BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 13:19   #1
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498

BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.


Bardzo zainteresowały mnie maski algowe firmy BIELENDA, ponieważ są tanie i chwalone Uczę się w studium kosmetycznym i tam również pracujemy na tych maskach aczkolwiek wybór mamy bardzo ograniczony, a jest na prawdę dużo rodzajów tych masek.

500 ml kosztuje ok. 45 zł.

Miałyście styczność? Używałyście? Podzielmy się wrażeniami

__________________
Chciałam przy okazji zasięgnąć porady w jaką maskę algową z BIELENDY powinnam się zaopatrzyć przy mojej tłustej cerze z trądzikiem, w dodatku wrażliwej, często przesuszonej wskutek stosowania preparatów zwalczających trądzik. Zależy mi na efekcie oczyszczającym, antybakteryjnym oraz łagodzącym, rozjaśniającym przebarwienia i redukującym zaczerwienienia, nawilżającym.

Waham się między trzema (mam w planach kupno 2 rodzajów, na pewno wezmę błękitną z wit. C i rutyną dla zredukowania zaczerwienień), tylko obawiam się, że podrażnią moją wrażliwą cerę:

- Cytrusowa
- Aloesowa
- Glinka Ghassoul (czy ta glinka nie ma tendencji do podrażniania?)

I jeszcze zapytam o maskę algową dla mojej mamy (48 lat), której głównym problemem jest utrata sprężystości skóry i oczywiście zmarszczki:

- Witaminowa
- Diamentowa
- Perłowa
- Kozie mleko
- Żurawinowa?

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-11-30 o 14:01
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:03   #2
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Bardzo zainteresowały mnie maski algowe firmy BIELENDA, ponieważ są tanie i chwalone Uczę się w studium kosmetycznym i tam również pracujemy na tych maskach aczkolwiek wybór mamy bardzo ograniczony, a jest na prawdę dużo rodzajów tych masek.

500 ml kosztuje ok. 45 zł.

Miałyście styczność? Używałyście? Podzielmy się wrażeniami

__________________
Chciałam przy okazji zasięgnąć porady w jaką maskę algową z BIELENDY powinnam się zaopatrzyć przy mojej tłustej cerze z trądzikiem, w dodatku wrażliwej, często przesuszonej wskutek stosowania preparatów zwalczających trądzik. Zależy mi na efekcie oczyszczającym, antybakteryjnym oraz łagodzącym, rozjaśniającym przebarwienia i redukującym zaczerwienienia, nawilżającym.

Waham się między trzema (mam w planach kupno 2 rodzajów, na pewno wezmę błękitną z wit. C i rutyną dla zredukowania zaczerwienień), tylko obawiam się, że podrażnią moją wrażliwą cerę:

- Cytrusowa
- Aloesowa
- Glinka Ghassoul (czy ta glinka nie ma tendencji do podrażniania?)

I jeszcze zapytam o maskę algową dla mojej mamy (48 lat), której głównym problemem jest utrata sprężystości skóry i oczywiście zmarszczki:

- Witaminowa
- Diamentowa
- Perłowa
- Kozie mleko
- Żurawinowa?
Ja mam dwie maski: Czerwone wino i Koloidalne złoto i obie sobie chwalę, żadna mnie nie podrażniła, skóra jest zawsze po użyciu bardzo wypoczęta i zrelaksowana
Niestety, tych, które wymieniłaś, nie miałam, ale na każdym z produktów jest opisane, do jakiej cery zaleca producent
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:01   #3
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja mialam z tej serii oczyszczajaca i czekoladowa. Obie rownie dobre, a czekolada bosko pachnie.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:17   #4
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
Ja mialam z tej serii oczyszczajaca i czekoladowa. Obie rownie dobre, a czekolada bosko pachnie.
Którą oczyszczającą? z glinką ghassoul?

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam dwie maski: Czerwone wino i Koloidalne złoto i obie sobie chwalę, żadna mnie nie podrażniła, skóra jest zawsze po użyciu bardzo wypoczęta i zrelaksowana
Niestety, tych, które wymieniłaś, nie miałam, ale na każdym z produktów jest opisane, do jakiej cery zaleca producent
Wiem, że pisze I dlatego do mojej cery pasują 3 i nie mogę się zdecydować na jedna I boję się, że przy mojej wrażliwej cerze może mnie któraś podrażniać (a takie obawy mam do wszystkich tych masek ). Słyszałam, że np. aloes podrażnia, cytryna no i glinka też może
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 11:22   #5
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

