Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 21:29   #2611
asiczka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 59
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było

Co do Loving Time, my ich będziemy mieć we wrześniu. Robią krótszy filmik i dłuższy z ceremonii i wesela. Mają drona i inne bajery jeśli ktoś jest zainteresowany.
mogłabyś mi napisać ile płacicie i jakieś szczegóły jeżeli chodzi o nich na priv? i czy te bajery tupu dron maja w cenie czy jeszcze dodatkowo się płaci? a co do samego filmu to robią dwa w takim razie jeden krótszy drugi dłuższy bo nie zakapowałam ?
asiczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 21:35   #2612
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My będziemy mieć skrzypce
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 22:07   #2613
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

U nas będzie organista i dziewczyna do śpiewu.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 06:08   #2614
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było

Co do Loving Time, my ich będziemy mieć we wrześniu. Robią krótszy filmik i dłuższy z ceremonii i wesela. Mają drona i inne bajery jeśli ktoś jest zainteresowany.

Oprócz tego, w końcu zamówiłam suknię i kupiliśmy obrączki! Bardzo się cieszę, powoli do przodu .

Dziewczyny mam pytanie - kogo byście poleciły do kościoła? Skrzypce / wokal? Jakiś inny instrument?
U mnie był organista i skrzypaczka
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:22   #2615
~MarshA~
Przyczajenie
 
Avatar ~MarshA~
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, kupujecie wino na wesele? W jakich ilościach, tak mniej więcej
~MarshA~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:26   #2616
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez ~MarshA~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupujecie wino na wesele? W jakich ilościach, tak mniej więcej
U nas było wytrawne czerwone do obiadu
A na stojaku przy stole wiejskim kupiłam
4 słodkie czerwone
6 półsłodkie białe
4 półwytrawne różowe.

Różowych brakło już przed 24 (tego się nie spodziewałam) ale było w miarę popularne i dostaliśmy kula takich samych zamiast kwiatów więc musiałam zabrać z prezentów.
Słodkich zostało 2. A białe poszły wszystkie chyba, więc mogłam kupić więcej.
Aaa gości było około 80 (chyba bo w końcu nie pojawiło się 2-3 osoby w dniu ślubu)
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:39   #2617
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

U nas jest barman i na stoły oczywiście wódka, piwko też będzie, więc stwierdziliśmy, że wino to już by było za dużo
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 13:08   #2618
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My z wina kupimy pewnie po 4 butelki tak ze 3 rodzai, oprócz tego jeszcze będzie rzecz jasna wódka, whiskey i takie małe gotowe drinki w butelkach, myślę że to wystarczy.
Idziemy dziś do księdza, nie mam pojęcia czego się spodziewać.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:37   #2619
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

wszystkiego
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 17:21   #2620
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było

Co do Loving Time, my ich będziemy mieć we wrześniu. Robią krótszy filmik i dłuższy z ceremonii i wesela. Mają drona i inne bajery jeśli ktoś jest zainteresowany.

Oprócz tego, w końcu zamówiłam suknię i kupiliśmy obrączki! Bardzo się cieszę, powoli do przodu .

