Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 13:24   #1
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411

Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml


*** POMYŚLNY KONIEC ***


Zakupy>700 z
ł

Dla uzupełnienia duetu Shaik Gold Edition, przyszedł czas na wersję dedykowaną Paniom Na szczęście zdążyłam przed całkowitym zniknięciem flakonów z ofert perfumeryjnych - wszakże jest to edycja limitowana, do tego w doskonałej cenie
W Gold Edition uległ zmianie nie tylko flakon, ale też i zapach
Perfumy wczoraj kupione, opłacone, właśnie dotarła do mnie informacja, że zostały wysłane
(minimalna brana pojemność - 2 ml)

Serdecznie zapraszam




1. Nazwa zapachu i pojemność: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum for Women - 40 ml
2. Miejsce zakupu: iperfumy
3. Link do opisu nut:
Fragrantica
Mon Credo
4. Cena flakonu i kwota wysyłki od sprzedawcy do Organizatora: 1074,39 zł (w tym koszt przesyłki kurierskiej 17,90 zł i ubezpieczenie 3,00 zł)
5. Kwota za 1 ml zapachu: 26,86 zł
6. Termin zbierania wpłat: do 17 października (piątek)
7. Posiadane atomizery i ich ceny:
* sampel 2,5 ml - 0,69 zł
* sampel 5 ml - 0,82 zł
* atomizer 5 ml - 2,06 zł
* atomizer 10 ml - 2,31 zł
* atomizer 53 ml - 3,05 zł
8. Sposób robienia odlewek: pipeta laboratoryjna
9. Koszt wysyłki do współkupujących:
*** list polecony
ekonomiczny - 8,60 zł (domyślna forma wysyłki)
priorytetowy- 9,40 zł
*** przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością (+ 1zł za każde zadeklarowane 50 zł)
ekonomiczna - 13,10 zł (sugerowana forma wysyłki)
priorytetowa - 15,60 zł
*** paczka pocztowa
ekonomiczna – 11,50 zł
priorytetowa – 13,00 zł
10. Planowany termin wysyłki do współkupujących: 20 października (poniedziałek)
11. Lista udziałowców (kupujących)/lista rozliczeń:

LISTA CHĘTNYCH:
Emiks – wszystko, co zostanie + F
Lolgav - 5 ml (A5 paczka MINI eko)
regina0691 - 2 ml (S2,5 eko) przesyłka łączona z Myrrhe Imperiale
EvitaL - 2 ml (S2,5 prio)

ROZLICZENIE
Lolgav - 146,86 zł - 09.10.2014 - 13.10.2014 - 16.10.2014
regina0691 - 63,01 zł - 21.10.2014 - 21.10.2014 - 24.10.2014
EvitaL - 63,81 zł - 31.10.2014 - 03.11.201404.11.2014



WPŁATA
WYSŁANO
OTRZYMANO

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_Płatność.jpg (18,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_01.jpg (64,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_02.jpg (54,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_03.jpg (58,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_04.jpg (53,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_05.jpg (65,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_06.jpg (30,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_07.jpg (32,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_Rozliczenie.jpg (21,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shaik_Gold_Edition_08.jpg (51,5 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2014-11-04 o 10:22
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:51   #2
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Ja poproszę 5-ę w szkle (jeśli taki atomizer jest), eko z zadeklarowaną wartością.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:39   #3
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Ja poproszę 5-ę w szkle (jeśli taki atomizer jest), eko z zadeklarowaną wartością.
Bardzo proszę Za piątaka perfum wyjdzie 134,30 zł - na jaką kwotę zadeklarować przesyłkę?
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:22   #4
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Na 130 zł. proszę


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 11:14   #5
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

To będzie na 150, bo za każde rozpoczęte 50 zł dodatkowo 1 zł doliczają
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:43   #6
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Przesyłka z perfumami jest już u mnie jutro przygotuję i wstawię fotki
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 13:41   #7
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Emiksiu, czuję się bardzo zaszczycona będąc jedyną uczestniczką Twojej rozbiórki. Czy nikogo taki zapach nie ciekawi!

