Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-10, 11:02   #2041
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Tak

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


A dlaczego z Indigo, a nie np. Marathona? Indigowa jest dobra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 11:03   #2042
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
A dlaczego z Indigo, a nie np. Marathona? Indigowa jest dobra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jest taka sama bo mam marathona z Active ale do salonu chciałam wszystko logowane. Tamten mój ma nie całe pół roku więc go sprzedam .

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 12:19   #2043
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Mi hybryda potrafiła odejść całym płatem, i to dosłownie bez jakiejkolwiek ingerencji z mojej strony. Po prostu pisałam sobie na komputerze i nagle na klawiaturze widzę leżące pazurki. Nie wiem czemu tak się stało, wiążę to z proteiną, ponieważ tylko ona robiła mi takie psikusy.
Muszę przyznać, że na chwilę obecną jestem pozytywnie zaskoczona reformą. Tydzień czasu minął, a pazury wyglądają dalej idealnie, a u mnie to była rzadkość po tygodniu. Nie wiem na ile jest to kwestia bazy a na ile primera, ponieważ też zmieniłam z kwasowego semilaca na bez kwasową reformę.
Też nie robię przerw w hybrydach. Każda przerwa kończyła się skróceniem pazurów na zero. Moje naturalne paznokcie są bardzo cienkie więc hybryda stanowi warstwę ochronną.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 19:23   #2044
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupujecie ten alkohol izopropylowy którym przecieracie płytkę przed przystąpieniem do stylizacji? I jaki procent? 99? Mnie coś ostatnio uciekają kolory od wału wiec podejrzewam ze cleaner nie pasi
Ja zakupy izopropanolu robię w mało "kosmetycznych" sklepach, takich z elektroniką, narzędziami warsztatowymi, częściami do samochodu itp., wychodzi kilkanaście złotych za litr
Tylko nie wiem, czy używanie takiego w salonie jest, uhmm.., etyczne?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 19:26   #2045
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;7958157 6]Ja zakupy izopropanolu robię w mało "kosmetycznych" sklepach, takich z elektroniką, narzędziami warsztatowymi, częściami do samochodu itp., wychodzi kilkanaście złotych za litr
Tylko nie wiem, czy używanie takiego w salonie jest, uhmm.., etyczne?[/QUOTE]
Ja kupuję coś co się nazywa IPA dokładnie w tych samych sklepach co Ty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 21:47   #2046
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny wpadam tu raz na jakiś czas, bardziej Was podczytuje, ale też nie na biezaco. Widziałam przypiety post o bazach i topach, ale chciałabym, żebyście napisały który top sprawdza się u Was najlepiej, chodzi o top zwykły, nie no wipe.

Na początku miałam Semilaca, potem Gelisha a teraz Eco, który chyba zakończył swój żywot, bo zakrecajac go zlamalam nakretke, nie wiem jak to zrobiłam?! Zakleilam ja tasma, no ale raczej już nie będzie nadawał się do użytku :/
Szczerze mówiąc nie byłam z niego za bardzo zadowolona, mimo dłuższego czasu utwardzania w lampie 48 w i pozostawienia to chwilę po wyjęciu, ostatnio bardzo mi się rysuje i szybko matowieja paznokcie, ale może to już wina tego że jest też stary. W każdym bądź razie od początku przy malowaniu występowały takie bąbelki maleńkie na paznokciach, co strasznie mnie denerwowalo i te rysowanie.

Przechodząc do mojej prośbę, proszę napiszcie jaki według Was jest najlepszy. Głównie zależy mi na pięknym błysku i nie rysowaniu się.

