Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 16:21   #2041
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

15 cm gumką nie zwęzisz raczej. Gumką się obwód podszywa, żeby był mniej rozciągliwy. 15 cm to dużo - trzeba by było po 7 cm z każdej strony ciachać, co zepsuje całkiem konstrukcję stanika :/
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:52   #2042
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
tikida - ale przygody miałyście z koleżanką... Było ją do mnie przysłać - u mnie też Princeska czerwona w promocji Chyba, że koleżanka nie z Lublina
Koleżanka obecnie przebywa jakieś 600km ode mnie, więc doradzać jej mogłam tylko na odległość, co trochę skomplikowało sprawę. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło .

Cyska, gumką to możesz zwęzić o 5cm, a nie o 15. U mnie jakoś ta metoda się nie sprawdziła, tzn. obwód rzeczywiście jest bardziej ścisły i nie idzie do góry, ale gumka zostawia ślad, obciera, no i stanik wizualnie dużo traci.
Teraz jak mam zbyt luźny obwód, to go po prostu zostawiam. Zresztą i tak wszystkie staniki idą mi do góry poza Effuniakami i Shock Absorberem.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:14   #2043
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

No tak myślałam, ze 15 to za dużo:P No ja niestety mam tylko jeden stanik,który jest w ciągłym ruchu:P I juz mi sie ta zaczepka na ramiączka przetarła ze zaraz sie urwie A na razie nie mam kasy na stanik bo przez net juz nie zamawiam.

No nic coś będę kombinować Może nie będzie przepieknie wyglądać ale jako tako trzymać :P
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:50   #2044
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A może podszyć bawełnianą tasiemką, która się nie rozciąga wcale? Wtedy obwód miałby taką długość jak stanik bez naciągania, może to by tymczasowo pomogło?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:41   #2045
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Otworzył się nowy sklep internetowy: http://www.adore.pl/index.html
Po umówieniu się będzie możliwość odbioru osobistego w Krakowie (Nowa Huta). Ten Kraków bardzo mnie cieszy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:53   #2046
Hebryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

*kasieńko* i tikido, dziękuję Wam bardzo za Waszą radą zdecydowałam się zamówić na początek Curvy Kate Portię, czyli brać raczej rozmiar 65G, a nie ten, który mi wyszedł (65FF)?
Hebryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:54   #2047
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Hebryka Pokaż wiadomość
*kasieńko* i tikido, dziękuję Wam bardzo za Waszą radą zdecydowałam się zamówić na początek Curvy Kate Portię, czyli brać raczej rozmiar 65G, a nie ten, który mi wyszedł (65FF)?
Twój normalny rozmiar to 65FF, ale portia jest raczej małomiseczkowa i trzeba brać rozmiar większy
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-10-30 o 19:56
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 20:01   #2048
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Hebryka Pokaż wiadomość
*kasieńko* i tikido, dziękuję Wam bardzo za Waszą radą zdecydowałam się zamówić na początek Curvy Kate Portię, czyli brać raczej rozmiar 65G, a nie ten, który mi wyszedł (65FF)?
Tak, radzę 65G

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
Twój normalny rozmiar to 65FF, ale portia jest raczej małomiseczkowa i trzeba brać rozmiar większy
Hebryka jest na granicy rozmiarów - między 65FF a 65G, a zawsze lepiej wziąć lekko większy, zwłaszcza na początku, gdy jeszcze nie było migracji
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 20:13   #2049
Hebryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziękuję bardzo za pomoc
Hebryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 20:25   #2050
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Zamowilam Pour Moi? Opulence w koncu. Mam nadzieje, ze bede zadowolona
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 21:01   #2051
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Paprak, napiszę do Ciebie jutro maila, bo mam wątpliwości deko co do rozmiaru, który u mnie kupiłaś OK? Dziś już nie dam rady się zebrać. Bo jeśli chcesz być zadowolona, to ja jeszcze będę miała kilka pytań
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 21:50   #2052
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Paprak, napiszę do Ciebie jutro maila, bo mam wątpliwości deko co do rozmiaru, który u mnie kupiłaś OK? Dziś już nie dam rady się zebrać. Bo jeśli chcesz być zadowolona, to ja jeszcze będę miała kilka pytań
ok Ja juz zlecilam przelew ale mysle, ze cos mi i tak dobierzesz
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 08:03   #2053
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witajcie
ja od paru lat nosze 90-95 D
troche ostatnio schudlam wiec spadl mi obwod w biuscie o 3-4 cm)
zmierzyłam się i obwód pod mam 97cm a w 122cm te kalkulatory co podałyscie na stronie wyliczają mi ze mam 85L troche jestem w szoku zwłaszcza to L mnie przerazioło.. nie wiem gdzie miałabym znaleźć taki stanik gdy najwieksze jakie widziałam w sklepach to własnie D .Z tego co teraz mam piersi czasem mi się wylewają no i nie moge zapanowac nad ramiączkami( wciąż są zbyt luźne) doszłow s umie do tego ze nosze wciaz jeden i ten sam stanik bo nie moge znalezc zadnego innego. wiec jednym slowem tragedia

