Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 17:26   #4291
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Umówiłam się na konsultację i mam takie pytanie do Was. Robiłyście jakieś badania przed pierwszą konsultacją czy dopiero potem? I jak to wygląda tzn. jak już się zdecydowałyście to była jeszcze jedna wizyta czy od razu zostałyście zapisane na korektę?
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 15:30   #4292
a1n1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

czy jest tu może ktoś kto robił plastyke malzowin ucznych w Łodzi? kogo polecacie? słyszeliście coś o dr Pisera?
a1n1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 11:14   #4293
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Umówiłam się na konsultację i mam takie pytanie do Was. Robiłyście jakieś badania przed pierwszą konsultacją czy dopiero potem? I jak to wygląda tzn. jak już się zdecydowałyście to była jeszcze jedna wizyta czy od razu zostałyście zapisane na korektę?
Skoro nic Ci nie powiedzieli to wszystkiego dowiesz sie na konsultacji. Dadza wtedy liste badan, ustala trenim samej operacji itp....
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-03, 17:48   #4294
aleksandraa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez a1n1a Pokaż wiadomość
czy jest tu może ktoś kto robił plastyke malzowin ucznych w Łodzi? kogo polecacie? słyszeliście coś o dr Pisera?
Ja robiłam w Łodzi ale u dr Żurady-Zielińskiej. W lipcu tego roku, za 2 dni moje nowe uszy skończą 3 miesiące Zadowolona jestem bardzo.
aleksandraa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 09:26   #4295
cojapisze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 29
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Kiedy mozna juz spokojnie chodzic bez opaski? Ja nikomu nie mowilam o zabiegu i boje sie ze niechcacy ktos mnie szturchnie ,zaczepi o ucho.Po jakim czasie z tymi uszami nie moze sie jjuz nic stac?
jestem już prawie 9 msc po operacji, jeśli chodzi o uszy, ze swojego doświadczenia wiem, że po 3 msc po operacji, kiedy już nie będziesz nosiła opaski uszy powoli będą robić się naturalne. Po tym czasie już minimalnie mogą się zmieniać albo wgl oczywiście jeśli będziesz na nie uważać, w moim przypadku tak było i na dzień dzisiejszy jestem zdecydowany co do poprawki, bo nie są takie jak sobie je wymarzyłem i wiedziałem to już 2 tygodnie po operacji ale myślałem że dojdą do siebie
Jeśli zrobią Ci dobrze uszy to po 3-4 msc możesz spać spokojnie

no i ja już nie nosiłem opaski po zdjęciu szwów, tylko na noc zakładałem.

