Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 20:28   #2221
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
u larungologa byłam z tym uchem, dała mi krple i masc,przeszło. I ona włąsnie ogladała gardło i zobaczyła to dziasło i srwierdział, że to moze sie od tego brac, o migdałki pytałam, poiwedziała, ze raczej neui ma zadnych objawow i najpierwmmam porzadek zrobic z zebami, potem w razie jeszcze jakichs problemow mam przyjsc na pelne badania....
no to Panienka jest usprawiedliwiona .

a tak a propos stomatologow to ja tez musze zawitac do swojej, gdyz znowu osemka daje mi o sobie znac. poplucze szalwia gardlo i mam nadzieje, ze przejdzie, a potem do dentysty na podciecie dziasla (juz drugi raz, bo jednak za malo mi wyciela za pierwszym razem) - ale to nie jest straszne, to tylko zabieg kosmetyczny, ciach i juz . stomatologow to ja sie nie boje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 22:10   #2222
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ciach i juz mówisz to przezyje, chyba Ja mam miec jeszcze an gorna szczekę aparacik robiony, to już bede totalna brzydulą, te okropne COŚ na twarzy, aparat i jeszcze okulary pownny byc, a do tego ogolna brzydota
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 08:24   #2223
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

In_ThE_ShAdOwS no to bedzie sie u Ciebie dzialo .

u mnie gula troche sie zmniejszyla - chociaz tyle dobrego. packam sie tym glico A.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 11:53   #2224
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja po nakłuciu igła, wydusiałam takiego jednego, i zrobił mi sie taki jakis wiekszy , to tez go lkko nakłułam, zaraz pojzie na niego tormentiol wrrr. Dziewczyny, a Wy też tak amcie, ze po regulacji brwi robią sie Wam takie krosteczki? Bo ja nie wiem co z tym zrobić, a reguluje co 2 dzien
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 12:42   #2225
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja jak skubie brwi to potem te miejsca sa czerwone, wiec musze robic to zawsze wieczorem jak nigdzie nie wychodze. co do krosteczek - to nie mam.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:12   #2226
carOlka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam wszystkie forumowiczki!
Mnie ten problem tez jest bardzo b;liski.Od dawna mam nieznikającą manię wyciskania wągrów i wsyzstkiego co mi się na twarzy pojawi.I też strasznie trudno mi się od tego powstrzymać.Wiem, że to bardzo szkodliwe, pogarsza stan cery, no i dodatkowo szkodzi moim rozlicznym pajączkom naczynek,bo je wtedy strasznie nadwyrężam.Ale mimo to trudno się powstrzymać.Jak sobie pomyslę że ktoś mógłby zobaczyc taki 1 czy 2 ropnie na mojej twarzy, albo dopatrzec się tych okropnych skupisk wągrów na policzkach, to już wolę to wszystko powyciskac, gdy nikt nie widzi.
Od niedawna próbuję następującej rzeczy, żeby temu zaradzić: zmywam wcześnie wieczorem twarz, nakładam na wypryski kremik punktowy, a ręce smaruję grubo kremem do rąk.To trochę pomaga, bo wiem, że jesli krem na wypryskach ma zadziałać musze dać mu spokój i go nie zetrzeć, a krem, który mam na dłoniach na pewno zaszkodzi, jeśli wetrę go w twarz.
Taki sposób troche na logikę.
Dla większej skuteczności od Was, zaczerpnę fajnego chyba pomysłu z obcięciem paznokci.Twarz ważniejsza jest niż długie paznokcie...
carOlka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:51   #2227
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a aj wygladma okropnie jeden wielki pryszcz i jeden rozdrapany wrrrrrrrr, chyba mogłab to zostawic
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 14:20   #2228
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No wiem, że zaniedbałam te badania i postaram się zgłosić do lekarza jeszcze w tym tygodniu... Carolka jeśli pomaga Ci sposób z kremowaniem rąk i nakładaniem maści na krosty to super, oby tak dalej Ja dzisiaj musiałam wycisnąć paru takich i chyba za dwa dni się zagoją, ale krew się lała, nie wiem dlaczego Wystarczyło lekko wycisnąć rope (w kilku juz zieleniała, więc rozumiecie dlaczego musiałam) i odrazu krew leciała teraz porobiły się strupki Kurde wszystkie zaskórniki wyłażą mi właśnie w postaci ropnych pryszczy brrr... Jutro wam powiem jak sie goją strupki, może jednak lepiej takie wielkie dziady wyciskać wcześniej Kupiłam sobie w końcu żel do cery tłustej i mieszanej Lirene, mam nadzieje, że się sprawdzi Skład ma spoko i nie ma SLS, a chcę sprawdzić jak ten składnik wpływa na moją cere...
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:45   #2229
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

