Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 08:39   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em

Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!


Jestem wściekła, bylam wczoraj u fryzjera. Miałam piekne długie do połowy pleców proste włosy, ale niestety kiedys popełniłam bład i je z tyłu scieniowałam, a ze mam tez tendencje do rozdwajajacych koncówek to zrobiłam sobie grzywke(ok) ale chciałam tez podciac z tłu włosy zeby je wyrównać i pozbyc sie koncówek, powiedziałam fryzjerce zeby podcieła najmniej jak sie tylko da. A ona obciela mi włosy 7cm!! i jeszcze drugie 7 scieniowała!! jak wrociłam do domu i zobaczylam te włosy w lustrze to myslalam ze lustro rozwale;/ chciałam miec sliczna dziewczeca fryzurke grzywka plus długie proste włosy a wygladam jak jakis patafian!! Wlosy pocieniowane odwijaja mi sie we wszystkie strony i moge sobie pomazyc o prostyej gładkiej fryzurce.


A najgorsze jest to ze z kazdym fryzjerem mam to samo, czy oni nie rozumieja ze 3cm to jest 3cm?!

;(;(


pokaze Wam jakie ja miałam włosy;(;(;( nie moge sie z tym pogodzic nadal;(
nawt jak teraz patzre na to stare zdjecie to wydaje mi sie ze to nie 15cm tylko 20 bo mam włosy troche pod ramiona teraz


normalnie mam wlosy proste ale na tym zdjeciu sa pofalwane bo caly dzien byly spiete gumkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00061.JPG (118,7 KB, 175 załadowań)
__________________





Edytowane przez monika_em
Czas edycji: 2007-08-25 o 20:03
monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 08:44   #2
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Bywa.

Najlepiej na moją fryzjerkę działa tekst: " Z długości proszę nie skracać!" :P
Wtedy mam akurat, ścięte tylko końcówki.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:00   #3
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

chyba kazda z nas doswiadczyla tego co robia fryzjerki z wlosami. i nie potrafie domyslic sie dlaczego... przeciez gdyby sciela 3 cm a nie 15 to poszlabys do niej za jakis czas majac na uwadze ze scina tyle ile klient chce. jednym slowem zostawilabys u niej pieniazki po raz kolejny, powiedzialabys kolezenkom... a tak bedziesz omijala zaklad szerokim lukiem ze strachu i wscieklosci. dzialaja na swoja niekorzysc, nie wiem dlaczego... chyba nie rozumieja po polsku... i jeszcze to jest najgorsze ze tak jest tylko u nas, bylam u fryzjera w grecji - ani ja kumata po grecku ani fryzjerka po angielsku... ale na migi jakos pokazalam i wytlumaczylam ze same konce i tak mi sciela!!!!!!!! i co tu sie dziwic ze my boimy sie do fryzjerow chodzic? ja juz sobie sama scinam grzywke i podrownuje reszte i przynajmniej mam jak chce
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:02   #4
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Oj tak.. wiele osob tego doswiadczylo. A w ogole gdzies tu jest juz watek o wpadkach fryzejrskich.

Dodam tylko od siebie, ze fryzjerzy sa chyba bardzo zli jak nie dokonuja na glowie jakis radykalnych zmian. Ja ostatnio bylam u fryzjera powiedzialam, ze mam mi obciac 1 cm.. Baba sie obruszyla , ze spodziewala sie tego, ze sobie nie poobcina i namawiala mnie z 5 min na jakies wieksze ciecie, komentujac niesympatycznie stan moich wlosow. Nie zgodzilam sie, ale ona i tak obciela mi wlosy 2 razy dluzej, ciagle cos cieniowala, jakby probowala tym skrocic jeszcze ich dlugosc. Pytala 10 razy czy moze obciac jeszcze troche:/. Cale szczescie mniej weicej takiej akurat dlugosci sie spodziewalam
Ale najgorszse bylo jak juz przyszlam do domu... Odkrylam, ze moje pazurki sa masakrycznie krzywo obciete! Od tego cieniowania po jednej stronie mialam z 1 cm dluzsze wlosy niz po drugiej :/ Po wymodelowaniu u fryzjera tego w ogole nie bylo widac :/ Mama namawiala mnie, zebym wrocila i zeby baba wyrownala wlosy, ale wolalam nie ryzykowac, bo wtedy pewnie zostawilaby mi na glowie taka dlugosc, ze nie pokazalabym sie na ulicy, a dodatkowo nastepnego dnia szlam na slub!!! Wlosy poprawilam sama, ale chyba juz wiecej do tej baby nie pojde !:/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:05   #5
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

