Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-20, 08:55   #931
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
a daj spokój..





ciężko mi to zrozumiec właściwie..

Fela się po prostu na nas obraziła, ale każdy ma prawo do własnego zdania i nie mozna tak funkcjonowac poprzez dąsanie. Nie mozna miec pretensji że ktoś inaczej myśli - zyje się dalej zresztą tu nikogo nie trzyma się na siłę







jak najszybciej robię tą wcierkę z octu, strasznie mnie swędzi głowa po UWAGA! Szamponie z Radicala! Na szczęście maleńka buteleczka


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja rzadko zagladam z kompa i nie jestem na biezaco z klubem. Domyslam sie, ze tam musialo cos byc... musze zajrzec w takim razie.
Brak Feli bardzo, mam nadzieje, ze, cokolwiek ja zdenerwowalo, to jednak ochlonie i wroci.

No i Fela mówiła przecież, że wyzwanie książkowe, że chce się oderwać od kompa ;(

Szampon z radicala takie rzeczy? ja idę na poszykiwania kozieradki, sesja się zbliża, włosy znów lecą ;(
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:04   #932
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
No i Fela mówiła przecież, że wyzwanie książkowe, że chce się oderwać od kompa ;(

Szampon z radicala takie rzeczy? ja idę na poszykiwania kozieradki, sesja się zbliża, włosy znów lecą ;(
kurka a ja miałam z Massie pić siemię i co ?

o tej kozieradce już nie wspominam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:05   #933
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

stokrotenka dziwne, mi ten malutki szampon radicalmed ladnie pomogl.
ja do Was robaczki wroce jak mi wyjma to dranstwo z nosa. i nie wiem co sie dzieje ale przeokropnie boli mnie gardlo, przelykanie jedzenia to meka
bo poki co z wlosami nic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:06   #934
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ten watek to juz dawno powinnysmy jakos przetytulwoac, tyle z nas sie obcina regularnie 'bo zdrowo, bo zniszczone koncowki, bo wyrownac musze'
Ja tez na punkcie porostu juz tak jakos nie szaleje. Szampon, odzywka, ocet.(wczoraj wpadl mi do oka:P)
Ostatnio wziely mnie bardziej rozkminy takie typu kim chce byc w przyszlosci, co robic, zalozyc firme , podroze a moze korpo i takie tam.. rozmyslania.. Wlosy w tych rozmyslaniach spadly na miejsce ostatnei niestety


Cherry, wydobrzej szybko**
Ami, a co , tak malo umiesz? Pouczysz sie, posiedzisz i bedziesz miala normalne ferie jak czlowiek daj znac kiedy ryzmac kciuki mamy!
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:16   #935
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Otóż to, jak są rozpuszczone i puszyste to automatycznie wydają się dłuższe

Co dodałaś do tego psikadła? I pochwal się czy zauważysz jakąś różnicę po umyciu
Dużo nawilżaczy (aloes i mleczko pszczele) ale głównie zastanawia mnie mocznik. Pierwszy raz go używam.
Teraz użyłam pod olejowanie, następnym razem dam jako odżywkę b/s. Jakie efekty? Ciężko powiedzieć, bo spałam z wilgotnymi włosami i wyglądam jakby mnie piorun strzelił

Dolałam 4 krople olejku cynamonowego do wcierki (na oko na 100 ml) i grzało mi nieźle czaszkę. Nie wiem czy ją rozcieńczyć czy spróbować znowu, bo na czystym skalpie mogło mocniej zadziałać.
Z moimi ekscesami dot. rozgrzewania wolę uważać.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Co jest z tym wątkiem?!
Wcierki i przyspieszanie niewiele daje to o czym tu pisać?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość


jak najszybciej robię tą wcierkę z octu, strasznie mnie swędzi głowa po UWAGA! Szamponie z Radicala! Na szczęście maleńka buteleczka
Odstaw go na jakiś czas skoro widzisz, że to jego sprawka i popatrz co ma w składzie, może znajdziesz winowajcę?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość

Szampon z radicala takie rzeczy? ja idę na poszykiwania kozieradki, sesja się zbliża, włosy znów lecą ;(
Tak reagujesz na stres sesyjny? Wyluzuj kochana poprawki niedługo będą natomiast włosy będą odrastały latami, nie warto
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:17   #936
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
Ten watek to juz dawno powinnysmy jakos przetytulwoac, tyle z nas sie obcina regularnie 'bo zdrowo, bo zniszczone koncowki, bo wyrownac musze'
Ja tez na punkcie porostu juz tak jakos nie szaleje. Szampon, odzywka, ocet.(wczoraj wpadl mi do oka:P)
Ostatnio wziely mnie bardziej rozkminy takie typu kim chce byc w przyszlosci, co robic, zalozyc firme , podroze a moze korpo i takie tam.. rozmyslania.. Wlosy w tych rozmyslaniach spadly na miejsce ostatnei niestety


Cherry, wydobrzej szybko**
Ami, a co , tak malo umiesz? Pouczysz sie, posiedzisz i bedziesz miala normalne ferie jak czlowiek daj znac kiedy ryzmac kciuki mamy!

