Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 21:49   #3721
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez FioletowyAnanas Pokaż wiadomość
Ja biorę zwykły ibuprom bo mnie ograniczają inne tabletki
Jak cię tak rzeczywiście bardzo boli to nie ćwicz wtedy. Ćwiczenia powinny ci sprawiać przyjemność, a jeśli nie będą to się tylko dodatkowo zniechęcisz.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:04   #3722
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Zrobiłam skalpel, kawałek boczków i padłam

Tiffany z brzuszkiem
Jak fajnie
Ja mam zamiar też ćwiczyć w ciąży o ile będzie mi to dane, więc sobie zapisuję Chociaż pewnie za te kilka lat będą popularniejsze takie zajęcia dla przyszłych mam, więc i filmików przybędzie.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Zrelaksowałam się na basenie i możliwe, że jednak jutro dam radę zrobić trening
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:04   #3723
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;38689061]Trzaśnij sobie chociaż Tiffoczki, będzie ci się lepiej spało i psychicznie poczujesz sięlepiej.[/QUOTE]
Dzięki, tak zrobiłam, chociaż od kolacji minęło trochę mało czasu i jest mi odrobinę niedobrze Ale przynajmniej pomachałam pupą przez te 10 minut
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:23   #3724
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Charlotteam Pokaż wiadomość
Heej, dziewczyny !
Jestem tu nowa i chciałabym się przyłączyc.Od trzech dni robię skalpel i jak napnę brzuch to widzę leciutki zarys mięśni, czy to normalne?!
Mimo wszystko czuje,że skalpel jak dla mnie jest trochę za ,,lekki'' więc czy mogłabym teraz spróbowac z killerem? Z góry dzięki i wytrwałości w cwiczeniach
Witamy
Jesli skalpel to dla Ciebie za malo to smialo zaczynaj od killera. Nie jest powiedziane, ze trzeba zaczynac od wszystkich plyt po kolei. Sa dziewczyny ktore robia tylko skalpel a są takie ktore tych cwiczen na oczy nigdy nie widzialy i od razu leca z killerem czy turbo

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Gdybym zrobiła kiler przed turbo też pewni by mnie zniechęciło, ale porównując te dwa ćwiczenia to jak dla mnie kiler zdecydowanie lepszy

A powiedzcie mi kochane a propos szok treningu jak to z nim jest bo nigdzie nie mogę znaleźc info na ten temat... na yt jest kilka części... czy ćwiczy się je pod rząd czy te kilka minut 3-6 wystarczy? Bo z rana nie będę pewnie miała siły ani czasu na wygibasy przez godzinę
Jeden filmik tra ok 5 minut. Powtarzasz 3 razy, wychodzi Ci 15 minut. Wybierasz drugi zestaw i powtarzasz 3 razy. I jeszcze jeden zestaw 3 razy. Razem 45 minut szoku przynajmniej taki jest zamysl Ewy. Wg mnie nawet i 30 minut to duuuuuuzo

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jak fajnie
Ja mam zamiar też ćwiczyć w ciąży o ile będzie mi to dane, więc sobie zapisuję Chociaż pewnie za te kilka lat będą popularniejsze takie zajęcia dla przyszłych mam, więc i filmików przybędzie.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Zrelaksowałam się na basenie i możliwe, że jednak jutro dam radę zrobić trening
Do czasu az ja bede w ciazy (przynajmniej planowo, bo nigdy nic nie wiadomo ) to Ewka wyda pewnie własną plyte na kazdy trymestr

Melduję skalpel + 470 skokow na skakance
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:28   #3725
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Witamy
Jesli skalpel to dla Ciebie za malo to smialo zaczynaj od killera. Nie jest powiedziane, ze trzeba zaczynac od wszystkich plyt po kolei. Sa dziewczyny ktore robia tylko skalpel a są takie ktore tych cwiczen na oczy nigdy nie widzialy i od razu leca z killerem czy turbo



