Największe faux pas popełniane przez Młodych part II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-26, 20:47   #4711
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Ta dyskusja jest obrzydliwa i współczuję gościom weselnym, którym PM będzie w zaciszu domowym oglądając film z wesela obrabiać cztery litery, że dana ciocia wygląda jak pasztetowa czy mortadela. Nawet jeżeli faktycznie tak będzie, to porównania są co najmniej niestosowne i po prostu chamskie.
Myślę, że jest różnica w wyśmiewaniu konkretnych osób, a wyśmiewaniu samego trendu.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 21:49   #4712
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Ta dyskusja jest obrzydliwa i współczuję gościom weselnym, którym PM będzie w zaciszu domowym oglądając film z wesela obrabiać cztery litery, że dana ciocia wygląda jak pasztetowa czy mortadela. Nawet jeżeli faktycznie tak będzie, to porównania są co najmniej niestosowne i po prostu chamskie.
Moja przyszywana ciocia i w sumie jedyna, którą zapraszam, wygląda ja Cruella deMon. Na imprezę zapowiedziała 3 kreacje, ale to jest egzemplarz raczej wyjątkowy - superteorii superwszystkiego nie można na niej zbudować

Lepiej powspółczujmy gościom, co spotkali się z jakimiś porządnymi fopasami! Ale takimi, co krew w żyłach wreszcie mrożą, to skończymy offtopować o grubaśnych acz sympatycznych serdelkach Nie daj się prosić i coś podrzuć
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 11:20   #4713
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Moja przyszywana ciocia i w sumie jedyna, którą zapraszam, wygląda ja Cruella deMon. Na imprezę zapowiedziała 3 kreacje, ale to jest egzemplarz raczej wyjątkowy - superteorii superwszystkiego nie można na niej zbudować
znam taką jedna kobietę, ciekawe czy to Twoja ciocia :O
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:28   #4714
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cicho tutaj... Czyżby sezon ślubny się skończył?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 23:02   #4715
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Cicho tutaj... Czyżby sezon ślubny się skończył?
Nie wiem, czy to fopas czy nie, ale cała noc disco-polo jest ponad moje siły jako gościa. No organicznie nie cierpię tego razem z całą gamą idiotycznych i często obrzydliwych przyśpiewek biesiadnych. Czy naprawdę młodzi muszą po względem muzyki schodzić do domniemanego najniższego wspólnego mianownika?
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 00:49   #4716
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to fopas czy nie, ale cała noc disco-polo jest ponad moje siły jako gościa. No organicznie nie cierpię tego razem z całą gamą idiotycznych i często obrzydliwych przyśpiewek biesiadnych. Czy naprawdę młodzi muszą po względem muzyki schodzić do domniemanego najniższego wspólnego mianownika?
Mam tak samo. Disco polo gwałci mnie przez uszy. Dlatego unikam wesel, a jak już muszę to raczej się dotleniam. Niedawno byłam na takiej 18. Za moich czasów to się bawiło przy czymś mniej inwazyjnym.... 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 11:38   #4717
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to fopas czy nie, ale cała noc disco-polo jest ponad moje siły jako gościa. No organicznie nie cierpię tego razem z całą gamą idiotycznych i często obrzydliwych przyśpiewek biesiadnych. Czy naprawdę młodzi muszą po względem muzyki schodzić do domniemanego najniższego wspólnego mianownika?
No ok. My tak zrobiliśmy i co z tego, skoro wszystkie ciotki siedziały obrażone bo 'ja do tego tańczyć nie będę', 'gdzie disco polo?'. To nie jest faux pas młodych a gości, którzy uznają za muzykę do tańca tylko disco polo.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 12:01   #4718
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;77690091]No ok. My tak zrobiliśmy i co z tego, skoro wszystkie ciotki siedziały obrażone bo 'ja do tego tańczyć nie będę', 'gdzie disco polo?'. To nie jest faux pas młodych a gości, którzy uznają za muzykę do tańca tylko disco polo.[/QUOTE]
Zgadzam się z tym,jest milion świetnym utworów do tańca, nie wierzę że się nie da zatańczyć do czegoś co nie jest disco polo
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 12:05   #4719
