Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 13:16   #1741
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taką zagwozdkę z nie wiem jak to rozwiązać. Znajomi przylatują niedługo z Anglii i chcemy ich w czasie pobytu w PL zaprosić na wesele (planują wcześniej urlopy i nie chcemy się bawić w wysyłanie więc skorzystamy z okazji). Problem polega na tym że koleżanka ma dwa nazwiska- swoje i po mężu + mają dziecko które nie wiem jak ma na imię, mój brat sprawdził ich facebooka (ja nie mam) ale nie wyłapałam nigdzie informacji o imieniu, wiem tylko że to chłopczyk.
Jaka forma będzie lepsza:
Annę i Adama Kowalskich z synkiem
czy lepiej
Annę Nowak- Kowalską i Adama Kowalskiego z synkiem
To oczywiście przykładowe imiona i nazwiska.

Pisałyście podwójne nazwiska mężatek czy tylko jedno? I co z dzieckiem? Nie mamy z nimi kontaktu na co dzień i nie za bardzo mamy jak się dowiedzieć o imię.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Plener robimy w górach w Zakopanem więc musimy wyjechać 5-6 rano żeby być na miejscu ok.8.oo.
Jestem za pierwszą wersją. Tak bynajmniej pisałam na zaproszeniach. A co do podwójnych nazwisk kobiet to mam znajome, które maja nazwiska męża, a na facebooku właśnie mają dwuczłonowe
Jeśli mamy z jakąś rodziną bardzo dobry kontakt to wypisujemy imię dziecka, ale najczęściej właśnie mamy dopisek ,, z córkami" ,, z synami" ,, z synem" ,, z dziećmi".
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:35   #1742
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Jestem za pierwszą wersją. Tak bynajmniej pisałam na zaproszeniach. A co do podwójnych nazwisk kobiet to mam znajome, które maja nazwiska męża, a na facebooku właśnie mają dwuczłonowe

