Kuleczki Vollare II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 17:43   #631
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
agata244: podklad sam nic nie da, puder lepszy, nawet sam puder i technika paciania. czasami dobrze rozetrzec np dlonia czy pedzlem.
Mój nieudana próba z kuleczkami Vollare nieudana była nie dlatego, że źle je nakładam, ale dlatego że mam źle dobrany odcień. Na najbardziej opalonej cześci mojego ciała zdecydowanie odcina się kolorem, to co dopiero na twarzy. Jest sporo za ciemny dla mnie
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 10:47   #632
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

Wczoraj zaopatrzyłam się w pierwszy sypki cień. Niestety były tylko trzy ostatnie, więc wzięłam najjaśniejszy róż (Żurawinka prezentowała go na zdjęciu stronę wcześniej - pierwszy od lewej) i jestem bardzo zadowolona. Myślałam początkowo że wykorzystam jako nabłyszczający róż do policzków na imprezy, jednak widzę że na moich szarych oczach prezentuje się świetnie. Bardzo długo się też trzyma. Jest delikatny. Z pewnością właśnie zaraziłam się waszą pasją. Kulki też wczoraj mieli same ostro różowe, więc zrezygnowałam, bo poluję na jakieś brzoskwiniowe.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:37   #633
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Wczoraj zaopatrzyłam się w pierwszy sypki cień. Niestety były tylko trzy ostatnie, więc wzięłam najjaśniejszy róż (Żurawinka prezentowała go na zdjęciu stronę wcześniej - pierwszy od lewej) i jestem bardzo zadowolona. Myślałam początkowo że wykorzystam jako nabłyszczający róż do policzków na imprezy, jednak widzę że na moich szarych oczach prezentuje się świetnie. Bardzo długo się też trzyma. Jest delikatny. Z pewnością właśnie zaraziłam się waszą pasją. Kulki też wczoraj mieli same ostro różowe, więc zrezygnowałam, bo poluję na jakieś brzoskwiniowe.
Też poluję na brzoskwiniowe i nigdzie nie mogę znaleźć
A dziś kupiłam 2 cienie Vollare i bladą pomadkę z serii Vollare Butterfly. Cienie są rewelacyjne ! Bardzo trwałe, nie zbierają się
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:58   #634
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

w drodze z uczelni znalazłam w jednym z chorzowskich kiosków wielki wybór kuleczek Cantare. Stoję więc z TŻ i gapimy się które by tu wybrać. W końcu zdecydowana na śliczne łososiowo-brzoskwiniowe podchodzę do okienka i mówię do pana w wieku dość podeszłym, wyglądającym jak żywcem wyjęty z PRL'u: poproszę te kuleczki tam i wskazuję. Na to facet: róż w kulkach znaczy się
Tak mnie wprawił w osłupienie, że TŻ tylko wybuchnął śmiechem mówiąc: widzisz, pan ci wszystko musi wytłumaczyć :P
Jak widać nieraz ludzie po których byśmy się tego nie spodziewali, wiedzę na temat kuleczek Vollare posiadają
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:35   #635
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
w drodze z uczelni znalazłam w jednym z chorzowskich kiosków wielki wybór kuleczek Cantare. Stoję więc z TŻ i gapimy się które by tu wybrać. W końcu zdecydowana na śliczne łososiowo-brzoskwiniowe podchodzę do okienka i mówię do pana w wieku dość podeszłym, wyglądającym jak żywcem wyjęty z PRL'u: poproszę te kuleczki tam i wskazuję. Na to facet: róż w kulkach znaczy się
Tak mnie wprawił w osłupienie, że TŻ tylko wybuchnął śmiechem mówiąc: widzisz, pan ci wszystko musi wytłumaczyć :P
Jak widać nieraz ludzie po których byśmy się tego nie spodziewali, wiedzę na temat kuleczek Vollare posiadają
Cóż, pewnie to lata praktyki
Ale ja w domu mam też takiego mężczyznę, który nie mając wyboru i wysłuchując moich już długoletnich wywodów na temat kosmetyków nauczył sie co jest co
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 09:11   #636
wioluśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: Kuleczki Vollare II

.

