Kosmetyki M.A.C - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 22:31   #4771
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość

A co do Silverthorn to też go ostatnio kupiłam i zauważyłam że ma on mniejszą pojemność bo 1,3g a wszystkie cienie mają 1,5g. Po sprawdzeniu moich pozostałych cieni okazało się że mój wkład do paletki Woodwinked też ma 1,3g. Nie wiem o co chodzi, od czego to zależy? Czy Wy też tak macie?
Tak, moje Silverthorn i Knight - oba Veluxe Pearl (więc to może jakiś wyznacznik?) mają po 1,3g. A Blu Noir - Veluxe 1,35. To chyba kwestia konsystencji, albo czegoś. Te Veluxe i Veluxe Pearl są jakby mniej "ubite"... Więc może mniej ich wchodzi do foremki?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:54   #4772
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie

i ja dołączam do grona MAComaniaczek

czytuję Was juz od dobrych kilku tygodni, od kiedy zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakichs fajnych pędzli.. na samym początku muszę Wam podziekować, bo dzięki Wam nie kupiłam lipnych podróbek na ebayu czy allegro.. dzięki Wam zagłębiłam sie troszkę w temat.. i zwariowałam na punkcie MACa choć i tak jeszcze mi daleko do Waszej wiedzy i miną lata swietlne zanim to wszystko ogarnę ale pokochałam i nikomu nie oddam

pierwsze zakupy mam już na swoim koncie, a raczej na koncie karty kredytowej mojego P. mieszkam w Irlandii i mieście zaraz obok mnie jest MAC, ale ceny szalone ja nie wiem ską oni biorą te przeliczniki walut nie poddałam sie jednak, bo stwierdziłam, że muszę od czegoś zacząć i pojechałam do Irlandii Północnej, do Belfastu na MACowe zakupy stało się cudnie, bo trafiłam akurat na promocję -10% i troszkę zaszalałam wstępnie miałam kupić 2-3 pędzle i może jakiś cień.. ale wydałam prawie 300 funtów co tam.. w końcu pieniądze szczęscia nie dają, tylko zakupy no i mi dały
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 08:53   #4773
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Witajcie

i ja dołączam do grona MAComaniaczek

czytuję Was juz od dobrych kilku tygodni, od kiedy zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakichs fajnych pędzli.. na samym początku muszę Wam podziekować, bo dzięki Wam nie kupiłam lipnych podróbek na ebayu czy allegro.. dzięki Wam zagłębiłam sie troszkę w temat.. i zwariowałam na punkcie MACa choć i tak jeszcze mi daleko do Waszej wiedzy i miną lata swietlne zanim to wszystko ogarnę ale pokochałam i nikomu nie oddam

pierwsze zakupy mam już na swoim koncie, a raczej na koncie karty kredytowej mojego P. mieszkam w Irlandii i mieście zaraz obok mnie jest MAC, ale ceny szalone ja nie wiem ską oni biorą te przeliczniki walut nie poddałam sie jednak, bo stwierdziłam, że muszę od czegoś zacząć i pojechałam do Irlandii Północnej, do Belfastu na MACowe zakupy stało się cudnie, bo trafiłam akurat na promocję -10% i troszkę zaszalałam wstępnie miałam kupić 2-3 pędzle i może jakiś cień.. ale wydałam prawie 300 funtów co tam.. w końcu pieniądze szczęscia nie dają, tylko zakupy no i mi dały
no to foty pstrykaj i wrzucaj nam tutaj Twoje zdobycze!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:07   #4774
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Witajcie

i ja dołączam do grona MAComaniaczek

czytuję Was juz od dobrych kilku tygodni, od kiedy zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakichs fajnych pędzli.. na samym początku muszę Wam podziekować, bo dzięki Wam nie kupiłam lipnych podróbek na ebayu czy allegro.. dzięki Wam zagłębiłam sie troszkę w temat.. i zwariowałam na punkcie MACa choć i tak jeszcze mi daleko do Waszej wiedzy i miną lata swietlne zanim to wszystko ogarnę ale pokochałam i nikomu nie oddam

