Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 20:43   #181
joannaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

[QUOTE=stokocoto;25981705]Gdzie je zamawiałaś? Ja cały czas poszukuję czerwonych na poprawiny i Twoje mi się podobają (choć nie umiem nazwać koloru Twoich). Nie mogę się przekonać do platform i wysokich szpilek, poza tym nie trzymają mi się na nodze czółenka bez paska

Więc tak po kolei To są buciki firmy Witt ( z Gniezna koło Poznania - bez problemu mozna znaleźć ich stronę ) zamawiałam w jednym z salonów w Poznaniu ( Vivien ) i tak jak pisałam wcześniej generalnie można u nich dobrać sobie wszystko po kolei tak jak na stronie jest pokazane - rodzaj i wysokość obcasa, czy wyciętę, czy w paskiem , i dowolną ozdobę z ich katalogu, co do koloru to ja kupowałam swój materiał i oni za dodatkową opłatą z niego szyli mi te buciki - czyli można wybrać cokolwiek i jakikolwiek kolor się chce - nie wiem dziewczyny z jakich miast piszecie ale na stonie Witt są wymienione salony współpracujące gdzie pewnie mają przykładowe modele które można przymierzyć i wszystko podobierać, ja na moje czekałam ok 2 tygodni. Cena butów zależy głównie od ozdoby którą sie wybierze. Pan dodatkowo w salonie obrysowywał mi stopę więc buty pasują idealnie! Co do butów do tańca też polecam - moja siostra która jest świadkową ma cudowne paseczki - w Poznaniu jest taki sklep na Kaczej - ja natomiast chciałam nie za wysokie pełne buty dlatego zdecydowałam sie na takie ponieważ ładne buty w sklepach mają zazwyczaj ok,8cm obcas co zupełnie nie dla mnie
joannaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 23:41   #182
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Rozumiem w sumie jeśli masz czas jeszcze to możesz się rozglądać po sklepach, a jeśli nie to może warto przekonać Tż-ta, że buty Ci zostaną i będą w sam raz na inne okazje, więc nie będzie żadnej straty pieniędzy
Z tym będzie problem, bo on nie widzi sensu innych butów na poprawiny. Dla niego stratą kasy jest jeszcze jedna para. Szczególnie, że na poprawiny mam sukienkę w kolorze... hm... coś pomiędzy ivory a ecru, nie wiem jak to określić, więc wg niego mogę założyć ślubne także drugiego dnia i nie wydziwiać. I tak jest kochany, bo rozumie wiele moich "potrzeb", ale akurat czerwone buty uważa za zbytek
Ale jak bym znalazła wyjątkowo tanie...
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:18   #183
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

mierzyłam ostatnio moją suknię i zdecydowałam się na kolor butów czerwony. niestety inne wyglądały przy niej dość kiepsko.
tylko teraz muszę wybrać odcień czerwieni do sukni ivory z czym również mam niemały problem. nie wiem czy lepiej jaśniejsza czerwień, krwista, czy wpadająca w bordo
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:02   #184
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Z tym będzie problem, bo on nie widzi sensu innych butów na poprawiny. Dla niego stratą kasy jest jeszcze jedna para. Szczególnie, że na poprawiny mam sukienkę w kolorze... hm... coś pomiędzy ivory a ecru, nie wiem jak to określić, więc wg niego mogę założyć ślubne także drugiego dnia i nie wydziwiać. I tak jest kochany, bo rozumie wiele moich "potrzeb", ale akurat czerwone buty uważa za zbytek
Ale jak bym znalazła wyjątkowo tanie...
No tak, faceci... ale racja, zawsze możesz się rozglądać, może akurat znajdzie jakieś niedrogie, że grzechem będzie ich nie kupić

