W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-07, 08:15   #1921
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

W ogóle nie rozumiem sensu tego pytania. Cokolwiek dziewczyny nie wymyślą, ba.. nawet dostałaś gotowe linki do sklepów, a Ty nadal na nie. Czego oczekujesz przy pomocy przez Internet? Sama mówisz, że musisz przymierzyć i już, więc zamiast tu pisać to idź i szukaj po sklepach sukienek. Ale przecież i tak z góry założyłaś, że nie chcesz sukienki, nie chcesz jej kupować na raz, brzydko w każdej wyglądasz itp i chcesz spodnie. Jeśli tak to po prostu idź w spodniach i będziesz szczęśliwa.
Chociaż nie sądzę byś przy swojej figurze wyglądała lepiej w spodniach niż w jakiejś fajnej maskującej sukience. Te spodnie i bluzkę co pokazałaś to wyglądają dobrze na chudziutkich dziewczynach w rozmiarze 36 cz 38 bez cellulitu i wałeczków bo inaczej wszystko taki kolor pokazuje. Poza tym, taka stylizacja to jest do pracy, na kawę w kawiarni czy do szkoły a nie na wesele. Jak pojesz na weselu to będą Cie cisnąć te spodnie. Dlatego najlepszym wyjściem jest sukienka odcinana pod biustem.

Dziewczyny już Ci wszystko doradziły, jedyne co ja mogę dodać to wizytę w lumpeksie skoro mówisz, że nie masz kasy. Ja nie raz kupiłam super sukienki za małą cenę a niejednokrotnie jeszcze z metką. Zauważyłam, że w lumpeksach jest bardzo dużo ubrań w większych rozmiarach.

Tak jak ktoś wspomniał - masz negatywne nastawienie do wszystkiego. Poza tym piszesz w taki sposób, że trudno zrozumieć do końca o co jednak chodzi. Jeśli zmienisz podejście i postarasz się to myślę, że na pewno coś znajdziesz.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 08:51   #1922
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jestem negatywnie nastawiona bo a) zakladam cos czego nie lubie i nie czuje sie w tym dobrze - sukienke zakladam na sile bo wypada, a ona będzie zajowac miejsce w szafie b) trudno jest mi cos kupic i jestem zrezygnowana i zniechecona. Nie kazda sukienka która niby maskuje lezy dobrze

Co innego oczekiwania a co innego rzeczywistośc.
Ja bym kupila pierwsza lepsza, jeśli mi sie kolor spodoba tylko sama nie jestem pewna czy dobrze w tym wygladam. Bylam sama w sklepie poobracalam sie i zaczelam krzywo patrzec, ekspedientka mówi ze jest ok, ja zaczelam krecic głową na nie i wyszlam

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2017-06-07 o 08:54
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 08:54   #1923
AnetaKl
Missowoc
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dodatki do łososiowej sukienki

Witam,jestem świadkowa i mam taką o to sukienkę. Białe buty odpadają bo wygląda kmoim zdaniem źle...cieliste ok. Zaznaczam że nie mogę ubrać butów powyżej 6cm gdyż jestem po operacjach stop j szpilki nie dla mnie. Zastanawiamy się nad czarnymi ale wtedy jakie dodatki u góry? Jeśli buty by miały być czarne to bardziej sandałki a nie takie jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg collage-1496821953457.jpg (113,7 KB, 131 załadowań)
AnetaKl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 08:55   #1924
AnetaKl
Missowoc
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dodatki do łososiowej sukienki

Tzn buty by były jak po lewej a nie jak przy kupowaniu sukienki
AnetaKl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 09:19   #1925
Marionette89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A ja na Twoim miejscu maniaczkakolorowania weszłabym np. w Google Grafika i wpisała: Plus Size sukienki (lub spodnie lub spódnice) i obejrzała, jak dana sukienka czy inne ubranie leży na krąglejszych osobach i może tym sposobem znajdą się inspiracje. Ja tak często robię, kiedy nie mogę się na coś zdecydować przeglądam masę zdjęć aż w końcu wypatrzę coś co jest interesujące i wpasuje się w mój gust.


Chociaż nie wiem czy to coś da, jeśli tak jak piszesz musisz przymierzyć na żywo w sklepie. Jeśli nie znalazłaś nic w sklepach w swoim mieście, to może trzeba jechać do jeszcze innego miasta.


