Antidral - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 09:04   #511
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez monikaa2222 Pokaż wiadomość
Używam antidralu już jakiś czas, na początku działał i byłam nim zachwycona!! Używałam go na dzień, czasami na noc. Zaczęłam czytać ten wątek i zdecydowałam że będę robić jak radzicie- stosować go na noc, rano lekko zmyć i zastosować "normalny" antyperspirant. I jak tak zaczęłam robić to już skuteczności nie ma Czy możecie mi coś poradzić? Zmienić czestotliwość lub inaczej go stosować? Ratujcie!!!

skoro pomagal ci gdy uzywalas go na dzien, to mysle ze nadal powinnas tak stosowac ja, gdy uzywalam go na dzien jak zwykly antyperspirant to mi nie dzialal, dopiero gdy go na noc stosowalam to podzialal. ale to kwestia kazdego osobno- nie musisz stosowac go na noc skoro ci nie pomaga
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:58   #512
kasq_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Antidral

po czytaniu waszych wypowiedzi postanowiłam sie skusić i kupić Antidral i niestety byłam już w conajmniej 7 aptekach i w każdej słysze że niestety nie ma i nie ma w hurtowni ;( nie wiem czy ja mam tylko takiego pecha że akurat na śląsku nie ma już nigdzie ;/ a najgorsze że za niecał edwa tygodnie ide wesele i chciałam mieć suche paszki i nie myśleć czy nie mam plam ;( ;( ;( ;(
kasq_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:53   #513
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kasq_00 Pokaż wiadomość
po czytaniu waszych wypowiedzi postanowiłam sie skusić i kupić Antidral i niestety byłam już w conajmniej 7 aptekach i w każdej słysze że niestety nie ma i nie ma w hurtowni ;( nie wiem czy ja mam tylko takiego pecha że akurat na śląsku nie ma już nigdzie ;/ a najgorsze że za niecał edwa tygodnie ide wesele i chciałam mieć suche paszki i nie myśleć czy nie mam plam ;( ;( ;( ;(
ja mieszkam na podkarpaciu i też schodziłam chyba pół miasta za antidralem. W hurtowniach tak samo nie było Na szczęście mama znalazła w jakiejś małej aptece Zastosowałam wczoraj pierwszy raz i muszę przyznać, zdał egzamin Wytrzymał nawet rajd po sklepach w południe, a upał u nas był niemały.

kasq_ - radzę Ci poszukać w małych, osiedlowych aptekach, tam gdzie po prostu jeszcze nie jest wykupiony. Albo zamówić w internecie, ja zdesperowana już miałam to w planach
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:19   #514
dzidzia84
Przyczajenie
 
Avatar dzidzia84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Stosuję antidral jakieś 2-3 tygodnie i w tym momencie jestem zachwycona, w taki upał działa, jest naprawdę godny zakupu ;] Polecam.
dzidzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:23   #515
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Antidral

A czy można uzywac Antidral na plecy? ????
bo strasznie mi sie poca i mam blamy na bluzce
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:38   #516
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
A czy można uzywac Antidral na plecy? ????
bo strasznie mi sie poca i mam blamy na bluzce
ja stosuję go na plecy i również dobrze zdaje egzamin, tak jak pod pachami
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:45   #517
*kinia*
Raczkowanie
 
Avatar *kinia*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Antidral

rada dla wielu dziewczyn jest taka po 1. stosowac na noc ale nie golcie pach wieczorem tylko rano a po 2 nie zbywac go rano i bedzie ok
*kinia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 17:49   #518
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez *kinia* Pokaż wiadomość
rada dla wielu dziewczyn jest taka po 1. stosowac na noc ale nie golcie pach wieczorem tylko rano a po 2 nie zbywac go rano i bedzie ok
jak to nie zmywac?
czyli się nie myć:0
w moim przypadku poranne nie zmycie nie ma sensu i efekt jest odwrotny do zamiezanego...
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:05   #519
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Antidral

Dziewczyny plotką jest,że Antidral wycofują,a prawdą jest,że zaczął się sezon i trudno z dostępnością. W mojej aptece zamawiałam i nie było-panie przy mnie zaczęły obdzwaniać hurtownie farmaceutycznie-faktycznie nie było Antidralu,ale zadzwoniły do jednej, na P (nie pamiętam nazywa),ale ponoć największa hurtownia w Polsce i też nie mieli na stanie,ale dostali dziś w centrali tej hurtowni w Warszawie Antdrial. Więc trudna dostępność,a nie wycofywanie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:22   #520
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Antidral

