hula - hop 4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 10:16   #121
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Polecam czytanie w trakcie, jak ktos lubi czytac. Ja biore jakas tasiemcowata 'cegle' i przy okazji cwicze rece
ja za czasów maturalnych czytałam lektury żeby ten czas spożytkować

dzisiaj 25 minut + 8 min abs
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:22   #122
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

wczoraj tylko 10 minut eh nie chce mi sie jakos dzisiaj postaram sie juz moje standardowe pol godzinki
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:24   #123
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
wczoraj tylko 10 minut eh nie chce mi sie jakos dzisiaj postaram sie juz moje standardowe pol godzinki
ja Ci dam nie chce mi sie! do roboty!

__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:31   #124
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
ja Ci dam nie chce mi sie! do roboty!

staram sie ale mam mega zakwasy w tylku i udach, normalnie chodzic nie moge bo cwicze jeszcze inne rzeczy wiec nie do konca taki len ze mnie
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:37   #125
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
staram sie ale mam mega zakwasy w tylku i udach, normalnie chodzic nie moge bo cwicze jeszcze inne rzeczy wiec nie do konca taki len ze mnie
czytałam właśnie, że z Tamilki.. jej ćwiczenia na poślady też mi dawały zawsze popalić po udach(I program), ale troche zaniedbałam te ćwiczenia.. teraz się odtłuszczam
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:08   #126
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Wczoraj nic
dziś też jeszcze nie kręciłam, ale wieczorem napewno nadrobie
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:18   #127
mynia3e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: hula - hop 4

Jestem pełna podziwu dla Was naprawdę. Bo mi brakuje samozaparcia do regularnego kręcenia, ale może z Wami mi się uda
Przyłączam się i postanawiam od dziś codziennie kręcić chociaż chwilę moim "hula-hop z masażem"
Pozdrawiam, długiego kręcenia!

Edytowane przez mynia3e
Czas edycji: 2010-08-26 o 14:20
mynia3e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 15:49   #128
cukierkovax3
Raczkowanie
 
Avatar cukierkovax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: hula - hop 4

nie zauważyłam linku do nowej części i myslalam, że przestalyscie pisać moj blad ;d;d
cukierkovax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:44   #129
Rachela007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: hula - hop 4

Witam! Jestem tutaj nowa, a trafilam glownie ze wzgelu na hula hoop. Mam zamiar niedlugo jakies sobie sprawic, a poniewaz nie chce bezmyslnie wydac pieniedzy, mam do Was pare pytan. Ufam, ze bedziecie mogly mi doradzic
Na allegro jest np. takie hula hoop http://allegro.pl/ag36a-kolo-hula-ho...194802100.html , o srednicy 81cm bodajze. Jestem niewysoka osoba, niecale 160cm - czy takie by mi wystarczylo? Ewentualnie takie, ktore ma juz 90cm http://allegro.pl/hula-hoop-hop-kolo...203214441.html . Co polecacie? Co lepiej wybrac? Nie ukrywam, ze cena gra role. A tez inny problem- mieszkam w miejscu, gdzie nie ma sklepow, dostarczenie wylaczenie poczta. Czekam na odpowiedz, dobre rady

PS
Im ciezsze, tym lepsze?

PS2
A czy mozecie i Wy podac linki do hula hop, ktore kupilyscie? Byloby mi chyba najwygodniej cos wybrac. Pozdrawiam

Edytowane przez Rachela007
Czas edycji: 2010-08-26 o 16:46
Rachela007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:12   #130
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez breslau4 Pokaż wiadomość
ja jestem laikiem jeśli chodzi o hula hop. Zupełnie nic o nim nie wiem, a ostatnio miałam z nim do czynienia, chyba w szkole, czyli już jakiś czas temu
i pamiętam, że wcale nie było to takie trudne ( przynajmniej mnie się tak wydawało )
może i ja zacznę kręcić bioderkami w końcu jest to ciekawy sposób na ruch.
Tylko możecie mi powiedzieć, czy lepiej jest na początek wybrać okrąg o małej, czy dużej średnicy??
Wg mnie zdecydowanie wieksze sie lepiej kreci. I cięższe.
Miałam na samym początku małe, takie zabawkowe. W ogóle nie chciało mi się utrzymać, a musiałam się nieźle namachać żeby nie spadło. No i nie czułam takich efektów, jak po tym hh które mam teraz.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rachela007 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa, a trafilam glownie ze wzgelu na hula hoop. Mam zamiar niedlugo jakies sobie sprawic, a poniewaz nie chce bezmyslnie wydac pieniedzy, mam do Was pare pytan. Ufam, ze bedziecie mogly mi doradzic
Na allegro jest np. takie hula hoop http://allegro.pl/ag36a-kolo-hula-ho...194802100.html , o srednicy 81cm bodajze. Jestem niewysoka osoba, niecale 160cm - czy takie by mi wystarczylo? Ewentualnie takie, ktore ma juz 90cm http://allegro.pl/hula-hoop-hop-kolo...203214441.html . Co polecacie? Co lepiej wybrac? Nie ukrywam, ze cena gra role. A tez inny problem- mieszkam w miejscu, gdzie nie ma sklepow, dostarczenie wylaczenie poczta. Czekam na odpowiedz, dobre rady

