Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 19:19   #1771
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Akademik owszem jest tańszy, ale akademik wiadomo imprezy itd. Ja muszę mieć ciszę aby móc spokojnie się uczyć, a wiem, że w akademiku tego nie znajdę. Ponadto nigdy nie wiadomo z kim trafi się pokój. Może trafię na kogoś pożądnego, albo na jakieś panienki, które sprowadzałyby sobie co noc facetów do pokoju. Z pewnością by mnie to irytowało. Mam znajomych kŧórzy w Warszawie płaca uwaga za pokój 650 zł. Wynajmując mieszkanie w 3 osoby! Inni płacą nawet 1000. Dla mnie przerażająca kwota.
Niestety mieszkam w małym mieście nie ma tu żadnych uczelni. Łódź jakieś 70 km ode mnie Warszawa 100. Z tym ,że w Warszawie mam chrzestną, u której być może mogłabym nocować kiedy będę miała zjazdy. Wieczorowe odpadają. Sama nie wiem co robić
No imprezy w akademiku to fakt, ale też bez przesady, jak przychodzi czas nauki to się konczą, albo ludzie chodzą do bibliotek się uczyć Prawda taka, że jak ktoś chce to się wszędzie nauczy a osobę do pokoju można ugadać, albo masz swoją albo możesz wybrać Ze sprowadzaniem facetów do pokoju to się nie martw, bo o 23 już zakaz wstępu a i tak się wszyscy muszą pokazywać legitki
No w Warszawie są takie ceny mieszkań, ale mysle, że w kilka osób za 500zl już byś jakieś mogła znalezc tak pytałam skąd jesteś, bo mam koleżankę na roku ze Skierniewic i ona codziennie dojeżdza pociągiem Czemu nie chcesz wieczorowych?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:19   #1772
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Buahhot dlaczego nie jesteś zadowolona z koloru?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:21   #1773
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wiatm,
Za wasza rada pofarbowalam sie C12 niestety pomimo trzymania na odrostach farby 50 min sa zoltawe odcinaja sie od reszty ktora jest dosc szarawa, a malaksowalam na 5 min Wiem, ze kolor szary sie troche wyplucze, ale co z odrostami? doradzcie cos prosze
ale po wysuszeniu nawet żółtawe? Pokaż fotke
szary z długości na pewno się wypłucze, ale wklej jak to w całości wygląda może nie jest tak zle
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:24   #1774
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
No imprezy w akademiku to fakt, ale też bez przesady, jak przychodzi czas nauki to się konczą, albo ludzie chodzą do bibliotek się uczyć Prawda taka, że jak ktoś chce to się wszędzie nauczy a osobę do pokoju można ugadać, albo masz swoją albo możesz wybrać Ze sprowadzaniem facetów do pokoju to się nie martw, bo o 23 już zakaz wstępu a i tak się wszyscy muszą pokazywać legitki
No w Warszawie są takie ceny mieszkań, ale mysle, że w kilka osób za 500zl już byś jakieś mogła znalezc tak pytałam skąd jesteś, bo mam koleżankę na roku ze Skierniewic i ona codziennie dojeżdza pociągiem Czemu nie chcesz wieczorowych?
dojeżdzać codziennie do Warszawy 100 km. bez sensu. Już lepiej znaleźć mieszkanie i pracować a wieczorem studia. Chciałam iść na Akademię Obrony Narodowej na stosunki międzynarodowe

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dojeżdzać codziennie do Warszawy 100 km. bez sensu. Już lepiej znaleźć mieszkanie i pracować a wieczorem studia. Chciałam iść na Akademię Obrony Narodowej na stosunki międzynarodowe
chociaż nie wiem czy istnieje możliwość podjęcia studiów wieczorowych na tej uczelni, chyba jest tylko tryb stacjonarny i niestacjonarny
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:26   #1775
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

A może potraktować te żółte odrosty tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

Ostrzegam, że zupełnie się na tym nie znam, ale spodobał mi się opis na KWC.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:36   #1776
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale po wysuszeniu nawet żółtawe? Pokaż fotke
szary z długości na pewno się wypłucze, ale wklej jak to w całości wygląda może nie jest tak zle
jutro zrobie w swietle dziennym to wstawie, mysle czy nie kupic palette biale zloto i polozyc na to np w sobote
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:41   #1777
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dojeżdzać codziennie do Warszawy 100 km. bez sensu. Już lepiej znaleźć mieszkanie i pracować a wieczorem studia. Chciałam iść na Akademię Obrony Narodowej na stosunki międzynarodowe