Ja tu paznokcie obgryzam z niecierpliwości!

Czy mogę już zrobić wpłatę? Wyliczyłam 150.85 zł (134,30 zł + atomek 2.06 + 14.50 przesyłka ubezpieczona eko, uff..) Ale czy to prawda? Byłabym wdzięczna bardzo za potwierdzenie, bo widzę, Emiksiu, że oprócz znanych technicznych i artystycznych zdolności, to jeszcze posiadasz wiedzę o Poczcie Polskiej i matematyce!
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 14:22   #8
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Emiksiu, czuję się bardzo zaszczycona będąc jedyną uczestniczką Twojej rozbiórki. Czy nikogo taki zapach nie ciekawi!

Ja tu paznokcie obgryzam z niecierpliwości!

Czy mogę już zrobić wpłatę? Wyliczyłam 150.85 zł (134,30 zł + atomek 2.06 + 14.50 przesyłka ubezpieczona eko, uff..) Ale czy to prawda? Byłabym wdzięczna bardzo za potwierdzenie, bo widzę, Emiksiu, że oprócz znanych technicznych i artystycznych zdolności, to jeszcze posiadasz wiedzę o Poczcie Polskiej i matematyce!
A widzisz, bo to rozbiórka elitarna a Ty jesteś gościem specjalnym i to ja czuję się zaszczycona Twoim udziałem
Zapach nader urodziwy i strata tych, co nie chcą go poznać

Z wpłatą wstrzymaj się odrobinę, ja jeszcze dzisiaj wieczorem sprawdzę, czy przypadkiem w ofercie PP nie ma tańszej opcji wysyłki ubezpieczonej/z zadeklarowaną wartością
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 18:26   #9
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

No i znalazłam tańszą opcję pod tytułem Paczka MINI
Koszt Paczki MINI ekonomicznej wynosi:
* cena podstawowa - 9,50 zł
* ubezpieczenie do 500,00 zł - 1,00 zł
* razem - 10,50 zł

+ nowe bąble do zabezpieczenia Shaika i używany, ale pełnowartościowy wypełniacz pudła - gratis

Czyli finalny koszt to 146,86 zł
26,86 zł x 5 ml + 2,06 zł + 10,50 zł = 146,86 zł

Pudło już opłacone i przetransportowane do domu, więc jeśli pasuje Ci taka opcja, to daj znać, jeśli nie, zostanie u mnie
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 19:11   #10
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Butla wygląda pięknie, niestety jakoś nie trafiłam na recenzje polskie lub angielskie, na rosyjskiej fragrantice udało mi się podejrzeć na obrazku że komuś przypomina Amouage co już mnie zniechęciło.
Mam obawy że nie jest słodko, ulepkowy... Chyba że jest?
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:21   #11
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Jeśli lubisz słodkie ulepy, to Shaik raczej nie zaspokoi Twoich oczekiwań, a przynajmniej na mojej skórze taki nie jest. Mam flakon Opus V i nie stwierdzam nawet najmniejszego podobieństwa obu kompozycji - bo chyba o ten obrazek chodzi, ale cóż, odbiór zapachów jest kwestią na tyle indywidualną, że trudno tu dyskutować.