przeważnie chcą nas pozbyć rozdwojonych końcówek i dlatego obcinają więcej niż prosimy
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:24   #6
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
przeważnie chcą nas pozbyć rozdwojonych końcówek i dlatego obcinają więcej niż prosimy
no tak, ale ja nie miałam wlosów rozdwojonych do polowy;( 3cm by wystarczyly;(
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:25   #7
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Prawda jest taka, że nie da się obciąć włosów nie skracając ich, to jest fizycznie niemożliwe. Wszystko zależy od fryzury,jaką sobie klient zażyczy, jednemu można obciąć centymetri fryzura wyjdzie, a innemu trzeba obciąć 10 cm i dopiero wtedy włosy nabiorą pożadanego kształtu.
Owszem, zdarzają się wydry i beztalencia, którepo prostu robią szit na głowie, ale to już kwestia znalezienia dobrego fryzjera.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 09:33   #8
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

rozumiem Cie jak miałam z 12 lat poszłam do fryzjera i z długich włosów poprosiłam o za ramiona (i pokazalam ręką gdzie mają sięgać). Wcześniej mialam prawie po tyłek...
tylko patrzyłam co mi ta babucha robi na głowie.
widziałam jak chlasta je na wysokości ucha (a mam baaardzo gęste włosy). myślałam: spoko- może je jakoś doklei...
wymodelowała mnie praktykantka. nie przesadze jak powiem, ze wyglądałam jak NATAPIROWANY PUDEL
Wściekła zapytałam się "czy już". jak baba odpowiedziała, że tak poryczałam się w nerwach wykrzyczałam, że "swietnie, wyglądam jak pudel" i rąbłam drzwiami od fryzjera ile miałam siły w rękach.
Mama jeszcze zapłaciła za to g*** na głowie ech.........
potem mnie pocieszała, że może jakoś jej się uda poprawić, że tu spineczką się podeptnie, bla bla bla...
ale jak dziś ze śmiechem wspominam tą sytuację to mama faktycznie przyznaje, że wyglądałam koszmarnie....
Idiotka z tej fryzjerki. Pomyliła się tylko o zasadnicze 20 cm....może ich uczą jakiejś odmiennej percepcji długości?
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:40   #9
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Nigdy nie mów nigdy, ale ja nie pojde wiecej obcinać włosów z długości. nie moge tego scierpiec ja mialam takie piekne włosy a teraz wygladam jak nastepny klon ulicy;/
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:58   #10
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
rozumiem Cie jak miałam z 12 lat poszłam do fryzjera i z długich włosów poprosiłam o za ramiona (i pokazalam ręką gdzie mają sięgać). Wcześniej mialam prawie po tyłek...
tylko patrzyłam co mi ta babucha robi na głowie.
widziałam jak chlasta je na wysokości ucha (a mam baaardzo gęste włosy). myślałam: spoko- może je jakoś doklei...
wymodelowała mnie praktykantka. nie przesadze jak powiem, ze wyglądałam jak NATAPIROWANY PUDEL
Wściekła zapytałam się "czy już". jak baba odpowiedziała, że tak poryczałam się w nerwach wykrzyczałam, że "swietnie, wyglądam jak pudel" i rąbłam drzwiami od fryzjera ile miałam siły w rękach.
Mama jeszcze zapłaciła za to g*** na głowie ech.........
potem mnie pocieszała, że może jakoś jej się uda poprawić, że tu spineczką się podeptnie, bla bla bla...
ale jak dziś ze śmiechem wspominam tą sytuację to mama faktycznie przyznaje, że wyglądałam koszmarnie....
Idiotka z tej fryzjerki. Pomyliła się tylko o zasadnicze 20 cm....może ich uczą jakiejś odmiennej percepcji długości?
miałam podobnie, z tym, że chciałam standardową grzywkę na skos, a baba ścieła ją na długość 2 cm i to nierówno. ;/ ryczalam po tym pół dnia, a męczyłam się z nią ze 4 miesiące.
teraz już wiem - jakktoś mnie następnym razem zrobi na idiotkę - nie płacę. a póki co mam fryzjerkę, która wie, co robi. nawet, jeśli coś jej "nie wyjdzie", to po umyciu i ułożeniu włosów po mojemu, zazwyczaj okazuje się, że jednak wszystko jest ok.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:33   #11
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Oj, znam ten ból w Maju też poszlam do fryzjera, od razu jak weszedł powiedział, to ile ścinamy, 0,5m?A ja powiedzialam, że nie chcę zmieniać długości włosów tylko chcę trochę pocieniować i zrobić sobie gzrywkę. Włosy miałąm do połowy pleców, a wyszłam z włosami lekko za ramiona i z WYGOLONĄ grzywką...do tej pory chodzę, ze spiętą grzywką bo ją zapuszczam a do tego fryzjera już NIGDY nie pójdę, never, never! Przynajmniej mam teraz zdrowe włosy no i teraz odpowiednio długie, ale nie planuję narazie iść do fryzjera, mam uraz.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 11:54   #12
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
a wygladam jak jakis patafian!!
;(;(
przepraszam ale określenie patafian rozbawiło mnie do łez