Niby czytam to już od tygodnia, tylko u mnie biochemia to tak naprawdę "biochemia z elementami fizjologii, kliniczny aspekt zaburzeń metabolciznych oraz endokrynologia, biologia molekularna genomu oraz techniki badań laboratoryjnych I NIE ZAPOMNIJCIE O NAZWACH WSZYSTICH GENÓW" więc nigdy nie wiesz z czego będzie pytanie

Dzięki za słowa pocieszenia, pójdę w takim razie usmażyć kurczaczka w marynacie z sosu sojowego tak jak postanowiłam, jem zdrowiej, powoli eliminuj mięso, ten kurczak to dlatego, ze współlokatorka mnie zmolestowała
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/

Edytowane przez Amicitia_
Czas edycji: 2015-01-20 o 09:19
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 10:26   #937
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dużo nawilżaczy (aloes i mleczko pszczele) ale głównie zastanawia mnie mocznik. Pierwszy raz go używam.
Teraz użyłam pod olejowanie, następnym razem dam jako odżywkę b/s. Jakie efekty? Ciężko powiedzieć, bo spałam z wilgotnymi włosami i wyglądam jakby mnie piorun strzelił

Dolałam 4 krople olejku cynamonowego do wcierki (na oko na 100 ml) i grzało mi nieźle czaszkę. Nie wiem czy ją rozcieńczyć czy spróbować znowu, bo na czystym skalpie mogło mocniej zadziałać.
Z moimi ekscesami dot. rozgrzewania wolę uważać.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


Wcierki i przyspieszanie niewiele daje to o czym tu pisać?
Kurcze teraz mnie ciekawi ten olejek cynamonowy - jak rozgrzewa to powinien coś zdziałac Aż dziś nałożę moją maskę rozgrzewającą

Ale nie tylko o włosach tu piszemy

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
kurka a ja miałam z Massie pić siemię i co ?

o tej kozieradce już nie wspominam
No! Ja piję! I gryzę! Ale zalewanie na 1-2h gorącą wodą to dla mnie za mało, dziś zalałam je rano letnią wodą i wypiję po powrocie z pracy

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Niby czytam to już od tygodnia, tylko u mnie biochemia to tak naprawdę "biochemia z elementami fizjologii, kliniczny aspekt zaburzeń metabolciznych oraz endokrynologia, biologia molekularna genomu oraz techniki badań laboratoryjnych I NIE ZAPOMNIJCIE O NAZWACH WSZYSTICH GENÓW" więc nigdy nie wiesz z czego będzie pytanie

Dzięki za słowa pocieszenia, pójdę w takim razie usmażyć kurczaczka w marynacie z sosu sojowego tak jak postanowiłam, jem zdrowiej, powoli eliminuj mięso, ten kurczak to dlatego, ze współlokatorka mnie zmolestowała
Ami jesteś mądra, więc spokojnie dasz sobie radę z tym egzaminem Kto jak nie TY?!?!
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 10:33   #938
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kurcze teraz mnie ciekawi ten olejek cynamonowy - jak rozgrzewa to powinien coś zdziałac Aż dziś nałożę moją maskę rozgrzewającą

Ale nie tylko o włosach tu piszemy

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



No! Ja piję! I gryzę! Ale zalewanie na 1-2h gorącą wodą to dla mnie za mało, dziś zalałam je rano letnią wodą i wypiję po powrocie z pracy

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



Ami jesteś mądra, więc spokojnie dasz sobie radę z tym egzaminem Kto jak nie TY?!?!
Może coś zdziała ale nie u mnie (przynajmniej na wzrost). Dziś użyję do masażu moich wiecznie zmarzniętych stóp i to ponoć jest strzał w dziesiątkę. Mam już dosyć spania z termosem.

Dlaczego 2 godziny to za mało?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 10:40   #939
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Może coś zdziała ale nie u mnie (przynajmniej na wzrost). Dziś użyję do masażu moich wiecznie zmarzniętych stóp i to ponoć jest strzał w dziesiątkę. Mam już dosyć spania z termosem.

