By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-05, 11:56   #1
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14

By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...


Witam. Mam problem z ch³opakiem, tzn ju¿ by³ym. Nie jeste¶my ju¿ razem od mo¿e tygodnia, ale problem w tym, ¿e on wymaga ode mnie seksu ! Nie jeste¶my ju¿ razem, a on my¶la³, ¿e nadal bêdziemy siê kochaæ. Ja mu da³am jasno do zrozumienia, ¿e nie jeste¶my ju¿ razem, wiêc nie ma mowy ¿eby¶my siê kochali, ale chyba spotykaæ siê mo¿na od czasu do czasu, a on wczoraj napisa³ mi, ¿e je¶li nie jeste¶my razem i siê nie bêdziemy kochaæ to i innych rzeczy robiæ te¿ nie bêdziemy, np. czasami siê widywaæ Za³ama³am siê. On oczywi¶cie wszystkiego siê wypiera, ¿e on nic takiego nie mówi³, a przecie¿ mówi³ Wszystko zgania na mnie, ja jestem wg niego wszystkiemu winna, szuka we mnie winy i zgania j± na mnie. Jak zerwali¶my to spotkali¶my siê z raz czy dwa i nie mia³ ¿adnych ale, ale jak go wyprowadzi³am z b³êdu mówi±c, ¿e nie bêdziemy siê kochaæ, to nagle jestem be, i przez to ju¿ nie bêdziemy siê widywaæ. Dla mnie to jest nienormalne. Ju¿ brakuje mi na niego s³ów, nie wiem co mu odpisywaæ na jego smsy w których zgania wszystko na mnie, nie mam ju¿ si³y, a on mnie tak mêczy psychicznie Z nim nawet nie ma normalnej rozmowy, bo ja jestem winna za ca³e z³o
Co mam robiæ ? Co mu powiedzieæ, ¿eby do niego co¶ w koñcu dotar³o
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:00   #2
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 2 605
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

skoro zerwaliscie to po co sie nadal spotykaæ, poprostu nie odpisuj na smsy nie umawiaj sie z nim i tyle, skoro chcialas sie rozstac chyba naturalne ze nie musisz utrzymywac z nim zadnego kontaktu.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Mi³o¶æ nie polega na wzajemnym wpatrywaniu siê w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:05   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 573
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Po co sie z nim kontaktujesz, smsujesz, spotykasz. Rozstaliscie sie przeciez. On zachowal sie jek cham, a Ty jeszcze ciagniesz ta cala historie i chcesz sie zakolegowac. Nie rozumiem.
__________________
Kto¶ nie ¶pi, aby spaæ móg³ kto¶.
bluebluesky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:06   #4
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej mi³o¶ci
Wiadomo¶ci: 3 291
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam problem z ch³opakiem, tzn ju¿ by³ym. Nie jeste¶my ju¿ razem od mo¿e tygodnia, ale problem w tym, ¿e on wymaga ode mnie seksu ! Nie jeste¶my ju¿ razem, a on my¶la³, ¿e nadal bêdziemy siê kochaæ. Ja mu da³am jasno do zrozumienia, ¿e nie jeste¶my ju¿ razem, wiêc nie ma mowy ¿eby¶my siê kochali, ale chyba spotykaæ siê mo¿na od czasu do czasu, a on wczoraj napisa³ mi, ¿e je¶li nie jeste¶my razem i siê nie bêdziemy kochaæ to i innych rzeczy robiæ te¿ nie bêdziemy, np. czasami siê widywaæ Za³ama³am siê. On oczywi¶cie wszystkiego siê wypiera, ¿e on nic takiego nie mówi³, a przecie¿ mówi³ Wszystko zgania na mnie, ja jestem wg niego wszystkiemu winna, szuka we mnie winy i zgania j± na mnie. Jak zerwali¶my to spotkali¶my siê z raz czy dwa i nie mia³ ¿adnych ale, ale jak go wyprowadzi³am z b³êdu mówi±c, ¿e nie bêdziemy siê kochaæ, to nagle jestem be, i przez to ju¿ nie bêdziemy siê widywaæ. Dla mnie to jest nienormalne. Ju¿ brakuje mi na niego s³ów, nie wiem co mu odpisywaæ na jego smsy w których zgania wszystko na mnie, nie mam ju¿ si³y, a on mnie tak mêczy psychicznie Z nim nawet nie ma normalnej rozmowy, bo ja jestem winna za ca³e z³o
Co mam robiæ ? Co mu powiedzieæ, ¿eby do niego co¶ w koñcu dotar³o
jak to wymaga? tego mo¿na wymagaæ?

