Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-01, 22:08   #1
amanda8809
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4

Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka


Witam! Jestem tu nowa i nie wiem czy w dobrym miejscu dzielę się z Wami moim problemem, ale liczę na poradę.

Otóż moja przyjaciółka jest już jakiś czas ze swoim chłopakiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lubię bardzo i ją i jego, ale od pewnego czasu meczy mnie ich towarzystwo. Jak umawia się gdzies ze mną to albo on już z nią jest, albo już do nas jedzie. I w sumie nie przeszkadzałoby mi to, tylko oni przy mnie zajmują się sobą, a mnie mają gdzieś. Czuję się przy tym bardzo niezręcznie i jak oni przez 10 minut się całują lub rozmawiają o sobie to ja po prostu siedzę jak kamień i patrzę i słucham. Bo co innego mam robić? Nawet jak zaczynam o czymś innym to i tak kończy się na nich. Ona tez nie rozumie, że chciałabym o niektórych rzeczach powiedzieć TYLKO jej, nie jemu. Czuje się jak 5 koło, ale jak jej o tym powiedziałam to stwierdziła że tak mi się tylko wydaje, a oni bardzo lubią się ze mną spotykać. Mimo tego, że jestem niepotrzebna. Na początku to tolerowałem, ale ich zwiazek się rozwija i to z dnia na dzień się nasila. Nie mam już nawet ochoty się z nimi widywać za często, bo wracam z tych spotkań po prostu z przeczuciem samotności, jest mi przykro.

Sama obecnie nie jestem w zwiazku, wiec spotkania z nimi dają mi poczucie że jestem z tego powodu bezwartościowa :/
amanda8809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:16   #2
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Zachowanie Twojej przyjaciółki jest nieodpowiednie. Jak ja się z kimś omawiam, to umawiam się z daną konkretną osobą i wymagam zapytania mnie, czy ktoś mógłby dołączyć. Dla mnie to chore, że chłopak siedzi przy swojej dziewczynie cały czas, nie dając jej nawet odetchnąć. Powiedz jej wprost, że chcesz sama się z nią spotykać i jeśli tego nie zaakceptuje, ja bym przestała odpowiadać na propozycje spotkania. Spotkanie z przyjaciółką ma Ci dawać radość, odstresować się, a nie dobijać.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:17   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez amanda8809 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tu nowa i nie wiem czy w dobrym miejscu dzielę się z Wami moim problemem, ale liczę na poradę.

Otóż moja przyjaciółka jest już jakiś czas ze swoim chłopakiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lubię bardzo i ją i jego, ale od pewnego czasu meczy mnie ich towarzystwo. Jak umawia się gdzies ze mną to albo on już z nią jest, albo już do nas jedzie. I w sumie nie przeszkadzałoby mi to, tylko oni przy mnie zajmują się sobą, a mnie mają gdzieś. Czuję się przy tym bardzo niezręcznie i jak oni przez 10 minut się całują lub rozmawiają o sobie to ja po prostu siedzę jak kamień i patrzę i słucham. Bo co innego mam robić? Nawet jak zaczynam o czymś innym to i tak kończy się na nich. Ona tez nie rozumie, że chciałabym o niektórych rzeczach powiedzieć TYLKO jej, nie jemu. Czuje się jak 5 koło, ale jak jej o tym powiedziałam to stwierdziła że tak mi się tylko wydaje, a oni bardzo lubią się ze mną spotykać. Mimo tego, że jestem niepotrzebna. Na początku to tolerowałem, ale ich zwiazek się rozwija i to z dnia na dzień się nasila. Nie mam już nawet ochoty się z nimi widywać za często, bo wracam z tych spotkań po prostu z przeczuciem samotności, jest mi przykro.

Sama obecnie nie jestem w zwiazku, wiec spotkania z nimi dają mi poczucie że jestem z tego powodu bezwartościowa :/
Opcji masz kilka:
- najprostsza - powiedzieć wprost, że chcesz się spotkać z nią sama,
- nie umawiać się z nią,
- przyprowadzać kogoś ze sobą na spotkanie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:20   #4
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Przyjaciółka zachowuje się bardzo niefajnie.

Mnie dziwi że ten chłopak z nią przychodzi - chyba powinine rozumiec ze chcecie sie spotkac we dwie?
Skoro jestescie przyjaciolkami to porozmawiaj z nią o tym na poważnie.
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 08:53   #5
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Lepiej nie mieć "przyjaciół" i nie mieć problemu
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 09:01   #6
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Byłam w takiej samej sytuacji. Przez 2 lata! Na moje upomnienia były gadki, że on jest godny zaufania, że też może pomóc, męski punkt widzenia i takie tam... Powiedziałam jej, że skoro taki godny zaufania i możemy mówić przy nim o wszystkim, to następnym razem zapytam, czy w końcu ułożyło im się w sprawach łóżkowych, czy ona dalej musi udawać orgazmy. Na następne spotkania przychodziła już sama.
Uświadom koleżankę, że w ten sposób niszczy waszą przyjaźń - przy chłopaku nie porozmawiacie przecież o wszystkim. W ogóle nie rozumiem takiego łażenia wszędzie razem, skupiania się na partnerze. A potem płacz, bo poza nim nie ma nikogo więcej...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 09:06   #7
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

