kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 08:47   #121
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dostałam do przetestowania w drogerii zestaw 3 kroków - i niestety - strasznie to śmierdzi. Nie tylko mydło, ale też tonik i krem. Zastosowałam to tylko na noc, na dzień bym się obawiała, że byłoby po prostu czuć ode mnie jakimś dziwnym lekiem.
Czy pełnowymiarowe opakowania też "pachną" jak lekarstwa?
Ja nie mam zadnych skojarzen z lekarstwami (mam zestaw do mieszanej skory)
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:50   #122
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A Twój zestaw pachnie jakkolwiek?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:09   #123
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Ja nie mam zadnych skojarzen z lekarstwami (mam zestaw do mieszanej skory)
Ja też. Najpierw dostałam zestaw do wypróbowania a potem kupiłam mini na allegro. Pachniał tak samo jak ten z Sephory czyli nie śmierdział
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:27   #124
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A Twój zestaw pachnie jakkolwiek?
Tylko lotion spirytusem pachnie, ale mi to jakos nie przeszkadza zupelnie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:30   #125
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Tylko lotion spirytusem pachnie, ale mi to jakos nie przeszkadza zupelnie
Lotion spirytusem to fakt, a reszta jest zupełnie bezzapachowa? Dla mnie DDML szczególnie intensywnie pachniała naprawdę lekarstwem. Może jakąś starą próbkę w takim razie dostałam :/.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:39   #126
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Lotion spirytusem to fakt, a reszta jest zupełnie bezzapachowa? Dla mnie DDML szczególnie intensywnie pachniała naprawdę lekarstwem. Może jakąś starą próbkę w takim razie dostałam :/.
No wlasnie w moim zestawie nie ma DDML tylko DDMG
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:44   #127
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Na początku miałam DDML i rzeczywiście muszę przyznać, że pachniało trochę apteką, później przerzuciłam się na DDMG i żel jest dla mnie bezzapachowy Mam też porównanie mydła w kostce i mydła w płynie i również się różnią: kostka pachnie bardziej intensywnie niż mydło w płynie. A lotion to lotion, wiadomo Clinique jest bezzapachowy, a że w lotionie jest dość dużo alkoholu to wiadomo czym będzie pachnieć
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 09:45   #128
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Na początku miałam DDML i rzeczywiście muszę przyznać, że pachniało trochę apteką, później przerzuciłam się na DDMG i żel jest dla mnie bezzapachowy Mam też porównanie mydła w kostce i mydła w płynie i również się różnią: kostka pachnie bardziej intensywnie niż mydło w płynie. A lotion to lotion, wiadomo Clinique jest bezzapachowy, a że w lotionie jest dość dużo alkoholu to wiadomo czym będzie pachnieć
Tak tak DDMG i mydla w plynie dla mnie nie maja jakiegos zauwazalnego intensywnego zapachu
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:49   #129
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mam pytanie odnosnie pudru w kompakcie Stay True Face Powder nie moge nic na jego temat znalezc w KWC, na stronie Clinique tez go nie ma...znacie takie puder? za 20 min sie konczy aukcja na ebayu, zastanawiam sie czy warto kliknac
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:11   #130
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mam od 2 tygodni mydełko z 3 kroków do cery suchej i claryfing lotion 2, a z kremów- nawilżający Clinique Superdefense.
Muszę przyznać, że mydełko nie wysusza mojej wrażliwej suchy, owszem trochę ściąga,ale zaraz przecieram tonikiem i nakładam krem, więc jest ok. Zauważyłam ciekawe efekty. Drobne niedoskonałości poznikały, krostki zaczęły się o wiele szybciej goić, znikły w 3 dni, a zazwyczaj paprają się u mnie z miesiąc. Co do kremu, to żadna rewelacja. Nawilża jak inne, tańsze, a może nawet trochę gorzej. Na razie za krótko stosuję, żeby wystawić recenzję na KWC, zobaczymy co będzie później.