Edytowane przez suspenders
Czas edycji: 2009-10-31 o 08:04
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 08:57   #2054
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

W pierwszym poście tego wątku masz podane sklepy z szerszą rozmiarówką, zarówno stacjonarne jak i internetowe.

Kalkulator to punkt wyjścia, który niestety w przypadku małych i dużych obwodów radzi sobie średnio. Myślę, że w Twoim wypadku wystarczy ciut mniejsza miseczka, choć niekoniecznie. Z staników w Brytyjskiej rozmiarówce spróbuj może 38G, ewentualnie 40FF.

Podczas przymierzania koniecznie zwróć uwagę na właściwe zakładanie biustonosza: http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html
Wiele kobiet ma z tym problem.

Zwróć uwagę, czy obwód jest poziomo, czy ramiączka są odpowiednio skrócone, czy miseczki nie są za małe. Pomocna może być ta strona: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanik...radnikowo.html

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Aha, polskimi odpowiednikamia 38G i 40FF są 85J oraz 90I, choć u niektórych producentów może się to różnić.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:16   #2055
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
Koleżanka obecnie przebywa jakieś 600km ode mnie, więc doradzać jej mogłam tylko na odległość, co trochę skomplikowało sprawę. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło .
Tikida, nie tylko Twoja koleżanka miała przejścia z ebras, moja również, o ile wiem, to czeka na stanik już ponad miesiąc, również na Princesskę, mimo że nic nie wymieniała.
Radzę unikać, jest tyle dobrych sklepów internetowych, że nie warto sobie nerwów szarpać.

Zamówiłam sobie wczoraj Effuniaka-dzińsiaka, to będzie mój pierwszy Effuniak. Zobaczymy, czy faktycznie to taki cud-miód jak fama głosi
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:35   #2056
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

mozecie polecić mi jakiś fajny gorset?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:41   #2057
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hej,
Wczoraj pierwszy raz zainteresowanałam się tym wątkiem (mimo że jego "zaczepny" tytuł juz nie raz wpadł mi w oko ) i zainspirowana wybrałam się aż do pasmanteri zakupić centymetr - dziwne że mogłam tak długo bez niego żyć...
Z moich dość nieudolnych pomiarów wyszło, że obwód pod biustem to 76 cm, a obwód biustu jakieś 89/90 cm - na co kalkulator zareagował rozmiarem 70C (przy 90 cm - 70D). Nie będzie pewnie dla nikogo zaskoczeniem, jesli powiem, że obecnie noszę 75 B... a stanika w rozmiarze 70 C, to w życiu nawet nie przyszło mi do głowy przymierzyć (ignorancja! ).
W związku z tym, jesli dzisia j po pracy znajdę w sobie dość wigoru, to wybieram się na Wielkie Przymierzanie - po prostu ciekawość mnie żżera. Wątek dopiero co liznęłam i nie mam pojęcia na temat wszystkich tych modeli i opcji, ale z tego co widzę warto spróbować Jeśli pozwolicie, to w razie jakiś watpliwość będę zawracać Wam głowę
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:42   #2058
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

suspenders - z tabel rozmiarowych wychodzi Ci brytyjskie 85H/38H, ale dużo zależy też od budowy biustu - może się okazać, że jednak mniejsza miseczka będzie odpowiedniejsza - np. 85G/GG.

Mirelkaaa - a o jaki gorset Ci chodzi? Modelujący, ozdobny? Ja mogę polecić Masquerade Antoinette - ładnie modeluje talię, albo Masquerade Madison - modeluje trochę gorzej, ale za to biust wygląda w nim obłędnie
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:12   #2059
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
s
Mirelkaaa - a o jaki gorset Ci chodzi? Modelujący, ozdobny? Ja mogę polecić Masquerade Antoinette - ładnie modeluje talię, albo Masquerade Madison - modeluje trochę gorzej, ale za to biust wygląda w nim obłędnie
czy rozmiar gorsetu powinien być taki sam jak rozmiar stanika czy większy obwód?
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:39   #2060
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
suspenders - z tabel rozmiarowych wychodzi Ci brytyjskie 85H/38H, ale dużo zależy też od budowy biustu - może się okazać, że jednak mniejsza miseczka będzie odpowiedniejsza - np. 85G/GG.

