Kosmetyki Essence - część XI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 12:33   #931
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś bazę i love i uwaga puder blossoms musieli go niedawno wystawić bo tyle razy byłam i go nie było
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:37   #932
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Puder Blossoms?! Teraz? Jestem w szoku
U mnie na blogu w rozdaniu jest jedną z nagród, więc jesli komuś na nim zależy, zapraszam!

Jak się spisuje baza I love..? Moja Artdeco już niedługo zobaczy dno i zaczynam rozglądać się za czymś innym
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:51   #933
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Śniegowa dochodzę do wniosku, że Essence powinno Ci płacić za udzielanie się w tym wątku Znowu coś przez Ciebie kupiłam. Tym razem jest to top gel look. Dzisiaj wieczorem będą testy
Hahaha normalnie oplułam monior dzięki Nie płacą. To spontaniczne przejawy miłości do tanich i fajnych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
Mam brązowy i nidgy się nie odbił

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Ja widziałam, ale nie kupiłam, bo bałam się, że będzie z nią tak jak ze zwierzęcą, czyli nie za fajnie odbijające się wzorki.
No patrz.... nie miałam z nią takich problemów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ta zwierzęca to moja zmora.. Chcę te łapki, ale nigdzie ich znaleźć nie mogę
łapki możesz zrobić sondą, albo coś co będzie te łapki przypominać

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
też tak robię jeszcze znam jeden sposób- dotknięcie czubkiem języka- jeżeli nie ma smaku- lakier jest suchy
Tak! też tak robię

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jeśli interesują was swatche płytki essence do frekcja to zapraszam tutaj >klik<
Ja to chceeeeeeeeeę!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:01   #934
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
(przepraszam za koszmarne światło)

Mam też parę rzeczy z p2 :x
my precious
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:02   #935
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jeśli interesują was swatche płytki essence do frekcja to zapraszam tutaj >klik<
Ooo miała je w ręce i przez Ciebie żałuję że nie wzięłam polecę po nie jutro
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Puder Blossoms?! Teraz? Jestem w szoku
U mnie na blogu w rozdaniu jest jedną z nagród, więc jesli komuś na nim zależy, zapraszam!

Jak się spisuje baza I love..? Moja Artdeco już niedługo zobaczy dno i zaczynam rozglądać się za czymś innym
o do bazy to na razie mogę powiedzieć że ładnie podbija kolor jak z trwałością będę od jutra testować
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 15:13   #936
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[QUOTE=lele;29861198]jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz. Jak dla mnie jest bardzo fajny i ostatnio głównie jego wybieram. Zwłaszcza do sleeka.


