Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 14:01   #121
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja widziałam w rossmanie a także w dużych marketach
w naturze są
Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Peeling morelowy st ives nie jest polecany do cery wrażliwej.

Chochlik, masz baty Kupiłam oba róże z Essence i kocham Adorable, on jest jakiś taki.. niby go nie ma, a jednak jest, ach Brzoskwinki nawet jeszcze nie przetestowałam, bo od kilku dni z lubością miziam się tym najjaśniejszym
wybacz ale co ja zrobię, że lubię kusić ? niech Ci służą
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:54   #122
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
E tam, u mnie lepiej od niektórych baz spisuje się kropelka podkładu i przypudrowanie powiek. A bazy Gosha i Art Deco osobiście nie trawię zgadzam się z chochlikiem
U mnie to gotowy przepis na zrolowane cienie. Bez bazy ani rusz.

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
własnie peeling, w ogóle nie używam
A jaki polecacie? Ja ma dość wrażliwą cerę i trochę trądzikową.

Naprawdę myślicie że nie ma co kupować korektora bobbiego browna, bo tyle dobrych opinii, ja miałam z yves rocher ale średni był.
Jak już to "korektor Bobbi Brown", ona jest kobietą Myślę, że na początek spróbuj tańszych korektorów, a z tym poczekaj aż będziesz bardziej obeznana w odcieniach i formułach.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:42   #123
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Jak już to "korektor Bobbi Brown", ona jest kobietą
Taaaak, czekałam na to

Jeśli chodzi o bazy to u mnie aktualnie jest tania Kobo a potem długo, długo nic...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:39   #124
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

Chciałabym wreszcie zadbać o siebie, zacząć się malować i lepiej wyglądać. Mam jakieś kosmetyki czasem użyje tuszu albo cienia albo coś pod oczy na cienie pod oczami.
Ale teraz chciałabym lepiej skompletować kosmetyki. Jakiś podkład, nie wiem co jest jeszcze potrzebne. I tak się zastanawiam jakiej firmy są najlepsze kosmetyki, jak wybrać podkład? Myślicie że w seforze mi doradzą? Czy lepiej szukać opinii na wizażu?
Czy lepiej mieć kosmetyki jednej firmy czy różnych?

na początek czy ktoś może mi doradzić jakiś podkład? Taki delikatny bo ja zazwyczaj się nie maluję... i coś na cienie pod oczami...
z góry dzięki
tak jak już dziewczyny pisały zastanów się co tak naprawdę będzie ci odpowiadać i co "lubisz malować" ? czy wolisz podkreślać oczy czy usta a może twarz(rozświetlacze róże etc.) czy wolisz zdecydowany kolor cieni czy raczej "natural look" wtedy wchodzą w grę beże, blade róże, brzoskwinki i brązy.
Czy musisz mieć porządnie pogrubiający albo wydłużający tusz czy masz gęste rzęsy i wystarczy lekkie podkreślenie.
Masz mieszaną cerę piszesz...ale czy w związku z tym chcesz matujący podkład i kryjący czy raczej lekki ...bo jeżeli piszesz żę chcesz lekki i delikatny podkład to taki i owszem ujednolici kolor cery ale już nie będzie krył ani matowił.
Ja mogę tylko polecić to co sama lubię: tusz One by One maybellina i million rzęs czy kalorii (jakoś tak) z Evelina...
Ja np. na codzień nie pamiętam o podkładzie,pudrze ani różu...Za różami nigdy za bardzo nie szalałam..za to używałam rozświetlających i brązujących kulek :rozświetlające są dobre z ingrid za 12zł (nr01) a brązujące to np. wibo (ok19zł). Albo brązująca mapka z sensique za 7-czy 9zł???
I polecam Eyelinier z Wibo!!!! Cienie są dobre np. maty z my secret albo pojedyncze z sensique za 3-5zł ...mogłabyś kupić kilka kolorków i wypróbować jak się czujesz w różnych kolorach.
Popróbuj różnych kolorów szminek..belikatne lekko rozjaśniające usta oraz zdecydowanych kolorów.
Przemyśl czy wolisz błyszczyki transparentne (to np. sweet &weet vipery nr 7 bezyk) czy wolisz jak się usta"świecą" brokatowych i diamentowych jest dużo...
Wiem że za bardzo ci tu nie pomożemy..bo każdy woli co innego dla jednej osoby podkład danej firmy jest genialny a dla drugiej beznadziejny i tak ze wszystkim...Ja też ostatnio zaczęłam myśleć nad tym co TAK NAPRAWDĘ potrzebuje i lubię by nie wydawać za dużo pieniędzy na kosmetyki które użyje tylko 1 raz.
Nie ma sensu zabublać kosmetyczki.
KOREKTOR- ja uwielbiam garniera roll-on z metalową kulką
Zainwestuj w bazę pod cienie (miałam artdeco i virtual by joko ..ta 2ga jest tańsza a nie odbiega jakością)
PEELING: dax cosmetics (dostępne w biedronce) a jak do wrażliwej chcesz to może enzymatyczny z serii calma /ziaja?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:02   #125
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

a ja, ponieważ się tu wcześniej udzielałam to zapraszam na mojego bloga http://chochlikkornwalijski.blogspot.com/. Co jakiś czas pojawi się coś ciekawego odnośnie makijażu
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:00   #126
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Jak dbać o cerę?

