Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 21:14   #1861
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
anielska diablica Z ciekawości możesz napisać ile płacisz za nocleg od osoby ?

Chcemy mieć gości na miejscu ze względu na wygodę(żeby mogli wcześniej już się zameldować, umyć, przebrać itp.)-żeby pominąć nie potrzebne migracje w celu zmiany miejsca parkowania samochodu i żeby nie trzeba było brać potem dodatkowego auta z kierowcą, który rozwoziłby gości do hotelu- cena za osobę ok.85 zł co w przeliczeniu na 40 osób wynosi 3400, może dla Ciebie to nie są znaczące pieniądze ale dla mnie to nie jest mało. I robi różnicę, bo za wyżywienie 2 dodatkowych osób w zespole jesteśmy w stanie zapewnić prawie 5 osobom nocleg.
Ja to rozumiem doskonale, bo my wstępnie przewidujemy nocleg dla całej rodziny TŻ czyli 65 osób za 80 zł od osoby ( i szczerze mówiąc cena noclegu wydaje mi się mocno zawyżona, zważywszy, że lokal jest na wsi, co prawda teren jest za****, ale lokalizacja fatalna, a cena wyższa niż w Zakopanym w sezonie).
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 21:45   #1862
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem doskonale, bo my wstępnie przewidujemy nocleg dla całej rodziny TŻ czyli 65 osób za 80 zł od osoby ( i szczerze mówiąc cena noclegu wydaje mi się mocno zawyżona, zważywszy, że lokal jest na wsi, co prawda teren jest za****, ale lokalizacja fatalna, a cena wyższa niż w Zakopanym w sezonie).
Niestety słono sobie liczą za noclegi;/ U mnie te 40 osób to też wszyscy od strony TŻ. Jeszcze się zastanawiam czy zaprosić kilka koleżanek z pracy -chciałabym by były ale mój Luby pewnie będzie odmiennego zdania, bo to znów kilka stówek. My tak naprawdę nie wiemy ile nas dokładnie te noclegi będą kosztować, bo się mogą ceny zmienić (remontują hotel;/-pokoje będą miały wyższy standard) ehhh- jedyne co nam się udało to wynegocjować lepszy upust(który nam przysługiwał , bo w tym samym hotelu mamy wesele)- z 20% na 30% i to po odjęciu tych pięknych 30% wychodzą nam takie a nie inne kwoty.
O nie... jeszcze spojrzałam dla pewności na listę gości a tu zamiast 40 gości TŻ widzę 54...aaaaa!!!

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-25 o 21:49
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 08:13   #1863
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Niestety słono sobie liczą za noclegi;/ U mnie te 40 osób to też wszyscy od strony TŻ. Jeszcze się zastanawiam czy zaprosić kilka koleżanek z pracy -chciałabym by były ale mój Luby pewnie będzie odmiennego zdania, bo to znów kilka stówek. My tak naprawdę nie wiemy ile nas dokładnie te noclegi będą kosztować, bo się mogą ceny zmienić (remontują hotel;/-pokoje będą miały wyższy standard) ehhh- jedyne co nam się udało to wynegocjować lepszy upust(który nam przysługiwał , bo w tym samym hotelu mamy wesele)- z 20% na 30% i to po odjęciu tych pięknych 30% wychodzą nam takie a nie inne kwoty.
O nie... jeszcze spojrzałam dla pewności na listę gości a tu zamiast 40 gości TŻ widzę 54...aaaaa!!!
hehe, w sumie ja też nie uwzględniłam koleżanek z partnerami z pracy, czyli jakieś 18 osób ( ale nie wiem czy to będzie możliwe, żeby one przyjechały bo pracujemy za granicą). Widzisz ty chociaż wynegocjowałaś te 30% zniżki, a my też mamy wesele, poprawiny i nocleg w jednym kompleksie i nie ma opcji o negocjacjach ;/, a nie ukrywam, że nawet 20% upustu zrobiłoby pewnie jakąś ulgę dla portfela
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 08:24   #1864
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Justuus Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia! Aby trn dzień byl taki jaki sobie wymarzylas! :-*
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 09:56   #1865
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Justuus wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 16:40   #1866
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Justuus Dużo szczęścia na Nowej Drodze życia!