Mirelkaaa - a o jaki gorset Ci chodzi? Modelujący, ozdobny? Ja mogę polecić Masquerade Antoinette - ładnie modeluje talię, albo Masquerade Madison - modeluje trochę gorzej, ale za to biust wygląda w nim obłędnie
dziekuje
czyli teraz czeka mnie rajd po sklepach
przeciez trzeba dbac o nasze skarby
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:08   #2061
Tourniquet
Przyczajenie
 
Avatar Tourniquet
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Hej,
Wczoraj pierwszy raz zainteresowanałam się tym wątkiem (mimo że jego "zaczepny" tytuł juz nie raz wpadł mi w oko ) i zainspirowana wybrałam się aż do pasmanteri zakupić centymetr - dziwne że mogłam tak długo bez niego żyć...
Z moich dość nieudolnych pomiarów wyszło, że obwód pod biustem to 76 cm, a obwód biustu jakieś 89/90 cm - na co kalkulator zareagował rozmiarem 70C (przy 90 cm - 70D). Nie będzie pewnie dla nikogo zaskoczeniem, jesli powiem, że obecnie noszę 75 B... a stanika w rozmiarze 70 C, to w życiu nawet nie przyszło mi do głowy przymierzyć (ignorancja! ).
W związku z tym, jesli dzisia j po pracy znajdę w sobie dość wigoru, to wybieram się na Wielkie Przymierzanie - po prostu ciekawość mnie żżera. Wątek dopiero co liznęłam i nie mam pojęcia na temat wszystkich tych modeli i opcji, ale z tego co widzę warto spróbować Jeśli pozwolicie, to w razie jakiś watpliwość będę zawracać Wam głowę
Czyli masz ten sam rozmiar co ja z tym że ja od zawsze nosiłam...75A - jestem szczupła a biust mam raczej ...malutki i jakis tydzień temu z ciekawości wstąpiłam z mamą do sklepu triumph, wybieramy rozmiar 75A , podeszła do nas bardzo miła ekspedientka, spojrzała na mnie i powiedziała że raczej powinnam przymierzyć 70C...Oczywiście wybuchnęłyśmy śmiechem ! Mama powiedziała że nie zaszkodzi przymierzyć i okazało się że jest idealny ! Teraz mam już dwa staniki w rozmiarze 70C a stare A wyrzuciłam Także leć do sklepu po 70 C
Tourniquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:31   #2062
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tourniquet Pokaż wiadomość
Czyli masz ten sam rozmiar co ja z tym że ja od zawsze nosiłam...75A - jestem szczupła a biust mam raczej ...malutki i jakis tydzień temu z ciekawości wstąpiłam z mamą do sklepu triumph, wybieramy rozmiar 75A , podeszła do nas bardzo miła ekspedientka, spojrzała na mnie i powiedziała że raczej powinnam przymierzyć 70C...Oczywiście wybuchnęłyśmy śmiechem ! Mama powiedziała że nie zaszkodzi przymierzyć i okazało się że jest idealny ! Teraz mam już dwa staniki w rozmiarze 70C a stare A wyrzuciłam Także leć do sklepu po 70 C
Kala!, leć, ale niekoniecznie do Triumpha - staniki, wbrew powszechnej opinii, są rozciągliwe i słabej jakości, za to cenią się jak brytyjczyki Proponuję wybrać któryś z polecanych na 1. stronie sklepów. Przy okazji możesz liczyć na poradę brafitterki W sumie masz to szczęście że nawet w zwykłych sklepach dostaniesz swój rozmiar, tylko nie wiem którą markę Ci zaproponować. Może Ewę Bień, Samantę, Kingę?
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:46   #2063
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a ja się zastanawiam nad kupnem czegoś z Damy Kier
mają i 65G i 70E, przy moich wymiarach 72,77/91,93 skłaniałabym się na 65G bo pewnie aż tak ścisłe nie są, ale przy takim rozmiarze boję się że stanik będzie bardzo zabudowany
ten model mnie urzekł: http://www.intymna.pl/m306,12,12,,no...156dbeb0901a45
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:58   #2064
Tourniquet
Przyczajenie
 
