malemu skarbenkowi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 13:02   #2404
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Camilla mi się podoba 2 i 4ta - też mam obsesję torebkową (oprócz obuwniczej ) i też T. patrzy na mnie jak na wariatkę jak mowie o torebce

też 'kupiłam' sobie pod choinkę torebkę - napradę sporą i choć chciałam wreszcie czarną to kupiłma czerowną i czerowny pasek do spodni

ps. właśnie kończę L4
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:11   #2405
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
No właśnie Iga ciężki wybór, te do których wkleiłam link to tylko niektóre, które mi się podobają. Ja ogólnie uwielbiam torebki choć nie mam wcale ich tak dużo . Niedawno dostałam bardzo fajną na gwiazdkę a już rozglądam się za innymi, a Tomek jako minimalista nie może tego pojąc i tylko kręci kółko na czole jak mu pokazuje kolejne modele na allegro które mi się podobają i które chciałabym kupić

Ps. Wkleję fotkę torebki która dostałam na gwiazdkę, a co pochale się (zakup z all dostałam kaske i jako prezent wybrałam właśnie sobie tę oto torebkę )

Nie urwałaś sobie ręki ? Te torebki są fajne,ale cieżkość bez załadowania tam czegokolwiek jest okropna. Ja czasami w torebkach noszę kilogramy potrzebnych rzeczy Tą torebkę to bym chyba po ziemi ciągnęła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 14:21   #2406
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Ania gratulki pracy mam tylko nadzieje ze to nie ta co tak jej bardzo nie chciałaś

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie urwałaś sobie ręki ? Te torebki są fajne,ale cieżkość bez załadowania tam czegokolwiek jest okropna. Ja czasami w torebkach noszę kilogramy potrzebnych rzeczy Tą torebkę to bym chyba po ziemi ciągnęła
Dokladnie. Te spy bagi marzyły mi się już od dawna ale jak wzielam do reki to stwierdzilam ze pusta jest przeraźliwie ciężka a co dopiero jak ją moimi gazami, błyszczykami i innymi duperelami załaduję Oglądałam je na giełdzie odzieżowej i to jedyny chyba moment w moim życiu gdzie rozsądek zwycięzył przy zakupach. Poza tym dziewczyny na modowym narzekały, że łatwo odpada ten dzyndzelek ( nie wiem jak go nazwac ) przy zamknięciu i żeby uważać.

Z tych linków, które pokazałaś najbardziej podoba mi się ta pierwsza brązowa, taka najmniej klasyczna Davidy Jonesy tak jak Diaphragma pisała też są na giełdzie. Miałam kiedyś torbe tej firmy i pewnie jeszcze gdzieś lezy ale nie kosztowała aż tyle

Od kilku dni mam strasznego doła, nie moge zasnąc a rano zwlec się z wyra, nauki full a nic prawie nie robie Poza tym wszystko odkładam a nie powinnam, nawet do masażysty nie zadzwoniłam a kregosłup boli. Porazka Gdybym mogła sama bym sobie na tyłek przyłożyła.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 15:49   #2407
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Dzięki za rady dziewczyny
Czyli jednak zostaje mi allegro
Nati faktycznie ciężka jest ta torebka już sama w sobie ale póki co ręke mam w całości, zresztą ja ją często nosze normalnie na ramieniu. Co do koloru to kurcze powtarzam sobie ciągle że brązowa, ale ilekroć widzę czerwoną lub w kolorze oliwki dostaję ślinotoku
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 15:50   #2408
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Evcia to ja Ci przyleję wirtualnie.

U mnie dzisiaj był alarm w domu Kuba miał 38,6 temperatury i nie ma ani kataru ani kaszlu tylko temperaturę (może zęby?). Teraz bidulek śpi i trochę zbiłam mu temperaturę do 37,4.

Oooo....właśnie się obudził i temp.36,8 hurra.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 16:34   #2409
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dzięki za rady dziewczyny
Czyli jednak zostaje mi allegro
Nati faktycznie ciężka jest ta torebka już sama w sobie ale póki co ręke mam w całości, zresztą ja ją często nosze normalnie na ramieniu. Co do koloru to kurcze powtarzam sobie ciągle że brązowa, ale ilekroć widzę czerwoną lub w kolorze oliwki dostaję ślinotoku
Jak mi Ewa mówiła,że ta torebka jest ciężka to jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić dopóki sama tego nie wzięłam w rękę. Tragedia jak dla mnie Aż otworzyłam ją i sprawdzałam czy co oni tam wsadzili do środka,ale kamieni nie znalazłam

Iga super,że jest już dobrze
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 18:56   #2410
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Przyznam się, że również byłam zaskoczona tym że jest ciężka, ale można się przyzwyczaić, aż tak wiele w niej nie noszę
Co do tego dzyndzla co odpada, to jest to wina beznadziejnej śrubki, która lubi się odkrecać, mi już niewiele brakowało, ale Tomek tak skutecznie mi ją przykręcił, że póki co mam spokój i nic się nie dzieje złego (odpukać).
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 19:55   #2411
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Ania gratulki pracy mam tylko nadzieje ze to nie ta co tak jej bardzo nie chciałaś
wszystkim Wam dziekuje za gratulacje . mam nadzieje, ze praca bedzie ok .

