Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 15:13   #2761
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mierzyłam kolczyki z Novia Blanca w MC, piękne ale za ciężkie niestety jak dla mnie


Dziewczyny, a jak to jest z ciastami dla gości, usługodawcom też rozdawałyście? Zastanawiam się jak to jest z zespołem, każda osoba dostaje swoją paczuszkę? Chcemy się już ostatecznie dogadać z cukiernią, więc muszę wszystko dokładnie określić

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2016-04-04 o 09:34
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:08   #2762
Ciastek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny znacie może jakieś opinie o zespole Alvaro?? zna ktoś może orientacyjną cenę?
Ciastek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:22   #2763
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny mam parę i głupich i ważnych pytań
1. Czy rodzicom wręcza się zaproszenia ?
2. Ojciec TŻ ma "konkubinę", panią z którą generalnie jakoś się tam spotyka i czy na zaproszeniu powinno być z osobą towarzyszącą czy wymienić ją z imienia i nazwiska ?
3. Czy jeśli wiem, że kuzynka rodzi np w sieprniu ( a ma już 1 dziecko), a będę ją prosić w czerwcu to mam napisać z np synem czy z dziećmi ?
4. No i najważniejsze pytanie czy odmieniać nazwiska gości czy zostawiać je w formie podstawowej i tylko imię odmienić ?

Wiem, że pytania z serii" blondynka pyta", ale na dniach musimy zamówić zaproszenia i nie chciałabym jakichś "kwiatków" po ich otrzymaniu
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:40   #2764
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My rodzicom wręczaliśmy inne zaproszenia. Z tekstem w środku bardziej osobistym (że zawsze przy nas byli i chcielibyśmy aby i w ten dzień byli obecni.... ) mogę znaleźć jeśli chcesz.

Kuzynke zaprosiłabym z dziećmi i powiedziała że już na przyszłość

W internecie może znaleźć stronę do odmiany nazwisk. Ogólnie rzecz biorąc większość polskich nazwisk się odmienia
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:54   #2765
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam parę i głupich i ważnych pytań
1. Czy rodzicom wręcza się zaproszenia ?
2. Ojciec TŻ ma "konkubinę", panią z którą generalnie jakoś się tam spotyka i czy na zaproszeniu powinno być z osobą towarzyszącą czy wymienić ją z imienia i nazwiska ?
3. Czy jeśli wiem, że kuzynka rodzi np w sieprniu ( a ma już 1 dziecko), a będę ją prosić w czerwcu to mam napisać z np synem czy z dziećmi ?
4. No i najważniejsze pytanie czy odmieniać nazwiska gości czy zostawiać je w formie podstawowej i tylko imię odmienić ?

Wiem, że pytania z serii" blondynka pyta", ale na dniach musimy zamówić zaproszenia i nie chciałabym jakichś "kwiatków" po ich otrzymaniu
1. My nie wręczaliśmy rodzicom zaproszeń.
2. Jeśli chodzi o tą panią to zależy czy jest to relacja bardziej na poważnie czy tak na luzie.
3. Ja napisałbym z dziećmi, sami mieliśmy podobny przypadek.
4. Ja odmieniałam, ja też nie dostałam nigdy zaproszenia z nieodmienionym nazwiskiem.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 15:53   #2766
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
1. My nie wręczaliśmy rodzicom zaproszeń.
2. Jeśli chodzi o tą panią to zależy czy jest to relacja bardziej na poważnie czy tak na luzie.
3. Ja napisałbym z dziećmi, sami mieliśmy podobny przypadek.
4. Ja odmieniałam, ja też nie dostałam nigdy zaproszenia z nieodmienionym nazwiskiem.