patrycjop u mnie tez zawsze leci krew po wycisnieciu i nie jset wazne czy te kropy kwalifikuja sie do wyduszenia czy tez nie (dokladnie tak jak u Ciebie) .

In_ThE_ShAdOwS ja tez takiego jednego delikwenta ruszylam na policzku (musialam, gdyz juz bylo w nim niewiadomo co ) i teraz zonk - napuchniete i czerwone jest to miejsce i widze, ze znowu sie cos zbiera, echhh... a co do guli - to opuchlizna zeszla i to czerwone w okolo, ale jest jeszcze cos twardego pod skora i wyglada to nie za dobrze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 17:03   #2230
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie też leci krew jak wyciskam, czasem nawet przy wągrach.
wieczorem nic nie cisnęłam i dzis jest lepiej. ostatnio smaruje na noc tak: krem nawilżający, acnefan i na to pasta cynkowa (nie punktowo lecz na cała twarz) i to mi pomaga, tzn po cisnięciu jak sie tym posmaruje to nie jestem tak czerwona i szybciej mi sie goja ranki.
patrycjap- ale chodzi o to ze ja nawet jak po ciśnięciu mam srupki i przebarwienia to za jakis tydzien mi to wszystko schodzi (oczywiscie jak sobie coś nowego nie rozdrapię) wystarczy pare peelingow i skore mam bez plamek. wiec niestety wizja twarzy w plamach na starosc mnie nie przeraza. chyba pod tym jedynym wzgledem to moja skora jest fajna bo sie nawet regeneruje. narazie jedyny powód do nie ciśnięcia to wesele za niecale 2 tygodnie.
jakie działanie ma SLS? to zapycha pory? bo czytałam że nie powinno tego byc w zelach do mycia twarzy ale nie wiem dlaczego?
AaniaA nie ruszaj tego twardego! miałam kiedys pare takich gulek twardych po cisnieciu 30 razy tego samego. pozniej nie bylo ich widac ale czuc ze sa pod skora! i uwierz mi, to mi schodziło ok 3 miesiecy!!!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 17:57   #2231
olcia159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ciach i juz mówisz to przezyje, chyba Ja mam miec jeszcze an gorna szczekę aparacik robiony, to już bede totalna brzydulą, te okropne COŚ na twarzy, aparat i jeszcze okulary pownny byc, a do tego ogolna brzydota

pomyśl ze kiedys w niedalekiej przyszłości bedziesz miała gładka twarz i ładne proste zęby
__________________
Ola
olcia159 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 18:49   #2232
kufelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA i Little Angel dzieki za slodkie powitanie

ja tez sie ciesze ze tu jestem!!