tak też właśnie zrobię - kupię najpierw jeden na próbę, jak nie podpasuje mi do różu, to znajdę dla niego jakieś inne przeznaczenie
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 16:04   #937
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Odkryłam niedawno dzięki przyszłej (mam nadzieję ) szwagierce dobry patent na sprawdzanie suchości lakieru - trzeba "stuknąć" paznokciem o paznokieć i jeśli się do siebie nie kleją, to lakier jest całkowicie suchy Ta metoda jest o tyle dobra, że gdyby lakier nie był suchy do końca to nie zniszczysz manicure, jak np. sprawdzając palcem. Stosuję tą metodę zawsze i 100% się sprawdza!
też tak robię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 16:43   #938
million thoughts
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 482
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wam też ten eyeliner w żelu z essence [czarny] odbija się na powiecie? bo mnie odbił się po całości i to po jakiś 3 h Nalozyłam jedynie pod niego bazę I <3 Stage i cien z oriflame. Robię cos nie tak, czy jest na niego jakiś patent?
Mi się zawsze odbijał, ale jak nałożyłam pod niego odrobinę korektora w płynie (też z Essence ) to jakoś przestał.. Wczoraj wytrzymał bez odbijania 10 godzin.
million thoughts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 17:41   #939
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dziewczyny w końcu dorwałam pędzelek kulka i pędzelek do eyelinera. Są boskie Mam szmineczke nude i uwazam, ze jest ok. Ale róż Silky touch o nr 30 troszkę mnie rozczarował kolor pomarańczowy jest bardzo żywy i jasny, myślałam, ze to taki brudny pomarańcz...
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:18   #940
wiorkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Hej !
Dorwałam sypki puder transparentny "Fix&Matte!". W zasadzie najpierw obeszłam szafkę Essence (Dougls, Galeria Pestka) bez większego zainteresowania czymkolwiek. Ale po którymś spojrzeniu na puder wiedziałam że będzie mój ;D
Kupiłam jeszcze bronzer który w mojej kosmetyczce pełni funkcję pigmentu do sypkich pudrów domowej roboty, hehe. Bronzer ma przyjemny zapach /kokosowy ? mi tak pachnie :P /
Co do pudru matującego. Jest rewelacyjny. Niesamowicie wygładza skórę i bardzo długo matuje. W zasadzie cały dzień bez poprawki (mam cerę z tendencją do łojotoku, choruję na ŁZS, stąd nie każdy kosmetyk matujący daje sobie radę z błyszczeniem skóry). Puder nie daje efektu białej maski. Niezwykle aksamitny. I bardzo sypki więc łatwo wzbija się w powietrze. Za tą cenę zdecydowanie polecam bo warto spróbować ! Po dwóch dniach stwierdziłam, że przyda mi się jeszcze jedno opakowanie tego cuda ale niestety nie było już w żadnym Douglasie (a byłam w czterech :P)
I mały offtop:
Ostatnio dopadł mnie szał na pudry sypkie. Planuję zakup pudru ryżowego i skrobi kukurydzianej bo to chyba najlepiej pochłaniające sebum produkty Niestety, muszę kupić on-line, bo nie mam pojęcia gdzie w Poznaniu mogłabym dostać je na miejscu. Jakbyście coś wiedziały w tej sprawie to dajcie znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (22).jpg (31,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (23).jpg (50,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (25).jpg (34,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (30).jpg (48,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (31).jpg (58,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paz-2011 (33).jpg (33,4 KB, 27 załadowań)
wiorkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:22   #941
dominisia91l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Łodzianki w naturze w GŁ jest w miare uzupełniona szafa ale kupiłam tylko tusz I <3 i jestem z niego bardzo zadowolaona jest MEGA!! a przy okazji zobaczylam ze wstawili szafe catrice!! narazie byla cala pusciutka ale stoi i az sie usmiechnelam bo juz nie trzeba jezdzic do Konstantynowa Mysle ze przyniosłam dobre wiesci;p
dominisia91l jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 18:28   #942
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dominisia91l Pokaż wiadomość
! a przy okazji zobaczylam ze wstawili szafe catrice!! narazie byla cala pusciutka ale stoi i az sie usmiechnelam bo juz nie trzeba jezdzic do Konstantynowa Mysle ze przyniosłam dobre wiesci;p
ale Wam dobrze
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 18:59   #943
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ale Wam dobrze

Oj dobrze dobrze Ja cieszę się z mojego kameleonka jak głupia do sera Dziś znowu machnęłam makijaż z nim w roli głównej i normalnie jest fantastyczny ten kolor. Zaczynam też powoli przejawiać objawy choroby, która nazywa się "chciejstwo nowych kremowych cieni". Chyba nie poradzę sobie z tym i będę musiała zastosować kurację portfelową



Kurcze, tak strasznie chcę ten puder, a u mnie ani widu ani słychu o tym specyfiku. Jak wszystkie nowości zawitały już nawet do natury tak puder to na razie pieśń przyszłości
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 19:27   #944
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dominisia91l Pokaż wiadomość
Łodzianki w naturze w GŁ jest w miare uzupełniona szafa ale kupiłam tylko tusz I <3 i jestem z niego bardzo zadowolaona jest MEGA!! a przy okazji zobaczylam ze wstawili szafe catrice!! narazie byla cala pusciutka ale stoi i az sie usmiechnelam bo juz nie trzeba jezdzic do Konstantynowa Mysle ze przyniosłam dobre wiesci;p
To wspaniała wiadomość!!! Marzyłam o szafie Catrice. Na pewno pobiegnę tam w tym tygodniu, może już coś będzie

I się poskarżę, że mam 2 eyelinery z Essence i oba ktoś zmacał w sklepie przede mną Za to udało mi się upolować jeszcze róż Balleriny i byłam wręcz zaskoczona, że nie ma w nim śladu paluchów.

