kosmetyki Alterra - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 16:56   #451
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To w takim razie przepraszam, po prostu "dupy nie urywa" jest tam często słyszane, ostatnio hit

Co do innych olejków to jeśli masz ciemne włosy wszystkie powinny być dla Ciebie odpowiednie, jednak ten z pomarańczą ma w sobie "brzozę" więc jest świetnie wpływa na wzrost włosów i pozbycie się łupieżu.
Najwidoczniej dużo kosmetyków dupy nie urywa, jak takie popularne

Wzrost włosów Ten olejek jest genialny, zapach mnie urzekł już na początku, działanie bajka... Jestem ciekawa jeszcze tego olejku z papają. Używała któraś z Was go do włosów?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 16:59   #452
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Wzrost włosów Ten olejek jest genialny, zapach mnie urzekł już na początku, działanie bajka... Jestem ciekawa jeszcze tego olejku z papają. Używała któraś z Was go do włosów?
Fuksja używała chyba z tego co pamiętam, zdaje się że była zadowolona
pisała o tym w wątku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:04   #453
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Fuksja używała chyba z tego co pamiętam, zdaje się że była zadowolona
pisała o tym w wątku
Zaraz przejrzę strony wstecz i poczytam
Ale myślę sobie, że może lepiej używać póki co jednego? Nawet tego Babydream'a odstawić, co najwyżej od casu do czasu, a tylko Alterry używać. Bo ten olejek jest taki , że tylko jego chcę póki co używać Ale czy nie przedobrzy się w ten sposób?

Posiadaczki nowego szamponu, które go używają - jak wrażenia? Bo będę do Rossmanna jechała niedługo i nie wiem który szampon sobie wziąć...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:09   #454
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zaraz przejrzę strony wstecz i poczytam
Ale myślę sobie, że może lepiej używać póki co jednego? Nawet tego Babydream'a odstawić, co najwyżej od casu do czasu, a tylko Alterry używać. Bo ten olejek jest taki , że tylko jego chcę póki co używać Ale czy nie przedobrzy się w ten sposób?

Posiadaczki nowego szamponu, które go używają - jak wrażenia? Bo będę do Rossmanna jechała niedługo i nie wiem który szampon sobie wziąć...
Tymi swoimi opisami nawet mnie przekabaciłaś idę jutro na polowanie na olejk!

Ja mam szampon- gęsty i glutowaty, jak każda alterra mało wydajny ale faktycznie włosy są bardziej nawilżone po nim niż po innych. Ślicznie pachnie taką świeżą figą Mi się póki co podoba, ale zaznaczam że ja lubię szampony alterry
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:21   #455
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tymi swoimi opisami nawet mnie przekabaciłaś idę jutro na polowanie na olejk!

Ja mam szampon- gęsty i glutowaty, jak każda alterra mało wydajny ale faktycznie włosy są bardziej nawilżone po nim niż po innych. Ślicznie pachnie taką świeżą figą Mi się póki co podoba, ale zaznaczam że ja lubię szampony alterry
Nie ma za co Mnie ten olejek urzekł, jofka też pisała, że jej pasuje... Coś w nim jest jak widać

Bardziej nawilżone - to mnie zachęciłaś już A oleje dobrze zmywa? Myślę czy nie zacząć na co dzień używać szamponu bez SLES, a tego z SLES tak raz w tygodniu. Bo używam ziołówek Farmony, tych Herbal Care. Ale wszędzie się trąbi o tym, że SLES likwiduje zbawienne działanie olejowania I się martwię...
Wcześniej miałam nieprzyjemne wrażenie o szamponach Alterry, ale przekonuję się coraz bardziej. Kiedyś swędziała mnie głowa po nich, ale teraz już wiem, że po wszystkich mnie swędziała i dopiero kuracja przeciwłuszczycowa to zakończyła Teraz już nic nie swędzi ponad normę, nic mnie nie podrażnia i mogę wszystkiego używać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:21   #456
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Fuksja używała chyba z tego co pamiętam, zdaje się że była zadowolona
pisała o tym w wątku
Używała, używała i była bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon- gęsty i glutowaty, jak każda alterra mało wydajny ale faktycznie włosy są bardziej nawilżone po nim niż po innych. Ślicznie pachnie taką świeżą figą Mi się póki co podoba, ale zaznaczam że ja lubię szampony alterry
Ale kusisz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:30   #457
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Mnie ten olejek urzekł, jofka też pisała, że jej pasuje... Coś w nim jest jak widać