Dlaczego 2 godziny to za mało?
Bo nie robi mi si.ę za bardzo glut wtedy Jak zalewałam przy pierwszej kuracji właśnie rano i piłam po południu to glut był wyraźniejszy i ziarenka bardziej napęczniałe (swoją drogą nienawidzę tego gryźć bleee).
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 10:57   #940
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

dziewczyny ja to nie mogłabym pić

kiedyś zaparzyłam , mówię dam radę i co ? nie dałam . Podziwiam
Ja dalej uskuteczniam olej lniany , lubię go bardzo, cały miesiąc codziennie ( smaruje kilka dni i powiem Wam że różnica jest już widoczna )
Scrabble olej na włosy ino raz
Ami dasz radę
Cherry ściskam i wracaj szybko do zdrowia
Mass gratuluję wyniku w zaliczeniu

ja ostatnio pracy co nie miara, nie wiem w co ręce wsadzić, siedzę po nocach dzisiaj wstaje i śnieg i się zdziwiłam bo ja już wiosnę czułam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:02   #941
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ja siemię zalewałam i po godzinie piłam no i jadłam. Nie jest złe! Za to drożdży NIGDY nie przełknę

Dzisiaj jak weszłam do apteki i zobaczyłam różne cudeńka do włosów to o mało nie wydałam kasy Ale mam celibat i nie mogę kupować
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 11:05   #942
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
dziewczyny ja to nie mogłabym pić

kiedyś zaparzyłam , mówię dam radę i co ? nie dałam . Podziwiam
Ja dalej uskuteczniam olej lniany , lubię go bardzo, cały miesiąc codziennie ( smaruje kilka dni i powiem Wam że różnica jest już widoczna )
Scrabble olej na włosy ino raz
Ami dasz radę
Cherry ściskam i wracaj szybko do zdrowia
Mass gratuluję wyniku w zaliczeniu

ja ostatnio pracy co nie miara, nie wiem w co ręce wsadzić, siedzę po nocach dzisiaj wstaje i śnieg i się zdziwiłam bo ja już wiosnę czułam

Jak się zrobi konkretny glut to ja to nawet lubię pić nie do końca pasuje mi gryzienie tego, ale skoro ma być lepiej, to gryze Ty Moee nie musisz się tak poświęcać bo i tak włosy rosną Ci jak szalone

Dziękuję

Dziś się śmiałam do siostry, że przecież jestem już w przedziale 25+ a nie stosuję nic przeciwzmarszczkowego! Idę więc dzis na polowanie, może upoluję jakiś krem na noc, najwyższy czas zacząć dbać o cerę, bo ileż można ją tylko kwasić na noc

Ja też mam duzo pracy, ale i tak muszę zaglądać na wizaż, głowa by mi się zapaliła gdybym nie robiła sobie przerw
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:14   #943
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Jak się zrobi konkretny glut to ja to nawet lubię pić nie do końca pasuje mi gryzienie tego, ale skoro ma być lepiej, to gryze Ty Moee nie musisz się tak poświęcać bo i tak włosy rosną Ci jak szalone

Dziękuję

Dziś się śmiałam do siostry, że przecież jestem już w przedziale 25+ a nie stosuję nic przeciwzmarszczkowego! Idę więc dzis na polowanie, może upoluję jakiś krem na noc, najwyższy czas zacząć dbać o cerę, bo ileż można ją tylko kwasić na noc

Ja też mam duzo pracy, ale i tak muszę zaglądać na wizaż, głowa by mi się zapaliła gdybym nie robiła sobie przerw
Piona
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:31   #944
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Niedawno wstałam jednak praca w domu to zuoooooo

trzeba zaraz zjeść śniadanie

a co do wątku, to bez przesady, że dzięki Feli on się kręcił poza tym mam zdanie jak daisy, że trochę to dziecinne takie obrażanie się

Co do wcierania - ja od niedzieli robię przerwę od provitu tygodniową. i nie wiem, tż mi mierzył włosy i jakoś tak za dużo chyba wyszło więc zmierzyłam moją długą grzywkę i będę na niej sprawdzać dla potwierdzenia porost, bo tak z przymrużeniem oka patrzę na tamten pomiar
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:36   #945
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

ja teraz kurację z Orientany stosuję grube gęste włosy czy coś takiego
Koleżanka mi wczoraj powiedziała że mam grubsze i gęstsze włosy
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:44   #946
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja siemię zalewałam i po godzinie piłam no i jadłam. Nie jest złe! Za to drożdży NIGDY nie przełknę

