Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 16:39   #2851
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ale jak jest tylko zapchane to chyba nie ma sensu do szpitala... bo tam ci powiedzą żebyś poszła do rodzinnego... to nic groźnego, chociaż upierdliwe.

Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Jest ich mega dużo aż sobie nie radzę z nimi
Mam nadzieje że jutro siądą...
caskada tak to powinno wyglądać?
czy cos źle zrobiłam?


Załącznik 3698592Załącznik 3698593Załącznik 3698594Załącznik 3698595
no rzeczywiście kurcze spuszyły się trochę..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oooo nieeee, do mnie zniżki do Maca nigdy nie przychodzą, zawsze muszę o nie walczyć ja to w ogóle powinnam mieć tam kartę stałego klienta jak była promocja i ten konkurs MONOPOL to wysłałam do Warszawy aż 3 plansze (te kupony)

a co do tych 5 kg to nie żartuj na zdjęciach wydajesz się taka drobniutka, przynajmniej z twarzy

blond bunny wcześniejsze Twoje fale bardziej mi się podobały te chyba troszkę bardziej się puszą? Tak to wygląda przynajmniej na zdjęciu
to za jedzenie nałogowo maka


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa to jeśli chodzi o jedzenie to wygrałam ze 2 razy Big Maca, ze 3 ciastka te na gorąco i frytki

aż tak dużo miejsca ten rowerek nie zajmuje, tylko ma takie niewygodne siodełko, że pupa mnie boli jak nie wiem :/

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


no to też pewnie jesteś chudzinka

a co do tego ucha jeszcze jak mój brat poszedł na przepłukanie ucha to też był w szoku chodził później i gadał, że teraz słyszy w dolby surround
tak chudzinka do tego mam mega kościstą budowę także możesz sobie to wyobrazić

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska jak będę gdzieś wychodziła to zrobię fotkę buźki, dziś nie wychodziłam i wyglądam nie bardzo
Stokholmu możesz spróbować a może ci spasuje?
Ja na razie robię c12 a za miesiąc chyba spróbuję na powrót 219 palette popielaty

Dziewczyny właśnie puszą sie jak szalone- objętosć nie do okiełznania i nie do związania- gumki brakuje a jeszcze nawet całkiem nie wyschły.
Przypomniałam sobie dlaczego zaczęłam używac masek i szamponow z silikonami Właśnie dlatego że zawsze miałam taki puch i go dociążałam.
I wiem już jak myłam wtedy wlosy raz w tygodniu- no taki puch szybko się nie przetluści
Ale męka teraz będzie...
A ostatnio tż stwierdził że jakoś przy twarzy mi wlosy klapią ciekawe co dzis powie jak mnie zobaczy?
Zabijcie mnie
I teraz nie wiem czy to wina szamponu? odżywki zamiast maski? Czy wyciskania koszulką?
a może spróbowałabyś jeszcze raz z żelem pokombinować? Czytałam wczoraj na zakreconym wątku tam prawie wszystkie dziewczyny go używają, jak wyschną włoski to żeby nie były takie sztywne i posklejane to po prostu je ugniatają jeszcze i jest git.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:39   #2852
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ale jak jest tylko zapchane to chyba nie ma sensu do szpitala... bo tam ci powiedzą żebyś poszła do rodzinnego... to nic groźnego, chociaż upierdliwe.

Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Jest ich mega dużo aż sobie nie radzę z nimi
Mam nadzieje że jutro siądą...
caskada tak to powinno wyglądać?
czy cos źle zrobiłam?
no rzeczywiście troche puszku jest ale falki fajne bardzoo bym chciala takie gęste wlosy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:39   #2853
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Yattamanka ja też wpierniczam tyle, że na uczelni wszyscy się ze mnie chichrali, bo jak tylko była jakaś przerwa między zajęciami to ja sruuu do bufetu i się opychałam wszystkim po kolei a i między zajęciami potrafiłam wyjść do sklepu i kupić sobie np. parówkę haha

Ja wieszakiem nie jestem na pewno, jestem szczupła, no ale nie wychudzona
i dokładnie tak - chodzi o proporcje, u mnie są w porządku
Też nie uważam, że jestem wieszak. Ale zwracają mi uwagę głównie babcia i mama żebym przytyła i że mi kości stoją A wiedzą doskonale ile ja potrafię zjeść

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka dziękuję,egzamin zdany jeszcze jutro ostatni i koniec sesji
a co do ucha wolalabym do szpitala,bo tam szybciej sie doczekac niz do rodzinnego,ktorego albo nie ma,albo kolejka na 20 ossob

Dziewczynki co do tłuszczyku,to ja tylko żałuję,ze nie idzie mi w cycki mogloby isc w cycki zamiast w brzuszek czy pupe
Gratulacje zdanego examinu
No a mnie jak się zdarzy przytyć ten kg czy dwa to też nigdy nie zauważyłam żeby w biust poszło cholerka


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Łaaa! Nie mogę czytać o tych waszych wyżerkach i nie przybieraniu na wadze. Ja od dwóch miechów jestem na diecie (której nie zawsze przestrzegam ;p) i jakoś tak mi waga drgnąć nie chce.
Ten Twój avatar jest niemożliwy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Faktycznie coś nie poszło tak jak ostatnio - ale to może właśnie jest to co mówiła Cascada - włosków muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nic nie wygrałam

ja szczupła jestem, ale jeżdżę sobie na rowerku, żeby nie sflaczeć takim stacjonarnym, a latem na normalnym.
Chodziłam na basen, ale karnet mi się skończył, a jak bywałam na siłowni do biegłam od razu na orbiter albo inne przyrządy do wyrabiania mięśni nóg i pośladków
Miałam taki rowerek, ale sprzedałam
Strasznie nudziło mnie jeżdżenie 30 min i gapienie się w ścianę.. albo nawet na tv Wolę jednak prawdziwy rower i "zmieniające się obrazy" bo tak to nudą wieje i ja nie jestem w stanie wysiedzieć. Zawsze mnie dziwiło, że właśnie na siłowni ludzie tak jeżdżą i im to nie przeszkadza
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:42   #2854
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


to za jedzenie nałogowo maka




tak chudzinka do tego mam mega kościstą budowę także możesz sobie to wyobrazić
ale chyba nie jest tak źle? widziałam zdjęcia w Twoim albumie, co prawda stałaś tyłem, ale (zdaję sobie sprawę, że to zabrzmi co najmniej dziwnie ) od tyłu wyglądasz ładnie i nie widać, żebyś była jakaś wychudzona czy coś, po prostu szczuplutka

Yattamanka fakt, jest to nudne, ale słuchając muzyki jakoś daję radę
a babcie to zawsze będą wciskały jedzenie, obojętnie ile by się jadło i obojętnie ile by się ważyło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:43   #2855
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mogę Ci troszke oddać, tak z 5 kg chcesz?

Dziewczyny w skrzynce czekaly na mnie znizki do MacDonalda
i nici z diety
ja mam to samo , na diecie bylam może kiedyś i to pul dnia jakbym chciala takie zniżki waże 59 kg a jak zaczynałam prace 1,5 roku temu to ważylam 53 kg!!! co sie robi przez siedzącą pracę no ale u mnie i tak nie jest źle mam 170cm wzostu a waga 59kg czyli 11kg więcej niż snow hehe
snow kochana uważaj powinnaś ważyć minimum 53kg !
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:44   #2856
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja po obejrzeniu tego filmiku wcale się nie dziwię to mnie jeszcze bardziej przekonało do tego żeby nie chodzic do fryzjera
odrost zrobić mogę sobie sama ewentualnie mama albo tż pomogą
a wiecie co moja fryzjerka mówiła że najlepiej odrost to tak co 2-3 mce robić chyba ją opuścił Bóg przecież przy blond włosach to by odrost był mega