Bardziej nawilżone - to mnie zachęciłaś już A oleje dobrze zmywa? Myślę czy nie zacząć na co dzień używać szamponu bez SLES, a tego z SLES tak raz w tygodniu. Bo używam ziołówek Farmony, tych Herbal Care. Ale wszędzie się trąbi o tym, że SLES likwiduje zbawienne działanie olejowania I się martwię...
Wcześniej miałam nieprzyjemne wrażenie o szamponach Alterry, ale przekonuję się coraz bardziej. Kiedyś swędziała mnie głowa po nich, ale teraz już wiem, że po wszystkich mnie swędziała i dopiero kuracja przeciwłuszczycowa to zakończyła Teraz już nic nie swędzi ponad normę, nic mnie nie podrażnia i mogę wszystkiego używać
Oj nie wiem, szczerze mówiąc nie zmywałam nim jeszcze oleju, ale postaram się zapamiętać, żeby dokonać dla Ciebie tego eskperymentu
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość


Ale kusisz.
Tylko troszkę
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 17:31   #458
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon- gęsty i glutowaty, jak każda alterra mało wydajny ale faktycznie włosy są bardziej nawilżone po nim niż po innych. Ślicznie pachnie taką świeżą figą Mi się póki co podoba, ale zaznaczam że ja lubię szampony alterry
Czuję się w 100% skuszona
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:06   #459
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki Alterra

A ja stwierdzilam ostatnio, ze najuwyzszy czas wyprobowac krem do rak Alterra. Uwielbialam stara wersje rosa & sanddorn i okoniem patrzylam na zmiane opakowan i niektorych serii. PO wyporbowaniu emulsji myjacej z aloesem i maseczek zrazilam do Alterry na dobre. tylko szampony uzywalam, najchetniej wersje Volumen.
Ale wciaz czytalam po blogach i forach rozne opinie, wiekszosc tych co znaly stara wersje , psioczyly na nowa ze juz tak dobrze nie pielegnuje, a nasze wizazanki zachwalaja w wiekszosci to pomyslalam, ze wkoncu musze sporbowac. jak mi sie nie spodoba to wroce do drozszej Weledy z rokitnikiem.
Poszlam do Rossmanna i wzielam nowa wersje. Trafila mi sie limitowana tubka o poj. 100ml, a na koloroce znalazlam juz nowosci. Obmacalam wszystko, ale zdecydowalam sie tylko na nowy krem do rak, bo pisala ze intensywna pielegnacje zapewnia dla rok i paznokci. Drozszy od klasycznej wersji , ale poj. tylko 40ml. Spodziewalam sie czegos gestego i tresciwego, ale sie z lekka rozczarowalam. Odnosze wrazenie ze tresciwszy i lepiej pielegnujacy jest krem do rak z granatapfel & aloe vera. Wzielam tez glanzlack do paznokci i owszem nablyszcza jak klasyczne bezbarwne lakiery. Po zmywaniu naczyn widac ze tez sie nie trzyma, chodz jest lepiej niz w KK. Alterra jakos tak inaczej odpryskuje. Nie widac tak mocno i po kilku dniach ten polysk robi sie taki inny bardzij satynowy, jak by lakier wtopil sie w paznokcie. Czy pielegnuja jak zapewnia producent? Nie wiem, uzylam narazie raz, poza tym moje paznokcie lubia naturalne kremy do rak, zadne inne tak ich nie pielegnuja jak wlasnie NK.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:57   #460
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, szczerze mówiąc nie zmywałam nim jeszcze oleju, ale postaram się zapamiętać, żeby dokonać dla Ciebie tego eskperymentu