on chce ¿eby¶cie to dalej robili, ty mówisz nie, odmawiasz za ka¿dym razem, ucinasz kontakt, sprawa siê rozwi±zuje - taki scenariusz jest najprostszy
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:07   #5
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam problem z ch³opakiem, tzn ju¿ by³ym. Nie jeste¶my ju¿ razem od mo¿e tygodnia, ale problem w tym, ¿e on wymaga ode mnie seksu ! Nie jeste¶my ju¿ razem, a on my¶la³, ¿e nadal bêdziemy siê kochaæ. Ja mu da³am jasno do zrozumienia, ¿e nie jeste¶my ju¿ razem, wiêc nie ma mowy ¿eby¶my siê kochali, ale chyba spotykaæ siê mo¿na od czasu do czasu, a on wczoraj napisa³ mi, ¿e je¶li nie jeste¶my razem i siê nie bêdziemy kochaæ to i innych rzeczy robiæ te¿ nie bêdziemy, np. czasami siê widywaæ Za³ama³am siê. On oczywi¶cie wszystkiego siê wypiera, ¿e on nic takiego nie mówi³, a przecie¿ mówi³ Wszystko zgania na mnie, ja jestem wg niego wszystkiemu winna, szuka we mnie winy i zgania j± na mnie. Jak zerwali¶my to spotkali¶my siê z raz czy dwa i nie mia³ ¿adnych ale, ale jak go wyprowadzi³am z b³êdu mówi±c, ¿e nie bêdziemy siê kochaæ, to nagle jestem be, i przez to ju¿ nie bêdziemy siê widywaæ. Dla mnie to jest nienormalne. Ju¿ brakuje mi na niego s³ów, nie wiem co mu odpisywaæ na jego smsy w których zgania wszystko na mnie, nie mam ju¿ si³y, a on mnie tak mêczy psychicznie Z nim nawet nie ma normalnej rozmowy, bo ja jestem winna za ca³e z³o
Co mam robiæ ? Co mu powiedzieæ, ¿eby do niego co¶ w koñcu dotar³o
Po prostu siê z nim nie spotykaj. Z czym Ty dok³adnie masz problem? My¶la³a¶, ¿e po zerwaniu nagle zmieni siê w ksiêcia z bajki i bêdzie za Tob± biega³ z kwiatkami lub zostaniecie przyjació³mi? Nie odpisuj na jego SMS-y - po jak± cholerê to robisz? Czemu utrzymujesz z nim kontakt? Nic mu nie mów - zerwij kontakt, je¿eli trzeba to zmieñ numer tele, a najlepiej po prostu kasuj wiadomo¶ci od niego bez czytania.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Poka¿ wiadomo¶æ
Po co sie z nim kontaktujesz, smsujesz, spotykasz. Rozstaliscie sie przeciez. On zachowal sie jek cham, a Ty jeszcze ciagniesz ta cala historie i chcesz sie zakolegowac. Nie rozumiem.
Zapewne by³a nadzieja, ¿e "on siê zmieni".
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:08   #6
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 327
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Napisz do niego: to siê nie bêdziemy widywaæ, nie mam czego ¿a³owaæ.