A co do zapachów, to mydelko chyba jest bezzapachowe, ja w nim nic nie czuje za to tonik śmierdzi, ale można znieść a krem ładnie pachnie i fajnie się rozprowadza.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:26   #131
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewcyzny,mam do Was pytanie,jako do znawczyn tematu
Postanowilam zakupic na allegro kosmetyki z serii 3 krokow Clinique,bo mimo wieku <24lata>nadal borykam sie z klopotami z cera-rozszerzone pory,drobne krotski ropne i przede wszystkim sporo podskornych grudek i wagrow w okolicach brody.

Zdecydowalam sie wstepnie na zakup Lotionu nr 2 <kusi mnie 3 ze wzgledu na kwas salicylowy,ale boje sie,ze moze byc za mocna przy regularnym uzywaniu>oraz na mydelko w plynie.
Natomiast ciagle zastanawiam sie nad zakupem DDML

Z nawilzaczy stosuje kremiki LRP: Hydraphase XL lub Hydraphase Riche <zima>, mam tez Cicaplast <idealnie sprawdza sie po peeleingu czy podraznionej skorze>,
Czy DDML naprawde jest mi potrzebny? warto w niego inwestowac? czy lepiej w to miejsce zakupic np.wiekszy lotion lub 7 day Scrub,ktory tez mnie kusi...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:51   #132
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewcyzny,mam do Was pytanie,jako do znawczyn tematu
Postanowilam zakupic na allegro kosmetyki z serii 3 krokow Clinique,bo mimo wieku <24lata>nadal borykam sie z klopotami z cera-rozszerzone pory,drobne krotski ropne i przede wszystkim sporo podskornych grudek i wagrow w okolicach brody.

Zdecydowalam sie wstepnie na zakup Lotionu nr 2 <kusi mnie 3 ze wzgledu na kwas salicylowy,ale boje sie,ze moze byc za mocna przy regularnym uzywaniu>oraz na mydelko w plynie.
Natomiast ciagle zastanawiam sie nad zakupem DDML

Z nawilzaczy stosuje kremiki LRP: Hydraphase XL lub Hydraphase Riche <zima>, mam tez Cicaplast <idealnie sprawdza sie po peeleingu czy podraznionej skorze>,
Czy DDML naprawde jest mi potrzebny? warto w niego inwestowac? czy lepiej w to miejsce zakupic np.wiekszy lotion lub 7 day Scrub,ktory tez mnie kusi...
Jeśli mam być szczera, to nie warto. Ja mam 125 ml DDMG i spisuje się rewelacyjnie, wygładza i nawilża, ale stosuję go jako bazę, później i tak nakładam Effaclar M czy inny "bardziej treściwszy" krem.
Na Twoim miejscu zainwestowałabym w większy lotion.
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:57   #133
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera, to nie warto. Ja mam 125 ml DDMG i spisuje się rewelacyjnie, wygładza i nawilża, ale stosuję go jako bazę, później i tak nakładam Effaclar M czy inny "bardziej treściwszy" krem.
Na Twoim miejscu zainwestowałabym w większy lotion.
oj,dziekuje za odpowiedzw takim razie bede sie nadal kremowac LRP,a pieniazki zamiast w DDMG zainwestowalam w Scrub,bo doszlam do wniosku,ze nie mam akutalnie zadnego sensownego peelingu w kosmetyczce Lotion natomiast narazie wzielam nie za wielki,na wypadek gdyby 2 okazala sie dla mojej buzi za slaba i potrzebowalabym jednak 3...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:56   #134
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uwielbiam Clinique. I dopiero teraz zdalam sobie z tego sprawe. Na wiekszosci kosmetykow sie zawodze, a na clinique nie. A wiec, posiadam/posiadalam:
-ulubiony tusz do rzes- High impact mascara. Jest super. Nigdy sie z nim nie rozstaje. Daje bardzo naturalny wyglad ale mozna tez nim uzyskac efekt mocniejszy. Narazie go nie zdradze
-niedawno kupilam puder mineralny-almost powder- tez swietny.
- mialam tez minizestaw 3 kroki (2) i chyba za slaby. W tym tygodniu lece po 3 Moze ona pomoze.
- korektor AAE- mam strasznie cienie pod oczami i testowalam ful korektorow ale tylko on sobie radzi (mialam EL disapear, kanebo, shiseido, i inne z nizszej polki), ale za to troche wysusza
Nie moge sobie teraz przypomniec czego jeszcze uzywam ale na pewno cos jest Jak mi sie przypomni to napisze
Aha i bede testowala maske turnaround i serum Wymienilam sie na targowisku. Jestem ciekawa efektow