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------


chociaż nie wiem czy istnieje możliwość podjęcia studiów wieczorowych na tej uczelni, chyba jest tylko tryb stacjonarny i niestacjonarny
no tyle dojeżdzać to bez sensu.
a nie masz jakiś koleżanek chetnych na zamieszkanie razem? ale wieczorowe to się własnie nazywają niestacjonarne tylko szczerze mowiac nie orientuje się jak to na AON jest

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
A może potraktować te żółte odrosty tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

Ostrzegam, że zupełnie się na tym nie znam, ale spodobał mi się opis na KWC.
mam ten szampon ale ciezko bedzie raczej jej same odrosty potrakować

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jutro zrobie w swietle dziennym to wstawie, mysle czy nie kupic palette biale zloto i polozyc na to np w sobote
nie wiem..Snow mówiła, że jej białe złoto ociepliło się na odroscie po jakims czasie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 19:42   #1778
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

[/COLOR]Asia-stabilizatory znajdziesz w sklepie z art ortopedycznymi
dzięki ,tylko nie wiem gdzie w okolicy u mnie taki znajdę
Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Witam.
No już od jakiegoś czasu się udzielam, ale jestem świeżak.

No i nie mam jeszcze blondu na głowie, ale już jutro będę mogła się pochwalić pięknym (mam nadzieję) kolorkiem.
ok to czekamy na foto
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to dobrze, ze poszlas do lekarza, przynajmniej wiesz co Ci jest
oby to była dobra diagnoza
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Asiabb
Ojej to jeszcze troszke sie pomeczysz bidulko
Ale dobrze ze dostalas skierowanie.
Z takim lekarzem bedzie lepiej postawic diagnoze niz z rodzinnym [COLOR="Silver"]
no właśnie mam taką nadzieję jednak co specjalista to specjalista
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:48   #1779
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie wiem..Snow mówiła, że jej białe złoto ociepliło się na odroscie po jakims czasie
poczekam na nia to sie upewnie zanim cos zrobie, ona chyba farbowala matrixem 10 av z tego co dobrze kojarze i chyba wyszedl jej bardzo jasny i chlodny, tylko ciekawe jak z odrostem w zanadrzu mam jeszcze te londe 12/89 Czy tylko mi ta C12 tak wyszla? Wam zawsze wychodzi jasno i chlodno bez zolci???
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:50   #1780
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie
Ale chyba bedzie

Agatko i Lady
Muszcze jeszcze dopracowac pare rzeczy.
Wiecie musze jakos wygladac
Jak juz wszystko bedzie gotowe dam znac
nie mogę doczekać się czekam

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
No, aż tak bardzo się nie zmieniłam co widać w avatarze
Ale już stara jestem:P

Idź do 3 edycji tap madl


To wrzucaj link jak już wszystko ogarniesz
ja też oglądałam foteczki bardzo ładna jesteś kobietka
stara? a ile masz lat?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Już jutro będę blondynką...nie mogę się doczekać.

Oczywiście jak tylko będę mogła, to wstawię zdjęcia i zdam relacje.

BTW: co Wy na to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

Brzmi zachęcająco...
nie mam zaufania do takich szamponów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:51   #1781
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam ten szampon ale ciezko bedzie raczej jej same odrosty potrakować )
No tak, ale czytałam, że na żółte pasemka pomogło. Zresztą nie znam się na tym - tak jak pisałam wcześniej. Dlatego idę do fryzjera, bo sama zrobiłabym sobie pewnie sajgon na głowie.