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-09-26 o 19:08
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 19:07   #1867
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
hehe, w sumie ja też nie uwzględniłam koleżanek z partnerami z pracy, czyli jakieś 18 osób ( ale nie wiem czy to będzie możliwe, żeby one przyjechały bo pracujemy za granicą). Widzisz ty chociaż wynegocjowałaś te 30% zniżki, a my też mamy wesele, poprawiny i nocleg w jednym kompleksie i nie ma opcji o negocjacjach ;/, a nie ukrywam, że nawet 20% upustu zrobiłoby pewnie jakąś ulgę dla portfela
No to teraz mnie zdziwiłaś... żeby w ogóle nie dali żadnej zniżki? A gdzie macie wesele jak można wiedzieć? dziwna praktyka...my mieszkamy obecnie w okolicach Bielska- Białej i tu się spotyka oferty weselne wręcz z darmowym noclegiem i to w nie złych hotelach. Nam długo zwlekali z wyceną noclegów więc zrobiłam mały rekonesans po innych tarnowskich hotelach - przycisnęłam ich i się udało wycisnąć te 30%- choć w ogólnym rozrachunku też szału nie ma.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 10:17   #1868
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziękuję za życzenia


Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
wiem, że można ale problem polega na tym, że chcemy przerobić złoto żółte na białe, dlatego pytam, czy któraś z Was wie coś na ten temat lub ma jakieś doświadczenie w temacie
Na Lwowskiej.
Ja miałam różne złoto a i tak zrobił takie obrączki jak chcieliśmy
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:53   #1869
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia
Na Lwowskiej.
Ja miałam różne złoto a i tak zrobił takie obrączki jak chcieliśmy
dziękuję za info, właśnie tej informacji mi brakowało
wszystkiego najlepszego dla Ciebie Justuus!


Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
hehe, w sumie ja też nie uwzględniłam koleżanek z partnerami z pracy, czyli jakieś 18 osób ( ale nie wiem czy to będzie możliwe, żeby one przyjechały bo pracujemy za granicą). Widzisz ty chociaż wynegocjowałaś te 30% zniżki, a my też mamy wesele, poprawiny i nocleg w jednym kompleksie i nie ma opcji o negocjacjach ;/, a nie ukrywam, że nawet 20% upustu zrobiłoby pewnie jakąś ulgę dla portfela
Dziewczyny, powiem wam, że bardzo mnie zdziwiły ceny za noclegi, o których piszecie.. My mamy cenę 50zł/osobę ze śniadaniem. Cennikowo liczą sobie 130zł za jedynkę, a 190zł za dwójkę, więc przy organizacji wesela upust jest bardzo duży! Walczcie o rabaty!
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 23:01   #1870
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Justuus a powiedz mi jesteś zadowolona ze ślubu w Katedrze? dało się odczuć, że tak dużo wesel było tego dnia? Były jakieś opóźnienia, pośpiech itp.? My na dzień dzisiejszy wiemy, że na pewno ktoś ma ślub po nas o 15 - mam nadzieję, że przed nami nie:P

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, powiem wam, że bardzo mnie zdziwiły ceny za noclegi, o których piszecie.. My mamy cenę 50zł/osobę ze śniadaniem. Cennikowo liczą sobie 130zł za jedynkę, a 190zł za dwójkę, więc przy organizacji wesela upust jest bardzo duży! Walczcie o rabaty!
U mnie cennikowo najtańszy pokój jest za 239 zł ze śniadaniem. Rabat przysługuje zawsze ale w zależność od pakietu, który się wybiera jest mniejszy albo większy. My wywalczyliśmy większy niż nam przysługiwał ale ciągle tanio nie jest. Myślę, że trochę oszczędzimy na pokojach 3-4 osobowych, bo są tańsze ale niestety mamy mało gości, których w takich pokojach możemy zakwaterować.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 07:36   #1871
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Justuus a powiedz mi jesteś zadowolona ze ślubu w Katedrze? dało się odczuć, że tak dużo wesel było tego dnia? Były jakieś opóźnienia, pośpiech itp.? My na dzień dzisiejszy wiemy, że na pewno ktoś ma ślub po nas o 15 - mam nadzieję, że przed nami nie:P

