Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 13:21   #31
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
To jest straszne, na przykład w niektórych butikach sprzedawczynie chodzą w ciuchach ze sklepu a potem siuuuup na półeczke spowrotem. Myślałam że one mają jakis rabat i sobie kupują te ubranka, ale wychdze z założenia że nawet po promocij je by z tej marnej pensij nie było na nie stać ( slepy w panoramie np. )
Oj zgadzam sie z tym że sprzedawczynie lub ktos inny noszą ciuszki, kiedyś w Terranovie przymierzałam spodnie i w kieszeni znalazłam bilet autobusowy
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:07   #32
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Tak, to wszystko robą sprzedawczynie-specjalnie brudzą ciuchy podkładem,urywaja guziki,noszą ubrania, a później z powrotem odkładają je na półkę...Matko ręce opadają jak sie to czyta.
Nie przychodzi wam do głowy,że często jest tak,że te rzeczy firmowe w których chodzą sprzedawczynie są ich własnością.Wiadomo,że pracownicy mają bonusy i zniżki na ubrania i mogą kupować je dużo taniej.
Niektóre ciuchy mogą nosić ślady lekkiego używania,głównie dotyczy do sklepów gdzie są honorowane zwroty.Ktoś kupi coś na konkretną okazję,a później zwraca...
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:12   #33
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez cosma
Tak, to wszystko robą sprzedawczynie-specjalnie brudzą ciuchy podkładem,urywaja guziki,noszą ubrania, a później z powrotem odkładają je na półkę...Matko ręce opadają jak sie to czyta.
Nie przychodzi wam do głowy,że często jest tak,że te rzeczy firmowe w których chodzą sprzedawczynie są ich własnością.Wiadomo,że pracownicy mają bonusy i zniżki na ubrania i mogą kupować je dużo taniej.
Niektóre ciuchy mogą nosić ślady lekkiego używania,głównie dotyczy do sklepów gdzie są honorowane zwroty.Ktoś kupi coś na konkretną okazję,a później zwraca...
no też tak myślałam, ale nie jestem przekonana czy stać je na bluzeczke za 500zł i spódniczke za 1500...w panoramie np...i codzienne inne ciuszki z takich sklepów...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:29   #34
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Wiesz,tylko 500zł czy 1500 to są ceny sklepowe,dla klienta,a nie ceny hurtowe.
Może być tak że pracownicy muszą nosić firmowe ciuchy(dla reklamy) i dlatego dostają te ubrania na własność lub mają duże zniżki.
Miałam do czynienia przez jakiś czas z biżuterią.I to co w sklepie miało cenę przypuśćmy 500zł,mogłam od dostawcy mieć za połowę ceny.
Poza tym nie jestem też przekonana co do tych marnych pensji w takiej np. Panoramie.
Zauważyłam, że wiele opini opiera sie na domysłach,niż na znajomości tematu.
Może są przypadki(w małych sklepach) jakiś nieprawidłowości.
Ale w dużym sklepie nad pracownikami są jeszcze przełożeni,są wizytacje,niezapowiedzian e kontrole.To nie jest tak,że wkładam sobie bluzeczkę,ponoszę trochę i siup na półęczkę żeby nikt nie widział.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 20:28   #35
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja staram sie baaardzo dokladnie ogladac rzeczy, ale wiadomo, ze w sklepach sie zwykle spieszymy, sa kolejki, kiepskie swiatla. Najbardziej denerwuje mnie pod tym wzgledem Terranova, jako ze ostatnio czesto tak zagladam - sliczna sukienka, welurowa, ostatnia sztuka, cena 29,90 (przecena ze 150 bo to outlett) ale na biodrze rozerwany szew, widocznie ktos sie nie zmiescil, szew puscil albo cos, ale no dziura wielka, i tak samo dwie na ramionach, pytalam czy zostanie przeceniona - uslyszalam, ze to sklep wyprzedazowy i juz sa reczy przecenione. No tak, ale mozna kupic przeceniona bez ska i przeceniona ze skazami za ta sama cene to chyba cos nie tak. Oczywiscie sukienka wisi, a za 10zl mniej moze bym ja kupila i sprobowala naprawic.