zdarzają sie przypadki ze dziewczyny są uczulone na aloes, albo na wit c wiec wtey maska aloesowa i cytrusowa odpada. a wiesz czy jestes uczulona? mozesz zaryzykowac, ale ta maska z glina jest super! a o uczulenie nie musisz sie bać, bo glinka bardzo rzadko uczula
a dla Twojej mamy polecałabym diamentowa, to nowa linia exclusive lub z placentą roślinna
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 11:43   #6
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez strazaczka Pokaż wiadomość
zdarzają sie przypadki ze dziewczyny są uczulone na aloes, albo na wit c wiec wtey maska aloesowa i cytrusowa odpada. a wiesz czy jestes uczulona? mozesz zaryzykowac, ale ta maska z glina jest super! a o uczulenie nie musisz sie bać, bo glinka bardzo rzadko uczula
a dla Twojej mamy polecałabym diamentowa, to nowa linia exclusive lub z placentą roślinna
Na aloes chyba nie jestem uczulona, bo uzywałam hydrolatu aloesowego i nic sie nie działo. Mam serum z wit. C wiec uczulenie na tą witaminę tez odpada

Ostatecznie zamówiłam dla siebie: z glinką ghassoul (na trądzik) i błekitną z rutyna i wit. C (dla zlikwidowania zaczerwienienia), a dla mamy wzięłam jednak zieloną ze spiruliną, bo mama stwierdziła, że maska zmarszczek jej nie usunie (to wiadomo) więc lepiej jak weźmiemy dla skóry palacza, bo mama niestety nałogowo pali i ma rozszerzone pory

Jak dojdą i poużywam zdam relacje
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:12   #7
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Będę niecierpliwie czekać na relację z błękitnej i spirulinowej, bo sama bym chciała kupić
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 17:42   #8
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Trzy używałam (używam)
- koloidalne złoto - pachnie ziołowo, ale bardzo dobrze działa, nie odnotowałam uczuleń dla dojrzałej skóry,
- różowe/czerwone wino - bardzo dobrze działa przy skórze naczynkowej, wycisza grę naczynek i rozjaśnia,
- zielone/ spirulina - genialna, bo w przeciwieństwie do alg ze spiruliną z Dermiki ta nie capi Po tej dermikowskiej, to skóra "pachniała" nawet kilka godzin, a nie każdy chce pachnieć padniętą rybą lub portem rybackim
Pierwszy raz te algi kupiłam z 3 lata temu. Zawsze kupowałam z Dermiki (pracuję na niej) - i nie zawiodłam się
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:09   #9
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Będę niecierpliwie czekać na relację z błękitnej i spirulinowej, bo sama bym chciała kupić
Ponawiam pytanie. Czy ktoś może opisać swoje wrażenia ze stosowania tych masek?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:24   #10
kss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Czy ktoś może opisać swoje wrażenia ze stosowania tych masek?
Błękitna maska jest maską chłodzącą (i rzeczywiście chłodzi), polecana jest dla cery wrażliwej, naczyniowej. Zawiera rutynę i wit. C. Wycisza, łagodzi podrażnienia. Po zdjęciu maski widoczny jest efekt rozjaśnienia i poprawy kolorytu cery. To dobra maska, szczególnie dla osób mających problemy z rozszerzonymi naczynkami.
kss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:28   #11
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez kss Pokaż wiadomość
Błękitna maska jest maską chłodzącą (i rzeczywiście chłodzi), polecana jest dla cery wrażliwej, naczyniowej. Zawiera rutynę i wit. C. Wycisza, łagodzi podrażnienia. Po zdjęciu maski widoczny jest efekt rozjaśnienia i poprawy kolorytu cery. To dobra maska, szczególnie dla osób mających problemy z rozszerzonymi naczynkami.
Dzięki
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 23:02   #12
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Up! Jeżeli ktoś używał jeszcze tych masek, to proszę o opinie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:00   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja uzywałam algowej ze spirulina
jest genialna , zwęża pory, rozjasnia delikatnie cere, daje efekt delikatnego liftingu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:18   #14
slonko:)
Raczkowanie
 