Mam nadzieję, że moje pytanie jest na miejscu, mimo że jest przyjęty post o topach

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

I jeszcze dopytam a ten alkohol izopropylowy to używacie tylko przed malowaniem, czy na koniec też top nim przecieracie? On jest lepszy od cleanera?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 22:51   #2047
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Maledive relax miałam, jakieś dwa lata temu. Na pewno nie jest to jasniutki kolor którego szukasz. Powiem ci ze wygladała lepiej na zdjęciach niż w rzeczywistości. Taka nawet ładna zieleń ale nie jasniutka, nie pastelowa. Reszty kolorów które wymienialaś nie używałam
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
(...)
Odradzam 529, nie ma nic wspólnego z jasnym kolorem, ja sugerując się zdjęciami w necie kupiłam i bardzo żałowałam bo jest okropny ;p a nailaci bierzesz pod uwage? Mam 037 i jest bardzo ładny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tego co się orientuję Nailac nie łączy się z promocją z SPN, a nie chcę za bardzo szaleć z lakierami...mam całe pudełko kolorów

No nic dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedź, zaryzykowałam i zamówiłam 2x top 501 i 761 Pistachio, mam nadzieję, że nie pożałuję
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 09:18   #2048
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny miałyście milky White z indigo? Szukam takiego koloru jak na zdjęciu, dużo osób poleciło mi właśnie ten kolor z indigo. Na zdjęciu jest lakier luxio kolor Coy, pisałam do przedstawiciela polskiego ale sprzedają tylko na salony lub dla osób pracujących w zawodzie, zreszta z tego co wiem to drogie one są
Myśle jeszcze nad pompoliną IMG_0436.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-12-11 o 10:16
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 13:50   #2049
dzastine88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 29
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

#029 zielony z Nailac jest piękny, ale widzę że już zamówiłaś i jak coś dziewczyny, to oni mają też promo 3+1 teraz
dzastine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:25   #2050
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Doradzcie, który top pięknie błyszczy i się nie rysuje?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:36   #2051
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Doradzcie, który top pięknie błyszczy i się nie rysuje?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Ja byłam zadowolona z NaiLac. Nie rysował się i pięknie się błyszczał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 15:54   #2052
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A nie robi babelkow? Bo mój obecny z Eco doprowadza mnie do szalu, bo na paznokciach zostawia takie małe bąbelki, które wyglądają jak okruszki i muszę tyle razu maziac pędzelkiem, aż je ściągnę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 17:29   #2053
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
A nie robi babelkow? Bo mój obecny z Eco doprowadza mnie do szalu, bo na paznokciach zostawia takie małe bąbelki, które wyglądają jak okruszki i muszę tyle razu maziac pędzelkiem, aż je ściągnę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Niestety robi
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 18:19   #2054
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Nie dokręcajcie do końca butelek jak wam lakiery czy topy buzują, zostawcie na jakiś czas prawie odkręcone a pózniej nie dokręcajcie mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 18:23   #2055
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie dokręcajcie do końca butelek jak wam lakiery czy topy buzują, zostawcie na jakiś czas prawie odkręcone a pózniej nie dokręcajcie mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W przypadku kilku lakierów pomogło, w niektórych nic nie dało.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 19:17   #2056
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście milky White z indigo? Szukam takiego koloru jak na zdjęciu, dużo osób poleciło mi właśnie ten kolor z indigo. Na zdjęciu jest lakier luxio kolor Coy, pisałam do przedstawiciela polskiego ale sprzedają tylko na salony lub dla osób pracujących w zawodzie, zreszta z tego co wiem to drogie one są
Myśle jeszcze nad pompoliną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obłędny kolor moja mama jest fanką takiego i znalazła z jakiejś firmy krzak, ale żeby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu to chyba z 4 warstwy by trzeba było ;/

Szkoda, że nie przeczytałam tego postu wcześniej bo przechodziłam dzisiaj dwa razy obok Indigo Bym Ci fotke zrobiła

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Doradzcie, który top pięknie błyszczy i się nie rysuje?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja osobiście polecam nailac i Spn aaale bąbelki u nich to norma, są dość wodniste wiec trzeba delikatnie wkladac pedzelek i nie ciapac po paznokciu za mocno bo inaczej robia sie babelki Chyba ze tylko ja mam takie przyspieszone ruchy ze wrzucam pędzelek do butelki :p




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 22:20   #2057
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;79606496]Niestety robi [/QUOTE]

Ehh, przez to, zawsze najdłużej zajmuje mi nałożenie warstwy topu...

