hula - hop 4 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 11:40   #91
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
jakie to cwiczenia? czy wplywaja na ten walek tluszczu pod biustem?
podbijam pytanie .
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:46   #92
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

40 min zaliczone
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:52   #93
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
40 min zaliczone
u mnie tak samo, a teraz lecę na obiad
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:33   #94
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
jakie to cwiczenia? czy wplywaja na ten walek tluszczu pod biustem?
Na przykład zwykłe pompki. Albo rytmiczne ściskanie dłoni, złożonych przed sobą (na wysokości biustu, łokcie wysoko). Na sam biust na pewno nie wpłyną, bo to "kawał flaka", ale mięśnie pod spodem sprawiają, że jest nieco ładniej eksponowany.

Na wałek? Wierzę w to, co przeczytałam w różnych podwieszonych wątkach na wizażu: na tłuszcz działa dieta oraz ogólne ćwiczenia przyspieszające metabolizm (bieganie, rower, HIIT, etc.) Niestety to skąd go najpierw zrzucę, to już loteria. Też bym wolała żeby leciał tylko z bioder, zamiast zewsząd łącznie z biustem
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:23   #95
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: hula - hop 4

15 min zaliczone
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:51   #96
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: hula - hop 4

może komuś się przyda http://www.youtube.com/watch?v=D1yEc...eature=channel chociaż u mnie to jak groch o ścianę no nie idzie i tyle kręcę kręcę i samo zaczyna opadać... niestety nie umiem podbić go do góry i tak czy siak hula kończy na podłodze
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 17:10   #97
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

Ja kręcę w ogóle nie jak ta pani O.O
Trzymam hh wyżej, nie mam jednej nogi do przodu, stoję z nogami równolegle, rozstawionymi na szerokość bioder...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 18:21   #98
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

dzisiaj 45
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:41   #99
iguni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

dzięki za odpowiedzi, wolałam się upewnić a rozciągać się nie lubię ;p dziś jeszcze nie kręciłam.. może się zmuszę.. ;p

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Ja właśnie mniej-więcej tak kręcę ;D czasem się też delikatnie bujam na boki ;p Sama jakoś odkryłam taką technikę, okazała się być kluczem do sukcesu, nawet nie myślałam, żeby szukać na youtube takich filmików ;p
__________________
09.09.2005r.
iguni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:55   #100
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: hula - hop 4

ja trafiłam przez przypadek, po tym jak madeira wrzuciła tutaj filmik z dziewczyną co kręci hula. wychodzi na to, że każdy ma swoją technikę kręcenia
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 20:05   #101
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

też kręcę podobnie do tej pani tylko mam kółko niżej bo zależy mi na dolnej partii
wczoraj 40 min, dziś godzinka
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 20:10   #102
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Na dziś 40 minut, choć może jeszcze coś dokręce
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 20:43   #103
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Na przykład zwykłe pompki. Albo rytmiczne ściskanie dłoni, złożonych przed sobą (na wysokości biustu, łokcie wysoko). Na sam biust na pewno nie wpłyną, bo to "kawał flaka", ale mięśnie pod spodem sprawiają, że jest nieco ładniej eksponowany.

Na wałek? Wierzę w to, co przeczytałam w różnych podwieszonych wątkach na wizażu: na tłuszcz działa dieta oraz ogólne ćwiczenia przyspieszające metabolizm (bieganie, rower, HIIT, etc.) Niestety to skąd go najpierw zrzucę, to już loteria. Też bym wolała żeby leciał tylko z bioder, zamiast zewsząd łącznie z biustem
dzieki pompki czasem robie

mi przy ostatnim odchudzaniu (okolo 1,5-2lata temu) nic nie spadlo z biustu a schudlam sporo. wiec duzo tez chyba zalezy od naszego ciala/genow, czy ma sklonnosci do tycia/chudniecia w roznych miejscach. Tylko kurcze... teraz nie wiem czy to przez to odchudzanie moj biust wcale nie rosnie w ogole nie urosl w ciagu tych 2-3lat a mam 15 lat wiec chyba powinien. Wciaz mam tyle samo w obwodzie i nie wiem co jest grane...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:44   #104
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: hula - hop 4

Hej Dziś do Was dołączę z hulaniem, bo nie mam co robić, a muszę teraz być w domku. Akurat mam książkę do poczytania to nie będzie mi się nudzić
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:24   #105
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
dzieki pompki czasem robie

mi przy ostatnim odchudzaniu (okolo 1,5-2lata temu) nic nie spadlo z biustu a schudlam sporo. wiec duzo tez chyba zalezy od naszego ciala/genow, czy ma sklonnosci do tycia/chudniecia w roznych miejscach. Tylko kurcze... teraz nie wiem czy to przez to odchudzanie moj biust wcale nie rosnie w ogole nie urosl w ciagu tych 2-3lat a mam 15 lat wiec chyba powinien. Wciaz mam tyle samo w obwodzie i nie wiem co jest grane...