Jeden filmik tra ok 5 minut. Powtarzasz 3 razy, wychodzi Ci 15 minut. Wybierasz drugi zestaw i powtarzasz 3 razy. I jeszcze jeden zestaw 3 razy. Razem 45 minut szoku przynajmniej taki jest zamysl Ewy. Wg mnie nawet i 30 minut to duuuuuuzo



Do czasu az ja bede w ciazy (przynajmniej planowo, bo nigdy nic nie wiadomo ) to Ewka wyda pewnie własną plyte na kazdy trymestr

Melduję skalpel + 470 skokow na skakance

HAHAHA
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:32   #3726
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..nienawidzę tego ćwiczenia z a'la pozycją pompki i potem wyskok dziś tylko skalpel, więc skropnie, chciałam jeszcze tiffany na boczki zrobić
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:34   #3727
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dobiłam się boczkami z tiff
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 22:34   #3728
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..nienawidzę tego ćwiczenia z a'la pozycją pompki i potem wyskok dziś tylko skalpel, więc skropnie, chciałam jeszcze tiffany na boczki zrobić

Nie przejmuj się ja polegałam po połowie turbo a dzis robiłam kilera i większość czasu zajęły mi odpoczynki te ćwiczenie też mnie dobija ale chwilowo dla mnie niewykonalne jest ćwiczenie z ostatniej serii gdzie opiera sie nałokciu i trzeba podnieść biodra... tragedia
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:41   #3729
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dziewczyny a czy ktoras z Was spotkala sie z przyrostem cm albo brakiem spadkow w pierwszych tygodniach cwiczen??
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:52   #3730
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras z Was spotkala sie z przyrostem cm albo brakiem spadkow w pierwszych tygodniach cwiczen??

mi przybyło 2 cm w talii??? mam nadzieję, że puchnę, ale przed @ który mi się zbliża

Dzięki kika555 w końcu zbiorę się w sobie i wykonam w całości
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 22:57   #3731
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
mi przybyło 2 cm w talii??? mam nadzieję, że puchnę, ale przed @ który mi się zbliża

Dzięki kika555 w końcu zbiorę się w sobie i wykonam w całości
No wlasnie ja mialam juz @ wiec puchniecie nie jest jego oznaką
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 22:57   #3732
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..
Ejjj no nie mów tak bo wychodzi na to, że ja też jestem beznadziejna... a wcale się tak aktualnie nie czuję... teraz czuję, że jestem za☠☠☠ista (chociaż Killer mnie dobił)i z tą myślą idę lulu.
Edit:
Jeśli ja ledwo zrobiłam killera i mimo to jestem za☠☠☠ista, to ty też

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2013-01-16 o 22:58
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 23:07   #3733
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;38691770]Ejjj no nie mów tak bo wychodzi na to, że ja też jestem beznadziejna... a wcale się tak aktualnie nie czuję... teraz czuję, że jestem za☠☠☠ista (chociaż Killer mnie dobił)i z tą myślą idę lulu.
Edit:
Jeśli ja ledwo zrobiłam killera i mimo to jestem za☠☠☠ista, to ty też[/QUOTE]

muahahaha umiesz pocieszyć ok jeestem w 1/2 taka jak mówisz
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 23:14   #3734
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..nienawidzę tego ćwiczenia z a'la pozycją pompki i potem wyskok dziś tylko skalpel, więc skropnie, chciałam jeszcze tiffany na boczki zrobić
burpees?? też nienawidziłam, pokochałam to ćwiczenie dopiero po turbo. tam jest cala runda z tym cwiczeniem, nauczylam sie robic i teraz to jedno z moich ulubionych
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 23:21   #3735
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

melduję 12. skalpel
coraz ich więcej w moim liczniku!
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 23:21   #3736
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

dubeeel
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!