To jest tragedia - wypróbowywałam już masę kosmetyków, ale wszystkie nic nie warte..
Mam młodą cerę, lekki trądzik na czole, ale cera jest tłusta, jestem bardzo opalona co okropnie kontrastuje z worami pod oczami. Ponadto denerwują mnie piegi.. Co z tego, że zrobię idealny makijaż oczu, skoro cera jest po prostu nijaka..
Proszę o jakieś kosmetyki. Młodam, uczniak jeszcze, więc weźcie pod uwagę, że nie stać mnie na kremy za 30, 40 zł.
Potrzebuję czegoś, by ukryć cienie (miałam już korektory z Garniera, Deborah, używałam różnych maseczek płatków).
Jakiś krem dobrze matujący (koniecznie NIE podkład).
Nie wiem jak to nazwać - pod oczami, na cieniach, mam takie jakby krupy. Skóra powinna być tak gładka chyba, chcę się tego pozbyć.
Moja cera wyglądamniej więcej tak, jak na miejscu, a chciałabym mieć ją świeżą, zadbaną.
Pomocy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lalal.jpg (32,9 KB, 128 załadowań)
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:43   #127
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Jak dbać o cerę?

Po pierwsze przestań się opalać. Stosuj kremy nawilżające, lekko matujące. Polecam Beztłuszczową Bazę pod makijaż z AA koszt około 15 zł. w Rossmannie - to jest leciutki krem nawilżający, nie powinien Ci zaszkodzić. Na cienie pod oczami polecam żel pod oczy z arniką z firmy Flos Lek.
Nie wiem co to krupy, może masz na myśli kaszaki. Z tym najlepiej iść do kosmetyczki.
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 16:48   #128
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Jak dbać o cerę?

Na cienie pod oczami polecam korektor Bell, jest tani, ja dałam za niego 9,50 zł, a bije inne na głowę, nawet te z wyższej półki.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ineralami.html

Co do piegów, to wg mnie piegi dodają uroku. A jeśli Tobie one przeszkadzają to są w aptekach maści/kremy wybielające piegi.
Piszesz, że masz tłustą skórę, na pewno nie używaj kosmetyków wysuszających, gdyż skóra po takich kosmetykach wytwarza jeszcze więcej sebum. Po kremach matujących cera często nadal się świeci. Nie chcesz używać podkładu, ale myślę, że jakiś puder prasowany albo sypki najlepiej poradziłby sobie ze świecącą cerą.
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:55   #129
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak dbać o cerę?

Jak masz trądzik to idź do lekarza. A nie szpachluj się makijażem, i przestań przesuszać skórę.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:34   #130
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak dbać o cerę?

Tradycyjnie kwc i wyszukiwarka to zbyt niskie progi dla szanownej panienki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 17:25   #131
ZickZack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Początki z makijażem

Witam! Zaczynam właśnie "przygodę" z makijażem. Jestem (jak na razie) amatorką jednak pragnę nauczyć sie profesjonalnego makijażu.

Planuje w najbliższej przyszłości kupić pędzle, bardzo więc proszę o pomoc w tej dziedzinie (jakie najlepsze, gdzie można kupić, jak odróżniać itp.). Byłabym wdzięczna również za adresy do stron gdzie pokazane jest krok po kroku zrobić odpowiedni makijaż... Słowem wszystko co powinnam wiedzieć na początek. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
ZickZack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 17:49   #132
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Początki z makijażem

google? -.- wyszukiwarka? -.-
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:19   #133
kaasandraa
Raczkowanie
 
Avatar kaasandraa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 492
Dot.: Początki z makijażem

a bo to mało to teraz filmików na youtube czy postów ze stepami na blogach? wystarczy przejrzeć dokładnie forum, poszukać na yt, blogach czy w googlach i znajdziesz wszystko co Cię interesuje
__________________
The voice in your head that says that you can't do this is a liar!



wizażanki Olsztynianki
kaasandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 07:06   #134
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Początki z makijażem

Ja Ci mogę polecić całkiem fajny poradnik Edyty Godziak z bloga MAGIC VISAGE:

http://benefiter.pl/user_files/magic..._1250_1745.pdf

Tam masz rodzaje pędzli, typy urody itp
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:13   #135
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Początki z makijażem