Jeśli mogę Cię pocieszyć, to mój biust zaczął na poważnie rosnąć jak miałam 16 lat, wcześniej przypominałam wyglądem deskę do prasowania W tej chwili mam lat dwa razy więcej niż Ty i od czasu moich piętnastych urodzin biust bardzo się zmienił, mimo że nie mam jeszcze dzieci. W tej chwili noszę staniki 65F, więc deski do prasowania już nie przypominam.
Najważniejsza rzecz to dobrze dobrany rozmiar - polecam wątek "Nosimy dobrze dobrane biustonosze" na modowym dziale forum.

Wczoraj wydłużyłam czas kręcenia do 30 minut, 15 w każdą stronę. I widzę efekty diety i ćwiczeń - po dwóch tygodniach 2 kg mniej na wadze, -2 cm w talii i -1 w biodrach. HH rządzi!
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:49   #106
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę Cię pocieszyć, to mój biust zaczął na poważnie rosnąć jak miałam 16 lat, wcześniej przypominałam wyglądem deskę do prasowania W tej chwili mam lat dwa razy więcej niż Ty i od czasu moich piętnastych urodzin biust bardzo się zmienił, mimo że nie mam jeszcze dzieci. W tej chwili noszę staniki 65F, więc deski do prasowania już nie przypominam.
Najważniejsza rzecz to dobrze dobrany rozmiar - polecam wątek "Nosimy dobrze dobrane biustonosze" na modowym dziale forum.

Wczoraj wydłużyłam czas kręcenia do 30 minut, 15 w każdą stronę. I widzę efekty diety i ćwiczeń - po dwóch tygodniach 2 kg mniej na wadze, -2 cm w talii i -1 w biodrach. HH rządzi!
A kiedy się mierzysz? O stałych porach, np wieczorem? Bo ja to kiedy mi się przypomni, i właśnie raz mam np -7cm, innym razem -5 w talii
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:12   #107
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
A kiedy się mierzysz? O stałych porach, np wieczorem? Bo ja to kiedy mi się przypomni, i właśnie raz mam np -7cm, innym razem -5 w talii
Staram się mierzyć zawsze rano i nie za często, pierwszy raz się zmierzyłam dziś od początku dietowania i ćwiczenia.
Mam też wagę, która pokazuje % wody, mięśni, tłuszczu i kości, ale jest bardzo niedokładna, procenty potrafią się różnić o 7-8 w ciągu jednego dnia. O ile z wodą to rozumiem, bo w nocy nie piję, to jeśli chodzi o mięśnie, to byłby cud! Niemniej patrzę na ogólne tendencje, tj. czy tłuszcz spada
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:14   #108
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula - hop 4

Ja wczoraj 35 minut .
Dziewczyny, pomocy... Zawsze kręciłam hh w prawo (ale wtedy miałam takie dziecinne) i wyrobiło mi się większe wcięcie w talii po prawej stronie. Jak zaczęłam kręcić w lewo (już tym hula-hoop anionowym) to myślałam, że mi się wyrówna. Kręcę już miesiąc w lewą stronę i... wcięcie w talii po prawej stronie się powiększyło, a po lewej jest takie, jakie było . Co mam robić, żeby to się wyrównało? Heeeelp me.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:53   #109
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj 35 minut .
Dziewczyny, pomocy... Zawsze kręciłam hh w prawo (ale wtedy miałam takie dziecinne) i wyrobiło mi się większe wcięcie w talii po prawej stronie. Jak zaczęłam kręcić w lewo (już tym hula-hoop anionowym) to myślałam, że mi się wyrówna. Kręcę już miesiąc w lewą stronę i... wcięcie w talii po prawej stronie się powiększyło, a po lewej jest takie, jakie było . Co mam robić, żeby to się wyrównało? Heeeelp me.
ja mam to samo, niestety nie pocieszę Cię. Najpierw ciągle kręciłam w prawo. Później dość długo trwała nauka kręcenia w lewo i jak już się nauczyłam to bardzo dużo kręciłamw lewo i nic. Nadal mam wcięcie z prawej większe. Cholernie "krzywo" wyglądam. Kręcę nadal w lewo. Może jeszcze więcej kręcenia trzeba
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 13:34   #110
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