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------



U mnie cennikowo najtańszy pokój jest za 239 zł ze śniadaniem. Rabat przysługuje zawsze ale w zależność od pakietu, który się wybiera jest mniejszy albo większy. My wywalczyliśmy większy niż nam przysługiwał ale ciągle tanio nie jest. Myślę, że trochę oszczędzimy na pokojach 3-4 osobowych, bo są tańsze ale niestety mamy mało gości, których w takich pokojach możemy zakwaterować.
No tak, z tego co widzę macie w Modrzewiowym Dworku. Myśleliśmy o tym miejscu, ale cena nas odstraszyła przede wszystkim nie planujemy wesela na wymagane tam 100 osób, a po drugie właśnie te noclegi.
A nie myśleliście, żeby wynająć gościom pokoje gdzieś w pobliżu? Bardzo blisko jest właśnie nasz Kardamon (2km), podwieźć tam gości to nie problem (wystarczy jeden znajomy kierowca, kilka minut i kurs w obie strony zrobiony), a myślę że na pewno jak wynajmiecie cały hotel to i z ceną się dogadacie
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 08:20   #1872
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Właśnie tego wożenia do hotelu i odwożenia samochodów chcieliśmy uniknąć- dostałam atrakcyjną ofertę noclegu ze śniadaniem od Hotelu Dunajec, ale jak zaczęliśmy liczyć koszty wożenia to stwierdziliśmy, że to się nie bardzo kalkuluje i postanowiliśmy postawić na wygodę gości. Zwłaszcza, że prawdopodobnie będziemy mieli kilkoro gości z bardzo małymi dziećmi i osoby w podeszłym wieku więc chcieliśmy,żeby w każdej chwili mogli podejść do pokoju. I niestety Kardamon oferuje dwukrotnie mniej pokoi niż potrzebujemy- rozdzielanie gości nie wchodziło w grę. Jak zaczęłam się na początku tego roku rozglądać za hotelem, który pomieściłby tyle osób, zagwarantował śniadanie i do tego był w przyzwoitej cenie- to wyboru nie było- albo drogo albo Dunajec
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 10:07   #1873
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny czy wy tez macie taki problem zeby sie z p. Tadel skontaktować? Zbyła mnie ostatnio teraz nie odpisuje.. Na ofertę czekam miesiąc...
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 10:17   #1874
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Może warto zadzwonić jeszcze raz i wypytać czy jest w ogóle chętna się tym zająć- może zabiegana jak inne. Ja na samym początku poszukiwań dekoratorki wysłałam do niej maila- 30 czerwca- odpowiedzi nie otrzymałam do dziś.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 10:41   #1875
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja nie miałam problemu kontaktowałam sie za kazdym razem z p.Tadel telefonicznie
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 12:33   #1876
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Właśnie dostałam cennik szczerze mówiąc zdziwiona jestem cenami... Bardzo dużo sobie życzy za same kwiaty...
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 14:40   #1877
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Aśka nie ma najniższych cen ale za to zajmuje sie kompleksowo wszystkim , my mielismy ją u siebie i nie żałujemy ani złotówki , sala wygladała pięknie . Poza tym polecam kontaktować sie z wszystkimi usługodawcami telefonicznie , wciąż jest sezon ślubny wiec oni poprostu nie maja czasu na siedzenie w emailach .
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:42   #1878
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Justuus a powiedz mi jesteś zadowolona ze ślubu w Katedrze? dało się odczuć, że tak dużo wesel było tego dnia? Były jakieś opóźnienia, pośpiech itp.? My na dzień dzisiejszy wiemy, że na pewno ktoś ma ślub po nas o 15 - mam nadzieję, że przed nami nie:P
Tego się nie dało odczuć. Czekałam co prawda chwile i nawet w środku ale dlatego że padało. Normalnie poczekalabym na zewnątrz (bylismy 14.45).
Natomiast organista robił problemy. Skrzypaczka zaczęła mnie przepraszać że nie zagrała na wejście ale organista ja odepchnął - dla mnie zero kultury mimo że się zgodził na repertuar dwa dni przed.
A no i fotograf mi zgłosił że koscielny zgasil część świateł jak wchodzilam z tata wiec zdjęcia są ciemne.
Także tylko te dwa minusy wszystko inne na plus
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 19:39   #1879
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja z punktu widzenia gościa weselnego Justuus i Pana G. też mogę powiedzieć że wesele jedno po drugim nie robi żadnego problemu. Każdy gość wiedział na którą Panią Młodą ma patrzeć :P