pierwsze zakupy mam już na swoim koncie, a raczej na koncie karty kredytowej mojego P. mieszkam w Irlandii i mieście zaraz obok mnie jest MAC, ale ceny szalone ja nie wiem ską oni biorą te przeliczniki walut nie poddałam sie jednak, bo stwierdziłam, że muszę od czegoś zacząć i pojechałam do Irlandii Północnej, do Belfastu na MACowe zakupy stało się cudnie, bo trafiłam akurat na promocję -10% i troszkę zaszalałam wstępnie miałam kupić 2-3 pędzle i może jakiś cień.. ale wydałam prawie 300 funtów co tam.. w końcu pieniądze szczęscia nie dają, tylko zakupy no i mi dały
WOOO Marti, toz to czyste szalenstwo!!!!
Musialas wykupic pol Maca , pochwal sie co upolowalas
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:51   #4775
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
WOOO Marti, toz to czyste szalenstwo!!!!
Musialas wykupic pol Maca , pochwal sie co upolowalas
a tam, od razu pół MACa

tylko:
3 cienie,
róż,
puder sypki,
podkład,
korektor
i najwspanialszem najcud0wniejsze - pędzle ---> sztuk 8
no i płyn do mycia pędzli

już planuję kolejny wyjazd może spróbuję pigment.. na razie nie kupiłam, bo boję się, że sobie nie poradzę z jego aplikacją do tej pory mój makijaż ograniczał się do czarnej kredki lub czarnego cienia i tuszu do rzęs i czasami błyszczyka do ust

no i pewnie dokupię jeszcze jakieś pędzle, bo są boskie i na pewno coś jeszcze i jeszcze i jeszcze dobrze, że płacę w funtach.. mniej boli wydanie 300 funtów, niż jak sie przeliczy prawie 1500 zł

jak naładuję baterie do aparatu, na pewno wkleję focisze
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:24   #4776
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a tam, od razu pół MACa

tylko:
3 cienie,
róż,
puder sypki,
podkład,
korektor
i najwspanialszem najcud0wniejsze - pędzle ---> sztuk 8
no i płyn do mycia pędzli

już planuję kolejny wyjazd może spróbuję pigment.. na razie nie kupiłam, bo boję się, że sobie nie poradzę z jego aplikacją do tej pory mój makijaż ograniczał się do czarnej kredki lub czarnego cienia i tuszu do rzęs i czasami błyszczyka do ust

no i pewnie dokupię jeszcze jakieś pędzle, bo są boskie i na pewno coś jeszcze i jeszcze i jeszcze dobrze, że płacę w funtach.. mniej boli wydanie 300 funtów, niż jak sie przeliczy prawie 1500 zł

jak naładuję baterie do aparatu, na pewno wkleję focisze
A jakie pędzle zakupiłaś ?Gratuluje wspaniałych zakupow
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 11:51   #4777
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
A jakie pędzle zakupiłaś ?Gratuluje wspaniałych zakupow
dziękuję.. jestem przeszczęśliwa choć sobie myślę teraz, że mogłam jeszcze coś więcej kupić

pędzle, jakie kupiłam:
217, 219, 239, 263
129, 150, 187, 190
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 11:56   #4778
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziękuję.. jestem przeszczęśliwa choć sobie myślę teraz, że mogłam jeszcze coś więcej kupić

pędzle, jakie kupiłam:
217, 219, 239, 263
129, 150, 187, 190
Wcale Ci się nie dziwie Ja z Mac-a rowniez wróciłam z wyrzutami,ze maglom więcej kupić,tyle cudeniek tam jest Zobaczysz jak przetestujesz cienie Dziewczyny maja racje Mac wciąga jak nic....
Wrzucaj koniecznie fotki
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:01   #4779
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziękuję.. jestem przeszczęśliwa choć sobie myślę teraz, że mogłam jeszcze coś więcej kupić

pędzle, jakie kupiłam:
217, 219, 239, 263
129, 150, 187, 190
jak Ci się 187 spisuje? ja do swojego 188 nie mam cierpliwości

heh
jeszcze na 219 choruję. W sumie już mam dwa tego typu z innych firm - jeden za miękki, drugi za twardy. Mam nadzieję, że MAC będzie idealny
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:14   #4780
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
jak Ci się 187 spisuje? ja do swojego 188 nie mam cierpliwości