ale oczywiście rozumiem twoja złość, człowiek dwa lata zapuszcza włosy a tu taka de***ka niszczy to w 5 minut

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Bywa.

Najlepiej na moją fryzjerkę działa tekst: " Z długości proszę nie skracać!" :P
Wtedy mam akurat, ścięte tylko końcówki.
muszę Ci powiedzieć, że takiej jednej i to udało się ominąć. Powiedziałam żeby nie skracała z długości, ale co mi po tym skoro tak je opitoliła,że z mojej dawnej długości zostało tylko pare kosmyczków
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:26   #13
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

he he skad ja znam te wasze historie ) pomimo ze jestem fryjzerka tez narzekam na fryzjerow ktorzy wypitolili mi wlosy nie tak jak chcialam... nawet na moim zakladzie sa fryzjerki ktore scinaja jak chca:/ nie kumam tego tak jak jedna z was napisala zamiast dopasoawc sie do klientki zyczenia i sciac tylko tyle ile chce i przyjedzie znowu to one tna jak idzie , np moja ''kolezanka'' z pracy zaproponowala mi ze mi zrobi fajna fryzurke wiec sie zgodzilam i powiedzialam ''beatko ale tak zebym umiala kitke zrobic'' odpowiedziala ''nie martw sie bedzie kitka'' wiec siedzialam spokojnie ale po 5 minutkach zauwazylam ze wlosy siegaja ucha !!!!!!!!!!! wyobrazacie to sobie!!!!!!! bylam wsciekla na nia jak nie wiem co... ja nigdy nie obcinam wiecej niz kilentka chce , obcinam tyle ile mi mowi i mam stale kilentki , ale takich fryzjerow jak ja jest malo , bo fryzjer lubi wziasc wlosy w swoje rece i ciac , ciac i ciac...
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:19   #14
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Ja tez zawsze mowie ze nie chce scinac nic z dlugosc, tylko ewentualnie wycieniowac :P bo i tak fryzjerka tnie jak chce.

Najgorsze, ze jak mam jedna taka fryzjerke, ktora w miare sie slucha tego co mowie, to w obcinaniu jest na tyle ostrozna, ze po tygodniu wygladam jakbym w ogole u fryzjera nie byla. Do tego jak prosze bez modelowania to zazwyczaj fryzjerki susza wlosy na szczotke i koniec, a ta nawet nie przeczesala tylko wysuszyla jak leci i z takim koltunem, bez przedzialka musialam wracac do domu :/
Nic, tylko miec znajomego fryzjera, albo kogos kto umie ciac w domu.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:30   #15
~Viviana~
Raczkowanie
 
Avatar ~Viviana~
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pole truskawkowe
Wiadomości: 201
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Zastanawia mnie czasami jedna rzecz, którą zauważyłam jak moja kolezanka scinała się u pewnej kobiety... miała piękne długie włsoy, chciała podciąć 2 cm a wyszła z włosami sięgającymi za ucho a miała przecież zdrowe. Może to jest tak, że niektóre frzyzjerki zazdroszczą włosów, może urody klientki i chcą ją oszpecić?
__________________
W samotności dryfuję
coraz rzadziej wieje wiatr...
z trudem doganiam fale,
której kształt zamykam w dłoniach

