Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 09:16   #151
colourful_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

ufff.. dzięki
colourful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:03   #152
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Test ciażowy wykonany podczas brania tabletek na pewno jest wiarygodny więc możesz mu zaufac.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:11   #153
Agnes662
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

łooj dzis dostałam okresu wreszcie.. szczerze po rozm. z gin. nie bałam się...ale zawsze ta nutka złych podejżeń jest
Agnes662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 23:40   #154
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Nie przypuszczałam że kiedykolwiek tu napisze a jednak. Cykle miałam od pół roku po równiutkie 25dni. 30.11 kochałam się z TŻ bez zabezpieczenia dwa razy, jednak nie doszedł we mnie. Z racji tego że miał to być dzien poprzedzający okres nie panikowałam zbytnio, jednak do dzisaj okres nie nadszedł. Ostatnio miałam bardzo wiele stresów + antybiotyki (Azirtolek500) i może to jest powód, ale panikuje strasznie. Piszę tu w sumie po to żebyście mnie uspokoiły, bo sama ze sobą wytrzymac nie mogę. Na test za wcześnie bo nie mineło 14 dni i nie byłby wiarygodny. Jestem wściekła na siebie tym bardziej że gumki były pod ręką, i jak widać przeliczyłam się z moim organizmem.
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:17   #155
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez niepodobna Pokaż wiadomość
Nie przypuszczałam że kiedykolwiek tu napisze a jednak. Cykle miałam od pół roku po równiutkie 25dni. 30.11 kochałam się z TŻ bez zabezpieczenia dwa razy, jednak nie doszedł we mnie. Z racji tego że miał to być dzien poprzedzający okres nie panikowałam zbytnio, jednak do dzisaj okres nie nadszedł. Ostatnio miałam bardzo wiele stresów + antybiotyki (Azirtolek500) i może to jest powód, ale panikuje strasznie. Piszę tu w sumie po to żebyście mnie uspokoiły, bo sama ze sobą wytrzymac nie mogę. Na test za wcześnie bo nie mineło 14 dni i nie byłby wiarygodny. Jestem wściekła na siebie tym bardziej że gumki były pod ręką, i jak widać przeliczyłam się z moim organizmem.
dzień przed okresem powinien być raczej bezpłodnym ale jesli bralas antybiotyki to cykl mogl sie rozregulowac. odczekaj te 14 dni i zrób test
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 12:39   #156
dziunius18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Myślę, że raczej nie ma możliwości zajścia w ciążę Dzień poprzedzający okres powinien być ,,bezpieczny" o ile masz regularne cykle Zażywanie antybiotyków także ma wpływ na cykl, może opóźnić miesiączkę, myslę, że nie masz się czym martwić, a stres w niczym nie pomoże, a wręcz pogorszy sytuację(wiem po sobie tez tak kiedys miałam). Dla pewności wykonaj test;]
dziunius18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:05   #157
niepodobna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

No i nadszedł.!
niepodobna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 22:08   #158
muodaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
GG do muodaa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

hehe to najlepiej raz stresowałam się, że jestem w ciąży bo kilka dni spóźniał się okres.. zrobiłam test-wynik ujemny. wieczorem pojawił się i okres
muodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:58   #159
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: seks , niebezpieczny, czy to ciąża?

Nie jesteś w ciąży nie ma powodu do stresu jeśli sytuacja wyglądała dokładnie tak jak opisałaś
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:08   #160
natalieeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: seks , niebezpieczny, czy to ciąża?

Witam

Ja mam pytanie, które spędza mi sen z powiek. Okres spóźnia mi się już 2 tygodnie. Zawsze miałam regularne cykle. Ostatni okres w listopadzie był bardzo słaby. Odczuwam od kilku dni takie kłucie w lewej, dolnej części brzucha. Współżyłam tylko raz z narzeczonym, zabezpieczaliśmy się. W dodatku to były dni niepłodne. Od przeszło miesięca byłam na ścisłej diecie (niecałe 600 kcl). Teraz jestem na 1200 kcl. Zrobiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywne. Takie bóle z lewej strony też już wcześniej odczuwałam. Byłam nawet na USG jamy brzusznej i nic nie wykazano. Lekarz powiedział mi tylko, że to mogą być ginekologiczne sprawy. Do tego wszystkiego w ubiegłym miesiącu miałam sporo stresów (utrata pracy).Od dłuższego czasu leczę się również na nerwicę. Proszę napiszcie mi, czy z waszego punktu mogę być w ciąży. Od 2 tygodni tylko o tym myślę. To w mojej obecnej sytuacji byłby koniec świata
natalieeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:51   #161
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: seks , niebezpieczny, czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez natalieeee Pokaż wiadomość
Witam