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym,jest milion świetnym utworów do tańca, nie wierzę że się nie da zatańczyć do czegoś co nie jest disco polo
I w sumie nie chodzi o to, że młodzi każą grać tylko disco polo, ale przecież dobry zespół czy dobry DJ gra to co widzi, że najbardziej podoba się gościom i przy czym najlepiej się bawią
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 12:08   #4720
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Nie da się dopasowac do wszystkich gości, więc dopasowalabym się do młodych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:12   #4721
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Przyznam, że nieodmiennie mnie to śmieszy w kwestii wesel, że w większości aspektów młodzi/rodzice młodych aspirują do pokazania się, jako co najmniej wyższa klasa średnia, a częściej wręcz współczesna szlachta. Wszystko niech ma posmak ekskluzywności i jest w dobrym guście, ą i ę i bułkę przez bibułkę, a z głośników Piotr Rubik i Zenek Martyniuk. Niech no tylko polecą majtasy w kropasy czy inne oczy zielone, a każda hrabianka Grażyna w swojej najelegantszej kiecce leci w te pędy w dzikie pląsy, co by ukrócić czas oczekiwania na świniaczka z petardą w dupie
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 13:19   #4722
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Przyznam, że nieodmiennie mnie to śmieszy w kwestii wesel, że w większości aspektów młodzi/rodzice młodych aspirują do pokazania się, jako co najmniej wyższa klasa średnia, a częściej wręcz współczesna szlachta. Wszystko niech ma posmak ekskluzywności i jest w dobrym guście, ą i ę i bułkę przez bibułkę, a z głośników Piotr Rubik i Zenek Martyniuk. Niech no tylko polecą majtasy w kropasy czy inne oczy zielone, a każda hrabianka Grażyna w swojej najelegantszej kiecce leci w te pędy w dzikie pląsy, co by ukrócić czas oczekiwania na świniaczka z petardą w dupie
A ja nie wiem co dziwnego jest w tym, ze ludzie chca sie pobawic przy czyms luznym, nawet w elganckiej scenerii.
Może niech każdy puszcza na swoim weselu taka muzyke, jaka chce?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:28   #4723
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Nie da się dopasowac do wszystkich gości, więc dopasowalabym się do młodych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o dopasowanie się w gust konkretnego gościa, ale nasz DJ prosił żeby nie wymyślać nic samemu, bo najlepiej gdy on sam puści kilka różnych kawałków i wtedy wyczuwa gości i widzi przy czym ludzie się bawią a przy czym nie.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:40   #4724
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
A ja nie wiem co dziwnego jest w tym, ze ludzie chca sie pobawic przy czyms luznym, nawet w elganckiej scenerii.
Może niech każdy puszcza na swoim weselu taka muzyke, jaka chce?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Ja nie mówię, że dziwnego. Dziwnego nie ma nic - każdy chce w oczach innych uchodzić za lepszego niż jest w rzeczywistości.
Dużo za to jest w tym zwykłej groteski. Trochę jak z ludźmi, co twierdzą, że czytają dużo książek, a kiedy ich ankieter dociśnie pytaniem o ulubionego/ostatnio czytanego autora, to mówią, że Sienkiewicz
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:51   #4725
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Trochę jak z ludźmi, co twierdzą, że czytają dużo książek, a kiedy ich ankieter dociśnie pytaniem o ulubionego/ostatnio czytanego autora, to mówią, że Sienkiewicz

Dobre
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:12   #4726
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że dziwnego. Dziwnego nie ma nic - każdy chce w oczach innych uchodzić za lepszego niż jest w rzeczywistości.
Dużo za to jest w tym zwykłej groteski. Trochę jak z ludźmi, co twierdzą, że czytają dużo książek, a kiedy ich ankieter dociśnie pytaniem o ulubionego/ostatnio czytanego autora, to mówią, że Sienkiewicz
Umiejętność bawienia sie przy disco polo nie oznacza z automatu ze sie czlowiek nie zna na innej muzyce.
Po kilku glebszych pląsam do Zenka o nawet mi sie to podoba, bo szybko wpada w ucho, choć na co dzien słucham zupełnie innych rzeczy.