A jeśli nie chcesz, żeby kupiona sukienka po jednym razie leżała nieużywana i żebyś była stratna finansowo, to można ją odsprzedać innej osobie, wystarczy ogłoszenie w internecie, może trafi się ktoś chętny. Albo trzeba zacząć chodzić z mężczyzną na randki, wtedy sukienka jak znalazł na taką okazję
Ja też kupiłam sukienkę elegancką, ale jednocześnie prostą i sobie myślę, że już po tym całym weselu na które w niej idę, jeszcze ją wykorzystam do wyjść z narzeczonym np. do restauracji lub na inną okazję. Tylko pewnie dodatki się wtedy zmienią na inne.


Mimo tych wszystkich przeciwności i tak mam nadzieję, że coś znajdziesz. Może po prostu nie te osoby Ci doradzają w sklepach, może zabierz mężczyznę zamiast koleżanek.
Marionette89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 09:42   #1926
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

@maniaczkakolorowania
obawiam się, że jeśli nie zmienisz nastawienia, to jedynym rozwiązaniem twojego kłopotu będzie pozostać w domu, przywdziać wyciągnięty dres i nakryć się kocem.
w temacie ciuchów wszystko zostało już powiedziane. nawet jeśli jesteś duża, możesz wyglądać dobrze i mam nadzieję, że w to uwierzysz. na zakupy weź kogoś komu ufasz i resztę opinii miej w d (a jak uprzejme ciocie będą komentować, to się mówi "ale ja nie pytałam cię o zdanie"). póki nie zaczniesz siebie cokolwiek akceptować, nie przeprosisz się ze swoimi rozmiarami, w niczym się sobie nie spodobasz. no nic, owocnego szukania

@AnetaKl
moim zdaniem czarne buty nie pasują do brzoskwiniowej sukienki, pełne są zbyt ciężke, sandałki jeśli miałyby się obronić też powinny być znacznie lżejsze. na twoim miejscu wybrałabym cieliste sandałki lub najbardziej proste czółenko
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 09:46   #1927
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marionette89 Pokaż wiadomość
Mimo tych wszystkich przeciwności i tak mam nadzieję, że coś znajdziesz. Może po prostu nie te osoby Ci doradzają w sklepach, może zabierz mężczyznę zamiast koleżanek.
Zgadzam się. Wygląda to troche tak, jakby Twoje koleżanki miały swoje wlasne wizje, które Tobie nie pasują, a one nie są w stanie pojąć, że ktoś może uważać inaczej.
I im się nie podoba, Tobie się nie podoba, więc rezygnujesz z podjęcia jakiejkolwiek decyzji.
Też jestem za tym, żebyś poszła ze swoim mężczyzną. Może z mama? Ja często chodzę z mama na tego typu zakupy, bo wiem, że doradzi mi bardziej szczerze i weźmie przy okazji moje sugestie pod uwagę.


AnetaKl. czarne buty do tej sukienki nie będą wyglądać dobrze...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 11:45   #1928
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Musze powiedziec ze ukochany przeanalizował wydatki i jest na nie z weselem. Jego strój i koperta i moj stroj to jest katastrofa finansowa. Powiedzialam ze moge mu cos trafic za grosze, obrazil sie ze nie bedzie w lumpach chodzil, ze zle by sie czuł z cena zamiast 199 to za 19 zl i beda nas wytykac palcami

Mnie jest przykro bo wiem ze jemu to na reke, bo nienawidzi wesel. Albo tam idzie zeby nie sprawic mi przykrosci albo dla swojej rodziny. Nawet powiedzial ze z wesela wlasnej siostry by sie wyrwal do domu (i podkreslil ze szczescie dla niego ze jest mloda jeszcze)

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2017-06-07 o 11:49
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:04   #1929
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

AnetaKl
Moim zdaniem czarne nie pasują, są zbyt ciężkie. Radzę cieliste proste, zawsze do wszystkiego pasują i można je później wykorzystać do innych stylizacji. Sandałki czy czółenka to już zależy co ty wolisz i w których będzie Ci wygodnie.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 19:31   #1930
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
U mnie jest potwierdzone
Wesele. Jestem zielona czy szukać sukienke do skutku czy moze spodnice, sam mi chlop mowi ze spodnie to nie
Nie widzę nic złego w spodniach czy kombinezonie czy spódnicy. Każde z powyższych można ładnie zestawić.