W dzisiejszy upał juz antidral nie dał sobie rady;-) nie mialam pach az tak mokrych jak zawsze ale byly wilgotne a stosowalam go ostatnio wczoraj. Mysliscie ze etiaxil bylby lepszy na gorace lato?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 12:40   #521
kasq_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Antidral

a czy na plecy można go tak samo stosować jak pod pachy?? tzn na noc i rano zmywać??

ksh - no właśnie zamierzam szukać go w małych aptekach z nadzieją ze gdzieś się jeszcze nie sprzedał
kasq_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 14:10   #522
pszczolka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kasq_00 Pokaż wiadomość
a czy na plecy można go tak samo stosować jak pod pachy?? tzn na noc i rano zmywać??

ksh - no właśnie zamierzam szukać go w małych aptekach z nadzieją ze gdzieś się jeszcze nie sprzedał

ale dziewczyny.... zauwazcie ze jak zatykacie antidralem gruczoly potowe znajdujace sie pod pachami to ten pot musie sie wydostawac innymi drogami... a skoro chcecie smarowac i plecy & rece & stopy i w dodatku pachy to.... ktoredy Wasze cialo ma oddawac wode?? nie mozna miec wszystkiego
__________________
If you dont' know me don't judge me!
pszczolka1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:26   #523
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez *kinia* Pokaż wiadomość
rada dla wielu dziewczyn jest taka po 1. stosowac na noc ale nie golcie pach wieczorem tylko rano a po 2 nie zbywac go rano i bedzie ok
A jak z plamami? Jeśli jednak ktoś się spoci, czy Antidral nie zostawi plam na bluzce?

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
W dzisiejszy upał juz antidral nie dał sobie rady;-) nie mialam pach az tak mokrych jak zawsze ale byly wilgotne a stosowalam go ostatnio wczoraj. Mysliscie ze etiaxil bylby lepszy na gorace lato?
Ja wątpię. Miałam Etiaxil do stóp, nie robił nic, Antidral na stopy działa w połowie, tzn. na pewno nie są suche, ale nie chlupie mi w butach.

Ja Antidral upolowałam w aptece, ot tak z głupoty, myślałam by kupić Etiaxil, a że ten do stóp nie działał polecono mi spróbować Antidral. Trafiłam w drugiej napotkanej aptece.
Działa. Tzn. idealnie suchych pach nie mam ale ledwie co wilgotne, lekko lepkie - może tak to ujmę. Ale bluzka sucha, wiec super jest.

Gorzej, że to piecze jak jasna cholera. Dopiero 3go dnia od golenia jest ok, tylko jak się tu latem golić co 4 doby...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:09   #524
szuwarek_madzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral

ten antidral to cud ! wczoraj zastosowałam na noc a na drugi dzien zero potu. poleecaaaam
szuwarek_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:26   #525
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja wątpię. Miałam Etiaxil do stóp, nie robił nic, Antidral na stopy działa w połowie, tzn. na pewno nie są suche, ale nie chlupie mi w butach.

Ja Antidral upolowałam w aptece, ot tak z głupoty, myślałam by kupić Etiaxil, a że ten do stóp nie działał polecono mi spróbować Antidral. Trafiłam w drugiej napotkanej aptece.
Działa. Tzn. idealnie suchych pach nie mam ale ledwie co wilgotne, lekko lepkie - może tak to ujmę. Ale bluzka sucha, wiec super jest.