Avatar slonko:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

gdzie mozna dostac te maski?
__________________


22.09.09
slonko:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:06   #15
bien7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witam, ja jestem uzależniona od tych maseczek algowych Mam błękitną (do naczynkowej), żurawinową, diamentową i perłową. Miałam białą, kozie mleko. Błękitną mam zawsze, gdyż mam cerę wrażliwą i naczynkową. Chłodzi tak mocno że jak ją mam na twarzy to muszę leżeć pod kocem. Wszystkie pachną obłędnie W diamentowej są drobinki brokatu, a perłowa jak nazwa wskazuje mieni się perłą jak zastygnie (taki bajer, chociaż nie wiem po co). Po każdej skóra jest cudownie nawilżona, pory zwężone, rozjaśniona i taka świeża. Tak się rozpusciłam na nich że mam wrażenie że zwykłe maseczki nie działają bo nie ma tak spektakularnych efektów. Używam ich zawsze po maseczce aspirynowej i po nieprzespanych nocach. Miałam oprócz Bielendy kiedyś algi Janssena, ale Bielenda ma lepsze.
Pewnie za bardzo Ci nie pomogłam, ale dla mnie każda jest dobra

Edytowane przez bien7
Czas edycji: 2010-03-08 o 10:07 Powód: literówka:)
bien7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:38   #16
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dziękuję a co możesz powiedzieć o żurawinowej?

Zastanawia mnie jeszcze jedno...Jak je nakładacie? Na całą twarz, łącznie z oczami i ustami? Bo ja omijam je zawsze i nakładam maskę leżąc- bo jak stoję przed lustrem, to zaczyna mi ona splywać... Stosujecie pod jakieś serum? Jeśli tak, to jakie?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:15   #17
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez slonko:) Pokaż wiadomość
gdzie mozna dostac te maski?


na all
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:28   #18
slonko:)
Raczkowanie
 
Avatar slonko:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ajj szkoda ze tylko na all, mialam nadzieje ze moze w jakiejs drogerie mozna je dostac:p
__________________


22.09.09
slonko:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 06:59   #19
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez slonko:) Pokaż wiadomość
ajj szkoda ze tylko na all, mialam nadzieje ze moze w jakiejs drogerie mozna je dostac:p
to maseczki profesjonalne, ew. jak nie na all mozesz poszukac w sklepach (hurtowniach) dla kosmetyczek
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 08:01   #20
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziękuję a co możesz powiedzieć o żurawinowej?

Zastanawia mnie jeszcze jedno...Jak je nakładacie? Na całą twarz, łącznie z oczami i ustami? Bo ja omijam je zawsze i nakładam maskę leżąc- bo jak stoję przed lustrem, to zaczyna mi ona splywać... Stosujecie pod jakieś serum? Jeśli tak, to jakie?
Dziewczyny, napiszcie proszę, czy nakładacie na oczy i usta i, jeśli tak, to jak? Nie wyrywa wam rzęs ani nic?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:41   #21
bien7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja algi nakładam na całą twarz łącznie z oczami, ustami, szyją i trochę na dekold. Jedyna którą się nie nakłada na oczy (z tych co mam albo miałam) jest błękitna. Zawiera olejki eteryczne takie jak mentol które mogą podrażnić oczy. Z ty spływaniem z twarzy to u mnie jest różnie. Rzadko kiedy mi wyjdzie idealna konsystencja Ale doszłam już do takiej wprawy że nawet jak nie ma TŻ-ta to na końcu nakładam maskę na oczy i szybciutko sie kładę. Nieraz spłynie mi, nieraz nie. Co do żurawinwej to naprawdę poprawia koloryt, cera wygląda na zdrową. W opisie też jest napisane że działa antybakteryjnie. Tego stwierdzic nie potrafię gdyż nie mam problemów tego typu z cerą. Tak jak pisałam wcześniej każda jest dla mnie rewelacyjna. Moja mama bardzo chwali sobie tą z placentą roślinna. Pod ta maske kładzie(ja kładę mamie) serum liftngująco-naprawcze z chitozanem też z Bielendy (ampułki). Lekki masaż twarzy (żeby nie rozciągać skóry) i na to algi. Efekt naprawdę fajny.Ja czasem też używam serum ale tylko pod błękitną (anti couperose z Bielendy). Już mi się kończy, ale nie kupię drugi raz bo odkąd odstawiłam tabletki antykoncepcyjne to moje naczynka się bardzo uspokoiły.
Na allegro te maski są w takich cenach jak w hurtowni kosmetycznej. Wychodzi drożej tylko o przesyłkę.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

