Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 11:58   #2341
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez malgo_16 Pokaż wiadomość
polivy na jakim etapie przygotowania ??Odczuwasz juz lekki stres??
W tym momencie próbujemy przejść przez załatwienia kościelne, za nami wczoraj pierwsza lekcja tańca ( pani Teresa Gajda fantastyczna kobieta !) suknie mam o zaproszenia zaczynam się martwić bo te wymarzone mamy ze strony decorisus a ktoś na forum pisał, że ma z nimi problem i stres też zaczyna mnie łapać, szczególnie przed snem jak zaczynam intensywnie myśleć, że to już nie całe 5 miesięcy, ale strasznie się cieszę, że to już prawie a jak u Ciebie przygotowania ?

Dziś wybieramy się na targi ślubne, pooglądać tylko, może znajdziemy inną opcje na zaproszenia.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 15:25   #2342
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
W tym momencie próbujemy przejść przez załatwienia kościelne, za nami wczoraj pierwsza lekcja tańca ( pani Teresa Gajda fantastyczna kobieta !) suknie mam o zaproszenia zaczynam się martwić bo te wymarzone mamy ze strony decorisus a ktoś na forum pisał, że ma z nimi problem i stres też zaczyna mnie łapać, szczególnie przed snem jak zaczynam intensywnie myśleć, że to już nie całe 5 miesięcy, ale strasznie się cieszę, że to już prawie a jak u Ciebie przygotowania ?

Dziś wybieramy się na targi ślubne, pooglądać tylko, może znajdziemy inną opcje na zaproszenia.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
U mnie praktycznie wszystko co najważniejsze załatwione ,suknie mam gości których miałam zapraszać osobiście zostali zaproszeni podczas światecznego pobytu w Polsce (pozostało nam tylko rozesłać resztę zaproszeń) Obecnie poszukuje obrączek noi butów ślubnych ale nic nie mogę znaleźść Jak sobie pomysle ze to tylko 5 miesiecy to zaczynam sie denerwować czy wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowałam.
Napisz jak wrażenia po targach ślubnych?
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016

Edytowane przez malgo_16
Czas edycji: 2016-01-24 o 15:26
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 18:28   #2343
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Byliśmy na targach, w zasadzie pojechaliśmy tylko ze względu na stoisko Anki a zahaczyliśmy też o obrączki i chyba wiemy jakie chcemy, zerknęliśmy też na garnitury.
Co do Anki- pani Basia fantastyczna, bardzo miło się z nią rozmawiało, na piątek będę miała do odbioru próbki tortów, dostaliśmy od niej paczkę z ciastami i akurat był tam snikers jajeczny więc jeden już mamy spróbowany. Co do dekoracji nie ma żadnego problemu, zrobią każdy tort, dostarczą do lokalu- dla mnie super, jestem bardzo zadowolona z tego spotkania.
Obrączki- spędziliśmy dłuższą chwilę przy stoisku jubilera Jaracza z Krakowa, już chyba wiemy jakie mniej więcej obrączki chcemy, byłoby to połączenie dwóch wzorów ale nie ma żadnego problemu ze zrobieniem takich, za tydzień są na targach w Krakowie i możliwe że się wybierzemy żeby zamówić.
Garnitur- TŻ przekonał się do granatowego koloru, spodobał nam się szary ale pani doradziła nam że do jego "urody" bardziej pasuje granat a początkowo nawet nie chciał słyszeć o takim. Najbardziej podoba nam się smoking
Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, jestem zadowolona z naszych załatwień, patrzyliśmy też na zaproszenia i tutaj nie doszliśmy do porozumienia bo podobały nam się dwa różne wzory, ale to nic, siedzimy na allegro i innych stronach z zaproszeniami i szukamy kompromisu.

polivy jak tam po pierwszej lekcji?
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 19:55   #2344
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A my jednak zrezygnowaliśmy z targów, na niczym szczególnie nam nie zależało, więc chyba nic straconego
Pierwsza lekcja ? Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, pani utwierdziła nas w przekonaniu, że spokojnie uda nam się zatańczyć wymarzonego walca, nawet nas chwaliła, szczególnie Tż a sama atmosfera i Pani Teresa fantasyczna, bardzo polecam