1. my wręczylismy rodzicom, w sumie nie wiem czy to byl madry pomysl bo mielismy napisane ze "KR + BB zapraszają wraz z rodzicami" .. rodziców heh (nie przemyslalam tego, tesciowa natomiast oczywiscie wychwycila to..)
2. Napisalabym imie i nazwisko tej osoby, tez mam 2 takie przypadki u siebie
3. ja bym napisala z dziećmi
4. zawsze odmienia sie nazwiska ktore nie maja innych znaczen, np. hebdów, rutkowskich itd. nie odmienia sie nazwisk np. typu Stopa czy Broda
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 16:47   #2767
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam parę i głupich i ważnych pytań
1. Czy rodzicom wręcza się zaproszenia ?
2. Ojciec TŻ ma "konkubinę", panią z którą generalnie jakoś się tam spotyka i czy na zaproszeniu powinno być z osobą towarzyszącą czy wymienić ją z imienia i nazwiska ?
3. Czy jeśli wiem, że kuzynka rodzi np w sieprniu ( a ma już 1 dziecko), a będę ją prosić w czerwcu to mam napisać z np synem czy z dziećmi ?
4. No i najważniejsze pytanie czy odmieniać nazwiska gości czy zostawiać je w formie podstawowej i tylko imię odmienić ?

Wiem, że pytania z serii" blondynka pyta", ale na dniach musimy zamówić zaproszenia i nie chciałabym jakichś "kwiatków" po ich otrzymaniu
Nasi Rodzice dostali zaproszenia, ale wlasnie na takiej zasadzie, jak Justus, ze to ważny dzien i ze bez nich go sobie nie wyobrażamy, bez żadnych dat, godzin, to Rodzice wszystko wiedzieli .
Jak poważniejsza relacja to tez bym z imienia i nazwiska wypisała.
Ja bym pisała z dziećmi .
I jak najbardziej bym odmieniała, gdzie należy
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 21:01   #2768
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

1.My też zamówiliśmy dla rodziców specjalnie zaproszenia na wzór tych, o których tu już dziewczyny mówiły, prosząc dodatkowo o błogosławieństwo.
2. Jak to ktoś ważny to z imienia i nazwiska.
3. Z dziećmi Sympatycznie
4. W języku polskim nazwiska się raczej odmienia, wiec to co się da to odmieniałam

I ponawiam pytanie o te ciasta dla usługodawców, bo naprawdę nie wiem jak to powinno wyglądać
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 21:32   #2769
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
I ponawiam pytanie o te ciasta dla usługodawców, bo naprawdę nie wiem jak to powinno wyglądać
Nie widziałam pytania, ale jeśli mowa o tym, czy dawać czy nie- my ustaliliśmy, żeby Pani przygotowała nam X paczek. Ostatecznie się okazało, że ludzi coraz mniej, a paczek wciąż sporo. Początkowo mieliśmy dawać ze 2 paczki dla zespołu (5 osób), jedną paczkę dla foto (1 osoba) i jedną paczkę dla video (2 osoby). A skończyło się na tym, że każdy z nich (8 osób) dostał po paczce z ciastem. Trochę, o dziwo, naszych gości zwinęło się bez pożegnania, więc ich paczki ominęły, trochę było przyjezdnych i nie mieliby co z nimi zrobić, no i też paczek było z założenia trochę więcej.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 22:13   #2770
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
1. my wręczylismy rodzicom, w sumie nie wiem czy to byl madry pomysl bo mielismy napisane ze "KR + BB zapraszają wraz z rodzicami" .. rodziców heh (nie przemyslalam tego, tesciowa natomiast oczywiscie wychwycila to..)
2. Napisalabym imie i nazwisko tej osoby, tez mam 2 takie przypadki u siebie
3. ja bym napisala z dziećmi
4. zawsze odmienia sie nazwiska ktore nie maja innych znaczen, np. hebdów, rutkowskich itd. nie odmienia sie nazwisk np. typu Stopa czy Broda
odmienia się, tylko na zupełnie innej zasadzie, niż gdyby to był zwykły rzeczownik
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 04:54   #2771
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My akurat daliśmy usługodawca i ciasto i wódkę. Ani zespół ani fotograf i kamerzysci nie pili i tak zdecydowaliśmy.
Mielismy na tyle więc czemu nie.
A paczek z ciastem zostało tyle że prosiłam kierowniczke sali aby każdy z obsługi wziął jedną - należało im się bo nie było do czego się doczepic
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 08:24   #2772
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