Tylko troszkę
Byłabym Ci bardzo wdzięczna

Kusisz jak cholera, a nie troszkę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:59   #461
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Mnie ten olejek urzekł, jofka też pisała, że jej pasuje... Coś w nim jest jak widać

Bardziej nawilżone - to mnie zachęciłaś już A oleje dobrze zmywa? Myślę czy nie zacząć na co dzień używać szamponu bez SLES, a tego z SLES tak raz w tygodniu. Bo używam ziołówek Farmony, tych Herbal Care. Ale wszędzie się trąbi o tym, że SLES likwiduje zbawienne działanie olejowania I się martwię...
Wcześniej miałam nieprzyjemne wrażenie o szamponach Alterry, ale przekonuję się coraz bardziej. Kiedyś swędziała mnie głowa po nich, ale teraz już wiem, że po wszystkich mnie swędziała i dopiero kuracja przeciwłuszczycowa to zakończyła Teraz już nic nie swędzi ponad normę, nic mnie nie podrażnia i mogę wszystkiego używać
Ach na kobieca natura! Znajdziemy ideał i nadal szukamy czegoś lepszego Ja bym pozostała przy tym co masz teraz z Alterry skoro Ci służy. Czytałam na kilku blogach,że ten pomarańczowy najlepszy, dziewczyny sobie chwalą. I zapach podobno też ma najprzyjemniejszy. Mnie też kuszą inne, ale mają w składzie olejek rycynowy, który nie nadaje się do blond włosów.
Kretka666 na swędzącą główkę i polecam szampon z czarną rzepą z Malwy za 3,99 zł w Rosmannie, super krótki nieszkodzący skład. Tylko on nie wywołuje swędzenia u mnie i zmywam nim oleje. Później na drugie mycie używam Alterry Volumen i mam extra włoski, a zapach tego szamponu mnie urzeka. Czuję,że odnalazłam idealną pielęgnację włosów. Wczoraj moja mama aż nie poznała mojej czupryny, a zawsze tak narzekała,że zniszczyłam moje włosy. Teraz jest inaczej!
Kazdej dziewczynie polecam zwłaszcza tym, które mają super przesuszone włosy i nic im nie pomaga. Alterra wymiata
Jestem bardzo zadowolona również z serum z Biovaxu, jest naprawdę świetne, ale trudno go ostatnio dostać, jest go o wiele mniej w pojemniku i oczywiście cena jakaś straszna ostatnio w aptekach, a w mojej taniej już jej nie ma Na wybawienie przyszła Alterra
Mam ochotę na szampon z figą, ale dopiero kupiłam drugie opakowanie Volumen, te duże z 25% gratis.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 19:47   #462
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ach na kobieca natura! Znajdziemy ideał i nadal szukamy czegoś lepszego Ja bym pozostała przy tym co masz teraz z Alterry skoro Ci służy. Czytałam na kilku blogach,że ten pomarańczowy najlepszy, dziewczyny sobie chwalą. I zapach podobno też ma najprzyjemniejszy. Mnie też kuszą inne, ale mają w składzie olejek rycynowy, który nie nadaje się do blond włosów.
Kretka666 na swędzącą główkę i polecam szampon z czarną rzepą z Malwy za 3,99 zł w Rosmannie, super krótki nieszkodzący skład. Tylko on nie wywołuje swędzenia u mnie i zmywam nim oleje. Później na drugie mycie używam Alterry Volumen i mam extra włoski, a zapach tego szamponu mnie urzeka. Czuję,że odnalazłam idealną pielęgnację włosów. Wczoraj moja mama aż nie poznała mojej czupryny, a zawsze tak narzekała,że zniszczyłam moje włosy. Teraz jest inaczej!
Kazdej dziewczynie polecam zwłaszcza tym, które mają super przesuszone włosy i nic im nie pomaga. Alterra wymiata
Jestem bardzo zadowolona również z serum z Biovaxu, jest naprawdę świetne, ale trudno go ostatnio dostać, jest go o wiele mniej w pojemniku i oczywiście cena jakaś straszna ostatnio w aptekach, a w mojej taniej już jej nie ma Na wybawienie przyszła Alterra
Mam ochotę na szampon z figą, ale dopiero kupiłam drugie opakowanie Volumen, te duże z 25% gratis.
Ja rycynę nakładam na skalp 2 razy w tygodniu, ciemne włosy mam to się nie przejmuję. A mam nadzieję, że coś jednak zrobi z włosami.
A przy pomarańczy napewno zostanę, ona przecież jest genialna! Ale nigdy nie wiadomo, czy coś nie będzie jeszcze lepsze
Moje problemy ze swędzeniem przeszły po kuracji Polytarem i emulsją na suchą skórę głowy Emolium. Mam lekką łuszczycę, śnieg z głowy się sypał i strupki były. Na szczęście już po problemie i widzę, że nie wraca póki co I żeby nie wracał Nie przepadam za zapachem rzepy, chciałam kupić Eva Natura z czarną rzepą, jednak po powąchaniu stwierdziłam, że nieee, nie dam rady
A to serum z Biovaxu ma silikony?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:05   #463
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: kosmetyki Alterra