Jeśli mamy z jakąś rodziną bardzo dobry kontakt to wypisujemy imię dziecka, ale najczęściej właśnie mamy dopisek ,, z córkami" ,, z synami" ,, z synem" ,, z dziećmi".
A nie "przynajmniej"? :P...
Ja jestem za opcja druga, jednak dziewczyna ma podwójne nazwisko, pod pojedynczym nie funkcjonuje. Ja to brałam pod uwagę i tak pisałam, jak dana osoba ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 08:55   #1743
Kasa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczynki drogie, nie udzielałam się na forum ale regularnie zaglądałam tu w poszukiwaniu inspiracji i wszelkich informacji na temat zorganizowania tego najważniejszego dnia.
W związku z tym, że jestem już żoną od 22.08 chciałam krotko napisać coś na temat przyjęcia bo być może komuś te informacje okażą się pomocne.
Restauracja Herbowa w Żabnie - lokal w skali 1-5 u Nas ma mocną 5. Właściciele bardzo sympatyczni, miła obsługa, pyszne jedzenie, bardzo ładny lokal, wszystko wypadło znakomicie Polecamy z czystym sumieniem.
Muzyka - DJ Carlo Mike Show - Pan Michał bawił Naszych gości tak, że nie chcieli wracać do domu. Przypadł do gustu młodym i starym, bawili się wszyscy bez wyjątku i nikt ale to nikt nie narzekał na muzykę. Również polecamy.
Makijaż, fryzura i paznokcie - Fryzjerka Ania i Pani Monika Korus . Makijaż bez zarzutu do rana, fryzura również wytrzymała wszelkie tańce i wygibasy. Polecam.
Fotograf - Łukasz Mączko - cierpliwy, uśmiechnięty, sesja dopiero przed nami, ale już wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Video – brak (nasz świadomy wybór).
Nie mogę nie pochwalić kierowcy - Pan Mariusz Walkowicz, pełny profesjonalizm, elegancki, kulturalny bardzo sympatyczny człowiek, dodatkowo rozmową z Nami wprowadzał luz i pozwalał zapomnieć o stresie przed ceremonią
Na koniec napiszę, że bawiliśmy się wśród najbliższej rodziny (60 osób), co sprawiło, że mogliśmy być sobą, bawić się na luzie i to był wg Nas klucz do sukcesu
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim przyszłym Pannom Młodym 
__________________
Razem od 2008
Zaręczyny 2012
Ślub 2015
Kasa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 09:50   #1744
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, bardziej pasuje mi szczerze powiedziawszy napisanie wspólnego nazwiska, druga opcja brzmi dla mnie trochę... nienaturalnie, tak dziwnie, strasznie oficjalnie- tym bardziej jak widzę to na papierze. Zastanowię się jeszcze nad tym tematem, bo jednak nie chciałabym nikogo urazić a nie wiem jaki ma ona stosunek do podwójnego nazwiska- używa obydwu czy tylko po mężu.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 09:54   #1745
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wedlug mnie skoro wybrala nazwisko dwuczlonowe to ma to dla mniej znaczenie, przynajmniej ja tak do tego podchodze i nie zastanwialabym sie nad zostawieniem swojego nazwiska gdyby nie byloby to dla mnie wazne
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 16:16   #1746
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja mam podwójne nazwisko i zawsze piszą mi razem z mężem, a nie mnie+ 2nazwiska i osobno męża i mi to pasuje, a jakby było osobno to dziwnie by to brzmiało, w końcu zapraszają nas jako rodzinę i nie sądzę, żeby kobiety z nazwiskiem dwuczłonowym się obrażały, że zapraszane są pod tylko jednym nazwiskiem
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:39   #1747