Dziewczyny mam pytanie - kogo byście poleciły do kościoła? Skrzypce / wokal? Jakiś inny instrument?
jeśli chodzi o skrzypce to z całą odpowiedzialnością Katarzynę Kołodziej
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:21   #2621
granulav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 0
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczynki mam pytanie kogo możecie polecić do pieczenia ciast?? Słyszałam o Pani Halinie Ciurej czy któraś z was ma do niej kontakt? pozdrawiam
granulav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 23:54   #2622
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez granulav Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie kogo możecie polecić do pieczenia ciast?? Słyszałam o Pani Halinie Ciurej czy któraś z was ma do niej kontakt? pozdrawiam
My u niej zamawialiśmy, ale ponoć byliśmy już jedna z ostatnich par, od których przyjęła zamowienie na 2015 rok. Miała jakieś problemy ze zdrowiem i mówiła, ze powoli bedzie sie wycofywać z ciast na takie większe okazje. Ale jesli chcesz spróbować, to jutro poszukam tel i Ci podeśle . Ciasta bardzo smaczne, różnorodne i w dobrej cenie. Jedynie troche nie byłam zadowolona z paczek dla gości, bo podczas wkładania do pudełek całe zostały obtluszczone i dość nieładnie wyglądały . Nie wiem czy to wina wkładania ciast przez ww. panią, czy moze kiepskie pudełka miałam, no ale średnio to wyglądało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2016-02-24 o 23:57
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 08:03   #2623
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
My u niej zamawialiśmy, ale ponoć byliśmy już jedna z ostatnich par, od których przyjęła zamowienie na 2015 rok. Miała jakieś problemy ze zdrowiem i mówiła, ze powoli bedzie sie wycofywać z ciast na takie większe okazje. Ale jesli chcesz spróbować, to jutro poszukam tel i Ci podeśle . Ciasta bardzo smaczne, różnorodne i w dobrej cenie. Jedynie troche nie byłam zadowolona z paczek dla gości, bo podczas wkładania do pudełek całe zostały obtluszczone i dość nieładnie wyglądały . Nie wiem czy to wina wkładania ciast przez ww. panią, czy moze kiepskie pudełka miałam, no ale średnio to wyglądało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Potwierdzam! Ciasta są przepyszne a co do pudełek to u mnie było wszystko ok. Nic nie było upaprane ani nic. Jedynie to Pani Ciurej kazała dokupić wkładki do pudełek bo mogą przemakać jestem zadowolona i tez polecam
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 09:33   #2624
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jesteśmy po wizycie u księdza, poszło szybko i bardzo miło, spisaliśmy część protokołu i dowiedzieliśmy się co przynieść następnym razem. Muszę wygrzebać ostatnie świadectwo z religii i jechać do parafii gdzie byłam chrzczona po zaświadczenie o chrzcie a wybranie tego raczej nie będzie proste bo wiem jakie problemy ze wszystkim robi tam ksiądz. Póki co tyle, następnym razem dowiemy się reszty.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2016-02-25 o 09:34
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 10:18   #2625
granulav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 0
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
My u niej zamawialiśmy, ale ponoć byliśmy już jedna z ostatnich par, od których przyjęła zamowienie na 2015 rok. Miała jakieś problemy ze zdrowiem i mówiła, ze powoli bedzie sie wycofywać z ciast na takie większe okazje. Ale jesli chcesz spróbować, to jutro poszukam tel i Ci podeśle . Ciasta bardzo smaczne, różnorodne i w dobrej cenie. Jedynie troche nie byłam zadowolona z paczek dla gości, bo podczas wkładania do pudełek całe zostały obtluszczone i dość nieładnie wyglądały . Nie wiem czy to wina wkładania ciast przez ww. panią, czy moze kiepskie pudełka miałam, no ale średnio to wyglądało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Madzia będę bardzo wdzięczna jak znajdziesz nr to podeślij mi na priv. Zależy mi na dobrych domowych ciastach dlatego z cukierni nie chcemy :P szukam po necie kto by jeszcze piekł ale nie wiele jest info...
granulav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:31   #2626
nusia525
Przyczajenie
 
Avatar nusia525
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny wreszcie udało mi się kupić buty ślubne, które są bardzo wygodne poszukiwania trwały baardzo długo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg UN111B05D-A11@16.jpg (40,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg UN111B05D-A11@13.jpg (55,8 KB, 26 załadowań)
__________________
Ślub: 08.2016
nusia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:37   #2627
mimijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Piękne Możesz zdradzić gdzie upolowałaś takie cudeńka?
mimijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:45   #2628
nusia525
Przyczajenie
 