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
mierzyłam ostatnio moją suknię i zdecydowałam się na kolor butów czerwony. niestety inne wyglądały przy niej dość kiepsko.
tylko teraz muszę wybrać odcień czerwieni do sukni ivory z czym również mam niemały problem. nie wiem czy lepiej jaśniejsza czerwień, krwista, czy wpadająca w bordo
ja bym stawiała na krwistą czerwień
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:07   #185
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ani_qa dzięki za opinię

a co powiecie na taki kolor butów jak na zdjęciu do sukni ivory? fason inny bo z odkrytymi palcami, ale chodzi mi o sam kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwone.jpg (25,9 KB, 195 załadowań)
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 00:03   #186
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Ani_qa dzięki za opinię

a co powiecie na taki kolor butów jak na zdjęciu do sukni ivory? fason inny bo z odkrytymi palcami, ale chodzi mi o sam kolor.
Moim zdaniem każdy odcień czerwieni będzie pasował. Skup się lepiej nad konkretnymi modelami, bo wiem z doświadczenia, że ciężko znaleźć coś ładnego w kolorze czerwonym
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:09   #187
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stokocoto Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy odcień czerwieni będzie pasował. Skup się lepiej nad konkretnymi modelami, bo wiem z doświadczenia, że ciężko znaleźć coś ładnego w kolorze czerwonym
ja właśnie znalazłam sklep na necie gdzie są normalnie białe buty ślubne (białe, albo ivory, albo ecru) i oni tam każdy model mogą ci zafarbować na jaki kolor chcesz. kolor wybierasz albo z ich "palety barw" albo przesyłasz do nich kawałek materiału z kolorem jaki chcesz. i właśnie ta fotka jest przesłana do mnie z tego sklepu od producenta, który farbował właśnie na taką krwistą czerwień. i miałam zaakceptować czy taka czerwień czy inna.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 14:35   #188
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
ja właśnie znalazłam sklep na necie gdzie są normalnie białe buty ślubne (białe, albo ivory, albo ecru) i oni tam każdy model mogą ci zafarbować na jaki kolor chcesz. kolor wybierasz albo z ich "palety barw" albo przesyłasz do nich kawałek materiału z kolorem jaki chcesz. i właśnie ta fotka jest przesłana do mnie z tego sklepu od producenta, który farbował właśnie na taką krwistą czerwień. i miałam zaakceptować czy taka czerwień czy inna.