... mija kolejny dzien kiedy nie wyciskam ale oczywiscie, tradycyjnie buzia jest w centrum zainteresowania moich lapek i w pracy jak tylko nie musze uzywac dwoch raczek na klawiaturze a tylko jedna do przegladania papierow druga idzie w ruch i dotyka buzi - na szczescie tylko sobie zdrapuje jakies suszki albo szukam czegos na pozniej...

a poza tym czekamy na elektryka na zalozenie swiatla nad lustrem w lazience wiec wieczorami nic mnie nie kusi bo nawet jak cos czuje pod palcami to za chiny nie moge tego potem znalezc na buzi przed lustrem
kufelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 18:52   #2233
kufelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez aga01
Dziewczyny, może to was zrazi do wyciskania... Mojej mamie zrobiło się coś małego na policzku... później rozrosło się na pół policzka ... Czerwona, twarda, boląca, zropiała gula!! Antybiotyk, okłady... Dzisiaj była na rozcięciu i czyszczeniu!! Wiecie wyciąganie po kawałeczku jakąś łyżeczką przez chirurga... Cały dzień biedaczka leży obolała i ospała z zaklejonym wielkim opatrunkiem policzkiem... może zostanie blizna, a może nie? I ta groźba zostania w szpitalu pod kroplówką z antybiotykiem, a w najgorszym przypadku paraliż twarzy lub inne okropności...!!

Zastanówcie się! Czy lepiej z tym połazić parę dni, wysuszać niż później cierpieć u chirurga! I mieć blizny! Akurat moja mama chyba tego nie dotykała wogóle,bo nigdy nic nie wyciska ale lekarz mówił, że nawet zwykłe wycisnięcie czegoś tak właśnie czasem się kończy...

Ja nie dotykam się do mojej twarzy wogóle... przypadek mamy skutecznie mnie odstraszył...!
SZOK!!!!!! nie bede wyciskac nie bede wyciskac nie bede wyciskac nie bede wyciskac nie bede wyciskac nie bede wyciskac nie bede wyciskac... ZEN

EDIT:... no i niestety nie udalo sie wytrzymac... poszlam i powybijalam je wszystkie... jak smialy zadomowic sie na mojej buzi!! Ale teraz siedze z maseczka z glinki )

Edytowane przez kufelek
Czas edycji: 2006-08-28 o 20:09
kufelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:37   #2234
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez olcia159
pomyśl ze kiedys w niedalekiej przyszłości bedziesz miała gładka twarz i ładne proste zęby
raczej w dalekiej dzieki za pocieszenie
Boże! Wygladam naprawdę strasznie jedn awielka gula, a wczoraj nie docisnłam czegos i dzisiaj urosło...jeju, a do tego czerona broda, bo mnie krem podraznił jak ja sie w szkole pokaże
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 20:19   #2235
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No-ja tez sie nie mam czym chwalic-znow mi cos wylazi.Jedyna moja nadzieja,ze jak pan doktor dobrze dobirze mi pigulki-bedzie lepiej.A to tylko 2 tygodnie jeszcze.
Szkoda gadac dziewczynki o tych pyskach zmaltretowanych( w sensie,ze brak slow ).Ciagle nowe paskudy,nowy bol,nowa zalamka...Dlaczego nie urodzialam sie neandertalczykiem??Coz by mnie wtedy skora obchodzila-polowalabym na mamuty i tyle a tak-musze sie takimi bzdurami przejmowac.
Dzis mialam kryzys-ale nie spowodowaly go pryszcze.Moj maz ukladal podloge na wylanym betonie(zakladalismy rurki aby sobie chodzic zima po cieplej podlodze).Cos wiercil i przewiercil jedna rurke Koszmar-woda sie lala,trzeba bylo rozwalic beton,zdjac ulozona podloge.A juz marzylam,ze meble wracaja na swoje miejsce i znow mieszkam jak ludz. Moze jutro...
Mam ropniaka,ale dam mu spokoj-buzia nasmarowana AD,niech zdycha sam.
Ide spac bo ja taki spioch jestem co idzie spac z kurami(i za kare o 5 jestem wyspana i gotowa do dzialania).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 21:13   #2236
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj Little Angel ale porobilo Wam sie z ta podloga . a to pewnie bylaTwoja decyzja w zwiazku z tymi rurkami - co by bylo cieplej w nozki . zartuje oczywiscie . wspolczuje Wam i to bardzo.