jeszcze przypominiała mi sie taka sytuacja i nie zgodzę się że tam gdzie drogo to dobrze
moja mama też już zrezygnowała z usług takiego "dobrego" salonu i wcale się nie dziwie wiecie co jak wróciła od fryzjera włoski ładnie zrobione fakt za godzinę do pracy ja podchodzę bliżej a tam cała głowa w fabie nie zmyte dobrze musiała jeszcze raz myć i nie wiem po co to modelowanie przecież za to też biorą dodatkowo kasę a tu takie coś głowa nie umyta dobrze i moja mama ma włoski tak do połowy szyjki, brody zawsze tak obcina na rowno nawet jak jej podrosną tak jej wygodniej i ona robiła balejaż blondu jasnego z ciemniejszym to zapłąciła przy krótkich włosach 150 zł a tu taki cyrk z tą głową nie spłukaną do tego jak przyszła to i tak wróciła z odrostem

poszłam za radą Blond Bunny jak radziła Kotce i obciełam końcówki też na równo tzn nie sama koleżanka faktycznie wyglądają zdrowiej niż te postrzępione dobrze że jesteście i zawsze można coś ciekawego dla siebie wyłapać jakąś radę

Bunny faktycznie dzisiaj jakoś inaczej te loczki wyglądają ale tak czy siak też mi się takie marzą pięknie w kręconych

Princesska na tym zdjęciu co dodawałaś z warkoczykiem włoski idealnie sie do siebie dopasowały kolorkiem te przedłużane z Twoimi i powiem Ci że o wiele lepiej tak zdrowiej wyglądają podcięte

ja teraz siedzę z farbką na głowie, zaraz idę zmyć
To ta fryzjerka jakas niepoważna ja nie moge dlużej jak 3 tyg. wytrzymać a tu kilka miesięcy??? nie mówiąc że taki duży odrost nie zawsze równo bierze...
heh... fryzjerzy...
Ale powiem wam że nie zawsze jest to wina fryzjerów takie przekręty w salonach, jak pracowałam w salonie to nas szefowa do takich rzeczy zmuszała Dlatego też odeszlam... np. jak ktoras z nas chciała zdezynfekowac coś a ta zobaczyła to strącała nam z pensji za środki do dezynfekcji
ręczniki wysuszane to norma, dezynfekcja raz w tyg.... przelewane kosmetyki- proszę bardzo.
I to nie był najtańszy salon w okolicy o nie...
Ciesze sie że moje rady ci sie przydały
Ja nie mówie że cieniowanie jest złe, jak jest dobrze wykonane to może byc super! Ale rzadko kiedy jest dobrze zrobione i pasuje danej osobie...
Pokaż sie po farbie!

Fajnie ze wam sie mimo to moje falki podobają, bo mi dzis sie wcale nie podobają
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:47   #2857
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale chyba nie jest tak źle? widziałam zdjęcia w Twoim albumie, co prawda stałaś tyłem, ale (zdaję sobie sprawę, że to zabrzmi co najmniej dziwnie ) od tyłu wyglądasz ładnie i nie widać, żebyś była jakaś wychudzona czy coś, po prostu szczuplutka

Yattamanka fakt, jest to nudne, ale słuchając muzyki jakoś daję radę
a babcie to zawsze będą wciskały jedzenie, obojętnie ile by się jadło i obojętnie ile by się ważyło
Hehe fajnie to zabrzmiało

A w ogóle, to muszę wyrazić ubolewanie bo link z Twojego opisu mi nie działa I nie mogę sobie pooglądać Twoich pięknych włosków

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Fajnie ze wam sie mimo to moje falki podobają, bo mi dzis sie wcale nie podobają
W końcu przyzwyczają się do skrętu a i Ty dojdziesz do wprawy i wtedy będziesz na pewno zadowolona
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 16:48   #2858
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe fajnie to zabrzmiało