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie dokręcajcie do końca butelek jak wam lakiery czy topy buzują, zostawcie na jakiś czas prawie odkręcone a pózniej nie dokręcajcie mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, nie wiedziałam o tym, ale zostawić na ile czasu? Nie popsuje się jak będzie miał dostęp do powietrza?

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Obłędny kolor moja mama jest fanką takiego i znalazła z jakiejś firmy krzak, ale żeby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu to chyba z 4 warstwy by trzeba było ;/

Szkoda, że nie przeczytałam tego postu wcześniej bo przechodziłam dzisiaj dwa razy obok Indigo Bym Ci fotke zrobiła



Ja osobiście polecam nailac i Spn aaale bąbelki u nich to norma, są dość wodniste wiec trzeba delikatnie wkladac pedzelek i nie ciapac po paznokciu za mocno bo inaczej robia sie babelki Chyba ze tylko ja mam takie przyspieszone ruchy ze wrzucam pędzelek do butelki




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli w każdym topie robią się takie bąbelki?
Ja właśnie ciapie, nie umiem raz a dobrze

A właśnie jeśli chodzi o przypiety post to z spn jest napisany 501 i 700 i sprawdzałam na stronie, różnica w nich jest taka że 700 nie trzeba przemywac? Jeśli tak, to w takim razie czemu on nie jest zakwalifikowany do topow no wipe?

A czy ktoś może napisać czy zauważył jakaś różnicę w tym topie spn 501 a tym z nailaca? Różnią się czymś? Bo chyba wybiorę któryś z nich.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 22:21   #2058
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez dzastine88 Pokaż wiadomość
#029 zielony z Nailac jest piękny, ale widzę że już zamówiłaś i jak coś dziewczyny, to oni mają też promo 3+1 teraz
Nie kuuusimy, bo pójdę z torbami Zamówiłam, mam nadzieję, że z tego spn będę zadowolona
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 06:02   #2059
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ehh, przez to, zawsze najdłużej zajmuje mi nałożenie warstwy topu...



O, nie wiedziałam o tym, ale zostawić na ile czasu? Nie popsuje się jak będzie miał dostęp do powietrza?



Czyli w każdym topie robią się takie bąbelki?
Ja właśnie ciapie, nie umiem raz a dobrze

A właśnie jeśli chodzi o przypiety post to z spn jest napisany 501 i 700 i sprawdzałam na stronie, różnica w nich jest taka że 700 nie trzeba przemywac? Jeśli tak, to w takim razie czemu on nie jest zakwalifikowany do topow no wipe?

A czy ktoś może napisać czy zauważył jakaś różnicę w tym topie spn 501 a tym z nailaca? Różnią się czymś? Bo chyba wybiorę któryś z nich.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Wygodniejszy pędzelek jest w topie nailaca ale to jedyna roznica jaka pamietam, jeden i drugi jest z tych rzadszych więc trzeba cieniutka warstwą nakładać i z obu jestem tak samo zadowolona ale teraz dla odmiany chce kupic Spn 501 bo nailacow uzywam od roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-12, 08:49   #2060
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Wygodniejszy pędzelek jest w topie nailaca ale to jedyna roznica jaka pamietam, jeden i drugi jest z tych rzadszych więc trzeba cieniutka warstwą nakładać i z obu jestem tak samo zadowolona ale teraz dla odmiany chce kupic Spn 501 bo nailacow uzywam od roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki, a jeśli chodzi o rzadkość to one są coś jak Eco czy jeszcze rzadsze?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 09:13   #2061
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ehh, przez to, zawsze najdłużej zajmuje mi nałożenie warstwy topu...