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 07:36   #2345
Klacz1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam, ja również wybrałam się wczoraj na targi ponieważ szukamy cukierni która zaopatrzy nas w słodkości. Spotkaliśmy Pana Piotra Rydza i to co przedstawiał wizualnie piękne ale słyszałam różne opinie o jego pracowni. Niestety smakowo nie przekłada się to dlatego mam pytanie do Was dziewczyny czy macie coś do polecenia. Nasz lokal nie zapewnia nam ciast, tortow itd. Do 2017 jeszcze jest czas ale tez chcielibyśmy mieć to dograne wcześniej.
Klacz1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 07:53   #2346
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

nie zastanawialiście się nad Anka?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 08:05   #2347
Klacz1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ogólnie po wczoraj mamy namiary na niezleciacho, piekarniaanka, cookieland i wspomniany Piotr Rydz. Styczności z nimi nie mieliśmy także na obecną chwilę też chcemy zasięgnąć opinii.
Klacz1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 09:43   #2348
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klacz1986 Pokaż wiadomość
Ogólnie po wczoraj mamy namiary na niezleciacho, piekarniaanka, cookieland i wspomniany Piotr Rydz. Styczności z nimi nie mieliśmy także na obecną chwilę też chcemy zasięgnąć opinii.
Ja polecam Ankę, mają pyszne ciasta i cenowo też przystępnie, co do Rydza to słyszałam skrajne opinie a jeśli chodzi o Niezłe Ciacho to znajomi mieli od nich tort i owszem był piękny ale smakowo szału nie było.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 23:43   #2349
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Byłam na paru weselach gdzie tort jak i słodki stół był od Piotrka Rydza i bardzo polecam. Wyglądało to bardzo ładnie i jeszcze lepiej smakowało. A tort z dymem prezentuje się rewelacyjnie i robi furorę, nie tylko wśród dzieciaków. Pozdrawiam
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:55   #2350
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny ja z pewnym problemem i liczę na porady od was. Mianowicie zastanawiamy się gdzie posadzić naszego DJa i fotografa, jest to w sumie 3 osoby i głowimy się czy posadzić ich z gośćmi czy osobno, ja planowałam posadzić ich z naszymi znajomymi a nie stawiać dla nich zupełnie osobnego stolika. Od początku mówiłam że to tylko 3 osoby i że będą siedzieć normalnie z gośćmi ale ostatnio narzeczony zaczął przebąkiwać że to w sumie obsługa tak jak kelnerzy i że chyba powinni siedzieć osobno. Moim zdaniem wyglądało by to trochę głupio- stolik na 3 osoby i w zasadzie zupełnie ich odseparować. Na naszej sali część taneczna i ze stołami są od siebie oddzielone- dzieli je ściana, z części ze stołami nie widać tego co dzieje się dzieje na parkiecie, chyba że ze stolika przy drzwiach ale i tak nie jest widoczne to podwyższenie dla DJa więc nie miałby na oku swojego sprzętu ale myślę że nie byłby to duży problem. Na sali tanecznej w zasadzie nie ma gdzie postawić stolika bo zaraz obok tej "sceny" jest przejście na korytarz. Wiem że orkiestra i fotograf zawsze mają osobny stolik, ale u nas ze względu na to że jest to 3 osoby to mam wątpliwości czy tak zrobić. Kurcze dziewczyny doradźcie jak byście ich posadziły z gośćmi czy osobno?