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
wszystkie sukienki ktore kupowalam byly na jeden raz, nigdy ich potem nie zalozylam, bo m.in tez zmieniala mi sie figura

rok temu przeszlam sie po sieciowkach i ciezko bylo cos kupic nawet w mohito.

obecnie potrzebowalabym sukienke 44-46
taliowana
wyraziste kolory, wzory (odpadaja pastele)
z rekawkiem

jesli bylaby lekka zwiewna, z siateczki to zaloze ja jeszcze na miasto, jesli bedzie na podszewce i z grubszego/sztywnego materialu to przelezy w szafie wieki czasu

o spodniach myslalam o prostych lub zwezanych nogawkach
np takich
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...-193148-2.html

i prostej bluzce np
http://www.cocomoda.pl/img/product_m...000/aaa779.jpg

do tego jakiejs sandalki
Podoba mi się ten zestaw. Dodałabym tylko fajną biżuterię. Nie uważam, że jest zbyt mało elegancki (zbyt mało eleganckie to są sukienki w kwiatki).

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Dla mnie za mało elegancko jak na taką uroczystość. Na urodziny czy niedziele ok ale na ślub to nie a może taka sukienka do tego sandałki na obcasie i naszyjnik jakiś efektowny czy kolczyki, a na zwykłe dni balerinki i ramoneska do tego.
https://www.zalando.pl/wallis-ity-su...1.html?size=46
lub coś takiego
Załącznik 7097196

LadyChatterbox
Jakoś tego nie widzę bo sukienka sama w sobie jest strojna ma koronkę i ten kolor jest wyrazisty. Może wyjść dość krzykliwie. Ładnie wygląda połączenie błękitu z pomidorową zimną czerwienią ale uważam, że wtedy rzeczy powinny być proste i gładkie.
Ale ta pierwsza sukienka jest równie elegancka, a druga zdecydowanie mniej elegancka niż zaproponowany zestaw spodnie+bluzka przez maniaczkakolorowania.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2017-06-07 o 19:33
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 21:52   #1931
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Nie widzę nic złego w spodniach czy kombinezonie czy spódnicy. Każde z powyższych można ładnie zestawić.



Podoba mi się ten zestaw. Dodałabym tylko fajną biżuterię. Nie uważam, że jest zbyt mało elegancki (zbyt mało eleganckie to są sukienki w kwiatki).



Ale ta pierwsza sukienka jest równie elegancka, a druga zdecydowanie mniej elegancka niż zaproponowany zestaw spodnie+bluzka przez maniaczkakolorowania.
Na wesele najwyraźniej nie idziemy, właśnie rozmawiamy.jego zdaniem jak wydamy na imprezę to będziemy na lodzie, a tak mozna wyjechac na jakas wycieczke chocby jednodniowa
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-08, 07:32   #1932
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ja uważam, że większość z nas spodnie to nosi na co dzień a wesele lub inna tego typu uroczystość jest okazją, żeby założyć sukienkę bądź spódnicę. Sukienka sama w sobie kojarzy mi się wyjściowo. Jest jeszcze kwestia butów, biżuterii itp bo ze zwykłej sukienki można wyczarować elegancką kreację dzięki dodatkom.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 08:24   #1933
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

ze spodni tez.
zakładając jednak spodnie na okazje one musza byc inne niż codzienne (podobnie jak sukienka - uwielbiam tuby i mam ich cała szafę ale w małej czarnej, w której chodzę do pracy nie pójdę na wesele czy do opery), z bardziej eleganckich tkanin, lepszych jakościowo.

byłam zreszta ostatnio na weselu, na którym dojrzała babka była w spodniach (wygrały względy zdrowotne, była ostro przeziębiona). oczywiście to nie były zwykle materiałowe portki, a czarne połyskliwe rurki (wieczorowe) plus czarne b wysokie lakierowane szpilki i ciemnoszara jedwabna bluzka z interesującymi wiązaniami przy nadgarstku i duży połyskujący naszyjnik na szyi (torebkę chyba też miała bizuteryjna). wyglądała super, natomiast żaden element stroju to nie był ciuch codzienny
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 18:45   #1934
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ja spodni materiałowych typu np cygaretki nie zakladam nawet na spacer "w niedziele" ani na swieta. Juz nie mowiac ze takich nie mam nawet w szafie, nie mam zwyczajnie nic co kojarzy sie z elegancja. Nie jest mi to potrzebne,