Facet próbuje Ciê szanta¿owaæ, wymuszaæ seks i graæ na Twoim poczuciu winy, a Ty zamiast zdenerwowaæ siê i ostro doprowadziæ go do porz±dku/zerwaæ kontakt z kim¶, kto tak beznadziejnie wobec Ciebie postêpuje, smucisz siê i rozwa¿asz, czy siê na ten seks zgodziæ... Obud¼ siê.
__________________
"¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2011-05-05 o 12:13
srebrnykot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:16   #7
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1 958
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Zereali¶cie, to siê nie musicie spotykac. Po co?
Nie jeste¶cie ze soba dopierood tygodnia a juz raz, czy dwa siê widzieli¶cie, w jakim celu?
Nie jeste¶cie ze sobadajcie sobie od siebie odetchn±c, nie odpowiadaj na smsy, nie spotykaj sie.
__________________

Wiem, ¿e pisze d³ugie posty, jednak skracaj±c je w cytatach postaraj siê nie zgubiæ sensu.
Przyk³ad:
"Monika nie jest zwolennikiem kary ¶mierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary ¶mierci"

33owieczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:19   #8
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Nie nie, nie rozmy¶lam nad tym czy mu daæ. Chodzi mi o to, ¿e dlaczego on tak siê zachowuje Za nic nie mo¿na mu przet³umaczyæ, ¿e ¼le robi i ,¿e tak nie mo¿na bo on wie lepiej.
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:22   #9
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nie, nie rozmy¶lam nad tym czy mu daæ. Chodzi mi o to, ¿e dlaczego on tak siê zachowuje Za nic nie mo¿na mu przet³umaczyæ, ¿e ¼le robi i ,¿e tak nie mo¿na bo on wie lepiej.
Jeste¶ jego matk±, ¿e masz go wychowywaæ? Po co Ty mu co¶ chcesz t³umaczyæ? Na co Ci to? Lubisz mieæ w ¿yciu problemy, czy jak?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:24   #10
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Dlaczego Wy wszyscy tutaj jeste¶cie tak wrogo nastawieni na nowe w±tki ?
Umiecie tylko na ka¿dego naskakiwaæ.
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:25   #11
201604250941
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 22 811
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

To mu nie tlumacz, nie musisz, i tak nie zrozumie. Nie musisz tego sluchac. wyobraz sobie jaka by zrobil z Ciebie idiotke jakbys sie z nim przespala, to dopiero by sie cale miasto dowiedzialo jak nie mozesz o nim zapomniec i jesz mu z reki. Zostaw to jak jest, oni juz tak maja ze musza zrobic z dziewczyny ta zla, podla, itd. Im szybciej ty przestaniesz sie odzywac tym szybciej on sie zamknie.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-05-05 o 12:30
201604250941 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:27   #12
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez candycotton Poka¿ wiadomo¶æ
To mu nie tlumacz, nie musisz, i tak nie zrozumie. Nie musisz tego sluchac. wyobraz sobie jaka by zrobil z Ciebie idiotke jakbys sie z nim przespala, to dopiero by sie cale miasto dowiedzialo jak nie mozesz o nim zapomniec i jesz mu z reki. Zostaw to jak jest, oni juz tak maja ze musza zrobic z dziewczyny ta zla, podla, itd. Im szybciej ty przestaniesz sie odzywac tym szybciej on sie zamknie.
Dziêkuje, chocia¿ jedna odpowied¼, która jest do¶æ pozytywna.
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:27   #13
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam problem z ch³opakiem, tzn ju¿ by³ym. Nie jeste¶my ju¿ razem od mo¿e tygodnia, ale problem w tym, ¿e on wymaga ode mnie seksu ! Nie jeste¶my ju¿ razem, a on my¶la³, ¿e nadal bêdziemy siê kochaæ. Ja mu da³am jasno do zrozumienia, ¿e nie jeste¶my ju¿ razem, wiêc nie ma mowy ¿eby¶my siê kochali, ale chyba spotykaæ siê mo¿na od czasu do czasu, a on wczoraj napisa³ mi, ¿e je¶li nie jeste¶my razem i siê nie bêdziemy kochaæ to i innych rzeczy robiæ te¿ nie bêdziemy, np. czasami siê widywaæ Za³ama³am siê. On oczywi¶cie wszystkiego siê wypiera, ¿e on nic takiego nie mówi³, a przecie¿ mówi³ Wszystko zgania na mnie, ja jestem wg niego wszystkiemu winna, szuka we mnie winy i zgania j± na mnie. Jak zerwali¶my to spotkali¶my siê z raz czy dwa i nie mia³ ¿adnych ale, ale jak go wyprowadzi³am z b³êdu mówi±c, ¿e nie bêdziemy siê kochaæ, to nagle jestem be, i przez to ju¿ nie bêdziemy siê widywaæ. Dla mnie to jest nienormalne. Ju¿ brakuje mi na niego s³ów, nie wiem co mu odpisywaæ na jego smsy w których zgania wszystko na mnie, nie mam ju¿ si³y, a on mnie tak mêczy psychicznie Z nim nawet nie ma normalnej rozmowy, bo ja jestem winna za ca³e z³o
Co mam robiæ ? Co mu powiedzieæ, ¿eby do niego co¶ w koñcu dotar³o