Gorzej, że to piecze jak jasna cholera. Dopiero 3go dnia od golenia jest ok, tylko jak się tu latem golić co 4 doby...
Własnie tez tak mam, pachy nie sa mokre jak wczesniej ale sa troche wilgotne i lepkie, balam sie zalozyc kolorowej bluzki z rekawkami ale sprobuje zobacze czy będą plamki.
Tez wlasnie zastanawiam sie jak z tym goleniem bo w lato gole zazwyczaj co 2 dni bo nie zbyt estetycznie wyglądają pachy z "jezykiem golilam wczoraj rano sprobuje dzis wieczorem posmarowac, poltorej doby minie zobaczymy czy bedzie szczypac;-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 07:35   #526
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Własnie tez tak mam, pachy nie sa mokre jak wczesniej ale sa troche wilgotne i lepkie, balam sie zalozyc kolorowej bluzki z rekawkami ale sprobuje zobacze czy będą plamki.
Tez wlasnie zastanawiam sie jak z tym goleniem bo w lato gole zazwyczaj co 2 dni bo nie zbyt estetycznie wyglądają pachy z "jezykiem golilam wczoraj rano sprobuje dzis wieczorem posmarowac, poltorej doby minie zobaczymy czy bedzie szczypac;-)
Ja na razie wymyśliłam sobie taki szimel i zrobiłam jeden test, ale działa, więc zamelduję...
Wieczór 0 - po goleniu posmarowałam pachy obficie dobrze wchłaniającym się balsamem, wieczór 1 - zrobiłam to samo, wieczór 2 - po 48h zastosowałam Antidral. Nie było pieczenia. Rano się ogoliłam i jest suchutko.

Wniosek: przy mojej suchej skórze mogę się golić co 2 dni i co 2 doby użyć Antidralu, jeśli mocno nawilżę podrażnioną skórę.
Ciekawe na jak długo to się sprawdzi.

Co do plamek - ja ich nie mam, ale ja rano myję pachy z tego pudru czy co tam jest za lepiszcze. Notabene ono się wcale do końca nie zmywa, ale zawsze coś.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:29   #527
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Antidral

a ja stosuje raz w tygodniu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:12   #528
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Gorzej, że to piecze jak jasna cholera. Dopiero 3go dnia od golenia jest ok, tylko jak się tu latem golić co 4 doby...
A nie lepiej co 2-3 tygodnie usuwać włoski woskiem? Ja tak robię i dzięki temu Antidral mnie nie podrażnia.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 08:16   #529
monikaa2222
Raczkowanie
 
Avatar monikaa2222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Antidral

Na mnie jednak już antidral nie działa Stosuję na dzień bo tak zawsze było dobrze, ale chyba jest za ciepło i nie daje sobie rady... Czy etiaxil jest od niego skuteczniejszy?? Wiecie coś na ten temat? Albo jakieś inne rady?
__________________
Kocham Cię... życie!
monikaa2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 08:24   #530
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Antidral

Po pierwszych uzyciach Etiaxilu byla rewelacje - z wielkich mokrych plackow (pocielam sie z nerwow :/) nie pozostala nawet plamka.. Potem jakos w ogole przeszlo i nie musialam go uzywac, a teraz znow sie zaczyna moze nie bardzo intensywnie , ale plamki sa Etiaxil przestal dzialac tak super skutecznie, wiec zrobilam zamiane na 3 razy tanszy Antidral. Na razie po 2-3 aplikacjach skutki srednie.. roznic po ostatnim uzywaniu Etiaxilu i Antidralu jednak nie widze (moglabym ich nie uzywac a efekt bylby i taki sam) :/

Za to moja mama stwierdzila ze dziala super, bo bluzki ma suchutki mimo upalu
Moze i u mnie z czasem bedzie lepiej :P

PS: Faktycznie mama z zachwytu nad Antidralem poleciala do apteki kupic jeden dla siebie i nie bylo juz-> bo nie ma w hurtowniach... (o wycofaniu nic nie mowili). Ale w drugiej aptece bylo ich jeszcze sporo i to o ponad 1 zl tanszy wiec kupila od razu 2 (na wszelki wypadek jakby pozniej byl z tym problem).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 15:07   #531
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: Antidral

Antidral jest boski. Stosuje go od ponad roku raz w tygodniu i nie mam żadnych problemów z potem.
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:31   #532
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Antidral

Początek upałów zawsze oznaczał dla mnie wielkie plamy pod pachami. Ale od jakiegos czasu uzywam Antidral i jest sucho. Wczoraj byłam na kursie tańca i lało sie ze mnie ciurkiem, ale pachy były suchutkie. Dziś podobnie upał straszny a pad pachami ani sladu potu. Jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że nie przestanie działać
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:24   #533
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A nie lepiej co 2-3 tygodnie usuwać włoski woskiem? Ja tak robię i dzięki temu Antidral mnie nie podrażnia.
Nie lepiej. Gorzej. Ja nie mogę wyrywać włosów, ani pod pachami, ani nigdzie indziej. Dostałam nawet zakaz od kosmetyczki. Moje włosy po takiej depilacji rosną pod naskórkiem. Nie powiem jak to wygląda, ani jak swędzi, ale wierz mi - nic przyjemnego.