Ja mam pytanie, które spędza mi sen z powiek. Okres spóźnia mi się już 2 tygodnie. Zawsze miałam regularne cykle. Ostatni okres w listopadzie był bardzo słaby. Odczuwam od kilku dni takie kłucie w lewej, dolnej części brzucha. Współżyłam tylko raz z narzeczonym, zabezpieczaliśmy się. W dodatku to były dni niepłodne. Od przeszło miesięca byłam na ścisłej diecie (niecałe 600 kcl). Teraz jestem na 1200 kcl. Zrobiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywne. Takie bóle z lewej strony też już wcześniej odczuwałam. Byłam nawet na USG jamy brzusznej i nic nie wykazano. Lekarz powiedział mi tylko, że to mogą być ginekologiczne sprawy. Do tego wszystkiego w ubiegłym miesiącu miałam sporo stresów (utrata pracy).Od dłuższego czasu leczę się również na nerwicę. Proszę napiszcie mi, czy z waszego punktu mogę być w ciąży. Od 2 tygodni tylko o tym myślę. To w mojej obecnej sytuacji byłby koniec świata

Mysle ze to mało prawdopodobne. Dieta 600 kcl ludzie złoci to tak sie da zyć? To mogło miec duzy wpływ no i stres a jak chcesz sie upewnic w 100% badania krwi i do gina
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:57   #162
natalieeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: seks , niebezpieczny, czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Mysle ze to mało prawdopodobne. Dieta 600 kcl ludzie złoci to tak sie da zyć? To mogło miec duzy wpływ no i stres a jak chcesz sie upewnic w 100% badania krwi i do gina

Malwi89, da się żyć, sama w to wątpiłam, ale można się przyzwyczaić po kilku dniach. Powodzenia w rzucaniu fajek. Ja też rzucam, ale średnio mi to wychodzi przy obecnym stresie. W przyszłym tygodniu idę do lekarza. Nie wiem tylko, jak zniosę ten stres. Chociaż nie wiem, co gorsze, ta niepewność, czy wizyta i lekarza.
natalieeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 22:28   #163
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: seks , niebezpieczny, czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez natalieeee Pokaż wiadomość
Malwi89, da się żyć, sama w to wątpiłam, ale można się przyzwyczaić po kilku dniach. Powodzenia w rzucaniu fajek. Ja też rzucam, ale średnio mi to wychodzi przy obecnym stresie. W przyszłym tygodniu idę do lekarza. Nie wiem tylko, jak zniosę ten stres. Chociaż nie wiem, co gorsze, ta niepewność, czy wizyta i lekarza.

hihihi no ja 2,5 miesiaca nie pale ale ciagnie czasami
a do lekarza sie wybierz koniecznie bo to troche takie niebezpieczne. Mnie sie wydaje ze to od tej diety zbyt radykalnie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 16:59   #164
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Ja też wariuję Brałam tabletki yaz, pierwszy raz w życiu. 7 dni po wzięciu kochałam się ze swoim facetem (tyle trzeba odczekać) w dodatku z prezerwatywą! To samo zdarzyło się jeszcze kilka razy w tym miesiącu (również z gumką), wczoraj wieczorem wzięłam białą tabletkę(czyli powinien pojawić się okres...), ale nie pojawia się i raczej się nie zapowiada...

Myślicie, że to przez te tabletki mogę mieć opóźniony okres?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 17:29   #165
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja też wariuję Brałam tabletki yaz, pierwszy raz w życiu. 7 dni po wzięciu kochałam się ze swoim facetem (tyle trzeba odczekać) w dodatku z prezerwatywą! To samo zdarzyło się jeszcze kilka razy w tym miesiącu (również z gumką), wczoraj wieczorem wzięłam białą tabletkę(czyli powinien pojawić się okres...), ale nie pojawia się i raczej się nie zapowiada...