In_ThE_ShAdOwS ja tez wygladam tragicznie . na policzku zrobilo sie cos potwornego po tym wycisnieciu i po co mi to bylo . to takie pocieszenie dla Ciebie . laczymy sie w bolu.

kufelek a Ty co, znowu grzebiesz?! mam nadzieje, ze nie .

i teraz musze sie Wam czyms pochwalic. ide za tydzien w poniedzialek do mikrobiolog . w koncu sie z nia umowilam. powiedziala mi, ze moge przyjsc do niej w tej przerwie kiedy nie biore tych tabletek na gardlo (az juz myslalam, ze bede czekac ponad 3 miesiace) . obejrzy ta moja mordke i zrobi wymazy i moze cos mi zdiagnozuje. moze chociaz mi powie, skad u mnie biora sie te dziwne zmiany na brodzie, z ktorymi estetyk nie moze sobie poradzic. nie licze na to, ze wyleczy mnie z tych krop, ale chociaz broda sie zajmie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 22:13   #2237
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

czesc dziewczynki!!
wiecie co, zauwazylam ze my to mamy tutaj wszystkie takie fale...raz jest w miare ok, wszystkie zmotywowane, a za pare dni znowu fala wyciskania...
ja od wczoraj wygladam tragicznie, i grzebie i wyciskam i najgorzej, bo nie wychodza, az boje sie jutro obudzic....
dobrej nocki,papapa
oh, co my mamy sie z tymi buzkami...
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 05:59   #2238
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie znów nawrót, nawyciskałam sie wczoraj mimo iz wiedziałąm ze mam wyjść z domu koszmar i policzki czerwone, do tego wysypało mnie kaszką na czole, pełno malych syfków, grudek, musze znów wziąć się za walke z nimi i z nałogiem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 06:56   #2239
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl a jak bylo na weselu ?

rudarybciu i jak u Ciebie?

u mnie rano zawsze jest lepiej. skora po nocy sie "wyspi" i rano nie wyglada to wszystko tak tragicznie. jednak wystarczy, aby troche dnia minelo i zaczyna to wszystko wygladac gorzej. z gula lepiej . jest to twarde, ale mniej . co do policzka to opuchlizna i czerwone zeszlo, ale tak czy siak jest znak.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 07:33   #2240
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
bluegirl a jak bylo na weselu ?
a całkiem fajnie, nie zdążyłam sie umalowac za bardzo na wesele, ale bawiłam się całkiem nieźle, załączam 2 fotki z panem młodym
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:36   #2241
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl suknie mialas jak panna mloda .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:49   #2242
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
bluegirl suknie mialas jak panna mloda .
na żywo tak nie wyglądała ot zwykła suknia tego rózowego było sporo i w rzeczywistości był troche ciemniejszy przy tym tańcu zaczeła mi halka spadać i smieszne potem minu robiłam ale tych fotek juz nie pokażę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:52   #2243
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
przy tym tańcu zaczeła mi halka spadać i smieszne potem minu robiłam ale tych fotek juz nie pokażę
no pokaz . w koncu nasz watek nie moze byc wciaz smutny .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 08:22   #2244
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel współczuje tej awarii z podłogą... Ja już sie nie moge doczekać kiedy mój pokój bedzie gotowy A i też podłoga będzie robiona dopiero :P Bluegirl pokazuj zdjecia :P Aniu super, że idziesz w końcu do mikrobiolog Oby coś zdziałała z Twoją brudką
Ja już nie wiem od czego teraz mam taką czerwoną buziale Wszystkie większe krochy są czerwone jak nigdy, a że jest ich sporo to wychodzi, że cała buzia jest czerwona Ale nie ruszam nic, może spróbuje rozprawić się sposobem Little Angel z takim jednym nad ustami, bo mi przez noc urósł Strupki zaczynają się goić, dzisiaj może je troche acnemycinem przysusze... żel mi się spodobał, zobaczymy jak na dłuższą mete się sprawdzi, ale musze jeszcze w kremik nawilżający zainwestować, bo mi sie cera coraz bardziej odwadnia :/ Ale skąd ja kaske na niego wezme Mimo tych wszystkich niezbyt optymistycznych wiadomości nie poddaje się i nie mam takiego zamiaru PZDR
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 08:59   #2245
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirlwygladalas rewelacyjnie!!!
Aniu mam 3 ogniska zapalne, nawet tego pryszczami nei moge nazwac, bo to sa ognisak zapalne. wygladam jak Kosowo, masakra, ale nie dotykam na razie (chyba tylko dlatego ze mnie mega boli) no i dzsiiaj poranne mycie, tonik, dalacin t, filtr i korektor. swiece sie jak psu j*j* bo ziemniaczanki brak eh, beznadzieja....powodzenia u mikrobiolog, opsz jak bylo. kurde, moze ja tez powinnam? a jak ona bedzie wymaz pobierac? prezciez skory Ci nie natnie!!!
Cytat:
Napisane przez Little Angel
Mam ropniaka,ale dam mu spokoj-buzia nasmarowana AD,niech zdycha sam.
Little Angel - rozwalilas mnie tym tekstem... ekstra... A niech zdychaja wszystkie!!
pozdrawiam serdecznie!!
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:25   #2246
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziekuje Dziewczynki .