Dla kogos kto ma dress code w pracy albo ceni sobie klase i elegancje, zakiet czy spodnie w kant to codziennosc, dla ludzi stylu boho, dress czy skora i glany to sa obce stroje, odswietne

Mozna powiedziec dresowi ze czarne jeansy i koszula z krotkim rekawem nie pasuje na slub/wesele a dla niego jes to francja elegancja.

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2017-06-08 o 18:50
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 18:53   #1935
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

W lipcu mam chrzest mojej córeczki, zamówiłam sukienkę jak w linku. Co o niej myślicie? Jakie dodatki będą pasować?
http://www.orsay.com/pl-pl/trapezowa...-42112898.html
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 18:55   #1936
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Wybrałabym coś landrynkowego, kolorowego
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 22:04   #1937
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Mozna powiedziec dresowi ze czarne jeansy i koszula z krotkim rekawem nie pasuje na slub/wesele a dla niego jes to francja elegancja.
Świetny przykład. Bo choćby dla modowego abnegata to była francja-elegancja, to dalej nieodpowiedni strój na wesele. i bankowo spotkałby sie z niezbyt życzliwym komentarzem

@czarna14
śliczna kiecka, dodatki dobierz do urody bo pole do popisu b duże
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 00:52   #1938
Marionette89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
W lipcu mam chrzest mojej córeczki, zamówiłam sukienkę jak w linku. Co o niej myślicie? Jakie dodatki będą pasować?
http://www.orsay.com/pl-pl/trapezowa...-42112898.html

Może albo złote dodatki - będzie bardzo elegancko. Albo jakieś pastelowe kolory - będzie ślicznie i uroczo


A dodam jeszcze, że czerwony świetnie pasuje do bieli.


I odradzałabym Ci zakładanie do niej białych butów, białej torebki czy białej biżuterii, jeśli dodatki byłyby również białe, to trochę by to wyglądało jak do ślubu

Edytowane przez Marionette89
Czas edycji: 2017-06-09 o 19:20
Marionette89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 07:02   #1939
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
W lipcu mam chrzest mojej córeczki, zamówiłam sukienkę jak w linku. Co o niej myślicie? Jakie dodatki będą pasować?
http://www.orsay.com/pl-pl/trapezowa...-42112898.html
Sukienka jest przecudowna! Masz okazję dokupić dodatki w kolorze jakikolwiek Ci się zamarzy, a nawet w różnych (inne buty, inna torebka). Dla mnie pokusą byłyby jednokolorowe buty i wzorzysta torebka.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-09, 12:54   #1940
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
U mnie jest potwierdzone
Wesele. Jestem zielona czy szukać sukienke do skutku czy moze spodnice, sam mi chlop mowi ze spodnie to nie
Spójrz na stronę 63 tego wątku. Tam mi właśnie dziewczyny doradzały w sprawie spodni na wesele i podały bardzo ciekawe pomysły
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 17:26   #1941
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Czerwona sukienka szare buty

Cześć, idę na wesele i zamierzam wystąpić w czerwonej sukience, do niej szare szpilki.
Mam dwie torebki, czerwona (trochę ciemniejsza od sukienki) i czarna, która będzie lepsza?
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 19:32   #1942
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że większość z nas spodnie to nosi na co dzień a wesele lub inna tego typu uroczystość jest okazją, żeby założyć sukienkę bądź spódnicę. Sukienka sama w sobie kojarzy mi się wyjściowo. Jest jeszcze kwestia butów, biżuterii itp bo ze zwykłej sukienki można wyczarować elegancką kreację dzięki dodatkom.
Sukienka sama w sobie nie jest w żaden sposób wyjściowa. -> np dresowe sukienki, czy fakt, że to sukienka sprawia, że chociaż w minimalnym stopniu jest elegancka? Nie.
Ze zwykłych prostych materiałowych spodni też za pomocą dodatków można wyczarować elegancką kreację.