Myślicie, że to przez te tabletki mogę mieć opóźniony okres?
Z tego co mi wiadomo to nie trzeba czekac jesli wzielo sie w pierwszy dzien krwawienia. Więc bylas bezpieczna.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:09   #166
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Ja niestety wzięłam w drugi dzień krwawienia, ale czekałam te 7 dni... Mam nadzieję, że okres niebawem przyjdzie.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:03   #167
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja niestety wzięłam w drugi dzień krwawienia, ale czekałam te 7 dni... Mam nadzieję, że okres niebawem przyjdzie.

na yaz'ie spokojnie czekaj miesiaczka moze sie pojawic dopiero na 1wszej rozowej nastepnego opakowania, poza tym były jeszcze prezerwatywy to czego sie boisz?

A mnie nachodza głupie mysli z TZtem wykazalismy sie skrajna głupota i teraz sie stresuje :/
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 09:25   #168
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, okres spóźnia mi się 5 dni... Od 2 lat mam cykle 27-29 dniowe. W ciągu ostatniego cyklu współżyłam tylko dwa razy, gumka nie pękła, wszystko było ok. Ale martwi mnie to, że zawsze równe 2 tyg przed miesiączką zaczynały mnie bolec piersi, a teraz nic. W niedzielę miałam dostac okres i w ten dzień zaczęły bolec.. Miałam ostatnio mnóstwo stresów (koniec semestru, kłótnie z rodzicami), a podczas ostatniej miesiączki miałam grypę... Możliwe jest, że okres przesunął mi się o 2 tyg (wnioskuję to z bólu piersi)?
Może wy mnie uspokoicie trochę, żebym się przestała stresowac, bo już sama nie wiem... Dodam, że od tyg mnie podbrzusze boli...
Z góry dzięki za odpowiedzi
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 10:12   #169
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Mało prawdopodobne, ale jak chcesz się uspokoić to leć do apteki po test.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 10:27   #170
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, okres spóźnia mi się 5 dni... Od 2 lat mam cykle 27-29 dniowe. W ciągu ostatniego cyklu współżyłam tylko dwa razy, gumka nie pękła, wszystko było ok. Ale martwi mnie to, że zawsze równe 2 tyg przed miesiączką zaczynały mnie bolec piersi, a teraz nic. W niedzielę miałam dostac okres i w ten dzień zaczęły bolec.. Miałam ostatnio mnóstwo stresów (koniec semestru, kłótnie z rodzicami), a podczas ostatniej miesiączki miałam grypę... Możliwe jest, że okres przesunął mi się o 2 tyg (wnioskuję to z bólu piersi)?
Może wy mnie uspokoicie trochę, żebym się przestała stresowac, bo już sama nie wiem... Dodam, że od tyg mnie podbrzusze boli...
Z góry dzięki za odpowiedzi
nie bylo niebezpiecznej sytuacji więc nie ma mowy o ciąży jesli się boisz to zrób test ale jak dla mnie to napewno nie jesteś ciąży...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 00:10   #171
malenka302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Ciaza - ...

Prosze pomozcie mi.. siedze zaplakana.. i sama nie wiem co juz myslec. Wspolzylam z chloapkiem miesiac temu, dostalam planowo okres obfity i dlugi. Jednak jakos z 3 dni temu zauwayzlam ze mam ciagle wzdecia i boli mnie brzuch ;( nie wiem co o tym myslec ;( wydziela sie duzo sluzu ;( Powiedzcie cos bo ja juz nie daje rady.
malenka302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 00:16   #172
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ciaza - ...

po co zakładasz kolejny taki sam wątek!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380096&page=34
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 00:21   #173
malenka302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Dot.: Ciaza - ...

Bo chce aby mi ktos pomogl i to jest forum i nie po to tutaj wchodze zebys zamykala to co chce aby mi ktos pomogl.
malenka302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 00:23   #174
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ciaza - ...

niestety nie mam takiej mocy żeby zamykać wątki, ale jakbym mogła to też bym to uczyniła! proponuje regulamin!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 00:50   #175
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ciaza - ...

Cytat:
Napisane przez malenka302 Pokaż wiadomość
Prosze pomozcie mi.. siedze zaplakana.. i sama nie wiem co juz myslec. Wspolzylam z chloapkiem miesiac temu, dostalam planowo okres obfity i dlugi. Jednak jakos z 3 dni temu zauwayzlam ze mam ciagle wzdecia i boli mnie brzuch ;( nie wiem co o tym myslec ;( wydziela sie duzo sluzu ;( Powiedzcie cos bo ja juz nie daje rady.
Zrób test.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 01:07   #176
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Ciaza - ...