Edytowane przez cojapisze
Czas edycji: 2017-10-04 o 09:27
cojapisze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 17:41   #4296
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja juz po zdjęciu szwów myslalam o poprawce i teraz bede miala wizyte za tydzien,powiem o tym swojemu chirurgowi,zaluje ze zrobilam u niego operacje,to straszny cham.Teraz jestem ciekawa co powie na poprawke.Jedno ucho przylega bardziej drugie odstaje,jak dotykam z tylu czuje ze cięcia sa inne w obu uszach.
A co Twoj lekarz na poprawke? jak powie ze nie chce poprawic co w takiej sytuacji zrobic?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 18:31   #4297
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Ja juz po zdjęciu szwów myslalam o poprawce i teraz bede miala wizyte za tydzien,powiem o tym swojemu chirurgowi,zaluje ze zrobilam u niego operacje,to straszny cham.Teraz jestem ciekawa co powie na poprawke.Jedno ucho przylega bardziej drugie odstaje,jak dotykam z tylu czuje ze cięcia sa inne w obu uszach.
A co Twoj lekarz na poprawke? jak powie ze nie chce poprawic co w takiej sytuacji zrobic?
A u kogo robiłaś operację?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 20:43   #4298
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Po ilu miesiacach od zabiegu mozna zrobic poprawke uszu?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 10:05   #4299
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Po ilu miesiacach od zabiegu mozna zrobic poprawke uszu?
Najlepiej odczekać jak najdłużej, ale tak najszybciej to po pół roku.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 08:27   #4300
hypebaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Hej wam. Wczoraj wykonywalam korekte uszu w Sopocie dzis jade zdjac opatrunek i moze zobacze jak to wyglada czytajac to forum bylam troche przerazona bolem, podawaniem znieczulenia itp. Takze jak ktos sie zastanawia ze wzgledu na bol to nie ma na co czekac! Pierwsza noc przespalam cala bez jakiekokolwiek bolu do teraz nic mnie nie boli biore TRAMAL i calkowicie zniwelowal bol. Wiec nie bawcie sie w zadne slabe ketonale lepiej wziac jeden tramal niz 5 ketonali bylam troche zdziwiona bo nie podpisywalam zadnej zgody na zabieg ani nic. wszystko poszlo szybko i sprawnie. Pan Doktor jak sie okazalo bedzie moim wykladowca wiec wierze w jego profesjonalizm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hypebaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:50   #4301
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hypebaee Pokaż wiadomość
Hej wam. Wczoraj wykonywalam korekte uszu w Sopocie dzis jade zdjac opatrunek i moze zobacze jak to wyglada czytajac to forum bylam troche przerazona bolem, podawaniem znieczulenia itp. Takze jak ktos sie zastanawia ze wzgledu na bol to nie ma na co czekac! Pierwsza noc przespalam cala bez jakiekokolwiek bolu do teraz nic mnie nie boli biore TRAMAL i calkowicie zniwelowal bol. Wiec nie bawcie sie w zadne slabe ketonale lepiej wziac jeden tramal niz 5 ketonali bylam troche zdziwiona bo nie podpisywalam zadnej zgody na zabieg ani nic. wszystko poszlo szybko i sprawnie. Pan Doktor jak sie okazalo bedzie moim wykladowca wiec wierze w jego profesjonalizm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje napisz jak wrażenia po zdjęciu opatrunku. Ja mam termin na 14 grudnia i już nie mogę się doczekać
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 11:57   #4302
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