Edytowane przez Miss Dramatique
Czas edycji: 2013-01-16 o 23:25
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 06:02   #3737
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
cytuję ''Kochana!!! ćwicz tak często jak tylko będziesz czuła sie na silach nie forsuj cala, gon lenia, przełamuj sie, ale nie kiedy jesteś zmęczona fizycznie jeśli zależy Ci na przyspieszeniu efektów - 15min przed treningiem pobiegaj w miejscu ,poskacz pajace ..z nogi na nogę, obunóż, tak żeby przyśpieszyć tętno pierwszych efektów możesz sie spodziewać po miesiącu ..zmierz sie!!! oczywiście pod warunkiem, ze zdrowo sie odżywiasz i ćwiczysz regularnie nie cwicz wiecej jak 45min dziennie!!! organizm przemęczony, zwolni metabolizm - skutek zatem odwrotny!!!
waga moze pojsc w gore - kiedy gubisz lekki tluszcz zyskujesz sile mięsni która wazy lepiej sie mierzyc!!!
Wejdź w album "przykładowy jadłospis" gdzie znajdziesz moje menu i przepisy!! musisz jeść przy takiej aktywności co najmniej 1800kcal dziennie sciiiiskam!!!!!''
tak więc wychodzi na to, że można ćwiczyć codziennie więc jak będę miała jutro na tyle sił by zrobić turbo, to zrobię
Dzięki , dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez zyrafka11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
od jakiegoś czasu jak robię przysiady podparte z części cardio tzg, to później bolą mnie kolana. Czy też tak macie? Co robię źle?
A pilnujesz żeby kolana nie wychodziły poza linię stopy?
Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..nienawidzę tego ćwiczenia z a'la pozycją pompki i potem wyskok dziś tylko skalpel, więc skropnie, chciałam jeszcze tiffany na boczki zrobić
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
burpees?? też nienawidziłam, pokochałam to ćwiczenie dopiero po turbo. tam jest cala runda z tym cwiczeniem, nauczylam sie robic i teraz to jedno z moich ulubionych
Ja nadal nie lubię burpees Może jeszcze się przekonam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 06:35   #3738
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
omg dziewczyny jesstem beznadziejna wczoraj próbowałam tego killera i po połowie poległam..nienawidzę tego ćwiczenia z a'la pozycją pompki i potem wyskok dziś tylko skalpel, więc skropnie, chciałam jeszcze tiffany na boczki zrobić
Nie jestes kochana beznadziejna ja jeszcze w ogole nie robie podejscia do killera to jaka ja jestem beznadziejna? Przyjdzie jeszcze na Nas czas i bedziemy go spokojnie robily.

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość

Do czasu az ja bede w ciazy (przynajmniej planowo, bo nigdy nic nie wiadomo ) to Ewka wyda pewnie własną plyte na kazdy trymestr

Melduję skalpel + 470 skokow na skakance
Szkoda, ze ja juz nie bede w ciazy gratki z cwiczenia

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
melduję 12. skalpel
coraz ich więcej w moim liczniku!


Mi dziecko nie dalo dzisiaj pospac i niestety chyba dzien zaczne od kawki.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 06:57   #3739
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

witajcie
dla wszytskich intensywnie ćwiczących, u mnie 2 dni bez ćwiczeń , jedna z was wkleiła linka do tej płytki Shape - płaski brzuch i jeszcze ta inf, że znajoma ćwiczyła 1 mies, i brzuszek jak marzenie!!!! - może w sieci gdzieś na nią natrafimy
te sie wydaja całkiem fajnie na brzuch : http://www.youtube.com/watch?v=8lYFnkclO-o
mi równiez zależy na wyrzeźbieniu brzucha / i pare kg zrzucic oczywiście/ fajnie opisałą jakie ćwiczenia na brzuch/ talie FITAPPY2 : http://www.youtube.com/watch?v=PMryW...e=results_main

http://www.youtube.com/watch?v=9ordy...6KxX1DYEumlPXK
-----------------
"DESKA" niby bardzo proste ćwiczenie, ale daje w kość niezle

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

p.s spotlałyscie sie z takim stwierdzeniem :" że ćwiczenie na czczo- rano, jest bardziej efektywniejsze" ?? gdzieś na forum ktoś o tym pisał, Qrcze wydaje mi sie trzeba mieć siłę na ćiczenia, a bez jedzenia. to wiadomo że człowiek jest słaby......