PS
Im ciezsze, tym lepsze?

PS2
A czy mozecie i Wy podac linki do hula hop, ktore kupilyscie? Byloby mi chyba najwygodniej cos wybrac. Pozdrawiam
Ja nigdy nie miałam składanego, ale podejrzewam że te które tu podałaś są z tych lekkich. Ja polecam coś z takich: http://allegro.pl/sportowe-hula-hop-...200586360.html chyba, że bardzo zalęzy Ci na schudnięciu no to może takie z wypustkami: http://allegro.pl/ag36-kolo-hula-hoo...188418881.html
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:20   #131
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
czytałam właśnie, że z Tamilki.. jej ćwiczenia na poślady też mi dawały zawsze popalić po udach(I program), ale troche zaniedbałam te ćwiczenia.. teraz się odtłuszczam
no, wlasnie chyba po tej tamilce takie zakwasy. Jak ja przecwiczylam to usiadlam na krzesle przed kompem i wlaczylam osmiominutowki zeby sie zbuforowaly, i jak wstalam to myslalam ze upadne tak mi sie nogi ugiely w kolanach, zakwasy juz praktycznie od razu po cwiczeniach 'przyszly' i nie wiem czy jak mam takie zakwasy to moge cwiczyc? bo kurcze duzo sie naczytalam ze miesnie potrzebuja regeneracji ale jesli tak to ja bym mogla tylko tamilee cwiczyc bo po niej zakwasy sie utrzymuja kilka dni a mam tez inne cwiczenia w planach i nie wiem czy moge je wykonywac (?)
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 18:25   #132
szklankawody
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: hula - hop 4

nie wiem czy to jest dobre, ale ja jak mam zakwasy to biorę ciepłą kąpiel, mięśnie się rozluźniają fajnie i wtedy bez problemu ćwiczę
wczoraj i dziś 40 min
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.... !
szklankawody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:55   #133
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
no, wlasnie chyba po tej tamilce takie zakwasy. Jak ja przecwiczylam to usiadlam na krzesle przed kompem i wlaczylam osmiominutowki zeby sie zbuforowaly, i jak wstalam to myslalam ze upadne tak mi sie nogi ugiely w kolanach, zakwasy juz praktycznie od razu po cwiczeniach 'przyszly' i nie wiem czy jak mam takie zakwasy to moge cwiczyc? bo kurcze duzo sie naczytalam ze miesnie potrzebuja regeneracji ale jesli tak to ja bym mogla tylko tamilee cwiczyc bo po niej zakwasy sie utrzymuja kilka dni a mam tez inne cwiczenia w planach i nie wiem czy moge je wykonywac (?)
ja ćwiczyłam mając zakwasy, po jakimś tygodniu już nie miałam zakwasów, tylko na początku i mogłam normalnie ćwiczyć 3x w tygodniu

o Cukierkowa przybyła jak tam kręciłaś?
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:48   #134
iguni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

przed wczoraj nie kręciłam, wczoraj 25 min., a dziś znów nie i juz chyba nie pokręcę..
__________________
09.09.2005r.
iguni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:56   #135
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

40 min zaliczone
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:57   #136
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

ja dzisiaj tez znowu nie krecilam, zrobilam sobie dzien przerwy od jakichkolwiek cwiczen na regeneracje miesni
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:05   #137
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: hula - hop 4

I co - jak sobie zaplanowałam krecenie wieczorne, to okazało się, że zostaje na noc u Tż, a tu nie mam hh jutro bede musiałą kręcić podwójnie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:11   #138
cukierkovax3
Raczkowanie
 
Avatar cukierkovax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: hula - hop 4