Wymaganie by aspirujacy do wyzszej klasy rozrywki robili całość imprezy ą ę jest idiotyczne.. Na szczęście mozna sobie na swoim weselu laczyc dowolne rzeczy.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:21   #4727
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Umiejętność bawienia sie przy disco polo nie oznacza z automatu ze sie czlowiek nie zna na innej muzyce.
Po kilku glebszych pląsam do Zenka o nawet mi sie to podoba, bo szybko wpada w ucho, choć na co dzien słucham zupełnie innych rzeczy.

Wymaganie by aspirujacy do wyzszej klasy rozrywki robili całość imprezy ą ę jest idiotyczne.. Na szczęście mozna sobie na swoim weselu laczyc dowolne rzeczy.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Zgadzam sie. Ba, nie widze powodu by ludzie majacy wyszukany gust, jesli chodzi o kino, wino, jedzenie, wystroj wnętrz mieli z automatu nienawidzic disco polo. Zreszta dzis dosc łatwo zostac nazwanym aspirujacym do bycia ą i ę.
Na weselach bawie sie przy największych hitach disco polo, ale zdecydowanie wkurza mnie jak leca mniej znane dla mnie piosenki i TYLKO to. Moje zdanie jest takie, ze muzyka powinna byc bardziej różnorodna, ale kazdy robi wesele w klimacie jaki mu sie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:35   #4728
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II



Ja jestem przeciwna na weselach 100% muzyki disco polo co nie znaczy, że disco polo uważam za niedopuszczalne w ilości nawet minimalnej.
Bardzo ważna jest różnorodność w muzyce na weselu, byleby muzyka nadawała się do tańca, bo po to muzyka na weselu jest. Sami mieliśmy kilka kawałków disco polo na weselu i chętnie się przy nich bawiłam z gośćmi
No ale tak jak mówiłam - muzyka na weselu nie jest uzależniona od młodych, ale od zespołu/DJa i gości.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:41   #4729
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Umiejętność bawienia sie przy disco polo nie oznacza z automatu ze sie czlowiek nie zna na innej muzyce.
Po kilku glebszych pląsam do Zenka o nawet mi sie to podoba, bo szybko wpada w ucho, choć na co dzien słucham zupełnie innych rzeczy.

Wymaganie by aspirujacy do wyzszej klasy rozrywki robili całość imprezy ą ę jest idiotyczne.. Na szczęście mozna sobie na swoim weselu laczyc dowolne rzeczy.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Wiesz, ja nie wymagam od nikogo niczego. Jedynie czmycham po angielsku z imprezy. Chodzi raczej o to, że lwia większość PM chciałaby, żeby ich slub i wesele były takie haj lajf jak z pintresta, żeby nikt nawet nie skojarzył ich z kiczem, tandetą, wiochą czy jak tam zwał. A tu bum! Obrusy białe jak śnieg, a w głośnikach biały miś Choreo na pierwszy taniec za grube hajsy, a podkład made by klaszczący Rubik albo Bayer Full. Wiadomo, że na fotkach na fejsie tego chłamu nie słychać, więc każda może pokazać jaka z niej była Kejt Midelton, ale w rzeczywistości wesele na -dziesiąt koła było i tak na poziomie remizy (którą aspirująca PM przecież gardzi). Tu jest ten zabawno-drastyczny element groteskowego zgrzytu. Zasadniczo żaden fopas - jak wiadomo, disco polo nikt nie słucha, tylko nagle następuje zbiorowe olśnienie i każdemu tekst sam się podśpiewuję. Może trochę się żalę, bo mam beznadziejny i nieelastyczny gust muzyczny i cierpię na weselach bardzo, a tu jeszcze sporo ich przede mną
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 14:45   #4730
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;77695756]