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-01-17 o 07:02
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 07:47   #3740
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
o ludzieeeeeeeee "zrobiłam" właśnie kilera... padłam ze zmeczenia. pot leje się ze mnie strumieniami.. dodam, że to był mój pierwszy kiler. Trwał on u mnie dobrą godzinę bo było mnóstwo przerw na złapanie chociażby oddechu! Ale powiem Wam, że kiler podoba mi się dużo bardziej niż turbo, po którym się trochę zniechęciłam... omg męczy mnie nawet pisanie na klawiaturze taka jestem styrana, ale postanowiłam, że od piątku (jutro muszę wstac wcześniej niż zwykle) rano poćwiczę kilka minut szok trening a wieczorem skalpel+Tiff lub kiler. Mam nadzieje, ze przy takim zestawieniu za kilak tygodni będzie cokolwiek widać
ooo jak fajnie,że jest kolejna zwolenniczka killera bo chyba więcej tutaj tych co wolą turbo

witam z rana
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 07:54   #3741
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Do czasu az ja bede w ciazy (przynajmniej planowo, bo nigdy nic nie wiadomo ) to Ewka wyda pewnie własną plyte na kazdy trymestr
a no pewnie tak. Mi też się nie spieszy więc jak coś to będziemy razem oczekiwać na jej płytki


Tż wczoraj po basenie powiedział, że mi się fajnie ciało ujędrniło dzięki tym ćwiczeniom
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:26   #3742
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Melduję :
Killer
Under the SEA workout ~ Tone It Up
MaliBooty workout! Tone up the thighs and booty
świetne ćwiczenia na pośladki W ogóle ciało Katriny z Tone it up to jest to do czego dążę na tą chwilę
Streching Tone it up



To był mój drugi Killer, jako fanka Turbo unikałam go (po pierwszym podejściu) jak ognia i słusznie, bo chyba jestem jakimś dziwakiem, bo zasadnicze ćwiczenia Killera średnio mnie męczą, a kardio pajace zamiast dawać odpoczynek mnie miażdżą
Zdania nie zmieniam - Turbo to jest to
Ale do Killera na bank wrócę bo moim zdaniem pięknie podkręca kondycję

No i na dobitkę zafundowałam sobie dwa treningi i rozciąganie z Tone it up

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
a no pewnie tak. Mi też się nie spieszy więc jak coś to będziemy razem oczekiwać na jej płytki


Tż wczoraj po basenie powiedział, że mi się fajnie ciało ujędrniło dzięki tym ćwiczeniom
Takie słowa najlepiej motywują
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:27   #3743
moniaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Espania - Czestochowa
Wiadomości: 62
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Oj lecicie dziewczynki z tym pisaniem i tymi cwiczeniami. Ja jestem dopiero po sniadaniu. Odczekam godzinke i tez zabieram sie do dzieła.
Mam w domu 2 małych smykow i mam nadzieje , ze dadza mi spokojnie pocwiczyć.

Na dzis planuje szoki i kawalek choc killera. Nie wiem na ile tylko moje obolałe łydki wytrzymaja .
__________________
Cwiczę z Ewą od 14.01.2013r.

moniaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:28   #3744
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Hejka
W końcu Was znalazłam W ostatnim czasie się nie udzielałam, bo na kompie w pracy nie mogłam zasubskrybować wątku, a później się doszukać nie mogłam
Ale już jestem i zamierzam wrócić do udzielania się na tym wątku Choć ćwiczenia niestety na razie odłożyłam do lutego, bo zaczęła mi się sesja i po pracy niestety notatki wygrywają z Ewką
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:38   #3745
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Ja chyba mimo wczorajszego relaksu odpuszczę sobie dziś Ewę. Zrobię może jakieś inne lżejsze ćwiczenia, tylko jeszcze nie wiem jakie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:42   #3746
moniaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Espania - Czestochowa
Wiadomości: 62
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja chyba mimo wczorajszego relaksu odpuszczę sobie dziś Ewę. Zrobię może jakieś inne lżejsze ćwiczenia, tylko jeszcze nie wiem jakie

