Muzyka a styl ubierania... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 14:49   #31
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
madrze gada

Puchnę z dumy
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 15:09   #32
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja mam taką rozpiętość muzyczną, że szok Od niektórych piosenek techno i trance przez hip-hop i pop po muzykę klasyczną, rocka, gotyk, a nawet czasem disco polo

Jednak najbardziej kocham rocka Ale w moim stylu ubierania nie ma elementów rockowych, ubieram się raczej kobieco, lubię wysokie szpilki, sukienki, spódnice...a to raczej mi się z rockiem nie kojarzy
Ja tam samo. Słucham różnej muzyki, ale przeważa rock i punk rock.

A moim ulubionym ubraniem jest wściekle rózowy sweterek..

Lubie też krótkie spódniczki, buty na obcasie.

Nie ubieram sie pod muzykę jakiej słucham..
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 15:45   #33
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

jakoś nie mam takiej potrzeby znam już takie "metalówy" co to chodzą całe czarne, a potem za rok im się zmienia i wskakują w różowe spódniczki.
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 16:34   #34
Kika_22
Raczkowanie
 
Avatar Kika_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 208
GG do Kika_22
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
jakoś nie mam takiej potrzeby znam już takie "metalówy" co to chodzą całe czarne, a potem za rok im się zmienia i wskakują w różowe spódniczki.
I takie osoby rozśmieszają mnie najbardziej....


Słucham przeważnie rocka ale także metalu, punka i popu. I tak jak większość wizażanek które się już wypowiedziały - nie ubieram się pod muzykę.
Lubię czasami założyć spódniczkę i szpilki a czasami mam ochotę ubrać się w powycierane dżinsy i czarna bluzę z kapturem - mój styl ubioru zależy od humoru .

__________________
Serce to zegar, który o każdej porze każe mi śnić i myśleć tylko o tobie


Mój Modelinowy Ogródek
Kika_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:14   #35
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

sa ludzie ktorzy lubia subkultury, wyrozniac sie dosyc wyraznie i trzymac ze swoja grupa; -) w sumie to ulatwia identyfikacje, ale jednoczesnie sprawia ze szufladkuje sie ludzi ;-)
Wiekszosc moich znajomych slucha przeroznych gatunkow, ma wiele fajnych zainteresowan ale nie musi tego odzwierciedlac ubiorem, nosi sie raczej neutralnie, ewentualnie po prostu ciut inaczej niz reszta i akutalne trendy modowe
A z muzyka regge kojarza sie dredy,kolorki cz-z-zielony i kolory khaki,roznorodne nakrycia na glowie, kolorowe ciuchy i ogolnie luzny sposb ubierania. aczkolwiek nic na sile ;-)
moim ulubionym gatunkiem jest rock progresywny i tez raczej tego nie manifestuje.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:30   #36
bnnk
Zadomowienie
 
Avatar bnnk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 748
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
jakoś nie mam takiej potrzeby znam już takie "metalówy" co to chodzą całe czarne, a potem za rok im się zmienia i wskakują w różowe spódniczki.
ja chodzę cała na czarno najczęsciej (zadko mam coś kolorowego)... czasem łącze czarny z białym lub czerwonym... ale nie jestem metalówą! [to raczej wynika z moich upodobań...po prostu lubię czarny kolor i czarna bluzka podoba mi sie bardziej niz np. zielona ] lubię słuchać rocka a raczek soft rock. Upodobania zmieniają sie zawsze nie znam kogoś kto cały czas jest stały i nigdy sie nie zmienił.
Ale masz racje ludzie a raczej dziewczyny które mówią o sobie że słuchają metalu ze kochają ten styl a za rok mają rózową spodniczke przypominajaca pasek a nie spodnice są smieszne! Ale nic sie takim nie poradzi... Bo takie dziewczyny po roku juz nie słuchają metalu bo mają po prostu innego chłopaka, albo ktoś im powiedział ze to juz nie modne... i tyle tak było i tak będzie glupie laski znajdą sie wszędzie!

A co do ogolnego tematu fakt faktem fanka metalu ubierajaca sie jak mała dziewczynka np, fanka Britney Spears wygladam mało przekonywująco.
Ale to jak sie ubieramy jest w sumie mało wazne...

pozdro
__________________
"Pan widzi: krzesło, ławkę, stół a ja - rozdarte drzewo.
bo ja jestem, proszę Pana, na zakręcie.
Ode mnie widać niebo przekrzywione."