BTW: i jak ten szampon się sprawuje? Możesz go polecić?
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 19:53   #1782
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hej, hi heloł

Chyba zaczne do TŻ laptopa zabierac Bede sie kryła po kątach i siedziała na wizażu
A tak to nadrabiam, nadrabiam, a jak nadrobie to nie mam siły odpisać
dawno Cię nie było ale dobrze że Wam się układa bo przeboje mieliście

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!



a ja nadal nie widzę różnicy ale skoro obcięte to się nie kłócę


Adzi wrzuć filmik chętnir obejrzę


byłam dzis u lekarza z tą moją nogą i powiedział że to więzadło mnie boli i będzie jeszcze boleć nawet do 6 tygodni dostałam maść do smarowania , tabletki przeciwzapalne i kazał mi zakupić stabilizator z wycięciem na kolano i już mam z tym problem bo nigdzie tego dostać nie mogę a nóżka boli nadal i to bez względu na pozycje czy siedzę czy leżę coś takiego we własnym domciu mi się przydażyło acha i dostałam skier. do ortopedy z kolanem bo coś nie tak jest mam zrobić prześwietlenie lub rezonans i się okarze co się tam robi

idę umyć włoski i zaraz wracam
nieciekawie współczuję ale okaże się wszystko po badaniach trzeba być dobrej myśli

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nikola
Oczywiscie ze pamietamy

Dziewczynki jak tylko sie połapie ze wszystkim to napewno dam Wam znac ze filmy sie sypia
Jeszcze chwilke cierpliwosci plisssss
ruchy ruchy Adzi bo ciekawość mnie zje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:59   #1783
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
poczekam na nia to sie upewnie zanim cos zrobie, ona chyba farbowala matrixem 10 av z tego co dobrze kojarze i chyba wyszedl jej bardzo jasny i chlodny, tylko ciekawe jak z odrostem w zanadrzu mam jeszcze te londe 12/89 Czy tylko mi ta C12 tak wyszla? Wam zawsze wychodzi jasno i chlodno bez zolci???
matrixem to farbowała owszem, ale jakiś czas temu
no zobacz na moje po c12 2 tyg już prawie
a jakie masz naturale??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c12.jpg (75,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c121.jpg (94,4 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:06
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:03   #1784
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
No tak, ale czytałam, że na żółte pasemka pomogło. Zresztą nie znam się na tym - tak jak pisałam wcześniej. Dlatego idę do fryzjera, bo sama zrobiłabym sobie pewnie sajgon na głowie.

BTW: i jak ten szampon się sprawuje? Możesz go polecić?
nie mam porównania poza tym nie stosuje często, bo c12 mi tak chłodno wychodzi, że zanim się spierze to już muszę na nowo odrost robic

ale kiedyś przy ciemniejszym poziomie stosowałam i ładnie gasił
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:07   #1785
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się was poradzić. Chciałabym bardzo iść na studia, ale niestety pojawia się problem z pieniędzmi. Obecnie mam remont domu, który pochłania dużą ilość pieniędzy, rodzice wzięli kredyt. Jeśli chciałabym studiować dziennie musiałabym wynająć mieszkanie. W Warszawie od 650 zł w zwyż rodzice powiedzieli ,że ich nie stać przy obecnej sytuacji. Nawet jeśli znalazłabym pracę w Warszawie i wynajęłabym mieszkanie myślę ,że cała pensja przeznaczonaby była na opłaty. A poza tym chyba nie miałabym szans dostać pracę studiując dziennie. Próbuje znaleźć jakąś pracę w moim mieście, miałabym na opłacenie studiów zaocznie i zawsze coś dla siebie. Ale czy studiując zaocznie można tyle samo wynieść co z dziennych, czy to dobra decyzja?
Jak sie chce, to można wszystko.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
A skąd jesteś? Koło siebie nie masz bliżej uczelni, tak żebyś mogła wracać do domu? Ale zakładając, że musisz iść do innego miasta, to mogłabyś się starać o akademik. Koszta połowę niższe A w przypadku wynajęcia mieszkania, możesz w kilka osob wynając, żeby było taniej Co byś chciała studiować? Nie wiem jak to jest z innymi kierunkami, ale w przypadku mojego prawa dziennego jest kolosalna róznica z materiałem jaki ja mam, a tym jaki jest na zaocznych, więc nie polecam No i szanse na znalezienie pracy po trybie zaocznych są minimalne, no chyba, ze ktoś ma znajomości, ale generalnie pracodawca wiadomo, że wezmie kogoś z dyplomem studiów dziennych bo to jest traktowane w tym środowisku jak swego rodzaju prestiż Ogólnie uważam, że jak ktoś nie może dziennie to już lepszą opcją jest studiowanie wieczorowe Może ciutke bardziej lajtowo ich traktują, ale nie ma aż takiej różnicy jak na zaocznych Mam kilku znajomych, którzy własnie tak studiują i jednocześnie pracują od rana na pełny etat i sobie świetnie radzą To jest dobre też ze względu na równoczesne zdobywanie praktyki Ja pracowałam na pół etatu ł i miałam o tyle szczęscie, że mogłam indywidualnie sobie dobierać dni i godziny, wiec w przypadku sesji, egzaminów nie było problemu żeby nie pojsc/zmniejszyć liczbe godzin
Przemyśl sobie na spokojnie, w koncu tu chodzi o Twoją przyszłość a pieniądze nie mogą stanąć na przeszkodzie w zdobywaniu wykształcenia
A to wogóle prawo zaoczne jest? Ja byłam pewna że nie ma, tak samo jak medycyny