Dziewczyny mają rację - tak na własne potrzeby możesz się sporo nauczyć ze stepów. Jeżeli o pędzle - jeśli będziesz z nich korzystać tylko do codziennego makijażu, nie polecałabym całych zestawów, chyba szkoda wyrzucać pieniędzy. lepiej zainwestować chyba w kilka pędzli lepszej jakości. Dużo zależy też od tego w jakiej formie kosmetyków planujesz używać, np. ja robię sporo rzeczy palcami (podkład, korektor, róż w kremie, modelowanie), twarz przypudrowuję gąbeczką, a do oczu używam max 4 pędzelków. z takich w średniej cenie mogę ci polecić sephorę, z tańszych - te z naturalnego włosia z Rossmanna.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:00   #136
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Początki z makijażem

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę polecić całkiem fajny poradnik Edyty Godziak z bloga MAGIC VISAGE:

http://benefiter.pl/user_files/magic..._1250_1745.pdf

Tam masz rodzaje pędzli, typy urody itp
O, fajny poradnik . Co prawda wiele rzeczy z niego już wiem, ale może być naprawdę przydatny dla początkujących .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:37   #137
Etney
Przyczajenie
 
Avatar Etney
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk! <3
Wiadomości: 3
Unhappy Pomoc z makijażem! ;((

Witajcie moje drogie. Na początku chciałabym się przedstawić-jestem Lena i jestem tu nowa
Otóż mój problem polega na tym, że w styczniu idę ze swoim chłopakiem na studniówkę lecz nigdy się nie malowałam, bo jestem raczej naturalną dziewczyną.
Lecz ostatnio zauważyłam że mam wypryski i przebarwienia. Moja twarz stała się dla mnie męczarnią ;((
Więc muszę to zakryć makijażem. Znalazłam wiele poradników nt makijażu, ale niestety nie wiem jakie w miarę tanie kosmetyki do tego wybrać...
Nie mam pojęcia na ten temat i środków za wiele też nie posiadam... ;((
Moja prośba jest taka: dziewczyny, jeżeli znacie jakieś fajne podkłady, korektory czy brązery w niskich cenach i sklepach takich jak rossmann, drogeria natura czy podobnych to dajcie znać...
Błagam... ;((
Etney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:11   #138
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Cytat:
Napisane przez Etney Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie. Na początku chciałabym się przedstawić-jestem Lena i jestem tu nowa
Otóż mój problem polega na tym, że w styczniu idę ze swoim chłopakiem na studniówkę lecz nigdy się nie malowałam, bo jestem raczej naturalną dziewczyną.
Lecz ostatnio zauważyłam że mam wypryski i przebarwienia. Moja twarz stała się dla mnie męczarnią ;((
Więc muszę to zakryć makijażem. Znalazłam wiele poradników nt makijażu, ale niestety nie wiem jakie w miarę tanie kosmetyki do tego wybrać...
Nie mam pojęcia na ten temat i środków za wiele też nie posiadam... ;((
Moja prośba jest taka: dziewczyny, jeżeli znacie jakieś fajne podkłady, korektory czy brązery w niskich cenach i sklepach takich jak rossmann, drogeria natura czy podobnych to dajcie znać...
Błagam... ;((
Wibo, Sensique, My Secret, Essence i Catrice mają fajne kosmetyki w niskich cenach. Wejdź sobie na KWC i poszukaj co Cię interesuje, zobacz opinie
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:26   #139
mm makeup
Przyczajenie
 
Avatar mm makeup
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

I może warto popracować nad cerą? Maseczki, peeling...
__________________
www.mm-makeup.pl
mm makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 21:30   #140
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Peeling na wypryski to raczej nie bardzo. Sama sobie kiedyś zrobiłam tak istną masakrę na policzku (no, ale ja mam koszmarną cerę).
Ale zadbać o cerę naprawdę warto - po co zamalowywać twarz podkładem, skoro dotychczas była na tyle ładna, że tego nie wymagała?
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:50   #141
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

do studniówki codzienne oczyszczanie i nawilżanie raz na tydzien maseczka i jakoś to będzie.

co do kosmetyków - to ja bym zainwestowała w korektor mineralny z maybeline - świetnie kryje a nie zapycha. Co do marek "tanie a dobre" - zdecydowanie Essence i Bell.

