Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 16:33   #1591
michasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
GG do michasia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Dolly
alkohol można pić przynajmniej ja piłam (ale żeby nei wyszło ze alkoholik ze mnie )

co do opalania... to nie powinno się opalać bo rana jest świerza. Najlepiej przekuwać po wakacjach żeby do następnych już dziurka była wygojona

oczywiście ja zrobiłam przed wakacjami (a dokładnie 7 czerwca 2004roku)
opalałam się średnio, bo nie lubie plackiem leżeć i się grzać
włąśnie też się zastanawiam czy zrobić po wakacjach czy przed, ale chyba jednak zrobie przed Skoro zrobione 7 czerwca i było dobrze ... to kwiecień/maj też bęzie luzik
michasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:36   #1592
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

A ja mam takie pytanie...
Przebiłam pepek we wtorek a jutro mam zamiar isc na solarium... i pytanie brzmi czy moge bez problemu opalac sie? czy moze zakleic jakims plastrem kolczyka, albo wyciągnąc kolczyka i samą dziurke? Pepek juz mnie nie boli, zadna ropa mi nie wyciekała ani nie wycieka, tylko troszke jest czerwony przy kulkach, wiec mysle ze sie ładnie goi...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:42   #1593
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
No dlatego napisałam ze to zaleznie od organizmu... jednej osobie nic nie bedzie, a druga osoba moze miec przykrosci
A Ty masz pewność, że Twojemu organizmowi jeziorko nie straszne? Tzn wiesz na pewno, że żadna infekcja Cię nie dopadnie?

Wiesz, nie chodzi tylko o złe gojenie się tej akurat ranki. Przekłuty i nie wygojony pępek to przecież otwarta droga dla bakterii, droga prowadząca wewnątrz Twojego ciała. Bakterii sa różne rodzaje, jeśli nie skończy się to problemami z wyleczeniem tej akurat rany to skąd wiesz, że za jakiś czas nie zachorujesz na coś innego? I niekoniecznie na niewygojony pępek?

Pozdrawiam
i życzę powodzenia w kolczykowaniu
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:46   #1594
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
A Ty masz pewność, że Twojemu organizmowi jeziorko nie straszne? Tzn wiesz na pewno, że żadna infekcja Cię nie dopadnie?

Wiesz, nie chodzi tylko o złe gojenie się tej akurat ranki. Przekłuty i nie wygojony pępek to przecież otwarta droga dla bakterii, droga prowadząca wewnątrz Twojego ciała. Bakterii sa różne rodzaje, jeśli nie skończy się to problemami z wyleczeniem tej akurat rany to skąd wiesz, że za jakiś czas nie zachorujesz na coś innego? I niekoniecznie na niewygojony pępek?

Pozdrawiam
i życzę powodzenia w kolczykowaniu
A czy ja pisze że ide sie kąpac nad wode? Nie pisałam nic takiego... a tymbardziej jak mam świezo przebity pepek... napisałam ze tak moja kolezanka zrobiła i nic sie jej nie stało, wiec powinna sie cieszyc... ale to nie znaczy ze ja tak zrobie Sorry napisałam jedno zdanie o kolezance a Ty mówisz jakbym to ja była nad wodą z niezagojonym pepkiem...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:50   #1595
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez michasia
włąśnie też się zastanawiam czy zrobić po wakacjach czy przed, ale chyba jednak zrobie przed Skoro zrobione 7 czerwca i było dobrze ... to kwiecień/maj też bęzie luzik
ja przebijałam jakoś w kwietniu, przez jakis czas (ok miesiąc) w ogóle nie moczyłam pępka- tzn tylko prysznic brałam, żadne długie kąpiele, a w sierpniu pojechałam do Grecji. I nic się niby nie działo, ale po powrocie okazało się że ropka mi się zbiera (efekt brudnej wody?). Na szczęście rana sama się oczyściła i od tego czasu jest już ok.
Myślę, że w przypadku pępka- potrzeba trochę rozwagi jeśli chodzi o opalanie i kąpanie się. Nie bez powodu mówi się, że pępek goi się/ jest wrażliwy przez pół roku. A to że z zewnatrz wygląda ładnie- to co? I tak nie wiemy i nie widzimy, co się tam w środku dzieje.