Skoro miêdzy wami wszystko skoñczone, to nie odpisuj na smsy, ogólnie nie odzywaj siê do niego. Zobaczysz, ¿e odpu¶ci.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:30   #14
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Dziewczyno, troche zdrowego rozsadku.
Facet traktuje Cie przedmiotowo i zdaje sobie sprawe, ze nie jest to mile.
Ale Ty nie musisz mu juz niczego tlumaczyc. Koniec to koniec.
Dla wlasnego dobra, zerwij z nim kontakty bo na zdrowego to on nie wyglada. Bedziesz sie teraz tlumaczyc, to po pierwsze, wejdzie Ci na glowe. A po drugie, nie bedzie chcial sie od Ciebie odwalic i moze Ci namieszac w zyciu. Chcesz tego? Na kij Ci on potrzebny teraz? Kawy nie masz z kim pic?
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:34   #15
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego Wy wszyscy tutaj jeste¶cie tak wrogo nastawieni na nowe w±tki ?
Umiecie tylko na ka¿dego naskakiwaæ.
Nie jestem wrogo nastawiona. Dziwi mnie Twój sposób my¶lenia - pokrêtny i niekorzystny dla Ciebie samej. Po co Ci problemy w ¿yciu w postaci ex faceta i jego zagrywek? Dlaczego chcesz ex facetowi cokolwiek t³umaczyæ?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:34   #16
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 257
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

to Ty dziewczyno nie wiesz na czym polega zerwanie???

na tym, ¿e on przestaje byæ twoim ch³opakiem, a ty jego dziewczyn± i nie macie wobec siebie jakichkolwiek zobowi±zañ.

wasze dalsze relacje (je¶li w ogóle bêd± mia³y miejsce) musz± pasowaæ wam obojgu.

póki co u was wygl±da na to, ¿e on nie ma ochoty byæ twoim koleg± bez profitów. czyli ¿aden z niego kolega.

i powiem ci, ¿e twoje zachowanie w stosunku do niego jest równie pokrêcone jak jego w stosunku do ciebie. chcesz mu co¶ t³umaczyæ, spotykaæ siê z nim koniecznie, nawet tworzysz w±tek na jego temat.
a on ju¿ nie powinien byæ twoim problemem.

skup siê na w³asnych sprawach i zamiast z nim spotykaj z kole¿ankami. to ci lepiej zrobi.
Wisnia34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:35   #17
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 22 122
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego Wy wszyscy tutaj jeste¶cie tak wrogo nastawieni na nowe w±tki ?
Umiecie tylko na ka¿dego naskakiwaæ.