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:55
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:08   #135
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

przypomnialo mi sie, ze mialam kiedys blyszczyki superbalm ale nie odpowiadaly mi. Kleily sie. Moze mialam jakas inna wersje bo to byly takie miniaturki. A z 3 krokow DDML tez mi nie odpowiada. Glownie ze wzgledu na zapach. Moze jak sprobuje zelu to bedzie ok.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:38   #136
kasia swoboda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Aaliyah- widze , ze nie tylko perfumy nas lacza
Niezaleznie od tego, jaka maja opinie kosmetyki Clinique- uwielbiam je wlasnie za widoczny efekt dzialania i niesamowita wydajnosc
Na stale uzywam, oczywiscie zamiennie:
demakijaz : Take the Day Off
do mycia twarzy:
-Rinse-Off Foaming Cleanser- swietna, lagodna pianka.
-Wash-Away Gel Cleanser- b. dokladnie oczyszcza
czasem, gdy dostane miniaturke uzywam tez: Liquid Facial Soap

Tonik nr 3 - rewelacyjny Gdy zaczelam przygode z Clinique uzywalam toniku 4, ale gdy cera mi sie uspokoila przeszlam na 3

kremy:
DDMGel- cuuudny pod filtry.
Total Turnaround Visible Skin Renewer- mam 2 wersje, do cery suchej- tej uzywam na szyje i dekolt i nieodzalowana, wycofana z produkcji wersje do cery tlustej- dla mojej skory produkt magiczny
Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief- rewelacyjny nawilzacz, widze jak skora go pije.
Na dzien nie uzywam kremow przeciwzmarszczkowych, tylko filtry i kilka miesiecy temu siegnelam po Clinique'a 30 i 50- na razie mnie nie zapchaly
na noc: Repairwear Intensive Night Lotion lub Repairwear Intensive Night Cream- oba dla mojej skory bezkonkurencyjne

Kiedy mialam problemy z tradzikiem stosowalam:Acne Solutions Daytime Shield i Acne Solutions Night Treatment Gel- dla mnie b. dobre.

Uzupelniajaca pielegnacja:
maseczki: DC Emergency Mask i Turnaround 15-Minute Facial
peeling: 7 Day Scrub

Uzywalam tez kremow pod oczy: z serii Repaiwear i Anty Gravity- oba sredniutkie (np. w porownaniu z rewelacyjnymi kremikami Clarinsa) i uczulajace. Kosmetyczka potwierdzila, ze malenkie "babelki" na skorze wokol oczu, sa skutkiem uczulenia.

Odradzam tez serie Pore Minimizer- nie zauwazylam jej skutecznosci, a maseczka rozgrzewajaca wypalila mi twarz