Myslę, że jesli miałabym się jeszcze raz przebijać- to teraz, na dniach, albo dopiero jesienią.

pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:58   #1596
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
A czy ja pisze że ide sie kąpac nad wode? Nie pisałam nic takiego... a tymbardziej jak mam świezo przebity pepek... napisałam ze tak moja kolezanka zrobiła i nic sie jej nie stało, wiec powinna sie cieszyc... ale to nie znaczy ze ja tak zrobie Sorry napisałam jedno zdanie o kolezance a Ty mówisz jakbym to ja była nad wodą z niezagojonym pepkiem...
Może i nie będziesz się kąpać, ale sugerujesz (ja tak Twoją wypowiedź odbieram) że woda nie jest dla ran groźna. Skoro tak myślisz=> to ja wnioskuję, że sama się wizyty w jeziorze ze świeżo przebitym pępkiem nie boisz=> wnioskuję dalej, że podczas majówki i ładnej pogody może nawet się na jakieś kąpanko skusisz. taki był mój tok myslenia. I tyle.

eee i teraz jeszcze pytasz, czy na solarium możesz iść?

Wg mnie- nie. Ale to twój wybór.

EDIT: cieszę się, że nie zamierzasz się kąpać. Zawsze to jeden zdrowy pępek więcej

pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:02   #1597
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

basiao- nie suggeruje nic takiego ze mozna sie kapac Wrecz przeciwnie jestem na NIE!! Wiem ze ranki moze z zewnątrz nie widac, ale w środku moze byc... Co do solarium to nie wiem jak jest, bo jutro ide pierwszy raz dlatego pytam na forum, bo chyba jest od tego zeby sobie radzić na wzajem
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 17:07   #1598
michasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
GG do michasia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

na solarke nie radze. Dzięki basiao84. Zrobie dziurkę teraz, jak najszybciej. Jeszcze raz dzienx !
michasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:11   #1599
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kolczyk w pępku :)

No więc jeszcze raz stwierdzę, że ciesze się, że nie zamierasz się kąpać póki co. To bardzo mądra decyzja
jeśli chodzi natomiast o solarium- ja bym troszkę poczekała jeszcze.
Dzięki plasterkowi nie opalisz (tzn nie zbrązowisz go- bo część szkodliwego promieniowania i tak -ponoć- przenika przez plaster; nie pamiętam dokładnie ale ktoś coś takiego na wizażu pisał- ja nie chadzam na solarium, więc dokłądnie tej wypowiedzi nie pamiętam- mogę się oczywiście mylić) wprawdzie pępuszka, ale nie wiem jak to jest z wygrzaniem go.
Może daj mu jeszcze chociaż tydzień?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:13   #1600
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
No więc jeszcze raz stwierdzę, że ciesze się, że nie zamierasz się kąpać póki co. To bardzo mądra decyzja
jeśli chodzi natomiast o solarium- ja bym troszkę poczekała jeszcze.
Dzięki plasterkowi nie opalisz (tzn nie zbrązowisz go- bo część szkodliwego promieniowania i tak -ponoć- przenika przez plaster; nie pamiętam dokładnie ale ktoś coś takiego na wizażu pisał- ja nie chadzam na solarium, więc dokłądnie tej wypowiedzi nie pamiętam- mogę się oczywiście mylić) wprawdzie pępuszka, ale nie wiem jak to jest z wygrzaniem go.
Może daj mu jeszcze chociaż tydzień?
Ciesze sie ze mnie zrozumiałas...
Tak myslalam ze to bedzie tak własnie z tą solarką, wiec zostawie go jeszcze w spokoju... Jak ma mi sie zaczac paprać, to wole zaczekać Chce na wakacje miec juz zagojony
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 17:15   #1601
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez michasia
na solarke nie radze. Dzięki basiao84. Zrobie dziurkę teraz, jak najszybciej. Jeszcze raz dzienx !
Niezamaco służe radą jak coś chociaż w tym wątku naprawdę wiele cennych informacji jest.
Z doświadczenia moge powiedzieć, że nadmiar wody utlenionej (to był mój błąd, ale gooopia byłam, no ) nie jest najlepszym pomysłem przemywaj solą fizjologiczną, albo poszukaj w wątku info czym jeszcze można przemywać.