A w ogóle, to muszę wyrazić ubolewanie bo link z Twojego opisu mi nie działa I nie mogę sobie pooglądać Twoich pięknych włosków
ooo jak to nie działa? a czy innym działa?

ale pocieszę Cię tym, że wszystkie fotki w albumie dodawałam tu na naszym wątku nie ma nowości
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:50   #2859
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo jak to nie działa? a czy innym działa?

ale pocieszę Cię tym, że wszystkie fotki w albumie dodawałam tu na naszym wątku nie ma nowości

Nie wiem czemu nie działało Teraz jak jestem zaprzyjaźniona z Toba to sobie obejrzałam

i co się napaaaaaaaaaaatrzyłam to moje
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:54   #2860
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu nie działało Teraz jak jestem zaprzyjaźniona z Toba to sobie obejrzałam

i co się napaaaaaaaaaaatrzyłam to moje
to nie wiem czemu nie działa przez mój profil można podglądać
album jest publiczny, więc tym bardziej nie wiem czemu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:56   #2861
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale chyba nie jest tak źle? widziałam zdjęcia w Twoim albumie, co prawda stałaś tyłem, ale (zdaję sobie sprawę, że to zabrzmi co najmniej dziwnie ) od tyłu wyglądasz ładnie i nie widać, żebyś była jakaś wychudzona czy coś, po prostu szczuplutka

Yattamanka fakt, jest to nudne, ale słuchając muzyki jakoś daję radę
a babcie to zawsze będą wciskały jedzenie, obojętnie ile by się jadło i obojętnie ile by się ważyło
hehe no tragedii nie ma, jak dla mnie to mogłabym mieć tylko trochę biustu więcej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo jak to nie działa? a czy innym działa?

ale pocieszę Cię tym, że wszystkie fotki w albumie dodawałam tu na naszym wątku nie ma nowości
mi też nie działa chyba musisz go upublicznić
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 16:57   #2862
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Skłaniam sie ku temu że to reakcja na odżywkę ktorej nie widzialy już od ponad roku Co maska to maska
Bo jak czesalam je to mimo tony odzywki wraz mi skrzypiały i pojedyncze wloski odstawaly od kosmyków jakby już były suche...
Jestem zła.
Snow żel odpada bo w końcu nie kupiłam tego rossmanowskiego a ten tz z joanny powoduje swędzenie Ale d***.
Dobra, dziś już nic nie robię zobaczymy co będzie jutro...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:02   #2863
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehe no tragedii nie ma, jak dla mnie to mogłabym mieć tylko trochę biustu więcej



mi też nie działa chyba musisz go upublicznić
kurczę, ale on jest ustawiony jako publiczny

a do Ciebie snow to chyba przyszła moja prośba o przyjęcie mnie do klubu włosy rozjaśniamy... ? czy nie? bo też nie wiem czy czegoś nie sknociłam
kobieta+komputer=
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:07   #2864
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę, ale on jest ustawiony jako publiczny

a do Ciebie snow to chyba przyszła moja prośba o przyjęcie mnie do klubu włosy rozjaśniamy... ? czy nie? bo też nie wiem czy czegoś nie sknociłam
kobieta+komputer=
nie wiem kochana zaraz spojrzę bo teraz jem obiad i tak co chwila coś pisze tylko ale tych próśb o dostęp do klubu mam masę i to same nicki które pierwszy raz na oczy widzę najcześciej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:08   #2865
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka
Hyhh utożsamiam się z nim.
Żółte włosy i aparat
mrr ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:10   #2866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie wiem kochana zaraz spojrzę bo teraz jem obiad i tak co chwila coś pisze tylko ale tych próśb o dostęp do klubu mam masę i to same nicki które pierwszy raz na oczy widzę najcześciej
oki spoko jedz spokojnie, niech kilogramy przybywają
ja jadę na szalony shopping z mamą
do później dziewczyny!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:12   #2867
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow dzięki
ale mi się wlasnie wydaje,ze juz slysze normalnie

Kitkulka,ale ja i tak nie mam jak sie ruszyc w pokoju i jak postawilabym rowerek to nie dostalabym sie do szafy

Bunny
a moze jakis spray do psikania by pomogl z silikonami??