hmmm... no właśnie się tak zastanawiam, bo dla samych usługodawców te paczki, by wyszły 130 zł albo i więcej (jakby wziąć górną granice kosztu paczki), dużo, nie dużo w ogólnym rozliczeniu nie mało. Chyba zrobimy tak, że się zamówi trochę więcej niż jest gości, a potem się zobaczy czy jest na tyle by dać każdemu usługodawcy, czy tylko symbolicznie czy w ogóle
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 15:29   #2773
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciastek123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może jakieś opinie o zespole Alvaro?? zna ktoś może orientacyjną cenę?
Grają świetnie jak na mój gust a co do ceny to nie pamiętam dokładnie ale coś w okolicy 5 tys chyba (wiem że nie byli tacy tani ale dokładnej ceny już nie pamiętam)
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 16:32   #2774
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nie cytuje, ale wszystkim wam dziękuję za udzielone odpowiedzi, wiedziałam, że mogę nas was liczyć
Zaintrygowałyście mnie mocno tymi spersonalizowanymi zaproszeniami dla rodziców, aż się porozglądam po internetach ( w naszych zaproszeniach wogóle ma nie być formulki, że zapraszają "młodzi" z rodzicami, więc tu raczej nie byłoby zgrzytu, gdyby nawet były identyczne jak dla wszystkich )

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2016-04-05 o 16:40
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:02   #2775
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No to teraz mi się schody zaczęły przy odmianie nazwisk, wesprzyjcie swoimi cennymi radami jak ma brzmieć poprawna forma:

X i Y serdecznie zawiadamiają
1. Sz.P. Justynę Kowalską i Bartosza Nowaka z córką Victorią,
że dnia xx xx xxxx

( generalnie mam problem czy ma być "z córką V/ czy i córkę V ?)

2. Sz. P.Janusza Kozaka i osobę towarzyszącą z synem Grzegorzem
( i czy z O.T. ?)

3. Sz. P. X i Y Kowalskich z dziećmi/i dzieci ?

Czy jest jakaś zasada kto jest pierwszy wymieniany na zaproszeniu ? Czy kobieta ? Czy wedle stopnia pokrewieństwa ( np najpierw brat taty a potem jego żona i najpierw siostra mamy a potem jej mąż) czy nie ma zasad i niepotrzebnie sama sobie utrudniam?


Poratujcie mnie

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2016-04-06 o 16:36
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:16   #2776
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
No to teraz mi się schody zaczęły przy odmianie nazwisk, wesprzyjcie swoimi cennymi radami jak ma brzmieć poprawna forma:

X i Y serdecznie zawiadamiają
Sz.P. Justynę Kowalską i Bartosza Nowaka z córką Victorią,
że dnia xx xx xxxx

( generalnie mam problem czy ma być "z córką V/ czy i córkę V ?)

Poratujcie mnie
Ja bym dała "z córką", albo po prostu "z Victorią" tak mi "lepiej brzmi" .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:42   #2777
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
odmienia się, tylko na zupełnie innej zasadzie, niż gdyby to był zwykły rzeczownik
Oj to jak np. byś odmienila: zaprszamy Krystynę i Stanisława Brodów? My wpisaliśmy Broda, zaproszenia już są więc pozamiatane
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:52   #2778
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

KAZDE nazwisko odmieniamy (wyj. nazwiska zenskie nie zakonczone na a)

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Oj to jak np. byś odmienila: zaprszamy Krystynę i Stanisława Brodów? My wpisaliśmy Broda, zaproszenia już są więc pozamiatane
Tak, Brodow
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 07:43   #2779
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Oj to jak np. byś odmienila: zaprszamy Krystynę i Stanisława Brodów? My wpisaliśmy Broda, zaproszenia już są więc pozamiatane
dokładnie - Brodów. Mam dużo znajomych Brodów i to jak najbardziej poprawna forma
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 11:44   #2780
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, gdzie polecacie zrobić poradnie? słyszałyście coś może o filipinach ?
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 18:40   #2781
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja polecam zrobic w Pilznie. Dwa spotkania po 1,5 godz. Pierwsze spotkanie narzeczonych:

III niedziela miesiąca godz. 10.00

Drugie i trzecie spotkanie dla narzeczonych☠(II lub IV piątek miesiąca)

17.30 od października do marca

19.00 od kwietnia do września

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Drugie i trzecie zrobiobe sa razen
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 19:04   #2782
lexipagem
Przyczajenie
 