to i ja suksilam sie na kolejne olejki kusicie dziewczyny kusicie mam juz komplet wszystkich 4 teraz czas na testy dziwna sprawa z tymi promocjami w rossie bylam dzis w 3 roznych i w kazdym inna cena. W jednym za 9.99 w kolejnym 11.99 na te same olejki, a w 3 tylko ten na cellulit byl za 11,99 czy u was tez tak jest??? bylam przy kasie i sprawdzalam ceny, panie kasjerki na moje pyt odpowiedzialy, ze tak jest i koniec zadnego logicznego wyjasnienia nie uzyskalam a nowego szamponu u mnie ani widu ani slychu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:25   #464
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to i ja suksilam sie na kolejne olejki kusicie dziewczyny kusicie mam juz komplet wszystkich 4 teraz czas na testy dziwna sprawa z tymi promocjami w rossie bylam dzis w 3 roznych i w kazdym inna cena. W jednym za 9.99 w kolejnym 11.99 na te same olejki, a w 3 tylko ten na cellulit byl za 11,99 czy u was tez tak jest??? bylam przy kasie i sprawdzalam ceny, panie kasjerki na moje pyt odpowiedzialy, ze tak jest i koniec zadnego logicznego wyjasnienia nie uzyskalam a nowego szamponu u mnie ani widu ani slychu
Jak pachną wszystkie po kolei? Oprócz tego pomarańczowe, bo jego mam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:30   #465
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja rycynę nakładam na skalp 2 razy w tygodniu, ciemne włosy mam to się nie przejmuję. A mam nadzieję, że coś jednak zrobi z włosami.
A przy pomarańczy napewno zostanę, ona przecież jest genialna! Ale nigdy nie wiadomo, czy coś nie będzie jeszcze lepsze
Moje problemy ze swędzeniem przeszły po kuracji Polytarem i emulsją na suchą skórę głowy Emolium. Mam lekką łuszczycę, śnieg z głowy się sypał i strupki były. Na szczęście już po problemie i widzę, że nie wraca póki co I żeby nie wracał Nie przepadam za zapachem rzepy, chciałam kupić Eva Natura z czarną rzepą, jednak po powąchaniu stwierdziłam, że nieee, nie dam rady
A to serum z Biovaxu ma silikony?
Oczywiście,że Biovax nie ma silikonu Inaczej bym go nie stosowała. Szczycą się świetnymi składami i tak jest. Stosuję ich maski ( są rewelacyjne) i te serum E+A. Polecam!
Co do rzepy z Malwy w ogóle nie pachnie Ja polecam,bo zawsze mnie swędziało i miałam łupież, teraz głowka w ogóle nie swędzi, nie mam strupów, a łupież ustępuje.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:34   #466
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak pachną wszystkie po kolei? Oprócz tego pomarańczowe, bo jego mam
szczerze to powiem Ci, ze zapachy maja dosc specyficzne ciezko je okreslic. Moj faworyt zapachowy to migdal&papaja dla mnie pachnie takimi landrynakmi owocowymi granat i awokado to takie fermetujace truskawkia limonka i oliwka pachnie tak bardzo swiezo cytrynowo.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:38   #467
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Oczywiście,że Biovax nie ma silikonu Inaczej bym go nie stosowała. Szczycą się świetnymi składami i tak jest. Stosuję ich maski ( są rewelacyjne) i te serum E+A. Polecam!
Co do rzepy z Malwy w ogóle nie pachnie Ja polecam,bo zawsze mnie swędziało i miałam łupież, teraz głowka w ogóle nie swędzi, nie mam strupów, a łupież ustępuje.
Może się szczycą, ale ja popełniłam wielki bład kupując odżywkę w sprayu dwufazową do ciemnych włosów, bo ma w składzie silikony I teraz stoi i się kurzy A to serum jak się sprawuje? Maski używam, do włosów ciemnych. Jest fajna, zgadzam się Myślałam też nad jakimś szamponem z Biovaxu, ale mają nieciekawe oceny na KWC...
A używając szamponu z SLES (po Malwa ma, prawda?) olejowanie daje Ci dobre rezultaty? Czy są lepsze zmywając je szamponem bez SLES?