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2011-10-09 o 19:36
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 19:35   #945
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

ja tak z głupim pytaniem, powstawiali już szafy catrice do natur w Gdańsku? bo tydzień temu byłam w eclercu i miejsce na szafe było, ale nie wiem czy już się można zaczajać
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 19:39   #946
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziś zauważyłam że duże bronzery Sun Club zostały przeniesione do pierwszej szafy
Zastanawiam się nad pudrem transparentnym ale tyle mam do zużycia
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 20:03   #947
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dominisia91l Pokaż wiadomość
Łodzianki w naturze w GŁ jest w miare uzupełniona szafa ale kupiłam tylko tusz I <3 i jestem z niego bardzo zadowolaona jest MEGA!! a przy okazji zobaczylam ze wstawili szafe catrice!! narazie byla cala pusciutka ale stoi i az sie usmiechnelam bo juz nie trzeba jezdzic do Konstantynowa Mysle ze przyniosłam dobre wiesci;p
dobre wieści, miałam wlasnie pytać co w Galerii Łódzkiej "piszczy"
pewnie lada dzien wystawią kosmetyki

Jaka jest aktualnie limitka w DN z Essence??
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 20:06   #948
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

TE "I love" stoi w miejscu limitek
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 22:13   #949
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez wiorkens Pokaż wiadomość
Hej !
Dorwałam sypki puder transparentny "Fix&Matte!". W zasadzie najpierw obeszłam szafkę Essence (Dougls, Galeria Pestka) bez większego zainteresowania czymkolwiek. Ale po którymś spojrzeniu na puder wiedziałam że będzie mój ;D
Kupiłam jeszcze bronzer który w mojej kosmetyczce pełni funkcję pigmentu do sypkich pudrów domowej roboty, hehe. Bronzer ma przyjemny zapach /kokosowy ? mi tak pachnie :P /
Co do pudru matującego. Jest rewelacyjny. Niesamowicie wygładza skórę i bardzo długo matuje. W zasadzie cały dzień bez poprawki (mam cerę z tendencją do łojotoku, choruję na ŁZS, stąd nie każdy kosmetyk matujący daje sobie radę z błyszczeniem skóry). Puder nie daje efektu białej maski. Niezwykle aksamitny. I bardzo sypki więc łatwo wzbija się w powietrze. Za tą cenę zdecydowanie polecam bo warto spróbować ! Po dwóch dniach stwierdziłam, że przyda mi się jeszcze jedno opakowanie tego cuda ale niestety nie było już w żadnym Douglasie (a byłam w czterech :P)
I mały offtop:
Ostatnio dopadł mnie szał na pudry sypkie. Planuję zakup pudru ryżowego i skrobi kukurydzianej bo to chyba najlepiej pochłaniające sebum produkty Niestety, muszę kupić on-line, bo nie mam pojęcia gdzie w Poznaniu mogłabym dostać je na miejscu. Jakbyście coś wiedziały w tej sprawie to dajcie znać
No to ja się wypowiem o tym pudrze essence.
Próbowałam już wszystkiego do zmatowienia swojej cery na dłuzej niż 1h. Dopiero on dał radę. Jest REWELACYJNY a matuje tłuściochy spf 50+. Dzięki niemu nagle poczułam że nie mam na twarzy filtra. Podkład mineralny leżał na nim idealnie, jak na gołej skórze. Efekt wbił mnie w ziemie. Chyba zrobię zapasy na lata żeby mi go przypadkiem nie wycofali.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 22:31   #950
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

łapki możesz zrobić sondą, albo coś co będzie te łapki przypominać
hehehe, no właśnie raczej będzie przypominać. Wzorki malowałam wiele lat temu, później poznałam konada i się rozleniwiłam.. A sondę mam.. i mimo, że planuję wykonanie nią kilku kropek, jakoś nigdy nie mogę się zebrać.