Generalnie nie kupuje ubrudzonych rzeczy,przynajmniej sie staram. Ale jak juz jest taka sytuacja to zawsze pytam o rabat.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 20:51   #36
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

idac na zakupy i wiedzac ze bede mierzyla bluzke staram sie zadbac o swoj makijaz zeby ewentualnie nie pobrudzic. Glupio bym sie czula.
Rzeczy uszkodzone, ubrudzone etc. kupuje wtedy jesli naprawde wyjatkowo mi sie spodobaja ale oczywiscie wtedy jesli dostane znizke, a jesli paniusie uwazaja sie za wazne i mowia ze nie ma mowy to wychodze bez zalu.
Zgadzam sie ze ekspedienki chodzace w ubraniach danej firmy w ktorej pracuja sa ich wlasnosciami. Moja sis pracuje w sklepie co prawda z bizuteria ale jest tak ze ona dostaje znizki na towar wiec moze kupic sobie czasem polowe taniej, a czasem jest tak ze jesli dziwczyny przyjmuja towar od dostawcy to bezposrednio od niego moga kupic bez marzy, ktora pozniej musza wprowadzic na dana rzecz
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 20:54   #37
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

a ja wiem, ze w terranovie co jakis czas przecenaja rzeczy, nawet jak cena wyjsciowa byla juz znizkowa,wiec spokojnie poczekam az przecenia sukienke na 19,90 albo nawet na 9,90 zadnej gwarancji ze to zszyje ladnie nie mam.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 21:00   #38
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ahhh... ten problem także i Mnie dotknął. Byłam w Terranowvie i spodobał mi się pewnie sweterek, niestety były to ostani sweterek w tym kolorze i akurat mój rozmiar, przyglądam się bliżej temu sweterkowi i patrze, że był zszywany i było to widać, ale nie przecenili go, więc kupiłam sobie ten sam model tylko inny kolor.
Raz w Cubusie podobała mi się bluzka, akurat były wyprzedaże i była to ostatnia bardzo mi się podobała i ją wzięłam, dopiero w domu zauważyłam, że ma dziurkę w kapturze, naszczęscie dało się ją zaszyć (mama-krawcowa ). I od tamtej pory zawsze się przyglądam ubraniom jakim kupuję, chyba, że już ten ciuch tak mi się podoba i że jestem nim zafascynowa i nie marzę o czym innym tylko o jego kupnie
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 00:30   #39
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Kiedys rowniez kupowalam cos w markowym sklepie i biala bluzeczka miala z przodu czarna dziwna plamke...pytalam sie czy jak mysli czy sie spierze,na to tyko wzruszyla ramionami,ani upustu ani nic ,wiec sobie poszlam.Niech sie chrzani.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 01:40   #40
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Mnie też ręce opadają, jak czytam że to wina sprzedających.

Nie ma się co dziwić, że na bluzkach są ślady podkładów szminek i innych kosmetyków skoro dziennie przymierza je X osób. Oczywiście można by zabronić przymierzania [ale to już w ogóle byłoby oburzenie], można też ganiać za każdą klientką i bezczelnie oglądać, czy przypadkiem nie powstała jakaś plamka i spróbować jej ewentualnie udowodnić, że to ona jest sprawczynią tej plamki [tym bardziej nierealne], można też przecenić. Tu się zgodzę - przecena w takim przypadku powinna conajmniej obejmować cenę pralni i wtedy nasza decyzja - ryzykujemy czy nie. Inna sprawa, że czasem sklepy proponują śmieszne obniżki. Przykładowo zamierzałam kiedyś kupić długi płaszcz skórzany w Orsayu, coś tam było z nim nie tak. Na 349zł proponowano mi 20zł zniżki W Reserved przymierzałam fajny sweterek, niestety z dziurą pod pachą - ale na szyciu więc stwierdziłam że w sumie można spróbować. Pani zaproponowała mi chyba 5% zniżki co dawało niecałe 5zł
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 08:04   #41
pohontas
Raczkowanie
 
Avatar pohontas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 206
GG do pohontas
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez euphemia Pokaż wiadomość
Nie tylko sprzedawcy korzystają ze sklepowych ubrań. Pracuję jako statystka w filmach i serialach i zdarzyło mi się jako kostium dostać ubranie z metką. Proszono mnie wtedy, żeby nakładając ubranie, schować metkę, ale broń Boże jej nie odrywać, bo ubranie ma być oddane.
dokładnie
ja z kolei miałam okazję byc modelką na pokazie fryzur i mieliśmy ciuszki z vero moda i też trzeba bylo pochowac metki i na nie uważać
po pokazie trwającym ok 5 godz ubranka zostały oddane do sklepu fuj :/
__________________
...i don't want to say 'goodbye' for the summer...