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.08 oficjalne zapuszczanie włosów
~Viviana~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:44   #16
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Unhappy Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

ja tez mialam dziwna sytauacje chcialam tylko pofarbowac wloski ale jak fryzjeraka je zobaczyla to odrazu zaczela mowic ze sa zdecydowanie za dlugie!! pozniej mowi ze trzeba obciasc koncowki bo sa w strasznym stanie ja nie chcialam no ale mowie zeby tylko na dlugosci nie stracily ona mowi ze tylko troszeczke pocieniuje efekt byl taki ze po wyjsciu od niej plakalam caly wieczor (
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:05   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Kwestia fryzjera. Ja od paru lat chodzę tylko do jednego salonu w moim mieście (pod Warszawą). Zawsze wychodziłam obcięta tak, jak chciałam, najwyżej fryzjerka proponowała pewne zmiany, żeby tu nie skracać tak długo, a tu zostawić trochę dłużej. Ale zawsze proponowała i cięła dopiero, gdy się na to zgodziłam. Nigdy nie zdarzyło mi się wyjść niezadowoloną.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:08   #18
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czasami jedna rzecz, którą zauważyłam jak moja kolezanka scinała się u pewnej kobiety... miała piękne długie włsoy, chciała podciąć 2 cm a wyszła z włosami sięgającymi za ucho a miała przecież zdrowe. Może to jest tak, że niektóre frzyzjerki zazdroszczą włosów, może urody klientki i chcą ją oszpecić?
chyba tak jest....
"koleżanka: fryzjerka mnie tak urządziła. Zapytałam sie jej czy ładnie by mi było w grzywce, a ona odpowiedziała tak : może i by Ci było ładnie, ale nie zrobiłabym ci grzywki bo masz ładne, zdrowe włosy, bardzo o nie dbasz i byłoby ci ich szkoda. Więc bez wahania dałam się jej obciąć. Włosy tak pocieniowała, że zostało mi mało co na głowie i oczywiście wyrąbała mi grzywkę ..... na jej nieszczęście w grzywce wyglądałam całkiem ok. A później po czasie dowiedziałam sie że jej chłopak ciągle mówił coś na mój temat, że jaka to ja jestem sympatyczna i wogóle....
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:20   #19
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

ja gdy bylam u fryzjerki na farbowaniu, poprosilam o podciecie koncowek i lekkie pocieniowanie z tylu, mowilam, by nie ruszala w ogole przodu,bo zle to u mnie wyglada. Ona pociachala z przodu i na moje pytanie, dlaczego to zrobila, oburzyla sie i odpowiedziala, ze przeciez chcialam odmiany z wlosami ( zapomniala, ze mowilam na poczatku o odmianie koloru nie sciecia) i ze koncowki z przodu i tak byly zniszczone.Czasem mysle, ze fryzjerki sa jak architekci, maja swoja wizje i nikogo nie chca sluchac, bo podpisuja to swoim nazwiskiem.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 14:28   #20
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
A później po czasie dowiedziałam sie że jej chłopak ciągle mówił coś na mój temat, że jaka to ja jestem sympatyczna i wogóle....
No to mamy wreszcie konkretną odpowiedź na pytanie: czemu dla niektórych fryzjerów 3 cm to 15...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:55   #21
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Czasem rzeczywiście trzeba ściąć sporo włosów,bo są w złym stanie, ale fryzjerzy powinni poinformować o tym.Może niekiedy zazdroszczą ładnych długich włosów? Albo wpadają we fryzjerski trans. Mnie ścięto włosy do łopatek na długość do ramion,kiedy poprosiłam o zrobienie grzywki; włosy do ramion ścięto na chłopaka,kiedy chciałam podcięcia końcówek i z zaskoczenia ucięto 20cm na prosto,kiedy poprosiłam o cieniowanie.Mając takie przeżycia za sobą nic mnie już nie zdziwi...
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:10   #22
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

dziewczyny, nawet mnie nie straszcie.
ja w poniedziałek idę na lekkie cieniowanie i podcięcie końcówek
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:39   #23
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nawet mnie nie straszcie.
ja w poniedziałek idę na lekkie cieniowanie i podcięcie końcówek
to uważnie patrz fryzjerce na ręce i za wczasu krzycz
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:42   #24
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Bylam u fryzjera w zeszlym tygodniu i poprosilam o wyrownanie wlosow z tylu, nie wiecej niz 2 cm, nie ruszanie w ogole przodu (zwlaszcza dlugiej grzywki) i lekkie wycieniowanie na koncach. I wiecie co? Pierwszy raz fryzjerka zrobila DOKLADNIE to, o co ja prosilam Wyszlam z pieknie obcietymi wlosami, ktore swietnie sie ukladaja To w ramach dodania odwagi tym, przed ktorymi wizyta w salonie Ale niestety mam tez inne doswiadczenia I przypomnialo mi sie, ze gdy intensywnie zapuszczalam wlosy jedna (stala w tamtym czasie) fryzjerka powiedziala, ze woli obcinac mniej, bo czesciej do niej wracam
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:31   #25
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Zazdroszcze tym z Was których fryzjerzy słuchaja, ja tak naprawde chyba ani razu w zyciu nie wyszlam z salonu w pełni zadowolona, a przewaznie to wogole zadowolona;/ ehh moze to jakies znaki mi Bog daje zebym nie chodzia do fryzjera, hehe, nie wiem juz czym sie pocieszac, chyba jedynie tym ze szybko rosna mi włosy;(
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:07   #26
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