Będę trzymać kciuki za szybkie gojenie. I dla Ciebie, Michasiu, i dla Pallitqi (jeśli zrobiłam błąd w nicku, to przepraszam)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 17:18   #1602
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

basiao - dziękuje Nicku nie pomyliłas Widzisz mój nick od niedawna i napisałas go bez pomyłki, to jak szok bo zazwyczaj nawet moje stare wizażanki mylą
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:18   #1603
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
No to dziewczyny ogłaszam ze we wtorek przebijam pempek tzn. kolezanka mi przebija
Jest tylko jeden problem taki iz co wtorek chodze na basen i nie wiem jak to bedzie z tym gojeniem ale mysle ze jakos to bedzie
Lepiej nie chodz na basen kiedy miejsce przekłucia nie zagoii się dobrze. Możesz dostać infekcjii a to nie jest ciekawe... moja koleżanka tak robiła i miała później problemy
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:22   #1604
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
Z doświadczenia moge powiedzieć, że nadmiar wody utlenionej (to był mój błąd, ale gooopia byłam, no ) nie jest najlepszym pomysłem przemywaj solą fizjologiczną, albo poszukaj w wątku info czym jeszcze można przemywać.
Naprawde wystarczy przemywać przegotowaną wodą, rumiankiem bądź szałwią i to wystarczy
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:26   #1605
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

mathilda- wiem ze nie moge na basen, zrezygnowałam z niego na jakis czas
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:29   #1606
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
basiao- nie suggeruje nic takiego ze mozna sie kapac Wrecz przeciwnie jestem na NIE!! Wiem ze ranki moze z zewnątrz nie widac, ale w środku moze byc... Co do solarium to nie wiem jak jest, bo jutro ide pierwszy raz dlatego pytam na forum, bo chyba jest od tego zeby sobie radzić na wzajem
tak jak basiao źle zrozumiałam chyba co napisałaś Sorki. Dobrze że nie zamierzasz się kąpać na basenie kiedy się nie zagoisz dobrze
i apropo kąpania w wannie to słyszałam że też się nie powinno tylko pod prysznicem. Może to dlatego że pod prysznicem leci cały czas czysta woda a w wannie leżysz cały czas w tej samej...
pewnie tak
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:32   #1607
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

Tez słyszałam ze powinno się pod prysznicem... ale ja i tak krzystam z normalnej kąpieli w wannie tylko wlewam tyle wody żebym nie miała cały czas pepka zanurzonego
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:37   #1608
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Tez słyszałam ze powinno się pod prysznicem... ale ja i tak krzystam z normalnej kąpieli w wannie tylko wlewam tyle wody żebym nie miała cały czas pepka zanurzonego
aha. To spox Życzę udanego gojenia, a później pokazuj pokazuj i pokazuj kolczyk jak najwięcej
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 11:59   #1609
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

heh nio juz mam kolczyk upatrzony ale poczekam jeszcze niech sie dobrze zagoi to zmienie na jakis bardziej fikuśny i napewno wam zaprezentuje
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 12:49   #1610
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Solarium a przebity pepek?

dziekuje za rady...wlasnie przykrywam pepek podczas opalania w solraium a i tak chodze tylko 2 razy w tyg. po 6 min
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 12:55   #1611
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kolczyk w pępku ~> dziurka ~> gdzie ???

kosmetyczki zle przebijaja!!...idz do studio...dalam 30 funtow w angli ale warto bylo rowno i duzo skory...a moja kolerzanka byla w polsce u kosmetyczki i przebila za 50 zl...i ma za plytko!! biedna
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 07:08   #1612
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Tez słyszałam ze powinno się pod prysznicem... ale ja i tak krzystam z normalnej kąpieli w wannie tylko wlewam tyle wody żebym nie miała cały czas pepka zanurzonego

Ja również tak robiłam. Wlewałam wodę tak aby nie moczył się w niej pępek i leżałam sobie w wannie godzinami

Ja kolczyk mam od ponad miesiąca. Goił się bardzo ładnie, ale dziewczyny nie polecam abyście wymieniały kolczyk za szybko, lepiej poczekać
Ja jak przekuwałam pępek to solarium i baseny miałam zabronione