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, chętnie doradzę Jeśli chodzi o fryzurę, to czesałam się w Brzesku, w galerii fryzur (czesała mnie pani Justyna). Na fryzurę zapisywałam się ok. 9 miesięcy przed weselem.
A ogólne rady, to przede wszystkim łapać każdą chwilę podczas własnego przyjęcia weselnego!! Czas tak szybko ucieka, że nim się oglądniemy jest rano Kielich czystej przed mszą też doda odwagi ( ja się nie napiłam, stres zrobił swoje i prawie się rozpłakałam podczas przysięgi ). Jeśli chodzi o dodatki to nie polecam fontanny czekoladowej - my mieliśmy wesele 8 sierpnia (temperatura sięgała zenitu... 37 stopni w cieniu o 9 rano..... 44 jak wychodziliśmy do kościoła... fontanna jest super dodatkiem, ale podczas upałów nikt z niej nie korzysta, więc szkoda się kosztować... za to beczki z piwem są obowiązkowe u nas piwo schodziło jak świeże bułeczki
jeśli chodzi o pozostałe rozrywki to żałuję że nie mieliśmy fajerwerków - pozostałe dodatki typu pokazy tańców czy inne wymysły są zbędne gdy ma się dobry zespół i gości którzy chcą się bawić (a nie takich których trzeba zabawiać siłą...). Nasze wesele było wspaniałe, bawiłam się doskonale i tego samego życzę każdej Pannie Młodej
Witam, dziewczyny jestem "TU" nowa a ślub bierzemy we wrześniu przyszłego roku, a że jestem z okolic Brzeska to interesuje mnie jaką orkiestrę mieliście ? Możecie kogoś z Brzeska/Bochni/Tarnowa polecić ? Zależy mi żeby nie była to orkiestra, która gra tylko biesiady, marsze i organizuje żenujące zabawy typu przekładanie jajka przez nogawki mężczyzn etc. Celuje raczej w młodą ekipę
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 18:45   #1748
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny jestem "TU" nowa a ślub bierzemy we wrześniu przyszłego roku, a że jestem z okolic Brzeska to interesuje mnie jaką orkiestrę mieliście ? Możecie kogoś z Brzeska/Bochni/Tarnowa polecić ? Zależy mi żeby nie była to orkiestra, która gra tylko biesiady, marsze i organizuje żenujące zabawy typu przekładanie jajka przez nogawki mężczyzn etc. Celuje raczej w młodą ekipę
My mamy zespół z Bochni/krakowa, młodzi, zdolni, graja cały asortyment od biesiady po covery rockowe, jazzowe, ogólnie bardzo elastyczni pod względem repertuaru. Ich wokalistka brała udział w ostatnim the voice of poland. Słyszałam ich na żywo i są rewelacyjni. Nazywają się EKG, i jedyny minus, że są drodzy
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:50   #1749
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Kilka stron wcześniej pisałyśmy o zespołach także myślę, że możesz sobie poczytać nasze propozycje Ja tak jak już pisałam mam zespół Alfa -czwórka młodych ludzi- ponoć grają świetnie, a sama ocenię 20 września, bo w Cristalu są wtedy targi ślubne (mają brać w nich udział), a więc mam zamiar skorzystać z okazji i posłuchać ich na żywo
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 15:12   #1750
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki dziewczyny, tak czytałam wcześniejsze posty, dziś nadrobiłam "ten rok" w postach, właśnie też się nad EKG zastanawiamy Cena jak dla mnie jest akceptowalna A słyszałyście coś o zespole "Klakier" z Brzeska , albo o "Luzie" z Bochni ?
Przypomniało mi się coś Zespół zaproponował, że możemy ich posłuchać na weselu co jest super pomysłem i tak się zastanawiam jak to wygląda ? W sensie, że mamy przyjść na sale zaraz po mszy ? Siedzieć przy stoliku orkiestry ? Mieć stroje weselne ? Była, któraś z was na takim "przesłuchaniu" zespołu ?