Avatar Tourniquet
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Kala!, leć, ale niekoniecznie do Triumpha - staniki, wbrew powszechnej opinii, są rozciągliwe i słabej jakości, za to cenią się jak brytyjczyki Proponuję wybrać któryś z polecanych na 1. stronie sklepów. Przy okazji możesz liczyć na poradę brafitterki W sumie masz to szczęście że nawet w zwykłych sklepach dostaniesz swój rozmiar, tylko nie wiem którą markę Ci zaproponować. Może Ewę Bień, Samantę, Kingę?
Julka dzięki za podpowiedź Triumpha podałam tak dla przykładu bo to był pierwszy sklep w którym jednak ktoś mi doradził w sprawie rozmiaru Wcześniej zwykle kupowałam w h&m czy cubusie, choć miałam też staniki ze sklepów bieliźniarskich gdzie jakoś pani ochoczo przynosiła mi to A i nigdy nie proponowała nic innego. Teraz kiedy znam mój rozmiar mogę zajrzeć do sklepów podanych tu na stronce i wypróbuję marki które podałaś

P.S Czy triumph to naprawdę taka kiepska marka? Kupiłam jak na razie 2 staniki ale wydają mi się naprawdę porządne, jestem zadowolona, ale mam je niecałe 2 tygodnie więc póki co nie mogę ocenić wytrzymałości .
Tourniquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 15:47   #2065
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
czy rozmiar gorsetu powinien być taki sam jak rozmiar stanika czy większy obwód?
A to już zależy od konkretnego modelu i rozmiaru jaki nosisz.
Np. Antoinette polecam wziąć obwód szerszy niż stanik z odpowiednio przeliczoną miseczką, natomiast Madison np. jest trochę bardziej rozciągliwy i można brać obwód standardowy
Jaki nosisz rozmiar stanika?
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:07   #2066
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Tikida, nie tylko Twoja koleżanka miała przejścia z ebras, moja również, o ile wiem, to czeka na stanik już ponad miesiąc, również na Princesskę, mimo że nic nie wymieniała.
Radzę unikać, jest tyle dobrych sklepów internetowych, że nie warto sobie nerwów szarpać.

Zamówiłam sobie wczoraj Effuniaka-dzińsiaka, to będzie mój pierwszy Effuniak. Zobaczymy, czy faktycznie to taki cud-miód jak fama głosi
Do tej pory spotykałam dużo pozytywnych opinii o ebras, więc nawet nie pomyślałam, że może być problem.
Za jedną rzecz muszę pochwalić sklep - koleżanka nie musiała dopłacać wymieniając na stanik, który nie był w promocji. Zamówiłyśmy czerwoną princessę 70F za ok. 78PLN, inne kolory kosztowały 99zł. Okazało się, że jest trochę za mała i koleżanka wymieniła na 70FF, koloru czerwonego nie było, więc wybrała czarny i nie musiała dopłacać różnicy. Za wysyłkę przy wymianie sklep nie pobiera opłaty.

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
P.S Czy triumph to naprawdę taka kiepska marka? Kupiłam jak na razie 2 staniki ale wydają mi się naprawdę porządne, jestem zadowolona, ale mam je niecałe 2 tygodnie więc póki co nie mogę ocenić wytrzymałości .
Opinii o triumphie jest sporo. Dużo osób negatywnie ocenia markę ze względu na niekompetentne ekspedienki, ubogą rozmiarówkę oraz bardzo rozciągliwe obwody.
Ja przed uświadomieniem kupowałam praktycznie tylko staniki triumpha i moim zdaniem wiele modeli tej firmy jest całkiem udana i wytrzymała (na moich starych triumphach po kilku latach użytkowania nie widać śladów noszenia poza spraną metką).
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:28   #2067
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

La senza ma 2 nowe straplessy, moim zdaniem ładne
http://www.lasenza.co.uk/bras/strapl...&img=AW109_124
http://www.lasenza.co.uk/bras/strapl...35&img=S1609_5
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:47   #2068
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
śliczne, tylko szkoda, że rozmiarówka dopiero od 70
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:36   #2069
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

La senzy są raczej ścisłe, więc jak ktoś ma powyżej 70 to 70 powinna być dobra, poza tym na logikę straplessy powinny być ściślejsze, ale czy będzie pasować na kogoś poniżej 70 to już nie ręczę
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:53   #2070
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
śliczne, tylko szkoda, że rozmiarówka dopiero od 70
kurczę, byłam tak rozentuzjazmowana tym że te straplessy są tak ładne, że nie popatrzyłam na rozmiarówkę bardzo uboga
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.