To nie jest z³e nastawienie, tylko czasami trudno uwierzyæ ze kto¶ ma problem z czym¶, co normalnie ludziom do g³owy nie przychodzi.

Zerwali¶cie, to po co Ty chcesz siê z nim spotykaæ i przyja¼niæ?
Nie rozumiem. I to jeszcze z takim zbukiem
Po co siê przejmujesz ze on ma do Ciebie jakie¶ pretensje No ma, bo my¶la³ ¿e sobie pobzyka bez zobowi±zañ a tu nic z tego.
To siê ch³opak sfrustrowa³, ale czemu Ciebie to w ogóle dotyka

To teraz dopiero widzisz, jakie mia³ o Tobie zdanie.
Mnie by to co najwy¿ej wkurzy³o i tak bym da³a czadu ¿e by wiêcej takiej bzdury nie wymy¶li³ I bym na oczy nie chcia³a go wiêcej widzieæ.
__________________
Cava

Z salamandr± w d³oni szed³em przez powierzchniê komety.
Liz Williams
cava jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:35   #18
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 213
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Ekhm, kluczowym s³owem jest tutaj "BY£Y".
W zwi±zku z tym nie rozumiem problemu. By³y to by³y. Nie obecny, a ten poprzedni, eks. Decydujê siê na rozstanie=decydujê, ¿e tej osoby nie bêdzie ju¿ w moim ¿yciu. Proste.
Tapioka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:36   #19
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Je¶li czujesz potrzebê widywania siê z by³ym, rozwa¿asz nawet to, ¿e zgodzisz siê na seks- to jakie to zerwanie?
Nie widzê tez sensu spotykania siê zaraz po zerwaniu, niech to siê "uprawomocni".Jako¶ nie mam przekonania, ¿e ty zerwa³a¶ z nim tak na serio.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:37   #20
maja_28_maja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Swoszo.near Cracow
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

matury siê zaczê³y...
__________________
¯egnaj Londynie, witaj z powrotem brudna Polsko...
jeszcze dwa miesi±ce... :/ :/
maja_28_maja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:43   #21
201706190936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 4 164
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Skoro zerwaliscie to nie wiem po co utrzymujesz z nim kontakt, zw³aszcza na takiej stopie? Tekst o wymaganym seksie zwali³ mnie z nóg dos³ownie
201706190936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:46   #22
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Ehh, a wy by¶cie to tak zostawi³y ? Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu ?



I na prawdê z nim zerwa³am. On od kiedy zaczêli¶my uprawiaæ seks, sta³ siê inny i tylko o tym my¶la³...
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:48   #23
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Dziwisz sie ze wrogo nastawione? Bo w nas siê krew gotuje...To tak jakby cie bi³ ty by¶ go zostawi³a ale dalej siez nim spotyka³a bo lubisz jego twarz...No ¿al..Zostaw go..jaki¶ zwierzak.Chcia³a¶ porad to Ci radzimy po co siê d±saæ?
lodyga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:50   #24
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez lodyga21 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwisz sie ze wrogo nastawione? Bo w nas siê krew gotuje...To tak jakby cie bi³ ty by¶ go zostawi³a ale dalej siez nim spotyka³a bo lubisz jego twarz...No ¿al..Zostaw go..jaki¶ zwierzak.Chcia³a¶ porad to Ci radzimy po co siê d±saæ?
Aha, czyli jednak wrogo nastawione...
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:52   #25
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 327
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nie, nie rozmy¶lam nad tym czy mu daæ. Chodzi mi o to, ¿e dlaczego on tak siê zachowuje Za nic nie mo¿na mu przet³umaczyæ, ¿e ¼le robi i ,¿e tak nie mo¿na bo on wie lepiej.
Bo on wie, ¿e ¼le robi, tylko ma to gdzie¶.