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
szczerze to powiem Ci, ze zapachy maja dosc specyficzne ciezko je okreslic. Moj faworyt zapachowy to migdal&papaja dla mnie pachnie takimi landrynakmi owocowymi granat i awokado to takie fermetujace truskawkia limonka i oliwka pachnie tak bardzo swiezo cytrynowo.
Migdała i papaję muszę wypróbować, sama nazwa mnie zachęca
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:51   #468
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Migdała i papaję muszę wypróbować, sama nazwa mnie zachęca
na razie olejowalam nim wlosy 2 razy i powiem ze efekt niczego sobie nie wiem czy nie za bardzo zmywam te oleje w sensie kilkukrotnym myciem ile razy zmywacie oleje? zastanawiam sie czy z takim arsenalem olejkow trzymac sie jednego ( aby ocenic skutecznosc )czy za kazdym razem nakladac inny
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:06   #469
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na razie olejowalam nim wlosy 2 razy i powiem ze efekt niczego sobie nie wiem czy nie za bardzo zmywam te oleje w sensie kilkukrotnym myciem ile razy zmywacie oleje? zastanawiam sie czy z takim arsenalem olejkow trzymac sie jednego ( aby ocenic skutecznosc )czy za kazdym razem nakladac inny
Myję tyle razy, żeby dokładnie oczyścić włosy i skalp z oleju. I to też zależy od szamponu, Radicalem, którego teraz używam muszę 2 razy myć, bo się ledwo pieni i czuję olej na włosach. Do tego zawsze delikatnym szamponem (typu Babydream czy Alterra - mam miniaturkę granatowego do tego celu póki co) najpierw traktuję włosy, zanim je zmoczę. Czyli na suche (a raczej tłuste ) włosy nakładam szampon, wcieram we włosy i skalp, potem zmywam wodą i robię normalne mycie W takim wypadku olej schodzi błyskawicznie
Sama się zastanawiam nad tym czy lepiej używać jednego (czy dwóch, na zmianę - jeśli często olejujesz, jak ja, codziennie na noc), czy wielu... Póki co trzymam się dwóch, nie kupuję więcej, choć kuszą mnie, kuszą te oleje... Orzech włoski i kokos Vatiki póki co najbardziej
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 21:15   #470
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Biovax jest super. Odżywił moje włosy, chwalę go sobie. Używam go cały czas od wakacji, to moja 3 butelka. Dla mnie był zbawieniem,bo używałam go do stylizacji moich włosów, zpobiega puszeniu i do tego zregenerował końcówki. Używałam go zamiast jedwabiu. Wydaje mi się,że Malwa nie ma SLESów. W każdym razie i jeden i drugi świetnie zmywa oleje: i ten z Alterry i kokosowy.
Szamponów z Biovaxu nie miałam i sprayów też nie, jedynie mam jedwab i jest bardzo ok, ale już nie ma takiego cudownego zapachu jak to serum. Już z szamponami nie eksperymentuję.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