Nie przepadam za cieniami Clinique, za to uwielbiam roze do policzkow, a ten z limitowanej edycji "z kwiatkiem", jest bajeczny Fresh Bloom Allover Colour
LINK. Od kilku dni mam tez konturowke do oczu- z gabeczka do rozcierania- supertrwala
Jesli sobie przypomne inne kosmetyki, ktorych uzywalam, dopisze do listy.
Witam!Pomocy!!Od paru dni mam ochote na zakup Clinique Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief oraz 7 Day Scrub Creme.Moja skora twarzy zostala wysuszona przez zestaw -czysta skora Vichy.Wyglada tak ,ze teraz czuje sciagniecie twarzy po umyciu oraz luszczy mi sie skora w okolicy nosa i brwi , a jeszcze straszniej to wyglada po naniesieniu na twarz podkladu.Mysle, ze odpowiednio trafilam na te watki, bo jak wczesniej czytalam, to na tym temacie sa ekspertki od tych kosmetykow z tej firmy.Chyba ,ze sa inne kremy to prosilabym o podanie.Mieszkam w Niemczech i polskich produktow nie dostane.Najbardziej chodzi mi o to zeby zlikwidowac to zluszczenie.Blagam pomocy!!!Pozdrawiam
kasia swoboda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:08   #137
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Niestety nie uzywalam akurat tego kremu wiec nie moge sie wypowiedziec na jego temat. Ale wydaje mi sie, ze jesli masz az tak mocno przesuszona skore to powinnas przede wszystkim nie wysuszac jej jeszcze bardziej preparatami mocno oczyszczajacymi co cery tlustej i mieszanej typu zele oczyszczajace, toniki. Przede wszystkim nawilzaj! oczyszczaj delikatnymi specyfikami do cery suchej albo wrazliwej. Uwazam, ze powinnas tez robic peeling co 2-3 dni zeby sie pozbyc tego naskorka. Pamietaj tylko zeby nie przesuszyc skory bo bedzie jeszcze gorzej. Nawet jak masz tlusta to daj jej odpoczac na tydzien lub 2. Mysle, ze produkty Clinique beda dobre. Ja sie jeszcze na zadnym nie zawiodlam Ale ja np. uwazam ze nie trzeba wydawac tyle kasy na peeling bo mozna znalezc tansze a tak samo dzialajace. On ma tylko zluszczac. Za to na krem warto wydac
Sama mam problem z lyszczaca sie skora kolo nosa i brwi. I ten sam problem z makijazem. Zawsze jak naloze fluid i jak podkresla on skorki to zwilzam wacik woda albo kremem i usuwam go z tych miejsc.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:44   #138
Mrs Doyle
Przyczajenie
 
Avatar Mrs Doyle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
GG do Mrs Doyle
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Używałam trzech kroków numeru 2 oraz 3, nie zauważyłam żadnych wybitnych efektów, mam cere suchą ze sławetnym problemem sfery T, zdecydowanie do cery tego typu z zaskórnikami polecam kosmetytki apteczne. Cena kosmetyków Clinique uwarunkowana jest raczej słynną nazwą niż jakością, ale nie wiem jakie działanie wywierają u innych użykowników tejże firmy.
__________________
can you change your whole life in one day?
Mrs Doyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:51   #139
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kasia swoboda Pokaż wiadomość
Witam!Pomocy!!Od paru dni mam ochote na zakup Clinique Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief oraz 7 Day Scrub Creme.Moja skora twarzy zostala wysuszona przez zestaw -czysta skora Vichy.Pozdrawiam
Ja mam ten krem i jestem bardzo zadowolona z efektów nawilżania. Tak się składa, że też mam mocno przesuszoną i łuszczącą skórę po leczeniu dermatologicznym. Myślę, że warto zrobić piling ( ja na razie mam zakaz) i porządnie odżywiać np. maseczkami, dodatkowo silnie nawilżać.

Jeszcze dla porównanai: uzywam róznocześnie dwóch kremów nawilżających: Vichya Aqualia i MSETSR Clinique i wybieram zdecydowanie ten drugi ( szczególeni, że ten był kupiony promocyjnie za granicą za kwotę niewiele większą niż ten Vichy w Polsce ).
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 17:38   #140
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Muszę przyznać, że chyba popadłam w klinikomanię

Skuszona pozytywnymi opiniami na KWC kupiłam Repairwear Night Ten krem to istne cudo, świetnie nawilża, odżywia skórę. Po przebudzeniu skóra jest po prostu ładna i promienna Daje efekt wyspanej, zdrowej skóry Jestem nim zachwycona i nie umiem już bez niego zasypiać.
Poza tym bardzo lubię maseczkę z glinką Emergency Porządne działanie zamykające pory, dobrze oczyszcza Baardzo wydajna.
Niedawno zaczęłam przygodę z serią Turnaround Maseczka 15-Minute Facial jest boska Fantastycznie wygładza i rozjaśnia cerę, domyka pory. Buzia jest gładziuteńka, miła w dotyku
Używam też Total Turnaround Visible Skin Renewer ale chyba niewiele jeszcze mogę o nim powiedzieć.
Aha! Postanowiłam też wrócić do Lotionu 2, nic innego tak dobrze nie radzi sobie z grudkami, a ostatnio mam ich sporo
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:41   #141
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mam pytanie co do zestawu '3 kroki'.
Czy mogę go używać jeśli mam 16 lat?
Stosowałam próbkę i spodobało mi się działanie.