O, nie wiedziałam o tym, ale zostawić na ile czasu? Nie popsuje się jak będzie miał dostęp do powietrza?


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie popsuje się, nie musisz zostawiać całkowicie odkręconej butelki. Wystarczy żeby była niedokręcona jeżeli jest zagazowania. Jak kiedyś używałam Semilaca który buzuje w butelkach to ten sposób pomógł mi na pozbycie się wszyskich bąbli, lakiery stały cały czas z niedokręconymi nakrętkami i nie miałam problemów z malowaniem.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 22:20   #2062
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie popsuje się, nie musisz zostawiać całkowicie odkręconej butelki. Wystarczy żeby była niedokręcona jeżeli jest zagazowania. Jak kiedyś używałam Semilaca który buzuje w butelkach to ten sposób pomógł mi na pozbycie się wszyskich bąbli, lakiery stały cały czas z niedokręconymi nakrętkami i nie miałam problemów z malowaniem.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok, dzięki za rady, spróbuje


Tak wcześniej zachwalalyscie te bazy z reformy, że chyba i bazę bym chciała kupić, tylko właśnie przesyłka straszna, czy oni mają sklepy stacjonarnie i czy któraś z Was ma niedaleko i mogłaby mi kupić i wyslac??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 22:37   #2063
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

SPN leci w kulki. Zamówiłam lakiery 7.12 a jeszcze nie było wysyłki:-( chcę już mój emerald green!! Chlip!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 03:35   #2064
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
SPN leci w kulki. Zamówiłam lakiery 7.12 a jeszcze nie było wysyłki:-( chcę już mój emerald green!! Chlip!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jak byłam wczoraj w Spnie to było od groma paczek naszykowanych do wysłania napisz do nich może gdzies utknela
Ja wczoraj tez bylam po emerald green ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 05:16   #2065
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dowiedziałam się, że Nails Company jest stacjonarnie niedaleko mojej miejscowości i jutro akurat tam będę
Jakie kolory polecacie? Zawiodłam się ostatnio na Semilacowym 169, bo ma słabe krycie, więc nie chciałabym tutaj utopić źle pieniędzy, a z NC nie mam jeszcze żadnego lakieru...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 07:25   #2066
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że Nails Company jest stacjonarnie niedaleko mojej miejscowości i jutro akurat tam będę
Jakie kolory polecacie? Zawiodłam się ostatnio na Semilacowym 169, bo ma słabe krycie, więc nie chciałabym tutaj utopić źle pieniędzy, a z NC nie mam jeszcze żadnego lakieru...
Kolory z wiosennej kolekcji 2017 czyli Bella Donna, Amore Mio, passione, buona notte, Cat eye czarny, czerwony, zielony i granatowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 09:48   #2067
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Kolory z wiosennej kolekcji 2017 czyli Bella Donna, Amore Mio, passione, buona notte, Cat eye czarny, czerwony, zielony i granatowy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
O dzięki, zwrócę na nie uwagę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 13:05   #2068
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny powiedzcie, czy któraś z Was ma ra firmę reforma stacjonarnie?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 20:34   #2069
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
SPN leci w kulki. Zamówiłam lakiery 7.12 a jeszcze nie było wysyłki:-( chcę już mój emerald green!! Chlip!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No muszę przyznać, że jak ostatnio zamawiałam dwa razy z Indigo, to nie wiem jak oni to robili, ale za każdym razem przesyłkę miałam na drugi dzień
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 21:03   #2070
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
No muszę przyznać, że jak ostatnio zamawiałam dwa razy z Indigo, to nie wiem jak oni to robili, ale za każdym razem przesyłkę miałam na drugi dzień
Mi napisali że jak jest promocja to czas realizacji się wydłuża do 5 - 6 dni roboczych... jutro mija termin, zobaczymy kiedy będą lakiery... emerald green chciałam użyć na święta....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.