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Akademik owszem jest tańszy, ale akademik wiadomo imprezy itd. Ja muszę mieć ciszę aby móc spokojnie się uczyć, a wiem, że w akademiku tego nie znajdę. Ponadto nigdy nie wiadomo z kim trafi się pokój. Może trafię na kogoś pożądnego, albo na jakieś panienki, które sprowadzałyby sobie co noc facetów do pokoju. Z pewnością by mnie to irytowało. Mam znajomych kŧórzy w Warszawie płaca uwaga za pokój 650 zł. Wynajmując mieszkanie w 3 osoby! Inni płacą nawet 1000. Dla mnie przerażająca kwota.
Niestety mieszkam w małym mieście nie ma tu żadnych uczelni. Łódź jakieś 70 km ode mnie Warszawa 100. Z tym ,że w Warszawie mam chrzestną, u której być może mogłabym nocować kiedy będę miała zjazdy. Wieczorowe odpadają. Sama nie wiem co robić
Oj z tym akademikiem to nie ma co tak czarnowidzieć... możesz trafić na o wiele gorszych lokatorów w mieszkaniu niż w akademiku. Myślisz że w mieszkaniach nie ma imprez? O kochana... wiem jak moje kumpele robiły, co chwile była impreza w mieszkaniu A kumpel jak muze rozkreci to ulice dalej słychać, wiec nie ma reguły. A ze wszystkimi da sie dogadać i jak ktos sie chce uczyc to nie ma problemu żadnego przecież.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dawno Cię nie było ale dobrze że Wam się układa bo przeboje mieliście [COLOR="Silver"]
No tydzień mnie prawie nie było w domu A powoli wychodzimy na prostą, nadal sie pojawiają jakies problemy, niedopowiedzenia czy jakieś że tak powiem "cienie przeszłości", ale staram sie żyć tym co jest teraz a jest naprawde cudnie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
matrixem to farbowała owszem, ale jakiś czas temu
no zobacz na moje po c12 2 tyg już prawie
a jakie masz naturale??
Kurcze... u mnie to tak nie wyglada po 2 tygodniach. U mnie to żółto ... Chociaż sama nie wiem bo to zależy od światła. Im ciemniej, im bardziej ponuro tym cieplejszy i bardziej złoty sie odrost wydaje...
Porobiłam jakieś fotki to spróbuje wstawić ale mało co widać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:12   #1786
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak sie chce, to można wszystko.

A to wogóle prawo zaoczne jest? Ja byłam pewna że nie ma, tak samo jak medycyny


Oj z tym akademikiem to nie ma co tak czarnowidzieć... możesz trafić na o wiele gorszych lokatorów w mieszkaniu niż w akademiku. Myślisz że w mieszkaniach nie ma imprez? O kochana... wiem jak moje kumpele robiły, co chwile była impreza w mieszkaniu A kumpel jak muze rozkreci to ulice dalej słychać, wiec nie ma reguły. A ze wszystkimi da sie dogadać i jak ktos sie chce uczyc to nie ma problemu żadnego przecież.