Lady dziękuję

Yata

Kotka
ja zaczynajac prace wazylam 50 kg a to wiadomo zaczely sie zupki chinskie i inne badziewia,bo od 7 do 21 nie bylo mnie wogole w domu najpierw na uczelnie,a pozniej lecialam na szybko do pracy

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie wiem kochana zaraz spojrzę bo teraz jem obiad i tak co chwila coś pisze tylko ale tych próśb o dostęp do klubu mam masę i to same nicki które pierwszy raz na oczy widzę najcześciej
no cos Ty?
to czego te dziewczyny tam szukaja?
czary mary wlosy w klubie same nam sie rozjasniaja
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:21   #2868
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej

kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze jecie i nic wam nie przybywa..
ja niestety podobnie jak princeska 163 i 52 kg;/ chciałabym mniej..

Mam pytanie farbowała z was któraś włoski Esential color 215 - średni blond?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:25   #2869
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki spoko jedz spokojnie, niech kilogramy przybywają
ja jadę na szalony shopping z mamą
do później dziewczyny!
już się zabieram do roboty

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow dzięki
ale mi się wlasnie wydaje,ze juz slysze normalnie

Kitkulka,ale ja i tak nie mam jak sie ruszyc w pokoju i jak postawilabym rowerek to nie dostalabym sie do szafy

Bunny
a moze jakis spray do psikania by pomogl z silikonami??

Lady dziękuję

Yata

Kotka
ja zaczynajac prace wazylam 50 kg a to wiadomo zaczely sie zupki chinskie i inne badziewia,bo od 7 do 21 nie bylo mnie wogole w domu najpierw na uczelnie,a pozniej lecialam na szybko do pracy

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



no cos Ty?
to czego te dziewczyny tam szukaja?
czary mary wlosy w klubie same nam sie rozjasniaja
heheh możliwe to jest spowodowane tym, że jak się wejdzie w klubie to nasz jest tam na wierzchu w miarę bo świeżo założony i dlatego chyba no ale chyba jak widać, że klub prywatny to z jakiegos powodu raczej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 17:35   #2870
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Hej

kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze jecie i nic wam nie przybywa..
ja niestety podobnie jak princeska 163 i 52 kg;/ chciałabym mniej..

Mam pytanie farbowała z was któraś włoski Esential color 215 - średni blond?
ja 56
a co do farbki, to nie pamietam,zeby ktoras z nas farbowala

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
już się zabieram do roboty



heheh możliwe to jest spowodowane tym, że jak się wejdzie w klubie to nasz jest tam na wierzchu w miarę bo świeżo założony i dlatego chyba no ale chyba jak widać, że klub prywatny to z jakiegos powodu raczej
no dokladnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 17:57   #2871
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no cos Ty?
to czego te dziewczyny tam szukaja?
czary mary wlosy w klubie same nam sie rozjasniaja
Pewnie i takie co tak mysla sie znalazły


Matko, łeb mi juz peka od chemii 4 dzień sie ucze a nic a nic mi do głowy nie włazi.