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2015-08-26 o 15:15
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 16:51   #1751
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, tak czytałam wcześniejsze posty, dziś nadrobiłam "ten rok" w postach, właśnie też się nad EKG zastanawiamy Cena jak dla mnie jest akceptowalna A słyszałyście coś o zespole "Klakier" z Brzeska , albo o "Luzie" z Bochni ?
Przypomniało mi się coś Zespół zaproponował, że możemy ich posłuchać na weselu co jest super pomysłem i tak się zastanawiam jak to wygląda ? W sensie, że mamy przyjść na sale zaraz po mszy ? Siedzieć przy stoliku orkiestry ? Mieć stroje weselne ? Była, któraś z was na takim "przesłuchaniu" zespołu ?
Ja z narzeczonym podsłuchiwałam EKG właśnie na żywo, szczerze dla nas sytuacja była niezręczna, a w efekcie końcowym komiczna, bo jak to, wchodzić komuś na przyjęcie? więc z tyłu za lokalem podsłuchiwaliśmy ale nie polecam, więc może dziewczyny mają inne rady :P

Co do ceny, wg mnie warto i wiem za co płacę, ale i tak boli
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 17:07   #1752
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, tak czytałam wcześniejsze posty, dziś nadrobiłam "ten rok" w postach, właśnie też się nad EKG zastanawiamy Cena jak dla mnie jest akceptowalna A słyszałyście coś o zespole "Klakier" z Brzeska , albo o "Luzie" z Bochni ?
Przypomniało mi się coś Zespół zaproponował, że możemy ich posłuchać na weselu co jest super pomysłem i tak się zastanawiam jak to wygląda ? W sensie, że mamy przyjść na sale zaraz po mszy ? Siedzieć przy stoliku orkiestry ? Mieć stroje weselne ? Była, któraś z was na takim "przesłuchaniu" zespołu ?
My tak nasz zespół słyszeliśmy . W teorii miało to być, ze juz sie rozłożą, a goscie są jeszcze w Kościele, wiec jest troche czasu, zeby cos na próbę zagrać. Ale nam za pierwszym razem goscie zrobili niespodziankę, bo za szybko z Kościoła przyjechali hahaha. I zza krzaków słuchaliśmy. Za drugim razem udało sie juz normalnie, zespół grał, a my po prostu weszliśmy na sale i słuchaliśmy. Szybko sie jednak zgarnęliśmy, bo kto wie kiedy weselnicy tak na prawdę przyjdą .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 17:51   #1753
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hehe, no właśnie bardzo niezręczna sytuacja, aczkolwiek wiem, że sporo osób tak "wbija" na wesela, a z drugiej strony fajna sprawa bo można by zobaczyć jak prowadzą imprezę, a nie tylko jak śpiewają ma się wtedy całokształt pracy zespołu . Mimo wszystko czekam na odpowiedzi tych co były na takich "przesłuchaniach". Jest to dla mnie o tyle ważne, że mieszkamy i pracujemy z TŻ za granicą i nie mamy możliwości i czasu na to żeby przylatywać na próby zespołów w tygodniu
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 18:06   #1754
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Pamiętaj do tego, ze wiele zespołów nawet nie robi prób w sezonie ślubnym, tylko i wyłącznie zapraszają na takie przesłuchania przed weselem czy jakaś impreza . My tak samo jesteśmy za granica i byłam super wdzięczna, ze chociaż w taki sposób mamy możliwość posłuchać zespołu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:09   #1755
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny jestem "TU" nowa a ślub bierzemy we wrześniu przyszłego roku, a że jestem z okolic Brzeska to interesuje mnie jaką orkiestrę mieliście ? Możecie kogoś z Brzeska/Bochni/Tarnowa polecić ? Zależy mi żeby nie była to orkiestra, która gra tylko biesiady, marsze i organizuje żenujące zabawy typu przekładanie jajka przez nogawki mężczyzn etc. Celuje raczej w młodą ekipę
nasz zespół pochodzi ze śląska, więc tu nie pomogę jeśli chcesz cos bliżej zespół się nazywa Impressive (swoją drogą uważam że to najlepszy zespół jaki mogliśmy wybrać ) grają dużo nowych kawałków, więc w gusta trafią raczej każdego polecam poszukać ich na youtubie
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 09:26   #1756
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My mamy pro koncert polecam

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

(Zespół z Tarnowa)
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 09:37   #1757
nataliaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczynki mam do was takie pytanie czy byłyście może na weselu w KARDAMONIE w Zbylitowskiej Górze ? bardzo proszę o jakieś opinie bo nigdzie nic nie mogę znaleźć
nataliaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 16:15   #1758
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny które pytały o Agawę w Tuchowie - wszystko było ok, jedzenie bardzo dobre, obsługa ok, w środku ładnie i w miarę nowocześnie, byłam na starej sali, jedyne co mi się nie podobało to 2 oddzielne sale jadalne, mniejsza kompletnie nie wiedziała co się dzieje na większej...