Edytowane przez __efka__
Czas edycji: 2015-09-28 o 20:15
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 19:48   #1880
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziekuje 😘 ! Znalazlam kontakt, zaraz po powrocie do PL odwiedzam Pania Anete 😊 a czy ktoras z Was szyla tam suknie slubna?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Chodzi mi o Anete Wielgus cytowany tekst mi sie nie wyswietlil ☺
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:52   #1881
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Tego się nie dało odczuć. Czekałam co prawda chwile i nawet w środku ale dlatego że padało. Normalnie poczekalabym na zewnątrz (bylismy 14.45).
Natomiast organista robił problemy. Skrzypaczka zaczęła mnie przepraszać że nie zagrała na wejście ale organista ja odepchnął - dla mnie zero kultury mimo że się zgodził na repertuar dwa dni przed.
A no i fotograf mi zgłosił że koscielny zgasil część świateł jak wchodzilam z tata wiec zdjęcia są ciemne.
Także tylko te dwa minusy wszystko inne na plus
Dzięki, teraz będę wiedziała na co zwrócić uwagę Skrzypaczkę też mamy więc spróbujemy sobie przypilnować organistę by nie robił problemów.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:25   #1882
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
Dziekuje 😘 ! Znalazlam kontakt, zaraz po powrocie do PL odwiedzam Pania Anete 😊 a czy ktoras z Was szyla tam suknie slubna?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Chodzi mi o Anete Wielgus cytowany tekst mi sie nie wyswietlil ☺
Moja Siostra robiła poprawki, a przyjaciółka szyła całą suknię od podstaw. Była bardzo zadowolona i wiele osób pytało o namiary .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:26   #1883
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny a czy polecicie kogoś od kursu tańca ? szukam oferty na indywidualne zajęcia, i kojarzę, że ktoś kiedyś pisał o pewnym instruktorze który prowadzi zajęcia w domu ? nie wiem czy coś nie namieszałam ale jeśli cokolwiek wiecie to proszę o informację
ogólnie to strasznie się ostatnio ociągam z organizacją takich drobnych spraw, więc pochwalę się postępem - zapisałam nas na kurs przedmałżeński, jedziemy do krk juz 17.10
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:37   #1884
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Moja Siostra robiła poprawki, a przyjaciółka szyła całą suknię od podstaw. Była bardzo zadowolona i wiele osób pytało o namiary .
A możesz zdradziś od jakiej kwoty zaczyna się cennik ? Mam na myśli jakąś prostą suknię ślubną ? A może masz zdjęcia jak wyglądała uszyta kiecka ? I ile czasu przed ślubem trzeba się zgłosić ? Przepraszam za tyle pytań, ale mam nadzieję ogarnąć temat sukni w grudniu ( o ile będzie to wykonalne) i docelowo chciałam wypożyczyć suknię, ale koleżanka mnie nastraszyła, że zna przypadek, że tydzień przed weselem panna młoda otrzymała wiadomość z wypożyczalni, że po weekendzie suknia wróciła podarta i nie nadje się do użytku, więc dziewczyna miała z 5 dni na znalezienie nowej