chyba zawsze ten fryzjerski 1cm rowna sie 5cm w rzeczywistosci
ja naszczescie znalazlam porzadna fryzjerke,ktora obcina mnie tak jak chce,wczesniej zwykle wiekszasc wizyt konczyla sie na pochlipywaniu pod nosem. jesli ona uwaza ze powinnam podciac wlosy wiecej niz planowalam to sugeruje mi to i pyta czy sie zgadzam
ostatnio poszlam wycieniowac wlosy i zrobic grzywke, prosilam o nie skracanie z dlugosci bo zapuszczam. jak babka zaczela chlastac nozyczkami,to myslalam ze chyba ja uszkodze, naokolo lataly mi takie 5-cio centymetrowe kosmyki,a ona ciela i ciela w nieskonczonosc bylam pewna ze wyjdzie tragicznie... po wysuszeniu okazalo sie ze wlosy faktycznie mam troche krotsze ale tylko z przodu, tyl zostal taki jaki byl, ogolnie fryzurka jest bardzo fajnie wycieniowana no i grzywka wyszla jej swietnie od teraz w pelni ufam tej babce i nastepnym razem bede zamykac oczy podczas scinania zeby sie niepotrzebnie nie denerwowac
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:11   #27
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

też pamietam w zeszłym roku naszło mnie zeby zrobic grzywke i podciąć lekko końcówki.. Z włosów za łopatki zostały włosy do ramion.. A grzywke mi zrobiła taką ze ucieła kilka włosów z przodu które układały się w serce jak czarodziejkom z księżyca;/ do tej pory mam uraz i obcina mnie mama
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:50   #28
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
też pamietam w zeszłym roku naszło mnie zeby zrobic grzywke i podciąć lekko końcówki.. Z włosów za łopatki zostały włosy do ramion.. A grzywke mi zrobiła taką ze ucieła kilka włosów z przodu które układały się w serce jak czarodziejkom z księżyca;/ do tej pory mam uraz i obcina mnie mama
widze ze kazda z nas ma jakies traumatyczne przezycia zwiazane z fryzjerem

ja się wole w mamine ręce nie oddawać, odrazu przypomina mi się moja "cudowna" grzywka, którą miałam jako kilkulatka i którą przycinała mi właśnie mama pozatym ona nie umiałaby mi wycieniować włosów :p
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:41   #29
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

Ojjj, też mam podobne doświadczenia.

Czy któraś z kobiet nie ma? Myślę, że większość niestety tak. Pojawia się więc smutny wniosek, że spory odsetek naszych fryzjerów to po prostu partacze.

I nikt mi nie wmówi, że nie można obciać 2-3 cm tylko od razu trzeba 10. Mam teraz (wreszcie!) wspaniałą fryzjerkę, która rozumie po polsku i jak proszę o 3 cm, to są 3 cm. Jak proszę o 1 cm, to również tak obcina. Jeszcze nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona.

Mam 21 lat i w ciagu tego czasu oprócz wyżej wymienionej osoby udało mi się trafić tylko jednokrotnie (!) na podobnej klasy fryzjerkę, ale niestety wyprowadziła się na stałe do innego kraju i musiałam szukać innej. Na szczęście trafiłam na obecną.

Oprócz tych dwóch kobiet reszta fryzjerek/fryzjerów u których się kiedykolwiek ocbinałam- totalna porażka.

Szkoda słów.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:12   #30
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

o rany, ale was rozumiem nie znoszę fryzjerów i nei chodzę, nie mam żadnej fryzury zwykłe, proste, długie włosy, troszke zcieniowane z przodu tak się zraziłam ro fryzjerów, ze nawet jakby obcieli mnie jak chce to i tak bede ryczec tydzien, ze mialo byc inaczej wole omijac szerokim łukiem, chyba że maja mnie uczesac, ale wtedy to calkowicie kontroluje sytuacje, az mnei baba ma dosc )) non stop pytam co to jest, czy to tak zostanie, to nie tak mialo byc trzymaj Cie i pamietajcie, ze włosy odrasna
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.