...zaczynam nowy etap...

START: 03.09.2007
cel -> 55 kg >> LET'S GO!

02.09 -> 60 kg

pohontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 08:33   #42
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

spotkałam sie z tym tylko raz ,ale sprzedawczyni obnizyła cene o 10%,ostatnio bedac w Trollu zauwazyłam duzy koszyk z napisem-ubrania przecenione,niektore z nich naprawde byly nowe jedynie przybrudozne koszmarnymi podkladami!
Zgadzam sie z dziewczynami ,co prawda tylko raz mi sie to zdarzyło ale uzyskałam opust ,mysle ze jest to uczciwe
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 10:23   #43
martuha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

koleżanka pracowała w firmowym sklepie dzieki temu moge potwierdzic, że personel zakłada sobie sklepowe ubrania, potem w domu pierze (w najlepszym wypadku) i odkłada na półke. oczywiscie nie wiadomo w ilu sklepach tak sie robi, ale skoro w tym jednym na pewno to czemu nie w innych?
martuha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:24   #44
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez martuha25 Pokaż wiadomość
koleżanka pracowała w firmowym sklepie dzieki temu moge potwierdzic, że personel zakłada sobie sklepowe ubrania, potem w domu pierze (w najlepszym wypadku) i odkłada na półke. oczywiscie nie wiadomo w ilu sklepach tak sie robi, ale skoro w tym jednym na pewno to czemu nie w innych?
Jesli je piorą to co robią z metkami? :P
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:27   #45
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

po przeczytaniu tego wszystkiego teraz będę oglądac ubrania dokladniej, z kazdej strony.

to skandal zeby sprzedawczynie pozwalaly sobie na cos takiego!!!!!!!!!!

za to przybrudzenia wynikajace z mierzenia sa normalne i nic na to nie poradzimy...
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:27   #46
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

no przypinaja na nowo przeciez to sprzedawczynie metkuja towar.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:33   #47
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja kiedyś w sklepie chciałm kupić bluzeczke która była ostatnia pow mi sprzedawczyni ale sama mi pow że jest przybrudzona a zapewne się spierze więc obniży mi 5zł.

Drugi przypadek to w lumpeksie pasek za 5zł którego klamra była już chyba czarna ja pytam czy nie obniży bo ta klamra może się niczym nie doczyścić a ona że nie może mi obniżyć. Choć ten pasek nie miał ceny tylko ona miała go wycenić przy kasie sama go na tyle wyceniła i jeszcze pow że nie może obniżyć. Śmiechu warte.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:37   #48
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
po przeczytaniu tego wszystkiego teraz będę oglądac ubrania dokladniej, z kazdej strony.

to skandal zeby sprzedawczynie pozwalaly sobie na cos takiego!!!!!!!!!!

za to przybrudzenia wynikajace z mierzenia sa normalne i nic na to nie poradzimy...

Czytałam w gazecie że używanie podkładów i pudrów jest powszechne i w sklepie powinni się z tym liczyć i dlatego w przypadku zabrudzenia towaru nie musimy go kupić.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:46   #49
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

W większości sklepów metki są przypiete na agrafce Można odpiąć Słyszałam o dziewczynie z Krakowa, która wynosiła ze sklepu, w którym pracuje ubrania. Wydało się i wyleciała. Myślę, że częściej to klientki brudzą i niszczą ubrania. Pudry...szminki...... dużo jest dziewczyn delikatnie mówiąc nadużywających tego typu specyfików No i osoby, które na siłe wciskają się w nieco mniejszy rozmiar Dziwić się potem, że coś na szwach jest rozprute
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 14:18   #50
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Kiedyś byłam świadkiem jak przymierzająca ubrania dziewczyna, kiedy nie udało sie jej chyba wejsc w za maly żakiet, zostawila wszytko na podłodze w przymierzalni i spokojnie sobie poszła. Z tym, ze to była Niemka moze w jej kraju sa takie zwyczaje

Plamy z pudru, szminki czy podkładu to już normalka, szczegolnie na jasnych ubraniach sa bardzo widoczne. Parę razy spotkałam sie tez z takimi dziewnymi tłustymi plamami, które stały sie widoczne dopiero kiedy na dana rzecz popatrzyło sie pod swiatło.