Cytat:
Prosze pomozcie mi.. siedze zaplakana.. i sama nie wiem co juz myslec. Wspolzylam z chloapkiem miesiac temu, dostalam planowo okres obfity i dlugi. Jednak jakos z 3 dni temu zauwayzlam ze mam ciagle wzdecia i boli mnie brzuch ;( nie wiem co o tym myslec ;( wydziela sie duzo sluzu ;( Powiedzcie cos bo ja juz nie daje rady.
coś

Nie, nie możesz być w ciąży. Zabraniam.

Ale co, współżyłaś w co, analnie, oralnie, waginalne, z gumką, bez, z tabletkami, ze spiralką, z plastrami, z globulka, z zastrzykami, bez?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:42   #177
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Ciaza - ...

Cytat:
Napisane przez malenka302 Pokaż wiadomość
dostalam planowo okres obfity i dlugi
no to o czym my mówimy jest okres=nie ma ciąży, poza tym bóle brzucha nie świadczą o ciąży, jakby tak było to co druga dziewczyna by się zastanawiała czy nie jest w ciąży
ale zrób test jeżeli cię to niepokoi, dla świętego spokoju
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczęśliwa
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:49   #178
dziunius18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

A ja mam troszkę inna sprawe Jesli ktos miał podobnie to prosze o odpowiedzi Tak więc 8 miesięcy temu zaczęłam brać Diane 35 z powodu podwyższonego testosteronu i obniżonej ilości estrogenu i bodajże progesteronu. Ostatnio wzięłam ostanie ( 8 ) opakowanie tych pigułek i mniej więcej od 12-18 dnia cyklu(dzis 18 dzien) strasznie bola mnie jajniki, praktycznie bez przerwy, wydaje mi sie, ze mam podwyższona temp. Myślicie, ze to może być owulacja?? W co troche nie chce mi się wierzyć, bo śluz raczej niepłodny, przez 2 dni nawet z plamkami krwi. Może to jakieś efekty uboczne po odstawieniu?? I czy możliwe, żebym teraz zaszła w ciążę, tego też się własnie obawiam.... ( w środę mam wizyte u ginekologa i ponowne badania hormonów.... pisze, zeby sie uspokoić)
dziunius18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:53   #179
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziunius18 Pokaż wiadomość
A ja mam troszkę inna sprawe Jesli ktos miał podobnie to prosze o odpowiedzi Tak więc 8 miesięcy temu zaczęłam brać Diane 35 z powodu podwyższonego testosteronu i obniżonej ilości estrogenu i bodajże progesteronu. Ostatnio wzięłam ostanie ( 8 ) opakowanie tych pigułek i mniej więcej od 12-18 dnia cyklu(dzis 18 dzien) strasznie bola mnie jajniki, praktycznie bez przerwy, wydaje mi sie, ze mam podwyższona temp. Myślicie, ze to może być owulacja?? W co troche nie chce mi się wierzyć, bo śluz raczej niepłodny, przez 2 dni nawet z plamkami krwi. Może to jakieś efekty uboczne po odstawieniu?? I czy możliwe, żebym teraz zaszła w ciążę, tego też się własnie obawiam.... ( w środę mam wizyte u ginekologa i ponowne badania hormonów.... pisze, zeby sie uspokoić)
Tak mi się zdaje Nie panikuj
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:21   #180
colourful_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

a ja się zastanawiam nad jednym..
Wiem, że są przypadki, gdzie można krwawić w czasie ciąży nawet 3 miesiące w sensie że plamienia normalnie w terminach miesiączki, ale.. Czy są one takie jak normalny okres? W sensie długość trwania, kolor, skrzepy?
Bo chyba jeśli się miało 2 razy okres już, który trwał nawet do 8 dni z żywą krwią i ze skrzepami a 5 testów ciążowych (tak.. taka ze mnie była desperatka ;P) wyszły negatywnie a były robione w różnych odstępach i co prawda o różnych porach, to chyba ciąży nie ma, czyż nie? Dodam, że zażywam tabletki Yasminelle i z odtawienia miałam jak na razie raz okres przy pierwszym odstawieniu.

Wiem, wiem.. pytanie pewnie jest głupie, ale proszę, żeby się nie śmiać ;D
colourful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.