To jest delikatna sprawa bo moja przyjaciolka tez wciaz pcha wszedzie swoja dziewczyne i czasu dla nas jest niewiele. Boje sie jej powiedziec wprost.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 10:45   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Porozmawiaj szczerze z tą dziewczyną i postaw sprawę jasno. Może i ten facet jest godny zaufania, ale potrzebujesz babskich plotek, a do tego on jest niepotrzebny. Chcesz spotkać się z nią i tylko z nią. Jeśli nie zrozumie, rozluźnij kontakt, może wtedy załapie.
Koleżanka zachowuje się okropnie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:14   #9
Foollow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 72
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Dziwne, że temu chłopakowi tak się chce latać na te babskie spotkania Ogólnie to może on jest po prostu zaborczy i albo ona pójdzie z nim, albo wcale. Generalnie jeśli jesteście tak blisko to nie rozumiem czemu jej już po ludzku nie zapytałaś, co ona odwala
Foollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 14:20   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Skąd tacy ludzie się biorą?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 14:39   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

fajna ta przyjaciółka

a tak serio - zacznij przy nim rozmawiać z nią o miesiączkach, może ogarnie aluzje i kolejnym razem przejdzie mu ochota na babskie wypadu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 15:38   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Foollow Pokaż wiadomość
Generalnie jeśli jesteście tak blisko to nie rozumiem czemu jej już po ludzku nie zapytałaś, co ona odwala
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 16:21   #13
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Wg mnie też najlepiej powiedzieć jej o tym wprost.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 17:54   #14
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Foollow Pokaż wiadomość
Dziwne, że temu chłopakowi tak się chce latać na te babskie spotkania Ogólnie to może on jest po prostu zaborczy i albo ona pójdzie z nim, albo wcale. Generalnie jeśli jesteście tak blisko to nie rozumiem czemu jej już po ludzku nie zapytałaś, co ona odwala
Też mi się tak wydaje.
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 20:39   #15
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
fajna ta przyjaciółka

a tak serio - zacznij przy nim rozmawiać z nią o miesiączkach, może ogarnie aluzje i kolejnym razem przejdzie mu ochota na babskie wypadu
Miałam zamiar właśnie to napisać O miesiączkach, wyborze tamponów, ilości krwi, upławów... wszystkim co najohydniejsze w ramach testu co zrobią.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 14:27   #16
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Chciałam napisać o w miarę łagodnej ale jednocześnie stanowczej rozmowie w sprawie przyprowadzania chłopaka... ale potem przeczytałam, że całują się przez 10 minut, kiedy Ty siedzisz SAMA obok. Dobra przyjaciółka nie zachowuje się w ten sposób. Jak moi znajomi zrobili mi całuśne przedstawienie, to odwróciłam się i wyszłam i tyle.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 16:57   #17
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Twoja przyjaciółka, o ile nią jest- zachowuje się bardzo nie fair wobec Ciebie. Jeśli się z nią umawiasz, to też powinnyście spędzić trochę czasu same. Nie musi zabierać wszędzie swojego faceta. Ja bym jej otwarcie powiedziała o tym.

kolejna rzecz- piszesz że przy Tobie zajmują się sobą- nie rozumiem więc po co w ogóle się z Tobą spotykają. Uważam że takie nadmierne okazywanie sobie czułości w miejscach publicznych, przy ludziach jest niestosowne.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Chciałam napisać o w miarę łagodnej ale jednocześnie stanowczej rozmowie w sprawie przyprowadzania chłopaka... ale potem przeczytałam, że całują się przez 10 minut, kiedy Ty siedzisz SAMA obok. Dobra przyjaciółka nie zachowuje się w ten sposób. Jak moi znajomi zrobili mi całuśne przedstawienie, to odwróciłam się i wyszłam i tyle.
otóż to.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 17:19   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Miałam swego czasu podobną przyjaciółkę. Jej facet czytał nawet nasze smsy i rozmowy przez gg, bo ona nie miała niczego do ukrycia. Ja właśnie miałam i nie chciałam, by ktokolwiek czytał, co piszę. Treścią naszych rozmów też się dzieliła. Z czasem przyjaźń się skończyła, a trwała kilkanaście lat.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 22:33   #19
amanda8809
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Otóż to - jak chcą się miziać to proszę bardzo, ale po co zabierać mnie tylko po to żebym na to popatrzyła?

A co do nich to na początku nie przeszkadzały mi buziaki, czy trzymanie za ręce bo to jest normalne. Ale lizanie się i robienie malinek na moich oczach już zaczyna mnie wku*wiać.
amanda8809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 00:03   #20
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Przyjaciółka bierze wszędzie swojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez amanda8809 Pokaż wiadomość
Otóż to - jak chcą się miziać to proszę bardzo, ale po co zabierać mnie tylko po to żebym na to popatrzyła?

A co do nich to na początku nie przeszkadzały mi buziaki, czy trzymanie za ręce bo to jest normalne. Ale lizanie się i robienie malinek na moich oczach już zaczyna mnie wku*wiać.
Ja bym w takiej sytuacji wyszła ,,do łazienki'' i opuściła spotkanie. Chyba nie ma rady na tak zaawansowane odmisiaczkowe zapalenie mózgu.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.