Sukienki same z siebie nie są bardziej eleganckie od spodni, jedno i drugie może być codzienne (dzianinowa sukienka, jeansy), a może być i eleganckie.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2017-06-09 o 19:34
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 21:28   #1943
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ok ale tu była mowa o stroju na wesele dla krągłej dziewczyny (nie chodziło o dresy, a materiały bardziej wyjściowe) i w tym kontekście sądzę, że lepiej, wygodniej i łatwiej jest założyć sukienkę.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 21:50   #1944
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Czerwona sukienka szare buty

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Cześć, idę na wesele i zamierzam wystąpić w czerwonej sukience, do niej szare szpilki.
Mam dwie torebki, czerwona (trochę ciemniejsza od sukienki) i czarna, która będzie lepsza?
Moim zdaniem czerwona
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 22:07   #1945
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Ok ale tu była mowa o stroju na wesele dla krągłej dziewczyny (nie chodziło o dresy, a materiały bardziej wyjściowe) i w tym kontekście sądzę, że lepiej, wygodniej i łatwiej jest założyć sukienkę.
Łatwiej...jeśli mam szukać 2 dni, a tu kolor ni w zab ze trza kupić nowe dodatki....
Wygoda... Rajstopy wygodne nie sa

Problem sie rozwiazal do czasu. Jestesmy w trakcie powiadamiana o tym ze przyjdziemy tylko na slub. Do kościoła mozna sie ubrac wygodnie, bez przesady ( wszystko jest lepsze niz szorty jeansowe i koszula w krate)
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:16   #1946
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Właśnie skoro mowa o rajstopach jak to jest? bo obiło mi się o uszy, że w dobrym tonie jest założyć je do kościoła (oczywiście do czółenek) czy już teraz nikt na to uwagi nie zwraca? bo ja wolę bez rajstop, szczególnie jak jest upał.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:25   #1947
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Właśnie skoro mowa o rajstopach jak to jest? bo obiło mi się o uszy, że w dobrym tonie jest założyć je do kościoła (oczywiście do czółenek) czy już teraz nikt na to uwagi nie zwraca? bo ja wolę bez rajstop, szczególnie jak jest upał.
W sandalach dziwnie by wygladalo. Nie wiem czy wejscie do kosciola bez rajstop to jakies zgorszenie? Chyba gorsze sa sukienki odslaniajace za duzo, miniowki itd
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:35   #1948
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

tak do kościoła powinno się w rajstopach i zakrytymi dekoltami, ramionami i spódnicą co najmniej przed kolano (nie chodzi o jakąś konkretną długość czy ilość zapiętych guzików pod szyją, ale o nieepatowanie golizną).
oczywiście w różnym wieku wolno co innego i młoda dziewczyna w krótkiej sukience nie musi wyglądać jakby była goła, a u dojrzałej kobiety w kiecce tej samej długości ten efekt jest raczej murowany.

podobnie zresztą na wszystkie okazje typu wesela.

natomiast obyczaje ulegają rozluźnieniu i w związku z tym te zasady również. najzwyczajniej należy więc wyczuć czy dana uroczystość wymaga rygorystycznego trzymania się reguł (bal, bardzo eleganckie przyjęcie, uroczystość typowo kościelna?!) czy wolno akurat pozwolić sobie na nieco więcej (impreza z kolegami, imieniny cioci, spotkanie po pracy). dodałabym jeszcze odpowiedź na pytanie czy ja sobie mogę pozwolić sobie na nieco więcej, bo moja figura mi na to pozwala (ja na przykład za nic w świecie nie odsłonie brzucha poza plażą. jestem szczupła, ćwiczę, ale mój brzuch nie wygląda jak u 14 latki, więc za nic w świecie nie założę crop topu))
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 17:51   #1949
AnetaKl
Missowoc
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A tskie butki będą ok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg collage-1497199787668.jpg (70,8 KB, 150 załadowań)
AnetaKl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 19:17   #1950
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Stanislaww Pokaż wiadomość
Dokładnie - naszyjnik koniecznie, do tego bransoletki na jednej ręce i jakiś fajny drobny zegarek na drugiej
Jakiego typu naszyjnik? I lepiej żeby był w odcieniach dodatków z jakimiś kamieniami jasnymi? Czy może złoty?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.