Edytowane przez wioluśka
Czas edycji: 2010-01-07 o 14:44
wioluśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 15:45   #637
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

kupiłam dziś dwa nowe cienie sypkie: głęboki brąz Vollare i drugi Cantare- srebrny, bardzo jasny. Ten brązowy ma aplikator z gąbeczką, natomiast srebrny Cantare ma okropny pędzelek. Każdy włos w inną stronę! Fatalnie się nakłada. Brąz za to bardzo dobrze ale widać jak się osypuje. Dokładnie taki sam pędzelek miałam w poprzednim cieniu Vollare kolor ostry róż, ale ten jest fatalny. Ogólnie stwierdzam, że cienie Vollare są lepsze niż Cantare, choć wyglądają dokładnie tak samo. O ile mogę to stwierdzić będąc posiadaczką w tym momencie 2 cieni sypkich Vollare i jednego Cantare.
Czy ktoś widział ciemny grafit/granat? Myślę że taki kolor w tej wersji cieni byłby niesamowity na wieczorne wyjścia??
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2007-09-19 o 15:47 Powód: literówki
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 15:53   #638
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja miałam grafitowy cień vollare, świetny, teraz została mi odsypka a resztę wymieniłam, bardzo ładny kolor, taki ołówkowy, mocno błyszczący;

z sypkim granatem to sie jeszcze nie spotkałam ale masz rację, ze mógłby być interesujący

dołączę fotkę z mojego targowiska, nr 5 na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0gdfgegreghg0295.JPG (76,9 KB, 96 załadowań)
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 17:55   #639
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja miałam grafitowy cień vollare, świetny, teraz została mi odsypka a resztę wymieniłam, bardzo ładny kolor, taki ołówkowy, mocno błyszczący;

z sypkim granatem to sie jeszcze nie spotkałam ale masz rację, ze mógłby być interesujący

dołączę fotkę z mojego targowiska, nr 5 na zdjęciu
ojej...jaki cudowny grafit. Ja dziś jak zobaczyłam że pani na dworcu w sklepiku ma nowe cienie, to rzuciłam się jak zaczarowana, bo zawsze przechodzę obok tego bogato zaopatrzonego raju dla kobiet jak jadę na uczelnię i miała różne kolory tylko po jednej sztuce więc natychmiast znikały.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 19:49   #640
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

Jak ktos chce grafit to lepiej zamowic palete miss rose holograficzna - to sa dopiero kolory - super i mega blyszczace.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 08:39   #641
summerlove01
Raczkowanie
 
Avatar summerlove01
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 107
Dot.: Kuleczki Vollare II

dziewczyny gdzie mozna dostac te kuleczki?
__________________
"Jeżeli szukasz Domu, a znajdujesz Piaszczysty Dołek, zacznij szukać Dołka. W ten sposób będziesz pewien, że Dołka więcej nie znajdziesz. Natomiast znajdziesz wtedy być może coś, czego wcale nie szukasz, i może to będzie właśnie to, czego szukasz naprawdę..."
summerlove01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 09:06   #642
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Mój nieudana próba z kuleczkami Vollare nieudana była nie dlatego, że źle je nakładam, ale dlatego że mam źle dobrany odcień. Na najbardziej opalonej cześci mojego ciała zdecydowanie odcina się kolorem, to co dopiero na twarzy. Jest sporo za ciemny dla mnie
A moze kup jeszcze jedne-jaśniejsze i wymieszaj je...Ja tek zrobiłam w lecie miałam takie ciemno brązowe i były w porządku, ale teraz zbladłam i kupiłam takie ładne jasne, różowo-bezżwe i dodałąm do tych brązowych i jest idealnie
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:15   #643
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja muszę chyba kupić własnie mocniejse, nawet dużo mocniejsze choć jestem strasznym bledziuchem. Mam takie jaśniutkie perłowe i brzoskwiniowe i ledwo je widać, choć te brzoskwiniowe zdecydowanie mój faworyt. Zauważyłam też że te kulku bardzo podkreślają pory, ale to przez efekt rozświetlenia. Muszę zaopatrzyć się w mocny róż i brąż i po prostu wymieszać z jasnymi...Ani@1987 ma rację, jak je przełamiesz, to będzie na pewno ok
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:34   #644
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja swoje kulki mieszam na wszelkie sposoby,używam ich na całą twarz,trylko na policzki,na ramiona i dekolt,jako kulek rozświetlających,brązując ych i jako różu Cena i mnogość kolorów zachęcają,żeby poeksperymentować