Ja jestem przeciwna na weselach 100% muzyki disco polo co nie znaczy, że disco polo uważam za niedopuszczalne w ilości nawet minimalnej.
Bardzo ważna jest różnorodność w muzyce na weselu, byleby muzyka nadawała się do tańca, bo po to muzyka na weselu jest. Sami mieliśmy kilka kawałków disco polo na weselu i chętnie się przy nich bawiłam z gośćmi
No ale tak jak mówiłam - muzyka na weselu nie jest uzależniona od młodych, ale od zespołu/DJa i gości.[/QUOTE]
No ja gdybym robiła wesele to uzależnilabym muzykę od siebie i dałabym DJowi listę utworów ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:52   #4731
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No ja gdybym robiła wesele to uzależnilabym muzykę od siebie i dałabym DJowi listę utworów ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak zrobiłam, tzn. sami ułożyliśmy playlistę i nagle okazało się, że w naszych gościach drzemią pancurskie dusze Było rockabilly, nowa fala, ska, punk, trochę oi i gypsy-punka i co nam po drodze jeszcze przyszło do głowy

I się bawili, skakali, pogowali... no nudy nie było. Ale to proletariackie harce były bez krawata i welonu
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 15:09   #4732
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nie wymagam od nikogo niczego. Jedynie czmycham po angielsku z imprezy. Chodzi raczej o to, że lwia większość PM chciałaby, żeby ich slub i wesele były takie haj lajf jak z pintresta, żeby nikt nawet nie skojarzył ich z kiczem, tandetą, wiochą czy jak tam zwał. A tu bum! Obrusy białe jak śnieg, a w głośnikach biały miś Choreo na pierwszy taniec za grube hajsy, a podkład made by klaszczący Rubik albo Bayer Full. Wiadomo, że na fotkach na fejsie tego chłamu nie słychać, więc każda może pokazać jaka z niej była Kejt Midelton, ale w rzeczywistości wesele na -dziesiąt koła było i tak na poziomie remizy (którą aspirująca PM przecież gardzi). Tu jest ten zabawno-drastyczny element groteskowego zgrzytu. Zasadniczo żaden fopas - jak wiadomo, disco polo nikt nie słucha, tylko nagle następuje zbiorowe olśnienie i każdemu tekst sam się podśpiewuję. Może trochę się żalę, bo mam beznadziejny i nieelastyczny gust muzyczny i cierpię na weselach bardzo, a tu jeszcze sporo ich przede mną
Wg mnie bardzo przesadzasz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 15:13   #4733
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Jak dla mnie jeszcze nikomu troszke muzynki innej na weselu niz chca PM nie zaszkodzilo
Ostatnio znajomi byli na weselu to byla tylko muzyka techno;/i czasem Tina Turner :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 15:54   #4734
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Wiesz, ja nie wymagam od nikogo niczego. Jedynie czmycham po angielsku z imprezy. Chodzi raczej o to, że lwia większość PM chciałaby, żeby ich slub i wesele były takie haj lajf jak z pintresta, żeby nikt nawet nie skojarzył ich z kiczem, tandetą, wiochą czy jak tam zwał. A tu bum! Obrusy białe jak śnieg, a w głośnikach biały miś Choreo na pierwszy taniec za grube hajsy, a podkład made by klaszczący Rubik albo Bayer Full. Wiadomo, że na fotkach na fejsie tego chłamu nie słychać, więc każda może pokazać jaka z niej była Kejt Midelton, ale w rzeczywistości wesele na -dziesiąt koła było i tak na poziomie remizy (którą aspirująca PM przecież gardzi). Tu jest ten zabawno-drastyczny element groteskowego zgrzytu. Zasadniczo żaden fopas - jak wiadomo, disco polo nikt nie słucha, tylko nagle następuje zbiorowe olśnienie i każdemu tekst sam się podśpiewuję. Może trochę się żalę, bo mam beznadziejny i nieelastyczny gust muzyczny i cierpię na weselach bardzo, a tu jeszcze sporo ich przede mną
Strasznie przesadzasz. Na weselu zazwyczaj są goście z różnych środowisk i w różnym wieku i grzybów jak znajdzie się trochę muzyki dla każdego.
I nie widzę powodu dla którego nie można na tej fanem imprezie puścić Zenka, ABBY, Sinatry i Queen.
No ale może zbyt elastyczna jestem