Jeszcze muszę wam napisać o dzisiejszej sytuacji z pewną cukiernią a właściwie sprzedawczynią która niesamowicie podniosła mi ciśnienie, otóż moja mama poszła zapytać o tort na wesele, smaki, cena itd., powiedziała że najlepiej coś lekkiego, jogurtowego, z owocami, ewentualnie czekoladowy ale też z owocami, coś w tym stylu na co pani ekspedientka wyskoczyła z oburzeniem że jak to na wesele tort jogurtowy, że takich się nie zamawia tylko coś "lepszego", że taki to tort to na urodziny, żeby nie patrzeć na swoje preferencje tylko gości. Nosz ... a co ją to wogóle obchodzi jaki chcemy tort? Myślałam że to klient decyduje a nie pani która sprzedaje te ciasta. Jej argumentem było to że ona była na weselu gdzie był tort jogurtowy i że praktycznie nikt go nie zjadł, że goście oczekują lepszego ciasta. Wszystko super ale mam wybierać smak tortu na podstawie tego co smakuje pani sprzedającej Może ja nie znam specyfiki pracy w handlu ale myślałam że sprzedawca powinien zachęcać klienta do zakupu a nie przedstawiać mu swoje spostrzeżenia że on czegoś nie lubi. Strasznie mnie do siebie zniechęcili, niby mają być próbki na piątek ale choć by były dobre to nie wiem czy zdecydujemy się na tort od nich, jeśli mam się z nimi wykłócać o tort to chyba podziękuję. Najwidoczniej "klient nasz pan" jest już nieaktualne.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2016-01-26 o 13:56
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 14:21   #2351
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wydaje mi się, że miałaś pecha i trafiłaś na wyjątkowo kiepską sprzedawczynie. Broń Boże nie powinnaś się sugerować opinią jakiegoś babsztyla, który próbuje Ci narzucić swoje zdanie. Tort ma być taki - jaki chciałaś, żeby był. Wszystkim i tak nie dogodzisz, a ja zresztą zauważyła tendencje do raczej "lekkich" tortów. Wydaje mi się, że jak byś poszła do tej samej cukierni, a byłaby inna sprzedawczyni to by taka sytuacja nie miała miejsca. Ale cóż zrobić...jest stanowczo za dużo osób na niewłaściwych stanowiskach;/

Co do usadzania...3 osoby...faktycznie mało, żeby z nimi cudaczyć Mi jedyne co przeszło przez myśl, to to czy goście, którym się akurat trafią nie odebraliby, tego towarzystwa nieodpowiednio. Aleee z racji,że za fotografa masz pana Jarosława to myślę, że Ci jeszcze podziękują Śmiało, można zaryzykować, zwłaszcza jak DJ i ktoś tam jeszcze to normalni ludzie, przy których nikt się nie będzie spinał
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 17:05   #2352
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nie przejmuj się zdaniem ekspedientki jesteś klientem i masz prawo wybrać opcje smakową jaka Tobie pasuje a ta Pani swoje zdanie powinna zachować dla siebie Też będe zamawiac tort z lekkim kremem bo uważam że przy takiej ilości jedzenia każdy z gości będzie miał ochotę zjeść coś lekkiego

Dziewczyny szukam samochodu do ślubu ,możecie kogoś polecic??/
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 18:35   #2353
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A ja myślę, że ta trójka wolałaby siedzieć sama niż z resztą gości, zresztą mój brat często jest sadzany z obsługą (wozi do ślubu i często jest zapraszany na sam obiad) i mówi, że jest super, gadają, żartują i nikt ich nie słucha, a tak między ludźmi trzeba się pilnować co się mówi, głupio wygląda np porozkładany sprzęt (fotograf, kamerzysta- baterie, karty, często laptop) Ogólnie obsługa nie lubi być mieszana,- tak z doświadczenia odd drugiej strony
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 21:49   #2354
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja się tą panią absolutnie nie przejmuje bo mam prawo zamówić taki tort jaki chcę a jej nic do tego, nie zamówię tam zamówię gdzieś indziej, tylko niestety moja mama która jest dość podatna na zdanie innych też stwierdziła żeby przemyśleć czy ten tort na pewno ma być "lekki". Ehh wiedziałam że z tortem będzie ciężka przeprawa ale nie sądziłam że aż tak, jeszcze brakuje teściowej do kompletu.