O co znalazłam o nowości Bovaxu bez sls i bez sles
http://www.biovax.pl/strona,produkty..._-_NOWOSC.html

Aż poszłam do łazienki po opakowanie serum,bo nie dawało mi spokoju to, że nie ma informacji na stronie za wiele, a więc serum jest paraben, sls,sles i glycol free i bez olejów mineralnych.

Ja chyba zapoluję z nowości Biovaxu na żel przeciwko wypadaniu włosów, bo skład ma również bez wymienionych powyżej syfów, a składniki czynne zachęcające.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U

Edytowane przez jofka
Czas edycji: 2012-01-25 o 21:22
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:47   #471
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Oczywiście,że Biovax nie ma silikonu Inaczej bym go nie stosowała. Szczycą się świetnymi składami i tak jest. Stosuję ich maski ( są rewelacyjne) i te serum E+A. Polecam!
Co do rzepy z Malwy w ogóle nie pachnie Ja polecam,bo zawsze mnie swędziało i miałam łupież, teraz głowka w ogóle nie swędzi, nie mam strupów, a łupież ustępuje.
Bardzo lubie Biovax a moja ulubiona wersja to ta do ciemnych włosów Świetnie nawilża włosy, nabłyszcza, regeneruje i bosko pachnie
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
szczerze to powiem Ci, ze zapachy maja dosc specyficzne ciezko je okreslic. Moj faworyt zapachowy to migdal&papaja dla mnie pachnie takimi landrynakmi owocowymi granat i awokado to takie fermetujace truskawkia limonka i oliwka pachnie tak bardzo swiezo cytrynowo.
Właśnie wysmarowałam się wersja papajową i jestem zadowolona! Olejek szybko się wchłania, nie jest bardzo tłusty, super wygładza!
Zapach ciężko określić, rzeczywiście może troszeczkę landrynkowy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:55   #472
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Biovax jest super. Odżywił moje włosy, chwalę go sobie. Używam go cały czas od wakacji, to moja 3 butelka. Dla mnie był zbawieniem,bo używałam go do stylizacji moich włosów, zpobiega puszeniu i do tego zregenerował końcówki. Używałam go zamiast jedwabiu. Wydaje mi się,że Malwa nie ma SLESów. W każdym razie i jeden i drugi świetnie zmywa oleje: i ten z Alterry i kokosowy.
Szamponów z Biovaxu nie miałam i sprayów też nie, jedynie mam jedwab i jest bardzo ok, ale już nie ma takiego cudownego zapachu jak to serum. Już z szamponami nie eksperymentuję.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

O co znalazłam o nowości Bovaxu bez sls i bez sles
http://www.biovax.pl/strona,produkty..._-_NOWOSC.html

Aż poszłam do łazienki po opakowanie serum,bo nie dawało mi spokoju to, że nie ma informacji na stronie za wiele, a więc serum jest paraben, sls,sles i glycol free i bez olejów mineralnych.