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
powodzenia u mikrobiolog, opsz jak bylo. kurde, moze ja tez powinnam? a jak ona bedzie wymaz pobierac? prezciez skory Ci nie natnie!!!
u mnie takich delikwentow do zrobienia wymazu jest duzo , ale ide dopiero za tydzien, a wlasciwie juz za tydzien .

rudarybciu oj Ty biedulko , te ogniska zapalne .

patrycjop mi tez robia sie teraz takie czerwone bomby (nie gule, gdyz gule to u mnie co innego ). wczoraj patrze, a na boku, na skroni mam cos malego, a popoludniu uroslo to troche, a wieczorem to juz byla masakra - wielkie, czerwone (a nic tam wczesniej nie grzebalam, teraz tez nie tykam). zeby to tak szybko zniklo jak sie pokazalo. dziekuje bogu, ze to z boku buzi, na skroni, a nie na czole albo brodzie .

bluegirl i gdzie te zdjatka ?! czekamy .

Little Angel a jak tam u Was po tej katastrofie?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 11:06   #2247
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl, slicznie wygladałas dawaj nowe fotki
rudarybcia ja mam dwa takie wieksze homoniewiadomo :/ oczywiscie jednego dusiłam przez noc i teraz jest czerwony, ojej, te moje łapy są okropne
Ania super, z eidziesz do mikrobiolog ja dzisiaj idę do jakiejs dermatolog, prywatnie, zebym mogłą sie wygadac, to nie ebdzie zadna wizyta na 5 min nie dam sie wywalic. Tylko jak ja wyjde z domu z TYM?
W ogóle dzisiaj sie wyładowałam an mojej mamie, jestem beznadziejna :/ Oczywiscie cały poranek przeryczany. Te wielkie cos chyab od tych zebow mi sie zrobiły, bo mnie strasznie bolą
Little_Angel jak znosisz ten remont? Ja lubie tylko efekt końcowy po remontach, chociaz tez nie zawsze mój drugi dom juz sie pare lat buduje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:02   #2248
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta.
mam taką nierówną twarz, jakby pofalowaną nie mogę sie na to patrzeć moja twarz wygląda jak polskie drogi- same dziury i wyboje chce zeby była gładka i równa!

Ja tez tak mam ...
Szczegolnie jak sie patrzy z boku
Moze ten Isotrex mnie troche wygladzi
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 14:18   #2249
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

juz dodaje kilka fotek ,
niestety jestem niezbyt fotogeniczna, ale przynajmniej można się pośmiać
taki mały off topic
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 14:44   #2250
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

B. ładnie wygladałaś, tylko wg. mnie ta suknia jest trochę za bardzo balowa jak na wesele. Panna Młoda nie czuła się zagrożona ?
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.