"Spadają Na Ziemię Bomby Nienawiści, Ludzkie Serca Zarażone Piekłem"
bnnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:37   #37
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5028843]W poniedziałek glany obowiązkowe! - no bo wtedy ciężka muzyka.
We wtorek - dziecko-kwiat, wtedy tylko Janis Joplin i The Doors.
Środa znów należy do rozciągniętych swetrów, traperów i sztruksów. W moich uszach słyszę tylko SDA, pod Budą i Wolną Grupe Bukowinę.
We czwartki obowiazkowo zakładam garsonkę, ewentualnie suknię wieczorową - klasyka muzyki - Bach, Beethoven, Chopin...
Piątki zdominowane są przez czerń - tak bowiem ubierają się fani Depeche Mode.
Soboty... O, wtedy muszę założyć cos dekadenckiego lekko, przecież do jazzu to tak pasuje... A w niedziele krótka spódniczka, koniecnzie różowa - i kusy sweterek, wtedy puszczam sobie Britney Spears

-------------------------------------------------------------------
Gdybym miała przejmować się tym, jaki ciuch mi do muzyki pasuje, oszalałabym. Przy tak różnorodnym guście muzycznym (a zrestą, miaąłm chwile, kiedy tylko electro królowało czy poezja śpiewana) takie duperele nie mają najmniejszego znaczenia. Ubiór ma psaować na człowieka, podkreślać jego zalety fizyczne, a nie afiszować muzykę.[/QUOTE]
Szajajaba, dobrze powiedziane!
Jak mam się ubierać, jeżeli słucham rocka, poezji śpiewanej, punku, ska i stu tysięcy innych?
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 18:57   #38
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Anul3k, po Twoim opisie wnioskuje,ze byłaś w kielcach ostatnimi czasy, czyżby zlot harcerstwa? :P Jak się podobało?
Sorki za off'a ;-)
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 19:09   #39
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Anul3k, po Twoim opisie wnioskuje,ze byłaś w kielcach ostatnimi czasy, czyżby zlot harcerstwa? :P Jak się podobało?
Sorki za off'a ;-)
Było w miarę Na ogólnopolski zlot przyjechałam prosto z ogólnoświatowego, więc widziałam dużo różnic, niestety na naszą niekorzyść. Teraz już wiem dlaczego obcokrajowcy uważają nas za wojsko, niestety... ale o tym długo by dyskutować, jak znajdę wolną chwilę to może przywrócę do życia założony kiedyś przeze mnie wątek o harcerstwie
Denerwowała mnie pogoda, tylko spódnice mi się suche uchowały, ale jak miałam w nich chodzić w taki ziąb?! Dobrze, że po tych nieszczęsnych kilku dniach wyszło słońce, bo zostałabym bez ubrań zdatnych do użycia
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:32   #40
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Ubieram tak jak mi się podoba. Raz oldschoolowo raz rockowo. Teraz powróciłam do gotyku sprzed roku więc odkurzyłam dawne czarne długie spódnice z tiulem i koronką...nie ograniczam się muzycznie, ale niektórych gatunków nie cierpię aż skręca mnie od środka. Czuję się dobrze w stonowanych kolorach czerni, fiolecie, zgniłej zieleni. W różowej czy żółtej bluzce dziwinie się czuję, jakbym nie była soba. Wszystko zależy od osobowości a to, że ktoś na siłę wciska glany to jest zwykłym pozerem, który pragnie przypodobac się danej subkulturze, która czasami się z tej osoby po prostu wyśmiewa.
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:15   #41
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Ubieram to co lubie i slucham tez tego co lubie. Dla mnie to dwie rozne sparwy. Jednego dnia biegam w bokserce i trampkach, a na drugi dzien wskakuje w spodniczke i seksowna bluzke.
Kobieta zmienna jest
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 16:18   #42
pauka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

A ja za to ubieram się wg stylu muzycznego. Słucham rocka i kocham rock i tylko rock rock rock moim życiem itp. Lubię również bluesa więc ubieram się głównie w ciemne kolory-(CZARNE KOSZULKI, PASKI Z ĆWIEKAMI, WYSOKIE TRAMPKI, CZASEM GLANY, MARTENSY DUUUŻO KORALIKÓW, CHUSTKA NA GŁOWIE LUB ZAWIĄZANA NA NADGARSTKU, ITP.) Mieszam te 2 style głównie bardzo mi się to podoba. Nie ubioeram się tak tylko po to by pokazać jakiej słucham myzyki (choć też)ale głównie dlatego bo bardzo podoba mi się ten styl ubierania. Często spotykam się ze złą opinią na mój wygląd ale wogóle sie tym nie przejmuję. I cieszę się gdy w ten sposób mogę się utożsamić z muzyką której słucham.
pauka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 22:43   #43
gosia :)
Raczkowanie
 