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;29868538]
tak też właśnie zrobię - kupię najpierw jeden na próbę, jak nie podpasuje mi do różu, to znajdę dla niego jakieś inne przeznaczenie[/QUOTE]
to na zachętę powiem, że dobrze rozciera granice różu czy brązera A jak nie, to będzie do strzepywania pyłków i okruszków..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 23:12   #951
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Info dla Lublina: w Nowym Olimpie [w starym pewnie też, ale nie byłam] są już nowości i I Love [już troszkę przebrane], jedynie pędzli nie zaobserwowałam, ale może były i już wymiecione
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 07:37   #952
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
No to ja się wypowiem o tym pudrze essence.
Próbowałam już wszystkiego do zmatowienia swojej cery na dłuzej niż 1h. Dopiero on dał radę. Jest REWELACYJNY a matuje tłuściochy spf 50+. Dzięki niemu nagle poczułam że nie mam na twarzy filtra. Podkład mineralny leżał na nim idealnie, jak na gołej skórze. Efekt wbił mnie w ziemie. Chyba zrobię zapasy na lata żeby mi go przypadkiem nie wycofali.
To chyba nie jest głupi pomysł.... Ja też z każdym dniem bardziej go lubię. Z resztą nie tylko ja.... Córa mi zaczęła podbierac
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
hehehe, no właśnie raczej będzie przypominać. Wzorki malowałam wiele lat temu, później poznałam konada i się rozleniwiłam.. A sondę mam.. i mimo, że planuję wykonanie nią kilku kropek, jakoś nigdy nie mogę się zebrać.
Mnie się wzorków nie chciało robić, jak miałam kiepskiego topa. Na zasadzie po co się trudzić na 1 czy 2 dni a na jakiś tydzień to się mi chce
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:20   #953
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Karolcia, czy mogłabyś kupić mi ten puder bloosoom? Straaaasznie mi na nim zależy.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:07   #954
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

musze sie jutro wybrac do Natury, bo zakochalam sie w kredce LL think khaki i chcialabym kupic kolor cool down, uzywalyscie go? warto?
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:13   #955
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wita się kolejna essencomaniaczka. Mam pytanie do dziewczyn które mają dostęp do Tesco Extra; czy w każdej drogerii w TE są kosmetyki essence? W czwartek otwierają w Katowicach w SSC i zastanawiam się czy jechać i czy będzie limitowanka 50's GR.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:23   #956
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
musze sie jutro wybrac do Natury, bo zakochalam sie w kredce LL think khaki i chcialabym kupic kolor cool down, uzywalyscie go? warto?
To ulubiony kolor mojej córci
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:25   #957
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Wita się kolejna essencomaniaczka. Mam pytanie do dziewczyn które mają dostęp do Tesco Extra; czy w każdej drogerii w TE są kosmetyki essence? W czwartek otwierają w Katowicach w SSC i zastanawiam się czy jechać i czy będzie limitowanka 50's GR.


U mnie niedawno otworzyli TE i jest szafa podstawowa essence, ale żadnej limitki nie ma, wiec raczej nie nastawiaj się że upolujesz coś z 50's
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:56   #958
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Przyznam, że opuściłam kilka (kilkanaście? ) stron essencowego wątku, dlatego chciałabym zapytać czy w jakiejś wrocławskiej Naturze widział ktoś więcej nowości? Zależy mi na informacji odnośnie Magnolii i Astry, bo w tym drugim ostatnio pani zmieniała ustawienia półek w naszej ulubionej szafie :P. A ja sama dorwałam nowy pędzelek do różu ^^.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:29   #959
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ulubiony kolor mojej córci
a nie jest przypadkiem sklonny do odbijania sie na powiece?
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 12:40   #960
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
a nie jest przypadkiem sklonny do odbijania sie na powiece?
Nie zgłaszała takich problemów
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.