najlepiej jest się mierzyć rano na czczo, wtedy wyniki są chyba najwiarygodniejsze

dzisiaj 40 minutek.
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:59   #111
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę Cię pocieszyć, to mój biust zaczął na poważnie rosnąć jak miałam 16 lat, wcześniej przypominałam wyglądem deskę do prasowania W tej chwili mam lat dwa razy więcej niż Ty i od czasu moich piętnastych urodzin biust bardzo się zmienił, mimo że nie mam jeszcze dzieci. W tej chwili noszę staniki 65F, więc deski do prasowania już nie przypominam.
Najważniejsza rzecz to dobrze dobrany rozmiar - polecam wątek "Nosimy dobrze dobrane biustonosze" na modowym dziale forum.

Wczoraj wydłużyłam czas kręcenia do 30 minut, 15 w każdą stronę. I widzę efekty diety i ćwiczeń - po dwóch tygodniach 2 kg mniej na wadze, -2 cm w talii i -1 w biodrach. HH rządzi!
pocieszylas mnie mam nadzieje ze moj tez ruszy. Niby nie jest taki malutki (75B czasem 80) ale drazni mnie to ze w podstawowce mialam najwiekszy w klasie a w gimnazjum wszystkie dziewczyny mnie 'przegonily'. teraz mam chyba najmniejszy, i ciagle ten obwod stoi w miejscu

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj 35 minut .
Dziewczyny, pomocy... Zawsze kręciłam hh w prawo (ale wtedy miałam takie dziecinne) i wyrobiło mi się większe wcięcie w talii po prawej stronie. Jak zaczęłam kręcić w lewo (już tym hula-hoop anionowym) to myślałam, że mi się wyrówna. Kręcę już miesiąc w lewą stronę i... wcięcie w talii po prawej stronie się powiększyło, a po lewej jest takie, jakie było . Co mam robić, żeby to się wyrównało? Heeeelp me.
tez jestem wcieta bardziej z prawej ale to nie wina hh tylko mojej urody, o ile pamietam zawsze tak mialam ale jest to minimalne. Moze to tez wina tego ze z jednej strony ramie mam nizej (przed dlugi czas plecak nosilam tylko na tym ramieniu...)

wczoraj nie 'hulalam' bo nie zdazylam ale dzisiaj dodam sobie jakies 10minut
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:33   #112
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Ja już po kręceniu, dziś 40 minut przed HIIT
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:37   #113
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

ja jeszcze przed kreceniem, nie wiem czy mi sie bedzie chcialo bo zaraz osmiominutowki zalicze
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:06   #114
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: hula - hop 4

Dziewczyny zróbcie cos zeby mnie zmotywowac!!! koło leży w domu a ja tylko na nie patrze jakos nie mam ochoty... nie wiem czemu bo byl okres ze codziennie kreciłam zmieniam teraz prace wiec moze przez stres nie mam ochoty na moje kochane koło z wypustkami;(
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:16   #115
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: hula - hop 4

Nie wiem co sie dzieje ze mna, chyba sie rozleniwiłam przez te wakacje ehh. Nie mam w ogole zapału do ćwiczeń
I całe dnie spędzam z Tz więc czasu tez brakuje (każda wymówka jest dobra)
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 06:57   #116
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Dziewczyny no co wy.. Włączać tv, albo jakiś filmik na komp i kręcimy! Bez ociągania się! Nawet nie zauwazycie jak pół godzinki zleci
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:00   #117
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: hula - hop 4

15 minut za;liczyłam wczoraj
Mało, ale od czegoś trzeba zacząć po przerwie
Obiecuje sie poprawić
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:25   #118
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Dziewczyny no co wy.. Włączać tv, albo jakiś filmik na komp i kręcimy! Bez ociągania się! Nawet nie zauwazycie jak pół godzinki zleci
Ja oglądam poszczególne części 'Dekalogu' Kieślowskiego na YT, polecam Filmy godzinne więc jak najbardziej na jedną 'sesję' dla tych co mają wprawę Zawsze chciałam obejrzeć a jakoś 'nie było czasu'.
Mi się udało dziś tylko 20 minut, bo na czczo i jakoś siły nie miałam
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:16   #119
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula - hop 4

A ja wczoraj zawiodłam i nie kręciłam . Obiecuję się dzisiaj poprawić!
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:51   #120
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Polecam czytanie w trakcie, jak ktos lubi czytac. Ja biore jakas tasiemcowata 'cegle' i przy okazji cwicze rece
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.