heh
jeszcze na 219 choruję. W sumie już mam dwa tego typu z innych firm - jeden za miękki, drugi za twardy. Mam nadzieję, że MAC będzie idealny
jeszcze nie testowałam na razie na nie tylko patrzę i podziwiam i aż żal mi zaczynać że coś za szybko zużyję, albo zepsuję poza tym co dopiero je kupiłam i nie miałam jeszcze czasu, żeby się na tym odpowiednio skupić i rozpocząć tę celebrację

czemu nie masz cierpliwości do 188? skunksiki są bardzo chwalone

w sumie miałam w planie kupić inne pędzle, ale rozmawiałam w MACu z miłym panem gejkiem i wszystko on mi doradzał dawał pędzle do myziania się do twarzy i sprawdzania jak sobie z nim radzę i czy mi odpowiadają takie wielkości i kształty

chyba w weekend rozpocznę swoje próby
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:04   #4781
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

czemu nie masz cierpliwości do 188? skunksiki są bardzo chwalone
heh ale ja jestem jakaś lewa 188 kupiłam, żeby mieć precyzyjnego nakładacza podkładu. i mam. tylko mi tej precyzji w nakładaniu brakuje używam go tylko do saszetkowych próbek podkładów, ewentualnie do próbek w słoiczkach Sephory. wyobrażam sobie, że zawodowi makijażyści, którzy wylewają podkład na wierzch dłoni a na twarz patrzą jak na płótno malarskie - kochają ten pędzel. ja może kiedyś nabiorę wprawy... (gdy już cierpliwość się znajdzie)
Poza tym po pierwszym użyciu nagle się okazało, że nie potrafię umyć tego pędzla. Moje płyny, szampony, mleczka nie dawały rady. W końcu myję go płynem do mycia naczyń
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 15:09   #4782
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ekspertem nie jestem, ale do podkładu, to chyba raczej 190 lub 191

187 i 188 to raczej do pudru i łączenia jego różnych odcieni i różu i 188, z tego względu, że jest mniejszy, rozciera kosmetyk w trudno dostępnych miejscach (takie info jest przynajmniej na stronie MACa)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:25   #4783
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
heh ale ja jestem jakaś lewa 188 kupiłam, żeby mieć precyzyjnego nakładacza podkładu. i mam. tylko mi tej precyzji w nakładaniu brakuje używam go tylko do saszetkowych próbek podkładów, ewentualnie do próbek w słoiczkach Sephory. wyobrażam sobie, że zawodowi makijażyści, którzy wylewają podkład na wierzch dłoni a na twarz patrzą jak na płótno malarskie - kochają ten pędzel. ja może kiedyś nabiorę wprawy... (gdy już cierpliwość się znajdzie)
Poza tym po pierwszym użyciu nagle się okazało, że nie potrafię umyć tego pędzla. Moje płyny, szampony, mleczka nie dawały rady. W końcu myję go płynem do mycia naczyń
no mi tez sie wydaje, ze skunksiki sa raczej do pudru i rozu a do plynnych podkladow to 191
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:28   #4784
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ekspertem nie jestem, ale do podkładu, to chyba raczej 190 lub 191

187 i 188 to raczej do pudru i łączenia jego różnych odcieni i różu i 188, z tego względu, że jest mniejszy, rozciera kosmetyk w trudno dostępnych miejscach (takie info jest przynajmniej na stronie MACa)
ja mam 187 miałam również 188 oddałam siostrze ponieważ był dla mnie troszeczkę za mały 187 wręcz kocham i nie wyobrażam sobie teraz nakładanie podkładu bez niego (jak zapomniałam jadąc do domu wręcz nie szło mi nakładanie ręką) i do tego właśnie mi służy.... pudru ani różu nie próbowałam nakładać do pudru mam duży pędzel Dianny Brill jest idealny do różu 168 i również jestem nim zachwycona kocham pędzle Maca....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:38   #4785
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

HM ja do różu i brązerów używam innych pędzli.
Ale to są wszystko techniki (moja to palce ) - znam wizażystów, którzy nakładają podkład pędzlem płaskim, gąbką lateksową, palcami lub właśnie pędzlami typu 188, 187.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:46   #4786
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

każda z nas robi jak jej wygodniej

ja już się nie mogę doczekać mojego pierwszego razu

baterie naładowane, więc zdjęcia moich cudeniek wkleję wieczorem.. teraz uciekam do pracy
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:00   #4787
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Franko a nie próbowałaś nałożyć podkładu po prostu palcami/gąbką a 188 tylko go rozblendować? Może w ten sposób go ujarzmisz. Ja zakup 188 lub 187 planuję już od dawna i coś się nie mogę zebrać żeby go kupić.