Trzeba tez uwazac czy sa wszystkie guziki, dzety itp. Czasami zdarzaja sie przypadki, ze ubranie rozchodzi sie na szwach badz guziki sa tak przyszyte, ze najlpiej w domu to poprawic, bo guzik i tak dosc szybko odpadnie.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:00   #51
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

ja tez mialam taka syt. jakis miesiac temu; chcialam kupis sukienke na wesele w autografie strasznie mi sie podobala koszt ok 130zl niestety to byla ostatnia w moim rozmiarze i oczywiscie byla uszkodzona; rozwalony caly suwak (swoja droga jak sie nie dopina to sie bierze wiekszy rozmiar a nie na sile!) i pytam czy dostane jakis upust na nia a kierownik ze 10zl to mu powiedzialam ze 10zl to ja za sam suwak zaplace i jezeli sie daje upust to taki proporcjonalny do zniszczenia dodam ze suwak byl tez oderwany od materialu wiec nie wiem ale dla mnie 10zl to za malo jak na taka usterke. Co myslicie?
klucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:02   #52
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

te naduzywajace to pewnie w wiekszosci przypadkow nawet nie probuja uniknac wybrudzenia towaru a jak im podpasuje to przymierzana rzecz odwieszaja a biora nowa czysta do kupienia
klucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:05   #53
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

klucha jak zamek byl oderwany od materialu to faktycznie 10zl to malo :/
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:24   #54
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

A propos zabrudzeń.
Nie wiem czy kojarzycie, ale na końcu Teleexpressu pokazują czasem jakieś absurdalne ogłoszenia, reklamy itp.
Pewnego razu pokazali zdjęcie przymierzalni z jednorazową reklamówką (taką biało-przezroczystą) w środku. Na drzwiach karteczka: " By uniknąć zabrudzenia ubrań, przed przymierzeniem prosimy o założenie worka na głowę"...
__________________
Z głową w chmurach...
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:44   #55
katt007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

ja nigdy nie miałam takiej sytuacji, że ubrania, które przymierzałam, były uszkodzone, ale gdyby coś takiego się stało, poprosiłabym o rabat jeśli plamka albo rozprucie byłoby niewielkie i miałabym pewność, że da się to naprawić.
katt007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 16:02   #56
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

mojej koleżance spodobała się w Croppie bluza polarowa. Z racji tego, że była rozdarta (ktoś próbował zawinąć-odpiąć klipsa samodzielnie, coś mu nie wyszło, dziura na wilkość dłoni), pomyślałyśmy, że sporo ją przecenią, i że bedzie miała chociaż do chodzenia po domu. Ale się rozczarowałyśmy, ekspedientka stwierdziła, że może opuścić 10%-bluza kosztowałaby 90 zł. oczywiście podziękowałyśmy
Jak mają opuszczać, to myślę ze adekwatnie do uszkodzenia
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 16:50   #57
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez diaphragma Pokaż wiadomość
A propos zabrudzeń.
Nie wiem czy kojarzycie, ale na końcu Teleexpressu pokazują czasem jakieś absurdalne ogłoszenia, reklamy itp.
Pewnego razu pokazali zdjęcie przymierzalni z jednorazową reklamówką (taką biało-przezroczystą) w środku. Na drzwiach karteczka: " By uniknąć zabrudzenia ubrań, przed przymierzeniem prosimy o założenie worka na głowę"...
To wcale nie jest śmieszne Chciałam kiedyś przymierzyć golfik i ekspedientka na stoisku też mi dała torebkę foliową... nawet nie wiem, jak miałam ją założyć na głowę, albo jak ściągać golf z tym workiem - obwiązać sobie wokół szyi, żeby się nie zsunął? Odechciało mi się golfika
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 17:22   #58
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
To wcale nie jest śmieszne Chciałam kiedyś przymierzyć golfik i ekspedientka na stoisku też mi dała torebkę foliową... nawet nie wiem, jak miałam ją założyć na głowę, albo jak ściągać golf z tym workiem - obwiązać sobie wokół szyi, żeby się nie zsunął? Odechciało mi się golfika
a gdzie to w gliwicach takie metody stosuja?
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 17:23   #59
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

worek na głowe buhahah oni sobie chyba jaja robią
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 18:51   #60
martuha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez Versa Pokaż wiadomość
Jesli je piorą to co robią z metkami? :P

biora ubrania, które jeszcze nie maja przyczepionych metek. nie wszystko od razu trafia na sklep - część zostaje na zapleczu i jest metkowana i wykładana później.
ktos tez napisał, że czasami metki sa przyczepione na agrafkach itp, wiec dla chcącego nic trudnego
martuha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.