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
A ja myślę, że ta trójka wolałaby siedzieć sama niż z resztą gości, zresztą mój brat często jest sadzany z obsługą (wozi do ślubu i często jest zapraszany na sam obiad) i mówi, że jest super, gadają, żartują i nikt ich nie słucha, a tak między ludźmi trzeba się pilnować co się mówi, głupio wygląda np porozkładany sprzęt (fotograf, kamerzysta- baterie, karty, często laptop) Ogólnie obsługa nie lubi być mieszana,- tak z doświadczenia odd drugiej strony
Dałaś mi do myślenia bo nie patrzyłam na to w ten sposób-porozstawiany sprzęt itd. Wiem że nasz fotograf ma ze sobą laptop na weselu bo na bieżąco przerzuca zdjęcia i pasowałoby żeby miał na to jakiś kącik gdzie bez skrępowania mógłby sobie zostawić swoje rzeczy i porozstawiać się z nimi. DJ też ma masę sprzętu ale raczej nie takiego z którym będzie chodził, więc tutaj nie ma problemu.
Co do gości to nasi znajomi są dość rozrywkowi i sądzę że obecność osób z obsługi by im nie przeszkadzała, z resztą zarówno pan Jarek jak i nasz DJ są bardzo wyluzowani i myślę że bez problemu by się dogadali. Chyba najlepiej będzie jak skontaktuję się z DJem i fotografem i zapytam jaka opcja byłaby najlepsza dla nich, tak żeby swobodnie mogli pracować.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 07:42   #2355
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z pewnym problemem i liczę na porady od was. Mianowicie zastanawiamy się gdzie posadzić naszego DJa i fotografa, jest to w sumie 3 osoby i głowimy się czy posadzić ich z gośćmi czy osobno, ja planowałam posadzić ich z naszymi znajomymi a nie stawiać dla nich zupełnie osobnego stolika. Od początku mówiłam że to tylko 3 osoby i że będą siedzieć normalnie z gośćmi ale ostatnio narzeczony zaczął przebąkiwać że to w sumie obsługa tak jak kelnerzy i że chyba powinni siedzieć osobno. Moim zdaniem wyglądało by to trochę głupio- stolik na 3 osoby i w zasadzie zupełnie ich odseparować. Na naszej sali część taneczna i ze stołami są od siebie oddzielone- dzieli je ściana, z części ze stołami nie widać tego co dzieje się dzieje na parkiecie, chyba że ze stolika przy drzwiach ale i tak nie jest widoczne to podwyższenie dla DJa więc nie miałby na oku swojego sprzętu ale myślę że nie byłby to duży problem. Na sali tanecznej w zasadzie nie ma gdzie postawić stolika bo zaraz obok tej "sceny" jest przejście na korytarz. Wiem że orkiestra i fotograf zawsze mają osobny stolik, ale u nas ze względu na to że jest to 3 osoby to mam wątpliwości czy tak zrobić. Kurcze dziewczyny doradźcie jak byście ich posadziły z gośćmi czy osobno?

Jeszcze muszę wam napisać o dzisiejszej sytuacji z pewną cukiernią a właściwie sprzedawczynią która niesamowicie podniosła mi ciśnienie, otóż moja mama poszła zapytać o tort na wesele, smaki, cena itd., powiedziała że najlepiej coś lekkiego, jogurtowego, z owocami, ewentualnie czekoladowy ale też z owocami, coś w tym stylu na co pani ekspedientka wyskoczyła z oburzeniem że jak to na wesele tort jogurtowy, że takich się nie zamawia tylko coś "lepszego", że taki to tort to na urodziny, żeby nie patrzeć na swoje preferencje tylko gości. Nosz ... a co ją to wogóle obchodzi jaki chcemy tort? Myślałam że to klient decyduje a nie pani która sprzedaje te ciasta. Jej argumentem było to że ona była na weselu gdzie był tort jogurtowy i że praktycznie nikt go nie zjadł, że goście oczekują lepszego ciasta. Wszystko super ale mam wybierać smak tortu na podstawie tego co smakuje pani sprzedającej Może ja nie znam specyfiki pracy w handlu ale myślałam że sprzedawca powinien zachęcać klienta do zakupu a nie przedstawiać mu swoje spostrzeżenia że on czegoś nie lubi. Strasznie mnie do siebie zniechęcili, niby mają być próbki na piątek ale choć by były dobre to nie wiem czy zdecydujemy się na tort od nich, jeśli mam się z nimi wykłócać o tort to chyba podziękuję. Najwidoczniej "klient nasz pan" jest już nieaktualne.
Myśle że powinnas ich usadzić osobno
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 18:00   #2356
by_mistake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 48
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Wybrałam kolor śmietankowy nie mam pewności czy jest to muślin, chyba tak, na pewno bardzo lekki materiał