Avatar nusia525
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Przeszukałam bonarke i factory w krakowie i nic mi się nie spodobało. Aż w końcu te znalazłam na zalando troche w ciemno,bo zawsze lepiej jest przymierzyć ale jak już przyszły to jestem zadowolona
__________________
Ślub: 08.2016
nusia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:25   #2629
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Piękne
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 21:24   #2630
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny polećcie błagam fryzjera, na chwilę obecną mam namiary do jednego ale chciałam porównać w tarnowie nie chodzę do fryzjera a mój z krakowa raczej mnie nie uczesze . z góry pięknie dziękuję!
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 06:58   #2631
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez nusia525 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wreszcie udało mi się kupić buty ślubne, które są bardzo wygodne poszukiwania trwały baardzo długo
cudowne buty
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:40   #2632
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez granulav Pokaż wiadomość
Madzia będę bardzo wdzięczna jak znajdziesz nr to podeślij mi na priv. Zależy mi na dobrych domowych ciastach dlatego z cukierni nie chcemy :P szukam po necie kto by jeszcze piekł ale nie wiele jest info...
Wieczorem poszukam i Ci podeśle .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 11:53   #2633
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie błagam fryzjera, na chwilę obecną mam namiary do jednego ale chciałam porównać w tarnowie nie chodzę do fryzjera a mój z krakowa raczej mnie nie uczesze . z góry pięknie dziękuję!


Polecam Kasie z Antoine kolo almy



A ciasta - spróbujcie Marcepan z plesnej jeszcze. Ja miałam od nich tort i ciasta i wszyscy zachwalali, babcia do dzis kupuje u nich ciasta na niedziele czy święta - maja mala budkę na burku, ale od strony Narutowicza
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 23:31   #2634
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

[QUOTE
Co do Loving Time, my ich będziemy mieć we wrześniu. Robią krótszy filmik i dłuższy z ceremonii i wesela. Mają drona i inne bajery jeśli ktoś jest zainteresowan[/QUOTE]
Bawią mnie strasznie oferty kamerzystow oferujących filmowanie za pomocą drona. No niby ujęcia fajne z góry, ale za parę ujęć to szkoda dokładać tysiąca więcej niż za film bez drona.
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 11:16   #2635
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maniula87 Pokaż wiadomość
[QUOTE
Co do Loving Time, my ich będziemy mieć we wrześniu. Robią krótszy filmik i dłuższy z ceremonii i wesela. Mają drona i inne bajery jeśli ktoś jest zainteresowan
Bawią mnie strasznie oferty kamerzystow oferujących filmowanie za pomocą drona. No niby ujęcia fajne z góry, ale za parę ujęć to szkoda dokładać tysiąca więcej niż za film bez drona.[/QUOTE]

Pod koniec zeszłego roku (jako świadkowa przyjaciółki) miałam okazję z bliska zobaczyć pracę jednych z polecanych tutaj kamerzystów. Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie na moje nerwy Ciągłe powtórki podczas przygotowań, reżyserowanie i zatrzymywanie wydarzeń żeby dronem wystartować (wyjście z kościoła). Fakt, materiał bardzo ładny , ale ... No właśnie.
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 17:13   #2636
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez paullaaa_92 Pokaż wiadomość
Bawią mnie strasznie oferty kamerzystow oferujących filmowanie za pomocą drona. No niby ujęcia fajne z góry, ale za parę ujęć to szkoda dokładać tysiąca więcej niż za film bez drona.
Pod koniec zeszłego roku (jako świadkowa przyjaciółki) miałam okazję z bliska zobaczyć pracę jednych z polecanych tutaj kamerzystów. Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie na moje nerwy Ciągłe powtórki podczas przygotowań, reżyserowanie i zatrzymywanie wydarzeń żeby dronem wystartować (wyjście z kościoła). Fakt, materiał bardzo ładny , ale ... No właśnie.[/QUOTE]


To przyjaciółka musiała mieć kiepskiego/niedoświadczonego kamerzystę, albo kogoś kto dopiero "uczył się" obsługi drona. Piszę, tak bo w czerwcu byłam na weselu kuzynki i też miała kamerzystę obsługującego drona i nie było ani 1 powtórki, cofania, czy jakichkolwiek przygotowywań do ujęć, wszystko odbywało się w pełni naturalnie, tak jakby tego drona wogóle nie było. Aczkolwiek kamerzysta,fotograf ( kiedyś bardziej zajmował się fotografią, a od niedawna kręceniem filmów) ma pewną rękę i doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń. Co do LovinTime to oglądając ich filmiki na internecie można się rozkochać w ich pracy, ale ceny sciągają na ziemie ( przesłali mi ofertę i w cenie ich bodajże najtańszego pakietu, my mamy kamerzystę i fotofrafa ). Choć ja rozumiem, że jak komuś zależy na efekcie "wow" to myślę, że oni siędo tego nadają.
Któraś z was prosiła o polecenie ww usługodawców, jeśli nadal to aktualne to mogę na prov podesłać kontakt
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 19:04   #2637
asiczka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 59
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