No tydzień mnie prawie nie było w domu A powoli wychodzimy na prostą, nadal sie pojawiają jakies problemy, niedopowiedzenia czy jakieś że tak powiem "cienie przeszłości", ale staram sie żyć tym co jest teraz a jest naprawde cudnie

Kurcze... u mnie to tak nie wyglada po 2 tygodniach. U mnie to żółto ... Chociaż sama nie wiem bo to zależy od światła. Im ciemniej, im bardziej ponuro tym cieplejszy i bardziej złoty sie odrost wydaje...
Porobiłam jakieś fotki to spróbuje wstawić ale mało co widać
a czemu ma nie być zaoczne? jest jest medycyna tak samo, farmacja.. tyle że 25 tys za rok a prawo można tylko na Uniwerku, prywatnie nie ma, wiec moze dlatego Ci się pomyliło

No dokładnie-w mieszkaniach można jeszcze lepsze imprezy robić, bo nikt Cie nie pilnuje i całą noc muza na maxa :P

To super, że się Wam układa, możesz nam szczegóły w klubie napisać

Pokaż pokaż, jak Ci się wypłukuje..u mnie na początku też cieplej wychodziło, a teraz po kilku razach to chłodno-nie wiem czemu a u mnie odwrotnie-im jasniej i słoneczniej tym cieplejszy kolor się wydaje, a jak dziś pochmurno to chłodniutko aż zimno

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:16
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:12   #1787
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
matrixem to farbowała owszem, ale jakiś czas temu
no zobacz na moje po c12 2 tyg już prawie
a jakie masz naturale??
Tobie pieknie rozjasnil naturalne mam ciemny blond ale nie jakis mega ciemny. Moze jak troche sie spierze po kilku myciach to nie bedzie sie ten odrost tak bardzo odroznial od reszty. Mam szampon z joanny, a takze taka odzywke koloryzujaca z kallosa almond ona tez niweluje zolty odcien, bede kombinowac i szukac dalej, farby ktora pomoze mi uzysykac moj wymarzony kolor
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:12   #1788
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak sie chce, to można wszystko.

A to wogóle prawo zaoczne jest? Ja byłam pewna że nie ma, tak samo jak medycyny


Oj z tym akademikiem to nie ma co tak czarnowidzieć... możesz trafić na o wiele gorszych lokatorów w mieszkaniu niż w akademiku. Myślisz że w mieszkaniach nie ma imprez? O kochana... wiem jak moje kumpele robiły, co chwile była impreza w mieszkaniu A kumpel jak muze rozkreci to ulice dalej słychać, wiec nie ma reguły. A ze wszystkimi da sie dogadać i jak ktos sie chce uczyc to nie ma problemu żadnego przecież.


No tydzień mnie prawie nie było w domu A powoli wychodzimy na prostą, nadal sie pojawiają jakies problemy, niedopowiedzenia czy jakieś że tak powiem "cienie przeszłości", ale staram sie żyć tym co jest teraz a jest naprawde cudnie

Kurcze... u mnie to tak nie wyglada po 2 tygodniach. U mnie to żółto ... Chociaż sama nie wiem bo to zależy od światła. Im ciemniej, im bardziej ponuro tym cieplejszy i bardziej złoty sie odrost wydaje...
Porobiłam jakieś fotki to spróbuje wstawić ale mało co widać
ja podziwiam Cię bo ja bym tak nie mogła (wiesz o co chodzi)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:14   #1789
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ooo niezłe jutro przejrzę sobie kanał, ale ten filmik fajnie pokazuje wymowe. Szkoda ze nie znam liter, ale mysle ze dam rade je ogarnac
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Buahhot dlaczego nie jesteś zadowolona z koloru?
bo sie zrobil sie jakis taki zoltawy
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dojeżdzać codziennie do Warszawy 100 km. bez sensu. Już lepiej znaleźć mieszkanie i pracować a wieczorem studia. Chciałam iść na Akademię Obrony Narodowej na stosunki międzynarodowe

chociaż nie wiem czy istnieje możliwość podjęcia studiów wieczorowych na tej uczelni, chyba jest tylko tryb stacjonarny i niestacjonarny
moja kolezanka dojezdzala na studia z malborka, czyli 70km, codziennie. Ale wiadomo, sporo czasu to zabiera, chociaz akurat ona ten czas wykorzystywała na nauke.
A w Łodzi nie ma Twojego kierunku? Miałabyś blizej, mieszkanko byloby pewnie tansze.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
matrixem to farbowała owszem, ale jakiś czas temu
no zobacz na moje po c12 2 tyg już prawie
a jakie masz naturale??
noo ładnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 20:22   #1790
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo niezłe jutro przejrzę sobie kanał, ale ten filmik fajnie pokazuje wymowe. Szkoda ze nie znam liter, ale mysle ze dam rade je ogarnac