Avatar gosia :)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

pauka4 nareszcie ktoś, kto myśli podobnie do mnie ja też głównie rock i blues-rock(Dżem właściwie ). ubieram się wg muzyki. ubieram sie w najrozniejsze bluzki, bluzy, swetry. glowna role graja dodatki - buty(trampki/glany glownie) i jakies chustki, koraliki itp, itd.po prostu jak zaloze cos innego, czuję,że jestem przebrana i koniec. ;>
pozdrawiam, pauka4
__________________
"Gdy chciałem usłyszeć Twój głos
Wiatr uczynił mnie głuchym
Kiedy chciałem Cię ujrzeć
Mgła zamknęła mi oczy
A kiedy chciałem Cię dotknąć
Moje dłonie oplotły powoje."
gosia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:25   #44
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

W pewnym senssie ubieram sie jak muzyka

Slucham roznej i roznie sie ubieram - nawet sie zgadza
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:40   #45
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Gdybym miała nosić ubrania odzwierciedlające mój gust muzyczny, ludzie pomyśleliby, że mam rozdziesięciojenie jaźni Raz jak metal, za chwilę rockman, później reggae, blues, a na końcu lata 50.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:51   #46
gosia :)
Raczkowanie
 
Avatar gosia :)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

hm. ja tez slucham reggae, rocka, metalu,troche jazzu tez... co nie znaczy, ze nie moge polaczyc tych stylow(no dobra, metalowa to ja nie jestem )
__________________
"Gdy chciałem usłyszeć Twój głos
Wiatr uczynił mnie głuchym
Kiedy chciałem Cię ujrzeć
Mgła zamknęła mi oczy
A kiedy chciałem Cię dotknąć
Moje dłonie oplotły powoje."
gosia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 22:15   #47
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Hmn, słucham Massive Attack, Portishead, Air, Buddha Baru, Gotan Projects... jak powinnam się ubierać?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:14   #48
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

jak napisał ktoś wcześniej, ubiór powinien podkreślać walory człowieka, jego sposób postrzegania świata - w pewnym sensie.
To, ze np. lubię oglądać "Indiana Jones" to nie powód, ze będę biegać w koszulach, portkach i kapeluszach rodem z puszczy
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:24   #49
californication
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Ja uważam że strój powinien być powiązany z rodzajem muzyki jakiej słuchamy. bo muzyka, sposób ubierania się, sposób bycia składają się na styl jaki sobą reprezentujemy. To że dziewczyna która lubi rocka, punk czy jeszcze inne tym podobne rodzaje muzyki, nie nałoży różowej(to jest chyba kolor najbardziej tożsamy z przeciwieństwem metalu) spódniczki, a chłopak dresu(oczywiście jako stroju do pokazania się w mieście wydaje mi sie oczywiste.
californication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 16:32   #50
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

a mnie nie wydaje się to takie oczywiste, californication [fanka RHCP? ] .
Muzyke ma się w sercu, a nie w ciuchach.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:33   #51
californication
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Ja bardzo lubię rock, rock&roll, punk, metal też ; ) , reggae, ska, country, celtycka, classic dlatego też cięzko jest mi znaleźć jeden odpowiedni styl który by mi odpowiadał. raz jestem ubrana na czarno, w glanciorach, potem jak hipiska- w wielkim kapeluszu, i ciuchach w kwiatowe wzory, potem jak z pradawnej osady-w palestyńskich szybkobiegach, luźnej białej koszuli... a jeszcze potem normalnie-na sportowo- w jansach adidasach i bluzie.... ale do stroju zawsze dobieram takie dodatki żeby było widać co lubie- są to naszywki na torbie, trampki z kolorowymi sznurówkami, i nieodłącznie moje ukochane-KORALIKI .
californication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:36   #52
californication
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

ja muzykę mam w sobie-a mną są także moje ubrania
californication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:42   #53
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Wdam się w polemikę, czy Twoje ubrania są Tobą. Jeśli Twoje ubrania są Tobą, to kim będziesz, kiedy je stracisz? Byt nie jest określany materialnymi rzeczami.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:05   #54
californication
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