Avatar lexipagem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

kongos a w Pilźnie ile się płaci za spotkania? Wiem, że dni skupienia są krótkie i przyjemne.
__________________
Przyszła żona 20.08.2016r.
lexipagem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 05:22   #2783
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My placilismy 20 zl lub 25 zl za materialy
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:35   #2784
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Rozdaliśmy trochę zaproszeń i póki co wszyscy potwierdzają, niektórzy jeszcze nie dostali oficjalnie zaproszenia a już powiedzieli że będą, mieliśmy wśród gości dwie dość niepewne pary i byłam raczej pewna że nie przyjdą a tu niespodzianka i od razu potwierdzili, super bardzo się cieszę. Wiem że raczej nie będzie jednej z dwóch par zaproszonych sąsiadów bo jedni muszą zostać z dziećmi (dla drugich wnukami) bo nie chcą ich brać ale od początku brałam to pod uwagę. Wiem że może się to jeszcze zmienić i ktoś odmówi choć póki co potwierdził ale na razie się tym nie martwię.
Rozczarowali mnie za to jedni z bliskich znajomych, zaprosiliśmy ich w zeszłym roku we wakacje bo mieszkają za granicą i wiedzieliśmy że muszą mieć czas na zaplanowanie urlopu a nagle okazało się że on nie dostanie urlopu a ona nie chce przyjść sama, spróbuję jeszcze ponegocjować żeby przyszła choć na chwilę ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 10:03   #2785
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Niestety takie sytuacje się zdarzają. Też mamy znajomych za granicą i niestety nie udało im się załatwić urlopów 2 koleżanki z piaskownicy, których byłam pewna na 100%, że się pojawią (nawet sobie od początku planów weselnych żartowałam ,ze będą śpiewać nam psalm w kościele), ostatecznie nie przyjdą Zaprosiliśmy w sumie 162 osoby. Ostatecznie będzie 118 + 8 usługodawców czyli 126 osób. Jestem zadowolona, bo bałam się, że nie będzie nawet 100! Ale wszyscy, do których musiałam dzwonić potwierdzili, więc się uzbierało.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 10:43   #2786
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No niestety mieszkając za granicą mogę potwierdzić że nie zawsze się da
Np mamy wesele w lipcu tzn czekamy na zaproszenie ale wiemy że je dostaniemy i ja mam problem. Bo wesele jest w piątek a ja mogę wziąć tylko w piątek i nie mam samolotu
Normalnie wzięłabym też czwartek wolne ale ktoś już na urlop i nie da rady
I jestem w czarnej dziurze ponieważ nie mam jak doleciec
Jest wyjście w piątek popołudniu być w pl ale jeszcze dojechać na Śląsk to może na oczepiny bym się wyrobiła
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 16:28   #2787
lexipagem
Przyczajenie
 
Avatar lexipagem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
My placilismy 20 zl lub 25 zl za materialy
Dziękuję
__________________
Przyszła żona 20.08.2016r.
lexipagem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 17:29   #2788
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Niestety takie sytuacje się zdarzają. Też mamy znajomych za granicą i niestety nie udało im się załatwić urlopów 2 koleżanki z piaskownicy, których byłam pewna na 100%, że się pojawią (nawet sobie od początku planów weselnych żartowałam ,ze będą śpiewać nam psalm w kościele), ostatecznie nie przyjdą Zaprosiliśmy w sumie 162 osoby. Ostatecznie będzie 118 + 8 usługodawców czyli 126 osób. Jestem zadowolona, bo bałam się, że nie będzie nawet 100! Ale wszyscy, do których musiałam dzwonić potwierdzili, więc się uzbierało.
Wiesz ja rozumiem że nie zawsze da radę i nie mam do nikogo żalu ale najbardziej rozczarowujący jest fakt że bliskie osoby niestety odmawiają a takie co do których byłam raczej pewna że nie przyjdą potwierdziły obecność.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 19:10   #2789
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wiem o czym mówisz, teraz jak już lista domknięta jestem spokojna, ale wcześniej strasznie przeżywałam każdego odmawiającego gościach, a Ci najbliżsi swoimi odmowami doprowadzali mnie do łez... Ile osób zapraszacie?

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2016-04-08 o 19:12
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 21:08   #2790
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Finalnie na liście gości jest nie całe 70 osób, razem z nami i usługodawcami, początkowo było ok. 60 ale kilka osób doszło.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.