a jaki to sklep? ja kiedyś znalazłam stronkę z takimi usługami ale juz nie pamiętam nazwy. to jest dobry pomysł choć ja już chyba wolę znaleźc buciki gotowe. sama niestety nadal szukam tez do ivory.
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:30   #189
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mealla Pokaż wiadomość
a jaki to sklep? ja kiedyś znalazłam stronkę z takimi usługami ale juz nie pamiętam nazwy. to jest dobry pomysł choć ja już chyba wolę znaleźc buciki gotowe. sama niestety nadal szukam tez do ivory.
ja też wolałam znaleźć już gotowe, ale niestety nie udało mi się. schodziłam całe swoje miasto za czerwonymi butami, i zawsze coś było nie tak. a to obcas za mały, a to za duży, a to buty ładne ale obcas czarny, a to za bardzo bordowe, a to za jasna czerwień, a to nie ma mojego rozmiaru jak już coś było - po prostu koszmar.
potem szukałam na allegro - tam znalazłam właściwie jeden model który mnie interesował, ale też wahałam się nad rozmiarówką.
a tu co mnie zaskoczyło w tym sklepie to to, że jeszcze babeczka zaproponowałam mi mailowo, że ona prześle do mnie ten model buta teraz w kolorze ivory żebym sobie zmierzyła czy jest ok, czy nie za duży, nie za mały, bo jak zafarbują to już nie będę mogła zwrócić. buty gotowe można zwracać, ale farbowanych już nie. teraz właśnie czekam aż mi przyjdą, bo wczoraj były wysłane. jak zaakceptuje rozmiar to wtedy zaczną farbować
butki wybrałam te: no i od razu masz linka do sklepu
http://something-blue.pl/Buty-slubne...s/Chianti.html
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:51   #190
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
ja też wolałam znaleźć już gotowe, ale niestety nie udało mi się. schodziłam całe swoje miasto za czerwonymi butami, i zawsze coś było nie tak. a to obcas za mały, a to za duży, a to buty ładne ale obcas czarny, a to za bardzo bordowe, a to za jasna czerwień, a to nie ma mojego rozmiaru jak już coś było - po prostu koszmar.
potem szukałam na allegro - tam znalazłam właściwie jeden model który mnie interesował, ale też wahałam się nad rozmiarówką.
a tu co mnie zaskoczyło w tym sklepie to to, że jeszcze babeczka zaproponowałam mi mailowo, że ona prześle do mnie ten model buta teraz w kolorze ivory żebym sobie zmierzyła czy jest ok, czy nie za duży, nie za mały, bo jak zafarbują to już nie będę mogła zwrócić. buty gotowe można zwracać, ale farbowanych już nie. teraz właśnie czekam aż mi przyjdą, bo wczoraj były wysłane. jak zaakceptuje rozmiar to wtedy zaczną farbować
butki wybrałam te: no i od razu masz linka do sklepu
http://something-blue.pl/Buty-slubne...s/Chianti.html
hej no mi sie zpodobały dwie pary butów co się nie zdarzylo jeszcze i mam prośbę jak przyjdą ci buty to moglabyś zdać relacje czy są wygodne i czy dobrze wyglądaja na nodze? albo gdybys zrobiła zdjęcie ich na swojej nodze? dzięki
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:02   #191
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
ja też wolałam znaleźć już gotowe, ale niestety nie udało mi się. schodziłam całe swoje miasto za czerwonymi butami, i zawsze coś było nie tak. a to obcas za mały, a to za duży, a to buty ładne ale obcas czarny, a to za bardzo bordowe, a to za jasna czerwień, a to nie ma mojego rozmiaru jak już coś było - po prostu koszmar.
potem szukałam na allegro - tam znalazłam właściwie jeden model który mnie interesował, ale też wahałam się nad rozmiarówką.
a tu co mnie zaskoczyło w tym sklepie to to, że jeszcze babeczka zaproponowałam mi mailowo, że ona prześle do mnie ten model buta teraz w kolorze ivory żebym sobie zmierzyła czy jest ok, czy nie za duży, nie za mały, bo jak zafarbują to już nie będę mogła zwrócić. buty gotowe można zwracać, ale farbowanych już nie. teraz właśnie czekam aż mi przyjdą, bo wczoraj były wysłane. jak zaakceptuje rozmiar to wtedy zaczną farbować
butki wybrałam te: no i od razu masz linka do sklepu
http://something-blue.pl/Buty-slubne...s/Chianti.html
Dziękuje bardzo za linka Już obejrzałam ich propozycje. Ja ostatnio odpuściłam sobie szukanie butów ale mam nadzieje ze w sobotę wybiore się z siostrą męża do Wola Parku do sklepu Menbur i pomoże mi ona doradzić - jak byłam tam 2 tyg temu to spodobały mi sie pomarańczowe open toe i jasno rózowe - oba zmieniają wtedy kolory mojego bukietu bo bardziej szukałam butów w kolorze fuksji ale stwierdziłam że 1 z tych 2 też są ładne i jak mi doradzą że bedą pasować do sukni to kupię. Będe mieć problem z głowy.
Zdaj relację jak przyjdą buciki
Materiał sama im wysyłasz czy z ich kolorystyki wybierasz?
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 09:10   #192
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
hej no mi sie zpodobały dwie pary butów co się nie zdarzylo jeszcze i mam prośbę jak przyjdą ci buty to moglabyś zdać relacje czy są wygodne i czy dobrze wyglądaja na nodze? albo gdybys zrobiła zdjęcie ich na swojej nodze? dzięki
jak tylko przyjdą te butki w kolorze ivory to zrobię fotę i zdam relacje.
na te już zafarbowane będę czekała około 3 tygodnie. Ale też jak przyjdą już gotowe to wrzucę foty.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mealla Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za linka Już obejrzałam ich propozycje. Ja ostatnio odpuściłam sobie szukanie butów ale mam nadzieje ze w sobotę wybiore się z siostrą męża do Wola Parku do sklepu Menbur i pomoże mi ona doradzić - jak byłam tam 2 tyg temu to spodobały mi sie pomarańczowe open toe i jasno rózowe - oba zmieniają wtedy kolory mojego bukietu bo bardziej szukałam butów w kolorze fuksji ale stwierdziłam że 1 z tych 2 też są ładne i jak mi doradzą że bedą pasować do sukni to kupię. Będe mieć problem z głowy.
Zdaj relację jak przyjdą buciki
Materiał sama im wysyłasz czy z ich kolorystyki wybierasz?
też myślę, że lepiej zmienić kolor bukietu niż szukać butów w jakimś kolorze (bo to niełatwe zadanie hehe).
na początku chciałam wysłać im materiał sama. ale potem właśnie dostałam tą fote od producenta (tą co wcześniej wrzucałam) z farbowanymi butami przez nich na krwistą czerwień i zdecydowałam się na ten kolor co na zdjęciu. dlatego nie będę już przesyłała materiału.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:37   #193
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez joannaq Pokaż wiadomość