Martiryb
gratuluję kolekcji Tak na marginesie nie spodobało mi się pejoratywne określenie "pan gejek" ale może to tylko takie moje kulturowo-lingwistyczne zboczenie

Jestem bardzo zadowolona z ostatnich zakupów - dzisiaj użyłam wszystkich 3 i wyszło super
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:43   #4788
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja kupiłam 188 właśnie do nakładania podkładu i niewiele czasu później poszłam po 187 który dla mnie do podkładu jest idealny, a 188 musiałam się tyle namachać że ręka więdła
Za to 188 używam do rozświetlaczy, ale teraz bym go już nie kupiła, za to 187 polecam - do podkładów, pudru, różu.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 22:03   #4789
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 188 właśnie do nakładania podkładu i niewiele czasu później poszłam po 187 który dla mnie do podkładu jest idealny, a 188 musiałam się tyle namachać że ręka więdła
Za to 188 używam do rozświetlaczy, ale teraz bym go już nie kupiła, za to 187 polecam - do podkładów, pudru, różu.
o właśnie ja się zastanawiam teraz nad tymi pędzlami - bo chce ten typ do różu głównie, ale wydaje mi się, ze 187 będzie za duży. Ale może to mylne wrażenie. W sumie pani w MACu też polecała większy, bo bardziej uniwersalny, ale sama nie wiem. Anula, jak Ci się nakłada nim róż? Rzeczywiście wygodnie? Da się fajnie i precyzyjnie wymodelować, rozetrzeć/wetrzeć w skórę. Bo ja się obawiam, ze takim dużym to zrobię sobie placki na pół twarzy
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 22:13   #4790
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja gdybym miała znowu wybierać pędzel to na pewno byłby to 187. Używam go głównie do podkładu i sprawdza się świetnie. Ostatnio w ogóle staram się nie kręcić nim tylko wklepywać podkład i efekt jest super! W MAC-u Pani polecała mi właśnie ten pędzel do podkładu, różu i pudru. Jeżeli jednak chodzi o nakładanie nim różu to moim zdaniem zależy jak kto lubi. Na pewno daje bardzo naturalny i delikatny efekt. Ja jednak wolę zrobić ciemniejszą i wyraźniejszą "plamę" różu na policzku i potem rozetrzeć krawędzie pędzlem typu kabuki. W ten sposób można lepiej uzyskać pożądany kontur.
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 23:26   #4791
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Martiryb
gratuluję kolekcji Tak na marginesie nie spodobało mi się pejoratywne określenie "pan gejek" ale może to tylko takie moje kulturowo-lingwistyczne zboczenie
dziękuję

a za określenie przepraszam, jesli kogoś uraziło ale Pan był przesympatyczny i taki słodki, że tak się samo nasunęło.. (a do gejów nic nie mam.. nawet mój kuzyn nim jest..)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 00:23   #4792
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
o właśnie ja się zastanawiam teraz nad tymi pędzlami - bo chce ten typ do różu głównie, ale wydaje mi się, ze 187 będzie za duży. Ale może to mylne wrażenie. W sumie pani w MACu też polecała większy, bo bardziej uniwersalny, ale sama nie wiem. Anula, jak Ci się nakłada nim róż? Rzeczywiście wygodnie? Da się fajnie i precyzyjnie wymodelować, rozetrzeć/wetrzeć w skórę. Bo ja się obawiam, ze takim dużym to zrobię sobie placki na pół twarzy
Moim zdaniem te pędzle są super do nakładania różu w kremie albo prasowanego ale dosyć mocno napigmentowanego - białe włosie nie chwyta dużo proszku.
187 moim zdaniem nadaje się do nakładania różu na "jabłuszka", do bardzo precyzyjnego modelowania jest przyduży, ale 188 jak dla mnie jednak za mały (może mam duże poliki). Ja bym Ci jednak polecała 187 - ze względu na jego uniwersalność. Jeśli okaże się za duży zawsze można go związać gumką u nasady włosia - jest wtedy gęstszy (łapie więcej koloru) i trochę mniejszy - podpatrzone u Korena - polecał też coś takiego http://www.coastalscents.com/cfwebst...rush-guard.cfm - jeśli nasuniesz tylko trochę od strony trzonka włosie się fajnie zacieśni.
Szczerze mówiąc trochę żałuję że najpierw kupiłam 188, lezy praktycznie nieużywany, jak dla mnie nadaje się tylko do rozświetlaczy.