Pozdrawiam
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:36   #142
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jasne Beda idealne Tylko zeby dzialaly musza byc dobrze dobrane. Najlepiej zrob sobie analize skory na www.clinique.com.pl. Jesli wybierzesz za mocny zestaw to mozesz sobie zniszczyc skore. Musisz wziasc pod uwage szczegolnie sklonnosc do podraznien, naczynek, zaczerwienienia, suchosc skory. JEsli mieszkasz w poznaniu albo warszawie to jest salon clinique i tam robia bezplatna analize skory. Ja np. mam cere mieszana w kierunku suchej i 2 jest idealna. Jest bardzo mocna. Chcialam kupic 3 ale wiem ze to bylby blad.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:27   #143
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
JEsli mieszkasz w poznaniu albo warszawie to jest salon clinique i tam robia bezplatna analize skory. Ja np. mam cere mieszana w kierunku suchej i 2 jest idealna. Jest bardzo mocna. Chcialam kupic 3 ale wiem ze to bylby blad.
Gdzie w Poznaniu można wykonać analizę skóry?
Mam cerę mieszaną, grubą w której mają gdzie się chować zaskórniki, skłonności do wyprysków, rozszerzone naczynka, cienie pod oczami
Kochane poradźcie jakie oczyszczanie, tonizowanie, kremowanie twarzy i okolic oczu, jakie maseczki, podkłady, korektory itp. z Cliniqua... Co pomoże mojej wieloproblemowej skórze i zakryje niedoskonałości?
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:34   #144
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