ja mam swoj termin na za 2 tyg, im blizej tym bardziej mieszane uczucia.
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 13:21   #4303
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dzoann3 Pokaż wiadomość
ja mam swoj termin na za 2 tyg, im blizej tym bardziej mieszane uczucia.
Nie jesteś pewna czy tego chcesz? Czy może się boisz? ja z jednej strony nie mogę się doczekać i gdybym mogła to już bym im się na stole położyła, a z drugiej strony to zaczynam myśleć, że te moje uszy wcale nie są takie złe Jednak wiem, że jeżeli teraz bym zrezygnowała to żałowałabym tego. Myślę o tych wszystkich sytuacjach w swoim życiu kiedy te moje uszyska mnie ograniczały i pomimo różnych myśli, wiem, że dobrowolnie z tego nie zrezygnuję.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 14:07   #4304
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Nie jesteś pewna czy tego chcesz? Czy może się boisz? ja z jednej strony nie mogę się doczekać i gdybym mogła to już bym im się na stole położyła, a z drugiej strony to zaczynam myśleć, że te moje uszy wcale nie są takie złe Jednak wiem, że jeżeli teraz bym zrezygnowała to żałowałabym tego. Myślę o tych wszystkich sytuacjach w swoim życiu kiedy te moje uszyska mnie ograniczały i pomimo różnych myśli, wiem, że dobrowolnie z tego nie zrezygnuję.
Mam dokladnie to samo. Nerwy chyba sa spowodowane tym , ze nie dokonca wiem co mnie czeka. Niby czytam te forumowe historie, wiem czego sie spodziewac,ale jednak ten dreszczyk niepewnosci jest....
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 18:08   #4305
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dzoann3 Pokaż wiadomość
Mam dokladnie to samo. Nerwy chyba sa spowodowane tym , ze nie dokonca wiem co mnie czeka. Niby czytam te forumowe historie, wiem czego sie spodziewac,ale jednak ten dreszczyk niepewnosci jest....
Pewnie tak, jednak czytanie i oglądanie to nie to samo co przeżycie tego Mi jednak to, że już się naczytałam i naoglądałam daje właśnie spokój, wiadomo, że zawsze coś może pójść nie tak, ale zdaję sobie z tego sprawę i nie zniechęca mnie to do korekty. Sytuacja jednak może się zmienić, gdy termin operacji nie będzie już tak odległy, pewnie wtedy nerwy bardziej dadzą o sobie znać, tym bardziej, że nigdy nie miałam żadnej operacji, ale myślę, że będzie ok. Trzymam za Ciebie kciuki i abyś była zadowolona już "po" .
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 18:13   #4306
hypebaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Wracam po zmianie opatrunku takze uszek jeszcze nie widzialam bo doktor chce pokazac je dopiero jak sie troche zagoja ale wygladal na zadowolonego mowiac ze uszka beda piekne i ze super sie goi ;D juz nie moge sie doczekac gdy je zobacze a co do bolu to nie boli nic a nic oczywiscie zasluga tabletek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hypebaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-21, 11:06   #4307
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez hypebaee Pokaż wiadomość
Wracam po zmianie opatrunku takze uszek jeszcze nie widzialam bo doktor chce pokazac je dopiero jak sie troche zagoja ale wygladal na zadowolonego mowiac ze uszka beda piekne i ze super sie goi ;D juz nie moge sie doczekac gdy je zobacze a co do bolu to nie boli nic a nic oczywiscie zasluga tabletek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super,że nic Cię nie boli Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie, lekarz na konsultacji mówił, że dbają o to, żeby ich pacjentki nie odczuwały bólu po operacji. Liczę, że rzeczywiście tak będzie, no ale zobaczymy, wolę się na nic nie nastawiać. Ja chyba chciałabym od razu przy zmianie opatrunku zobaczyć, jak wyglądają uszy, nie jestem zbyt cierpliwa
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-21, 11:10   #4308
hypebaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Super,że nic Cię nie boli Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie, lekarz na konsultacji mówił, że dbają o to, żeby ich pacjentki nie odczuwały bólu po operacji. Liczę, że rzeczywiście tak będzie, no ale zobaczymy, wolę się na nic nie nastawiać. Ja chyba chciałabym od razu przy zmianie opatrunku zobaczyć, jak wyglądają uszy, nie jestem zbyt cierpliwa
Popros o recepte na tramal. Bo facet co mial zabieg przede mna nie prosil i nie dostal i gdy spotkalismy sie nastepnego dnia na konsultacji to mial prawie lzy w oczach ze cala noc nie spal ;D w poniedziałek kolejna wizyta czekam juz zeby zobaczyc moje uszka ;D obecnie juz nie biore zadnych lekow i czuje ze Troszke zaczynaja mnie swedziec ale ciesze sie bo to ponoc oznacza ze sie goi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hypebaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-23, 11:05   #4309
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

a jak radzicie sobie z zakryciem opatrunkow, zwykla opaska szersza daje rade, czy lepiej czapke jakas kupic? wiem ze ktos juz pisal na ten temat ale zanim sie dokopie.....
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 11:07   #4310
hypebaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dzoann3 Pokaż wiadomość
a jak radzicie sobie z zakryciem opatrunkow, zwykla opaska szersza daje rade, czy lepiej czapke jakas kupic? wiem ze ktos juz pisal na ten temat ale zanim sie dokopie.....
Ja aktualnie mam opatrunki ale nie zakrywam ich bo nie wychodze z domu 😁 aczkolwiek opaska tego nie zakryje jak juz to czapka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hypebaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-23, 11:52   #4311
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