Edytowane przez a_n_u_l_a
Czas edycji: 2009-06-06 o 00:24
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:02   #4793
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

zrobiłam fotki moich cudeniek proszę bardzo chwalę się

- puder sypki - select sheer / loose NW25
- podkład - studio tech foundation NW23
- korektor - studio finish concealer NW25
- róż - sheertone blush Blushbaby
- cienie:
Honey Lust
Carbon Matte
Beautiful Iris
- brush cleanser
- pędzle:
do twarzy - 190, 129, 150, 187
do oczu - 217, 219, 239, 263
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac1.jpg (21,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac2.jpg (23,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac pedzle.jpg (23,4 KB, 75 załadowań)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:53   #4794
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zrobiłam fotki moich cudeniek proszę bardzo chwalę się

- puder sypki - select sheer / loose NW25
- podkład - studio tech foundation NW23
- korektor - studio finish concealer NW25
- róż - sheertone blush Blushbaby
- cienie:
Honey Lust
Carbon Matte
Beautiful Iris
- brush cleanser
- pędzle:
do twarzy - 190, 129, 150, 187
do oczu - 217, 219, 239, 263
Odpowiada Ci studio tech foundation? Nie jest zbyt widoczny na twarzy? Jest wydajny?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:17   #4795
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Odpowiada Ci studio tech foundation? Nie jest zbyt widoczny na twarzy? Jest wydajny?
nie wiem niestety.. pisałam wcześniej, że jeszcze ich nie próbowałam
jak tylko to zrobię. na pewno podzielę się wrażeniami
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:28   #4796
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zrobiłam fotki moich cudeniek proszę bardzo chwalę się

- puder sypki - select sheer / loose NW25
- podkład - studio tech foundation NW23
- korektor - studio finish concealer NW25
- róż - sheertone blush Blushbaby
- cienie:
Honey Lust
Carbon Matte
Beautiful Iris
- brush cleanser
- pędzle:
do twarzy - 190, 129, 150, 187
do oczu - 217, 219, 239, 263
Pięknoty Naciesz się nimi za mnie też, bo pewnie minie duuużo czasu, zanim zrobię takie zakupy
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 18:38   #4797
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, mam pytanie, jakim cudem odsypki pigmentów 0,5 grama (nie ml) mają być oryginalne? za 2,7zł? Wychodziłoby że z jednego słoiczka taka osoba ma 37zł - koszt fiolek. To trochę nielogiczne. To jest jakaś żenada. W to że 0,5ml kosztuje 5zł jeszcze jestem w stanie uwierzyć.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 19:18   #4798
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Odpowiada Ci studio tech foundation? Nie jest zbyt widoczny na twarzy? Jest wydajny?
Pozwolę sobie odpowiedzieć bo mam. Jego plusem jest to że świetnie kryje, trzeba mu jednak poświecić chwilę przy nakładaniu żeby nei zrobić tapety i trzeba wcześniej dobrze twarz "zagruntować" Gdzieś widziałam na YT fajny sposób nakładania go - najpierw zwykłym pędzlem do podkładu a potem tylko rozblendować duo fibrem.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 20:14   #4799
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pięknoty Naciesz się nimi za mnie też, bo pewnie minie duuużo czasu, zanim zrobię takie zakupy
nie ma sprawy ja jeszcze zabawy z nimi nie zaczęłam, a już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu do Belfastu po kolejne zdobycze.. chyba troszkę chore, co..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 20:50   #4800
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie ma sprawy ja jeszcze zabawy z nimi nie zaczęłam, a już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu do Belfastu po kolejne zdobycze.. chyba troszkę chore, co..

Jak na obecność tutaj, to niekoniecznie przyzwyczajaj się
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.