Renia90 kręciłam, kręciłam : D
cukierkovax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:11   #139
Dziobaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 736
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Rachela007 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa, a trafilam glownie ze wzgelu na hula hoop. Mam zamiar niedlugo jakies sobie sprawic, a poniewaz nie chce bezmyslnie wydac pieniedzy, mam do Was pare pytan. Ufam, ze bedziecie mogly mi doradzic
Na allegro jest np. takie hula hoop http://allegro.pl/ag36a-kolo-hula-ho...194802100.html , o srednicy 81cm bodajze. Jestem niewysoka osoba, niecale 160cm - czy takie by mi wystarczylo? Ewentualnie takie, ktore ma juz 90cm http://allegro.pl/hula-hoop-hop-kolo...203214441.html . Co polecacie? Co lepiej wybrac? Nie ukrywam, ze cena gra role. A tez inny problem- mieszkam w miejscu, gdzie nie ma sklepow, dostarczenie wylaczenie poczta. Czekam na odpowiedz, dobre rady

PS
Im ciezsze, tym lepsze?

PS2
A czy mozecie i Wy podac linki do hula hop, ktore kupilyscie? Byloby mi chyba najwygodniej cos wybrac. Pozdrawiam
Ja mam podobne do tego
http://allegro.pl/hula-hop-2009-z-ma...206167251.html
fajnie sie kręci tymi cięższymi bo nie spadają. oczywiście siniaki murowane po pierwszym kręceniu
mozesz na poczatek kupic zwykle zabawkowe i napełnic ryzem, jak cie spodoba to wtedy zainwestowac w drozsze lepsze
__________________
Dziobaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 23:57   #140
Rachela007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: hula - hop 4

Dziekuje za odpowiedzi!
Hmmm, byloby ekstra, gdyby hula hop pomoglo stracic mi pare cm w pasie, z drugiej strony znajac siebie, jesli krecenie bedzie mnie bolec, to z niego zrezygnuje. Chyba jednak poszukam takiego plaskiego. Chociaz... sama nie wiem. Rzeczywiscie te hula hop, ktore maja kulki albo wypustki, latwiej pomagaja w traceniu zbednych centymetrow? Jak uwazacie?
Rachela007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 06:11   #141
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Ja też proponuję Ci na początek najzwyklejsze HH, które będzie mozna czymś obciążyć kupić w sklepie zabawakowym lub tesco-> tam bywaja za 5 zl o różnych średnicach(polecam większe).
Później, jak się "wkręcisz w kręcenie" to sama zdecydujesz czy kupic takie z wypustkami czy zostać przy swoim.
Jeśli miałabyś od razu kupić to z kulkami w środku i się zniechęcić przez siniaki to chyba naprawde lepiej zacząć od zwykłego. Nie kosztuje ono wiele a potem zobaczysz jak się sprawy potoczą

Pozdrawiam!
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 07:57   #142
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: hula - hop 4

20 minut zaliczyłam późnije reszta
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 08:20   #143
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: hula - hop 4

Ja kręsiłam dziś ok. 20 paru minut. Stwierdzam, że to małe kółeczko mogę w kąt rzucić, nie nadaje się... Ciężko mi je utrzymać bez opadania.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 08:23   #144
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Rachela007 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa, a trafilam glownie ze wzgelu na hula hoop. Mam zamiar niedlugo jakies sobie sprawic, a poniewaz nie chce bezmyslnie wydac pieniedzy, mam do Was pare pytan. Ufam, ze bedziecie mogly mi doradzic
Na allegro jest np. takie hula hoop http://allegro.pl/ag36a-kolo-hula-ho...194802100.html , o srednicy 81cm bodajze. Jestem niewysoka osoba, niecale 160cm - czy takie by mi wystarczylo? Ewentualnie takie, ktore ma juz 90cm http://allegro.pl/hula-hoop-hop-kolo...203214441.html . Co polecacie? Co lepiej wybrac? Nie ukrywam, ze cena gra role. A tez inny problem- mieszkam w miejscu, gdzie nie ma sklepow, dostarczenie wylaczenie poczta. Czekam na odpowiedz, dobre rady

PS
Im ciezsze, tym lepsze?

PS2
A czy mozecie i Wy podac linki do hula hop, ktore kupilyscie? Byloby mi chyba najwygodniej cos wybrac. Pozdrawiam
Ja mam takie rozkladane i ogolnie bardzo polecam, moje ma tez indentyczne wypustki. Tyle, ze wazy poltora kilograma i ma srednice 100 cm. Kreci sie nim swietnie, choc oczywiscie informacja, ze nie powoduje siniakow jest kitem stulecia. Przyzwyczailam sie po tygodniu, moje kolo JUZ nie powoduje siniakow Mam rowniez 160 cm wzrostu i mowie tak jak inne dziewczyny - im wieksze, tym lepsze!