To przyjaciółka musiała mieć kiepskiego/niedoświadczonego kamerzystę, albo kogoś kto dopiero "uczył się" obsługi drona. Piszę, tak bo w czerwcu byłam na weselu kuzynki i też miała kamerzystę obsługującego drona i nie było ani 1 powtórki, cofania, czy jakichkolwiek przygotowywań do ujęć, wszystko odbywało się w pełni naturalnie, tak jakby tego drona wogóle nie było. Aczkolwiek kamerzysta,fotograf ( kiedyś bardziej zajmował się fotografią, a od niedawna kręceniem filmów) ma pewną rękę i doświadczenie w obsłudze tego typu urządzeń. Co do LovinTime to oglądając ich filmiki na internecie można się rozkochać w ich pracy, ale ceny sciągają na ziemie ( przesłali mi ofertę i w cenie ich bodajże najtańszego pakietu, my mamy kamerzystę i fotofrafa ). Choć ja rozumiem, że jak komuś zależy na efekcie "wow" to myślę, że oni siędo tego nadają.
Któraś z was prosiła o polecenie ww usługodawców, jeśli nadal to aktualne to mogę na prov podesłać kontakt [/QUOTE]


też byłam na weselu i był dron ale tylko chwilami więc nie było go jakoś dużo ale nie odczułam żadnych poprawek wszystko było płynne nie wiem jak dla mnie to taki bajer troche niepotrzebny fajny ale na fakt ceny tez są odrazu w górę, co do loving time też widziałam cennik i odrazu musze odpóścić bo w takiej kwocie jak mają oni szukami zarówno kamerzysty jak i fotografa

dlatego mogłabyś mi na priv podać jak masz kogoś ciekawego bo szukamy dalej
asiczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 19:52   #2638
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Uff mamy auto do ślubu, TŻ załatwił jakiegoś merca, mamy kupić tylko jakieś przystrojenie choć jak dla mnie to nic nie musiałby być, ewentualnie same kokardki na klamki ale narzeczony się upiera więc nich mu będzie, dzisiaj było wertowanie allegro i wskazywanie przystrojeń które mu się podobają.
Poza tym na każdy mój pomysł i stwierdzenie co trzeba kupić/ załatwić jest reakcja: a po co? nie wymyślaj, a potrzebne to? przecież jest jeszcze mnóstwo czasu, itd.
Też tak macie?- cieszę się że zostawił mi wolną rękę w organizacji bo gdyby on organizował to chyba większości rzeczy nie byłoby zamówionych, ehh... faceci.
A i w tygodniu jedziemy w końcu po obrączki
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2016-02-28 o 19:53
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:53   #2639
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hehehe to chyba domena wielu facetów, że wszystko odkładają na później i wiele rzeczy uważają za niepotrzebne Jakby mój TŻ miał organizować kilka ważnych rzeczy na ślub i wesele, bez najmniejszego mojego udziału to bym chyba na zawał zeszła:P aczkolwiek jak już załatwia to porządnie
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 22:36   #2640
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiczka777 Pokaż wiadomość
To przyjaciółka musiała mieć kiepskiego/niedoświadczonego kamerzystę, albo kogoś kto dopiero "uczył się" obsługi drona. Piszę, tak bo w czerwcu byłam na weselu kuzynki i też miała kamerzystę obsługującego drona i nie było ani 1 powtórki, cofania, czy jakichkolwiek przygotowywań do ujęć, wszystko odbywało się w pełni naturalnie, tak jakby tego drona wogóle nie było.
Kochana, nic bardziej mylnego. To bardzo pożądana firma (nawet na tym forum), której ceny troszkę zwalają z nóg ale materiał zapiera dech w piersiach. Profesjonaliści. Powtórki nie dotyczyły drona tylko pewnych scen podczas przygotowań.
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.