Ważne aby zaliczyc jakieś ćwiczenia . Na pewno dasz radę i nie poczujesz ze straciłas dzień na lenistwie
__________________
Cwiczę z Ewą od 14.01.2013r.

moniaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:59   #3747
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja chyba mimo wczorajszego relaksu odpuszczę sobie dziś Ewę. Zrobię może jakieś inne lżejsze ćwiczenia, tylko jeszcze nie wiem jakie
to może skalpel? widzę, ze nie masz go jeszcze na swojej liście

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Melduję :
Killer
Under the SEA workout ~ Tone It Up
MaliBooty workout! Tone up the thighs and booty
świetne ćwiczenia na pośladki W ogóle ciało Katriny z Tone it up to jest to do czego dążę na tą chwilę
Streching Tone it up


No i na dobitkę zafundowałam sobie dwa treningi i rozciąganie z Tone it up
ale fajnie, ćwiczenia na plaży jak ja bym chciała taki prywatny kawałek plaży dla potrzeb własnych i laaaaato przez 365 dni w roku
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:59   #3748
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
to może skalpel? widzę, ze nie masz go jeszcze na swojej liście
Bo jest dla mnie za słaby

Oddam się dziś w ręce Tiffany, a później jakieś brzuszki i przysiady uskutecznię
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 09:03   #3749
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witajcie
dla wszytskich intensywnie ćwiczących, u mnie 2 dni bez ćwiczeń , jedna z was wkleiła linka do tej płytki Shape - płaski brzuch i jeszcze ta inf, że znajoma ćwiczyła 1 mies, i brzuszek jak marzenie!!!! - może w sieci gdzieś na nią natrafimy
te sie wydaja całkiem fajnie na brzuch : http://www.youtube.com/watch?v=8lYFnkclO-o
mi równiez zależy na wyrzeźbieniu brzucha / i pare kg zrzucic oczywiście/ fajnie opisałą jakie ćwiczenia na brzuch/ talie FITAPPY2 : http://www.youtube.com/watch?v=PMryW...e=results_main

http://www.youtube.com/watch?v=9ordy...6KxX1DYEumlPXK
-----------------
"DESKA" niby bardzo proste ćwiczenie, ale daje w kość niezle

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

p.s spotlałyscie sie z takim stwierdzeniem :" że ćwiczenie na czczo- rano, jest bardziej efektywniejsze" ?? gdzieś na forum ktoś o tym pisał, Qrcze wydaje mi sie trzeba mieć siłę na ćiczenia, a bez jedzenia. to wiadomo że człowiek jest słaby......
No to ja wrzucalam no koelzanka cwiczyla miesiac ale robila to codziennie i wszystkie serie wychodzilo 20 minut dziennie powiedziala ze dalo jej to najlepsze efekty , ja tez kiedys robilam i bylam zadowolona wiec ja odkurzylam, jak gdzies ja znajde w necie to wampodesle linka


ja po wczorajszym basenie i TzG dzis czuje sie taka " wysportowana" ze łał .. szkoda ze mam dzis od 9 do 21 bo pewnie bym sobie strzelila jakies cwiczenia a tak zrobie tylko brzuch .. o ile nie padne w domu od razu do lozka



http://www.youtube.com/watch?v=8lYFnkclO-o oo to jest jedno z czterech czesci cwiczen na brzuch z tej mojej plytki, sa jeszcze klasyczne, dynamiczne i pilates !! trzeba poszukac
__________________
"Everyday is a step closer"

Edytowane przez La_Mezcla
Czas edycji: 2013-01-17 o 09:05
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 09:07   #3750
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Bo jest dla mnie za słaby

Oddam się dziś w ręce Tiffany, a później jakieś brzuszki i przysiady uskutecznię
za słaby? wpadam właśnie w kompleksy... ale mam nadzieje, że też kiedyś będę mogła tak powiedzieć
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.