IIGGAA to super, ze Kubusiowi zmniejszyla sie temperatura . a ma problem z brzuszkiem? mam nadzieje, ze nie zlapal grypy zoladkowej, bo ona teraz to na czasie .

a ja bylam na zakupach w plazie i kupe siana wydalam . ale mialam pozwolenie od tz-a .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 20:00   #2412
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Hej dziewczyny
U mnie ostatnio nie za dobrze się dzieje, mam trochę problemów i marny nastrój ale gdy wchodzę na wizaż, perfumy i do Was od razu mi lepiej

Camilla (nowy avatar ), super torebkę dostałaś na gwiazdkę bardzo mi się podoba Z tych z allegro wybrałabym z czwartego linku z zamszem

Masiek, gratuluję planów i powiem Ci szczerze, że troszkę zazdroszczę

Iga, mam nadzieję że Twoje słonko szybko wyzdrowieje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 20:11   #2413
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

MoniaK glowka do gory . na pewno bedzie dobrze .

Ewa ktos tu mial zakladac nowy watek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 09:24   #2414
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

AniuA nie mam pojęcia skąd ta gorączka, w nocy jeszcze mial 38st. ale dałam Eferalgan w czopkach i dzisiaj już jest 36,5. Nie ma kataru ani kaszlu więc myślałam że to będzie trzydniówka. Właśnie Aniu mam pytanie czy w trzydniówce temperatura spada i znów wzrasta czy cały czas jest wysoka i można ją zbić dopiero po trzech dniach? Nie jest to też grypa żołądkowa bo normalnie jak co dzień zrobił ku..ę no i już szaleje od rana .

No właśnie Evcia rzuciła propozycję i ucichła .

Karola30 będzie na spotkaniu 26 stycznia i od 1 stycznia jest dumną ciocią bo jej siostra urodziła Dawidka .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 09:39   #2415
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Właśnie Aniu mam pytanie czy w trzydniówce temperatura spada i znów wzrasta czy cały czas jest wysoka i można ją zbić dopiero po trzech dniach?

Igus co do tej trzydniowki to jest tak, ze jedne dzieci maja caly czas goraczke, a inne nie. to trwa trzy dni. obserwuj Kubusia i na razie sie nie przejmuj. pamietaj, ze moze byc wysypka . jednak jak bedzie sie to dluzej utrzymywac to niestety wizyta u lekarza wskazana. aaa, pisalas tez, ze zabki mu wychodza. to tez moze byc przyczyna. jednak podwyzszona temperatura takze nie powinna sie dlugo utrzymywac z tego powodu. jak to kazdej mamie - zostaje Ci obserwacja .

Cytat:
Napisane przez IIGGAA
Karola30 będzie na spotkaniu 26 stycznia i od 1 stycznia jest dumną ciocią bo jej siostra urodziła Dawidka .

no to super z dwoch powodow -ze ciocia i ze bedzie na spotkaniu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 09:54   #2416
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Monia, avatar to fotka z sylwestra, jak znajde troche czasu to zapodam kilka zdjęc (ogólnie to mam ich ok. 150 ), miny na nich mam dośc komiczne, tak samo Tomek, bo robione najczęściej z zaskoczenia . Po dziurki w nosie mam już robienie mi zdjęć, rozumiem już te wszystkie sławne gwiazdy które nie znosza paparazzich, okropne uczucie dostawać ciągle fleszem po oczach, albo chociażby słyszec sam odgłos cykajacego zdjęcia aparatu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:51   #2417
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Miałam iść dzisiaj na zajęcia a zaspałam jakimś dziwnym sposobem w nocy wyłczyłam budzik. Tak więc zaraz idę szaleć ale po sklepach. Bo mi się szykuje na wieczór duża impreza mam już fajną górę połączyłam top z gorsetem a, no a że widziałam wczoraj fajną kieckę, to zaraz po nią idę.

pozdrawiam. trzymajcie się ciepło i sucho. ale dzisiaj pogoda. bryyy
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:54   #2418
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

ja tez ide jeszcze dzisiaj do plazy , bo wczoraj nie zdazylam wszystkiego zaliczyc .

cos nam babessa ucichla .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 12:48   #2419
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Dzięki AniuA , jak narazie Kuba nie ma gorączki i humor mu dopisuje.

Ja na zakupy też się wybieram , ale wolę w ciągu tygodnia jechać z rana jak otwierają jest wtedy mało ludzi, a w soboty i niedziele to do przymieżalni są kolejki czego nie cierpię.

Dawaj foty Camilla!!!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 13:55   #2420
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Z chęcią bym je umieściła ale nie potrafię ich zmniejszyc, tzn. one są tak duże, że po zmniejszeniu do wymaganego rozmiaru zdjęcia wychodza bardzo małe i nic prawie na nich nie widać. Musze poczekac na Tomka. Póki co mam chwile spokoju, a tak to dzisiaj mamy przemeblowanie w pokoju i spore przez to zamieszanie i jeszcze kurcze pralka zaczeła nam się psuć, a na nową nie ma kasy, a naprawiać nie opłaca się. Same problemy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 14:06   #2421
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Dziewczyny zaczynam nowy wątek ...poproszę modera o zamknięcie tego

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...05#post3397505
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 15:27   #2422
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizażanki z Wielkopolski II

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczynam nowy wątek ...poproszę modera o zamknięcie tego

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...05#post3397505
Zamykam
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.