taki jest mój styl. będę się starać ich nie stracić i tyle. może i to jest sprawa indywidualna, ja akurat lubię mieć na sobie to co odzwierciedla moją osobowość
__________________
LUBIĘ TEN STAN, PAPIEROSY KAWA JA..
californication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:33   #55
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

to życzę Ci powodzenia, bo ja po dwóch latach włóczenia się z punkami powiedziałam "dość"
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:19   #56
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
Gdybym miała się ubierać zgodnie z muzyką, której słucham to byłoby trudne. Jestem otwarta na muzykę i nie dzielę jej na gatunki, słucham tego, co wpada mi w ucho, wywołuje emocje, wspomnienia, wpływa na humor etc. Nie wyobrażam sobie ubierać się według jednego stylu, tym bardziej muzycznego, podczas gdy istnieje tak wiele możliwości
podzielam zdanie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 21:53   #57
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

ja slucham rocka,punka,emo a czasem nawet popu, ale ubieram sie rznie. moj styl jest taka 'mieszanka' zaczerpnieta z kazdego styu osobno;p
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 23:43   #58
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Ja słucham głównie metalu, bardzo różnych odmian, ale również zdarza mi się posłuchać rocka, gotyku, poezji śpiewanej ... I pewnie jeszcze parę gatunków muzycznych by się znalazło. Jak byłam młodsza, biegałam w glanach i koszulkach ulubionych zespołów, ale z czasem doszłam do wniosku, że:

a) słuchanie muzyki jest dla mnie dość prywatną sprawą, do której podchodzę emocjonalnie i niekoniecznie muszę to wyrażać w swoim stroju
b) w czarnym wyglądam dość niekorzystnie

A teraz? Noszę głównie jeansy, sportowe, wygodne buty i dużo ubrań w rozmaitych odcieniach zieleni. Uwielbiam zieleń, czuję się dobrze w ubraniach o tym kolorze. A takie poczucie jest chyba najważniejsze.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 09:17   #59
pauka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Do CALIFORNICATION- dokładnie się z tobą zgadzam. A argument :"co zrobisz jak te ciuchy stracisz"-jest bez sensu. Ciuchów w danym stylu jest mnóstwo. Jak się zniszczy cosik jedno idziesz do sklepu i kupujesz cosik drugie. Ja mam ten sam styl co ty. Nie wyobrażam sobie życia bez koralików i nie wyobrażam sobie jak mogłabym ubierać się inaczej. Tak jak napisałaś-muzyka, ubiór, charakter-to tworzy naszą osobowość i ja staram się każdym szczegółem ją podkreślać. Jak nałożę różową spódniczkę najchętniej zapadłabym się pod ziemię. To, że ktoś lubi taką muzykę i ubiera się wg jej stylu nie oznacza, że nie może się ładnie i kobieco ubrać. Wystarczy chcieć. A muzyka jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy i jak już wspomniałam cieszę się, że w jakiś sposób mogę się z nią utożsamiać. Pozdrawiam...
__________________
Pauka
pauka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 10:04   #60
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Muzyka a styl ubierania...

Cytat:
Napisane przez pauka4 Pokaż wiadomość
Do CALIFORNICATION- dokładnie się z tobą zgadzam. A argument :"co zrobisz jak te ciuchy stracisz"-jest bez sensu. Ciuchów w danym stylu jest mnóstwo. Jak się zniszczy cosik jedno idziesz do sklepu i kupujesz cosik drugie. Ja mam ten sam styl co ty. Nie wyobrażam sobie życia bez koralików i nie wyobrażam sobie jak mogłabym ubierać się inaczej. Tak jak napisałaś-muzyka, ubiór, charakter-to tworzy naszą osobowość i ja staram się każdym szczegółem ją podkreślać. Jak nałożę różową spódniczkę najchętniej zapadłabym się pod ziemię. To, że ktoś lubi taką muzykę i ubiera się wg jej stylu nie oznacza, że nie może się ładnie i kobieco ubrać. Wystarczy chcieć. A muzyka jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy i jak już wspomniałam cieszę się, że w jakiś sposób mogę się z nią utożsamiać. Pozdrawiam...
'Co zrobisz jak te ciuchy stracisz' jest (w moim mniemaniu) metafora...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.