Więc tak po kolei To są buciki firmy Witt ( z Gniezna koło Poznania - bez problemu mozna znaleźć ich stronę ) zamawiałam w jednym z salonów w Poznaniu ( Vivien ) i tak jak pisałam wcześniej generalnie można u nich dobrać sobie wszystko po kolei tak jak na stronie jest pokazane - rodzaj i wysokość obcasa, czy wyciętę, czy w paskiem , i dowolną ozdobę z ich katalogu, co do koloru to ja kupowałam swój materiał i oni za dodatkową opłatą z niego szyli mi te buciki - czyli można wybrać cokolwiek i jakikolwiek kolor się chce - nie wiem dziewczyny z jakich miast piszecie ale na stonie Witt są wymienione salony współpracujące gdzie pewnie mają przykładowe modele które można przymierzyć i wszystko podobierać, ja na moje czekałam ok 2 tygodni. Cena butów zależy głównie od ozdoby którą sie wybierze. Pan dodatkowo w salonie obrysowywał mi stopę więc buty pasują idealnie! Co do butów do tańca też polecam - moja siostra która jest świadkową ma cudowne paseczki - w Poznaniu jest taki sklep na Kaczej - ja natomiast chciałam nie za wysokie pełne buty dlatego zdecydowałam sie na takie ponieważ ładne buty w sklepach mają zazwyczaj ok,8cm obcas co zupełnie nie dla mnie
a czy obcas w tych butach z tej firmy może być w takim kolorze jak buty?
bo na zdjęciach na stronie widziałam, że buty są np różowe a obcas cielisty. może być tak, że buty czerwone i obcas czerwony ?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 07:25   #194
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
jak tylko przyjdą te butki w kolorze ivory to zrobię fotę i zdam relacje.
na te już zafarbowane będę czekała około 3 tygodnie. Ale też jak przyjdą już gotowe to wrzucę foty.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



też myślę, że lepiej zmienić kolor bukietu niż szukać butów w jakimś kolorze (bo to niełatwe zadanie hehe).
na początku chciałam wysłać im materiał sama. ale potem właśnie dostałam tą fote od producenta (tą co wcześniej wrzucałam) z farbowanymi butami przez nich na krwistą czerwień i zdecydowałam się na ten kolor co na zdjęciu. dlatego nie będę już przesyłała materiału.

nie łatwe zadanie, niestety:/
super, że mieli taki odcień jaki chciałas
jak przyjdą buciki to wstaw fotki.
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:55   #195
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dziewczyny, co myślicie o tych bucikach??http://www.lukamo.pl/wieczorowe/889-menbur-4096-66.html
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:04   #196
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o tych bucikach??http://www.lukamo.pl/wieczorowe/889-menbur-4096-66.html
butki bardzo fajne
w ogóle fajny sklep z butami, tylko z rozmiarówką mają trochę kiszkę.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:08   #197
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
butki bardzo fajne
w ogóle fajny sklep z butami, tylko z rozmiarówką mają trochę kiszkę.
a co jest nie tak z rozmiarówką?
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:16   #198
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

bo najmniejszy rozmiar mają 36, a przecież 35 to już standard wśród rozmiarówek buta.
a poza tym niektóre modele, które mi się podobają, są dostępne tylko w rozmiarach 39, 40 i 41
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:15   #199
joannaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
a czy obcas w tych butach z tej firmy może być w takim kolorze jak buty?
bo na zdjęciach na stronie widziałam, że buty są np różowe a obcas cielisty. może być tak, że buty czerwone i obcas czerwony ?
Z tego co się orientuję podeszwy mają w podstawowych kolorach - białym czarny, cielisty ale może zapytaj bo na 100% nie jestem pewna.
joannaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 07:51   #200
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o tych bucikach??http://www.lukamo.pl/wieczorowe/889-menbur-4096-66.html
dla mnie kolorek za intensywny. może trochę inaczej wyglądać na żywo... ale tak to buciki fajne
też szukałam bucików na ten str., później na żywo oglądałam w sklepie i np. fiolety czy zielenie są bardziej intensywne w realu.
w sklepie też widziałam inne modele.
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:00   #201
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