bo sie zrobil sie jakis taki zoltawy

moja kolezanka dojezdzala na studia z malborka, czyli 70km, codziennie. Ale wiadomo, sporo czasu to zabiera, chociaz akurat ona ten czas wykorzystywała na nauke.
A w Łodzi nie ma Twojego kierunku? Miałabyś blizej, mieszkanko byloby pewnie tansze.

noo ładnie
z literami też jest gdzieś tam filmik jak już ogarniesz alfabet to z górki
poza tym trochę wyrazów jest podobnych do naszych

dzięki dzięki ale zamierzam wkrótce ocieplić go trochę 01
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:31   #1791
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a czemu ma nie być zaoczne? jest jest medycyna tak samo, farmacja.. tyle że 25 tys za rok a prawo można tylko na Uniwerku, prywatnie nie ma, wiec moze dlatego Ci się pomyliło

No dokładnie-w mieszkaniach można jeszcze lepsze imprezy robić, bo nikt Cie nie pilnuje i całą noc muza na maxa :P

To super, że się Wam układa, możesz nam szczegóły w klubie napisać

Pokaż pokaż, jak Ci się wypłukuje..u mnie na początku też cieplej wychodziło, a teraz po kilku razach to chłodno-nie wiem czemu a u mnie odwrotnie-im jasniej i słoneczniej tym cieplejszy kolor się wydaje, a jak dziś pochmurno to chłodniutko aż zimno
U mnie na uniwerku nie ma medycyny zaocznej, jest tylko dzienna i wieczorowa i myslalam ze z prawem jest podobnie

W klubie co nieco pisalam po weekendzie, cos tam jeszcze skrobnac moge

Fotki wklejam 2, takie byle jakie bo niestety swiatło mnie ostatnio nie rozpieszcza. Ale widać że sie odznacza odrost stary i to potężnie.
Tak myśle...może złe proporcje farby mam czy coś...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja podziwiam Cię bo ja bym tak nie mogła (wiesz o co chodzi)
No ja nie powiem że jest mi łatwo... bo nie było i nie jest. Ale TŻ cały czas walczy stara sie i nie poddaje więc jakoś to sie kreci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c12.jpg (23,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c12-2.jpg (26,5 KB, 23 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:37   #1792
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

a wiecie że moja prababcia używa fioletowych płukanek i ma swoje siwulki w pięknym kolorze nie myślcie że w fioletowym nie nie ale takim błyszczącym popielatym głębokim a nie jak niektóre babcie wyblakłym
a i odkryła nowe zastosowanie -> jak macie coś białego pożółkniętego to kilka chwil w misce z rozcienczoną płukanką działa cuda ahh te babcine rady

lece na kolacje, do pozniej

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie na uniwerku nie ma medycyny zaocznej, jest tylko dzienna i wieczorowa i myslalam ze z prawem jest podobnie

W klubie co nieco pisalam po weekendzie, cos tam jeszcze skrobnac moge

Fotki wklejam 2, takie byle jakie bo niestety swiatło mnie ostatnio nie rozpieszcza. Ale widać że sie odznacza odrost stary i to potężnie.
Tak myśle...może złe proporcje farby mam czy coś...



No ja nie powiem że jest mi łatwo... bo nie było i nie jest. Ale TŻ cały czas walczy stara sie i nie poddaje więc jakoś to sie kreci
hmm teraz sama nie wiem medycyna wieczorowa to na pewno ale zaoczna? Agatka na pewno będzie wiedziała