Zdjęcia są już w pierwszym poście
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 22:12   #12
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Opcja ta baaardzo mi pasuje. Wpłata w drodze. I dołączam do zachwytów - i butla i zdjęcia są piękne.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:48   #13
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Dziękuję za szczerość. Ale butelka wspaniała, jakbyś zmieniła gusta na ulepki (to podobno się dzieje na starość ) to ja chętnie się przyłącze.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:45   #14
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Opcja ta baaardzo mi pasuje. Wpłata w drodze. I dołączam do zachwytów - i butla i zdjęcia są piękne.
Dziękuję za przelew i za miłe słowa
Paczuchę wyprawię w drogę w poniedziałek, żeby nie leżakowała bezczynnie przez weekend w czeluściach PP, u mnie będzie bezpieczniejsza
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 16:52   #15
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Pięknie pomyślane.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:57   #16
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Zapachowa paczuszka jest już w drodze do Ciebie, sesja zdjęciowa w pierwszym poście. Na jednym ze zdjęć zaznaczyłam niebieską krechą poziom płynu po odlewkowaniu, bo w kryształowych, kunsztownych ornamentach nie łatwo go dostrzec Ponadto wysłałam PV z numerem nadania, tak profilaktycznie, bo zapewne wcześniej otrzymałaś wiadomość sms-ową

Teraz pozostaje mi tylko czekać na potwierdzenie odbioru no i oczywiście uroku kompozycji
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:45   #17
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Przesyłka już u mnie, ale ponieważ późno wróciłam do domu, testowanie wydało mi się niegodnym takiego zapachu. Więc na razie tylko podziękuję pięknie, a jutro na pewno dodam coś, bo pewnie nie będzie to próbowanie pozbawione mocnych wrażeń.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 13:29   #18
regina0691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Witam!
Ja też jestem chętna na 2ml tego zapachu. Mam nadzieję, że to jeszcze aktualne. Na PRIV wysłałam wiadomość z nr kontaktowym.
Pozdrawiam.
regina0691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 16:25   #19
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Przesyłka już u mnie, ale ponieważ późno wróciłam do domu, testowanie wydało mi się niegodnym takiego zapachu. Więc na razie tylko podziękuję pięknie, a jutro na pewno dodam coś, bo pewnie nie będzie to próbowanie pozbawione mocnych wrażeń.
Cieszę się, ze przesyłka dotarła jestem niezmiernie ciekawa Twojego odbioru

Cytat:
Napisane przez regina0691 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też jestem chętna na 2ml tego zapachu. Mam nadzieję, że to jeszcze aktualne. Na PRIV wysłałam wiadomość z nr kontaktowym.
Pozdrawiam.
Dopisałam Doślij mi jeszcze adres do wysyłki, w odpowiedzi prześlę dane do przelewu
i przygotuję rozliczenie
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 20:16   #20
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Jestem już po dłuższym noszeniu i powinnam być w stanie napisać coś o Bardzo Bogatym Szejku dla Dam , ale paraliżuje mnie świadomość, że przeczytać to mogą osoby będące prawdziwymi ekspertami w dziedzinie perfum, takie jak Ty na przykład, Emiksiu.

Więc zbieram całą swoją odwagę i oto rezultat: to jest jeden z niewielu, a być może i jedyny zapach jaki znam, opisany jako "For Women", który naprawdę mi się podoba. Sabbath ostatnio pisała o kwestiach feministyczno-genderowych i tylko mogę dodać, że albo ja jestem jakiś dziwak , albo klasyfikacja perfum pod względem płci, dla której są przeznaczone, to następny dowód na stereotypizację upodobań.

Mam wrażenie, że tylko początek mógłby być opisany przez upartych any-genderystów jako "kobiecy" (oj, jak ja nie lubię tego słowa, podobnie jak "męski"), bo czuję tu górę przejrzewających owoców w pełnym słońcu, nad którymi unoszą się chmary os, pszczół i innych insektów. Ale pod tą górą owoców znajduję spróchniałe, zagrzybione drzewa, a na koniec przenosimy się na plażę i jeździmy nosem po rozgrzanej, opalonej, żywej skórze na plaży - lato w pełni. Czyli wszytko to, co lubię. A ta druga część często kojarzona jest z perfumami męskimi. Pojęcia nie mam co na temat takiego opisu pomyślałby ktoś bardziej obeznany ode mnie. Ale co tam....

