BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 13:07   #181
ShenikaVip1798
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny jak ktoś miał doświadczenia odnośnie tej maski ze spireliną to podzielcie się, bo też jestem bardzo ciekawa jak się sprawdziła i czy warto skorzystać czy nie
ShenikaVip1798 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:23   #182
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
piszecie o masce ze spirulina w proszku... a czy ktoras z was stosowala maske algowa ze spirulina? taka: http://image.ceneo.pl/data/products/...lina-190-g.jpg ?
bo jak z algami to pewnie maska w kremie wlasnie sie zastanawiam nad nia, czy moze lepiej kupic zwykla spiruline w proszku w aptece mozecie napisac jak czesto mozna robic sobie takie maseczki?>
Maska, o której mowa, to ta sama maska, do której wrzuciłaś link. Ona jest w proszku i jest to maska algowa Z tego co wiem, Bielenda nie ma innej maski ze spiruliną, przynajmniej nie w serii profesjonalnej

Jak często to zależy od Ciebie, nie zaleca się jednak zbyt często, tak raz na 2 tygodnie powinno wystarczyć.

Zwykła spirulina też jest super, nawet i lepsza, ale bardzo brzydko pachnie, cuchnie rybą, no i ma intensywny kolor, brudzi wszystko wokół.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:31   #183
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Maska, o której mowa, to ta sama maska, do której wrzuciłaś link. Ona jest w proszku i jest to maska algowa Z tego co wiem, Bielenda nie ma innej maski ze spiruliną, przynajmniej nie w serii profesjonalnej

Jak często to zależy od Ciebie, nie zaleca się jednak zbyt często, tak raz na 2 tygodnie powinno wystarczyć.

Zwykła spirulina też jest super, nawet i lepsza, ale bardzo brzydko pachnie, cuchnie rybą, no i ma intensywny kolor, brudzi wszystko wokół.
Fakt, strasznie smierdzi
Zuzylam cale opakowanie, ale zapach byl tak straszny, ze na nastepne juz sie nie zdecydowalam.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 19:24   #184
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny, mam w posiadaniu maskę z placentą roślinną




i maskę z glinką okrzemkową



Przeszukałam wątek ale praktycznie nie ma w nim info na ich temat. Może któraś z was ma doświadczenie z tymi rodzajami masek algowych?

PS. CZY TO SERUM CO KŁADZIECIE POD ALGI TO MUSI BYĆ JAKIEŚ KONKRETNE? Ja obecnie mam żadnego serum, no może jakąś próbkę jakiegoś serum Vichy, i nie wiem co położyć alternatywnie pod algi, ale tak by sobie nie zaszkodzić???
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 19:31   #185
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Miałam próbkę tej z placentą. Przyjemna, te maski są dobre dla każdej cery, uniwersalne raczej. Możesz pod maskę nałożyć krem, albo olejek, ale oszczędnie, bo w innym razie maska może nie związać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 21:14   #186
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Korah, dzięki za odzew

Dziś nałożyłam maskę z glinką okrzemkową. Pod nią serum Vichy, bo tylko takie miałam i to jeszcze jako próbkę
Po nałożeniu maski czułam ukojenie i zastanawiam się czy za sprawą zimnej wody dodanej do maski czy to zasługa jakiegoś jej składnika Maska ładnie zastyga w 15 minut. Ściąga się sprawnie i bezboleśnie ( z brwi również ). Nie piecze ani nie szczypie. Cera jest po niej jaśniejsza, bardziej promienna, zmatowiona ale nawilżona; zaczerwienienia zbledły, a skóra w dotyku jest mięciutka Póki co wszystko na plus
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 23:35   #187
wisnia1233
Przyczajenie
 
Avatar wisnia1233
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witam Was dziewczyny Jeszcze ani razu nie miałam maski algowej bielendy a jest ich tyle,że nie mogę się zdecydować,którą wybrać Pomóżcie mi Mam 20 lat,cerę mieszaną tzn. wypryski na czole ( nie trądzik,są to bardziej takie krostki,jest ich więcej przed okresem,nie ropniaki itp,taka jakby kaszka?),zaskórniki na nosie (czarne kropeczki) i na brodzie (białe takie).Mam też cerę naczynkową - widoczne naczynka w okolicach ust,czerwienie się przy każdej możliwej okazji ( słońce,wiatr,mróz, alkohol hehe ). Mimo tych 20 lat zauważyłam lekkie obniżenie jędrności skóry,widoczne zmarszczki w okolicach oczu ( kurze łapki) i wokół ust. Z suchością nie mam raczej problemów (mam na myśli widoczne takie suche łuski),czasami właśnie w zimniejsze pory roku uczucie ściągnięcia,pieczenie,cza sami swędzenie.
Od maski algowej oczekuję zmniejszenie wyprysków, zmniejszenie wydzielania sebum,rozjaśnienia ( promienistej cery),wygładzenia, efektu wypoczętej skóry, lekkiego ujędrnienia/liftingu, uszczelnienia naczynek,dotlenienia,odży wienia,nawilżenia. Mogę zdecydować się na dwie. Które byście poleciły? Fajnie by było,gdyby jedna z nich nadawała się również do cery dojrzałej. A jak nie to jaka trzecia do cery dojrzałej? ( mam na myśli mamę )
wisnia1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 09:35   #188
PieknaNaturalnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Link niestety nie działa. Ostatnio tez zainteresowałam się maseczkami algowymi po tym jak moja przyjaciółka opublikowała fajnego posta o ich działaniu : http://impressivebody.blogspot.com/2...z-morza-5.html Jeśli mam skórę trądzikową , skłonną do przesuszenia to polecacie jakąś konkretną maskę?
PieknaNaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:35   #189
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Z masek algowych bielendy miałam tylko algową, była dobra i teraz chcę spróbować innej chyba wybiorę cytrusową.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 20:28   #190
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja mam maskę z glinką białą z Bielendy- najpierw kupiłam taką jednorazową saszetke peeling enzymatyczny+glinka biala i postanowilam kupic pelnowymiarowe opakowanie, tylko ze w pelnowymiarowym ta glinka ma kolor niebieski ale lubie ja, ma sliczny zapach i ladnie odswieza skore
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 21:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.