Dzisiaj jak weszłam do apteki i zobaczyłam różne cudeńka do włosów to o mało nie wydałam kasy Ale mam celibat i nie mogę kupować
Celibat mnie załatwił

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Niedawno wstałam jednak praca w domu to zuoooooo

trzeba zaraz zjeść śniadanie

a co do wątku, to bez przesady, że dzięki Feli on się kręcił poza tym mam zdanie jak daisy, że trochę to dziecinne takie obrażanie się

Co do wcierania - ja od niedzieli robię przerwę od provitu tygodniową. i nie wiem, tż mi mierzył włosy i jakoś tak za dużo chyba wyszło więc zmierzyłam moją długą grzywkę i będę na niej sprawdzać dla potwierdzenia porost, bo tak z przymrużeniem oka patrzę na tamten pomiar
No powiedz ile tam wyszło Też zaczynam mierzyć grzywkę, łatwiej to idzie.
A na marginesie zauważyłyście kiedykolwiek, że włosy np. grzywka a tył różnie rosną? Nie raz gdzieś trafiłam na takie wpisy i pytam z ciekawości o Wasze zdanie.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja teraz kurację z Orientany stosuję grube gęste włosy czy coś takiego
Koleżanka mi wczoraj powiedziała że mam grubsze i gęstsze włosy
Nie wiedziałam, że mają coś takiego. Orientana widzę powoli wkrada się do łask
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:45   #947
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ja nie moge mierzyc grzywki, bo sie przemieszcza
Ja mam wrazenie, ze grzywka rosnie mi o wiele szybciej niz reszta, ale do niej jest latwiejsze odniesienie itp wiec :P
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:47   #948
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

1,5cm w niecałe 3tyg. coś to niemożliwe, no ale mówię, zobaczę za 2 tyg. na grzywce ile ma
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:47   #949
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A na marginesie zauważyłyście kiedykolwiek, że włosy np. grzywka a tył różnie rosną? Nie raz gdzieś trafiłam na takie wpisy i pytam z ciekawości o Wasze zdanie.
Jest chyba coś takiego - mnie grzywka rośnie szybciej, a np. włosy zaraz nad karkiem wolniej :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Piona
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 11:51   #950
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Jest chyba coś takiego - mnie grzywka rośnie szybciej, a np. włosy zaraz nad karkiem wolniej :/

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------



Dokładnie, mi grzywka rośnie szybciej jakby mi tak całe włosy rosły to już bym miała za pas
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:56   #951
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

U mnie z grzywką to różnie jak miałam i lubiłam ją to rosła jak szalona a teraz jak chcę ją wyrównać z pozostałymi włosami to rośnie że jak cię nie mogę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:57   #952
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ja musialabym mieć podciętą grzywkę, ale nie ma mi kto ciachnąć.. a specjalnie do fryzjera z grzywką?
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:58   #953
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

mi nic szybciej nie rośnie jakby mi coś szybciej rosło, to bym miała krzywe włosy
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:07   #954
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

moja grzywka rośnie szybciej ale do pewnej długości , później się wyrównuje i tak samo jak włosy

ja walczę z ostatnią grzywką , mam już tak z 3 ,4 cm za brodę - długość koszmarna i się doczekać nie mogę aż będzie dłuższa ( nie rośnie już tak szybko jak rosła do brody)

za to urosły mi bejbiki i mnie wkurza bo jak spinam w koka to włosy w koło głowy są tak na 4 cm boki muszę za ucho te krótkie bo wygląda źle , a tu już nowy jeż na calej głowie taki z pół centymetra pod długimi włosami

będe jak cebula z kilkunastu warstw i długości się składać na głowie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:08   #955
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

ja mam jakąś "dziką" grzywkę, bo z BH wyhodowaną ma tak z 10cm i mnie wkurza
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:26   #956
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Ja nie nawidze moich włosów nad karkiem, wychodzą z kucyka, no chyba że robiłabym takiego niskiego kuca, ale takie mi się nie podobają, wiec wyglądam jak wyglądam
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:31   #957
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

to wsuwką podepnij
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:39   #958
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
to wsuwką podepnij
Ja mimo że mam długie włosy to mi wychodzą i muszę podpinać spinką zapewne to są bh
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:48   #959
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

mi zawsze wychodzą włosy przy uszach, takie po 5cm i wygladam jak wiewiórka
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:49   #960
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XII porostomaniaczek!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
mi zawsze wychodzą włosy przy uszach, takie po 5cm i wygladam jak wiewiórka

ja to jak baranek bardziej bo na całej głowie mi sterczą takie bh
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 20:47:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.