super, dzieki za odpowiedz. To kupie czapke w takim razie Bede jak te celebrytki z pierwszych stron gazet
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 11:27   #4312
bunia___3726
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam
Czy ktoś z Was robił korekte w Warszawie w Klinice Sfera?
I czy polecacie jeżeli tak ?
Chciałabym wkońcu to zrobić ale cieżko zrobić ten "pierwszy krok" pomóżcie
bunia___3726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 11:36   #4313
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bunia___3726 Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoś z Was robił korekte w Warszawie w Klinice Sfera?
I czy polecacie jeżeli tak ?
Chciałabym wkońcu to zrobić ale cieżko zrobić ten "pierwszy krok" pomóżcie
Chyba sie przewijala ta klinika w tym watku juz, poczytaj wczesniejsze wypowiedzi cos na 100% o nich znajdziesz.
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 10:54   #4314
Ad7am
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć. Jestem po korekcie uszu 2 dzień. Zabieg był we wtorek po południu. Sam zabieg prawie bezbolesny. Najbardziej bolała szyja, bo trzeba obrócić głowę na bok na dobre 30-40 min. a potem w drugą stronę. Około 4 godziny po zabiegu pierwszy ból. Miałem przepisany jego nam, ale i tak noc nie przespana, bo nie umiem spać na plecach, a tak trzeba. Dziś juz minęła 2 noc i było lepiej. Nadal na jego hali. Wczoraj była zmiana opatrunku. Pierwszy opatrunek mocno dociśniety i wyciągał pod szyja. Kolejny już luźniejszy. Szwy ściągają mi 7 dni po zabiegu. Zabieg wykonany w Katowicach.
Ad7am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:17   #4315
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ad7am Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem po korekcie uszu 2 dzień. Zabieg był we wtorek po południu. Sam zabieg prawie bezbolesny. Najbardziej bolała szyja, bo trzeba obrócić głowę na bok na dobre 30-40 min. a potem w drugą stronę. Około 4 godziny po zabiegu pierwszy ból. Miałem przepisany jego nam, ale i tak noc nie przespana, bo nie umiem spać na plecach, a tak trzeba. Dziś juz minęła 2 noc i było lepiej. Nadal na jego hali. Wczoraj była zmiana opatrunku. Pierwszy opatrunek mocno dociśniety i wyciągał pod szyja. Kolejny już luźniejszy. Szwy ściągają mi 7 dni po zabiegu. Zabieg wykonany w Katowicach.
Super! Teraz wchodzisz w nowe zycie
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 20:11   #4316
Ad7am
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dziś mija tydzień od zabiegu. Praktycznie mogę bez bólu spać na boku. Na dzień zdjalem dziś opaskę. Uszka ok. Po tygodniu mozna powiedzieć że życie wraca do normy. Jeszcze ściągnięcie szwów za 3 dni... i po wszystkim Pozdrawiam. Jak macie pytania to piszcie...
Ad7am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 20:23   #4317
Ad7am
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Tak jest i tak było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2017-11-14-21-22-11.jpg (45,2 KB, 117 załadowań)
Ad7am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 12:45   #4318
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malutka1227 Pokaż wiadomość
Ja jestem po zabiegu u dr Olender. Super klinika, asystentki mega mile, atmosfera rowniez. Najbardziej balam sie znieczulenia a okazalo sie ze wszystko jest do wytrzymania w skali od 1-10 to 2 bol po zabiegu hmm... nie bolalo jakos tragicznie ale tez nie lekko. Najgorsze byly pierwsze dwa trzy dni. Teraz mija 3 miesiac i jestem bardzo zadowolona polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

A u mnie zabieg trwal dokladnie godzinke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A długo czekałaś na taki zabieg ? Też boję się bólu ale mam nadzieje że będzie do wytrzymania W końcu muszę zrobic coś dla siebie a mam nadzieje że będę czuła się o wiele lepiej i nie będę musiała się już ich wstydzić.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 14:45   #4319
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

A długo czekałaś na taki zabieg ? Też boję się bólu ale mam nadzieje że będzie do wytrzymania W końcu muszę zrobic coś dla siebie a mam nadzieje że będę czuła się o wiele lepiej i nie będę musiała się już ich wstydzić.[/QUOTE]

Bol niby jest takze zaleny od rodzaju zabiegu. Ja np nie czulam bolu, bardziej dyskomfort. I bedziesz czula sie lepiej, gwarantuje!
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 12:26   #4320
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Czy po zabiegu korekty uszu (już po zdjęciu szwów) można spać w stoperach?
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.