W starym browarze jest salon firmowy Clinique i Estee lauder. Na parterze w starej czesci obok sklepu z rajstopami Nazywa sie In Style-chyba. Pracuja tam konsultantki Clinique i najpierw robia analize skory, czyli wywiad i troche ogladaja pod taka specjalna lampa. Pozniej dobieraja kosmetyki Clinique. Tam wszystkie kosmetyki sa dobierane do potrzeb skory. W analizie powiedza czy masz typ 1,2,3 czy 4. Pozniej wszystkie kosmetyki sa oznaczone. Albo sa rozne wersje tego samego kremu np do cery 1 i 2 sa tlustsze kremy a do 3 i 4 sa zele nawilzajace (obydwie wersje maja te same dzialanie). Z Twojego opisu duzo nie mozna doradzic. Mi sie wydaje ze powinnas miec typ 2 (mieszana w kierunku suchej). Jesli masz sklonnosc do naczynek to nie powinnas uzywac niczego mocniejszego. Ja kilka dni uzywalam 3 i bylam czerwona jak burak bo 3 jest za mocna ) Kiedy szlam na analize chcialam kupic ta 3 ale powiedzieli mi ze mam wysuszone okolice oczu i naczynka wiec 2! Ale pozniej sie dowiedzialam ze powinnam zaczac od serii anti blemish-na niedoskonalosci. I tak kupilam 2, a na cienie pod oczami poprosilam o probke kremu all about eyes (nie dziala, ale super nawilza) i dostalam 5 ml oryginalne opakowanie zapakowane w kartonik. W tym salonie maja swietna polityke. Sami co prawda nie daja probek ale gdy przy zakupach poprosi sie ich o probke to zawsze daja oryginalna. Mi ten krem 5ml starczyl na 1,5 miesiaca. POzniej wrocilam i kupilam maske i serum turnaround i krem redness solutions. Ogolnie jestem bardzo zadowolona! Skora powoli sie oczyszcza i nabrala super zdrowego kolorytu. To pewnie po 3 krokach i po turnaround. Musze stac sie stala klientka bo widzialam, ze takie dostaja cale siatki mini opakowan!!!!!! SKANDAL! Ja tez chce!!!!! Kremu redness ogolnie nie polecam...z naczynkami istniejacymi sobie nie radzi, ale fajnie nawilza i jest najlepszy pod makijaz. Wydajnosc tez ogromna! Starczy na dobrych pare miesiecy
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:41   #145
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jesli masz cienie pod oczami to z clinique nic nie polecam tak naprawde. Kremy pod oczy tylko nawilzaja. Korektory wysuszaja za to all about eyes swietnie kryje...ale wyglada nieestetycznie, wchodzi w zmarszczki ktorych nie ma i jakby wytraca sie. Uzywalam go od roku i dopiero teraz skonczylam. Wole zdecydowanie zwykly korektor maybelline ever fresh albo magic heleny rubinstein.Mialam zawsze ogromne cienie pod oczami i je zwalczylam jak na razie o 1/3. Dla mnie to straszna ulga i wiem ze bedzie lepiej bo ciagle walcze. Niestety nie moge Ci powiedziac dokladnie za jaka to sprawa bo sama nie wiem Otoz...kupilam sobie krem SKIN DOCTORS EYECIRCLE na cienie pod oczami. On obiecywal zadowalajaca redukcje w 2 miesiace. W rownoczesnym czasie dowiedzialam sie ze mam anemie i zaczelam ja leczyc. Teraz juz sie wyleczylam a krem stosuje od 1,5 miesiaca. I w sumie nie wiem czy cienie zniknely od wyleczenia anemii czy od kremu
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:16   #146
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik a czy dostaje się jakąś specjalną kartę stałego klienta tego salonu Clinique?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:58   #147
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja dostalam karte. Tyle tylko ze zeby dostac trzeba chyba zrobic sobie analize bo mi w analizie wyszla 2 i dostalam karte z oznaczeniem ze mam typ skory 2. Nie wiem dokladnie o co chodzi z ta karta bo jak kupowalam to sie spieszylam wiec musze sie dowiedziec nastepnym razem. Wiem napewno, ze zbiera sie punkty. Kazda zlotowka to jeden punkt. Jak uzbierasz 1000pkt to dostajesz bon na zakupy za 100zl. Troche przerazajaca suma
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:59   #148
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, mam pytanie. Czy te produkty różnią się czymś oprócz opakowania? Napisy są takie same na obu i sama już nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 552776798.jpg (8,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 552081640.jpg (35,8 KB, 7 załadowań)
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:43   #149
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To jest emulsja nawilzajaca. Roznia sie tylko opakowaniem- pojemnoscia. Ta duza butla ma 125ml a tubka ma 50ml. To jest Lotion dla cery typu 1 (sucha i wrazliwa) i 2 (mieszana w kierunku suchej), ale w takich samych opakowaniach mozna dostac jeszcze zel dla cery 3(mieszana w kierunku tlustej) i 4 (tlusta). Lotion jest bardziej tlusty i trasciwy a gel jest lzejszy. Radze poczytac na www.clinique.com.pl
lub www.clinique.com po angielsku ale jest wiecej.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:52   #150
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To jest emulsja nawilzajaca. Roznia sie tylko opakowaniem- pojemnoscia. Ta duza butla ma 125ml a tubka ma 50ml. To jest Lotion dla cery typu 1 (sucha i wrazliwa) i 2 (mieszana w kierunku suchej), ale w takich samych opakowaniach mozna dostac jeszcze zel dla cery 3(mieszana w kierunku tlustej) i 4 (tlusta). Lotion jest bardziej tlusty i trasciwy a gel jest lzejszy. Radze poczytac na www.clinique.com.pl
lub www.clinique.com po angielsku ale jest wiecej.
Dzięki bardzo
Oba produkty znalazłam na All. w niedużych pojemnościach ( 30ml ). Chciałam przetestować, ale zaczęłam mieć wątpliwości jak znalazłam ten sam produkt w różnych opakowaniach
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.