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
a masz jakies zdjecie nie-katalogowe? ciekawi mnie ten odcień
by_mistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 20:45   #2357
pauliska_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, jednak nadrobiłam zaleglosci w czytaniu

Jak Wasze przygotowania >? Mnie sen z powiek spędza brak kamerzysty..;/
I co do sukni ślubnej, wiem już co chce na sto procent, we wtorek ide z obstawą zamowic tą jedyną
pauliska_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 20:56   #2358
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Koniecznie się potem pochwal suknią
A w czym problem z kamerzystą? Nie mają terminów, za drodzy,....?
My kamerzysty nie mamy więc cieszę się, że mnie ten problem nie dotyczy, aczkolwiek dopadają mnie inne, strasznie błahe no ale cóż... mam np. problem z wyborem bielizny:P głupie ale prawdziwe:P
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 21:07   #2359
pauliska_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No właśnie Ci, którymi byliśmy zainteresowani nie mają terminów, inni znów za drodzy ;/ ale ciągle szukam
Co do sukni, oczywiście się pochwalę
Hmm bielizna... ja nawet o tym jeszcze nie myślałałam i pewnie zostawię na sam koniec
pauliska_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 21:37   #2360
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A kiedy Wasz dzień?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 23:29   #2361
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Z pozytywna zazdrością czyta mi sie Wasze posty . Sama jestem na etapie przegladania rzeczy ślubnych i sprzedawania, co mi zostało . Przykre uczucie . Jeszcze Mama mnie "pogania", zeby pozbyć sie sukni, jak najszybciej, bo szkoda, zeby leżała i sie kurzyła .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 23:37   #2362
pauliska_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
A kiedy Wasz dzień?
1.10.2016

A Wasz ?
pauliska_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 07:45   #2363
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Z pozytywna zazdrością czyta mi sie Wasze posty . Sama jestem na etapie przegladania rzeczy ślubnych i sprzedawania, co mi zostało . Przykre uczucie . Jeszcze Mama mnie "pogania", zeby pozbyć sie sukni, jak najszybciej, bo szkoda, zeby leżała i sie kurzyła .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
też mnie sprzedaż sukni bolała... ale później, bo przemyśleniu stwierdziłam, że bardziej mnie ucieszy jak ją sprzedam, bo przecież więcej nigdzie w niej nie pójdę
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:14   #2364
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
też mnie sprzedaż sukni bolała... ale później, bo przemyśleniu stwierdziłam, że bardziej mnie ucieszy jak ją sprzedam, bo przecież więcej nigdzie w niej nie pójdę
No racja, racja. Nawet powinno cieszyć, ze jeszcze komuś posłuży. No ale sam fakt i to przykre uczucie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:31   #2365
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Z pozytywna zazdrością czyta mi sie Wasze posty . Sama jestem na etapie przegladania rzeczy ślubnych i sprzedawania, co mi zostało . Przykre uczucie . Jeszcze Mama mnie "pogania", zeby pozbyć sie sukni, jak najszybciej, bo szkoda, zeby leżała i sie kurzyła .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A w jakim rozmiarze masz suknię ? Jak 36 to chętnie bym zobaczyła fotencję
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:17   #2366
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pauliska_88 Pokaż wiadomość
1.10.2016

A Wasz ?
30.04.2016... także już nie dużo zostało czasu, a tyle rzeczy do zrobienia

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Z pozytywna zazdrością czyta mi sie Wasze posty . Sama jestem na etapie przegladania rzeczy ślubnych i sprzedawania, co mi zostało . Przykre uczucie . Jeszcze Mama mnie "pogania", zeby pozbyć sie sukni, jak najszybciej, bo szkoda, zeby leżała i sie kurzyła .