Nie wiem,czy ktoś już to tutaj pisał (najwyżej ja to napiszę jeszcze raz),ale byłam dzisiaj na Zielińskiego i jest mega stoisko Vollarowo-Cantarowo-Lemaxowe Kulki duże i małe,cienie prasowane i sypkie,no po prostu duży wybór wszystkiego Nawet kulki w końcu w jakiś normalnych kolorkach (tzn różowe ) Białych niestety nie było,bo już by były moje
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:40   #645
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja wczoraj na starym kleparzu w Krk kupilam sobie Vollare taki piekny bez jasny i Lemaxowe blizniacze brzoskwiniowe

Kurcze lubie te kulki - mam juz jakis czas takie jedne mieszane i sa wydajne ale dostac je to koszmar...a jak juz sa to maly wybor

wczoraj bylaby mnie jeszcze baba okradla jak je wybieralam ale czujne oko mamy uratowalo moj portfel i telefon


Lemax brzoskwinowy to cud miod kozi bobek ))) super wygladaja na polikach
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:22   #646
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja na te Lemaxowe jeszcze nigdy nie wpadłam...muszę się lepiej rozejrzeć, tylko jakoś czasu mało na latanie po bazarkach, a właściwie tylko tam można dostać te specyfiki. Na szczęście już za chwilę zaczynają się zajęcia na uczelni i będę często bywała w Katowicach, a tam o to łatwiej.
Czy te z Lemaxa wyglądają jak Cantare i Vollare?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:30   #647
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Dokladnie tak samo,jak Vollare i Cantare,tylko napis mają inny Ja nawet kupując je nie zauważyłam,co biorę Takie same pudełeczka mają
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:48   #648
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kuleczki Vollare II

a czy ktoś może powiedzieć coś o jakości cieni sypkich Cantare? Bo te moje nie nadają sie do niczego (srebrny) i nie będę go raczej używała nigdy a szkoda bo ma piękny z pozoru odcień jasno srebrny... Od tera zbędę kupowała tylko Vollare...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:05   #649
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kuleczki Vollare II

Side85 ja mam i Cantare i Vollare i w obu przypadkach mają lepsze i gorsze cienie sypkie, nie wiem od czego to zależy.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 17:50   #650
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

A które są lepsze, które gorsze?
Ja już swiruje na punkcie tych kuleczek, ale jak dotąd chyba najbardziej przypały mi do gustu LEMAX własnie. Nie świeca się tak drobinkami tylko rozświetlaja skóre.. Tworza na niej taką warstwę, jakby skóra była gładsza i sama odbijała światło.. Cudo, no...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:28   #651
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja kupiłam sobie ostatnio 2 pudełeczka kuleczek Cantare (każde po 2,5 - jak za darmo!)
Jedne to bodajże kolorystycznie drugie w kolejności zaraz po białych? (nie potrafię określić koloru)
Natomiast drugie są śliczne Taki złocisty śliczny odcień Ja stosuję te kuleczki na całą twarz (oczywiście z umiarem). Najpierw nakładam delikatny puder prasowany, a na to Kulki. Nie ma sztucznego efektu, a twarz ma śliczny kolorek, no i ten blask
Acha i przede wszystkim pomimo stosowania na całą twarz kulki mnie nie zapychają, nic mi nie wyskakuje <zadowolony>
__________________




Edytowane przez *Sweety*
Czas edycji: 2007-09-21 o 19:29 Powód: dopisek
*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 07:46   #652
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