Więc poczekajcie jeszcze ze swoimi decyzjami
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 14:37   #1613
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja juz kolczyk wyciagałam duzo razy, przemyłam ładnie i od nowa wsadziłam Nic mnie nie boli, no ale napewno jeszcze nie jest zagojony Pokaze wam na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuis.JPG (5,5 KB, 103 załadowań)
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 15:01   #1614
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja mam od lutego kolczyk w pepku i dalej cos mi sie zagoic nie moze chociaz przemywam go i dbam zeby wszynio ok bylo ...to zalezy od organizmu moj niestety nie moze sie przzwyczaic do kolczyka ;(
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 15:09   #1615
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Moj brzusio jak na mój gust goił się długo około 5 miesięcy, ale gdy poszłam do salonu w którym przebijałam pępek dowiedziałam się że po przekłuciu rana goić może się nawet rok! Więc byłam już spokojna (bo myślałam, że coś jest nie tak). Mam kolczyka prawie od 1.5 roku wszystko jest ok jestem bardzo zadowolona prezentuje sie znakomicie... I co najwazniejsze przypomina mi o moim misiaczku który zprezentował mi kolczyczka na 2 roczek naszej znajomości ... Osobiście nie podobają mi się kolczyki jakiś zmisające, motylki itp Ja mam zwyczajny mnijsza kulka u góry i troszke wieksza na dole (w pępku) i chyba pasuje mi najlpeiej. Przekłuwjacie sie dzoewczyny to prawie nic nie boli a jak sie znudzi to wyciagasz no i zarasta sie
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 15:48   #1616
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez CIV-CIV
Przekłuwjacie sie dzoewczyny to prawie nic nie boli a jak sie znudzi to wyciagasz no i zarasta sie
Mnie bardzo bolało...
Nie zawsze się zrasta.Ja już nie mam pół roku i dziurki mi się nie zrosły i chyba już nie zrosną.Zaczekam jeszcze z pół roku,(tak ja mi powiedziała kosmetyczka)a jeśli się nie zrosną to znowu muszę przebić, bo to nawet nieestetycznie wygląda.

Także lepiej najpierw zastanówcie się czy na pewno chcecie przebić sobie pępek
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 21:03   #1617
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez silva
Mnie bardzo bolało...
Nie zawsze się zrasta.Ja już nie mam pół roku i dziurki mi się nie zrosły i chyba już nie zrosną.Zaczekam jeszcze z pół roku,(tak ja mi powiedziała kosmetyczka)a jeśli się nie zrosną to znowu muszę przebić, bo to nawet nieestetycznie wygląda.

Także lepiej najpierw zastanówcie się czy na pewno chcecie przebić sobie pępek
No masz racje trzeba się zastnowić i to bardzo no ale chyba żadnych tak ważnych decycji jak przebicie części ciała czy tatuaż niie podejmuje się bez przemyślenia pochopnie. w każdym bądź razie jestem zadowolona ze swojego brzusia
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 21:39   #1618
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez CIV-CIV
No masz racje trzeba się zastnowić i to bardzo no ale chyba żadnych tak ważnych decycji jak przebicie części ciała czy tatuaż niie podejmuje się bez przemyślenia pochopnie. w każdym bądź razie jestem zadowolona ze swojego brzusia
No niektorzy jednak pochopnie podejmują takie decyzje
Ja nie wiedziałam ,że dziurka może się nie zrosnąć ,bo słyszałam że sie zrasta.A to jednak nie jest reguła o czym sama na własnej skórze sie przekonałam.
Dlatego teraz powtarzam ,że trzeba się 150 razy albo i więcej zastanowić nad tym,a przy okazji opowiadam o własnym doświadczeniu dlatego dziewczyny wiedzą przynajmniej ,że mogą być w takie sytuacji później jak ja.
Gdy będą kiedyś chciały wyjąć kolczyk ,zrezygnowac z niego a dziurka nie będzie chciała się zrosnąć,zostanie ślad,będzie nieestetycznie wyglądać i będą musiały czy chciały jeszcze raz przebijać.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 06:58   #1619
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Talking Dot.: Kolczyk w pępku :)

rok temu na wakacjacjach cos nas naszlo z siora żeby przebić pępki, z naszej miejscowości wczasowej pojechałysmy do Koszalina, znalazłyśmy salonik ale jak dowiedziałyśmy się ile to się goi i czego nie wolno robić to nie chciałysmy zmarnowac sobie do końca wczasów. Dzisiaj poczytałam Wasze wypowiedzi. Tak sobie myślę, 1) boje się 2) nie jestem pewna do konca czy tego chcę . 3) po co? 4) mam prawie 30 lat;P odpuszcze sobie hehe
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 11:43   #1620
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk w pępku :)

mnie bolal 2 tydzien gojenia na maxa ... ale nie zaluje i wiem ze zrobilam to dla siebie
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.