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:03   #4735
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Strasznie przesadzasz. Na weselu zazwyczaj są goście z różnych środowisk i w różnym wieku i grzybów jak znajdzie się trochę muzyki dla każdego.
I nie widzę powodu dla którego nie można na tej fanem imprezie puścić Zenka, ABBY, Sinatry i Queen.
No ale może zbyt elastyczna jestem

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
No wszystko może być na jednej imprezie, ale ten Sinatra, Haley czy Chuck Berry wbici między Zenka i Boysów brzmią tak smutno, że się nawet nie chce do nich wstawać
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:47   #4736
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Nie zgadzam sie totalnie. Nie wiem co ma piernik do wiatraka i czemu niby bialy obrus ma wykluczac Bialego Misia. Najczesciej to smutno ludziom ktorzy patrza na innych z gory. Nie wiem w czym lepsza jest muzyka ska od disco polo, skoro jak widac i do tego i do tego da sie skakac. Ogolnie raczej malo kto chodzi na wesela kontemplowac tresc utworow muzycznych, a najwiekszym grzechem disco polo sa chyba malo ambitne teksty.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2017-10-04 o 16:53
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:40   #4737
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
No wszystko może być na jednej imprezie, ale ten Sinatra, Haley czy Chuck Berry wbici między Zenka i Boysów brzmią tak smutno, że się nawet nie chce do nich wstawać
No to Twoje odczucia.
Tyle że to raczej swiadczy o tym, że jednak do Zenka bawisz się lepiej, skoro do Sinatry potem nie wstajesz

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 18:03   #4738
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
No wszystko może być na jednej imprezie, ale ten Sinatra, Haley czy Chuck Berry wbici między Zenka i Boysów brzmią tak smutno, że się nawet nie chce do nich wstawać
Yyyy... strasznie "ciasne" podejście do sprawy. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Na weselach zazwyczaj jest dużo ludzi, a każdy lubi co innego, więc ciężko ograniczyć utwory do jednego "właściwego" gatunku.
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie totalnie. Nie wiem co ma piernik do wiatraka i czemu niby bialy obrus ma wykluczac Bialego Misia. Najczesciej to smutno ludziom ktorzy patrza na innych z gory. Nie wiem w czym lepsza jest muzyka ska od disco polo, skoro jak widac i do tego i do tego da sie skakac. Ogolnie raczej malo kto chodzi na wesela kontemplowac tresc utworow muzycznych, a najwiekszym grzechem disco polo sa chyba malo ambitne teksty.
Dokładnie :brawo:
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 18:29   #4739
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Ja tak zrobiłam, tzn. sami ułożyliśmy playlistę i nagle okazało się, że w naszych gościach drzemią pancurskie dusze Było rockabilly, nowa fala, ska, punk, trochę oi i gypsy-punka i co nam po drodze jeszcze przyszło do głowy

I się bawili, skakali, pogowali... no nudy nie było. Ale to proletariackie harce były bez krawata i welonu
Pochwal się playlistą
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 22:57   #4740
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Pochwal się playlistą
Jako takiej playlisty nie posiadam - mieliśmy przygotowany duży zapas na Spotify i układaliśmy na bieżąco sety po 5-10 utworów, ale powiem, że ton nadawało Gogol Bordello, Leningrad, Melbourne SKA Orchestra, Cała Góra Barwinków, Pidżama Porno, Madness, Dubioza Kolektiv, The Bill, Zacier , Tymon Tymański i Transistors, Sex Pistols, Clash, Ramones, Manu Chao i Elektryczny Orgazm razem z niemałym przeglądem muzyki z dawnej Jugosławii (nie mylić z Kayah z Bregovićem czy innymi Bałkanicami )
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-01 10:46:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.