A jeśli chodzi o Kardamon, to kilka dziewczyn miało tam wesele, ja tam byłam tylko raz na obiedzie, ale nie pojadę tam więcej...
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:09   #1759
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nataliaa23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do was takie pytanie czy byłyście może na weselu w KARDAMONIE w Zbylitowskiej Górze ? bardzo proszę o jakieś opinie bo nigdzie nic nie mogę znaleźć
na czyimś weselu tam nie byłam, ale będę tam mieć swoje w maju trochę opinii słyszałam, więc jakieś pojęcie mam, jeżeli w czymś mogę Ci pomóc to pytaj śmiało. Ale kreciorek85 i silver89 miały tam całkiem niedawno swoje wesela, ciągle czekamy na relację!
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 08:46   #1760
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nataliaa23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do was takie pytanie czy byłyście może na weselu w KARDAMONIE w Zbylitowskiej Górze ? bardzo proszę o jakieś opinie bo nigdzie nic nie mogę znaleźć
Kilka dziewczyn z wątku miało tam swoje wesela więc możesz je podpytać czy były zadowolone Na pierwszej stronie w kalendarzu jest wszystko wypisane kto miał tam wesele.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:14   #1761
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny ile miesiecy wcześniej zapraszaliście gości weselnych?Będę w grudniu w Polsce i zastanawiam sie czy nie rozdać zaproszeń. Pół roku to wczesnie na zaproszenia ale nie mam pewnosci czy będe miała możliwosć być w Polsce trzy miesięce przed ślubem
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 08:47   #1762
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My już zaprosiliśmy dwie pary znajomych ale tutaj nie było za bardzo wyboru bo nie ma ich w Polsce a też chcieliśmy żeby na spokojnie mogli przemyśleć czy przylecą Zapraszać będziemy pewnie marzec/kwiecień- tak żeby każdy na spokojnie miał czas na zastanowienie się i nie planowanie sobie nic innego na ten dzień.
Jeśli nie masz pewności czy będziesz w kraju bliżej ślubu to poważnie zastanowiłabym się nad rozdaniem w grudniu- nie będziesz się potem denerwować że zaproszenia nierozdane. Trochę wcześnie ale jeśli sytuacja z późniejszym urlopem jest niepewna to chyba bym rozdała.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 09:21   #1763
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez malgo_16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile miesiecy wcześniej zapraszaliście gości weselnych?Będę w grudniu w Polsce i zastanawiam sie czy nie rozdać zaproszeń. Pół roku to wczesnie na zaproszenia ale nie mam pewnosci czy będe miała możliwosć być w Polsce trzy miesięce przed ślubem
My mamy ślub za 3 tygodnie a pierwsze zaproszenia zostały rozdane w grudniu. Mieszkamy w innych kraju wiec część była rozdana w grudniu, część w maju a pozostałe Wysłane pocztą
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 13:55   #1764
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My na pół roku przed rozdawaliśmy tylko gościom zagranicznym , pozniej najbliższej Rodzinie (Rodzice i Rodzeństwo), a na 3 miesiące przed całej reszcie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 16:13   #1765
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzieki dziewczyny za odpowiedz Przegadaliśmy z narzeczonym sprawę i postanowiłam rozdać zaproszenia w grudniu tym gościom których zapraszamy osobiscie (będe spokojniejsza) .

Powiem wam że ostatnio spotkałam sie z przypadkiem wysyłania zaproszen na ślub e mail
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 16:25   #1766
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny pochwalę się, że udało mi się dziś zarezerwować termin i godzinę w kościele Katedra o 14
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 17:03   #1767
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalę się, że udało mi się dziś zarezerwować termin i godzinę w kościele Katedra o 14
Super Najważniejsze masz już z głowy
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:05   #1768
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Polivy w Katedrze w Tarnowie? Hmm...udało Ci się już zarezerwować termin? Jak narzeczony dzwonił parę dni temu to mu ksiądz powiedział,że zapisy dopiero po 15 września...
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:12   #1769
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Polivy w Katedrze w Tarnowie? Hmm...udało Ci się już zarezerwować termin? Jak narzeczony dzwonił parę dni temu to mu ksiądz powiedział,że zapisy dopiero po 15 września...
Tak, w Katedrze w Tarnowie, dziś dzwoniłam i ksiądz powiedział, że przyjmuje już rezerwacje. Miałam do wyboru pełną pule godzin od 13-17
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016

Edytowane przez polivy
Czas edycji: 2015-09-02 o 21:26
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:31   #1770
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jak jutro zadzwonimy i nie będzie naszej wymarzonej godziny to się chyba wścieknę...od półtora roku systematycznie tam dzwonimy i chodzimy, by ustrzelić odpowiednią godzinę - a tu proszę... Dobrze,że napisałaś, bo bym żyła sobie w błogiej nieświadomości jeszcze 2 tygodnie

A jak już jest temat kościoła... byłam w ubiegłą sobotę na ślubie/weselu kuzynki. To jaką hurtówkę odwalił ksiądz w tutejszym kościele to masakra...śluby od 12 do 18...Jedna para czekała aż Ci drudzy -ślubujący sobie- wreszcie wyjdą...jedni nie zdążyli spokojnie wysłuchać życzeń, a już kolejni słuchali Mendelsona... goście stali pod kościołem i się wkurzali na organizację,bo ewidentnie jej brakłoMam nadzieję, że u mnie tak nie będzie i u Was też, bo patrząc na to tak z boku (ale już jako przyszła panna młoda) to całkowicie uciekł wtedy ten czar "wyjątkowości"... było się po prostu jednymi z wielu tego dnia ;/

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-02 o 21:33
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.