Ja chyba zapoluję z nowości Biovaxu na żel przeciwko wypadaniu włosów, bo skład ma również bez wymienionych powyżej syfów, a składniki czynne zachęcające.
Sprawdziłam sobie skład tego serum na stronie Biovaxa i ma silikony Cyclomethicone na pierwszym miejscu, to silikon wymagający SLS i SLES do zmycia, nieładny Do tego dimethiconol, amodimethicone, phenyl trimethicone... Bo o tym serum mówimy, tak? - http://www.biovax.pl/strona,produkty...acniajace.html

Żel przeciwko wypadaniu włosów też mnie zainteresował, dzięki za wiadomość, bo ja nie wiedziałam, że coś takiego zrobili Choć będę musiała przejrzeć skład. Włosy mi nie wypadają, ale może przyspieszy porost i pomoże nowym włoskom wyrastać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:55   #473
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

ewwa A widziałaś nową serię Biovaxmed? Ja oszalałam jak czytam składy i obietnice producenta!!! Och
Jestem mega fanką Biovaxu ....również
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:56   #474
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Bardzo lubie Biovax a moja ulubiona wersja to ta do ciemnych włosów Świetnie nawilża włosy, nabłyszcza, regeneruje i bosko pachnie
Też Biovaxa do ciemnych lubię Choć oleje dużo lepiej działają, to maska jest taką bardziej odżywczą wersją odżywki
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:00   #475
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