A jeżeli chodzi o rzęsy to ja nie zauważyłam wyrywania, ale zawsze można wziąść delikatnie nasmarować palec oliwką dla dzieci, oliwą z oliwek lub innym tłuściochem i przejechać po rzęsach. Tylko naprawdę drobinką żeby nic nie dostało się do oczu. Wtedy maska nie przylgnie do rzęs i przy ściąganiu łatwo się z nich 'ześlizgnie'.
bien7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:53   #22
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dzięki za odpowiedż
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:45   #23
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja uzywam zielonej ze spirulina,fajnie zweza pory,choc dopiero 1 raz jej zylam,powiedzcie mi co zrobic zeby maska nie stezala za szybko w miseczce,bo nakladam naklada,i patrze a tu juz galareta sie zrobila w misce
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:06   #24
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja używałam
Koloidalne Złoto- Ładnie pachnie (konwalia?), po zastosowaniu serum z tej samej serii skóra jest wspaniała, nawilżona, wypoczęta, jędrna...
Czerwone Wino- też fajna, ale jeden minus, po nałożeniu na usta w razie ewentualnych pęknięć strasznie szczypała i miałam wrażenie, że usta puchną.
Witaminowa- nie pamiętam czy na pewno Bielendy, ale chyba tak. Śmieszna maska o lekko cytrusowym zapachu z kolorowymi granulkami.
Oceniając wszystkie trzy najlepiej wypada Koloidalne Złoto

A żeby maska nie tężała tak szybko to warto rozrabiać ją z wodą zimniejszą od temperatury pokojowej Tak mi się wydaje... no ale i tak trzeba być dość szybkim w aplikacji
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 22:22   #25
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Efuś Pokaż wiadomość
Ja używałam
Koloidalne Złoto- Ładnie pachnie (konwalia?), po zastosowaniu serum z tej samej serii skóra jest wspaniała, nawilżona, wypoczęta, jędrna...
Czerwone Wino- też fajna, ale jeden minus, po nałożeniu na usta w razie ewentualnych pęknięć strasznie szczypała i miałam wrażenie, że usta puchną.
Witaminowa- nie pamiętam czy na pewno Bielendy, ale chyba tak. Śmieszna maska o lekko cytrusowym zapachu z kolorowymi granulkami.
Oceniając wszystkie trzy najlepiej wypada Koloidalne Złoto

A żeby maska nie tężała tak szybko to warto rozrabiać ją z wodą zimniejszą od temperatury pokojowej Tak mi się wydaje... no ale i tak trzeba być dość szybkim w aplikacji
wlasnie rozrabialam ja woda mineralna ,ale fakt chyba za bardzo sie babralam w nakladanieu sproboje szybciej
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:30   #26
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

jeku ja chyba odpuszcze sobie te maseczki,bo mnie cos trafia jak chce nalozyc na druga polowe buzi a tu galareta sie juz zrobila w miseczce ;-/
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:01   #27
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja pracowalam na nich na kursie kosmetycznym i zdawaalm na nich egzamin rzemieslnika polecam sa naprawde skuteczne, tnaie i wydajne
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:38   #28
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
ja pracowalam na nich na kursie kosmetycznym i zdawaalm na nich egzamin rzemieslnika polecam sa naprawde skuteczne, tnaie i wydajne
a jak je przyzadsz zeby nie tezaly za szybko ?
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:35   #29
fasols
Przyczajenie
 
Avatar fasols
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Zauważyłam ze najlepsze efekty w przypadku cery trądzikowej przynosi błękitna maska algowa (przeznaczona w szczegolności dla cery naczyniowej). Rewelacyjnie rozjaśnia przebarwienia skóry, nadaje jednolity koloryt - działa znacznie lepiej niż algi cytrusowe przeznaczone typowo do cery trądzikowej! I mam też wrażenie że intensywniej nawilża
Stosuje profilaktycznie raz na tydzień lub dwa, a czasami nawet częściej w przypadku jakiegoś ważnego wyjscia, na którym chce by moja cera dobrze się prezentowała



Ciekawią mnie efekty maski algowej aloesowej (oczywiście cały czas mowa o Bielendzie) w przypadku cery trądzikowej z przebarwieniami. Stosowala ktoraś z Was?

Edytowane przez fasols
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:42
fasols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:14   #30
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny Ile mniej więcej nałożyć tej maski bo otrzymałam ją właśnie z allegro (niestety uzupełnienie a nie w pudełku ) i tam w instrukacji jest napisane żeby wymieszać 2,5 miarki proszku i 3 miarki zimnej wody mineralnej .Z tym , że ja nie dostałam do tego żadnej miarki więc skąd mam wiedzieć ile nałożyć, to tak na oko zrobić biorąc proporcję pod uwagę?Jak wy to robicie?
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 21:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.