lepiej się z nimi skontaktować, bo nie zawsze to co jest na stronie posiadają faktycznie w wybranym rozmiarze Ja miałam taką sytuację,że kupilam buciki o rozmiarze 37 a póżniej otrzymałam informację, ze nie posiadają tego rozmiaru
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:28   #202
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A mi się marzą błękitne buciki do ślubu... suknia biała więc myślę, że muszą pasować tylko problem jest taki, że po obejściu sklepów na razie nie trafiłam na nic, podobnie w internecie też jest ciężko, przynajmniej na polskich stronach, a np. z usa boję się trochę zamawiać...
Interesują mnie butki w takim stylu jak poniżej. Jeśli którejś z Was rzuci się w oczy coś ciekawego, proszę dajcie znać!
No i dobrze by było gdyby obcas był max. 9-10... :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shoes_iaec1220812.jpg (15,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vida-blue-revised-xl.jpg (32,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-shoes-blue.jpg (17,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoes_iaec1214784.jpg (18,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B002MXY914.01._SS1500_SCRMZZZZZZ_.jpg (122,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CARL111610_070457.main.jpg (28,4 KB, 31 załadowań)
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:53   #203
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

4 są prześłiczne
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:48   #204
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Nina Zyzio Pokaż wiadomość
4 są prześłiczne

I mają dokładnie mój wymarzony kolor butków do ślubu
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 07:41   #205
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Little Heart Pokaż wiadomość
A mi się marzą błękitne buciki do ślubu... suknia biała więc myślę, że muszą pasować tylko problem jest taki, że po obejściu sklepów na razie nie trafiłam na nic, podobnie w internecie też jest ciężko, przynajmniej na polskich stronach, a np. z usa boję się trochę zamawiać...
Interesują mnie butki w takim stylu jak poniżej. Jeśli którejś z Was rzuci się w oczy coś ciekawego, proszę dajcie znać!
No i dobrze by było gdyby obcas był max. 9-10... :/
ładne bucki kiedyś widziałam w podobnych odcieniach na allegro i nawet 1 sobie szczególnie upodobałam ale byłby problem z doborem kwiatkow do bukietu a ja chce koniecznie pod kolor je mieć.
jak coś znajdę to dam znać
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:42   #206
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Już się chwaliłam moim nabytkiem na innym wątku. Jednak z racji tego, że ten rozpoczęłam z prośbą o poradę, pokażę co w końcu wyszło: buciki ecru, w kolorze sukni. A czerwonych nadal szukam, ale na poprawiny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4080038.jpg (33,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4080046.jpg (45,5 KB, 90 załadowań)
__________________
Я з цягам часу стануся птушкай...
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:02   #207
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Popatrzcie na to Para Młoda w trampkach :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trampki.jpg (10,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampki (1).jpg (26,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampki (3).jpg (59,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampki (4).jpg (42,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampki (5).jpg (83,2 KB, 131 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:04   #208
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Poniżej mozaiki z kolorowymi butami ślubnymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mozaika.jpg (49,5 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (1).jpg (118,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (2).jpg (85,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (3).jpg (71,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (4).jpg (45,9 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (5).jpg (57,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (6).jpg (52,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (7).jpg (23,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (8).jpg (54,4 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mozaika (9).jpg (45,4 KB, 109 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:06   #209
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Buty ślubne niebieskie

cz.I
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieskie.jpg (59,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (1).jpg (12,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (2).jpg (8,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (3).jpg (30,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (4).jpg (14,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (5).jpg (60,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (6).jpg (35,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (7).jpg (25,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (8).jpg (45,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (9).jpg (36,3 KB, 64 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:07   #210
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

cz.II
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (10).jpg (35,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (11).jpg (35,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (12).jpg (29,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (13).jpg (55,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (14).jpg (41,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (15).jpg (29,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (16).jpg (31,1 KB, 63 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.