Mi chyba też będzie baaaardzo ciężko pozbyć się sukni (choć mam możliwość oddania ją za darmo w komis tam gdzie mi ją szyli) ale ten sentyment...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi chyba też będzie baaaardzo ciężko pozbyć się sukni (choć mam możliwość oddania ją za darmo w komis tam gdzie mi ją szyli) ale ten sentyment...
Nasz fotograf pokazywał nam kiedyś zdjęcie pary, która po kilkudziesięciu lata odnawiała swoją przysięgę... tacy dzidziusiowie... i wystąpili na tej uroczystości w strojach oryginalnych tych ze ślubu ajjj...
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:00   #2367
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
30.04.2016... także już nie dużo zostało czasu, a tyle rzeczy do zrobienia



Mi chyba też będzie baaaardzo ciężko pozbyć się sukni (choć mam możliwość oddania ją za darmo w komis tam gdzie mi ją szyli) ale ten sentyment...
Nasz fotograf pokazywał nam kiedyś zdjęcie pary, która po kilkudziesięciu lata odnawiała swoją przysięgę... tacy dzidziusiowie... i wystąpili na tej uroczystości w strojach oryginalnych tych ze ślubu ajjj...
Szacun, że się w nie zmieścili
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:38   #2368
Qbol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć,

Czy któraś z Was organizowała swoje przyjęcie weselne w Białej Przystani? Szukam jakichś opinii, przede wszystkim o jedzeniu, ale nie za dużo udaje się znaleźć, bo lokal jest stosunkowo nowy.

Rozważaliśmy też wesele w Dworze Prezydenckim w Zgłobicach, ale chcieliśmy się zmieścić w około 95 osób w środku i chyba jest to nierealne (wbrew zapewnieniom managera).
Qbol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 14:34   #2369
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Qbol Pokaż wiadomość
Cześć,

Czy któraś z Was organizowała swoje przyjęcie weselne w Białej Przystani? Szukam jakichś opinii, przede wszystkim o jedzeniu, ale nie za dużo udaje się znaleźć, bo lokal jest stosunkowo nowy.

Rozważaliśmy też wesele w Dworze Prezydenckim w Zgłobicach, ale chcieliśmy się zmieścić w około 95 osób w środku i chyba jest to nierealne (wbrew zapewnieniom managera).
ja tylko tam jadłam obiad, szału nie było :P ale ogólnie nie podoba mi się bo:
- pod spodem jest supermarket i łażą obcy ludzie pod lokalem
- nie ma żadnegoo ogrodu ani miejsca żeby wyjść poza parkingiem no i gwar z ulicy

ale może do czasu następnych wesel coś zrobią
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 18:44   #2370
pauliska_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

[QUOTE=AnA_1989;54738351]30.04.2016... także już nie dużo zostało czasu, a tyle rzeczy do zrobienia

Zazdroszcze że masz tak blisko U nas wydaje sie to jeszcze odlegle bardzo,a z drugiej strony czas leci nieubłagalnie...


Mam do Was jeszcze pytanie z prośbą o małą pomoc... Otóż, chodzi o suknię slubna. Ta moja wymarzona kosztuje 3800 zl, znalazlam ten sam model w pewnym komisie... Jednak za mała, i Pani twierdzi ze da sie ja przerobic, podoszywac itp, guziki zamienic na wiazanie itp, i kosztuje 2600zl... Jednak suknia ogolnie ma 2 rozmiary mniej niz potrzebuje aby upchnac swoj biust :P I teraz pytanie... co robic? boje sie o efekt tych przerobek, doszywania itp. Oczywiscie kusi cena, bo to zaoszczedzony tysiac, jednak czy nie jest to za duze ryzyko nie warte swieczki ? Co sądzicie?
pauliska_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.