Cytat:
Napisane przez monikaa2222 Pokaż wiadomość
Na mnie jednak już antidral nie działa Stosuję na dzień bo tak zawsze było dobrze, ale chyba jest za ciepło i nie daje sobie rady... Czy etiaxil jest od niego skuteczniejszy?? Wiecie coś na ten temat? Albo jakieś inne rady?
Dla mnie Etiaxil jest słabszy, co już wyżej pisałam. Na moje stopy np. nie działa wcale.

Jest ciepło i on nie wysycha, nie wchłania się, więc ma problem z działaniem. Spróbuj na noc, daj mu szansę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 23:50   #534
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie lepiej. Gorzej. Ja nie mogę wyrywać włosów, ani pod pachami, ani nigdzie indziej. Dostałam nawet zakaz od kosmetyczki. Moje włosy po takiej depilacji rosną pod naskórkiem. Nie powiem jak to wygląda, ani jak swędzi, ale wierz mi - nic przyjemnego.

Znam ten problem. Keidy przez kilka miesięcy z rzędu wykonuję depilację woskiem, to wrastają mi włoski na nogach i w okolicy bikini. Pod pachami baardzo rzadko, nie wiem, od czego to zależy.

A Tobie włoski wrastają nawet po 1-krotnej depilacji woskiem? Mi wrastają kiedy depiluję się tak. np. przez pół roku. Dlatego wymyśliłam, że wiosną i latem używam wosku, a jesienią i zimą kremu do depil.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 07:43   #535
Nadia_j
Przyczajenie
 
Avatar Nadia_j
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Przeraziłam się tym co pisałyście o wycofaniu Antidralu i pobieglam do apteki kupić sobie buteleczkę na zapas. Już mi się gorąco zrobiło gdy farmaceutka nie znalazła go na regale. Na szczęście powiedziała że idzie na zaplecze i przyniesie z nowej dostawy. Wniosek taki że go nie wycofali skoro przyszedł z nową dostawą. Kupiłam mimo że z mojej buteleczki mało co ubyło. Zapłaciłam 13,86 zł za Antidral z datą ważności do sierpnia 2009 więc będzie na zapas. Pozdrawiam.
Nadia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:31   #536
maszka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral

witam..czyli to pewnie plotki, że wycofują antidral ze sprzedaży, dużo się pozytywynych opinii naczytałam na wizażu o nim i też chciałam wypróbować to cudo..pytałam w kilku aptekach w krakowie ale niestety nigdzie go nie mają czy wie ktoś może gdzie mozna go dostać?
maszka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 09:56   #537
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Antidral

hej ja szukałam tego antidralu bo ltyle się naczytalam na forum i zeszłam pół miasta i nie mają w hurtowniach więc zamówiłam przez internet z apteki internetowej! mój ma ważność do04,2009!! zapłaciłam ciut ponad 18 zł z przesyłką i go Mam zobaczymy czy zdziala cuda z moim poceniem!! a czy mozna go stosować na dzień czy lepiej na noc??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 10:10   #538
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
hej ja szukałam tego antidralu bo ltyle się naczytalam na forum i zeszłam pół miasta i nie mają w hurtowniach więc zamówiłam przez internet z apteki internetowej! mój ma ważność do04,2009!! zapłaciłam ciut ponad 18 zł z przesyłką i go Mam zobaczymy czy zdziala cuda z moim poceniem!! a czy mozna go stosować na dzień czy lepiej na noc??
ja zawsze stosuję na noc i tak jest dobrze
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 12:30   #539
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Antidral

dziś spróbuje mam "małego jeżyka" więc potwornie piec nie powinno ostatnio depilowałam się 2 dni temu zatem dziś zacznę sprawdzać ten specyfik
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 16:57   #540
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
hej ja szukałam tego antidralu bo ltyle się naczytalam na forum i zeszłam pół miasta i nie mają w hurtowniach więc zamówiłam przez internet z apteki internetowej! mój ma ważność do04,2009!! zapłaciłam ciut ponad 18 zł z przesyłką i go Mam zobaczymy czy zdziala cuda z moim poceniem!! a czy mozna go stosować na dzień czy lepiej na noc??
A możesz napisać, w jakiej aptece internet. kupiłaś Antidral?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.