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego Wy wszyscy tutaj jeste¶cie tak wrogo nastawieni na nowe w±tki ?
Umiecie tylko na ka¿dego naskakiwaæ.
Nie jestem wrogo nastawiona. Dziwi mnie Twoja reakcja w sytuacji (eks proponuj±cy, ¿e za zachowanie z nim jakichkolwiek kontaktu masz zap³aciæ us³ugami seksualnymi), która u osoby z wysok± samoocen± powinna wywo³ywaæ oburzenie.

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh, a wy by¶cie to tak zostawi³y ? Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu ?
Zerwa³y kontakt, skoro warunkiem jego utrzymania ma byæ seks.
__________________
"¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:54   #26
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Co mam robiæ ? Co mu powiedzieæ, ¿eby do niego co¶ w koñcu dotar³o
A to musi do niego dotrzeæ? Nie wystarczy, ¿e do Ciebie dorat³o, co chcesz, a czego nie chcesz robiæ?

Wyluzuj. Ludzie proponuj± innym ró¿ne rzeczy, przecie¿ nie na wszystko musisz siê godziæ.

Ignoruj go i nie w³a¼ mu w ty³ek , w koñcu z jakiego¶ powodu nie jeste¶cie par±, to nie musisz siê z nim spotykaæ na ka¿dym kroku.
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 12:56   #27
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh, a wy by¶cie to tak zostawi³y ? Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu ?

I na prawdê z nim zerwa³am. On od kiedy zaczêli¶my uprawiaæ seks, sta³ siê inny i tylko o tym my¶la³...
Przecie¿ dziewczyny Ci ju¿ napisa³y, co by zrobi³y w takiej sytuacji (zerwa³y kontakt, niczego nie "t³umaczy³y", kaza³y mu spadaæ na drzewo etc.). Czego Ty jeszcze nie rozumiesz?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:06   #28
Lili_anna
Raczkowanie
 
Avatar Lili_anna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

M³oda nie masz siê czym przejmowaæ. Chcesz siê z nim spotykaæ, prosze bardzo... tylko po co? Nie jeste¶cie razem, jest to Twój BY£Y ch³opak, rozstali¶cie siê i nie macie wobec siebie ¯ADNYCH zobowi±zañ. Nie musicie siê spotykaæ, umawiaæ na kawki i ploteczki, nawet nie musicie sobie "cze¶æ" mówiæ w razie spotkania ( skoro z niego taki gbur). Skoñczy³a¶ ten zwi±zek, to poka¿ klasê. Nie poni¿aj siê i nie czekaj na ³askawego pana, który tylko czeka na jedno. Masz swoj± warto¶æ i nie musisz siê z nim spotykaæ pod ¿adnym pozorem. A to, ¿e wymaga od Ciebie seksu... Nie ogarniam
Lili_anna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:12   #29
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6 354
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez mrsunknown Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh, a wy by¶cie to tak zostawi³y ? Co by¶cie zrobi³y na moim miejscu ?
Zrobi³abym to samo co pozosta³e dziewczyny: zerwa³a z nim kontakt. Jak siê z kim¶ rozstajê, to nie po to, ¿eby siê z nim potem kilka razy w tygodniu widywaæ.

Wyt³umacz dlaczego tak bardzo zale¿y Ci na kontakcie z takim chamem?
__________________
Lea_ny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 13:13   #30
mrsunknown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: By³y ch³opak wymaga ode mnie seksu...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ dziewczyny Ci ju¿ napisa³y, co by zrobi³y w takiej sytuacji (zerwa³y kontakt, niczego nie "t³umaczy³y", kaza³y mu spadaæ na drzewo etc.). Czego Ty jeszcze nie rozumiesz?
Id¼ st±d, je¶li masz zamiar mnie ci±gle oceniaæ i traktowaæ jak nienormaln±.
mrsunknown jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.