Kitkulka mi tez ten album nie działa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:20   #2872
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki napisałam w klubie

I przy okazji chciałam się Was poradzić, który kolor będzie mi bardziej pasował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1420447439.jpg (18,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1420447586.jpg (17,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:22   #2873
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ej babki!
Już niedługo walentynki. Macie pomysły na prezent dla swoich tżtów?
Ja tak myślę,myślę i nic wymyślić nie mogę ;D Może wy mnie jakoś natchniecie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...412627043.html

O RANY ;D HAHAHAHAHAH
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:33   #2874
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki napisałam w klubie

I przy okazji chciałam się Was poradzić, który kolor będzie mi bardziej pasował?
mi sie wydaje,ze ta jasna

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ej babki!
Już niedługo walentynki. Macie pomysły na prezent dla swoich tżtów?
Ja tak myślę,myślę i nic wymyślić nie mogę ;D Może wy mnie jakoś natchniecie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...412627043.html

O RANY ;D HAHAHAHAHAH


romantyczna kolacja w mac donaldzie,bo sa znizki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:36   #2875
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

BLOND PRINCESSKO
a iĆ Ty;D na coś poważniejszego liczyłam.
Mc shit nie dupka urośnie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:37   #2876
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja 56
a co do farbki, to nie pamietam,zeby ktoras z nas farbowala



no dokladnie
ja tam nie odchudzam się nie mogę wytrzymać na diecie.. normalnie wtedy tak mi się non stop chce jeść, oooh
przydaloby się tylko nad brzuszkiem popracować tak to nie jest źle

no łazi mi po głowie ciemny kolor;D zaraz dostane zrypke wiem
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:37   #2877
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki napisałam w klubie

I przy okazji chciałam się Was poradzić, który kolor będzie mi bardziej pasował?
Ja bym mówila że granatowa bo biała sprawia często na blondynce mdle wrażenie a przecież nie będziesz się solarkowac

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ej babki!
Już niedługo walentynki. Macie pomysły na prezent dla swoich tżtów?
Ja tak myślę,myślę i nic wymyślić nie mogę ;D Może wy mnie jakoś natchniecie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

http://allegro.pl/ocieplacz-na-siusi...412627043.html

O RANY ;D HAHAHAHAHAH
Świetne!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:38   #2878
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny
dzis wyszly ci falki delikatne ale nie ma tragedii i nie widze puchu zadnego jeszcze nie wiesz jak moze wygladac puszaka ugniotlas wlosy? nalozylas pantene na suche czy na mokre? moze za malo nawilzone
ale jak mowie mi sie podoba bardzo delikatnie


mialam gosci i nie moglam sie dostac na wizazale juz nadrabiam..

snow obstawiam granat dodaje blondynce zywiolu bialy nie lubie mdlo bez wyrazu


patrze ze gadalyscie o wagach jedzeniu ...ja jem malo i mam szybka przemiane nigdy nie przytylam poza ciaza..czyli mam 165/53kg ..z czego duzo mam w biuscie...:p
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-27 o 18:44
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:39   #2879
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki napisałam w klubie

I przy okazji chciałam się Was poradzić, który kolor będzie mi bardziej pasował?
moim zdaniem granat
z tego co pamiętam masz niebieskie oczka więc będzie podkreślał Twój kolor, a w białym czy to beż? wydaje mi się ,że tak za mdło będzie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:50   #2880
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
dzis wyszly ci falki delikatne ale nie ma tragedii i nie widze puchu zadnego jeszcze nie wiesz jak moze wygladac puszaka ugniotlas wlosy? nalozylas pantene na suche czy na mokre? moze za malo nawilzone
ale jak mowie mi sie podoba bardzo delikatnie


mialam gosci i nie moglam sie dostac na wizazale juz nadrabiam..

snow obstawiam granat dodaje blondynce zywiolu bialy nie lubie mdlo bez wyrazu


patrze ze gadalyscie o wagach jedzeniu ...ja jem malo i mam szybka przemiane nigdy nie przytylam poza ciaza..czyli mam 165/53kg ..z czego duzo mam w biuscie...:p
Właśnie jest puch
Ugniatałam mokre z pantene, potem koszulka, potem znów ugniatałam podeschnięte nadal koszulką...
To chyba brak silikonu wychodzi, bo widocznie pantene nie daje sam rady zapanować nad taką ilościa włosów
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.