skrobnij skrobnij, ja zawsze lubię czytać o wspaniałych początkach

A która fotka jest jak w realu bo dwa zupełnie inne odcienie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:41   #1793
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Lady
Dwa razy pójdziesz do lasu i wrócisz i juz beda
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:42   #1794
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie na uniwerku nie ma medycyny zaocznej, jest tylko dzienna i wieczorowa i myslalam ze z prawem jest podobnie
U nas na UŁ jest zaoczne prawo, ale o medycynie zaocznej również nie słyszałam.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:44   #1795
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczyny nie ma zaocznej medycyny. Ani nie ma wieczorowej.
Sa studia płatne, ale studiujess normalnie dziennie, tyle ze placisz 16 tys za rok.
Ale nikt nie wie ze placisz, przecież sa kliniki, zajecia w szpitalu to jak w weekend albo wieczorem miałyby byc.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:46
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:47   #1796
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Fotki wklejam 2, takie byle jakie bo niestety swiatło mnie ostatnio nie rozpieszcza. Ale widać że sie odznacza odrost stary i to potężnie.
Tak myśle...może złe proporcje farby mam czy coś...


No kolorek na każdym inny ale na tym pierwszym wyglada przyzwoicie nie widzę żeby odrost się odcinał
a kiedy będziesz robić teraz odrost? też C12?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:52   #1797
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
No kolorek na każdym inny ale na tym pierwszym wyglada przyzwoicie nie widzę żeby odrost się odcinał
a kiedy będziesz robić teraz odrost? też C12?
1 jest przy oknie, drugie jest z lampą w pokoju
Jutro dokładne fotki porobie.
A odrost nie wiem kiedy bede robić. Narazie mi wogóle nie przeszkadza ten co rośnie. Pewnie za jakieś 2 tygodnie zrobie I też c12.A potem albo zrobie c10 ale na 12 % albo c12 ale rozrobie całe opakowanie a nie tylko pół bo moze glupia jestem i cos krzywo dodaje
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm teraz sama nie wiem medycyna wieczorowa to na pewno ale zaoczna? Agatka na pewno będzie wiedziała

skrobnij skrobnij, ja zawsze lubię czytać o wspaniałych początkach

A która fotka jest jak w realu bo dwa zupełnie inne odcienie
Napisałam w klubie

No u nas na pewno zaocznej nie ma, tylko wieczorowa niby ale cos slyszalam ze zajecia i tak maja w dzien
A w realu to trudno powiedziec bo kazde swiatlo to inny kolor 1 fotka jest przy oknie, a druga w pokoju i z lampą
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma zaocznej medycyny. Ani nie ma wieczorowej.
Sa studia płatne, ale studiujess normalnie dziennie, tyle ze placisz 16 tys za rok.
Ale nikt nie wie ze placisz, przecież sa kliniki, zajecia w szpitalu to jak w weekend albo wieczorem miałyby byc.
No czyli dobrze mowilam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:58   #1798
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma zaocznej medycyny. Ani nie ma wieczorowej.
Sa studia płatne, ale studiujess normalnie dziennie, tyle ze placisz 16 tys za rok.
Ale nikt nie wie ze placisz, przecież sa kliniki, zajecia w szpitalu to jak w weekend albo wieczorem miałyby byc.
Moja kolezanka studiuje "wieczorowo" farmacje, ona mowi ze to się tryb niestacjonarny nazywa, ale ma rzeczywiscie zajęcia razem z dziennymi i płaci 25 tys za rok.
No faktycznie medycyna zaocznie byłaby bez sensu, bo są zajęcia w szpitalach etc..

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Czeko-na tym pierwszym bardzo ładny kolorek i nic się nie odcina !!

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=4u_1N...eature=feedrec umiecie takie loki zrobić prostownicą? mi nigdy nie chcą wyjsc
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 21:02   #1799
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=4u_1N...eature=feedrec umiecie takie loki zrobić prostownicą? mi nigdy nie chcą wyjsc
az takie rowne to mi nie wychodzą, ale umiem
tutaj inna dziewczyna jeszcze, ktora kreci wlosy prostownica (ma piekne proste wloski ) http://www.youtube.com/user/rosebud1...53/w74e5aXrFs4
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 21:04   #1800
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

U nas - o ile się nie mylę - tryb "stacjonarny", to studia dzienne, a "niestacjonarny", to zaoczne i wieczorowe i faktycznie wieczorowi mają czasem zajęcia z dziennymi, ale to bardzo rzadko (w sumie ja trafiłam tylko na jeden taki wykład).
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan

Edytowane przez Galadriela87
Czas edycji: 2011-09-08 o 21:06
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.