Rozpisałam się, więc podsumuję - chyba producenci Shaika dodali "For Women" dla zmyłki Każdy człowiek mógłby to nosić. Uwielbiam nieustanną walkę owoców z drzewną skórą, która tutaj się toczy. Cóż, wkrótce Boże Narodzenie i coś trzeba będzie sobie kupić pod choinkę...

Jeszcze raz chylę czoła przed wyborem zapachu i organizacją rozbiórki. Czuję się naprawdę zaszczycona i nacieszyć się nie mogę, że dane mi było ten zapach poznać i nie chodzi tym razem jedynie o ciekawość, ale o jego poza-płciowo-stereotypową urodę.

I na koniec: bardzo, ale to bardzo chciałabym poznać Wasze opinie, Emiksiu i Regino.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 11:42   #21
regina0691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Hej, jak dostanę zapaszek, to z chęcią opiszę swoje uczucia. Na priv wysłałam adres do wysyłki.
POZDRAWIAM
regina0691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:20   #22
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez regina0691 Pokaż wiadomość
Hej, jak dostanę zapaszek, to z chęcią opiszę swoje uczucia. Na priv wysłałam adres do wysyłki.
POZDRAWIAM
Adres dotarł, dziękuję. Rozliczenie ogólne i szczegółowe w formie tabeli jest już w pierwszym poście, swoje dane również wysłałam

Lolgav, a z Tobą pogadam wieczorem
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:39   #23
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Adres dotarł, dziękuję. Rozliczenie ogólne i szczegółowe w formie tabeli jest już w pierwszym poście, swoje dane również wysłałam

Lolgav, a z Tobą pogadam wieczorem
Oj...
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:08   #24
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Oj...
Wiem, sama się przestraszyłam, jak przeczytałam jednak tym razem na groźbach się skończy ale jutro nie daruję
Muszę znów pędzić kurować swoje Futro, bo mi zaniemogło
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 19:15   #25
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Jestem już po dłuższym noszeniu i powinnam być w stanie napisać coś o Bardzo Bogatym Szejku dla Dam , ale paraliżuje mnie świadomość, że przeczytać to mogą osoby będące prawdziwymi ekspertami w dziedzinie perfum, takie jak Ty na przykład, Emiksiu.

Więc zbieram całą swoją odwagę i oto rezultat: to jest jeden z niewielu, a być może i jedyny zapach jaki znam, opisany jako "For Women", który naprawdę mi się podoba. Sabbath ostatnio pisała o kwestiach feministyczno-genderowych i tylko mogę dodać, że albo ja jestem jakiś dziwak , albo klasyfikacja perfum pod względem płci, dla której są przeznaczone, to następny dowód na stereotypizację upodobań.
Wszystkie Twoje spontaniczne refleksje na temat zapachów powinno się zebrać w jedną całość i opublikować w stosownym wątku, bo aż żal, jak odchodzą wraz z zakończeniem wspólnego rozbiórkowania
Dawno odeszłam od stereotypu klasyfikowania perfum pod względem płci, być może też jestem dziwakiem, ale dobrze mi z tym chociaż nie mogę zaprzeczyć, że niektóre kompozycje mają skłonności zbaczania w damską lub męską stronę

Cytat:
Mam wrażenie, że tylko początek mógłby być opisany przez upartych any-genderystów jako "kobiecy" (oj, jak ja nie lubię tego słowa, podobnie jak "męski"), bo czuję tu górę przejrzewających owoców w pełnym słońcu, nad którymi unoszą się chmary os, pszczół i innych insektów. Ale pod tą górą owoców znajduję spróchniałe, zagrzybione drzewa, a na koniec przenosimy się na plażę i jeździmy nosem po rozgrzanej, opalonej, żywej skórze na plaży - lato w pełni. Czyli wszytko to, co lubię. A ta druga część często kojarzona jest z perfumami męskimi. Pojęcia nie mam co na temat takiego opisu pomyślałby ktoś bardziej obeznany ode mnie. Ale co tam....
Obie kompozycje - zarówno for men, jak i for women - to nic innego, jak unisexy. W damskiej wersji środkowa faza dryfuje dość ostro w kierunku męskim, u mnie zapewne za tą niespodziankę odpowiedzialna jest lawenda, choć zupełnie nie czuję jej woni
Ku mojej ogromnej radości, w żadnej z kompozycji Opulent Shaik nie wyczuwam obecności lawendy.