Ale szczerze, jak się nie malujesz na co dzien i te kosmetyki i tak mają leżeć, a zamierzasz kupic minimum korektor, puder, róż/bronzer, pewnie coś do oczu również, to nie wiem czy nie opłaca Ci się bardziej iść na ten jeden makijaż do jakiegoś salonu urody. Ewentualnie poszukaj jakiejs dziewczyny, ktora strasznie chce byc wizażystką, która wykona makijaz za zdjecia do swojego portfolio plus ewentualnie symboliczną opłatę.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 22:57   #142
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Racja, lepiej iść do salonu, albo poprosić koleżankę, która np się maluje
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:52   #143
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Też polecam wizytę w salonie, ewentualnie pomoc koleżanki, która się na tym zna i ma doświadczenie. Nikt nie nauczył się sztuki robienia dobrego makijażu w kilka miesięcy, to trwa latami i wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:02   #144
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Możesz też na makijaż umówić się w sklepie typu Sephora - płatny chyba cos koło 30pln lub Douglas - tu (przynajmniej w "moim" Douglasie) dziewczyny zawsze,jak tylko się wejdzie proponują umalowanie - dla pewności można też umówić się na konkretny termin.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:47   #145
mm makeup
Przyczajenie
 
Avatar mm makeup
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

[QUOTE=Rukmini;30923717]Peeling na wypryski to raczej nie bardzo. Sama sobie kiedyś zrobiłam tak istną masakrę na policzku (no, ale ja mam koszmarną cerę).
Rozejrzyj się za peelingiem enzymatycznym, maseczkami peel off i z glinki i minerałów morza martwego.
__________________
www.mm-makeup.pl
mm makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:06   #146
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Cytat:
Napisane przez monalisa91 Pokaż wiadomość
najlepszy sposób na szybkie poprawienie stanu cery? TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE ;p

to chyba nie do końca dobra porada. Truć się, żeby na chwile na szybko poprawić stan skóry? Tabletki też nie pomagają na hop siup, czasami jest wręcz gorzej w pierwszych miesiącach. Nie wystarczy brać ich miesiąc.

Nie neguje tabletek, bo sama biorę, ale w innych celach. Nie zauważyłam poprawy cery, chociaż teraz biorę tabletki niby też wspomagające stan skóry - jak było, tak jest. Bardziej tu pomoże odpowiednia pielęgnacja...
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 00:10   #147
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pomoc z makijażem! ;((

Może zastanów się nad dietą. Mi ewidentnie nie służą pryskane pomidory sklepowe, poza tym zapychają mnie parabeny. Skoro dotychczas wszystko było w porządku, to może ostatnio zaczęłaś coś jeść, co przyczynia się do takich nieciekawych zmian?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:45   #148
cherrypassion21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 234
Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Witam moje kochane
Zaciekawił mnie ten wątek, ponieważ sama mam cere mieszaną. Onecnie używam podkładu Rimmel lasting finish i jest jakis taki.... napewno nie jest ideałem , nie trzyma się długo na twarzy. Interesuje mnie Bourjois, Healthy Mix ale boje sie,że po nim bd się jeszcze bardziej świecić. Czy mogłybyście mi polecić podkład ? Zależy mi na naturalnym wyglądzie;] Skoro już piszę to chciałabym zapytać również o puder matujący , transparentny i o baze wiem, że te pytania powtórzyły się w tym wątku, jednak proszę o odpowiedź
cherrypassion21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:37   #149
kobietamilego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż - jakie produkty są mi potrzebne, pomocy!

Kochana jak pojdziesz do sephory to wcisna Ci kosmetyki z gornej polki za naprawde spore ceny. Co do firm to nie ma tej "najlepszej" Każda z firm ma w swoim asortymencie cos o lepszej jakości i gorszej. Więc wybor kosmetykow powinien byc indywidualny Ja proponowałabym udać się do drogerii takiej jak rossman czy natura. Kupić podstawowe kosmetyki i w miare rozwoju technik makijazu dokupować wiecej Kazdy potrzebuje indywidualnie kosmetykow ale moge Ci powiedziec czego np ja uzywam do codziennego makijazu a Ty sama ocenisz czy czegos potrzebujesz
1) Basa pod podkład (bo mam dobra cere i nie mam potrzeby najkładania podkładu)
2) Korektor (lub rozswietlacz. Mozesz uzywac pod oczy i luk brwiowy a takze to zakrycia niedoskonałosci)
3) puder
5) cien do powiek
6) eyeliner
7) Tusz
8) Pomadka
Z mojej strony tyle
kobietamilego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:09   #150
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Pomoc przy doborze makijażu dla 16-latki

Hej Chciałabym was prosić o małą radę. Mam 16 lat i chodzę do 1 klasy licealnej. Na co dzień w sumie maluję się dość mocno, w takim sensie, że nie jest to makijaż "niewidoczny". Ostatnio rodzice zaczęli się trochę czepiać i staram się wykombinować jakiś nowy make-up, ale żeby nie był zbyt nudny. Macie jakieś pomysły? Dodam, że mam bardzo dziewczęcy i delikatny typ urody i zależy mi na największym podkreśleniu oczu. Może znacie jakieś fajne cienie, może kolorowa kredka do oczu? Z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 380165_251551391560786_100001177824044_664213_2095445535_n.jpg (38,5 KB, 253 załadowań)
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 08:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.