A to klops z tym serum Nie jestem takim znawcą składów jak pisze,że jest bez sls i sles to ja cała szczęśliwa. Ach dokończę je i tyle. I tak mam zamiar używać tylko olejku Alterry, ciekawe jak z jedwabiem z Biovaxu i tym żelem na wypadanie. Och czekam na Twoją opinię, zawsze to lepiej jak profesjonalista spojrzy swym okiem
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:20   #476
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
A to klops z tym serum Nie jestem takim znawcą składów jak pisze,że jest bez sls i sles to ja cała szczęśliwa. Ach dokończę je i tyle. I tak mam zamiar używać tylko olejku Alterry, ciekawe jak z jedwabiem z Biovaxu i tym żelem na wypadanie. Och czekam na Twoją opinię, zawsze to lepiej jak profesjonalista spojrzy swym okiem
Mam nadzieję, że nie jesteś na mnie zła czy coś, że Ci zepsułam o nim zdanie...
Też znawcą nie jestem, coś tam wiem po prostu A producent nie kłamie pisząc, że bez SLES, SLS, Propylene Glycol. I na moje oko maska jest w porządku, bezpieczna
Jedwab też składa się z silikonów Wiesz, jeśli Ci służy to serum, to używaj Na zimę silikony jako ochrona są jak znalazł Poza tym są łatwo zmywalne przez szampony z SLES. I trzeba pamiętać o ich zmywaniu co jakiś czas po prostu, żeby włosy nie były oblepione nimi. Ja zrezygnowałam nawet z ochrony silikonami, bo codziennie olejuję włosy i mam wrażenie, że olej nie może dać z siebie wszystkiego, jak włosy są otoczone silikonem, który jest nieprzepuszczalny. No i według tego, co pisze wiele dziewczyn - po rzuceniu silikonów ich włosy wyglądają o wiele lepiej, choć dopiero po jakiś dłuższym czasie od odstawienia I ja się tego trzymam
Z tym określeniem profesjonalista to mnie rozbawiłaś
A żel już jest w sprzedaży? Bo na stronie nie ma jego składu, a przeszłabym się do apteki i spojrzała na skład
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-01-25 o 22:22
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:11   #477
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
ewwa A widziałaś nową serię Biovaxmed? Ja oszalałam jak czytam składy i obietnice producenta!!! Och
Jestem mega fanką Biovaxu ....również
Jeszcze nie Jeszcze hehe
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też Biovaxa do ciemnych lubię Choć oleje dużo lepiej działają, to maska jest taką bardziej odżywczą wersją odżywki
Oleje to mój nr 1, ale ta maseczka jest świetna!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:31   #478
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Kretka666 ja? zła na Ciebie? Coś TY!!! Raczej wdzięczna,że mnie uświadomiłaś Staram się unikać silikonów wręcz je wyeliminować, więc po wykończeniu spadają. Fakt dobrze mi służą,bo mam kręcone włosy i po nich skręt jest fajniejszy, ale... Alterra też sobie z tym wyśmienicie radzi więc nie będzie mi żal. Do tego używam szamponów bez sles więc pewnie tych silikonów nie zmywam Chyba,że ta rzepa ma, ale chyba nie ma...ot taki ze mnie znawca. Po prostu używam Alterry i Avy i Biovaxa no i BD i Alverde myślę, że w miarę uciekam przed syfiliskiem.
Chyba już powinna być w dobrze zaopatrzonych aptekach
Czekam na relację z obadania składu
A profesjonalistką jesteś na pewno większą niż ja
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:50   #479
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Umyłam wczoraj włosy szamponem z figą alterry i są dzisiaj miękkie, sypkie nawilżone i lśniące po myciu na końce nałożyłam tylko troszkę maski aloesowej z A
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 08:10   #480
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Myję tyle razy, żeby dokładnie oczyścić włosy i skalp z oleju. I to też zależy od szamponu, Radicalem, którego teraz używam muszę 2 razy myć, bo się ledwo pieni i czuję olej na włosach. Do tego zawsze delikatnym szamponem (typu Babydream czy Alterra - mam miniaturkę granatowego do tego celu póki co) najpierw traktuję włosy, zanim je zmoczę. Czyli na suche (a raczej tłuste ) włosy nakładam szampon, wcieram we włosy i skalp, potem zmywam wodą i robię normalne mycie W takim wypadku olej schodzi błyskawicznie
Sama się zastanawiam nad tym czy lepiej używać jednego (czy dwóch, na zmianę - jeśli często olejujesz, jak ja, codziennie na noc), czy wielu... Póki co trzymam się dwóch, nie kupuję więcej, choć kuszą mnie, kuszą te oleje... Orzech włoski i kokos Vatiki póki co najbardziej
Ja staram sie zmywac oleje BD albo odzywka, ale nie zawsze dobrze sie domywa wiec czasem domywam wlosy dermena. Myslicie, ze ona jest bardzo agresywna i niweczy dobre dzialanie olejow?
Ja mam jeszcze sese,olejek heenara oraz bhringraj i kokosa do tego staram sie uzywac regularnie Jantara i lykam skrzyp. Wlosy sie troche poprawily i mam dosc sporo baby hair. Mam wlosy dosc cienkie i blond wiec ciezko z ich zapuszczaniem
Nie wiem jak teraz zaplanowac olejowanie bo tyle mam tych olejow w sumie kazdego by sie chcialo wyprobowac juz zaraz, ale z drugiej strony nie wiem czy skaczac z kwiatka na kwiatek bede umiala wyczuc co najlepiej sluzy moim wlosom poradzicie cos dziewczeta??
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Bardzo lubie Biovax a moja ulubiona wersja to ta do ciemnych włosów Świetnie nawilża włosy, nabłyszcza, regeneruje i bosko pachnie

Właśnie wysmarowałam się wersja papajową i jestem zadowolona! Olejek szybko się wchłania, nie jest bardzo tłusty, super wygładza!
Zapach ciężko określić, rzeczywiście może troszeczkę landrynkowy
Ja wczoraj Biovaxa latte zostawilam na cala noc wlosy dobrze odzywione ale chyba jednak troche obciazone Tez mam to serum jestem zadowolona, stosuje na koniec aby wygladzic koncowki i nablyszczyc troche wlosy, ale chyba je odstawie skoro to same silikony
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.