Ktoś pytał gdzie mam wesele, że takie ceny, w Borku k. Bochni. I u mnie nocleg w innym miejscu nie wchodzi w rachubę, bo najbliższy znajduje się z 15-20 km dalej i nawet gdyby był o połowę tańszy to byłoby to bardzo niewygodne.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:48   #1885
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy polecicie kogoś od kursu tańca ? szukam oferty na indywidualne zajęcia, i kojarzę, że ktoś kiedyś pisał o pewnym instruktorze który prowadzi zajęcia w domu ? nie wiem czy coś nie namieszałam ale jeśli cokolwiek wiecie to proszę o informację
ogólnie to strasznie się ostatnio ociągam z organizacją takich drobnych spraw, więc pochwalę się postępem - zapisałam nas na kurs przedmałżeński, jedziemy do krk juz 17.10
Swego czasu przewijało się tutaj chyba nazwisko pani Gajdy Nie wiem czy nie pokręciłam czegoś ale tak mi coś świta.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 12:32   #1886
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
Ja z punktu widzenia gościa weselnego Justuus i Pana G. też mogę powiedzieć że wesele jedno po drugim nie robi żadnego problemu. Każdy gość wiedział na którą Panią Młodą ma patrzeć :P
Hmm... teraz to sie pogubiłam
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 13:44   #1887
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
A możesz zdradziś od jakiej kwoty zaczyna się cennik ? Mam na myśli jakąś prostą suknię ślubną ? A może masz zdjęcia jak wyglądała uszyta kiecka ? I ile czasu przed ślubem trzeba się zgłosić ? Przepraszam za tyle pytań, ale mam nadzieję ogarnąć temat sukni w grudniu ( o ile będzie to wykonalne) i docelowo chciałam wypożyczyć suknię, ale koleżanka mnie nastraszyła, że zna przypadek, że tydzień przed weselem panna młoda otrzymała wiadomość z wypożyczalni, że po weekendzie suknia wróciła podarta i nie nadje się do użytku, więc dziewczyna miała z 5 dni na znalezienie nowej



Ktoś pytał gdzie mam wesele, że takie ceny, w Borku k. Bochni. I u mnie nocleg w innym miejscu nie wchodzi w rachubę, bo najbliższy znajduje się z 15-20 km dalej i nawet gdyby był o połowę tańszy to byłoby to bardzo niewygodne.
Nie wiem od ilu sie zaczynaja ceny, wiem ze przyjaciółka była zadowolona . Przyjaciółka była za granica, wiec zaczęła szycie chyba w styczniu na ślub w lipcu, 3 przymiarki miała. Ogólnie bardzo zadowolona była. Ale co do cen, terminów, możliwości- musiałabyś sie z Aneta kontaktować.
Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Swego czasu przewijało się tutaj chyba nazwisko pani Gajdy Nie wiem czy nie pokręciłam czegoś ale tak mi coś świta.
Tak pani Teresa Gajda- sami u niej uczyliśmy sie tańca, super nas nauczyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 17:52   #1888
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Nie wiem od ilu sie zaczynaja ceny, wiem ze przyjaciółka była zadowolona . Przyjaciółka była za granica, wiec zaczęła szycie chyba w styczniu na ślub w lipcu, 3 przymiarki miała. Ogólnie bardzo zadowolona była. Ale co do cen, terminów, możliwości- musiałabyś sie z Aneta kontaktować.


Tak pani Teresa Gajda- sami u niej uczyliśmy sie tańca, super nas nauczyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja również polecam p. Teresę Gajde, nie byłam u niej na indywidualnych lekcjach, ale grupowe prowadzi super


Cytat:
ogólnie to strasznie się ostatnio ociągam z organizacją takich drobnych spraw, więc pochwalę się postępem - zapisałam nas na kurs przedmałżeński, jedziemy do krk juz 17.10
a ile ten kurs trwa?

a robiła któraś może kurs w mościcach? trzeba tam zadzwonic wczesniej czy jak?

Dziewczyny słyszałyście juz jakieś opinie o Brzozowym Dworku ?
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 18:54   #1889
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Hmm... teraz to sie pogubiłam
Tak czytałam i czytałam Twoje relacje po-weselne i dopiero w poniedziałek się zorientowałam że przecież ja byłam na tym weselu i nawet zdjęcie w fotobudce sobie zrobiłam
Taki śmieszny zbieg okoliczności pooprostu
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 19:47   #1890
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez __efka__ Pokaż wiadomość
Tak czytałam i czytałam Twoje relacje po-weselne i dopiero w poniedziałek się zorientowałam że przecież ja byłam na tym weselu i nawet zdjęcie w fotobudce sobie zrobiłam
Taki śmieszny zbieg okoliczności pooprostu
Hehe. I to ma mi pomóc w zgadywaniu tak?
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.