Cytat:
Rozpisałam się, więc podsumuję - chyba producenci Shaika dodali "For Women" dla zmyłki Każdy człowiek mógłby to nosić. Uwielbiam nieustanną walkę owoców z drzewną skórą, która tutaj się toczy. Cóż, wkrótce Boże Narodzenie i coś trzeba będzie sobie kupić pod choinkę...
To jest doskonały moment na zakup gwiazdkowego prezentu, wszakże zostały już tylko dwa flakony, cena doskonała, a i jeszcze jutro darmowa przesyłka
Ja już wiem, co bym chciała znaleźć pod zielonym, pachnącym, strojnym drzewkiem

Cytat:
Jeszcze raz chylę czoła przed wyborem zapachu i organizacją rozbiórki. Czuję się naprawdę zaszczycona i nacieszyć się nie mogę, że dane mi było ten zapach poznać i nie chodzi tym razem jedynie o ciekawość, ale o jego poza-płciowo-stereotypową urodę.

I na koniec: bardzo, ale to bardzo chciałabym poznać Wasze opinie, Emiksiu i Regino.
Jeszcze nie powiedziałam wszystkiego na temat Złotego Shaika, albowiem nie dane mi było zgłębić jego istoty w ferworze ostatnich zdarzeń

Tymczasem serdecznie dziękuję za barwny opis, Twój udział we wspólnym rozbieraniu Shaika i każde miłe słowo

Cytat:
Napisane przez regina0691 Pokaż wiadomość
Hej, jak dostanę zapaszek, to z chęcią opiszę swoje uczucia. Na priv wysłałam adres do wysyłki.
POZDRAWIAM
Czekam z niecierpliwością na relację, ponieważ wyprawiłam już Shaika w drogę, w towarzystwie Mirry Zdjęcia w pierwszym poście

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2014-10-21 o 19:17
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:55   #26
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml


W takim razie czekam wciąż na Wasze wrażenia.
I jakie ciekawe tłumaczenie: "Złoty Szejk". Rzeczywiście, jest tam tyle kolorów w moim ofaktoryczno-wizualnym odczuciu, że trudno to widzieć inaczej!
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 19:50   #27
regina0691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z zapachami. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Opis dokładniejszy i z przeżyciami węchowymi dodam, gdy przeżyję z zapachami więcej chwil POZDRAWIAM
regina0691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 12:14   #28
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość

W takim razie czekam wciąż na Wasze wrażenia.
I jakie ciekawe tłumaczenie: "Złoty Szejk". Rzeczywiście, jest tam tyle kolorów w moim ofaktoryczno-wizualnym odczuciu, że trudno to widzieć inaczej!
Bogactwo nut jest przeogromne, tym bardziej podziwiam spójność kompozycji Wszystkie akordy współgrają, tworząc harmonijną całość

Cytat:
Napisane przez regina0691 Pokaż wiadomość
Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z zapachami. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Opis dokładniejszy i z przeżyciami węchowymi dodam, gdy przeżyję z zapachami więcej chwil POZDRAWIAM
Mam nadzieję, że chwile spędzone w towarzystwie Shaika, dostarczyły wielu miłych doznań

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2014-10-30 o 10:04 Powód: przesunięcie banera kończącego rozbiórkę :-)
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:55   #29
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Emiksiu, a gdzie są Twoje wrażenia???


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 16:56   #30
EvitaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 68
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Poproszę, jeśli jeszcze można, 2ml do przetestowania tego zapachu.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Zapomniałam dopisać: sampel z atomizerem 5ml, poczta priorytet.
EvitaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 14:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.