Konkretnej firmy/mojego kola Ci nie polece, bo mieszkam za granica i kolo mam dunskiej firmy Carite. Jak na polskie warunki bylo dosc kosztowne.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:47   #145
cukierkovax3
Raczkowanie
 
Avatar cukierkovax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: hula - hop 4

K-H bo małe kółko jest ciężko utrzymać

hmm widze duużo nowych twarzy w opisie uzupełniłam ilość straconych cm. Może efekty nie sa wielkie, ale ja jestem zadowolona
cukierkovax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:23   #146
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

Kompletnie już zgłupiałam. Kręciłam hh pod koniec czerwca do mniej więcej końca lipca, później 2 tyg. przerwy i od 17 jestem z powrotem powiedzmy. W każdym razie od 5 dni kręcę codziennie 30-40 min. Umiem kręcić dzięcięcym hh, nie sprawia mi to najmniejszego problemu a daje mnóstwo satysfakcji. Czuję, że łuk w talii mam dużo większy i jędrniejszy Boczki też chyba zeszły. Brzuch... średnio, jedynie mięśnie solidne dzięki egularnym ćwiczeniom. Niestety fałdka okołopępkowa się utrzymuje. (mimo że staram się kręcić pod pępkiem!)
I teraz pytanie do was: obciażyć czy nie obciążyć? i co to da? (jeśli uznacie, że tak, proszę, wytlumaczcie mi, jak mam to zrobić, żeby się nie rozsypało ;p)
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:01   #147
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Kompletnie już zgłupiałam. Kręciłam hh pod koniec czerwca do mniej więcej końca lipca, później 2 tyg. przerwy i od 17 jestem z powrotem powiedzmy. W każdym razie od 5 dni kręcę codziennie 30-40 min. Umiem kręcić dzięcięcym hh, nie sprawia mi to najmniejszego problemu a daje mnóstwo satysfakcji. Czuję, że łuk w talii mam dużo większy i jędrniejszy Boczki też chyba zeszły. Brzuch... średnio, jedynie mięśnie solidne dzięki egularnym ćwiczeniom. Niestety fałdka okołopępkowa się utrzymuje. (mimo że staram się kręcić pod pępkiem!)
I teraz pytanie do was: obciażyć czy nie obciążyć? i co to da? (jeśli uznacie, że tak, proszę, wytlumaczcie mi, jak mam to zrobić, żeby się nie rozsypało ;p)
Powiedz mi: jak kręcić pod pępkiem? Jak staram się umieścić koło na tej wysokości to albo spada, albo leci w górę, na wysokość talii .
A co do obciążenia koła.. to proponuję po prostu je rozkleić, nasypać ryżu (koniecznie do oporu, bo jak zostawisz wolne miejsce, to ryż będzie się przesypywał i będzie Ci trudniej kręcić niestabilnym kołem) i zakleić szeroko i grubo taśmą izolacyjną . Ja tak zrobiłam jak miałam jeszcze dziecinne kółko i było ok.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:02   #148
Rachela007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: hula - hop 4

Dzieki za odpowiedzi.
Ok, sprobuje zaczac od takiego najzwyklejszego.
Orientujecie sie, czy gdzies w necie mozna kupic takie hula hoop, jak sprzedaja w Tesco? Szukam w sieci i nic.
Rachela007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:15   #149
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

krecilam dzisiaj juz 15minut w prawo pozniej pokrece drugie 15 w lewo
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:18   #150
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Powiedz mi: jak kręcić pod pępkiem? Jak staram się umieścić koło na tej wysokości to albo spada, albo leci w górę, na wysokość talii .
A co do obciążenia koła.. to proponuję po prostu je rozkleić, nasypać ryżu (koniecznie do oporu, bo jak zostawisz wolne miejsce, to ryż będzie się przesypywał i będzie Ci trudniej kręcić niestabilnym kołem) i zakleić szeroko i grubo taśmą izolacyjną . Ja tak zrobiłam jak miałam jeszcze dziecinne kółko i było ok.
nie wiem czy obciążać... większość osób obciąża dlatego, że inaczej nie umie kręcić. Słyszałam, że przy ciężkim lepiej wyrabia się mięśnie. Ale mi na mięśniach nie zależy, te wyrabiam w inny sposób, chodzi o schudnięcie. A lekkim teoretycznie się bardziej człowiek namacha. No nic, chyba kupię drugie kółko, jeśli jeszcze znajdę tak ogromne.

A pod pępkiem: umieszczam w talii, a potem schodzę do "pożądanej" wysokości i kręcę dalej.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.