Gorsze cienie to fiolety vollare - tak ma tez chyba apc ze fiolet jasny jest kiepski.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:43   #653
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Gorsze cienie to fiolety vollare - tak ma tez chyba apc ze fiolet jasny jest kiepski.
Ooo,to muszę zwrócić na to uwage,bo mam rozowe i fioletowe cienie Na razie przetestowalam tylko rozowe i sa swietne.Musze wiec jeszcze sprawdzic fioletowe
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:52   #654
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

A które vollare są godne polecenia? (cienie)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:14   #655
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja dzisiaj zakupiłam już drugie opakowanie kuleczek vollare. Tym razem intensywny różowy. Bedzie idealny jako róż. Mam jeszcze taki złoty bez, który jest idealnym rozświetlaczem
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:28   #656
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kuleczki Vollare II

Z Vollare mogę polecić:
-31 ( morski zielony - przepiękny)w poście 6O2 można podziwiaćjego zdj. - ostatni z przedstawionych sypańców. Piękie błyszczy, można go nałożyć delikatnie i będzie dawał zielonkawą poświatę albo normalnie i da soczysty kolor.
-46 (fiolet na oku wpadający w delikatny granat)drugie zdj.cień czwarty
-50 (zgaszony róż,na oku delikatny perłowy róż) - niestety trudno mi powiedzieć który to zna zdj.
Z Cantare godne polecenia wg mnie:
-10 ( niebieski,na oku wpada w lekki turkus)piąty cień na drugim zdj.
-18 (stare złoto i tak wygląda na oczach - rewelacyjny, długo się trzyma i mocno błyszczy)czwarty na pierwszym zdj.
-7 (kawa- zimny brąz)nr jeden na pierwszym zdj.
-13(średni ciepły brąz) drugi na zdj. pierwszym
-19(jaśniutki brąz)trzeci na zdj.pierwszym
-4 (wrzosowy fiolet)jaśniejszy niż ten vollare i mniej błyszczący - tutaj przewagę ma vollare
na zdj.drugim stoi jako trzeci
-5( ceglasty jasny na oczach daje łososiową poświatę)ostatni na pierwszym zdj.
-11(ceglast ciemny na oczach daje rewelacyjny czerono pomaranczowy mocny akcent, mocno błyszczy)przedostatni na pierwszym zdj.
-9( ciepły cukierkowy róż- najbardziej matowy ze wszystkich cieni)drugi na drugim zdj.
-6 (jasna pistacja)przedostatni na drugim zdj.
Uff,skończyłam
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:18   #657
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kuleczki Vollare II

ja z vollare polece kawowy braz, bordowy, zielen dosc ciemna, lososiowo-bezowo-srebrny. Dobry jest tez jaskrawy roz, ale odcien taki malo przydatny. Odradze sredni fiolet, taki lekko neonowy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 18:30   #658
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Kuleczki Vollare II

Dzięki żurawinka chyba zapoluję na złoto...

A mozesz zaprezentować jak wygladają kuleczki na skórze? (te co masz)
ja jutro bede miała nowe kuleczki na allegro kupiłam dwa odceienie, jutro mam jechac odebrac osobiście
http://allegro.pl/item242132205_hit_...lko_5_zl_.html numer 6 i 7 ^^
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 21:04   #659
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Dzięki żurawinka chyba zapoluję na złoto...

A mozesz zaprezentować jak wygladają kuleczki na skórze? (te co masz)
ja jutro bede miała nowe kuleczki na allegro kupiłam dwa odceienie, jutro mam jechac odebrac osobiście
http://allegro.pl/item242132205_hit_...lko_5_zl_.html numer 6 i 7 ^^
Postaram się jutro
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 22:53   #660
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Dzięki żurawinka chyba zapoluję na złoto...

A mozesz zaprezentować jak wygladają kuleczki na skórze? (te co masz)
ja jutro bede miała nowe kuleczki na allegro kupiłam dwa odceienie, jutro mam jechac odebrac osobiście
http://allegro.pl/item242132205_hit_...lko_5_zl_.html numer 6 i 7 ^^
sprzedaje je facet czy kobitka? zna się na rzeczy? bo chcę wypytać czy któreś z tych brązowych kulek wychodzą na twarzy chłodne, a nie ceglaste
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.